Strona 12 z 12 PierwszyPierwszy ... 289101112
Pokaż wyniki 276 do 299 z 299

Temat: Prezenty - jakie, pakowanie, wręczanie, itp

  1. #276
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Oct 2015
    Postów
    3

    Domyślnie Odp: Prezenty - jakie, pakowanie, wręczanie, itp

    Osobiście polecam sklep TakaPaka.pl - ulubiony sklep z gadżetami - TakaPaka są tu rewelacyjne pomysły na prezent dla każdego! Jest także wiele gadżetów z poczuciem humoru  Jak dla mnie najlepszy sklep internetowy z tego typu przedmiotami.

  2. #277
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Oct 2015
    Postów
    3

    Domyślnie Odp: Prezenty - jakie, pakowanie, wręczanie, itp

    Osobiście polecam sklep takapaka.pl są tu rewelacyjne pomysły na prezent dla każdego! Jest także wiele gadżetów z poczuciem humoru  Jak dla mnie najlepszy sklep internetowy z tego typu przedmiotami.

  3. #278
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Jul 2015
    Postów
    4

    Domyślnie Odp: Prezenty - jakie, pakowanie, wręczanie, itp

    Pakowane najlepiej w papier kolorowy lub w torebkę do prezentów. A kopertę jak dajesz to najlepiej daj ją podpisaną bo czasem pojawiają się puste koperty, więc jak podpiszesz swoją to nikt Ciebie nie posądzi o to, że to Twoja koperta była pusta. Jeśli chodzi o to co kupić w prezencie to ja używam takiej wyszukiwarki prezentów https://jakiprezent.pl/ jak nie mam pomysłu na prezent.

  4. #279
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Dec 2015
    Postów
    16

    Domyślnie Odp: Prezenty - jakie, pakowanie, wręczanie, itp

    Bardzo ważnym elementem dla mnie w prezentach jest ich samo opakowanie Dlatego zawsze robie to sama, nigdy nie każę pakowac komuś w sklepie. Zaopatruję sie raz na jakiś czas w hurtowniach i sklepach gdzie papier i pudełka są dużo tańsze niż w sklepach tradycyjnych (np: Opakowania ozdobne i na prezenty | Pudełka i torby | Rajapack.pl) i zawsze staram się jakoś fajnie to zapakować. Mój faworty to cylafon-zawsze prezent wyglada pięknie

  5. #280
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Nov 2015
    Postów
    20

    Domyślnie Odp: Prezenty - jakie, pakowanie, wręczanie, itp

    Dla mnie samo kupowanie prezentów już wywołuje emocje i zaraz strach, czy uda mi się kupić coś odpowiedniego. Dlatego już od listopada siedze i wertuję internet. Nie powiem, bo w tym roku już gładko poszło, tak więc moi rodzice dostaną markowy cisnieniomierz z termometrem niemieckiej marki geratherm - https://geratherm.pl/produkt/desktop...-color-gratis/ brat zestaw STR8, a dzieciaki zabawkę ręka która mnie nęka

  6. #281
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Dec 2015
    Postów
    16

    Domyślnie Odp: Prezenty - jakie, pakowanie, wręczanie, itp

    No dokłądnie już o samym stresie czy trafiłam w prezenty niewspominam!

  7. #282
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Nov 2015
    Postów
    3

    Domyślnie Odp: Prezenty - jakie, pakowanie, wręczanie, itp

    Ja ostatnio mojemu bratu podarowałam na urodzinki model do sklejania. Interesuje się bardzo modelarstwem oraz motoryzacją, dlatego postanowiłam kupić model ciężarówki DAF XF 105 Space Cab - Modele do sklejania - dla modelarzy 12+ | Sklep Revell.com.pl. Młody był z prezentu bardzo zadowolony i razem składaliśmy cały samochód. Warto wybierać przemyślane prezenty, które sprawią radość dziecku. Nie zawsze trzeba wydawać wielkie pieniądze żeby zadowolić małe dziecko.

  8. #283
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Oct 2016
    Postów
    70

    Domyślnie Odp: Prezenty - jakie, pakowanie, wręczanie, itp

    A może by tak zegarki? To klasyczny pomysł, który zawsze się sprawdza
    Polecam sklep Szwajcarskie zegarki | Jubiler | zegarki luksusowe W.Krzyś Katowice
    Mają wiele dobrych marek zegarków

  9. #284
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Nov 2016
    Postów
    21

    Domyślnie Odp: Prezenty - jakie, pakowanie, wręczanie, itp

    .
    Ostatnio edytowane przez sili ; 26-08-2017 o 18:19

  10. #285
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Nov 2016
    Postów
    21

    Domyślnie Odp: Prezenty - jakie, pakowanie, wręczanie, itp

    Ja zazwyczaj daję pieniądze i ładną kartkę. Zawsze mam obawy, że nie trafię w gusta.
    Ostatnio edytowane przez sili ; 26-08-2017 o 18:17

  11. #286
    Nałogowiec Avatar jagnam
    Zarejestrowany
    Dec 2015
    Postów
    340

    Domyślnie Odp: Prezenty - jakie, pakowanie, wręczanie, itp

    Wybór prezentu to już kwestia osobna Kązdy jest inny oraz co innego będzie mu się podobało.NIe wiem czy jest sens pytania sie na forum. Warto jest już za wczasu pomyśleć o tym co podarować drugiej osobie.....

    Równie ważne jest opakowanie naszego prezentu.Prezencja ma niesamowite znaczenie
    http://www.plastiflora.pl/pl/61-papiery-ozdobne
    Prezent w ładnym papierze wygląda zupełnie inaczej:
    Ostatnio edytowane przez jagnam ; 08-09-2017 o 10:33

  12. #287
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Nov 2016
    Postów
    21

    Domyślnie Odp: Prezenty - jakie, pakowanie, wręczanie, itp

    niezbyt podoba mi się ten papier ale masz racje, w to co pakujemy prezent odgrywa dużą rolę.
    Ostatnio edytowane przez sili ; 26-08-2017 o 18:24

  13. #288
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Aug 2017
    Postów
    51

    Domyślnie Odp: Prezenty - jakie, pakowanie, wręczanie, itp

    ja tez lubie dawać prezenty

  14. #289
    Nałogowiec
    Zarejestrowany
    Jul 2016
    Postów
    679

    Domyślnie Odp: Prezenty - jakie, pakowanie, wręczanie, itp

    Ja uwielbiam pakować prezenty Sama bardziej zwracam uwagę na opakowanie niż na jego zawartość. Wszystkie artykuły do pakowania zamawiam sobie na https://www.ceneo.pl/oferty/papier-ozdobny , bo tam zawsze znajdę wszystko czego potrzebuje Ładne opakowanie zawsze cieszy, więc warto się postarać i stworzyć coś naprawdę fajnego!

  15. #290
    No to..wpadłam
    Zarejestrowany
    Aug 2017
    Postów
    141

    Domyślnie Odp: Prezenty - jakie, pakowanie, wręczanie, itp

    Może jeszcze warto poruszyć inny ważny temat, czyli ceny? Nie każdy wie, jaki prezent i za jaką cenę wypada dać. Warto o tym poczytać więcej, pod tym adresem www znajduje się artykuł na ten temat. Może to też jakoś pomoże.

  16. #291
    No to..wpadłam ban
    Zarejestrowany
    Nov 2016
    Postów
    158

    Domyślnie Odp: Prezenty - jakie, pakowanie, wręczanie, itp

    Ja w prezencie na parapetówkę dla znajomej zamówiłam jej garnki od https://gerlach.pl/garnki i opakowałam ładnie w papier prezentowy. Była zadowolona, wiedziałam że potrzebuje garnków więc się przydadzą. A dodatkowo mam takie u siebie i wiem że są solidne, nie przypalają.

  17. #292
    Nałogowiec
    Zarejestrowany
    Apr 2017
    Postów
    507

    Domyślnie Odp: Prezenty - jakie, pakowanie, wręczanie, itp

    Powiem Wam, ze forma w jakiej dajecie komuś prezent ma również duże znaczenie. O wiele lepiej wyglada prezent ładnie opakowany czy w eleganckiej torbie. Polecam przejrzeć sobie blogi dyi. Na blogach jest wiele pomysłów na ozdabianie prezentów. Na pewno osoba, której dajecie prezent będzie bardziej zadowolona jeśli zobaczy, ze włożyliście sporo serca w samo zapakowanie prezentu...

    Ktoś tutaj pytał się o prezent na ślub. Moim zdaniem najlepszą opcja są pieniadze i niech państwo młodzi kupią sobie to co chcą. Jesli już jednak koniecznie upieracie się przy prezencie polecam komplet eleganckiej pościeli, ewentualnie prześcieradło. Jest to coś praktycznego oraz każdemu będzie odpowiadało. Zerknijcie sobie na pościel tutaj https://posciel.mazury.pl/przescieradla-z-gumka
    Ostatnio edytowane przez ell ; 25-10-2019 o 13:43

  18. #293
    Nałogowiec
    Zarejestrowany
    Apr 2017
    Postów
    310

    Domyślnie Odp: Prezenty - jakie, pakowanie, wręczanie, itp

    A jakie proponujecie prezenty dla babci? Niedługo imieniny mojej się zbliżają i szukam czegoś fajnego. Szukając w internecie pomysłu trafiłam na tą https://duka.com/pl/prezenty/prezenty-dla-babci stronę i tak patrzę i chyba coś dla niej uda mi się tam wybrać. Zamawialiście może coś od nich? Warto? Ceny mają dobre.

  19. #294
    Wczytuje się Avatar Samantia
    Zarejestrowany
    Oct 2017
    Postów
    21

    Domyślnie Odp: Prezenty - jakie, pakowanie, wręczanie, itp

    Istnieje wiele sposobów na udany prezent, jednym z nich może być jakaś ciekawa książka. Jeśli dana osoba jest zainteresowana medycyną, to można jej podarować książki medyczne z interesującej dziedziny.

  20. #295

    Domyślnie Odp: Prezenty - jakie, pakowanie, wręczanie, itp

    To wszystko zależy jakie są preferencje osoby, dla której przeznaczony jest prezent. Jeśli osoba uprawia jakiś sport to może warto zastanowić się nad podarowaniem jej jakiegoś suplementu? Dobre są adaptogeny Essence Nutrition Bacopa Monnieri, które wspomagają koncentrację a także redukują stres, co jest dobre nawet dla osoby niezbyt aktywnej.

  21. #296
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Jun 2017
    Postów
    49

    Domyślnie Odp: Prezenty - jakie, pakowanie, wręczanie, itp

    Można mieć różne opinie o tej okazji jednak to już taka tradycja wręczyć bliskiej nam osobie coś miłego. Nie wiem natomiast skąd się wzięło takie przekonanie, że trzeba wydawać przy okazji dużą ilość pieniędzy. Kilka razy słyszałam o tym jak to facet brał kredyt żeby kupić coś co w pierwszej chwili wydawało mu się przysłowiowym "strzałem w dziesiątkę". W rzeczywistości zostało to odebrane przez partnerkę dość chłodno, jako akt desperacji i próba przekupienia jej drogim prezentem. Bardziej liczy się tutaj pomysłowość, niespodzianką może być wybranie się w jakieś nie znane miejsce lub zaskoczenie przygotowaną we własnym zakresie kolacją Jak już chcemy coś dać to postawmy na klasykę czyli róże na walentynki . Jeśli chcemy zrobić to w bardzo elegancki sposób to możemy wybrać gotowy bukiet - https://www.roseduchateau.com/blog/k...ch-na-prezent/

  22. #297

    Domyślnie Odp: Prezenty - jakie, pakowanie, wręczanie, itp

    Dobrym prezentem będzie robot sprzątający roomba. Ja na przykład nie znoszę sprzątać, ale raz na jakiś czas trzeba, a z takim odkurzaczem bardzo sprawnie idzie wykonywanie prac domowych. Polecam.

  23. #298
    Nałogowiec
    Zarejestrowany
    Jul 2016
    Postów
    679

    Domyślnie Odp: Prezenty - jakie, pakowanie, wręczanie, itp

    Na niektóre okazje się daje sprośne i żartobliwe prezenty, w rodzaju jakichś gadżetów erotycznych lub zabawek. Przykładem tutaj mogą być wieczorki panieńskie, osiemnastki i inne tego typu okazje. Jeśli szukacie tego typu rzeczy, to polecam zajrzeć tutaj https://www.area69.pl/ - sklep Area 69 ma ogromny wybór i przystępne ceny. Mają wszystko czego ciało zapragnie

  24. #299
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Apr 2018
    Postów
    62

    Domyślnie Odp: Prezenty - jakie, pakowanie, wręczanie, itp

    Zawsze warto się dowiedzieć co dana osoba lubi, albo co chciałaby dostać Moja kuzynka bardzo chciała dostać smartwatch. Dlatego kupiłam jej Garett Sport Activity. Ona jest bardzo żywiołową osobą, biega, jeździ dużo na rowerze. A taki smartwatch naprawde jest pomocny. Ma sporo funkcji, ma pulsometr, ciśnieniomierz. Można odbierać powiadomienia o połaczeniach. I ma fajne tryby sportowe. To akurat był udany prezent.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •