Strona 2 z 12 PierwszyPierwszy 123456 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki 26 do 50 z 299

Temat: Prezenty - jakie, pakowanie, wręczanie, itp

  1. #26
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar farbstift
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Katowice
    Postów
    4 143

    Domyślnie Odp: Pomysły na oryginalne prezenty!

    pokarzę Wam co dostalam od moich ukochanych psiapsiółek na 18-stkę
    do tego bucika był jeszcze mały Absolwent z naklejką " Szpila- czyli wyjątkowa wódka osiemnastkowa'
    a szpila, bo uwielbiam chodzić w szpilkach
    https://www.facebook.com/kopalniatwojegostylu
    http://kopalniatwojegostylu.blogspot.com/



  2. #27
    Nałogowiec Avatar elinka
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Wadowice
    Postów
    660

    Domyślnie Odp: Pomysły na oryginalne prezenty!

    fajniusi ja też uwielbiam chodzić w szpilkach

  3. #28
    Totalna maniaczka Avatar moniczka690
    Zarejestrowany
    May 2009
    Skąd
    Preston UK
    Postów
    837

    Domyślnie Odp: Pomysły na oryginalne prezenty!

    mała super pomysł z tym betonem
    farbstift kartka bardzo pasuje

  4. #29
    VIP Avatar natalia268
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    7 165

    Domyślnie Odp: Pomysły na oryginalne prezenty!

    taki będzie prezent dla mojej mamy.. plus jakis bukiet

    ________________________________________


  5. #30
    Nie spamuj bo strzelam :) Avatar aga
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    okolice Lublina
    Postów
    4 177

    Domyślnie Odp: Pomysły na oryginalne prezenty!

    też miałam kiedyś zamówić takie czekoladki ale jakoś o tym zapomniałam dobrze, że mi przypomniałaś bo niedługo 30 września

  6. #31
    No to..wpadłam Avatar Anna Otkińska
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Mrągowo
    Postów
    244

    Domyślnie Odp: Pomysły na oryginalne prezenty!

    ja jestem zwolenniczką prezntów stałych czyli takich które zawsze będa bardzo podobaja mi się figurki z kolekcji swarovskiego
    tak juz ktoś wcześnie pisał o chrzinach ja "zażyczyłam" sobie na praent srebrny smoczek z grawerką ze schowkiem na pierwszy ząbek
    coś w tym stylu
    SMOCZEK SREBRNY BOĆKI WYPRZEDAŻ OKAZJA chrzest (716906444) - Aukcje internetowe Allegro
    bratowej synkowi kupiłam buciki pozłacane z dopiskiem na pamiątce z chrztu "Oby Twoja droga przez życie była łatwa i prosta..."
    Chrzciny BUCIKI SWAROVSKI figurka prezent (697560227) - Aukcje internetowe Allegro


    to jest tez piekne na slub

    Figurka Swarovski Gołąbki prezent na ślub 45zł (713971522) - Aukcje internetowe Allegro

    to jest śmieszny preznet

    http://www.wesela.cba.pl/zdjecia/zap...j-pary_403.jpg

    ...
    Prezent Pamiątki Ślubne Weselne prezenty ślub (696148378) - Aukcje internetowe Allegro
    TORCIK PREZENT NA ŚLUB, ROCZNICĘ ŚLUBU - SUPER! (711335676) - Aukcje internetowe Allegro
    2 DUŻE RĘCZNIKI z haftem w koszyku-PREZENT-ŚLUB (713133706) - Aukcje internetowe Allegro
    Pościel Brava+ haft na ślub, prezent...- 220x200 (712443332) - Aukcje internetowe Allegro
    Zapraszam na mojego bloga

  7. #32
    VIP Avatar natalia268
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    7 165

    Domyślnie Odp: Pomysły na oryginalne prezenty!

    ooo rany smoczek zwalił mnie z nóg... nie wiedziałam ze jest cos takiego.. niesamowite

    ________________________________________


  8. #33
    INM & RaNails Educator EF Avatar asia
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    ndm / warszawa
    Postów
    6 951

    Domyślnie Odp: Pomysły na oryginalne prezenty!

    my na chrzest daliśmy virtutti militari z grawerem i na ręcznie robionym na zamówienie łańcuchu plus książeczkę oszczędnościowa na którą wpłacamy kase. no i misia-podusię

  9. #34
    VIP Avatar natalia268
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    7 165

    Domyślnie Odp: Pomysły na oryginalne prezenty!

    ja jednak zmieniam prezent i sie składam z bratem na papierosy elektroniczne. Bo brat ma kolege w pracy który ma tego papierosa i mówi ze mniej sie chce palic, wiec akurat dla mamy , a ona chciała ale mówia ze za drogo..

    ________________________________________


  10. #35
    Nałogowiec Avatar elinka
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Wadowice
    Postów
    660

    Domyślnie Odp: Pomysły na oryginalne prezenty!

    na czym polegają te papierosy ? i jaki koszt mojej mamie by sie przydały

  11. #36
    VIP Avatar natalia268
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    7 165

    Domyślnie Odp: Pomysły na oryginalne prezenty!

    janty.pl


    ''Elektroniczny papieros (znany także jako e-papieros) w swym działaniu przypomina zwykłego papierosa, wytwarzając opary nikotyny, którymi można się zaciągać, podobne do dymu tytoniowego. Nie musi koniecznie służyć jako środek do rzucenia palenia, stanowi alternatywę dla papierosów tytoniowych. Jednak możliwość stopniowego zmniejszania zawartości nikotyny pozwala na zerwanie z nałogiem. Co ważniejsze e-palenie jest o wiele zdrowsze, gdyż korzystając z tych urządzeń nie wdychamy ponad 4 tysięcy szkodliwych substancji i toksyn, substancji smolistych oraz rakotwórczych, które zawiera dym tytoniowy. To realna alternatywa dla palenia tytoniu. Nie tylko zaspokaja głód nikotynowy ale również potrzebę trzymania czegoś w ręku i sam odruch palenia, oraz smak podobny do tego znanego nam ze zwykłych papierosów.''


    Ile w tym prawdy jeden Bóg wie.. w kazdym bądź razie kolega brata mówił ze ma mniejsza chęć na zapalenie papierosa wiec cos w tym musi być.. bo po co by miał sobie wymyślać takie rzeczy...


    a z kosztami to różnie... najlepiej sama sobie sprawdź na zwykłych stronach, bądź na allegro gdzie znajdziesz chyba tańsze

    ________________________________________


  12. #37
    INM & RaNails Educator EF Avatar asia
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    ndm / warszawa
    Postów
    6 951

    Domyślnie Odp: Pomysły na oryginalne prezenty!

    to koszt od 100zł wzwyż. na różnych stronach są filtry smakowe, a także filtry o smaku marlboro, lm, itp

    z tego co wiem to pali się normalnie, a dobre jest w tym to że nie przyjmujesz nikotyny. kupujesz papieros (lub 2) a do tego wymienne filtry, czyli wkłady. nie wiem na ile starcza 1. filtr działa na zasadzie smakowej bateryjki

  13. #38
    Nałogowiec Avatar elinka
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Wadowice
    Postów
    660

    Domyślnie Odp: Pomysły na oryginalne prezenty!

    to cena nie taka straszna jak za taki bajer

  14. #39
    INM & RaNails Educator EF Avatar asia
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    ndm / warszawa
    Postów
    6 951

    Domyślnie Odp: Pomysły na oryginalne prezenty!

    tak to nie, ciekawe tylko co ile trzeba te filtry dokupywać

  15. #40
    Wczytuje się Avatar aneta520
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Kietrz
    Postów
    25

    Domyślnie Odp: Pomysły na oryginalne prezenty!

    Pomocy... Kobietki 30 września jak co roku święto naszych mężczyzn i tak się składa, że kilka dni później urodziny mego Ukochanego. I szczerze mówiąc nie mam już pomysłu na prezent. Pomóżcie mi, błagam. Już mu takie uniwersalne prezenty kupowałam tzn. perfumy, kete, łąńcuch, ciuchy, wiatrówkę( z której jak dziecko się cieszył), zegarek, maskotki, słodkości. Potrzebuję teraz coś oryginalnego, eleganckiego. Ale brak pomysłu. Maja to być prezenty dla 22 letniego chłopaka, eleganckiego ale postrzelonego, fana motoryzacji. Pomóżcie bo nie mam się do kogo zwrócić o pomoc.

  16. #41
    Nie spamuj bo strzelam :) Avatar aga
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    okolice Lublina
    Postów
    4 177

    Domyślnie Odp: Pomysły na oryginalne prezenty!

    Hmm.. może jakieś Twoje zdjęcia ? jakaś sesja? Np Ty jakoś fajnie ubrana w szpilkach na tle samochodu, motocykla... nie wiem co go dokładnie interesuje

  17. #42
    Wczytuje się Avatar aneta520
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Kietrz
    Postów
    25

    Domyślnie Odp: Pomysły na oryginalne prezenty!

    Już dostał takie me zdjęcia.

  18. #43
    Administrator Avatar samaron
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Zgierz
    Postów
    4 314

    Domyślnie Odp: Pomysły na oryginalne prezenty!

    Cytat Napisał aneta520 Zobacz post
    Pomocy... Kobietki 30 września jak co roku święto naszych mężczyzn i tak się składa, że kilka dni później urodziny mego Ukochanego. I szczerze mówiąc nie mam już pomysłu na prezent. Pomóżcie mi, błagam. Już mu takie uniwersalne prezenty kupowałam tzn. perfumy, kete, łąńcuch, ciuchy, wiatrówkę( z której jak dziecko się cieszył), zegarek, maskotki, słodkości. Potrzebuję teraz coś oryginalnego, eleganckiego. Ale brak pomysłu. Maja to być prezenty dla 22 letniego chłopaka, eleganckiego ale postrzelonego, fana motoryzacji. Pomóżcie bo nie mam się do kogo zwrócić o pomoc.

    Wiesz, co mój się bardzo cieszył z biletu na Red bull X-fighters, ale nie wiem czy teraz jest jakaś podobna impreza, a najbardziej to cieszył się ze szwajcarskiego scyzoryka McGyvera - eleganckie i baaardzo potrzebne...
    Dostał go kilka lat temu i nadal wspomina, że udało mi się go zaskoczyć.

  19. #44
    INM & RaNails Educator EF Avatar asia
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    ndm / warszawa
    Postów
    6 951

    Domyślnie Odp: Pomysły na oryginalne prezenty!

    bilety to dobry pomysł, tak samo jak jakaś wycieczka 2 dniowa powiedzmy.
    wejdź sobie na stronę ministerstwogadżetów, tam jest tak dużo dziwnych rzeczy że może ci coś przyjdzie do głowy

  20. #45
    Współzałożyciel forum Avatar mala
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Skąd
    niemcy
    Postów
    3 461

    Domyślnie Odp: Pomysły na oryginalne prezenty!

    ja za tydzien ide na slub do kolegi
    zrobie mu sama prezet tzn.chcemy dac pieniazde ale neiw kopercie.pieniadze wloze do cienkiej butelki ktora zakorkuje korkiem.ta butelke wloze w szklany pojemnik w kotrym bedzie piasek morski i suszone kwiaty.oczywsiscie z kokarda.to bedzie na jakiejsc podstawce sztywnej i naokolo male likierki.plus kartka i instrukcja obslugi prezetu na smieszno
    fotke dodam jak wroce ze wesela bo prezet bede robila w pl zeby sie w podrozy nie rozwalil

  21. #46
    INM & RaNails Educator EF Avatar asia
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    ndm / warszawa
    Postów
    6 951

    Domyślnie Odp: Pomysły na oryginalne prezenty!

    mała super pomysł już czekam na fotke u mnie to jakoś ślubów nie ma, nikt się nie pali, to już więcej chrztów jest

  22. #47
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar farbstift
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Katowice
    Postów
    4 143

    Domyślnie Odp: Pomysły na oryginalne prezenty!

    super pomysł mala
    https://www.facebook.com/kopalniatwojegostylu
    http://kopalniatwojegostylu.blogspot.com/



  23. #48

    Domyślnie Odp: Pomysły na oryginalne prezenty!

    fajny pomysl z makietami i albumem, chyba kazdy bedzie zadowolony ale skoro pytacie tez o cos bardziej pomyslowego, to podziele sie, co ostatnio podpatrzylam kolezanka miesiac temu dostala od swojej siostry... lub balonem dla siebie i meza wszystkich zatkalo, chyba nie ma nic romantyczniejszego... eh, sama chcialabym dostac taki prezent na slub... tylko najpierw meza musze znalezc obiekt moich marzen Lot Balonem (2 osoby) - Pomysł na prezent - Pomysł na rocznicę, urodziny i inne okazje co myslicie?

  24. #49
    VIP Avatar natalia268
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    7 165

    Domyślnie Odp: Pomysły na oryginalne prezenty!

    własnie jak ja sie zastanawiałam nad ciekawszym prezentem to w internecie znalazłam taka stronke z takimi prezentami.. i był własnie lot balonem, nauka nurkowania, lot ze spadochronem i takie tam... no ale jednak to troszkę kosztuje..

    ________________________________________


  25. #50
    INM & RaNails Educator EF Avatar asia
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    ndm / warszawa
    Postów
    6 951

    Domyślnie Odp: Pomysły na oryginalne prezenty!

    w empiku można kupić takie pakiety, lot szybowcem kosztuje chyba ze 150zł (ale krótki)

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •