Pokaż wyniki 1 do 3 z 3

Temat: www.testandwrite.blog.pl

  1. #1
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    Bielsko-Biała
    Postów
    36

    Nai Mój nowy blog

    Witam serdecznie.
    Póki co nie posiadam bloga związanego ściśle ze stylizacją paznokci, chociaż to jedno z moich marzeń związanych z tą pasją.
    obecnie nie mam czasu, ani możliwości, żeby przyjmować klientki, a stare zdjęcia niestety zniknęły bezpowrotnie Chciałabym, żeby taki blog był rozwijany i obfitował w galerie zdjęć i porady, więc założę go na pewno, w odpowiedniej chwili.
    Natomiast obecnie mogę Was zaprosić na mojego bloga, na którym wstawiam zdjęcia próbek, które dostaję od producentów kosmetyków, art. spożywczych i innych do testowania. Można tam także znaleźć informacje o ciekawych konkursach i możliwościach odebrania gratisowych próbek. Blog jest młody, więc na recenzje produktów trzeba troszkę poczekać. Nawiązałam współpracę z trzema firmami, które pod koniec października prześlą mi produkty. Blog będzie sukcesywnie rozwijany i modernizowany, więc stale będzie się ulepszał. Obecnie praca trochę mi to utrudnia, ale niedługo będę miała czas, żeby tam troszkę odświeżyć informację.
    Oczywiście już teraz zapraszam do odwiedzania i komentowania jeśli ktoś ma ochotę.
    Oto link: www.testandwrite.blogspot.com
    Zapraszam
    Ostatnio edytowane przez MT89 ; 09-02-2013 o 14:48

  2. #2
    Szkoleniowiec Avatar marchewkowy_las
    Zarejestrowany
    Dec 2011
    Skąd
    Kobyłka koło Warszawy
    Postów
    903

    Domyślnie Odp: www.testandwrite.blog.pl

    przyznam, że nie doczytałam do końca, ten kolor strasznie razi polecam go zmienić, zwykły czarny byłby o niebo lepszy
    zapraszam na mojego bloga: http://stylistkarzes.blogspot.com/


  3. #3
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    Bielsko-Biała
    Postów
    36

    Domyślnie Odp: www.testandwrite.blog.pl

    Cytat Napisał marchewkowy_las Zobacz post
    przyznam, że nie doczytałam do końca, ten kolor strasznie razi polecam go zmienić, zwykły czarny byłby o niebo lepszy
    Sama się nad tym zastanawiałam, czy czasem ten kolor nie jest zbyt jaskrawy. Dzieki za opinię, już zmieniam
    Teraz już można doczytywać do końca i wstąpić na mojego bloga

    ---------- Dodano o godzinie 12:17 ---------- Poprzedni post był napisany Wczoraj o godzinie 17:55 ----------

    Obecnie na moim blogu zaszły małe zmiany kosmetyczne. Zmieniona została grafika, w weekend popracuje nad dodaniem nowych wpisów. Zapraszam, napewno umieszcze tam coś ciekawego na temat kosmetyków

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •