Strona 1 z 10 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki 1 do 25 z 245

Temat: Wasi chlopcy, mężowie, narzeczeni...

  1. #1
    { pomijacz } Avatar Patii
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Olesno
    Postów
    509

    Domyślnie Wasi chlopcy, mężowie, narzeczeni...

    ... interesuja sie waszymi pracami? Czy w ogole nie wiedza w ogole co to "tips"?

    Tak siedze i zastanawiam się, jak to się stało, że Kamis tyle wie

    Moj Krzyś np siedzi kolo mnie i obserwuje co robie A musze powiedzieć, że nawet sam mi robil paznokcie u stop french i ukladał pieguski na lini usmiechu Wszystko zelami

    A wasi mężczyźni? Wypowiadajcie sie

    PS. nie wiem, czy takiego tematu juz nie bylo, szukalam, ale nie znalazlam raczej nic takiego. jak w zlym dziale to prosze przeniesc;p jeszcze nie jestem tutaj az tak bardzo obeznana ... Ale z czasem mysle bedzie ok

  2. #2
    hehehehe Avatar Agusia_pa2
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Cieszyn/Helmstedt
    Postów
    1 421

    Domyślnie Odp: Wasi chlopcy, mężowie, narzeczeni...

    Mój wie heh nawet jak czasami kumpele o coś pytaja to sam im tłumaczy ale mnie ogranicza bo jak chce jechać na warsztaty to mówi mi że mi są nie potrzebne i ze dobrze robie paznokcie i nie chce mnie "puścić" buuu
    Nie patrz nigdy na twarz, czy piekna i mila. Patrz tylko na serce, bo w nim dobroć i sila



  3. #3
    Nie spamuj bo strzelam :) Avatar aga
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    okolice Lublina
    Postów
    4 177

    Domyślnie Odp: Wasi chlopcy, mężowie, narzeczeni...

    Mój ostatnio stwierdził, że to co mam na pazurkach to "całuski" a to miała być panterka

    I tak mnie ostataio męczył i poszłam wczoraj zrobić jego mamie paznokcie, bo już mi żyć nie dawał i jego mama sie pyta ile się należy za pazurki a ja nic nie chciałam, bo tylko nakładałam brokat plus wzorki to później męczył swoją mamę, że jak ja nie chce pieniędzy to należą się mu na paliwo

  4. #4

    Domyślnie Odp: Wasi chlopcy, mężowie, narzeczeni...

    hehe to pazera od własnej matki

  5. #5
    Molestantka klawiatury
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Postów
    2 665

    Domyślnie Odp: Wasi chlopcy, mężowie, narzeczeni...

    Moj mezus tez wie co nieco o pazurkach,jak tipsa przykleic,zawsze ocenia te co zrobie i powie co jest nie tak,pomagal mi robic testy na kurs i bawil sie akrylem,robil mi stempelki na pazurkach jak testowalismy.Bardzo mu sie podobaja szpiceostatnio znaczek wyrwal z samochodu zebym mu czerwonym brokatem zrobila i zelem.Ale czasami go to meczy.

  6. #6
    Gość
    niezalogowany

    Domyślnie Odp: Wasi chlopcy, mężowie, narzeczeni...

    mój też niby twardziela rżnie że "ooooo jemu to niepotrzebne, że taka wiedza dla niego to jak psu piąta noga, i takie tam", przez całą robote nie ma go w chałupie, ale już wie mniej wiecej kiedy może przyjśc jak chociaż jedna łąpka zrobione i takie zurawie zapuszcza ze tylko mi się smiać chce

  7. #7
    Administrator Avatar samaron
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Zgierz
    Postów
    4 314

    Domyślnie Odp: Wasi chlopcy, mężowie, narzeczeni...

    No to mój nie wie nic, nie wykazuje zainteresowania i uważa, że to badziewie jest.
    I przez te moje fanaberie to on biedny nieraz obiadu nie ma, a ja na pewno źle się dzieckiem zajmuję....

  8. #8
    Wolny strzelec <3 Avatar plushak
    Zarejestrowany
    May 2009
    Skąd
    Bielsko-Biała
    Postów
    3 505

    Domyślnie Odp: Wasi chlopcy, mężowie, narzeczeni...

    Mój to już nie komentuje jak mu opowiadam o paznokciach, nawet go to zaczyna cieszyć Nigdy nie był przy robieniu paznokci ale efekt końcowy zawsze podziwia i bacznie ogląda









  9. #9
    No to..wpadłam Avatar mariet86
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Opatów
    Postów
    285

    Domyślnie Odp: Wasi chlopcy, mężowie, narzeczeni...

    a moj narzeczony to się śmieje że konkurencje mi niedlugo zrobi bo w sumie to on wszystko o paznokciach wie bo jak komuś robie to siedzi i bacznie ogląda a co śmieszna ja sie odzywać nie musze bo on wszystko komenuje co i po co robiekochany jest

  10. #10
    { pomijacz } Avatar Patii
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Olesno
    Postów
    509

    Domyślnie Odp: Wasi chlopcy, mężowie, narzeczeni...

    Cytat Napisał mariet86 Zobacz post
    a moj narzeczony to się śmieje że konkurencje mi niedlugo zrobi bo w sumie to on wszystko o paznokciach wie bo jak komuś robie to siedzi i bacznie ogląda a co śmieszna ja sie odzywać nie musze bo on wszystko komenuje co i po co robiekochany jest
    no to widze że twoj tak samo jak moj tez sie przyglada xD ale zazwyczaj i te nieladne mu sie podobaja xD
    moj tez jest baaaardzo kochany

  11. #11
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar kasiasssss
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    zlotow\limerick
    Postów
    3 585

    Domyślnie Odp: Wasi chlopcy, mężowie, narzeczeni...

    moj wspanialy zawsze patrzy jak robie pazurki wszystkim sie interesuje,ale musi pilnowac malca jak ja pracuje,jak cos mi nie wychodzi to i tak dla niego jest piekne
    wszystkie marzenia sie spelniaja

  12. #12
    { pomijacz } Avatar Patii
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Olesno
    Postów
    509

    Domyślnie Odp: Wasi chlopcy, mężowie, narzeczeni...

    kasiasssss no to identycznie jak moje kochanie
    siedzi, przyglada sie... czasami słuzy mi jako model !

    jest wspanialy, nawet jak jest krzywo, nierowno, powietrze podchodzi to dla niego i tak jest cudnie Mysle, ze tak jak i dla waszych facetow:d a przynajmniej tak powinno byc xD
    Człowiek bez pasji nudzi swoją duszę

  13. #13
    Szkoleniowiec Avatar centerbeauty
    Zarejestrowany
    May 2009
    Skąd
    śląskie / łódzkie
    Postów
    302

    Domyślnie Odp: Wasi chlopcy, mężowie, narzeczeni...

    a mój mąż .....hmmmmm... zna się na tym wydaje mi się że nawet za dobrze..... wie kot to Tom Holcomb .... potrafi wychwycic wszystkie niedociagniecia ....... przesyniete krzywe czy nawet pyłek zatopiony w żelu.... czasami zastanawiam się czy jego to za bardzo nie pochłnelo ? zawsze po pracy pyta co robilam czy czegos mi nie brakuje ........heheh bo jak cos to on pojedzie na hurtownie .....



    do tego jest rewelacyjnym fotopgrafem (prawda WOSZCZURKU?) .....każde warsztaty szkolenia zaliczone.... i obstrykane
    a do tego jest jeszcze wspaniałym i wyrozumialym mezem


    Instruktor i Główny Dystrybutor NailSecrets na woj. Łódzkie

    http://www.centerbeauty.pl

    center.beauty@onet.eu

    https://www.facebook.com/Center.Beauty.Pajeczno

    Zapraszamy do współpracy

  14. #14
    No to..wpadłam Avatar kalaga4
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Cork
    Postów
    286

    Domyślnie Odp: Wasi chlopcy, mężowie, narzeczeni...

    mój chłopak bardzo często jest w pobliżu jak pracuje i za każdym razem musi ocenić czy mu się podoba czy nie (kolorystycznie, wykonanie go nie interesuje) potrafi określić jak dana ozdoba się nazywa i raz nawet stworzył swojego pazurka mojego prawie 2letniego syna interesują kolorowe pojemniczki i płyny (zakazane owoce hihihi) ale kto wie może za kilka lat...

    chyba wszystkie trosze zaraziłyśmy swoich partnerów umiłowaniem do paznokci

  15. #15
    Współzałożyciel forum Avatar mala
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Skąd
    niemcy
    Postów
    3 461

    Domyślnie Odp: Wasi chlopcy, mężowie, narzeczeni...

    moj maz to zawsze mowi jak jakas mowa przyjdzie ze mam jej dziure wywiercic
    hihi a one zawsze patrza jak na idiote hihh

  16. #16
    No to..wpadłam
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Orzesze
    Postów
    106

    Domyślnie Odp: Wasi chlopcy, mężowie, narzeczeni...

    a mój w czasie kiedy ja robie pazurki siedzi sobie w garazu i dłubie przy autku ja mam spokoj bo przynajmniej nie siedzi mi nad głowa i niemarudzi o to kiedy skończe wogole pazurki go nie interesują

  17. #17
    SuperVIP Avatar ivonna70
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Łódź
    Postów
    2 749

    Domyślnie Odp: Wasi chlopcy, mężowie, narzeczeni...

    Mój się interesuje, ale w granicach rozsądku. Zawsze pyta czy czegoś nowego nie potrzebuję z materiałów, ile mam na dany dzień klientek, jakie wzorki zrobiłam. Jednak nigdy nie wnikał w szczegóły i fachowe nazewnictwo.

  18. #18
    No to..wpadłam Avatar kmmp
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    Mszczonów
    Postów
    127

    Domyślnie Odp: Wasi chlopcy, mężowie, narzeczeni...

    Mój chłopak uwielbia u mnie długie paznokcie.. Zawsze siedzi ze mna jak robie komuś paznokcie.. duzo na ich temat to nie wie, ale często sie pyta jak cos go za intryguje, hehe....
    Oczywiscie zawsze mi mówi jak mu sie cos nie podoba..

  19. #19
    Rozkręcanko Avatar monia2711
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Lublin
    Postów
    71

    Domyślnie Odp: Wasi chlopcy, mężowie, narzeczeni...

    Cytat Napisał kasiasssss Zobacz post
    moj wspanialy zawsze patrzy jak robie pazurki wszystkim sie interesuje,ale musi pilnowac malca jak ja pracuje,jak cos mi nie wychodzi to i tak dla niego jest piekne
    to tak samo jak mójChoć przez cały czas zajmuje się dziećmi to gdy nadchodzi efekt kulminacyjny i klientki sie zachwycają to on na to..."wiem,wiem,że mam bardzo zdolną żonę
    monia***

  20. #20
    Nałogowiec Avatar elinka
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Wadowice
    Postów
    660

    Domyślnie Odp: Wasi chlopcy, mężowie, narzeczeni...

    mój kochany strasznie jest ciekawy rego co robie za każdym razem siedzi przy mnie i intensywnie wpatruje sie jak to sie robi

  21. #21
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar farbstift
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Katowice
    Postów
    4 143

    Domyślnie Odp: Wasi chlopcy, mężowie, narzeczeni...

    mój wcześniej marudził heh a ostatnio zawsze pyta po co to a po co tamto i jak takie coś zrobiłam itp. i coraz bardziej mu się podobają moje pazurki w ogóle wcześniej myślał, że to tylko takie kosztowne hobby ale już zrozumiał, że to mi się nie znudzi
    https://www.facebook.com/kopalniatwojegostylu
    http://kopalniatwojegostylu.blogspot.com/



  22. #22
    Kosmetyczka Avatar Gakka
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Skąd
    Gdynia / Kielce
    Postów
    742

    Domyślnie Odp: Wasi chlopcy, mężowie, narzeczeni...

    Mój jest taki kochany, że wszystko mu sie podoba.. Nawet jak mi nie wyjdzie to powie że piękne .
    Jak tipsy krzywy to powie że prosto jest
    Jak brokat wejdzie gdzie nie trzeba to powie że nie widać
    Jak coś się odczepi to powie że klej był do dupy i kupi mi kropelkę
    Takiego mam fajnego chłopa no ;D Wie co to tips, gilotynka, patyczki peczelki płyny. Ale żeby wiedział co to żel i akryl to ni ....
    Daje mi ćwiczyć na sobie.
    Nie lubi tylko jak mam szpice. Bo gdy mnie drażnił to przypadkiem mu bliznę zrobiłam .

  23. #23
    No to..wpadłam Avatar nikol2003
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Skąd
    Londyn/Lodz
    Postów
    174

    Domyślnie Odp: Wasi chlopcy, mężowie, narzeczeni...

    no moja druga polowka tez wie co nie co ale zazwyczaj jest w pracy jak mam klientke ale odkad jestem na forum i znajduje co raz to fajniejsze rzeczy to sie mnie co chwila pyta czy cos wymodzilam nowego ciekawego Ale jak to facet bardziej interesuja go samochody i takiem tam ...
    ''I this forum''

  24. #24
    Nałogowiec Avatar afterglow
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    Holandia
    Postów
    409

    Domyślnie Odp: Wasi chlopcy, mężowie, narzeczeni...

    hehe moj chlop to dzisiaj mi porzypomina co mam zrobic bo czasem, robiac na zamine "prawa reka, lewa, prawa" gubie sie czy juz byly 2 warstwy ma ;apce czy nie moj M zawsze wie co i jak jest przy kazdej klijetce, tzn szweda sie w poblizu

    jest ciekaw i to bardzo co robie, dlaczego , teraz jest na etapie przedszkolaka czyli 100 pytan do. Co to jest cleaner, dlaczego primer? itd czasem mam suchote w ustach od tlumaczenia

  25. #25
    Nałogowiec Avatar naatajla
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    Rybnik
    Postów
    601

    Domyślnie Odp: Wasi chlopcy, mężowie, narzeczeni...

    moj Adrian sie interesuje tym co robie i ja sie interesuje tym czym on sie zajmuje. nawet kiedys sam mi malowal paznokcie i nawet dobrze mu to wychodzilo

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •