Pokaż wyniki 1 do 25 z 245

Temat: Wasi chlopcy, mężowie, narzeczeni...

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1
    { pomijacz } Avatar Patii
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Olesno
    Postów
    509

    Domyślnie Wasi chlopcy, mężowie, narzeczeni...

    ... interesuja sie waszymi pracami? Czy w ogole nie wiedza w ogole co to "tips"?

    Tak siedze i zastanawiam się, jak to się stało, że Kamis tyle wie

    Moj Krzyś np siedzi kolo mnie i obserwuje co robie A musze powiedzieć, że nawet sam mi robil paznokcie u stop french i ukladał pieguski na lini usmiechu Wszystko zelami

    A wasi mężczyźni? Wypowiadajcie sie

    PS. nie wiem, czy takiego tematu juz nie bylo, szukalam, ale nie znalazlam raczej nic takiego. jak w zlym dziale to prosze przeniesc;p jeszcze nie jestem tutaj az tak bardzo obeznana ... Ale z czasem mysle bedzie ok

  2. #2
    hehehehe Avatar Agusia_pa2
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Cieszyn/Helmstedt
    Postów
    1 421

    Domyślnie Odp: Wasi chlopcy, mężowie, narzeczeni...

    Mój wie heh nawet jak czasami kumpele o coś pytaja to sam im tłumaczy ale mnie ogranicza bo jak chce jechać na warsztaty to mówi mi że mi są nie potrzebne i ze dobrze robie paznokcie i nie chce mnie "puścić" buuu
    Nie patrz nigdy na twarz, czy piekna i mila. Patrz tylko na serce, bo w nim dobroć i sila



  3. #3
    Nie spamuj bo strzelam :) Avatar aga
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    okolice Lublina
    Postów
    4 177

    Domyślnie Odp: Wasi chlopcy, mężowie, narzeczeni...

    Mój ostatnio stwierdził, że to co mam na pazurkach to "całuski" a to miała być panterka

    I tak mnie ostataio męczył i poszłam wczoraj zrobić jego mamie paznokcie, bo już mi żyć nie dawał i jego mama sie pyta ile się należy za pazurki a ja nic nie chciałam, bo tylko nakładałam brokat plus wzorki to później męczył swoją mamę, że jak ja nie chce pieniędzy to należą się mu na paliwo

  4. #4

    Domyślnie Odp: Wasi chlopcy, mężowie, narzeczeni...

    hehe to pazera od własnej matki

  5. #5
    Molestantka klawiatury
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Postów
    2 665

    Domyślnie Odp: Wasi chlopcy, mężowie, narzeczeni...

    Moj mezus tez wie co nieco o pazurkach,jak tipsa przykleic,zawsze ocenia te co zrobie i powie co jest nie tak,pomagal mi robic testy na kurs i bawil sie akrylem,robil mi stempelki na pazurkach jak testowalismy.Bardzo mu sie podobaja szpiceostatnio znaczek wyrwal z samochodu zebym mu czerwonym brokatem zrobila i zelem.Ale czasami go to meczy.

  6. #6
    Gość
    niezalogowany

    Domyślnie Odp: Wasi chlopcy, mężowie, narzeczeni...

    mój też niby twardziela rżnie że "ooooo jemu to niepotrzebne, że taka wiedza dla niego to jak psu piąta noga, i takie tam", przez całą robote nie ma go w chałupie, ale już wie mniej wiecej kiedy może przyjśc jak chociaż jedna łąpka zrobione i takie zurawie zapuszcza ze tylko mi się smiać chce

  7. #7
    No to..wpadłam Avatar madzivlek
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Skąd
    Kielce
    Postów
    200

    Domyślnie Odp: Wasi chlopcy, mężowie, narzeczeni...

    mi moj mowi ze te sa ladne a te nie..ogolnie to tylko hmm ocenia je
    lecz jednak nie nawidzi dzwieku pilowania nie wiem co w tym zlego hihi

  8. #8
    No to..wpadłam Avatar szeryl23
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    Łódzkie
    Postów
    97

    Domyślnie Odp: Wasi chlopcy, mężowie, narzeczeni...

    heh mój to się wrecz prosi kiedy będe robiła pazuraski ? bo jak mówi to uwielbia zwięk piłowania bo tak mu miło że aż spać mu się zachciewa -hehe -moze to zboczenie jakies ? a powód nr 2 -to pogonić mnie od komputera -hhe

  9. #9
    VIP Avatar nanami7
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    Poznań
    Postów
    5 170

    Domyślnie Odp: Wasi chlopcy, mężowie, narzeczeni...

    Hersa ale masz fajnie jednak faceci to duże dzieci
    Jest między nami gra,
    którą gra się w parach...



    www.paznokcie-poznan.blogspot.com

  10. #10
    No to..wpadłam Avatar nadya188
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Skąd
    Kamienna góra
    Postów
    220

    Domyślnie Odp: Wasi chlopcy, mężowie, narzeczeni...

    Cytat Napisał pomijacz Zobacz post
    ... interesuja sie waszymi pracami? Czy w ogole nie wiedza w ogole co to "tips"?

    Tak siedze i zastanawiam się, jak to się stało, że Kamis tyle wie

    Moj Krzyś np siedzi kolo mnie i obserwuje co robie A musze powiedzieć, że nawet sam mi robil paznokcie u stop french i ukladał pieguski na lini usmiechu Wszystko zelami

    A wasi mężczyźni? Wypowiadajcie sie

    PS. nie wiem, czy takiego tematu juz nie bylo, szukalam, ale nie znalazlam raczej nic takiego. jak w zlym dziale to prosze przeniesc;p jeszcze nie jestem tutaj az tak bardzo obeznana ... Ale z czasem mysle bedzie ok
    Mój nie lubi zapachu liquidu i szlak go trafia jak siedzę przy stole godzinami a on czeka na mnie w łóżku. Ma pojęcie o Tipsach itp. Kiedyś zrobił wzorek na palcu sztucznym Citroena. Potem zrobił mi Tipsa a następnie wypiłował pazurki klientce hehehehe......czasami myślę, iż to jego ukryty talent to szlifowania.

  11. #11
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Dec 2015
    Postów
    7

    Domyślnie Odp: Wasi chlopcy, mężowie, narzeczeni...

    Niestety mój facet nie interesuje sie moimi pracami tak jak Wasi ponieważ nienawidzi zapachu lakierów. Gdy tylko widzi ze biore sie za swoją robotę ucieka z pokoju i tyle go widzialam. Jedynie jak skoncze to patrzy na koncowy efekt mojej pracy. Taki z niego pomocnik..eh

  12. #12

    Domyślnie Odp: Wasi chlopcy, mężowie, narzeczeni...

    Na początku tak teraz już nie

  13. #13
    Nałogowiec Avatar reniusia1002
    Zarejestrowany
    May 2013
    Skąd
    GORZÓW;UK
    Postów
    320

    Domyślnie Odp: Wasi chlopcy, mężowie, narzeczeni...

    a mój maz tez ciagle marudzi ze wszystko smierdzi ale jest swietnym krytykiem i wytyka mi każdy blad co mi bardzo pomaga bo przynajmniej wiem co musze poprawić i jestem zadowolona z takiej konstruktywnej krytyki.czasem się zastanawiam czy on nie ma lepszych oczu odemnie bo widzi każdy najdrobniejszy mankament.

  14. #14
    Nałogowiec
    Zarejestrowany
    Apr 2017
    Postów
    508

    Domyślnie Odp: Wasi chlopcy, mężowie, narzeczeni...

    A mojemu wszystko jedno . Hybrydy o wiele mniej śmierdzą niż zwykłe lakiery tak więc mu to nie przeszkadza. Cieszy się nawet,ze nie jestem w stanie rozwijać swoją pasję ( od zawsze chciałam zająć się stylizacją paznokci....).

    Swoją drogą to czy dziewczyny mozecie doradzić mi w sprawie tego jaki zegarek wybrać dla męża? Zbliża sie nasza rocznica i upatrzyłam dla niego taki zegarek od firmy Certina:
    http://klasyczne-zegarki.pl/

    Co o nim sądzicie?
    Ostatnio edytowane przez ell ; 04-05-2017 o 09:59

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •