Strona 8 z 10 PierwszyPierwszy ... 45678910 OstatniOstatni
Pokaż wyniki 176 do 200 z 245

Temat: Wasi chlopcy, mężowie, narzeczeni...

  1. #176
    No to..wpadłam Avatar nadya188
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Skąd
    Kamienna góra
    Postów
    220

    Domyślnie Odp: Wasi chlopcy, mężowie, narzeczeni...

    Cytat Napisał dzikakura Zobacz post
    hyyy,a takie pstrykniete z koncertu

    Evelyn,no muzyk muzyk

    Matowy, bez połysku vocal mojego starego nie każdemu może się podobać,ale prosze-teledysk robiony metodą poklatkową z ok 8.000 zdjęć

    YouTube - Grupa Support - Obiecałaś

    a tu coverek,a co.. z chałturek się żyje- żywiec, z jakiejś podlej kamerki
    P.S Pamiętać proszę,ze kury i ich faceci to prawie 40 letni ludzie,wiec z wyrozumialoscia co do faldek i brzuszków

    YouTube - Grupa Support - Mała Lady Pank


    Jaaaaa genialne!

  2. #177
    VIP Avatar nanami7
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    Poznań
    Postów
    5 170

    Domyślnie Odp: Wasi chlopcy, mężowie, narzeczeni...

    muszę Wam coś napisać, bo myślałam, że padnę ze śmiechu

    Mam zapalenie krtani (tzn w południe jeszcze o tym nie wiedziałam, w każdym razie już prawie nie mówiłam).
    Puściłam sygnał na telefon do mojego N. żeby oddzwonił, bo ma do mnie darmowe.
    I rozmowa przebiegła tak:

    Ja: Cześć, dzwonię żebyś usłyszał jaki mam aksamitny głos (ochrypnięta jakbym zjarała paczkę fajek na raz)
    On: Yyyy... hej... ale z kim rozmawiam ? !
    Ja: No to ja... Marta. Zresztą sam do mnie dzwonisz, to nie wiesz z kim rozmawiasz ?
    On: Kochanie, a dlaczego masz taki dziwny głos ... ?



    Poległam ! Nie poznał mnie !
    zresztą nie ma się co dziwić, bo teraz to już wcale nie mówię -,-
    Jest między nami gra,
    którą gra się w parach...



    www.paznokcie-poznan.blogspot.com

  3. #178
    Kosmetyczka Avatar barbara_kawka
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Nakło Śląskie
    Postów
    2 160

    Domyślnie Odp: Wasi chlopcy, mężowie, narzeczeni...

    ło kuraaaa jaki chlop fajny i ma seksi przerwe miedzy zebami oraz ... czy nie chca damskiego wokalu z checia pospiewam

  4. #179
    Totalna maniaczka Avatar sztynka
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Postów
    1 319

    Domyślnie Odp: Wasi chlopcy, mężowie, narzeczeni...

    Kurka dołączam do fanklubu
    Mój Darek interesuje się moją pasją. Był ze mną raz jak sobie robiłam paznokcie u koleżanki i zapytał czy bym sama nie dała rady sobie tego robić. Powiedziałam ok i kupił mi zestaw, wybrałam badziewie. Suszyłam mu głowę o kurs i jak byłam bezrobotna to zrobiłam. Teraz gdy walczyłam o dotację i się nie udało to mnie wspierał. Codziennie pyta, czy są jakieś klientki, co robiłam. Zna się na pazurkach, wie co to akryl/żel/tips. Rozróżnia to. Lubi jak robię sobie pazurki w domu, w pokoju, a on siedzi przy kompie i gra Ale nie lubi zapachu lakieru i akrylu, w domu tego nie robię. Namawia swoje znajome i rodzinę, ale one nie chcą Gdybym go wysłała do hurtowni po cokolwiek, to pewnie by zadzwonił tylko się upewnić, ze dobrze wybrał Jak nie miałam 8 tygodni pazurków, to tydzień za mną łaził, że go włosy swędzą i, że tylko długie szpice są w stanie go wybawić hahaha ale wystarczyły mu średnie pipe Z zabiegów to daje sobie pazurki obciąć i opiłować, nie daje dotykać skórek. Ale ostatnio poprosił mnie o pedicure tarką, choć ma łąskotki to dzielnie zniósł i prosi o następny ale wypytywał, czy w pracy też tak robię, ale miałam ubaw. Pazurków mi nie robił, ale fotki owszem, często. Depiluje mi pachy , tzn, zrywa plastry, kocha to
    Jestem SZTYNKA (zdrobnienie od imienia Justynka)
    nie SZATYNKA bo ja jestem blondynka
    Moje hobby i pasja http://stylizacjaiwizaz.blogspot.com/

  5. #180
    Nałogowiec Avatar wercia
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Skąd
    Krakow
    Postów
    657

    Domyślnie Odp: Wasi chlopcy, mężowie, narzeczeni...

    Ale wam dobrze dziewczyny moj jakis dziwny jest eh cos malo gada, jest tylko na weekendy w domu i tak sie oddalamy od sibie a jesli chodzi o jakis gest kwiat lub cos to dzien kobiet tylko eh Raz mu zrobilam na szablonie pamietam jaki byl ucieszony i zdziwiony jak ja moge miec wszystkie takie paznokcie raz mu dalam pomalowac lakierem robil mi powiedzmy kwiatki ale nie byly najgorsze
    "Pozwól każdemu dniu stac się tym najpiękniejszym..."

  6. #181
    Szkoleniowiec Avatar SPN Magik
    Zarejestrowany
    Nov 2010
    Skąd
    Piła
    Postów
    75

    Domyślnie Odp: Wasi chlopcy, mężowie, narzeczeni...

    Moje kochanie jak wchodzi jak ja pracuje to mnie głaszcze po głowie ... jak tatuś


    jak prowadze szkolenia moje kochanie udaje profesora ;-) i się wtrąca i mowi , że np. Kursantka ma bardziej pchać żel, żeby prawidłowo zbudować krzywą C, albo zwraca uwagę, że położyła za mało żelu w V i wyjdzie mało uśmiechnięty french i kursantki się smieją, że niedługo mi zrobi konkurencje i naprzeciwko salon otworzy

    a najlepsze, wkurza się, jak wciąz sobie wymyslam szkolenia i jezdzę sie uczyć - bo mówi, ze szkoda kasy bo jestem najlepsza (dla niego) i już nie muszę się uczyć ... oczywiście to jego zdanie, błędne - czlowiek wciąż musi się uczyć ... inaczej się cofa


    ale za to go kocham - i za resztę też za inne rzeczy

    za całokształt

  7. #182
    Totalna maniaczka Avatar Zuuzaneczka
    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    1 055

    Domyślnie Odp: Wasi chlopcy, mężowie, narzeczeni...

    Kod:
    Treść została ukryta, zaloguj się lub zarejestruj jeśli jeszcze nie masz konta aby zobaczyć treść
    I tu przypomniała mi się gafa telefoniczna, którą często popełniam - dzwonię do mojego D. na domowy:
    - cześć misiu, jesteś w domu?
    - nie, w zoo, ale wziąłem słuchawkę od domowego do kieszeni.

    Kod:
    Treść została ukryta, zaloguj się lub zarejestruj jeśli jeszcze nie masz konta aby zobaczyć treść
    Mój mnie głaszcze po głowie jak się denerwuję (pruję jak on to mówi). Ja krzyczę, wymachuję rękami, a on nagle mi łapą po głowie smyra i mówi: dobrze już dobrze nie denerwuj się... Robi mi się głupio i zazwyczaj złość przechodzi w śmiech

  8. #183
    Totalna maniaczka Avatar sztynka
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Postów
    1 319

    Domyślnie Odp: Wasi chlopcy, mężowie, narzeczeni...

    Zuza Padłam z tym zoo jesooo...
    Z ty głaskaniem to u mnie to samo. Ja sypię przekleństwami na niego, taki mam temperament, a on właśnie mnie kizia wtedy nooo, co jest z tymi chłopami
    Jestem SZTYNKA (zdrobnienie od imienia Justynka)
    nie SZATYNKA bo ja jestem blondynka
    Moje hobby i pasja http://stylizacjaiwizaz.blogspot.com/

  9. #184
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    Nowogród Bobrzański/k. Zielonej Góry
    Postów
    53

    Domyślnie Odp: Wasi chlopcy, mężowie, narzeczeni...

    moj to z początku interesował się wszystkim co kupuje ... a to co ? a to do czego? i przeglądał stosy nowych ozdób

    teraz już tylko bardziej chodzi za mną ( zawsze po wypłacie ) ;D czy nie potrzeba mi nic nowego do tipsów

    jak ja robie paznokcie w domciu to on w tym czasie gra w fife ;D

    zawsze chwali moje prace i co najśmieszniejsze jak ktoś ze znajomych, rodziny do nas zawita to mój zaraz :

    ,, a widzieliście Kasi nowy kufrek i jaki pełny jest a ten drugi też zapełniony chcecie zobaczyć ( otwiera i pokazuje a po chwili dodaje jak ktoś chce jakąś rzecz wyjąc ) chcielibyście i tak Wam nie dam ( i zamyka kuferki i odkłada )

  10. #185
    Kosmetyczka Avatar Nefra
    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Skąd
    Lubelskie
    Postów
    154

    Domyślnie Odp: Wasi chlopcy, mężowie, narzeczeni...

    Powiem Wam ,że mój mąż też jest wkręcony w tematy kosmetyczne i właściwie tylko dzięki niemu rozwijam się i robię to co najbardziej lubię ,poza tym jego wiara we mnie czyni cuda , idę dalej i jestem odważniejsza Studium kosmetyczne - myślałam ,że już jestem za stara ,że już za późno a moj Paweł przekonał mnie że własnie nie,że mam iść i bardzo mu za to dziękuję.

  11. #186
    Debiutantka Avatar Dzastinqa23
    Zarejestrowany
    May 2010
    Skąd
    Łobez/Szczecin
    Postów
    7

    Domyślnie Odp: Wasi chlopcy, mężowie, narzeczeni...

    Mój chłopak też co nieco już wie o tipsach, żelach itp choć jeszcze nie odważył się być moim 'modelem'
    dopytuje się co do czego i jak co się robi trochę go wciągnęło, czasem nawet podsuwa mi jakieś pomysły na zdobienie
    a najlepsze, że zawsze mu sie podobają moje prace, nawet jeśli coś nie wyjdzie tak jakbym chciala

  12. #187
    Rozkręcanko Avatar AguchaG
    Zarejestrowany
    Nov 2011
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    33

    Domyślnie Odp: Wasi chlopcy, mężowie, narzeczeni...

    Moj tez najczesciej oglada moje prace i wyraza opinie nawet czasem sam zakupi mi jakis "bajerek"

  13. #188
    No to..wpadłam Avatar marshall
    Zarejestrowany
    Nov 2011
    Skąd
    niemcy - saarland
    Postów
    264

    Domyślnie Odp: Wasi chlopcy, mężowie, narzeczeni...

    ostatnio bedac na targach w wizbaden zauwarzylemze coraz wiecej panow zajmuje sie ta branżą

  14. #189
    No to..wpadłam Avatar Taisia90
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    170

    Domyślnie Odp: Wasi chlopcy, mężowie, narzeczeni...

    Mój w teorii wie prawie wszystko o robieniu paznokci I nawet próbował lepić kwiatuchy

  15. #190
    Szkoleniowiec Avatar centerbeauty
    Zarejestrowany
    May 2009
    Skąd
    śląskie / łódzkie
    Postów
    302

    Domyślnie Odp: Wasi chlopcy, mężowie, narzeczeni...

    Mój mąż jest już na tyle wprawiony że jest w stanie ocenić prawidłową budowę i jakość zdobienia oraz całą kompozycje

    Nie zdziwie się jak niedługo sam będzie klepał


    Instruktor i Główny Dystrybutor NailSecrets na woj. Łódzkie

    http://www.centerbeauty.pl

    center.beauty@onet.eu

    https://www.facebook.com/Center.Beauty.Pajeczno

    Zapraszamy do współpracy

  16. #191
    Totalna maniaczka Avatar sztynka
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Postów
    1 319

    Domyślnie Odp: Wasi chlopcy, mężowie, narzeczeni...

    I nam chłopy konkurencję otworzą
    Jestem SZTYNKA (zdrobnienie od imienia Justynka)
    nie SZATYNKA bo ja jestem blondynka
    Moje hobby i pasja http://stylizacjaiwizaz.blogspot.com/

  17. #192
    No to..wpadłam Avatar madziorkowa
    Zarejestrowany
    Dec 2011
    Postów
    180

    Domyślnie Odp: Wasi chlopcy, mężowie, narzeczeni...

    mi mój chłopak ostatnio pomagał robić prawą rękę hehe ja mu dyktowałam pokazywałam tłumaczyłam a on nakładał żel piłowaniem już się sama zajęłam, muszę go jeszcze wykożystać w kwestii zdobień...

  18. #193
    Totalna maniaczka Avatar kochanaa
    Zarejestrowany
    Oct 2010
    Skąd
    Bolesławiec
    Postów
    954

    Domyślnie Odp: Wasi chlopcy, mężowie, narzeczeni...

    Mój brat (wiem, wiem że to nie chłopak, ale nie wiem gdzie to napisać) to on lubi jak ja mu robie coś na rękach. Jak zaczynałam lakierami, to on się kładł i dawał mi ręce Potem jak kupiłam zestaw do żelu to on od razu " Ale zrób mi jakiegoś długiego paznokcia ! Zrób mi !" I sie drze To mu zrobiłam szpicka i chodził z nim po całym domu dźgając wszystkich na około, a potem jak miał wychodzić, to powiedziałam, że mu nie ściągnę i ma z nim biegać Ale po chwili sie zlitowałam i mu go ściągnęłam Teraz jak robie akrylowe to mu zapach przeszkadza i już nie przychodzi
    Fajnie miec w domu jakiegoś chłopa, który interesuje się takimi rzeczami Ja o kiedyś będę swojego uczyła A potem będzie mi robił Trzeba się ustawić xD

  19. #194
    Molestantka klawiatury Avatar rudzielec
    Zarejestrowany
    Oct 2010
    Skąd
    Kiedyś SZCZECINEK, teraz Boston;)
    Postów
    1 735

    Domyślnie Odp: Wasi chlopcy, mężowie, narzeczeni...

    a mój to ma kompletnie gdzieś to co ja robie z paznokciami...;/ nigdy nie chwali ani nie zauwaza nowych. i w sumie niech tak zostanie.
    SKORO JESTEŚMY TYM, CO JEMY
    TO NIEZŁE ZE MNIE CIACHO

  20. #195
    Wczytuje się Avatar Viku6a
    Zarejestrowany
    Nov 2012
    Postów
    23

    Domyślnie Odp: Wasi chlopcy, mężowie, narzeczeni...

    Dziewczyny, a ja chciałabym rozwinąć taki temat: Gdzie i w jaki sposób poznałyście swoich mężczyzn?
    Bo ja już powoli tracę nadzieje że znajdę swoją drugą połówke=(
    Na ulicy faceci nie mają tyle odwagi żeby podejść mnie poznać, na dyskoteki nie mam czasu chodzić i jestem zdania, ze na dyskotece jest ciężko znależć normalnego faceta A przez Internet poznałam 2 fajnych chłopaków, ale niestety ani z jednym ani z drugim nic nie wyszło. Mowia, ze nie maja uczuc, ze nie chca zwiazku.... takie tam bzdury, nawet nie wiem w co mam wierzyc, ale jest jak jest, jesteśmy znajomymi...
    Ciężko być samej=(

  21. #196
    Kosmetyczka Avatar Danutka
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    Żagań
    Postów
    123

    Domyślnie Odp: Wasi chlopcy, mężowie, narzeczeni...

    Cytat Napisał Viku6a Zobacz post
    Dziewczyny, a ja chciałabym rozwinąć taki temat: Gdzie i w jaki sposób poznałyście swoich mężczyzn?
    Bo ja już powoli tracę nadzieje że znajdę swoją drugą połówke=(
    Na ulicy faceci nie mają tyle odwagi żeby podejść mnie poznać, na dyskoteki nie mam czasu chodzić i jestem zdania, ze na dyskotece jest ciężko znależć normalnego faceta A przez Internet poznałam 2 fajnych chłopaków, ale niestety ani z jednym ani z drugim nic nie wyszło. Mowia, ze nie maja uczuc, ze nie chca zwiazku.... takie tam bzdury, nawet nie wiem w co mam wierzyc, ale jest jak jest, jesteśmy znajomymi...
    Ciężko być samej=(
    Moim zdaniem lepiej nie szukać na siłę.Ja miałam w życiu kilka okresów samotności między kolejnymi małżeństwami i bardzo mile to wspominam.Bardzo ci zazdroszczę,że jak piszesz nikt cię na ulicy nie zaczepia choć trudno mi w to uwierzyć bo mi się to bardzo często zdarza a chyba nic mnie bardziej nie wkurza.Mojego obecnego męża poznałam w pracy,pracujemy razem z czego jestem bardzo zadowolona i chciałabym,żeby zawsze tak było.A apropo pazurków to bardzo się zdziwiłam,że mężczyzna może odróżniać żel od akrylu i w ogóle wiedzieć co to jest. Moje kochanie lubi parafinkę i masaż stóp i nawet pedicure pozwoli sobie łaskawie zrobić choć narzeka,że za długie mu zostawiam.A manicure broń boże,podbiera mi pilniki,cążki i nożyczki i niszczy te paznokcie,że zostają jakieś żałosne resztki i tak ma być

  22. #197
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Dec 2012
    Postów
    6

    Domyślnie Odp: Wasi chlopcy, mężowie, narzeczeni...

    swojego chłopaka poznałam przez internet, na jednym z portali społecznościowych. Wywiązała się dyskusja na jakiś temat, ostro dyskutowaliśmy, potem przenieśliśmy dyskusję do pubu i rozmawialiśmy przy kawie..... i jakoś się potoczyło

  23. #198
    Wczytuje się Avatar Viku6a
    Zarejestrowany
    Nov 2012
    Postów
    23

    Domyślnie Odp: Wasi chlopcy, mężowie, narzeczeni...

    Cytat Napisał Danutka Zobacz post
    Moim zdaniem lepiej nie szukać na siłę.Ja miałam w życiu kilka okresów samotności między kolejnymi małżeństwami i bardzo mile to wspominam.Bardzo ci zazdroszczę,że jak piszesz nikt cię na ulicy nie zaczepia choć trudno mi w to uwierzyć bo mi się to bardzo często zdarza a chyba nic mnie bardziej nie wkurza
    W tym i tkwi problem, że tylko zaczepiają. Też mnie to wkurza.
    Może naprawdę muszę po prostu poczekać, trzeba nauczyć się widzieć same plusy w tym,że nie mam chlopaka

  24. #199
    VIP Avatar nanami7
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    Poznań
    Postów
    5 170

    Domyślnie Odp: Wasi chlopcy, mężowie, narzeczeni...

    Viku6a a ile masz lat jesli moge zapytac?
    pamietaj ze jak cie strzeli strzala amora... to zobaczysz nie ma co wynajdywac na sile, bo mozna wtedy trafic na okropnego pajaca

    daj sobie luz i czas i zobaczysz ze sam sie zjawi w najmniej oczekiwanym momencie Twojego zycia.
    poza tym na forum juz mamy temacik JAK SIE POZNALISCIE przyjemnej lektury !
    Jest między nami gra,
    którą gra się w parach...



    www.paznokcie-poznan.blogspot.com

  25. #200
    Wczytuje się Avatar Viku6a
    Zarejestrowany
    Nov 2012
    Postów
    23

    Domyślnie Odp: Wasi chlopcy, mężowie, narzeczeni...

    Sorki, niezauwazylam takiego tematu.
    Wiem-wiem, jestem jeszcze młoda, wszystko przede mną, mam 23 lata
    Na razie same niedobre chłopaki mi się trafiali, a jak dobry sie trafiał, to on nie miał takiego uczucia do mnie, żeby zacząć ze mną się spotykać, albo jeszcze jakaś przyczyna była...
    No cóż, będę czekać

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •