Strona 2 z 10 PierwszyPierwszy 123456 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki 26 do 50 z 245

Temat: Wasi chlopcy, mężowie, narzeczeni...

  1. #26
    Nałogowiec Avatar Etna
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Białystok
    Postów
    614

    Domyślnie Odp: Wasi chlopcy, mężowie, narzeczeni...

    mój kochany Kamilek to jak kiedyś sobie robiłam pazurki to się bacznie przyglądał i się pytał "a teraz co będziesz robić?" ja mu opowiadałam co po kolei, co z czym się je itd. A teraz czasm chce poogladać jakie pazurki robiłam i czyta wasze komentarze najbardziej to Dzidzie pochwalił, że mi tak duzo komentarzy daje no i jest dumny ze mnie, że mam już jakiś "fach" w reku

  2. #27
    Rozkręcanko Avatar AniaSm
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Postów
    45

    Domyślnie Odp: Wasi chlopcy, mężowie, narzeczeni...

    hmmm...a moj mąż jako że sam maluje aerografem, z wielką uwagą śledzi moje poczynania..ale mam nadzieje że nie zacznie robić sobie akryli hihihi...niee żartuję..chwali mnie no i wspiera...czasem znjadzie jakieś ładne wzorki;-))

  3. #28
    Rozkręcanko Avatar AniaSm
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Postów
    45

    Domyślnie Odp: Wasi chlopcy, mężowie, narzeczeni...

    no to może załączę fotkę moich przystojniaków;-)))))

  4. #29
    No to..wpadłam Avatar karolinka_zuzia1989
    Zarejestrowany
    May 2009
    Skąd
    Hagen NRW (wakacje Piekary Slaskie)
    Postów
    227

    Domyślnie Odp: Wasi chlopcy, mężowie, narzeczeni...

    hehe to widze ze prawie u wszystkich dziewczyn mezczyzni maja juz jakies pojecie na temat paznokci
    u mnie jest tak samo jak robie paznokcie zelowe siedzi patrzy i tez duzo wie hehe pamietam raz aa czemu tu ta krzywa C masz inna niz na innych palcach a ja stwierdzam ze jeszcze nie dokonczylam ich robic hehe i zawsze sie zaczynamy smiac bo on juz wszystko wie na ten temat co gdzie brakuje gdzie jest french nierowny heheh ale jak robie paznokcie akrylowe to zamyka sie w sypialni bo nie umie zniesc tego zapachy hehe biedactwo moje dzis mam zamiar zrobic sobie akrylki wiechehe wieczor rozlaki

  5. #30
    Naczelny Grafik Forumowy Avatar rudzia1985
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Skąd
    Niemcy
    Postów
    5 853

    Domyślnie Odp: Wasi chlopcy, mężowie, narzeczeni...

    widze ze moj facet bardzo rozni sie od Waszych...jak widzi ze zaczyam robic paznokcie to zaraz wychodzi do innego pokoju przed kompa lub leci grzebac przy aucie
    kompletnie nie zna pojecia paznokiec akrylowy, zelowy itd.
    w sumie to i dobrze...przynajmniej nie marudzi mi nad glowa

  6. #31
    Nałogowiec Avatar wercia
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Skąd
    Krakow
    Postów
    657

    Domyślnie Odp: Wasi chlopcy, mężowie, narzeczeni...

    Mój Jacek lubi zawsze cos robie to doradzi jak mam robic jakie wzorki czy french heh kiedys probowal ale nie wyszlo mu ladnie i musialam poprawiac calosc albo jak zawsze cos kupie nowego to jak zobaczy to od razu rzuca pomysly jak fajnie je pomieszac

  7. #32
    Nie spamuj bo strzelam :) Avatar aga
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    okolice Lublina
    Postów
    4 177

    Domyślnie Odp: Wasi chlopcy, mężowie, narzeczeni...

    Moj specjalnie sie drazni i mówi "no no co to za łopatki " albo ostatnio jak ćwiczyłam edge to powiedział " no ładne ale chyba powinnaś tu sobie ekierke przyłożyć, bo tu chyba powinien być kąt 90 stopni"

  8. #33
    Rozkręcanko Avatar gogosobo
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Postów
    65

    Domyślnie Odp: Wasi chlopcy, mężowie, narzeczeni...

    Mojego intersuje jedynie efekt koncowy, bardzo lubi , gdy mam ładnie zrobione paznokcie. Mam natomiast z nim inny problem , muszę go długo namawiać na manikiur i pedikiur.

  9. #34
    Molestantka klawiatury Avatar asiek
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Postów
    2 170

    Domyślnie Odp: Wasi chlopcy, mężowie, narzeczeni...

    Mojego chłopaka dziwi czemu tak długo to wszystko się robi a jak sobie zrobię jakieś nowe pazurki to nawet nie zwraca na to uwagi

  10. #35
    Nałogowiec Avatar jolanta
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Niemcy
    Postów
    387

    Domyślnie Odp: Wasi chlopcy, mężowie, narzeczeni...

    A moj maz interesuje sie pazurkami tak w strefie rozsadku. Nie zna sie technicznie ale jest ekspertem estetycznym czyli ocenia zawsze moje efekty koncowe (ocenia zdobnictwo). Czasami lubi mnie denerwowac i mi dogryza jak zdrobie np. moje pazurki to on mowi ze tez tak potrafi w krotszym czasie, bo maznie raz walkiem i gotowe ( jest malarzem pokojowym) hihihi. Ale musze przyznac, ze jest dobrym doradca i wsprawach estetyki jak i w sprawach organizacyjnych(bo duzo mi pomaga jak zalozylam dzialalnosc) ale tez marudzi jak wydaje pieniadze na kolejne rzeczy(ja on to mowi ) duperele do paznokci. A ogolnie nie wtraca sie i nieprzeszkadza.

  11. #36
    VIP Avatar nanami7
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    Poznań
    Postów
    5 170

    Domyślnie Odp: Wasi chlopcy, mężowie, narzeczeni...

    mój to z kolei nie lubi jak robię sobie paznokcie, ale jak już skończę, to musi obejrzeć i pochwalić nawet jak ja nie jestem zadowolona (a bardzo często nie jestem )

  12. #37
    Rozkręcanko Avatar liliszym
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    Wrocław
    Postów
    98

    Domyślnie Odp: Wasi chlopcy, mężowie, narzeczeni...

    a mój mąż co nieco już wie o pazurkach i jak robie klientkom w domu to dzieci pilnuje. ale do pomocy sie nie nadaje. kiedyś chciałam żeby pomalował mi paznokcie u nóg to sam wybrał kolor czerwony lecz po wszystkim miałam całe palce wraz z paznokciami pomalowane.. ale mieliśmy pompe z niego..

  13. #38
    Nie spamuj bo strzelam :) Avatar aga
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    okolice Lublina
    Postów
    4 177

    Domyślnie Odp: Wasi chlopcy, mężowie, narzeczeni...

    Cytat Napisał liliszym Zobacz post
    a mój mąż co nieco już wie o pazurkach i jak robie klientkom w domu to dzieci pilnuje. ale do pomocy sie nie nadaje. kiedyś chciałam żeby pomalował mi paznokcie u nóg to sam wybrał kolor czerwony lecz po wszystkim miałam całe palce wraz z paznokciami pomalowane.. ale mieliśmy pompe z niego..
    przynajmniej bylo wesoło

  14. #39
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Skąd
    Łódź
    Postów
    10

    Domyślnie Odp: Wasi chlopcy, mężowie, narzeczeni...

    A mój ukochany sam mnie nieraz zadziwia... Ostatnio podszedł do koleżanki na uczelni i zapytał się jej czy ma akryl czy żel I chwali się wszystkim, że jego dziewczyna robi paznokcie (nawet kolegom ) i nakręca mi nieraz klientki
    A sam bardzo dobrze wie jak się pazurki robi, bo prawie zawsze siedzi w domku jak je robię. I zawsze zdjęcia robi gotowym pazurkom. I na jakieś okazje ozdoby mi kupuje i nawet wie jakie, bo mi się nie powtarzają
    Jestem z niego baaaaardzo dumna

  15. #40
    No to..wpadłam Avatar nadya188
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Skąd
    Kamienna góra
    Postów
    220

    Domyślnie Odp: Wasi chlopcy, mężowie, narzeczeni...

    Cytat Napisał pomijacz Zobacz post
    ... interesuja sie waszymi pracami? Czy w ogole nie wiedza w ogole co to "tips"?

    Tak siedze i zastanawiam się, jak to się stało, że Kamis tyle wie

    Moj Krzyś np siedzi kolo mnie i obserwuje co robie A musze powiedzieć, że nawet sam mi robil paznokcie u stop french i ukladał pieguski na lini usmiechu Wszystko zelami

    A wasi mężczyźni? Wypowiadajcie sie

    PS. nie wiem, czy takiego tematu juz nie bylo, szukalam, ale nie znalazlam raczej nic takiego. jak w zlym dziale to prosze przeniesc;p jeszcze nie jestem tutaj az tak bardzo obeznana ... Ale z czasem mysle bedzie ok
    Mój nie lubi zapachu liquidu i szlak go trafia jak siedzę przy stole godzinami a on czeka na mnie w łóżku. Ma pojęcie o Tipsach itp. Kiedyś zrobił wzorek na palcu sztucznym Citroena. Potem zrobił mi Tipsa a następnie wypiłował pazurki klientce hehehehe......czasami myślę, iż to jego ukryty talent to szlifowania.

  16. #41
    Nałogowiec Avatar wercia
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Skąd
    Krakow
    Postów
    657

    Domyślnie Odp: Wasi chlopcy, mężowie, narzeczeni...

    Cytat Napisał ptaszynka_mp89 Zobacz post
    A mój ukochany sam mnie nieraz zadziwia... Ostatnio podszedł do koleżanki na uczelni i zapytał się jej czy ma akryl czy żel I chwali się wszystkim, że jego dziewczyna robi paznokcie (nawet kolegom ) i nakręca mi nieraz klientki
    A sam bardzo dobrze wie jak się pazurki robi, bo prawie zawsze siedzi w domku jak je robię. I zawsze zdjęcia robi gotowym pazurkom. I na jakieś okazje ozdoby mi kupuje i nawet wie jakie, bo mi się nie powtarzają
    Jestem z niego baaaaardzo dumna
    hehe to masz dobrze jak Cie tak wychwala przynajmniej wiecej zaufanych osob (klientek)
    "Pozwól każdemu dniu stac się tym najpiękniejszym..."

  17. #42
    Totalna maniaczka Avatar hersa
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Postów
    1 026

    Domyślnie Odp: Wasi chlopcy, mężowie, narzeczeni...

    a mój jak widzi jak się piłuje/obcina paznokcie albo robi z nimi cokolwiek to białej gorączki dostaje tak tego nie znosi. Nawet jak już go zmuszę żeby jemu przypiłować pazury to się obraca w drugą strone żeby nie patrzeć

    Ale żelem się bawi. Rozmieszał zel z czarnym i srebrnym brokatem i telefon sobie pomalował, a jak mi przyszedł akryl to chyba z godzinę się bawił

  18. #43
    No to..wpadłam Avatar madzivlek
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Skąd
    Kielce
    Postów
    200

    Domyślnie Odp: Wasi chlopcy, mężowie, narzeczeni...

    mi moj mowi ze te sa ladne a te nie..ogolnie to tylko hmm ocenia je
    lecz jednak nie nawidzi dzwieku pilowania nie wiem co w tym zlego hihi

  19. #44
    No to..wpadłam Avatar szeryl23
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    Łódzkie
    Postów
    97

    Domyślnie Odp: Wasi chlopcy, mężowie, narzeczeni...

    heh mój to się wrecz prosi kiedy będe robiła pazuraski ? bo jak mówi to uwielbia zwięk piłowania bo tak mu miło że aż spać mu się zachciewa -hehe -moze to zboczenie jakies ? a powód nr 2 -to pogonić mnie od komputera -hhe

  20. #45
    VIP Avatar nanami7
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    Poznań
    Postów
    5 170

    Domyślnie Odp: Wasi chlopcy, mężowie, narzeczeni...

    Hersa ale masz fajnie jednak faceci to duże dzieci
    Jest między nami gra,
    którą gra się w parach...



    www.paznokcie-poznan.blogspot.com

  21. #46
    Totalna maniaczka Avatar hersa
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Postów
    1 026

    Domyślnie Odp: Wasi chlopcy, mężowie, narzeczeni...

    dokładnie, stare to a głupie hihi. Ale jak zapuszczę pazurki to tydzień za mną łazi że są za długie i mam to obciąć, on uważa że paznokcie u kobiety powinny tylko delikatnie wystawać za opuszek- ani krótsze ani dluższe, faceci są dziwni, co mu to przeszkadza, przecież ja to nosze a nie on

  22. #47
    Molestantka klawiatury Avatar dzoana
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Postów
    1 554

    Domyślnie Odp: Wasi chlopcy, mężowie, narzeczeni...

    mój to nie lubi patrzeć jak robię pazury, w ogóle Go to nie interesuje
    jak widzi efekt końcowy- owszem potrafi pochwalić, powiedzieć, że sa ładne,ale jak mu się nie podobają to też mówi wprost

  23. #48

    Domyślnie Odp: Wasi chlopcy, mężowie, narzeczeni...

    Mój to podobnie jak mąż Dzoany, nie interesuje go to wogóle, oczywiście lubi jak mam zrobione pazurki ale nie wnika w szczegóły. Twierdzi że kobieta bez zrobionych paznokci ma dłonie jak facet hehhe...pochwalić tez pochwali ale jak mu je podstwie pod nos hehehe (nie ma wyjścia )

  24. #49
    Szkoleniowiec Avatar paznokietek1000
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Bogdaniec
    Postów
    2 529

    Domyślnie Odp: Wasi chlopcy, mężowie, narzeczeni...

    a mój nawet uczył się robić pazurki bo mnie kiedyś o to poprosił, ale stwierdził, ze za długo to trwa i jemu się nie chce, ale czasami pomaga mi przy pazurkach, np frezarka stara masę spiłuje, opracuje mi pazurka itp.
    a jak długo mam stare pazurki to mi już marudzi:"idź zrób nowe, jak ty wyglądasz, ha ha"





  25. #50
    VIP Avatar natalia268
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    7 165

    Domyślnie Odp: Wasi chlopcy, mężowie, narzeczeni...

    oooo to ciekawe ! naucz go wszystkiego ! moze ma ukryty talent

    ________________________________________


Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •