Strona 3 z 10 PierwszyPierwszy 1234567 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki 51 do 75 z 245

Temat: Wasi chlopcy, mężowie, narzeczeni...

  1. #51
    VIP Avatar Emilia B.
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    okolice Warszawy
    Postów
    6 083

    Domyślnie Odp: Wasi chlopcy, mężowie, narzeczeni...

    mój grzecznie znosi i toleruje pazury...na moich dłoniach mu nie przeszkadzają-z resztą przyzwyczaił się bo do naszego domu nie przychodzi żadna kobieta (prócz mojej teściowej) bez sztucznych pazurków
    Zawsze ogląda moje prace i ocenia, ze 2 razy mi fotki robił, ale wole zdecydowania już sama sobie zrobić he he
    Ostatnio się mnie pytał czy mogę mu żółtym akrylem jakiś ubytek w lakierze na motorze zakleić
    Traktuje to jako moją pracę i pasję i nie ma z tym żadnych problemów



  2. #52
    Szkoleniowiec
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Skąd
    Mysłowice
    Postów
    141

    Domyślnie Odp: Wasi chlopcy, mężowie, narzeczeni...

    No to mój tak .... nie lubił pazórkow i zawsze gledził ze mam miec naturalne a ja... długie szpice ,kolorowe z kwiatkami akrylowymi.... i tu prosze jak urodziłam zrobiłam sobie czerwone kwadraty krótkie aby były bezpieczne dle dzidzi a on na to .... Co takie czerwone i krótkie ty stylistka i takie zwykłe czerwone ....wez na nich cos namaluj bo takie za zwykłe ... to mi sie maz rozbrykał.....

  3. #53
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Postów
    17

    Domyślnie Odp: Wasi chlopcy, mężowie, narzeczeni...

    mój też toleruje to co robię, nieraz nawet ogląda co stworzylam i ocenia, a czasem mam wrażenie, że widzi więcej niż ja

  4. #54
    Totalna maniaczka Avatar pinusia6
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    Okolice Szczecina
    Postów
    782

    Domyślnie Odp: Wasi chlopcy, mężowie, narzeczeni...

    Mój Pawełek lubi jak robię pazurki sobie bądź innym i chętnie się temu przygląda
    Była nawet taka sytuacja że tak się mu to spodobało że sam robił na sztucznym paluszku i cieszył się jak małe dziecko hehe

  5. #55
    Totalna maniaczka Avatar Zuuzaneczka
    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    1 055

    Domyślnie Odp: Wasi chlopcy, mężowie, narzeczeni...

    Mój ukochany pierwszy ocenia moje paznokcie! I aż trudno uwierzyć, że często widzi to, na co ja nie zwracam uwagi jak mam odrost po jakimś czasie, też mi to mówi: "misiu musisz zrobić nowe pazurki!" fajnie, że docenia moją pracę i nigdy nie wyśmiewa tego co robię... Ostatnio pokazywał mi zdjęcia jakiś paskudnych paznokci w necie i był oburzony, krzyczał: "To jest nieopiłowane! Za cienkie! Brak profesjonalizmu!"

  6. #56
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Postów
    17

    Domyślnie Odp: Wasi chlopcy, mężowie, narzeczeni...

    ja nigdy nie zapomnę jak mój próbowal zrobić frencha (najpierw na tipsie żelem a pozniej na swoim paznokciu lakierem) haaaa to dopiero bylo 'mistrzostwo' a chcial mi udowodnic ze potrafi lepiej niz ja

  7. #57
    Totalna maniaczka Avatar pinusia6
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    Okolice Szczecina
    Postów
    782

    Domyślnie Odp: Wasi chlopcy, mężowie, narzeczeni...

    Cytat Napisał Zuuzaneczka Zobacz post
    Mój ukochany pierwszy ocenia moje paznokcie! I aż trudno uwierzyć, że często widzi to, na co ja nie zwracam uwagi jak mam odrost po jakimś czasie, też mi to mówi: "misiu musisz zrobić nowe pazurki!" fajnie, że docenia moją pracę i nigdy nie wyśmiewa tego co robię... Ostatnio pokazywał mi zdjęcia jakiś paskudnych paznokci w necie i był oburzony, krzyczał: "To jest nieopiłowane! Za cienkie! Brak profesjonalizmu!"
    Dokładnie Kochana mój też ma tak samo

  8. #58
    VIP Avatar nanami7
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    Poznań
    Postów
    5 170

    Domyślnie Odp: Wasi chlopcy, mężowie, narzeczeni...

    mój dzisiaj oglądał wypociny moich a'la one stroke i mnie pochwalił hihi ale to miło brzmiało z jego ust
    Jest między nami gra,
    którą gra się w parach...



    www.paznokcie-poznan.blogspot.com

  9. #59
    Totalna maniaczka Avatar hersa
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Postów
    1 026

    Domyślnie Odp: Wasi chlopcy, mężowie, narzeczeni...

    jak ja się kiedyś spytałam jak moje one stroke mu się podobają to nawet nie spojrzał i powiedział "ładne, ładne". Na drugi dzień (kartka na biurku została) tak się przygląda i "ty to sama malowałaś?" Nie wiedziałam co mu odpowiedzieć... Czasami mam go ochotę tak w łeb chlasnąć że...

  10. #60
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Skąd
    LUTON (UK)
    Postów
    64

    Domyślnie Odp: Wasi chlopcy, mężowie, narzeczeni...

    Mój ukochany to tylko ocenia to co zrobię chociaż to co robię to tylko na sztucznej dłoni ale zawsze wychwali no i czasami skrytykuje co jest dla mnie przydatne, ale zaraził się ode mnie usuwaniem skórek kilka razy to ja mu usuwałam ale teraz sam to robi. Kiedyś chciałam żeby mi pomalował pazurki na stopach ale nie da się namówić ale mam nadzieje że kiedyś się skisi.

  11. #61
    Nałogowiec Avatar czarnyaniol121
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Kępno, kiedyś Zduńska Wola
    Postów
    511

    Domyślnie Odp: Wasi chlopcy, mężowie, narzeczeni...

    ja ostatnio wykorzystalam to ze łysy sobie wypil i jak podsypial to zrobilam mu akrylka na formie
    oczywiscie spytalam o zgode zeby nie bylo a ze byl w innym stanie swiadomosci to juz nie moja wina

    ale rano było uuu... pobudeczka.... klął na czym swiat stoi bo mu fajek brakło i musial do sklepu z pazurem gnać
    wolność zaczyna się tam gdzie kończy się strach...

    http://pl.20dollars2surf.com/?ref=313218



  12. #62
    VIP Avatar nanami7
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    Poznań
    Postów
    5 170

    Domyślnie Odp: Wasi chlopcy, mężowie, narzeczeni...

    Cytat Napisał czarnyaniol121 Zobacz post
    ja ostatnio wykorzystalam to ze łysy sobie wypil i jak podsypial to zrobilam mu akrylka na formie
    oczywiscie spytalam o zgode zeby nie bylo a ze byl w innym stanie swiadomosci to juz nie moja wina

    ale rano było uuu... pobudeczka.... klął na czym swiat stoi bo mu fajek brakło i musial do sklepu z pazurem gnać
    uuu ale wesoło
    jak mogłaś ?
    Jest między nami gra,
    którą gra się w parach...



    www.paznokcie-poznan.blogspot.com

  13. #63
    VIP Avatar Emilia B.
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    okolice Warszawy
    Postów
    6 083

    Domyślnie Odp: Wasi chlopcy, mężowie, narzeczeni...

    ha ha ha anioł to wstawiaj fote pazurrra niedobra ty hehe



  14. #64
    Nałogowiec Avatar czarnyaniol121
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Kępno, kiedyś Zduńska Wola
    Postów
    511

    Domyślnie Odp: Wasi chlopcy, mężowie, narzeczeni...

    Cytat Napisał nanami7 Zobacz post
    uuu ale wesoło
    jak mogłaś ?
    to za obgryzanie

    ---------- Dodano o godzinie 20:57 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 20:51 ----------

    emila zdjecia niestety nie mam bo jak zrobilam to bylo lipne swiatlo a rano wsrod przeklenstw i grozb (troche nieuzasadnionych bo dom jest na mnie wynajety) to sie balam zaproponowac sesji fotofraficznej
    Ostatnio edytowane przez czarnyaniol121 ; 27-05-2010 o 00:52
    wolność zaczyna się tam gdzie kończy się strach...

    http://pl.20dollars2surf.com/?ref=313218



  15. #65
    Totalna maniaczka Avatar hersa
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Postów
    1 026

    Domyślnie Odp: Wasi chlopcy, mężowie, narzeczeni...

    haha, ciekawe co panie w sklepie sobie pomyślały

  16. #66
    Nałogowiec Avatar afterglow
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    Holandia
    Postów
    409

    Domyślnie Odp: Wasi chlopcy, mężowie, narzeczeni...

    az sama sie boje pomyslec ;p heheheeh

  17. #67
    Nałogowiec Avatar korcia225
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    sokola
    Postów
    485

    Domyślnie Odp: Wasi chlopcy, mężowie, narzeczeni...

    mój też nie marudzi jak zaczełam z akrylem to mu capiło ale jak posiedział z dziewczynami na warsztatach to już mu nie capi przywykł i kazde moje pazurki są fotografowane przez niego i jeszcze niesłyszałam zeby mu sie któreś pazurki nie podobaly przed ślubem też coś jęczał że bede nosic tylko aturalne a potem sam mi kupił zestaw do przedłużania paznokci oni tylko tak gadają bo muszą a my kobity i tak swoje zrobimy hehe

  18. #68
    Totalna maniaczka Avatar honeypuff
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Postów
    909

    Domyślnie Odp: Wasi chlopcy, mężowie, narzeczeni...

    o tak tak u mnie tez bylo zadnych sztucznych paznokci i innych pierdol a pozniej stawial mi wizyty u kosmetyczki na pazurki a teraz sama robie i musi wachac liquid

  19. #69
    Nałogowiec Avatar minimouse
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    Łódź
    Postów
    570

    Domyślnie Odp: Wasi chlopcy, mężowie, narzeczeni...

    a mój Piotrek na początku bardzo sceptycznie podchodził do mojej pasji .... teraz nosi mój kufer ... czasem sie nawet o to posprzeczamy kto ma go nieść do samochodu .... zawsze jak robię komuś pazurki to komentuje ale czasem mnie wkurza bo straszy mi klientki jakimiś pierdołami ale zawsze jest dużo śmiechu coraz częściej mnie chwali ... ja mu raz zakładałam paznokcie raz on mi i wtedy zrozumiał że to nie takie proste i trzeba dużo cierpliwości do tego .... nie lubi tylko tego że ciągle robię zakupy i wydaje mnóstwo kasy na rzeczy

  20. #70
    Nałogowiec Avatar Etna
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Białystok
    Postów
    614

    Domyślnie Odp: Wasi chlopcy, mężowie, narzeczeni...

    minimouse mam praktycznie tak samo. Facet chwali mnie innym kolegom i koleżankom, czasem aż się zawstydzam. Przesadza troszkę ale dzięki temu mam coraz więcej klientów

  21. #71
    Debiutantka Avatar anita
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    Birmingham ,UK
    Postów
    7

    Domyślnie Odp: Wasi chlopcy, mężowie, narzeczeni...

    Mój kochany bardzo interesuje sie tym co robie Jeszcze cały czas jestem na etapie szkolenia i duzo musze pracowac w domu i ćwiczyć.czasami mi sie już nie chce ale on ciągle mnie wspiera i namawia do ćwiczeń.Zawsze mi powtarza że za parę miesięcy albo lat to będę prosiła go abyśmy gdzieś sobie wyjechali bo ciągle ktoś będzie chciał paznokcie właśnie ode mnie Jest cudowny i życzę każdej takiego partnera w życiu

  22. #72
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar farbstift
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Katowice
    Postów
    4 143

    Domyślnie Odp: Wasi chlopcy, mężowie, narzeczeni...

    A mój ostatnio jest dla mnie tak miły, że szok. Wcześniej nawet specjalnie nie okazywał zazdrości a teraz jest bardzo zazdrosny, że faceci się za mną oglądają. A wczoraj to mi nawet tunikę kupił, mimo że szukałam jej 6h, bo nic mi się nie podobało
    https://www.facebook.com/kopalniatwojegostylu
    http://kopalniatwojegostylu.blogspot.com/



  23. #73
    No to..wpadłam Avatar akinorew1989
    Zarejestrowany
    Oct 2009
    Skąd
    Sosnowiec
    Postów
    127

    Domyślnie Odp: Wasi chlopcy, mężowie, narzeczeni...

    mój Mateusz też jak tylko może to siedzi ze mną jak komuś robię pazurki, długich pazurków nie lubi, ale za to uwielbia na nich panterkę
    a co do zazdrości to u mnie farbstift jest zupełnie odwrotnie, na początku naszego związku był zazdrosny o wszystko, aż do przesady, ale teraz wreszcie zrozumiał, że odrobina zazdrości w zupełności wystarczy

  24. #74
    No to..wpadłam Avatar nadya188
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Skąd
    Kamienna góra
    Postów
    220

    Domyślnie Odp: Wasi chlopcy, mężowie, narzeczeni...

    Ja ostatnio miałam mega sytuacje z moim. Kiedyś akrylu nie cierpiał a raczej zapachu liquidu a na same słowo "tipsy, żele" to się wkurzał. Ostatnio się pytał kiedy będę ściągać Tipsy bo chce mi zrobić na formę

    Najlepsze było jak zmieniał opony w aucie. Wyszłam na podwórko z psem a gdy chciałam iść do domu to mnie zatrzymał i prosił abym została. A ja pytam dlaczego? Powiedział że chce abym z nim porozmawiała o Tipsach bo lubi jak mu opowiadam......
    Chyba powoli rodzi się w nim nowa profeska Bardzo bym się cieszyła

  25. #75
    No to..wpadłam Avatar olusia87
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    Nasiedle/Racibórz
    Postów
    280

    Domyślnie Odp: Wasi chlopcy, mężowie, narzeczeni...

    Jak ja mojemu nie podstawię pod nos paznokci i nie zapytam wprost"Ładne?"to nic nie powie.Pokazałam mu ostatnio moje dzieło na konkurs to powiedział"No...fajne,ale trochę za bardzo kolorowe.Lepsze są takie stonowane,delikatne".
    A co do prezentów to tylko pozazdrościć Farbstift...ja dostałam coś od mojego ostatnio na urodziny...kolejnego prezentu mogę się spodziewać nie prędzej niż na gwiazdkę.Już bardzo dawno nie dostałam nic bez okazjia miło by było...choć coś maleńkiegoa tu ani kwiatkachyba muszę go opie......

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •