Strona 7 z 8 PierwszyPierwszy ... 345678 OstatniOstatni
Pokaż wyniki 151 do 175 z 195

Temat: biedronka, lidl, tip i inne

  1. #151
    Kosmetyczka
    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Skąd
    mazowieckie/Kozienice
    Postów
    2 578

    Domyślnie Odp: biedronka,lidl,tip i inne

    te z biedronki mialy 150długosci i 4 rozne szerokosci, cztery albo 3...moje dzialaja bez zarzutu

  2. #152
    Nałogowiec Avatar fryzzz
    Zarejestrowany
    May 2012
    Skąd
    Czeladź
    Postów
    565

    Domyślnie Odp: biedronka,lidl,tip i inne

    Z biedronki polecam rurki z kremem kakaowym, są pyszne dosłownie rozpływają się w ustach, ostatnio kupiłam ich odpowiednik w Polo i były ohydne więc jak dla mnie jak rureczki to jedynie z biedronki

  3. #153
    Rozkręcanko Avatar karnityna
    Zarejestrowany
    Jan 2013
    Postów
    31

    Domyślnie Odp: biedronka,lidl,tip i inne

    Cytat Napisał fryzzz Zobacz post
    Z biedronki polecam rurki z kremem kakaowym, są pyszne dosłownie rozpływają się w ustach, ostatnio kupiłam ich odpowiednik w Polo i były ohydne więc jak dla mnie jak rureczki to jedynie z biedronki
    Ale zrobiłaś mi smaka! Coś czuję, że wybiorę się dzisiaj na wycieczkę do Biedronki

  4. #154
    Nałogowiec Avatar Aniuta27
    Zarejestrowany
    Nov 2012
    Skąd
    Piaseczno
    Postów
    305

    Domyślnie Odp: biedronka,lidl,tip i inne

    Ja w Auchan często kupuję te produkty z ptaszkiem, są dobrej jakości, zazwyczaj o większej pojemności i niższej cenie, czasami produkty z paluchem. Zawsze biorę Mozzarellę z ptaszkiem bo ma większą pojemność i jest najtańsza, i Ricottę z paluchem bo kosztuje jedynie 3zł za 250g! Także się opłaca Opłaca się też brać serki wiejskie z ptaszkiem, i paluchem, na jednych można zaoszczędzić grosiki, a drugie idą na skarbonkę Ogólnie zawsze robię większe zakupy w Auchan, wędlinkę też tam kupuję bo jest na wagę, świeża i pyszniutka Oliwki, bułeczki, pieczywo.. no jest wiele rzeczy tańszych, które opłaca się brać Pierożki że szpinakiem z paluchem.
    W Biedronce zawsze kupuję Pieluchy dla małego te Dady, chyba że papmpers robi promocję, to kupuję Pampersa. Dobry jest tam płyn do szyb ten Clear, i Płyn do płukania tkanin różowy 2l w butelce. zawsze kupowałam Silan, ale ten też jest dobry i przede wszystkim tani Do Kauflanda jeżdżę kupować synkowi kiełbaski z fileta, prawie samo mięsko 22zł za kg, i to tyle bo się odnaleźć nie mogę w tym sklepie.. czasem w wakacje po warzywa wpadamy, po pomidory czy ogóry. Lidl, dobre ma parówki i kiełbaski, mają dużo mięska te pikok czy jakoś tak, opłaca się.. często mają w promocji łososia którego uwielbiam i jem tonami W tesco to kupuję te pewniaki, ale tylko mielonkę z kurczaka 3zł za 520g i prawie 70%mięsa z kurcząt więc nie ma tragedii, uwielbiam z tego pulpeciki.. sama je jem./ Często poluję na promocję proszków do prania, bo mój mały to tak się brudzi.. i właśnie często są w biedronce, i auchan.

  5. #155
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Jul 2013
    Postów
    91

    Domyślnie Odp: biedronka, lidl, tip i inne

    Sama lubię chodzić do biedronki i się tego nie wstydzę. Moim zdaniem można tam kupić najlepszy chleb tostowy. Poza tym zawsze jest tam kilka fajnych rzeczy do obejrzenia, jakieś naczynia, dywaniki, bluzki. Strasznie lubię oglądać takie pierdółki.

  6. #156
    No to..wpadłam Avatar Selenna
    Zarejestrowany
    Apr 2013
    Postów
    173

    Domyślnie Odp: biedronka, lidl, tip i inne

    Z biedronki najbardziej lubię wodę Polaris Vital red ma ekstrakt z melisy i z rooibosa

  7. #157
    No to..wpadłam Avatar kamillxx
    Zarejestrowany
    Nov 2012
    Skąd
    warszawa
    Postów
    286

    Domyślnie Odp: biedronka, lidl, tip i inne

    z biedronki polecam platki kosmetyczne niebieskie, sol do kapieli niebieska uzywam do pedicure krem do rak czerwony worki na smieci niebieskie uzywam do pedicure
    lidl tabletki do zmywarki
    tarki do stop rossman oraz reczniki papierowe

  8. #158
    Wczytuje się Avatar marta28
    Zarejestrowany
    May 2014
    Postów
    25

    Domyślnie Odp: biedronka, lidl, tip i inne

    ja zawsze kupuje peelingi z joanny w biedronce

  9. #159
    No to..wpadłam Avatar zania37
    Zarejestrowany
    Nov 2010
    Skąd
    Szwecja
    Postów
    189

    Domyślnie Odp: biedronka, lidl, tip i inne

    Uwielbiam wszystkie rodzaje soli do kąpieli z biedronki
    Jak jestem w Polsce samochodem to zawsze robię wielki zapas soli

  10. #160
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Jul 2013
    Postów
    91

    Domyślnie Odp: biedronka, lidl, tip i inne

    Akurat te peelingi z Joanny są niczego sobie,ale to też kwestia rodzaju naszej skóry i nie do każdego okażą się tak dobre i skuteczne. Jeżeli chodzi natomiast o sam supermarket to jest tam kilka interesujących i co ważne: tańszych rzeczy.

  11. #161
    Totalna maniaczka Avatar sylla
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    w domku jednorodzinnym... ;-)
    Postów
    1 250

    Domyślnie Odp: biedronka, lidl, tip i inne

    Ostatnio jestem oczarowana kosmetykami do makijażu Ladykode. Oczywiście z Biedronki

  12. #162
    Debiutantka ban
    Zarejestrowany
    Jul 2014
    Postów
    7

    Domyślnie Odp: biedronka,lidl,tip i inne

    z biedornki ja jem chipsy

  13. #163
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Dec 2012
    Postów
    46

    Domyślnie Odp: biedronka, lidl, tip i inne

    Cytat Napisał zania37 Zobacz post
    Uwielbiam wszystkie rodzaje soli do kąpieli z biedronki
    Też je bardzo lubię . Co do kosmetyków - jestem zadowolona też z ich płynu micelarnego (z BeBeauty oczywiście). Ale nie polecam już kremów do stóp.

  14. #164
    Molestantka klawiatury Avatar xsunnyolciax
    Zarejestrowany
    Mar 2010
    Skąd
    Koszalin
    Postów
    2 368

    Domyślnie Odp: biedronka, lidl, tip i inne

    Ja polecam z biedry micelarny żel do mycia twarzy z be beauty ten niebieski to cery suchej i wrażliwej, cena śmiesznie niska a jest naprawdę dobry, wcześniej używałam długo pianki z apteki od dermatologa która kosztowała sześć razy tyle, skończyło się n-te opakowanie, nie miałam czasu lecieć do apteki a że byłam za zakupach w biedrze to wrzuciłam do koszyka i już wiem że będę po niego wracać
    "Każdego dnia jeden mały krok do przodu."
    bł.Jakub Alberione

  15. #165
    Szkoleniowiec Avatar Mysiaczeq
    Zarejestrowany
    Feb 2012
    Skąd
    Białystok
    Postów
    727

    Domyślnie Odp: biedronka, lidl, tip i inne

    laseczki w biedronce sa skarpetki zluszczajace purederm za13 zł poszukałam jak efekty i jestem zachwycona, teraz sama sobie założyłam, bo stopy okropne, od razu kupiłam 10 par. Na allegro są od 17 zł+przesyłka. Coś czuje, że frezarka pójdzie na bok

  16. #166
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Dec 2012
    Postów
    46

    Domyślnie Odp: biedronka, lidl, tip i inne

    W kwestii spożywczej - teraz jest promocja i jak się kupi trzy sztuki pomidorów w puszce to wychodzi to taniej - uwielbiam różne sosy pomidorowe, więc się zaraz zaopatrzyłam w dość spore zapasy.

  17. #167
    Debiutantka ban
    Zarejestrowany
    Aug 2014
    Postów
    2

    Domyślnie Odp: biedronka, lidl, tip i inne

    Ostatnio w Lidlu były fajne spodnie w stylu <tu był link> Generalnie lubię tam kupować bo jest tanio a można całkiem fajne rzeczy znaleźć. Np. ostatnio kurtka softshell za 60 zł była. Sprzedała się w 2h od otwarcia sklepu
    Ostatnio edytowane przez natalia268 ; 02-09-2014 o 20:08

  18. #168
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Jan 2014
    Postów
    15

    Domyślnie Odp: biedronka, lidl, tip i inne

    Ja ciuchów nie lubię kupować w marketach ze spożywką.

  19. #169
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Oct 2014
    Postów
    27

    Domyślnie Odp: biedronka,lidl,tip i inne

    z ibiedornki sa dobre chipsy pyszne :

    ---------- Dodano o godzinie 13:13 ---------- Poprzedni post był napisany Wczoraj o godzinie 15:37 ----------

    biedornka ah biedornka
    co ludzie by zrobili bez biedornki hehe

  20. #170
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Nov 2014
    Postów
    1

    Domyślnie Odp: biedronka, lidl, tip i inne

    No tak, nie wiemy co byśmy zrobili. Ale muszę zauważyć, że lepiej mi się kojarzy Lidl, bo Biedronka jakoś tak... no nie fajnie...

  21. #171
    Kosmetyczka Avatar Marilyn*
    Zarejestrowany
    Nov 2014
    Postów
    106

    Domyślnie Odp: biedronka, lidl, tip i inne

    A ja Uwielbiam Biedrę, mają tam dużo świetnych rzeczy np. płyn micelarny <3 Podkład Bell <3

  22. #172
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Oct 2014
    Postów
    33

    Domyślnie Odp: biedronka,lidl,tip i inne

    ja uwielbiam robić zakupy w biedronce ale niestety w mojej miejscowości jej nie ma więc jak już jadę to robię tam wielkie zakupy, pisałyście o chipsach - polecam te ser-szynka ręczniki papierowe są super ale nie te co są w standardowej ofercie tylko czasami się pojawiają takie w dużych rolkach to te się bardzo opłaca , one chyba 6 czy 7 zł wtedy kosztują a jakieś velvet duże to ok 13 i to w promocji
    no i bardzo lubię herbatę tą co wygląda trochę jak żółty lipton i kawa jakaś creme bardzo delikatna ja ogólnie kawe tylko w wyjątkowych sytuacjach pijam bo nie przepadam ale ta jest naprawdę dobra oj mogłabym tak z godzinę wymieniać co polecam z biedry...
    nie polecam jedynie tabletek do zmywarki glosima i tych kremów czekoladowych podróbek nutelli

    w lidlu polecam słodycze i tabletki do zmywaki w5 do lidla też mam daleko więc jadę tylko jak już mi się tabletki skończą

  23. #173
    No to..wpadłam Avatar zania37
    Zarejestrowany
    Nov 2010
    Skąd
    Szwecja
    Postów
    189

    Domyślnie Odp: biedronka, lidl, tip i inne

    Jak bylam w lecie w Polsce to tez kupiłam te skarpetki, ci mysiaczek o nich pisała i wzięłam kilka opakowań
    Ale jeszcze nie stosowałam
    Właśnie po przeczytaniu tego postu przypomniałam sobie o nich
    Chyba sobie je wypróbuje w koncu

  24. #174
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Oct 2014
    Postów
    33

    Domyślnie Odp: biedronka, lidl, tip i inne

    ja się z tymi skarpetkami spóźniłam a też chciałam dla siebie kupić i moja mama chciała spróbować

  25. #175
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Apr 2015
    Postów
    1

    Domyślnie Odp: biedronka, lidl, tip i inne

    ja mam Lidla koło pracy. Często tam kupuję głownie warzywa. Fajne też są ciuchy. Często kupuję sobie rózne bluzeczki i spodnie dla męża. Polecam też kwity i różne krzewy. Sa tanie i dobre jakościowo.
    ________________
    Drewniana deska do krojenia

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. okres i inne sprawy kobiece
    By farbstift in forum Zdrowie
    Odpowiedzi: 109
    Ostatni post / autor: 09-03-2023, 12:19
  2. Odpowiedzi: 113
    Ostatni post / autor: 17-04-2013, 13:28

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •