Strona 5 z 12 PierwszyPierwszy 123456789 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki 101 do 125 z 287

Temat: Jakich akryli używacie?

  1. #101
    Nałogowiec Avatar Kaniusia0
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Śląsk
    Postów
    413

    Domyślnie Odp: Jakich akryli używacie?

    tak sie zastanawialam nad gabrielle... albo perfekt lady... eh nie wiem na co sie zdecydować

  2. #102
    Wizażystka
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Postów
    520

    Domyślnie Odp: Jakich akryli używacie?

    Cytat Napisał szpila59 Zobacz post
    dziewczyny polećcie mi jakieś fajne akryle (i te standardowe i kolorówki) Żeby były całkiem dobre i niedrogie
    ja polecam dobrarade.. są naprawdę świene..

  3. #103

    Domyślnie Odp: Jakich akryli używacie?

    Dziewczyny a co myslicie o akrylu z Silcare Eco (sequent eco)? Dobrze kryje? Macie jakies doświadczenia? Ja mam w tej chwili z DR i z kryjącego nie jestem zabardzo zadowolona...

  4. #104
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar Elizabeth76
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Postów
    3 113

    Domyślnie Odp: Jakich akryli używacie?

    Cytat Napisał unita Zobacz post
    ja dopiero sie ucze akryli, wybralam sobie NFU OH i musze powiedziec ze chyba sa boskie , nie mam problemu z uformowaniem kulek, schna wystarczajaco do uformowania usmiechu itd, a podstawowy cover ma piekny mlecznorozowobezowy kolor.
    A czy liqud też masz nfu oh bo też mam ochote na zakup ich akryluczy można do ich akrylu użyc liqudu innej firmy ,ja kupilam liqud z sun flowers ,ale zapach ma okropny
    czy ktoraś z dziewczyn używa liqidu nfu oh jaki ma zapach da sie znieś

  5. #105
    Molestantka klawiatury Avatar NiCoLa
    Zarejestrowany
    May 2009
    Skąd
    Bydgoszcz
    Postów
    2 035

    Domyślnie Odp: Jakich akryli używacie?

    ja miałam akryle Sun Flower, ale teraz kupiłam z Nail Design i jestem z nich bardzo zadowolona

  6. #106
    Gość
    niezalogowany

    Domyślnie Odp: Jakich akryli używacie?

    Cytat Napisał woszczur Zobacz post
    ///
    pomyliłam sie.. zasugerowalm sie wyszukiwarka z nazwą zeli
    a tu mi wyskoczyła firma o ktora mi chodziło ale z akrylem przenieście do http://forum.wzorki.info/sprzet-do-p...polecacie.html

  7. #107
    Nałogowiec Avatar ana_zaba
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Skąd
    Gdynia
    Postów
    428

    Domyślnie Odp: Jakich akryli używacie?

    A czy ktoras z was uzywała produktow firmy La Lill?
    Ja zamowilam je na probe i okazaly sie dosc dobre. Tj latwe w obrobce a do tego liquid był prawie bezwonny

  8. #108
    Wolny strzelec <3 Avatar plushak
    Zarejestrowany
    May 2009
    Skąd
    Bielsko-Biała
    Postów
    3 505

    Domyślnie Odp: Jakich akryli używacie?

    Myślę że akryl jak każdy inny z tej samej półki cenowej, mam la lil zamówiłam na próbe ogólnie żeby sprawdzić sklepik, Żadnych problemów z akrylem clear bo takowy posiadam nie było Natomiast bardziej przywiązałam się do akryli efective nails które kiedyś tam dostałam









  9. #109
    Nałogowiec Avatar Zuzanna Rzeszewska
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    Dublin
    Postów
    568

    Domyślnie Odp: Jakich akryli używacie?

    Hejo :O
    Przyznawać się prędko kto używa Nfu-Oh i jakie są opinie
    Byłabym wdzięczna za informację, skąd zamawiacie produkty i jeżeli mamy na forum jakiegoś przedstawiciela z Nfu-Oh to bardzo proszę o informację czy macie Państwo przedstawiciela w Irlandii. Pytałam wójka google ale mi jakieś dziwne strony pokazuje..
    Z góry dzięki

  10. #110
    Gość
    niezalogowany

    Domyślnie Odp: Jakich akryli używacie?

    jedynego przedstawiciela jakiego znam w ogóle z hfu to Kornelia Adamczym- moje Guru... u nas jakko nuki ale rzadko tu wchodzi

    prędzej znajdziesz ją tu- na jj stronie masz namairay Tipsy Wrocław , tam masz namiary

    a co do uzywania i opinii akryli nfu to napisz sobie do goslava wczoraj nawet gadałam z nią w boxie o tych akrylach i naprawde je zachwala
    Ostatnio edytowane przez woszczur ; 27-04-2010 o 07:05

  11. #111
    Nałogowiec Avatar Zuzanna Rzeszewska
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    Dublin
    Postów
    568

    Domyślnie Odp: Jakich akryli używacie?

    A czy mają może próbki? Bo chciałam pokupować komplety, tak żeby mieć wszystkie akryle jednego producenta, lepiej się wszystko robi wtedy zauważyłam, a nfu oh do najtańszych nie należy więc chciałabym spróbować zanim utopię kasę.

  12. #112
    Totalna maniaczka Avatar pinusia6
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    Okolice Szczecina
    Postów
    782

    Domyślnie Odp: Jakich akryli używacie?

    Cytat Napisał samaron Zobacz post
    Ja mam cały komplet z DR, liquid ten zwykły, bo stwierdziłam, że za SPEED-em nie nadążę, a teraz chyba kupię PREMIUM.
    Sam to ten komplet masz Zestaw akryli podstawowych - 9 kolorów - po 15g - 20% TANIEJ (niebieskie etykiety) :: dobrarada A liquid ten I-nails Liquid - płyn do akrylu 100ml violet CLASSIC :: dobrarada

    Kurcze napaliłam się troszeczkę bo widzę świetne kolorówki mają tych podstawowych ale nie wiem czy dobre...

  13. #113
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar Elizabeth76
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Postów
    3 113

    Domyślnie Odp: Jakich akryli używacie?

    a ja zamowiłam kolorowe akryle z alle nom zobaczymy co to za cudo ,a i liquid też z alle economic

  14. #114
    Administrator Avatar samaron
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Zgierz
    Postów
    4 314

    Domyślnie Odp: Jakich akryli używacie?

    Cytat Napisał pinusia6 Zobacz post
    Sam to ten komplet masz Zestaw akryli podstawowych - 9 kolorów - po 15g - 20% TANIEJ (niebieskie etykiety) :: dobrarada A liquid ten I-nails Liquid - płyn do akrylu 100ml violet CLASSIC :: dobrarada

    Kurcze napaliłam się troszeczkę bo widzę świetne kolorówki mają tych podstawowych ale nie wiem czy dobre...
    Pinusia, od DR mam liquid premium teraz chyba juz 3-cią butelkę zaczynam,
    a akryle, clear, masked - według mnie najlepsze krycie, i kolorówkę, piękne brokatowe, ale te z linii las vegas są jakby lekko przezroczyste, na fotce wyglądają, na mocno iskrzące i pigmentowe, w realu nie są takie i biały superwhite jest na prawdę biały, ogólnie jestem zadowolona i na pewno nie raz tam jeszcze kupię akryle


  15. #115
    Szkoleniowiec
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Skąd
    Mysłowice
    Postów
    141

    Domyślnie Odp: Jakich akryli używacie?

    ja mam cała game z LF mi pasuje ale lubie eksperymenty wiec co jakis czas cos prubuje .... dzieki waszym radą coś znowu zamówie tymbardziej ze zakochałam sie na nowo w akrylu .Szukam jedynie dobrego , naturalnego koloru covera .?

  16. #116
    Totalna maniaczka Avatar pinusia6
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    Okolice Szczecina
    Postów
    782

    Domyślnie Odp: Jakich akryli używacie?

    Cytat Napisał samaron Zobacz post
    Pinusia, od DR mam liquid premium teraz chyba juz 3-cią butelkę zaczynam,
    a akryle, clear, masked - według mnie najlepsze krycie, i kolorówkę, piękne brokatowe, ale te z linii las vegas są jakby lekko przezroczyste, na fotce wyglądają, na mocno iskrzące i pigmentowe, w realu nie są takie i biały superwhite jest na prawdę biały, ogólnie jestem zadowolona i na pewno nie raz tam jeszcze kupię akryle
    Oj dziekuję ci jak najmocniej kochana Ale jeszcze jedno jak myślisz mogłabym smiało zamawiać ten zestaw i do tego liquid pemium?

  17. #117
    Administrator Avatar samaron
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Zgierz
    Postów
    4 314

    Domyślnie Odp: Jakich akryli używacie?

    Cytat Napisał pinusia6 Zobacz post
    Oj dziekuję ci jak najmocniej kochana Ale jeszcze jedno jak myślisz mogłabym smiało zamawiać ten zestaw i do tego liquid pemium?
    Jeśli ze wszystkich tych kolorków będziesz korzystać, to śmiało zamawiaj, w zestawieniu wychodzi taniej, a jakość jest całkiem dobra. (tak weź sobie premium)


  18. #118
    Szkoleniowiec Avatar soffii25
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Skąd
    Bydgoszcz
    Postów
    1 052

    Domyślnie Odp: Jakich akryli używacie?

    kolorówka od DR jest rewelacyjna akryle LasVegas zawsze kładę na jakiś kolor bo faktycznie słabo kryją :/
    osobiście podstawowe akryle i liquid mam z Charismy i uważam, że są mega - bardzo łatwo się na nich pracuje, sa plastyczne i łatwe w opracowaniu kolorówke też mają piękną, ale cena wysoka no i ich liquid łączy się bez problemu z każdym innym proszkiem
    Szkolenia i Dystrybucja marki Astonishing Nails

  19. #119
    No to..wpadłam Avatar vanessita
    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Skąd
    Gdynia
    Postów
    193

    Domyślnie Odp: Jakich akryli używacie?

    Ja ogólnie akryle mam z PB ale łączę je z liquidem classic od DR i jest wszystko w porzo. Tak samo z resztą z Tammy Taylor się dobrze łączy. Kolorówkę ma od DR i też jestem zadowolona
    Na sobie eksperymentuje i te wszystkie proszki mieszam z premium z allepaznokcie i powiem Wam, że nic mi się nie dzieje

  20. #120
    Totalna maniaczka Avatar klanat
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Skąd
    Belfast
    Postów
    955

    Domyślnie Odp: Jakich akryli używacie?

    Ja na dobry poczatek do nauki zamierzam kupic allepaznokcie podstawe i jakies ze trzy kolorki ,niewiem tylko gdzie moge kupic komplet pedzelkow do akrylu za umiarkowana cene bo na alle to tylko pojedyncze widze jak ktos moze to link bym prosila do tych pedzelkow i czy dobrze sie uczyc na tych produktach na poczatek?
    Wypysia

  21. #121
    Kosmetyczka Avatar natka_23
    Zarejestrowany
    May 2009
    Skąd
    Zielona Góra
    Postów
    999

    Domyślnie Odp: Jakich akryli używacie?

    a ja pracuje na Charbonne proszki są super, podczas piłowania nie pylą a poza tym pędzlem nie uklepuje sie tylko akrylu ale można przweciągać jak żel i na każdym poziomie mogę łączyć akryl z żelem charbonne bo nic sie nie dzieje
    Effect Centrum Stylizacji

    ul. Sobieskiego 9 (koło meteora i Turkey Kebab)
    Zielona Góra
    www.effect-stylizacja.pl

    Zapraszam

  22. #122
    Totalna maniaczka Avatar pinusia6
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    Okolice Szczecina
    Postów
    782

    Domyślnie Odp: Jakich akryli używacie?

    Cytat Napisał soffii25 Zobacz post
    kolorówka od DR jest rewelacyjna akryle LasVegas zawsze kładę na jakiś kolor bo faktycznie słabo kryją :/
    osobiście podstawowe akryle i liquid mam z Charismy i uważam, że są mega - bardzo łatwo się na nich pracuje, sa plastyczne i łatwe w opracowaniu kolorówke też mają piękną, ale cena wysoka no i ich liquid łączy się bez problemu z każdym innym proszkiem
    Na jakiś kolor Czyli jaki dokładnie ;>

  23. #123
    Administrator Avatar samaron
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Zgierz
    Postów
    4 314

    Domyślnie Odp: Jakich akryli używacie?

    Podejrzewam, że np ten: Akryl i-nails LAS VEGAS kolorowy z brokatem lv14 Repteil :: dobrarada na jakiś zielonkawy, pastelowy żeby wzmocnić efekt.
    Moje konkursowe pipy są robione tym kolorem i wyszły blado, faktycznie dobry pomysł, żeby dać "podkład" z koloru


  24. #124
    Totalna maniaczka Avatar pinusia6
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    Okolice Szczecina
    Postów
    782

    Domyślnie Odp: Jakich akryli używacie?

    Cytat Napisał samaron Zobacz post
    Podejrzewam, że np ten: Akryl i-nails LAS VEGAS kolorowy z brokatem lv14 Repteil :: dobrarada na jakiś zielonkawy, pastelowy żeby wzmocnić efekt.
    Moje konkursowe pipy są robione tym kolorem i wyszły blado, faktycznie dobry pomysł, żeby dać "podkład" z koloru
    Ale będę się bała dać nnp.ten zielony ze bedzie bardziej widoczny niż później polozony coverek badz mleczaczek (i-nails las vegas) i wtedy lipa
    A co do tych twoich pipów to fajnie wyglądają

  25. #125
    Administrator Avatar samaron
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Zgierz
    Postów
    4 314

    Domyślnie Odp: Jakich akryli używacie?

    Jakbym miała robić, to zrobiłabym tak:
    najpierw cover, potem na końcówkę frencz dać lekki podkład z koloru, nawet taki mokrawy jak do cieniowania, tylko w miarę równo rozprowadzić i na to ten las vegas, zaraz zrobię taką próbkę i pokaże o co mi chodzi

    Na tym zielonym akurat słabo widać, dałam pod niego jaśniutki taki pastelowy, przy samym coverze, a dalej tylko las vegas, ale jakby dać mocniejszy to byłby lepszy efekt, ale akurat nie mam innego zielonego, więc zrobiłam też różowo - fioletowy,
    pod ten las vegas, dałam ten różowy:
    Ostatnio edytowane przez samaron ; 28-04-2010 o 19:00


Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Najlepsze sklepy z przyborami do paznokci na Allegro.pl
    By Kamis in forum Sprzedawcy i Produkty
    Odpowiedzi: 127
    Ostatni post / autor: 14-06-2019, 07:11
  2. Na jakich żelach pracujecie
    By seqoya in forum Metoda żelowa
    Odpowiedzi: 957
    Ostatni post / autor: 16-04-2018, 13:47
  3. Jakich produktów oraz firm NIE POLECACIE?
    By Majka28 in forum Przedłużanie paznokci
    Odpowiedzi: 147
    Ostatni post / autor: 14-01-2014, 14:55
  4. Przeglądarki jakich używacie?
    By Kamis in forum Offtopic
    Odpowiedzi: 15
    Ostatni post / autor: 23-02-2010, 10:19
  5. dla szukajacych pedzelka do akryli
    By mala in forum Humor :)
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 10-08-2009, 19:39

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •