Pokaż wyniki 1 do 17 z 17

Temat: separator

  1. #1
    No to..wpadłam Avatar marshall
    Zarejestrowany
    Nov 2011
    Skąd
    niemcy - saarland
    Postów
    264

    Domyślnie separator

    co sadzicie o takim czyms jak separator , niestety nie moge tego nigdzie znalesc ,a moze byc naprawde przydatne i przyspieszy niesamowicie czas przedłużania rzes

    Lashtopia Eyelash Extension System Kit

    jest tagrze filmik na yuotobie

    Kod:
    Treść została ukryta, zaloguj się lub zarejestruj jeśli jeszcze nie masz konta aby zobaczyć treść
    jak ktos to gdzies widzial do kupienia to ja kupie

  2. #2
    Nałogowiec Avatar syrena16
    Zarejestrowany
    Mar 2010
    Postów
    584
    "Wczoraj- to historia
    Jutro - to tajemnica
    Dziś to dar od losu....."

  3. #3
    Totalna maniaczka Avatar Zen.
    Zarejestrowany
    May 2011
    Postów
    756

    Domyślnie Odp: separator

    marshall byla juz mowa o tym wynalazku w pierwszej czesci watku ogolnego o przedł rzes, gdzieś tak w 3/4 częsci, raczej nie spotkał się on z aprobatą

  4. #4
    No to..wpadłam Avatar marshall
    Zarejestrowany
    Nov 2011
    Skąd
    niemcy - saarland
    Postów
    264

    Domyślnie Odp: separator

    syrena16
    ja posłalem ten link na ta strone ale nie ma ceny tego , nawet po zalogowaniu nie maja na stanie tego

    ---------- Dodano o godzinie 21:37 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 21:27 ----------

    Cytat Napisał Zen. Zobacz post
    marshall byla juz mowa o tym wynalazku w pierwszej czesci watku ogolnego o przedł rzes, gdzieś tak w 3/4 częsci, raczej nie spotkał się on z aprobatą
    ni przegladałem jeszcze całego tematu o rzesach , dopiero zaczynam przygode z tym , mysle ze to moze byc pomocne urzadzonko , zonka mnie molestuje zebym jej robił bo sama sobe nie da rady zrobic , zrobila sobie kurs i wprowadzamy ta stylizacje do naszego salonu ,ale musze sie szybko wyszkolic bo klientki juz sie pchaja dzwiami i oknami ,a cena ich tez nie przeraża hehehe
    Ostatnio edytowane przez marshall ; 28-10-2012 o 21:34

  5. #5
    Rozkręcanko Avatar natalilka
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    Kluczbork,Pyskowice
    Postów
    51

    Domyślnie Odp: separator

    po tym filmiku odnoszę wrażenie,że mimo wszystko manualnie,dwiema pensetkami będzie dokładniej i precyzyniej,bo przy separatorze drobne,krótkie i cieńkie rzęsy raczej się posklejają

  6. #6
    Szkoleniowiec Avatar Agnieszka Praska
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Częstochowa
    Postów
    2 834

    Domyślnie Odp: separator

    juz to bylo, jednym slowem masakra
    szkoda ze nie pokazali na filmiku jak sie odrywa biedne rzesy od tego ustrojstwa

    Lash&Brow Instructor Agnieszka Praska
    Akademia Stylizacji Obsesja

    Centrum Szkoleniowe

  7. #7
    Nałogowiec Avatar katiaa162
    Zarejestrowany
    Jul 2011
    Skąd
    Liverpool
    Postów
    524

    Domyślnie Odp: separator

    mnie inna rzecz zastanawia....
    jak zalozyc separator po zaaplikowaniu pierwszego rzedu rzes... ciezko bedzie z pod nich wyciagnac te wolne rzeski... ;/ akurat filmik sie tam urywa .
    chyba by mi to wiecej czasu zajelo niz normalnie..

  8. #8
    Wizażystka Avatar MM-makeup
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    Gdańsk
    Postów
    51

    Domyślnie Odp: separator

    ja tez zauważyłam, że filmik kończy się w najważniejszym momencie Ale chyba pomimo wszystko wolę tradycyjnie

  9. #9
    Rozkręcanko Avatar pat-Rysia
    Zarejestrowany
    Jan 2014
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    32

    Domyślnie Odp: separator

    Odkopuję temat, bo mnie zainteresował

    Buszując po internecie znalazłam kolejną nowość:

    https://www.youtube.com/watch?v=8s-Zl0H0slI

    Co myślicie?

    Tak się zastanawiam skąd się wzięły te same negatywne opinie, starałam się znaleźć więcej informacji, ale nie widzę, gdzie już o tym pisałyście

    Ogólnie to dość logiczne i wydaję mi się, że ma to ręce i nogi. Z chęcią bym wypróbowała, ale biorąc pod uwagę fakt, że większość z was nie jest zainteresowana to jeszcze trochę minie zanim coś podobnego wejdzie na Polski rynek

  10. #10
    No to..wpadłam
    Zarejestrowany
    Nov 2013
    Skąd
    Gdynia
    Postów
    262

    Domyślnie Odp: separator

    ojej, ale to musi byc nieprzyjemne az mnie ciarki przeszly :/

  11. #11
    Rozkręcanko Avatar pat-Rysia
    Zarejestrowany
    Jan 2014
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    32

    Domyślnie Odp: separator

    Dlaczego nieprzyjemne?

  12. #12
    No to..wpadłam
    Zarejestrowany
    Nov 2013
    Skąd
    Gdynia
    Postów
    262

    Domyślnie Odp: separator

    po prostu nie robi to na mnie dobrego wrażenia to gmeranie sztucznym kawałkiem w rzęsach...nie wiem...jest tyle superaśnych pęset, że nie wiem po co sobie utrudniać życie takim "czymś" . Zresztą jak dla mnie taka zabawa wydłuża czas pracy i gniecie rzęsy, ale to tylko moja opinia

  13. #13
    Rozkręcanko Avatar pat-Rysia
    Zarejestrowany
    Jan 2014
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    32

    Domyślnie Odp: separator

    Może masz rację z tym gmeraniem Natomiast ten pierwszy separator chyba nie powinien robić nic złego rzęskom... Tak na prawdę używa się go jak taśm czy płatków pod oczy. Hm..

  14. #14
    No to..wpadłam
    Zarejestrowany
    Nov 2013
    Skąd
    Gdynia
    Postów
    262

    Domyślnie Odp: separator

    no ale tak naprawde to po co Ci to potrzebne ? nie lepsza tasma microfoam albo dobre płatki?

  15. #15
    Rozkręcanko Avatar pat-Rysia
    Zarejestrowany
    Jan 2014
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    32

    Domyślnie Odp: separator

    Nie no jasne, nie mówię że szczególnie są mi potrzebne, tylko po prostu ciekawość ogólnie jestem trochę gadżeciarą i dlatego mnie to zainteresowało

    Gdyby miały działać tak jak rzeczywiście obiecują i aplikacja byłaby gotowa w 30min po prostu byłoby to świetne dla dziewczyn do których ciężko się dostać, bo mogłyby zrobić więcej klientek. Tak więc akurat jak na razie mnie to nie dotyczy hehe

  16. #16

    Domyślnie Odp: separator

    Obejrzałam ten filmik i jakoś ciężko mi uwierzyć w ten przelicznik - 100 rzęs w 10 min
    Strasznie dużo niepotrzebnych czynności np. rozdzielanie rzęs przy pomocy tego ustrojstwa, doklejanie rzęs do powieki z pomocą podkładki, a potem taśmy.

    Przede wszystkim moje wątpliwości budzi sama czynność przyklejania rzęs do powieki, nigdy nie mam 100% pewności że wszystkie rzęski już dostatecznie doschły i nie posklejają się, nie przykleją się do siebie, do tej podkładki i do powieki.

    Efekt po pokazany na tym filmiku tez nie jest powalający, rzęsy są strasznie nierówne. Według mnie są lepsze metody pozycjonowania/szeregowania w rzęsach. Dzięki nim wszystko wychodzi równiutko

  17. #17
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Feb 2015
    Postów
    10

    Domyślnie Odp: separator

    Zgadzam się, myślę, że ten produkt jest nieco przereklamowany

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •