Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki 26 do 32 z 32

Temat: Swiecowanie uszu

  1. #26
    Totalna maniaczka Avatar Zen.
    Zarejestrowany
    May 2011
    Postów
    756

    Domyślnie Odp: Swiecowanie uszu

    hahaha jakież to szczere i obiektywne

  2. #27
    Nałogowiec Avatar marylin
    Zarejestrowany
    Feb 2013
    Skąd
    Wicie-Jarosławiec
    Postów
    328

    Domyślnie Odp: Swiecowanie uszu

    Cytat Napisał Katia_07 Zobacz post
    Hej dziewczyny, ja też robię świecowanie uszu świecami Hopi, mój ojciec łączy go z zabiegiem bioenergoterapii, fajna sprawa pod warunkiem, że ktoś nie jest uczulony na produkty pszczele :-/ Ja jestem uczulona i szczerze przyznam, że odczucia miałam raczej niemiłe: pieczenie i silne gorąco w uchu podczas zabiegu.
    Robiłam świecowanie mojej córce kiedy miała chyba ok 7-8 lat, w jej przypadku efekt był, ładnie oczyściły się zatoki. Najlepiej zabieg świecowania robić wieczorem i od razu po położyć się do łóżka :-)
    Ponieważ jestem z natury niedowiarkiem, ja również spaliłam świecę bez wkładania jej do ucha i wewnątrz świecy też odłożył się żółtawy nalot, pewnie to wypalony wosk pszczeli :-) Ale mimo wszystko nie raz widziałam efekty działania świec. Chciałabym jeszcze zaznaczyć, że świecowanie działa baaardzo delikatnie i nie ma co się spodziewać jakichś spektakularnych efektów, po takie to tylko do mojego taty
    To działa czy nie?Szczególnie chodzi mi o likwidację szumów i woskowiny w uszach.Jak może trochę działać?


  3. #28
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Feb 2014
    Postów
    2

    Domyślnie Odp: Swiecowanie uszu

    Cytat Napisał meganka30 Zobacz post
    Też byłam w Jumrio na tym zabiegu, fajne uczucie potem, aczkolwiek muszę się przyznać ze ma początku się bałam, ponieważ szłam pierwszy raz za namową kolezanki, ale teraz planuję regularnie z nich korzystać.
    Ja również byłam w Jurimo na świecowaniu, na początku dziwne uczucie gdy ktoś wkłada coś do ucha, ale po zabiegu poczułam się dużo lepiej i moje chore uszy już tak nie bolą ;-)

  4. #29
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Feb 2014
    Postów
    2

    Domyślnie Odp: Swiecowanie uszu

    Cytat Napisał Czapla Zobacz post
    Ja również byłam w Jurimo na świecowaniu, na początku dziwne uczucie gdy ktoś wkłada coś do ucha, ale po zabiegu poczułam się dużo lepiej i moje chore uszy już tak nie bolą ;-)
    Czapla, czy zabieg ten boli ? czy w Jurimo chodzisz do jakiejś konkretnej osoby ? byłam już na kilku zabiegach w paru ośrodkach i nie wspominam ich dobrze, uczucie bardzo niekomfortowe, nie wiem czy wynikało to z mojego nieprzygotowania czy niekompetencji osoby wykonującej...

    ---------- Dodano o godzinie 10:52 ---------- Poprzedni post był napisany Wczoraj o godzinie 11:06 ----------

    Cytat Napisał różowa Zobacz post
    Czapla, czy zabieg ten boli ? czy w Jurimo chodzisz do jakiejś konkretnej osoby ? byłam już na kilku zabiegach w paru ośrodkach i nie wspominam ich dobrze, uczucie bardzo niekomfortowe, nie wiem czy wynikało to z mojego nieprzygotowania czy niekompetencji osoby wykonującej...

    Pytam, bo chcę uniknąć nieprzyjemnych konsekwencji złego zabiegu

  5. #30
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Feb 2014
    Postów
    2

    Domyślnie Odp: Swiecowanie uszu

    Mnie nigdy nic nie bolało ;-) ale to dlatego że to profesjonaliście z długoletnim doświadczeniem i troską o pacjenta. Wiem, że nieprofesjonalne świecowanie może przynieść więcej szkody niż pożytku, mnie się na szczęście nic takiego nie trafiło ;-) jeśli się boisz to dodam, że zabieg możesz połączyć z relaksacyjnym masażem szyi, głowy i małżowin.

  6. #31
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Feb 2014
    Postów
    2

    Smile Odp: Swiecowanie uszu

    Brzmi nieźle ;-) ceny podane na ich stronie nie są wysokie, więc chyba warto się wybrać i sprawdzić.

  7. #32
    Nałogowiec
    Zarejestrowany
    Jul 2016
    Postów
    684

    Domyślnie Odp: Swiecowanie uszu

    Skoro jesteśmy w takim temacie to stwierdziłam, że również skorzystam z okazji i dorzucę coś od siebie. Sama całkiem niedawno poszukiwałam informacji dotyczącej uszu i woskowiny, która się w nich znajduje. Moją uwagę zwrócił między innymi ten artykuł: https://www.ezebra.pl/pl/blog/woskow...645544389.html Jeśli macie wolną chwilę to koniecznie sobie zerknijcie. Mam nadzieję, że te informacje okażą się być dla kogoś z Was przydatne.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Przekłuwanie uszu
    By paznokietki000 in forum Zabiegi kosmetyczne
    Odpowiedzi: 20
    Ostatni post / autor: 28-09-2015, 12:56

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •