Pokaż wyniki 1 do 25 z 91

Temat: Allegro, Jaapee, doradzcie :)

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1
    { pomijacz } Avatar Patii
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Olesno
    Postów
    509

    Domyślnie Allegro, Jaapee, doradzcie :)

    Witam

    Dziewczyny wiem ze niektore z was kupuja produkty na allegro u J@@pee, albo na stronie jaapee.pl.
    Dlatego mam pytanie. Czy macie przetestowane jego produkty? Ja zamawialam ozdoby i byly ok.
    Zamierzam kupic sobie coverek od niego, ale nie wiem czy bylby dobry... tak samo cleaner i primer, bo mi sie skonczyly. Podaje wam linki do tych przedmiotów, jak testowalyscie albo znacie je pomozcie Jezeli nie testowalyscie, to jak zamowie to ja napisze czy jest ok ;p

    Dzisiaj musze zamowic, wiec prosila bym jakby ktos widzial ten temat o odpowiedź;p

    linki:
    Cover - jaapee -ŻEL UV COVER CAMOUFLAGE 5 ml * kamuflaż (691843337) - Aukcje internetowe Allegro
    Primer -
    jaapee :: Tip Bonder Primer bezwasowy Sunny Nails
    ach.. lepiej primer bezkwasowy czy kwasowy?...
    Cleaner -
    jaapee :: Cleaner Sunny Nails 500ml

    Serdecznie dziekuje za pomoc!
    Człowiek bez pasji nudzi swoją duszę

  2. #2
    Totalna maniaczka Avatar dudejla
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Postów
    1 030

    Domyślnie Odp: Allegro, Jaapee, doradzcie :)

    Witam, ja miesiąc temu zamówiłam na próbę żele tego sprzedawcy. Zamówiłam frech pink, clear, white i jeszcze nails pink oraz cleaner.
    więc tak:
    1. Cleaner- jestem z niego zadowolona, niczym nie różni się od tych, które miałam z innych firm
    2. French pink- Suuuuuuper, zakochałam się w nim i używam go jako coverek ma piękny kolor, kryje już po jednej warstwie (ja go cieniuje), ładnie się poziomuje ma bardzo małą warstwę dyspresyjną i wygląda ślicznie.
    3. Nails pink- calkiem fajny, ładnie wtapiają się w niego ozdoby, nie zapowietrza się i również ładnie się poziomuje.

    Cleara i White jeszcze nie wypróbowałam. A te produkty, które opisałam powyżej z czystym sumieniem polecam. Miałam od nich jeszcze farbki akrylowe i ozdoby i także jestem zadowolona.

  3. #3
    { pomijacz } Avatar Patii
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Olesno
    Postów
    509

    Domyślnie Odp: Allegro, Jaapee, doradzcie :)

    dudleja, czyli french pink tez jest podobny do coverka?
    bo sie zastanawiam czy zamowic coverek brzoskwiniowy czy rozowy albo wlasnie french ppink bo mam rozowy zel do frencha, ale nie kryje w ogole jakichkolwiek niedoskonalosci...
    Człowiek bez pasji nudzi swoją duszę

  4. #4
    Wzorki Club Avatar goslava
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    mazowieckie
    Postów
    2 011

    Domyślnie Odp: Allegro, Jaapee, doradzcie :)

    ja kiedys zamawialam od nich ozdoby i byly ok ale tylko ozdoby natomiast co do akryli to bialy maja "brudny" taka moja opinia

  5. #5
    Totalna maniaczka Avatar dudejla
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Postów
    1 030

    Domyślnie Odp: Allegro, Jaapee, doradzcie :)

    Ja jestem z french pink bardzo zadowolona, zamówiłam te najmniejsze opakowania bo tak jak pisałam wczesniej kompletnie nie znałam tej firmy. Ja nie lubie ciemnych coverów lubie takie które wyglądają jak najbardziej naturalnie. French pink jest naprawde fajny i jak dla mnie ma fajną konsystencje bo mimo tych upałów nie był bardzo rzadki i nie rozlewał się. I kryje po jednej warstwie, wszystko zakryte Ale jak byś zamówiła od nich coverek to daj znać jaki jest, bo jestem ciekawa.

    Zaraz wrzuce fotkę jak wygląda ten żelik w opakowaniu, bo niestety fotki pazurków nie mam.

    ---------- Dodano o godzinie 23:43 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 23:04 ----------

    Fotki:
    Starałam się ale ciężko zrobić fotkę żelu żeby było widać jaki jest naprawdę. To jest fotka żelu french pink. Ten drugi Nail pink to jest taki przeźroczysty róż a ten bardziej mleczny(ten kryje niedoskonałości a tamten to bardziej clear o różowej poświacie)

    Yfrog Gallery

    Nie potrafie sobie poradzic z tym żeby wkleic tutaj porządnie te fotki, to jest link do nich jak klikniesz na którąs to się powiększy, a jak klikniesz powiększoną to jeszcze raz się powiększy

  6. #6
    { pomijacz } Avatar Patii
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Olesno
    Postów
    509

    Domyślnie Odp: Allegro, Jaapee, doradzcie :)

    dudleja, dzieki
    Właśnie zamówiłam tak :
    cleaner, primer, 5 pilników, żel french pink (ten co Ty mówiłaś), cover (brzoskwiniowy) i 500szt tipsów szklanych z małą kieszonką do tego pudełeczko na tipsy i cos tam jeszcze xD jak dostane zestaw (myślę, że ok. czwartku) to wstawię tutaj zdjęcia jak wyglada coverek i ten french pink, który ja zamówiłam wydaje mi sie ze beda dobre zobaczymy xD bedzie wszystko na mamie testowane

    a co do coverka, lepiej nakladac tylko na wolnym brzegu czy np na calym paznokciu?
    bo french pink to wiem, ze na caly paznokiec normalnie, jak kazdy zel xD
    Człowiek bez pasji nudzi swoją duszę

  7. #7
    Nałogowiec Avatar justysia9
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Sulechów
    Postów
    350

    Domyślnie Sklep internetowy j@@pee

    Mam takie pytanko jeśli dostałam 5% rabatu w sklepie internetowym j@@pee i kupuje kilka produktów to ten kod wpisuje do każdego produktu czy do wybranego?

    Dziękuję ślicznie za odpowiedź.

  8. #8
    Totalna maniaczka Avatar Aneta
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Dublin
    Postów
    854

    Domyślnie Odp: Sklep internetowy j@@pee

    mysle ze musisz go wpisac na konie zakupow i jest to znizka na cale zamowienie,tak zazwyczaj jest.sprawdz moze jest napisane albo zapytaj sprzedawce

  9. #9
    Wzorki Club Avatar goslava
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    mazowieckie
    Postów
    2 011

    Domyślnie Odp: Sklep internetowy j@@pee

    justysiu ja kupowalam od nich produkty i kod trzeba wpisywac do kazdego zamawianego towaru, masz 5 % znizki na kazdy!

  10. #10
    { pomijacz } Avatar Patii
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Olesno
    Postów
    509

    Domyślnie Odp: Sklep internetowy j@@pee

    justynko tak jak mowi goslava, przy zamawianiu tam jest KOD RABATOWY i wpisujsz przy kazdym produkcie! bo inaczej bedziesz miala np rabat tylko na to gdzie wpisywalas kod
    Człowiek bez pasji nudzi swoją duszę

  11. #11

    Domyślnie Odp: Sklep internetowy j@@pee

    Jest dokładnie tak, jak pisały goslava i pomijacz. Przy dodawaniu produktów do koszyka znajduje się pole KOD RABATOWY, gdzie należy wpisać kod.

    Kod jest ważny na wszystkie produkty w zamówieniu (w tym np. na zestawy startowe, przez co ich cena jest jeszcze bardziej atrakcyjna). Można go wykorzystać również na dowolną ilość zamówień w okresie jego obowiązywania.

    Jeżeli zamawiacie bardzo dużo produktów i wpisywanie kodu jest problematyczne (dłużej zajmuje), możecie go podać w notatce do zamówienia, a my obniżymy ceny z poziomu administratora.

    Jeśli macie jakieś pytania na temat produktów, zamówień itp. - śmiało piszcie. Z chęcią pomogę!

    Pozdrawiam,
    jaapee
    Jakub Peller

  12. #12
    Wczytuje się Avatar kamila966
    Zarejestrowany
    Feb 2014
    Postów
    6

    Domyślnie ozdoby od jaapee

    Cześć, dziewczyny, czytałam u was recenzje na temat jaapee, i recenzje były ok...
    Trafiłam na taką oferte od nich jaapee ZESTAW OZDÓB 100szt MEGA PAKA + KLEJ gratis (3968409393) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
    Czy któraś z was to kupowała?
    Oferta wydaje się atrakcyjna, ale tyle ozdób za bezcen?

  13. #13
    Rozkręcanko Avatar parafina80
    Zarejestrowany
    Nov 2013
    Skąd
    warszawa
    Postów
    86

    Domyślnie Odp: Allegro, Jaapee, doradzcie :)

    To wcale nie jest tak dużo, bo to są malutkie woreczki i tych ozdób czy brokaciku jest naprawdę jak na lekarstwo
    Jeden taki woreczek często jest w sprzedaży za 1 zł, więc cena nie jest wcale tak podejrzanie niska.
    Warto zamówić taki zestaw zeby poprobowac i to co ci sie spodoba to zamowiss w wiekszej ilości.

  14. #14
    Wczytuje się Avatar kamila966
    Zarejestrowany
    Feb 2014
    Postów
    6

    Domyślnie Odp: Allegro, Jaapee, doradzcie :)

    Dziękuję
    Ostatnio edytowane przez kamila966 ; 26-02-2014 o 12:22

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •