Strona 1 z 4 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki 1 do 25 z 91

Temat: Allegro, Jaapee, doradzcie :)

  1. #1
    { pomijacz } Avatar Patii
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Olesno
    Postów
    509

    Domyślnie Allegro, Jaapee, doradzcie :)

    Witam

    Dziewczyny wiem ze niektore z was kupuja produkty na allegro u J@@pee, albo na stronie jaapee.pl.
    Dlatego mam pytanie. Czy macie przetestowane jego produkty? Ja zamawialam ozdoby i byly ok.
    Zamierzam kupic sobie coverek od niego, ale nie wiem czy bylby dobry... tak samo cleaner i primer, bo mi sie skonczyly. Podaje wam linki do tych przedmiotów, jak testowalyscie albo znacie je pomozcie Jezeli nie testowalyscie, to jak zamowie to ja napisze czy jest ok ;p

    Dzisiaj musze zamowic, wiec prosila bym jakby ktos widzial ten temat o odpowiedź;p

    linki:
    Cover - jaapee -ŻEL UV COVER CAMOUFLAGE 5 ml * kamuflaż (691843337) - Aukcje internetowe Allegro
    Primer -
    jaapee :: Tip Bonder Primer bezwasowy Sunny Nails
    ach.. lepiej primer bezkwasowy czy kwasowy?...
    Cleaner -
    jaapee :: Cleaner Sunny Nails 500ml

    Serdecznie dziekuje za pomoc!
    Człowiek bez pasji nudzi swoją duszę

  2. #2
    Totalna maniaczka Avatar dudejla
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Postów
    1 030

    Domyślnie Odp: Allegro, Jaapee, doradzcie :)

    Witam, ja miesiąc temu zamówiłam na próbę żele tego sprzedawcy. Zamówiłam frech pink, clear, white i jeszcze nails pink oraz cleaner.
    więc tak:
    1. Cleaner- jestem z niego zadowolona, niczym nie różni się od tych, które miałam z innych firm
    2. French pink- Suuuuuuper, zakochałam się w nim i używam go jako coverek ma piękny kolor, kryje już po jednej warstwie (ja go cieniuje), ładnie się poziomuje ma bardzo małą warstwę dyspresyjną i wygląda ślicznie.
    3. Nails pink- calkiem fajny, ładnie wtapiają się w niego ozdoby, nie zapowietrza się i również ładnie się poziomuje.

    Cleara i White jeszcze nie wypróbowałam. A te produkty, które opisałam powyżej z czystym sumieniem polecam. Miałam od nich jeszcze farbki akrylowe i ozdoby i także jestem zadowolona.

  3. #3
    { pomijacz } Avatar Patii
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Olesno
    Postów
    509

    Domyślnie Odp: Allegro, Jaapee, doradzcie :)

    dudleja, czyli french pink tez jest podobny do coverka?
    bo sie zastanawiam czy zamowic coverek brzoskwiniowy czy rozowy albo wlasnie french ppink bo mam rozowy zel do frencha, ale nie kryje w ogole jakichkolwiek niedoskonalosci...
    Człowiek bez pasji nudzi swoją duszę

  4. #4
    Wzorki Club Avatar goslava
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    mazowieckie
    Postów
    2 011

    Domyślnie Odp: Allegro, Jaapee, doradzcie :)

    ja kiedys zamawialam od nich ozdoby i byly ok ale tylko ozdoby natomiast co do akryli to bialy maja "brudny" taka moja opinia

  5. #5
    Totalna maniaczka Avatar dudejla
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Postów
    1 030

    Domyślnie Odp: Allegro, Jaapee, doradzcie :)

    Ja jestem z french pink bardzo zadowolona, zamówiłam te najmniejsze opakowania bo tak jak pisałam wczesniej kompletnie nie znałam tej firmy. Ja nie lubie ciemnych coverów lubie takie które wyglądają jak najbardziej naturalnie. French pink jest naprawde fajny i jak dla mnie ma fajną konsystencje bo mimo tych upałów nie był bardzo rzadki i nie rozlewał się. I kryje po jednej warstwie, wszystko zakryte Ale jak byś zamówiła od nich coverek to daj znać jaki jest, bo jestem ciekawa.

    Zaraz wrzuce fotkę jak wygląda ten żelik w opakowaniu, bo niestety fotki pazurków nie mam.

    ---------- Dodano o godzinie 23:43 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 23:04 ----------

    Fotki:
    Starałam się ale ciężko zrobić fotkę żelu żeby było widać jaki jest naprawdę. To jest fotka żelu french pink. Ten drugi Nail pink to jest taki przeźroczysty róż a ten bardziej mleczny(ten kryje niedoskonałości a tamten to bardziej clear o różowej poświacie)

    Yfrog Gallery

    Nie potrafie sobie poradzic z tym żeby wkleic tutaj porządnie te fotki, to jest link do nich jak klikniesz na którąs to się powiększy, a jak klikniesz powiększoną to jeszcze raz się powiększy

  6. #6
    { pomijacz } Avatar Patii
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Olesno
    Postów
    509

    Domyślnie Odp: Allegro, Jaapee, doradzcie :)

    dudleja, dzieki
    Właśnie zamówiłam tak :
    cleaner, primer, 5 pilników, żel french pink (ten co Ty mówiłaś), cover (brzoskwiniowy) i 500szt tipsów szklanych z małą kieszonką do tego pudełeczko na tipsy i cos tam jeszcze xD jak dostane zestaw (myślę, że ok. czwartku) to wstawię tutaj zdjęcia jak wyglada coverek i ten french pink, który ja zamówiłam wydaje mi sie ze beda dobre zobaczymy xD bedzie wszystko na mamie testowane

    a co do coverka, lepiej nakladac tylko na wolnym brzegu czy np na calym paznokciu?
    bo french pink to wiem, ze na caly paznokiec normalnie, jak kazdy zel xD
    Człowiek bez pasji nudzi swoją duszę

  7. #7
    Totalna maniaczka Avatar dudejla
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Postów
    1 030

    Domyślnie Odp: Allegro, Jaapee, doradzcie :)

    Ja coverek i ten french pink nakładam od wału do linii frencha. Już pod białą końcówkę go nie daje żeby pazurek nie był za gruby na linii włosa.

    A o zdjęcie coverka bardzo proszę

  8. #8
    { pomijacz } Avatar Patii
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Olesno
    Postów
    509

    Domyślnie Odp: Allegro, Jaapee, doradzcie :)

    kochana nie widze zdjecia dostalam dzisiaj przesylke wlasnie biore sie do probowania )
    Człowiek bez pasji nudzi swoją duszę

  9. #9
    Totalna maniaczka Avatar dudejla
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Postów
    1 030

    Domyślnie Odp: Allegro, Jaapee, doradzcie :)

    O to jak będziesz miała troszkę czasu to strasznie prosze o fotkę covera

  10. #10
    Szkoleniowiec Avatar Sweet-ka
    Zarejestrowany
    May 2009
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    280

    Domyślnie Odp: Allegro, Jaapee, doradzcie :)

    Ja tez u niego zamawialam ozodby i jestem bardzo zadowolona, ale powiem Wam szczerze ze zele czy akryle albo jakies inne produkty to obawialam sie zawsze zakupic na allegro...

  11. #11
    { pomijacz } Avatar Patii
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Olesno
    Postów
    509

    Domyślnie Odp: Allegro, Jaapee, doradzcie :)

    dudleja ja mam obecnie dni mojego miasta, wiec fotka w tygodniu przyszlym moze
    Pazurki zrobialm coverek kryje ladnie, po 1 warstwie juz chyba, ja dalam dwie i ładnie pokrył French pink tez jest fajny xD
    Później moze wstawie zdjecia tych co mam zrobione)
    Sweetka ja caly czas zamawiam na allegro.i to baaardzo duzo rzeczy czy jakis sprzet czy do paznokci
    Człowiek bez pasji nudzi swoją duszę

  12. #12
    INM & RaNails Educator EF Avatar asia
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    ndm / warszawa
    Postów
    6 951

    Domyślnie Odp: Allegro, Jaapee, doradzcie :)

    ja również zamawiałam od nich ozdoby i jestem bardzo zadowolona

  13. #13
    { pomijacz } Avatar Patii
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Olesno
    Postów
    509

    Domyślnie Odp: Allegro, Jaapee, doradzcie :)

    Wstawiam zdjęcie moich pazurków z coverkiem od Jaapee firmy Sunny Nails (jakas ich nowa firma)

    Mi sie podoba efekt, a wam?

    Ogolnie paznokcie robione na szybko, wiec i linia usmiechu niezbyt rowna i krzywe sa i w ogole nie udane... ale coverek chcialam pokazac Wam i przetestowac Jak dla mnie jest super!
    Człowiek bez pasji nudzi swoją duszę

  14. #14
    Gość
    niezalogowany

    Domyślnie Odp: Allegro, Jaapee, doradzcie :)

    jak dla mnie sa maleńkie prześwity,
    ja jak daję cover to tu gdzie jest granica z białym to daję grubiej żeby nie było widac, ale generalnie jak na szybkie pazurki to całkiem nieźle, ten cover też fajny taki delikatny i naturalny

  15. #15
    { pomijacz } Avatar Patii
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Olesno
    Postów
    509

    Domyślnie Odp: Allegro, Jaapee, doradzcie :)

    no ja na szybko wiec nie bardzo mi sie chcialo dawac grubiej na koniecP i paznokcie sa krzywe w ogole xD

    kolorek coverka to brzoskwiniowy, tez mi sie bardzo podba ojj.. zadowolona jestem jak mamie bede odnawiala teraz paznokcie to niestety nie bede mogla uzyc mama chce rozowym lakierem pomalowane i nie bedzie sensu coverka klasc
    (
    Człowiek bez pasji nudzi swoją duszę

  16. #16
    Totalna maniaczka Avatar dudejla
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Postów
    1 030

    Domyślnie Odp: Allegro, Jaapee, doradzcie :)

    Ładny ten coverek chyba też się skusze. Ja właśnie wczoraj wypróbowałam żel clear z tej firmy i szczerze to jeżeli okaże się że jest trwały to przerzuce się na te firmę. Dużo lepiej mi się pracuje jak na moim SF, warstwa dyspresyjna bardzo mała i jak sie wsadzi pazurki na dwa cykle do lampy to pięknie błyszczą.
    Teraz będe testowac ich wytrzymałośc i zobaczymy...

  17. #17
    { pomijacz } Avatar Patii
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Olesno
    Postów
    509

    Domyślnie Odp: Allegro, Jaapee, doradzcie :)

    ok czekam na opinie o twoim zelu jak sie spisal mnie sie coverek bardzo podoba

    glossa nie mam od jaapee ale od dekorynki i jest super ) jak mi sie ten skonczy, to kupie od jaapee ;p
    Człowiek bez pasji nudzi swoją duszę

  18. #18
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Postów
    7

    Domyślnie Odp: Allegro, Jaapee, doradzcie :)

    witam a ja zamówiłam zestaw startowy od jaapee przed kursem jeszcze i jestem bardzo niezadowolona z białego żelu. jest okropnie szary... i konsystencja mi nie odpowiada... french pink mam także ale jeszcze nie wypróbowałam i chyba nie wypróbuję - przerzuciłam się na inną firmę i właśnie zakupiłam kamuflaż. co do żelu clear, mi się strasznie zapowietrza mimo, iż pazury są dobrze przygotowane a skórki nie zalane...

    jestem zadowolona z całego ich zestawu oprócz żeli i removera.
    cleaner za tą cenę jest super, wszystko zmywa za 1 razem

  19. #19
    INM & RaNails Educator EF Avatar asia
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    ndm / warszawa
    Postów
    6 951

    Domyślnie Odp: Allegro, Jaapee, doradzcie :)

    buziak a jaapee sprzedaje zele jakiej firmy? ma swoje naklejki na nich?
    ja zawsze z jaapee bylam zadowolona, dostałam nawet karę zniżkową 5% na święta w zeszłym roku, ale kupowałam głównie ozdoby pilniki itp. robią ekspresowe wysyłki

  20. #20
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Postów
    7

    Domyślnie Odp: Allegro, Jaapee, doradzcie :)

    jaapee sprzedaje żele firmy Sunny Nails. nikt tego nie sprzedaje oprócz nich. na słoiczkach są ich nalepki. co do wysyłek, ja dostałam ten zestaw w 3 dni a w ciągu tego było Boże Ciało. z wysyłki też byłam bardzo zadowolona.

    mają tanie ozdóbki, pilniki, bloki i tipsy ale żeli nie polecam...

  21. #21
    Szkoleniowiec Avatar Sweet-ka
    Zarejestrowany
    May 2009
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    280

    Domyślnie Odp: Allegro, Jaapee, doradzcie :)

    Tak jak juz pisalam ozodbki sa super nie wiem jak pilniki itd ale ja bylam z ozdob baardzo zadowolona i nawet ozodby ktore w innych firmach puszczaly kolor tu nigdy mi sie nie przytrafilo

  22. #22
    Nałogowiec Avatar elinka
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Wadowice
    Postów
    660

    Domyślnie Odp: Allegro, Jaapee, doradzcie :)

    Kobietki jak przetesdujecie te żele to dajcie znać jaki efekt bo może też bym sprubowała coś z ich firmy zamówic

  23. #23
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar Elizabeth76
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Postów
    3 113

    Domyślnie Odp: Allegro, Jaapee, doradzcie :)

    która z was kupowała akryl kolorowy od jaapee, bo zastanawiam się nad ich zakupem napiszcie coś na ich temat .

  24. #24
    Rozkręcanko Avatar garadiela90
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    Szczecin
    Postów
    58

    Domyślnie Odp: Allegro, Jaapee, doradzcie :)

    Ja zamawiałam kolorowe akryle od firmy jaapee! I muszę przyznać, że poczułam się troszkę oszukana, Na stronie sklepu sprzedają po 3,99zł za pudełeczko 2g (z rabatem wychodzi 3,79zł) a na allegro (jak dowiedziałam się już po złożeniu zamówienia ) za 2,49 i po 3g w opakowaniu
    Ale ogólnie jakość jest dobra, świetnie lepią się kuleczki do kwiatków akrylowych
    Ale przerzuciłam się na firmę isssy z Allegro! Mają kolorowe akryle identyczne jak z Jaapee, są za 2,49 i przysyłają pełny pojemniczek 3ml
    Ozdoby mają śliczne i nawet tych za 1zł w woreczkach strunowych jest MEGA dużo!
    Pozdrawiam

  25. #25
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar kasiasssss
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    zlotow\limerick
    Postów
    3 585

    Domyślnie Odp: Allegro, Jaapee, doradzcie :)

    ja wszystko do kwiatkow akrylowych zamowilam z dekorynki dam znac jak przyjdzie i czy wszystko ok
    wszystkie marzenia sie spelniaja

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •