Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki 26 do 50 z 91

Temat: Allegro, Jaapee, doradzcie :)

  1. #26
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar Elizabeth76
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Postów
    3 113

    Domyślnie Odp: Allegro, Jaapee, doradzcie :)

    A mialyście może żele kolorowe od jaapee ?

  2. #27
    Nałogowiec Avatar justysia9
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Sulechów
    Postów
    350

    Domyślnie Sklep internetowy j@@pee

    Mam takie pytanko jeśli dostałam 5% rabatu w sklepie internetowym j@@pee i kupuje kilka produktów to ten kod wpisuje do każdego produktu czy do wybranego?

    Dziękuję ślicznie za odpowiedź.

  3. #28
    Totalna maniaczka Avatar Aneta
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Dublin
    Postów
    854

    Domyślnie Odp: Sklep internetowy j@@pee

    mysle ze musisz go wpisac na konie zakupow i jest to znizka na cale zamowienie,tak zazwyczaj jest.sprawdz moze jest napisane albo zapytaj sprzedawce

  4. #29
    Wzorki Club Avatar goslava
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    mazowieckie
    Postów
    2 011

    Domyślnie Odp: Sklep internetowy j@@pee

    justysiu ja kupowalam od nich produkty i kod trzeba wpisywac do kazdego zamawianego towaru, masz 5 % znizki na kazdy!

  5. #30
    { pomijacz } Avatar Patii
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Olesno
    Postów
    509

    Domyślnie Odp: Sklep internetowy j@@pee

    justynko tak jak mowi goslava, przy zamawianiu tam jest KOD RABATOWY i wpisujsz przy kazdym produkcie! bo inaczej bedziesz miala np rabat tylko na to gdzie wpisywalas kod
    Człowiek bez pasji nudzi swoją duszę

  6. #31

    Domyślnie Odp: Sklep internetowy j@@pee

    Jest dokładnie tak, jak pisały goslava i pomijacz. Przy dodawaniu produktów do koszyka znajduje się pole KOD RABATOWY, gdzie należy wpisać kod.

    Kod jest ważny na wszystkie produkty w zamówieniu (w tym np. na zestawy startowe, przez co ich cena jest jeszcze bardziej atrakcyjna). Można go wykorzystać również na dowolną ilość zamówień w okresie jego obowiązywania.

    Jeżeli zamawiacie bardzo dużo produktów i wpisywanie kodu jest problematyczne (dłużej zajmuje), możecie go podać w notatce do zamówienia, a my obniżymy ceny z poziomu administratora.

    Jeśli macie jakieś pytania na temat produktów, zamówień itp. - śmiało piszcie. Z chęcią pomogę!

    Pozdrawiam,
    jaapee
    Jakub Peller

  7. #32
    Rozkręcanko Avatar mysza31
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    RZESZÓW
    Postów
    83

    Domyślnie Odp: Allegro, Jaapee, doradzcie :)

    ja zamawiałam juz kilka razy ozdoby i jestem z nich zadowolona

  8. #33
    Nałogowiec Avatar Zuzanna Rzeszewska
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    Dublin
    Postów
    568

    Domyślnie Odp: Allegro, Jaapee, doradzcie :)

    Ja tak samo!
    Super firma!
    Polecam

  9. #34
    Rozkręcanko Avatar monia2711
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Lublin
    Postów
    71

    Domyślnie Odp: Allegro, Jaapee, doradzcie :)

    Dziewczynki,pracowałyście na materiałach z tej firmy od JaapeeDobre są?bo są naprawdę tanie i nie wiem
    monia***

  10. #35
    Wczytuje się Avatar nikolka0202
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Skąd
    Poznan
    Postów
    29

    Domyślnie Odp: Allegro, Jaapee, doradzcie :)

    wiec tak na próbe zamówiłam ostatnio z jaape biały i przezroczysty żelik z czystym sumieniem moge je polecić bo są naprawde dobre

  11. #36
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Skąd
    Wałbrzych
    Postów
    14

    Domyślnie Odp: Allegro, Jaapee, doradzcie :)

    Ja zamówiłam sobie zestaw startowy od jaapee, czekam jeszcze na kurs a chciałam juz spróbowac co i jak i z czym sie je
    Nie pracowalam ngdy na innych żelach więc też cięzko mi się wypowiedzieć.
    Na początek aby zobaczyc jak się w ogole "to" robi, zażelowałam sobie paznokcie u stóp, Żel trzyma się już 2 tygodnie i jest ok. Mojej mamie na rekach trzyma się już dobry tydzien i super wyglada, zero napowietrzenia itd. U mnie na paznokciach też jest ok, tylko z końcówki się trochę co niektóre uszczerbiły ale raczej to z mojej nieumiejetności nakłdania. Nistety co mojej siostrze zrobie to na drugi dzień odpadają, nie wiem dlaczego.
    Ale ogólnie jestem zadowolona

  12. #37
    Kosmetyczka Avatar RoksiSK
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Skąd
    Kraków
    Postów
    1 113

    Domyślnie Odp: Allegro, Jaapee, doradzcie :)

    Ozdoby ma ok

  13. #38
    Gość
    niezalogowany

    Domyślnie Odp: Allegro, Jaapee, doradzcie :)

    ja kupiłam 10 fabek akrylowych u jaapee... a i owszem fabrki super fajnie sie maluje i fajna kon systencja kolor i szbcuitko schną (jak nowe bo dzewczyny mówiml mi ze za niedługo sie zeschną ale zobaczymy)

    tylko że na 10 farbek to 2 pełniutkie, 3 do połowy a aż 5 na samym dnie... z czego 4 słoiczki miały tak dopier@#$%ne zakrętnki że nawet mój mąz nie dał rady ich rękami otworzyc i muszał pójść do warszratu, tam nie udało sie otworzyć kombinerkami ani żabką tylko musiał użyć rutcangi (narzedzie do trzymania rur przy gwitowaniu) i włozyc słoiczek w imadło niestety 2 sie nie otworzyły więc musiałam frezarką delikatnie spiłowac brzegi dekielka aż do gwintu dopiero poszło...

    uch... chyba im negatywa wystawie

    ---------- Dodano o godzinie 16:51 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 09:58 ----------

    wiecie co

    jestem pod wrażeniem pól godziny po wystawieniu neutralnego komentarza (dotyczącego niepełnych słoiczków i bardzo mocno zakręconych) użytkownikowi jaapee zadzwonił do mnie gość z propozycją "ugody"...

    poprosił zebym mu wykaśniła co było nie tak (bardzo grzecznie i w ogóle, ze oni sa porządną firmą i ogóle bla bla bla bardzo grzecznie) i po moim wyjaśnieniu zaproponował żebym uniważniła wpis, a on postara się sprawdzić co było nie tak w zamówieniu i nawet zaproponował wymianę tych niepełnych słoiczków na nowe normalnie pełen profesjonalizm szacun

  14. #39
    { pomijacz } Avatar Patii
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Olesno
    Postów
    509

    Domyślnie Odp: Allegro, Jaapee, doradzcie :)

    woszczur wiadomo, nawet najlepszemu na swiecie sklepowi moze pojsc cos nie tak )

    Ja mam pelne zaufanie do JAAPEE, uwielbiam tą firmę. Żel clear jedynie mi się zapowietrza, dlatego musze wypróbować inny...
    Ale wszystko inne? BOMBA po prostu

    Mam farbki akrylowe od Jaapee i są świetne! tak jak woszczurku piszesz, konsystencja itp

    Jest tak swietny konkatk z ta firmą, że naprawde jak żadna inna firma jak dla mnie nie jest lepsza xD I milutka obsluga Od marca się nie zmieniła xD )

    POLECAM ich naprawde
    Oj, poczulam sie jakbym wystawiała meeega koment na allegro xD
    Człowiek bez pasji nudzi swoją duszę

  15. #40
    Molestantka klawiatury Avatar gattina
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    1 804

    Domyślnie Odp: Allegro, Jaapee, doradzcie :)

    Ozdoby mają świetne, pilniczki można śmiało kupować, mi się u nich również spodobały farbki akrylowe
    Już kilka razy u nich kupowałam i nigdy nie miałam żadnych zastrzeżeń. Świetny kontakt

  16. #41
    Totalna maniaczka Avatar dudejla
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Postów
    1 030

    Domyślnie Odp: Allegro, Jaapee, doradzcie :)

    Cytat Napisał pomijacz Zobacz post
    woszczur wiadomo, nawet najlepszemu na swiecie sklepowi moze pojsc cos nie tak )

    Ja mam pelne zaufanie do JAAPEE, uwielbiam tą firmę. Żel clear jedynie mi się zapowietrza, dlatego musze wypróbować inny...
    Ale wszystko inne? BOMBA po prostu

    Mam farbki akrylowe od Jaapee i są świetne! tak jak woszczurku piszesz, konsystencja itp

    Jest tak swietny konkatk z ta firmą, że naprawde jak żadna inna firma jak dla mnie nie jest lepsza xD I milutka obsluga Od marca się nie zmieniła xD )

    POLECAM ich naprawde
    Oj, poczulam sie jakbym wystawiała meeega koment na allegro xD
    No własnie, napisałaś, że clear CI się zapowietrza ja miałam od nich clear, white, french pink i pink i mialam ten sam problem, clear i french pink mi się zapowietrzal. Pisze to z wszelką świadomości, bo po pierwsze jak stanie mi się coś takiego to zawsze najpierw sprawdzam czy zapowietrzenie nie powstalo z mojej winy. Także sprawdziłam, przetestowałam kikakrotnie i z czystym sumieniem moge napisac, że własnie te żele mi się zapowietrzają, chyba, że trafiłam na wadliwą partię . . .


  17. #42
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Postów
    7

    Domyślnie Odp: Allegro, Jaapee, doradzcie :)

    zdecydowane nie firma beznadziejna mam żele zapowietrzają sie treba długo 3mac w lapie inaczej sa gumowe masakra kupowalam ozdoby i bylowszystko oki extra kolory ale ostatnio kupilam jak awsze rozowe cyrkonie i przeżylam szok kolr ich byl okrokpny szablony słabe ledwo sie 3mają odklejają ogólnie jestem na nie a i jeszcze kupilam zestawm startowy licylam na lampe z ich logo a tu otrzyamalm lampe nail design chyba troche nie fer

  18. #43
    Molestantka klawiatury Avatar gattina
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    1 804

    Domyślnie Odp: Allegro, Jaapee, doradzcie :)

    Cytat Napisał isunia Zobacz post
    zdecydowane nie firma beznadziejna mam żele zapowietrzają sie treba długo 3mac w lapie inaczej sa gumowe masakra kupowalam ozdoby i bylowszystko oki extra kolory ale ostatnio kupilam jak awsze rozowe cyrkonie i przeżylam szok kolr ich byl okrokpny szablony słabe ledwo sie 3mają odklejają ogólnie jestem na nie a i jeszcze kupilam zestawm startowy licylam na lampe z ich logo a tu otrzyamalm lampe nail design chyba troche nie fer
    to mogłaś do nich napisać i złożyć reklamację. Akurat ja problemów z kontaktem nie miałam, więc napewno Ci odpiszą i powiedzą coś, albo zwrócą kasę, albo wymienią, no ale trzeba próbować.

  19. #44
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar Elizabeth76
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Postów
    3 113

    Domyślnie Odp: Allegro, Jaapee, doradzcie :)

    dziewczyny a jakie są wasze opinie na temat kolorowego akrylu od nich?

  20. #45
    Totalna maniaczka Avatar dudejla
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Postów
    1 030

    Domyślnie Odp: Allegro, Jaapee, doradzcie :)

    Cytat Napisał isunia Zobacz post
    zdecydowane nie firma beznadziejna mam żele zapowietrzają sie treba długo 3mac w lapie inaczej sa gumowe masakra kupowalam ozdoby i bylowszystko oki extra kolory ale ostatnio kupilam jak awsze rozowe cyrkonie i przeżylam szok kolr ich byl okrokpny szablony słabe ledwo sie 3mają odklejają ogólnie jestem na nie a i jeszcze kupilam zestawm startowy licylam na lampe z ich logo a tu otrzyamalm lampe nail design chyba troche nie fer

    Co do zapowietrzania to się zgodzę zresztą napisałam to już parę postów wyżej natomiast jesli chodzi o utwadzanie to mnie utwardzały się błyskawicznie i po utwardzeniu miały bardzo ładny połysk, tak że nie trzeba było używać nabłyszczacza


  21. #46
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Postów
    7

    Domyślnie Odp: Allegro, Jaapee, doradzcie :)

    być może jeśli chodzi o utwardzanie i błyszczenie to wina lampy no ale ją także otrzymałam od nich

  22. #47
    { pomijacz } Avatar Patii
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Olesno
    Postów
    509

    Domyślnie Odp: Allegro, Jaapee, doradzcie :)

    isunia mozliwe.. mi wystarczylo ich zel włożyć na jeden-dwa cykle 90sekund do lampy i byl utwardzony! ja nie mialam problemu z tym.
    ale stwierdzilam ze jednak zapowietrzenia byly w wiekosci z mojej winy, ALE NIE ZAWSZE!
    jednak to nie zmienia faktu ze baaaardzo ich lubie!
    Człowiek bez pasji nudzi swoją duszę

  23. #48
    Kosmetyczka Avatar RoksiSK
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Skąd
    Kraków
    Postów
    1 113

    Domyślnie

    Dziewczyny a jakiej jakości ma Jaapee pilniczki? Pytam o te po ok. 2zł za szt lub komplet 10szt/ 15-16zł. Potrzebuję tańsze jednorazówki dla klientek.

    Miałyście może żele kolowe Sunny Nails od Jaapee?
    Ostatnio edytowane przez Emist ; 12-07-2010 o 07:21

  24. #49
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Jul 2010
    Postów
    2

    Domyślnie Odp: Allegro, Jaapee, doradzcie :)

    Zamówiłam u Jaapee zestaw startowy. Pierwszy raz w ogóle robiłam paznokcie, więc nie mam porównania. Ale trzymają się już tydzień i wyglądają nieźle (niedoróbki to mój brak profesjonalizmu, a nie wina sprzętu i produktów). Mam żel clear, pink i mega white. Clear i pink są jak na moje niewprawne oko niezłe. Mega white jest nieco rzadki i ma taki mleczny odcień. Dotąd robiłam paznokcie u nóg u koleżanki i french był śnieżnobiały, a ten nie jest taki śnieżny pomimo dwóch warstw. Możliwe, że to kwestia gustu, ale rozmyślam nad kupieniem innego białego żelu. Takie bielusieńkie końcówki podobają mi się bardziej. Ale reszta sprzętu wydaje mi się bardzo dobra (oczywiście jak na początek i liczne ćwiczenia).

  25. #50
    Debiutantka Avatar omadzia5
    Zarejestrowany
    Jul 2010
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    6

    Domyślnie Odp: Allegro, Jaapee, doradzcie :)

    Cytat Napisał mirianaa Zobacz post
    Zamówiłam u Jaapee zestaw startowy. Pierwszy raz w ogóle robiłam paznokcie, więc nie mam porównania. Ale trzymają się już tydzień i wyglądają nieźle (niedoróbki to mój brak profesjonalizmu, a nie wina sprzętu i produktów). Mam żel clear, pink i mega white. Clear i pink są jak na moje niewprawne oko niezłe. Mega white jest nieco rzadki i ma taki mleczny odcień. Dotąd robiłam paznokcie u nóg u koleżanki i french był śnieżnobiały, a ten nie jest taki śnieżny pomimo dwóch warstw. Możliwe, że to kwestia gustu, ale rozmyślam nad kupieniem innego białego żelu. Takie bielusieńkie końcówki podobają mi się bardziej. Ale reszta sprzętu wydaje mi się bardzo dobra (oczywiście jak na początek i liczne ćwiczenia).
    Cześć!
    A możesz mi "powiedzieć" który biały zamawiałaś u niego z tych do frencha?
    Jaapee ma z 5 odcieni tych żeli. Jaką miał gęstość ten biały?
    Nie chodzi mi o ten mega white tylko ten drugi.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •