Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy 1234
Pokaż wyniki 76 do 91 z 91

Temat: Allegro, Jaapee, doradzcie :)

  1. #76
    Debiutantka Avatar galaretka24
    Zarejestrowany
    Mar 2012
    Skąd
    M-cz
    Postów
    3

    Domyślnie Odp: Allegro, Jaapee, doradzcie :)


  2. #77
    Nałogowiec Avatar butterfly 1
    Zarejestrowany
    May 2011
    Postów
    407

    Domyślnie Odp: Allegro, Jaapee, doradzcie :)

    Galaretka z tego co zauważyłam to brak płynu do mycia pędzelków ,i płynu do dezynfekcji . Na zdjęciu cleaner jest w pojemniczku w którym ja mam płyn do dezynfekcji . Nie jest to strona Jaapee więc też nie wiem jakie jest podejście sprzedawcy do klienta , zrobisz jak uważasz ale ja radziłabym abyś poszukała zestawu u Jaapee .

  3. #78
    Debiutantka Avatar galaretka24
    Zarejestrowany
    Mar 2012
    Skąd
    M-cz
    Postów
    3

    Domyślnie Odp: Allegro, Jaapee, doradzcie :)

    Butterfly dziekuje napewno przydadzą mi sie twoje uwagi
    czy uwazasz ze ten zestaw byl by lepszy ? http://jaapee.pl/index.php?p5381,zes...k2-z-lampa-36w
    Ostatnio edytowane przez galaretka24 ; 12-03-2012 o 20:08

  4. #79
    Nałogowiec Avatar butterfly 1
    Zarejestrowany
    May 2011
    Postów
    407

    Domyślnie Odp: Allegro, Jaapee, doradzcie :)

    Galaretka wolałabym bardziej ten zestaw i jeszcze dobrałabym płyn do dezynfekcji. Sprawdź jeszcze oferty jaapee na all bo kiedyś tam produkty mieli tańsze niż na swojej stronie

  5. #80
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Mar 2012
    Postów
    3

    Domyślnie Odp: Allegro, Jaapee, doradzcie :)

    Tak jak napisałam - tak zrobiłam Kupiłam zestaw z Sunny Nails i jestem zadowolona - żel nie odpryskuje, trzyma się na paznokciach dwa tygodnie (tyle najdłużej miałam zrobione). Jedyny mój problem jak na razie to nakładanie brokatu, jakoś ciężko mi to idzie


    Słyszałam, że nie można łączyć ze sobą żeli różnych firm, to prawda? Zrobiłam mamie paznokcie żelem z Sunny Nails i z Allepaznokcie, bardzo jej odpryskiwały :/ Miał ktoś podobne doświadczenie?

  6. #81
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Oct 2011
    Postów
    85

    Domyślnie Odp: Allegro, Jaapee, doradzcie :)

    Ja używam żeli z różnych firm-i różnie bywa raz trzyma się rewelacyjnie ,a czasami nie-jak na razie najlepiej sprawdza mi się połączenie sunflower+zbymal+perfect beauty, choć oczywiście paznokcie robione od początku do końca tymi firmami też trzymają się dobrze. Miałam jeden jedyny raz cover z alle i nigdy więcej-przyczepność fatalna.

  7. #82
    Szkoleniowiec Avatar Agnieszka Praska
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Częstochowa
    Postów
    2 834

    Domyślnie Odp: Allegro, Jaapee, doradzcie :)


    Lash&Brow Instructor Agnieszka Praska
    Akademia Stylizacji Obsesja

    Centrum Szkoleniowe

  8. #83
    Debiutantka Avatar Ambrozja
    Zarejestrowany
    Aug 2013
    Skąd
    Opole
    Postów
    5

    Domyślnie Odp: Allegro, Jaapee, doradzcie :)

    Witam serdecznie, temat troszkę uśpiony - aczkolwiek liczę na Wasze doradztwo- chodzi mi o zestaw startowy. Waham się pomiędzy: jaapee * ZESTAW DO PAZNOKCI ŻELOWYCH * MEGA ILOŚCI (3443055312) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
    a... jaapee * SUPER ZESTAW DO PAZNOKCI ŻELOWYCH * 8xŻEL (3468731011) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. - proszę o wskazówki na co zwrócić szczególną uwagę - co ewentualnie dokupić do danych zestawów
    powiem tak... dopiero zaczynam przygodę z paznokietkami (w roli wykonawcy) - wcześniej korzystałam z usług mojej koleżanki - kosmetyczki i stylistki paznokci i jakoś nie specjalnie wypytywałam o produkty jakich używa - żałuję i dlatego zwracam się do Was Pozdrawiam i proooszę o podpowiedzi

  9. #84
    Nałogowiec Avatar marylin
    Zarejestrowany
    Feb 2013
    Skąd
    Wicie-Jarosławiec
    Postów
    328

    Domyślnie Odp: Allegro, Jaapee, doradzcie :)

    W drugim zestawie masz kamuflaż i szczoteczkę do pyłu- dlatego uważam ten zestaw za lepszy,jeszcze kupiłabym na twoim miejscu inne szablony np.te jaapee ** SZABLONY ** SUMMER ** 10 szt * 3x LEPSZE (3447198517) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
    Tego samego sprzedawcy.


  10. #85
    Debiutantka Avatar Ambrozja
    Zarejestrowany
    Aug 2013
    Skąd
    Opole
    Postów
    5

    Domyślnie Odp: Allegro, Jaapee, doradzcie :)

    Cytat Napisał marylin Zobacz post
    W drugim zestawie masz kamuflaż i szczoteczkę do pyłu- dlatego uważam ten zestaw za lepszy,jeszcze kupiłabym na twoim miejscu inne szablony np.te jaapee ** SZABLONY ** SUMMER ** 10 szt * 3x LEPSZE (3447198517) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
    Tego samego sprzedawcy.
    Dziękuję marylin zamówione, dziś zestaw powinien dotrzeć...teraz pozostaje lektura, lektura i jeszcze raz lektura... + ćwiczenia oczywiście!

  11. #86
    Rozkręcanko Avatar parafina80
    Zarejestrowany
    Nov 2013
    Skąd
    warszawa
    Postów
    86

    Domyślnie Odp: Allegro, Jaapee, doradzcie :)

    Podbijam temat. Ja zamówiłam u nich spory zestawik łącznie z lampą. Wszystko super, duży wybór, niezłe ceny, wysyłka tania i błyskawiczna i dostalam sporo gratisow np. szablony, brokat, patyczki, cyrkonie. Produkty w porządku ale...
    Zamówiłam 2 lakiery hybrydowe czarny i biały zeby mieć do końcówek frencha i do zdobień typu oczy renifera albo broda Mikołaja
    I te lakiery są beznadziejne, w porownaniu do mollona to miałam ochotę to od razu odesłać. Bialy tak glutowaty ze nie ma szansy uzyskać równych powierzchni, a czarny rozmazuje się pod topem nawet po utwardzaniu przez 3-4 minuty.

    Także ogólnie polecam i napewno jeszcze bede u nich zamawiac, ale ostrożnie z hybrydkami chociaż uczciwie mówiąc za 15 zl trudno oczekiwac szału.

  12. #87
    Wczytuje się Avatar kamila966
    Zarejestrowany
    Feb 2014
    Postów
    6

    Domyślnie ozdoby od jaapee

    Cześć, dziewczyny, czytałam u was recenzje na temat jaapee, i recenzje były ok...
    Trafiłam na taką oferte od nich jaapee ZESTAW OZDÓB 100szt MEGA PAKA + KLEJ gratis (3968409393) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
    Czy któraś z was to kupowała?
    Oferta wydaje się atrakcyjna, ale tyle ozdób za bezcen?

  13. #88
    Rozkręcanko Avatar parafina80
    Zarejestrowany
    Nov 2013
    Skąd
    warszawa
    Postów
    86

    Domyślnie Odp: Allegro, Jaapee, doradzcie :)

    To wcale nie jest tak dużo, bo to są malutkie woreczki i tych ozdób czy brokaciku jest naprawdę jak na lekarstwo
    Jeden taki woreczek często jest w sprzedaży za 1 zł, więc cena nie jest wcale tak podejrzanie niska.
    Warto zamówić taki zestaw zeby poprobowac i to co ci sie spodoba to zamowiss w wiekszej ilości.

  14. #89
    Wczytuje się Avatar kamila966
    Zarejestrowany
    Feb 2014
    Postów
    6

    Domyślnie Odp: Allegro, Jaapee, doradzcie :)

    Dziękuję
    Ostatnio edytowane przez kamila966 ; 26-02-2014 o 13:22

  15. #90
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Dec 2016
    Postów
    1

    Domyślnie Odp: Allegro, Jaapee, doradzcie :)

    Przesyłka niestety zapakowana wyjątkowo niedbale. Od samego początku dziwnie pachniała lakierem, po otworzeniu okazało się że buteleczki były luzem wrzucone do kartonika przez co jedna z nich pękła i zalała całą resztę. Dodatkowo trzy buteleczki z lakierami nie miały numerków. Miałam za sobą zmarnowany tak wieczór jak i rolkę ręcznika jednorazowego a buteleczki i tak zostały lekko kleiste. Dodatkowo okazało się że jeden lakierów to jakiś glut, więc po długiej wymianie korespondencji dosłano mi lakier który był wcześniej pęknięty oraz wymienili glut na .... jeszcze większy glut. Ponownie sobie korespondowaliśmy po czym dosłano mi już dobry lakier i jako rekompensatę zażyczyłam sobie top, który też mi dosłano. Nie koniec to jednak naszych przygód, niestety, okazuje się że to nie lakier był wadliwy tylko zapakowano mi stare lakiery – z 2014 roku i o ile o nr 66 był od razu zgluciały to teraz inne lakiery kupione od lipca tego roku - robią się takie same, powód mają 2 lata bo rok produkcji na nich to 2014 rok, dokładnie 5 szt. Lakiery kupiłam do użytku prywatnego więc dopiero teraz sukcesywnie je otwieram z zamiarem użycia a tu taka niespodzianka! Na zakupionych 29 szt. – te 5 szt. (+ nr 66 który już wcześniej został wymieniony) to trochę dużo. Ja rozumiem, że nie chcą być stratni i pakują klientom najstarsze a nie najświeższe lakiery, ale towar który w najbliższych tygodniach ulegnie przeterminowaniu przez co zmieni swoje właściwości i stanie się klientowi bezużyteczny - to już duża przesada. Ja też – podobnie jak “Jaapee” nie chcę być stratna a lekko licząc zapłaciłam za nie 124,95 zł i jakoś nie odpowiada mi wizja “wyrzucenia tych pieniędzy w błoto”.
    Jakby przygód było mało to jeszcze zakupiony w Jaapee Top okazał się być bazą, gdyż mieli wadliwie oznaczoną dostawę – o czym poinformowano mnie telefonicznie. Chciałabym zaznaczyć że w tym samym zamówieniu kupiłam również bazę – a w efekcie otrzymałam 2 bazy bez topu.
    Oczekiwałam w korespondencji do sprzedawcy przysłania mi ŚWIEŻYCH lakierów oraz Topu deklarując jednocześnie chęć zwrotu wadliwych produktów. Jakież było moje zdziwienie kiedy uzyskałam odpowiedź że termin ważności tych lakierów to 3 lata i 1 rok po otworzeniu (co nigdzie nie jest napisane ani na stronie ani na buteleczce) a lakiery jakimś dziwnym trafem te z 2014 roku robią się dziwnie gęste. W sprawie Topu poinformowano mnie abym ten “przeprosinowy” zaliczyła sobie jako wymianę bazy oznaczonej jako TOP a reklamację odrzucono.
    Reasumując: zakupy radzę robić tylko i wyłącznie w sklepie stacjonarnym bo tylko tam można zobaczyć i mieć wpływ na to czy nie kupuje starocia, bo same lakiery z serii Sunny Nails Prestige są dobre – pod warunkiem że są świeże.
    Po wystawieniu im przeze mnie recenzji na FB zniknęła u nich ta opcja a ja sama zostałam zablokowana na FB oraz wciągnięta na czarną listę na Allegro.
    Ja pogodziłam się z utratą tych pieniędzy - a to daje mi dużą swobodę działania. Moja opinia tutaj to takie małe "podziękowanie za brzydkie potraktowanie". W przyszłości proszę pamiętać o zasadzie że: 1 zadowolony klient powie 10-ciu innym a 1 niezadowolony rozgłosi 100-tu innym - nawet kiedy próbuje mu się zamknąć usta.
    W celu uwiarygodnienia mojej opinii podaję link ze zdjęciami:
    https://www.aukcjoner.pl/Allegro/jaapee/1856
    lub na FB:
    https://www.facebook.com/pg/jaapee.hurtownia/reviews/

  16. #91

    Domyślnie Odp: Allegro, Jaapee, doradzcie :)

    ale sie rozpisalas dzieki za cenne info nawet wszystko przeczytalam ale duzo jest dobrych informacji

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 2 users browsing this thread. (0 members and 2 guests)

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •