Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki 1 do 25 z 57

Temat: KRAKÓW kurs

  1. #1
    No to..wpadłam Avatar czarus
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Ustroń koło Cieszyna
    Postów
    159

    Domyślnie KRAKÓW Szkolenie w firmie mariposa nail

    Czy były by chętne dziewczyny na szkolenie podstawowe I stopniaw firmie mariposa nail oddział Kraków ja bym się wybrała ale nie chce sama szukam chętnych z okolic Śląska a najchętniej Bielsko, Cieszyn i okolice żeby było można pojechać razem

  2. #2
    Kosmetyczka Avatar barbara_kawka
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Nakło Śląskie
    Postów
    2 160

    Domyślnie

    ale z czego to szkolenie podstawowe ... ze zdobienia tymi ich zelami czy z podstaw przedluzania paznokci ?

  3. #3
    No to..wpadłam Avatar czarus
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Ustroń koło Cieszyna
    Postów
    159

    Domyślnie

    SZKOLENIA I STOPNIA

    METODA ŚWIATŁOUTWARDZALNA



    I dzień

    Zajęcia teoretyczne:


    * budowa płytki paznokciowej
    * choroby skóry dłoni i płytki paznokciowej
    * wskazania i przeciwskazania do przedłużania paznokci
    * higiena pracy
    * akcesoria niezbędne do pracy metodą światłoutwardzalną


    Zajęcia praktyczne:

    Przedłużanie paznokci przy użyciu tipsów tradycyjnych + modelowanie permanentnego french
    II dzień

    Zajęcia praktyczne:

    Przedłużanie paznokci przy użyciu tipsów french
    Przedłużanie paznokci przy użyciu tipsów szklanych + artystyczne zdobienia
    III dzień


    Zajęcia praktyczne:

    Uzupełnienie tipsów
    Tradycyjne zdobnictwo artystyczne przy użyciu lakierów
    Zabiegi parafinowe na dłonie – pielęgnacja

    Cena: 750zł PROMOCJA - 550zł !

    LUB




    METODA AKRYLOWA



    I dzień

    Zajęcia teoretyczne:


    - budowa płytki paznokciowej
    - choroby skóry dłoni i płytki paznokciowej
    - wskazania i przeciwskazania do przedłużania paznokci
    - higiena pracy
    - akcesoria niezbędne do pracy metodą akrylową


    Zajęcia praktyczne:

    Przedłużanie paznokci przy użyciu tipsów tradycyjnych + modelowanie permanentnego frech
    II dzień

    Zajęcia praktyczne:

    Przedłużanie paznokci przy użyciu tipsów french
    Przedłużanie paznokci przy użyciu tipsów szklanych + artystyczne zdobienia

    III dzień

    Zajęcia praktyczne:
    Uzupełnienie tipsów
    Tradycyjne zdobnictwo artystyczne przy użyciu lakierów
    Zabiegi parafinowe na dłonie – pielęgnacja

    Cena: 750zł PROMOCJA 550zł !


    SZKOLENIA II STOPNIA
    SZKOLENIE Z PRZEDŁUŻANIA I MODELOWANIA PŁYTKI PAZNOKCIOWEJ

    II STOPIEŃ (dla doświadczonych stylistek w ramach dokształcenia)


    1) Przedłużanie płytki paznokciowej na szablon wybraną metodą (żel lub akryl) 8godz.
    Cena 500zł


    2) Utwardzanie naturalnej płytki paznokciowej wybraną metodą 8 godz.
    Cena 400zł



    3) Zdobnictwo artystyczne wybrana metodą 6 godz.
    Cena 250zł


    KURSY STYLIZACJI PAZNOKCI

    ABC Zdobienia - podstawowe zagadnienia dotyczące zdobnictwa paznokci

    Czas: 6 godzin

    Cena 400 zł Cena promocyjna 250 zł





    Modelling Gel 5D - stylizacja przestrzenna - alternatywa dla kolorowego akrylu

    Czas: 6 godzin

    Cena 450 zł Cena promocyjna 300 zł

  4. #4
    { pomijacz } Avatar Patii
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Olesno
    Postów
    509

    Domyślnie KRAKÓW Kurs stylizacji paznokci w ASP

    Witam was dziewczyny!

    Zamierzam w przyszłym roku (niestety...) rozpocząć kurs stylizacji paznokci w Akademii Sztuki Piękności w Krakowie. Taka sama jest w poznaniu.

    Jestem bardzo ciekawa, czy któraś z Was, Stylistek Paznokci jest właśnie po kursie właśnie w tej szkole? Jeżeli są takie panie, bardzo prosiła bym o opinie
    Słyszałam, ze szkoła ta jest bardzo dobrą szkołą, dlatego właśnie się zapisałam

    Pozdrawiam serdecznie, czekam na odpowiedzi

  5. #5
    Nałogowiec Avatar sloneczko
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Od kilku lat zagranica ;)
    Postów
    542

    Domyślnie Odp: Kurs stylizacji paznokci w ASP

    A mozesz podac linka do tej szkoly w Krakowie?Bo jestem ciekawa znajoma szuka szkoly a nie chce kursu.
    Pozdrowienia od Sloneczka !

    www.sunnails-dorota.blogspot.com

  6. #6

  7. #7
    Nałogowiec Avatar sloneczko
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Od kilku lat zagranica ;)
    Postów
    542

    Domyślnie Odp: Kurs stylizacji paznokci w ASP

    Odpada wlasnie ta stronke zna i to jest kurs z tego co jej i mi wiadomo to oni robia tylko kursy.
    Pozdrowienia od Sloneczka !

    www.sunnails-dorota.blogspot.com

  8. #8
    { pomijacz } Avatar Patii
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Olesno
    Postów
    509

    Domyślnie Odp: Kurs stylizacji paznokci w ASP

    aha, no raczej szkol to nie szukałam jeszcze.
    bede szukac jak skoncze technikum xD albo szkoly albo od razu na studia albo nei wiem bede sie potem martwić
    Człowiek bez pasji nudzi swoją duszę

  9. #9
    Nałogowiec Avatar jolanta
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Niemcy
    Postów
    387

    Domyślnie Odp: Kurs stylizacji paznokci w ASP

    Cytat Napisał pomijacz Zobacz post
    Witam was dziewczyny!

    Zamierzam w przyszłym roku (niestety...) rozpocząć kurs stylizacji paznokci w Akademii Sztuki Piękności w Krakowie. Taka sama jest w poznaniu.

    Jestem bardzo ciekawa, czy któraś z Was, Stylistek Paznokci jest właśnie po kursie właśnie w tej szkole? Jeżeli są takie panie, bardzo prosiła bym o opinie
    Słyszałam, ze szkoła ta jest bardzo dobrą szkołą, dlatego właśnie się zapisałam

    Pozdrawiam serdecznie, czekam na odpowiedzi

    Czesc "Pomijacz" czy chodzi ci o ASP Krystyny Leczynskiej? Jezeli tak to ja robilam tam kurs 4 dniowy czyli tzw. full wypas. A wiec zadna rewelka ( ale dopiero to widze z biegiem czasu)jak niemasz zadnego pojecia to jest ok ale jak juz nie jestes zielona w temacie (a tak mysle) to poszukaj sobie gdzies blizej domu, bo MOIM ZDANIEM szkoda czasu i pieniedzy na kurs az w Krakowie. Ja moglam to zrobic gdzies na Slasku ( gdzie mieszkalam) a pognalo mnie do Krakowa. Tylko tyle ze ja szukalam kursu przez internet, bo mieszkam za granica. Ogolnie panie sa tam bardzo mile itd.(bo placisz). Ja naprzyklad na tych ich produktach nie pracuje bo mi nie podeszly. Ale to wszystko to jest tylko moja opinia i odczucia, a ty zrobisz jak zechcesz. Kazdy wynosi inne doswiadczenia z danego kursu. Pozdrawiam

  10. #10
    Rozkręcanko Avatar Linka
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Postów
    32

    Exclamation KRAKÓW kurs

    Czy ktoś może mi doradzić ? Interesuje sie stylizacją paznokci od jakiegos czasu sama robie doświadczenia na sobie, ale chciała bym pogłębić swoją wiedzę i warsztat. Może mi ktoś polecić jakieś kursy w Krakowie? Najlepiej indywidualne. Z góry dziękuje

  11. #11
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    May 2009
    Postów
    9

    Domyślnie Odp: Kraków-kurs

    Paulina Pastuszak
    Studio Kreacji Paznokci - Start
    Polecam!

  12. #12
    { pomijacz } Avatar Patii
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Olesno
    Postów
    509

    Domyślnie Odp: Kurs stylizacji paznokci w ASP

    Hm.. Miałam okazje w Łodzi zrobic ale taki zwykly, tylko Pani miała mi wytłumaczyc bez dyplomu it.
    Chodzi mi o szkołę właśnie Pani Krystyny.
    Słyszałam b. dobre opinie na temat tej szkoly.
    Pojęcia mam troche, wiadomo nie tyle co profesjonalistka, ale jakoś mi wychodzą te paznokcie
    A bliżej mnie nie ma żadnego kursu... juz opłaciłam wpisowe i pojade tam bo jednak kurs to kurs a nie wytlumaczenie byle jak przez jakąś Panią...
    Dziękuję za opinię
    Człowiek bez pasji nudzi swoją duszę

  13. #13
    Rozkręcanko Avatar Linka
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Postów
    32

    Domyślnie Odp: Kraków-kurs

    Super dzięki oferta jest bardzo interesująca

  14. #14
    Debiutantka Avatar Karina_Motylek
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Skąd
    Tarnów okolice
    Postów
    3

    Domyślnie Odp: Kraków-kurs

    Ja również polecam Studio Kreacji Paznokci odbyłam tam szkolenie z metody żelowej w pakiecie ze szkoleniem zdobienia kolorowym akrylu I. a gratis podstawy pracy frezarką. Jestem bardzo zadowolona grupa dwuosobowa ale sądzę, że jeśli ktoś będzie chciał to nie ma problemu ze szkoleniem indywidualny
    Miła i nieskrępowana atmosfera przez co można cały czas zadawać pytania Instruktorka cały czas obserwuje i nadzoruje naszą pracę, co pozawala od razu skorygować błędy Pani instruktorka cierpliwa, potrafi wszystko dokładnie wytłumaczyć i dostosowuje poziom wymagań do poziomu umiejętności i doświadczenia kursanta czyli osoby które nie miały styczności z ze stylizacją nie mają się czego obawiać .
    Z czystym sumieniem mogę polecić tam kursy. Jeśli ktoś ma jeszcze jakieś pytania chętnie służę pomocą

  15. #15
    Rozkręcanko Avatar Linka
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Postów
    32

    Domyślnie Odp: Kraków-kurs

    Dziękuje Motylku myślę że Twoja opinia zachęci też inne osoby Ja cały czas się zbieram do tego kursu

  16. #16
    Szkoleniowiec Avatar nieszkam78
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Dublin , Citywest
    Postów
    495
    Wszystko jest w naszych rękach, więc nie mogą zostać pominięte.
    (G. Chanel)

  17. #17
    Szkoleniowiec Avatar nieszkam78
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Dublin , Citywest
    Postów
    495

    Domyślnie Odp: Kurs stylizacji paznokci w ASP

    Ja również robiłam kurs w ASP w Krakowie i w przeciwieństwie do Koleżanki Jolanty jestem bardzo zadowolona
    Ja nie byłam "zielona" i wiedziałam czego chcę się dowiedzić - pytałam, dostawałam odpowiedzi - instruktorki to profesjonalistki i mają fach w łapce.
    Robiłam tam też warsztaty akrylowe i też w samych superlatywach wspominam.
    Szkoła Pani Krystyny oprócz Certyfikatu oferuje Ci również pomoc w ewentualnej karierze: masz w cenie kursu miedzynarodowy certyfikat, pomagają w otrzymaniu dotacji z UE na własną działalność, promują swoje stylistki, gwarantują pomoc prawną... itd..
    Wybierając kurs kieruj się własnymi oczekiwaniami: chcesz papierka, czy profesjonalnie podchodzisz do potencjalnego, nowego zawodu.
    Nie ma takiego kursu, który po kilku dniach zrobi z Ciebie profesjonalistkę - do tego trzeba lat praktyki i ćwiczeń i doszkalania i udoskonalania i jak to sobie nazwiesz
    ASP oferuje raty za kursy. Wybór jest Twój - Ja polecam w 100 % bez wachania - spełniono moje oczekiwania co do joty - ja po prostu wiedziałam czego chcę
    Buźka
    Wszystko jest w naszych rękach, więc nie mogą zostać pominięte.
    (G. Chanel)

  18. #18
    Nałogowiec Avatar jolanta
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Niemcy
    Postów
    387

    Domyślnie Odp: Kurs stylizacji paznokci w ASP

    Przepraszam moze zostalam zle zrozumiana. Ja nie sadze ze osrodek kursowy w Krakowie jest do kitu, tylko to, ze gdy szukalam kursu przez internet to tak wszystko super bylo opisane : co, jak, ile ,gdzie i takie tam ble ble ble. Wiec sie zapisalam pelna nadziei. Teraz z biegiem czasu i praktyki widze ze tego samego moglam sie nauczyc gdzies blizej domu i koszta bylyby mniejsze( ale wtedy to niewiedzialam jak tego szukac a to w Krakowie jako osrodek znalazlam dosc szybko. A i tak teraz robie calkowicie inaczej niz mnie nauczono. Ale tak jak mowisz panie sa b.mile i wykwalifikowane i zawsze sluza pomoca nawet po zakonczeniu kursu. Sama korzystalam z tej opcji gdy na poczatku mialam problemy. Niewiem moze sie pomylilam mowiac(bo placisz). Wiec kazdy wynosi inne odczucia i zasoby zdobytej wiedzy. To jest rzecz indywidualna.

  19. #19
    Szkoleniowiec Avatar nieszkam78
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Dublin , Citywest
    Postów
    495

    Domyślnie Odp: Kurs stylizacji paznokci w ASP

    Wiesz Jolu.... tu masz rację, że podstaw to uczą wszędzie takich samych bo popdstawowe zasady się raczej nie zmieniają w trakcie każda z nas wypracowuje sobie własny system czy technikę a czy to piłowania, czy nakładania i cieniowania brokatu - to już jak nam wygodnie chodziło mi że ASP mi pomaga i po kursie - zawsze tam mogę zadzwonić i o wszystko zapytać - przed kursem byli tak samo mili i pomocni. Nie wiem czy tak samo jest gdzie indziej - bo kurs robiłam tylko w ASP. Ale jeżeli ktoś ma doświadczenia to niech pisze
    Wszystko jest w naszych rękach, więc nie mogą zostać pominięte.
    (G. Chanel)

  20. #20
    Wczytuje się Avatar anaja
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Postów
    17

    Domyślnie Odp: Kraków-kurs

    Ja byłam na Nw Nails ale nie polecam

  21. #21
    Nałogowiec Avatar elinka
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Wadowice
    Postów
    660

    Domyślnie Odp: Kraków-kurs

    a dlaczego ?

  22. #22
    Wczytuje się Avatar anaja
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Postów
    17

    Domyślnie Odp: Kraków-kurs

    Około 15 kursantek na jedną szkolącą
    wyglądało to tak: kursantki łączyły się w pary.
    75% ćwiczeń na sztucznych palcach i paznokciach przyklejonych na wykałaczce.
    Reszta ćwiczeń na drugiej kursantce z ktora dobrałaś się w parę czyli około 9 godzin odpadło bo siedziałaś i czekałaś aż inna kursantka zrobi Ci paznokcie i odwrotnie.
    Szkoląca większość czasu siedziała przy swoim komputerze, lub siedziała ze swoim kilku letnim synem ktory często przebywał na szkoleniu, często też biegał między stolikami kursantek zabierał ozdoby i się nimi bawił przy swoim stoliku (trochę to wygladało tak że trzeba by się prosić 6-7 letniego dziecka, aby dał Ci jakąś ozdobę którą aktualnie chcesz wykorzystać do zrobienia paznokci).
    Braki w przyborach jak na tak dużą ilość kursantek: pędzelkow, żeli, (np. białego do frencza), bardzo zużyte pilniczki, trzeba było przynosić swoje, przybory niezdesynfekowane, na cażkach widziałam zesuszone resztki starych skorek, pilniczki też nie widziały płynu do desynfekcji.
    Ponadtto podano mi błedne informacje, ktore maja duży wpływ na długość utrzymywania się tipsa.
    Więc tak wyglądał mój kurs.

  23. #23
    Szkoleniowiec Avatar centerbeauty
    Zarejestrowany
    May 2009
    Skąd
    śląskie / łódzkie
    Postów
    302

    Domyślnie Odp: Kraków-kurs

    hmmmmm.... czy w ofercie byla podana informacja o szkoleniu grupowym


    Instruktor i Główny Dystrybutor NailSecrets na woj. Łódzkie

    http://www.centerbeauty.pl

    center.beauty@onet.eu

    https://www.facebook.com/Center.Beauty.Pajeczno

    Zapraszamy do współpracy

  24. #24
    Wczytuje się Avatar anaja
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Postów
    17

    Domyślnie Odp: Kraków-kurs

    Wiesz nie pamietam dokładnie co pisało na ogłoszeniu ale wiem że na 100% pisało że każdy kursant jest prowadzony indywidualnym tokiem nauczania.
    Ale gdyby nawet pisało są to zajęcia grupowe to wydaje mi się że MAX 6-8 osob powinno być na takim kursie, organizacja takiego kursu na którym jest powyżej 8 osób nie ma sensu.

  25. #25
    Nałogowiec Avatar elinka
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Wadowice
    Postów
    660

    Domyślnie Odp: Kraków-kurs

    przy takiej dużej ilości osób kursant za dużo nie jest w stanie się nauczyć

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. BIAŁYSTOK kurs -żak
    By katarzynaw88 in forum Kursy i Szkolenia
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 25-11-2009, 21:48

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •