Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki 51 do 57 z 57

Temat: KRAKÓW kurs

  1. #51
    Szkoleniowiec Avatar zyza
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    Żagań
    Postów
    2 272

    Domyślnie Odp: KRAKÓW kurs

    dziewczyny znajoma szuka kursu kosmetycznego w okolicach Krakowa... nie studia i nie policealna kurs taki paromiesieczny... macie jakies pojecie?

  2. #52
    Rozkręcanko Avatar ewciamikusia
    Zarejestrowany
    Jul 2011
    Skąd
    Żabnica
    Postów
    65

    Domyślnie Odp: KRAKÓW kurs

    Dziewczyny szukam opinii oszkoleniach w Euro Faschion-Akademia Paznokcia Kraków dokładnie chodzi mi o szkolenie one stroke? Pomóżcie.

  3. #53
    Kosmetolog Avatar L_TARNOV
    Zarejestrowany
    Sep 2013
    Skąd
    Kraków
    Postów
    35

    Domyślnie Odp: KRAKÓW kurs

    Ja tez jestem tym kursem w EF zainteresowana . Ktos cos wie ?

  4. #54
    Nałogowiec ban
    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Postów
    481

    Domyślnie Odp: KRAKÓW kurs

    Dziewczyny - nie patrzcie na miasto, tylko na poziom szkolenia.
    Pojechałam do Wawy ze względu na program, kadrę, jakość, opinie.
    Też miałam kawał drogi. A było warto, bo przynajmniej nauczyłam się zawodu, zdałam egzamin, mam uprawnienia. Szkolenie nie jest po to, żeby sobie zdobyć papierek.

  5. #55
    Nałogowiec
    Zarejestrowany
    Apr 2017
    Postów
    507

    Domyślnie Odp: KRAKÓW kurs

    Cytat Napisał monkas Zobacz post
    Dziewczyny - nie patrzcie na miasto, tylko na poziom szkolenia.
    Pojechałam do Wawy ze względu na program, kadrę, jakość, opinie.
    Też miałam kawał drogi. A było warto, bo przynajmniej nauczyłam się zawodu, zdałam egzamin, mam uprawnienia. Szkolenie nie jest po to, żeby sobie zdobyć papierek.
    Jak najbardziej muszę sie tutaj z tym zgodzić. Miasto sie nie liczy ale najważniejsze znaczenie ma tutaj poziom szkolenia. Czasami warto jest wybrać się do oddalonego miasta ale wybrać na szkolenie prowadzone przez osobę, ktora się na tym zna, ma w tym doświadczenie. Najlepiej uczyć się od najlepszych i nie patrzeć się równeiż tak bardzo na cenę szkolenia .Obecnie szkoleniowców w Polsce jest bardzo wielu, niekoniecznie z dobrym poziomem nauczania....

    W Krakowie obecnie najlepszym szkoleniowcem w mojej opinii jest Natalia Larina ze Słowianki. Na szkolenia trzeba zapisywać się z duzym wyprzedzeniem, ale moim zdaniem warto poczekać.
    https://natalialarina.pl/ Tutaj jest kontakt
    Ostatnio edytowane przez ell ; 31-05-2019 o 10:39

  6. #56
    No to..wpadłam
    Zarejestrowany
    Jul 2017
    Skąd
    Đ*оссия
    Postów
    161

    Domyślnie -

    Wg info od o. Marcelina to zarówno fitoterapeuta, jak i towaroznawstwo dają uprawnienia w prowadzeniu zielarskiego. Kończę kurs fitoterapeuty. Uważam że jest to czas stracony. Większość wykładowców mogłoby szanować nasz a zarazem swój czas i wysłać slajdy na maila. Nic oprócz nich z własnej wiedzy nie udostępniają. Jestem zażenowana poziomem wykładów. Rozważałam zrobienie naturopaty ale ostatecznie mam sporo innych zainteresowań, na które mogę przeznaczyć wcale niemałe pieniądze. Jeśli ktoś szuka konkretnej wiedzy to kompletnie nie polecam. mayorova 2017

  7. #57
    No to..wpadłam
    Zarejestrowany
    Jul 2017
    Skąd
    Đ*оссия
    Postów
    161

    Domyślnie -

    To mój pierwszy post na tym wspaniałym forum - naprawdę jet tutaj kawał wiedzy.Chciałbym zapytać o kursy w Międzyborowie - kurs zielarz fitoterapeuta.Jestem bliski decyzji zapisania się na jego obecną edycję. Cel jest jeden - zdobyć jak najwięcej wiedzy.Nie jest to tania zabawa - prawie 5 tys. zł dojazdy, kwatery itp.Napiszcie proszę czy warto :-Pozdrawiam

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. BIAŁYSTOK kurs -żak
    By katarzynaw88 in forum Kursy i Szkolenia
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 25-11-2009, 21:48

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •