Pokaż wyniki 1 do 25 z 228

Temat: Podkłady i pudry

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1
    Totalna maniaczka Avatar białaaaa
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    okolice Stalowej Woli
    Postów
    1 056

    Domyślnie Podkłady i pudry

    Jakie podklady polecacie, chodzi mi o dobrze kryjące i matowe

  2. #2
    Nie spamuj bo strzelam :) Avatar aga
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    okolice Lublina
    Postów
    4 177

    Domyślnie Odp: Podkłady i pudry

    Teraz nie używam, bo jest lato i nie mam takiej potrzeby ale jak mi coś wyskoczy to używam podkładu z Eveline. Nie jest gęsty, wygląda naturalnie i jest niedrogi(ok 10 zl) jak dla mnie w sam raz


  3. #3
    Nałogowiec Avatar Pati88
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Puławy
    Postów
    695

    Domyślnie Odp: Podkłady i pudry

    ja polecam puder transparentny firmy VIPERA naklada sie jego najjasniejszy odcien na podklad i delikatnie rosprowadza pedzelkiem jak dla mnie ten puder jest rewelacyjny dostosowuje sie do skory

  4. #4
    dawniej sylwiakolodziej1985 Avatar Euphoria
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    katowice
    Postów
    701

    Domyślnie Odp: Podkłady i pudry

    ja używam kremu koloryzującego-aptecznego Excipial pigmentcreme-ok 20-25zł. jest bardzo wydajny, bardzo dobrze kryje-ale nie matuje.podobno leczy tj wysusza krostki.jest bardzo "ciężki"więc lepszy na lato. ale ja jak mam gorszą cerę to użyqam go też latem, a jak po paru dniach jest lepej(nie wiem czy to ma związek z jego leczniczymi właściwośiami) to uwam lżejszego. zresztą ja zawsze pędzlem śmignę dwa razy pudrem w kameniu więc dla mnie super.uwielbiam go

  5. #5
    Nałogowiec Avatar bestilka007
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Skąd
    Leszno Górne/ Szprotawa
    Postów
    450

    Domyślnie Odp: Podkłady i pudry

    Loreal nic dodac nic ujac cena wysoka ok 60zl ale starcza na dluuugo i naprawde jestem zadowolona zarowno z krycia i zmatowienia oraz brak efektu maski
    no to zaczynamy

  6. #6
    Molestantka klawiatury Avatar gattina
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    1 804

    Domyślnie Odp: Podkłady i pudry

    Dla mnie jest świetny, dobrze matuje, zakrywa wszystkie niedoskonałości, a już razem z pudrem jest super. Właściwie nie widać, że jest na twarzy. Cena nie jest zbyt wygórowana.
    A ja polecam ten:
    Kod:
    Treść została ukryta, zaloguj się lub zarejestruj jeśli jeszcze nie masz konta aby zobaczyć treść
    'Czasami wkradam się jak złodziej w czyjeś życie.'

  7. #7
    No to..wpadłam Avatar gosia666
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Świebodzin
    Postów
    179

    Domyślnie Fluid baaaaardzo kryjacy :)

    Szukam takiego ,ktory zakryje popekane naczynka,ale nie bedzie dawal efektu tzw maski :/

    Mialam juz vichy dermablend,la roche posay toleriane i inne z tanszych ale sa da dupy

    Teraz mam z alkemiki/paese i jest jak narazie najlepszy ale szukam jeszcze czegos mocniejszego,moze kryolan? :/
    Sama juz nie wiem doradzcie mi cos!

  8. #8
    VIP Avatar nanami7
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    Poznań
    Postów
    5 170

    Domyślnie Odp: Fluid baaaaardzo kryjacy :)

    Gosia a może jakaś baza pod podkład by była dobra ? I ddopiero na to podkład i na to puder w kamieniu ? Nasze wizażystki na pewno są obcykane i coś doradzą
    Jest między nami gra,
    którą gra się w parach...



    www.paznokcie-poznan.blogspot.com

  9. #9
    No to..wpadłam Avatar gosia666
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Świebodzin
    Postów
    179

    Domyślnie Odp: Podkłady i pudry

    No ja wlasnie tak robie,najpierw baza,pozniej fluid ,pozniej podklad minerlany taki sypki i na to jeszcze puder w kamieniu ! ale i tak nie jestem zadowolona z efektu

  10. #10
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Nov 2015
    Postów
    10

    Domyślnie Odp: Podkłady i pudry

    Szczególnie polecam podkład z Ingrid. Miałam wiele, ale nie były rewelacyjne. Obecnie taki stosuję i przez cały dzień jest na twarzy, oraz świetnie matuje.

    ---------- Dodano o godzinie 10:47 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 10:46 ----------

    Cytat Napisał Olympia Zobacz post
    Szczególnie polecam podkład z Ingrid. Miałam wiele, ale nie były rewelacyjne. Obecnie taki stosuję i przez cały dzień jest na twarzy, oraz świetnie matuje.
    Na pewno tego wyboru nie będziecie żałować.

    ---------- Dodano o godzinie 10:47 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 10:47 ----------

    Cytat Napisał Olympia Zobacz post
    Szczególnie polecam podkład z Ingrid. Miałam wiele, ale nie były rewelacyjne. Obecnie taki stosuję i przez cały dzień jest na twarzy, oraz świetnie matuje.

    ---------- Dodano o godzinie 10:47 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 10:46 ----------

    Na pewno tego wyboru nie będziecie żałować.
    Dodatkowo jest to także tani podkład.

  11. #11
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Oct 2015
    Postów
    18

    Domyślnie Odp: Podkłady i pudry

    Ja zawsze byłam na bakier z wiedzą o podkładach do momentu aż trafiłam na ten Matujący podkład w musie Toleriane Teint La Roche-Posay Teraz wreszcie widzę różnicę między podkładem z drogerii, a porządniejszym. I już przy nim zostaję.

  12. #12
    Debiutantka Avatar rokatym
    Zarejestrowany
    Feb 2016
    Postów
    7

    Domyślnie Odp: Podkłady i pudry

    a ja się ostatnio zdziwiłam, jak zobaczyłam fluidy od bielendy
    kupiłam na próbe bo cena 18 zł wzięłam sobie kryjący cover i muszę powiedzieć, że nie jest zły
    konsystencja jest lekka, nie jest tłusta. zakrywa przebarwienia i dobrze matuje.
    widziałam, że sa jeszcze z tej serii inne np. liftingujący. któraś uzywa?

  13. #13
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Feb 2016
    Postów
    41

    Domyślnie Odp: Podkłady i pudry

    Z podkładów moimi ulubieńcami są Bourjois, ładnie kryją i nic nie wysuszają. A na lato fajne są lżejsze kremy BB lub CC... S próbowała któraś z was nowego podkładu Bielendy, make up akdemie? Widziałam ostatnio w drogerii i z chęcią bym wypróbowała, bo lubię tę firmę

  14. #14
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Feb 2016
    Postów
    63

    Domyślnie Odp: Podkłady i pudry

    Ja mam matujący z tej firmy, ale używam go od niedawna. Na pewno nie wysusza i dobrze trzyma mat po przypudrowaniu. Krycie też jest przyzwoite, dużo lepsze niż przy kremach BB, wiem bo trochę ich miałam, ale żaden nie spełnił moich oczekiwań.

  15. #15
    Debiutantka Avatar rokatym
    Zarejestrowany
    Feb 2016
    Postów
    7

    Domyślnie Odp: Podkłady i pudry

    Cytat Napisał Cornelka123 Zobacz post
    Z podkładów moimi ulubieńcami są Bourjois, ładnie kryją i nic nie wysuszają. A na lato fajne są lżejsze kremy BB lub CC... S próbowała któraś z was nowego podkładu Bielendy, make up akdemie? Widziałam ostatnio w drogerii i z chęcią bym wypróbowała, bo lubię tę firmę
    szkoda, że nie przeczytałaś mojego postu powyżej, gdzie pisałam, ze używam fluidu od bielendy
    nie wiem, jak inne, ale mój cover jest super, bo faktycznie bardzo dobrze kryje i nie ściera się szybko, praktycznie trzyma się cały dzień, ale ja jeszcze sypkim pudrem pudruję

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 14
    Ostatni post / autor: 02-02-2012, 11:12
  2. KURS MAKIJAŻU - cz3. PUDRY I RÓŻE
    By Tonija in forum Makijaż
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 16-04-2009, 20:40

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •