Strona 9 z 10 PierwszyPierwszy ... 5678910 OstatniOstatni
Pokaż wyniki 201 do 225 z 228

Temat: Podkłady i pudry

  1. #201
    Redaktor Avatar Bożena P
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    okolice B-B
    Postów
    984

    Domyślnie Odp: Podkłady i pudry

    Sandrus zdecydowanie polecam Kryolan, Max factor no i z takich cięższych raczej typowo do sesji lub pokazow mody kamuflaże coverderm

  2. #202
    Molestantka klawiatury Avatar sandrus
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    1 521

    Domyślnie Odp: Podkłady i pudry

    Szukam czegos dobrego dla siebie.
    Jeśli chodzi o max factor lasting performance(bo nie wiem czy ten miałas na myśli )to go nie lubię i jakoś wyjątkowo mi twarz przesusza.

  3. #203
    Redaktor Avatar Bożena P
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    okolice B-B
    Postów
    984

    Domyślnie Odp: Podkłady i pudry

    Miałam na myśli second skin foundation albo (zapomniałam nazwy) też w tubce z pompką ale już ma bardziej konsystencję musu.

  4. #204
    No to..wpadłam Avatar Selenna
    Zarejestrowany
    Apr 2013
    Postów
    173

    Domyślnie Odp: Podkłady i pudry

    Polecam

    Rimmel Wake Me Up

    Nie podajemy linków do innych for

    Ostatnio edytowane przez natalia268 ; 23-04-2014 o 10:15

  5. #205
    No to..wpadłam Avatar kamillxx
    Zarejestrowany
    Nov 2012
    Skąd
    warszawa
    Postów
    286

    Domyślnie Odp: Podkłady i pudry

    podklady z pierre renee sa b dobre

  6. #206
    Wczytuje się Avatar marta28
    Zarejestrowany
    May 2014
    Postów
    25

    Domyślnie Odp: Podkłady i pudry

    a czy którejś z WAs ciemnieje na twarzy puder z bourjis? (sypki, transparentny)

  7. #207
    Nałogowiec Avatar marylin
    Zarejestrowany
    Feb 2013
    Skąd
    Wicie-Jarosławiec
    Postów
    328

    Domyślnie Odp: Podkłady i pudry

    Cytat Napisał kamillxx Zobacz post
    podklady z pierre renee sa b dobre
    Tak,potwierdzam,są naprawdę dobre,lekka konsystencja bez efektu maski.Ostatnio kupiłam też Revlon colorstay i byłby nr 1 gdyby nie brak dozownika.


  8. #208
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Oct 2014
    Postów
    27

    Domyślnie Odp: Podkłady i pudry

    ja uzywam z revlonu i jest super polecam

  9. #209
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Apr 2015
    Postów
    5

    Domyślnie Odp: Podkłady i pudry

    Ja od dłuższego czasu stosuję puder Velvet HD Earthnicity i jestem zadowolona Matowa cera, trwały makijaż i dobre krycie - czego chcieć więcej

  10. #210
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Mar 2014
    Postów
    8

    Domyślnie Odp: Podkłady i pudry

    Ja też używam pudry Revlonu, ale chciałabym przypomnieć, że warunkiem wykonania dobrego makijażu są oczywiście dobre pudry, ale też jednocześnie dobre pędzle. Jk mam cały zestaw pędzli Hakuro Hakuro - Drogeria internetowa Puderek.com.pl - Sklep z kosmetykami - Puderek


  11. #211
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Oct 2014
    Postów
    33

    Domyślnie Odp: Podkłady i pudry

    Kiedys uzywalam tylko Max Factora ale ostatnio jak byla promocja w rossmanie siostra mnie namowila zebym wyprobowala Lirene city mat i taki jakby krem z BB ( chyba Eveline) i sa znacznie lzejsze i nic mi sie nie dzieje , nie mam wypryskow wiec dla mnie super:-)

  12. #212
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Nov 2015
    Postów
    10

    Domyślnie Odp: Podkłady i pudry

    Szczególnie polecam podkład z Ingrid. Miałam wiele, ale nie były rewelacyjne. Obecnie taki stosuję i przez cały dzień jest na twarzy, oraz świetnie matuje.

    ---------- Dodano o godzinie 10:47 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 10:46 ----------

    Cytat Napisał Olympia Zobacz post
    Szczególnie polecam podkład z Ingrid. Miałam wiele, ale nie były rewelacyjne. Obecnie taki stosuję i przez cały dzień jest na twarzy, oraz świetnie matuje.
    Na pewno tego wyboru nie będziecie żałować.

    ---------- Dodano o godzinie 10:47 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 10:47 ----------

    Cytat Napisał Olympia Zobacz post
    Szczególnie polecam podkład z Ingrid. Miałam wiele, ale nie były rewelacyjne. Obecnie taki stosuję i przez cały dzień jest na twarzy, oraz świetnie matuje.

    ---------- Dodano o godzinie 10:47 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 10:46 ----------

    Na pewno tego wyboru nie będziecie żałować.
    Dodatkowo jest to także tani podkład.

  13. #213
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Oct 2015
    Postów
    18

    Domyślnie Odp: Podkłady i pudry

    Ja zawsze byłam na bakier z wiedzą o podkładach do momentu aż trafiłam na ten Matujący podkład w musie Toleriane Teint La Roche-Posay Teraz wreszcie widzę różnicę między podkładem z drogerii, a porządniejszym. I już przy nim zostaję.

  14. #214
    Debiutantka Avatar rokatym
    Zarejestrowany
    Feb 2016
    Postów
    7

    Domyślnie Odp: Podkłady i pudry

    a ja się ostatnio zdziwiłam, jak zobaczyłam fluidy od bielendy
    kupiłam na próbe bo cena 18 zł wzięłam sobie kryjący cover i muszę powiedzieć, że nie jest zły
    konsystencja jest lekka, nie jest tłusta. zakrywa przebarwienia i dobrze matuje.
    widziałam, że sa jeszcze z tej serii inne np. liftingujący. któraś uzywa?

  15. #215
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Feb 2016
    Postów
    41

    Domyślnie Odp: Podkłady i pudry

    Z podkładów moimi ulubieńcami są Bourjois, ładnie kryją i nic nie wysuszają. A na lato fajne są lżejsze kremy BB lub CC... S próbowała któraś z was nowego podkładu Bielendy, make up akdemie? Widziałam ostatnio w drogerii i z chęcią bym wypróbowała, bo lubię tę firmę

  16. #216
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Feb 2016
    Postów
    63

    Domyślnie Odp: Podkłady i pudry

    Ja mam matujący z tej firmy, ale używam go od niedawna. Na pewno nie wysusza i dobrze trzyma mat po przypudrowaniu. Krycie też jest przyzwoite, dużo lepsze niż przy kremach BB, wiem bo trochę ich miałam, ale żaden nie spełnił moich oczekiwań.

  17. #217
    Debiutantka Avatar rokatym
    Zarejestrowany
    Feb 2016
    Postów
    7

    Domyślnie Odp: Podkłady i pudry

    Cytat Napisał Cornelka123 Zobacz post
    Z podkładów moimi ulubieńcami są Bourjois, ładnie kryją i nic nie wysuszają. A na lato fajne są lżejsze kremy BB lub CC... S próbowała któraś z was nowego podkładu Bielendy, make up akdemie? Widziałam ostatnio w drogerii i z chęcią bym wypróbowała, bo lubię tę firmę
    szkoda, że nie przeczytałaś mojego postu powyżej, gdzie pisałam, ze używam fluidu od bielendy
    nie wiem, jak inne, ale mój cover jest super, bo faktycznie bardzo dobrze kryje i nie ściera się szybko, praktycznie trzyma się cały dzień, ale ja jeszcze sypkim pudrem pudruję

  18. #218
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Feb 2016
    Postów
    63

    Domyślnie Odp: Podkłady i pudry

    Cytat Napisał rokatym Zobacz post
    szkoda, że nie przeczytałaś mojego postu powyżej, gdzie pisałam, ze używam fluidu od bielendy
    nie wiem, jak inne, ale mój cover jest super, bo faktycznie bardzo dobrze kryje i nie ściera się szybko, praktycznie trzyma się cały dzień, ale ja jeszcze sypkim pudrem pudruję
    Czy ten fluid cover od Bielendy jest na tyle kryjący, że radzi sobie z bliznami potrądzikowymi? Pytam, bo mam matujący z tej samej firmy, krycie jest przyzwoite, ale szukam czegoś co kryje trochę mocniej. Wiem że Vichy Dermablend jest mocno kryjący, ale cena niestety nie jest do zaakceptowania.

  19. #219
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Feb 2016
    Postów
    36

    Domyślnie Odp: Podkłady i pudry

    Cytat Napisał invisible20 Zobacz post
    Czy ten fluid cover od Bielendy jest na tyle kryjący, że radzi sobie z bliznami potrądzikowymi? Pytam, bo mam matujący z tej samej firmy, krycie jest przyzwoite, ale szukam czegoś co kryje trochę mocniej. Wiem że Vichy Dermablend jest mocno kryjący, ale cena niestety nie jest do zaakceptowania.
    takze mam blizny potradzikowe i używam tego podkładu na codzień głównie ze wzgledu na to ze jest lekki i nie zapycha mi porów, blizny kryje dosyc dobrze tylko u mnie nie sa one strasznie widoczne, ale po uzyciu podkładu zawsze jeszcze delikatnie przypudruje i jest fajne wykonczenie, wiec mozesz sprobować

  20. #220
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Oct 2016
    Postów
    4

    Domyślnie Odp: Podkłady i pudry

    Kocham podkład z Astora Stay Perfect + puder transparentny! Coś niezwyklego

  21. #221
    Nałogowiec Avatar reniusia1002
    Zarejestrowany
    May 2013
    Skąd
    GORZÓW;UK
    Postów
    320

    Domyślnie Odp: Podkłady i pudry

    ja mam w tej chwili ten podkład i jestem zadowolona po pierwsze dobze zakrywa wszelkie niedoskonalosci i nie widać zadnych przebarwień oraz co najważniejsze dość długo się utzrymuje dobre kilka godzin na dobra sprawę ide do pracy na 12 godz i nie musze nic poprawiac utrzymuje się naprawdę długo.i najważniejsze widze ze dość nawilza a ze mam często tendencje do wysuszania skory na twarzy przez pudry to tu bez zadnych problemów nic mnie nie wysusza wiec mogę w 100% polecić ten fluid dla mnie rewelacja.

  22. #222
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Feb 2017
    Postów
    20

    Domyślnie Odp: Podkłady i pudry

    Mój długotrwały podkład to Rimmel, taki z szklanej butelce z czerwoną zakrętką - świetny.

  23. #223
    Wczytuje się Avatar Maleneka
    Zarejestrowany
    May 2017
    Postów
    14

    Domyślnie Odp: Podkłady i pudry

    Ja byłam zadowolona z Revlon ColorStay z powodu jasnego odcienia, jednak niestety strasznie mi się ściera z twarzy. No tragedia! Ani się przytulić do kogoś, bo zostają plamy, ani nosa wytrzeć, bo od razu zmazany podkład i widać zaczerwienie.

    Macie jakąś alternatywę podobną cenowo? Tylko co najważniejsze - jasna i nieciemniejąca kolorystyka!

  24. #224
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Jan 2018
    Postów
    11

    Domyślnie Odp: Podkłady i pudry

    tylko l'oreal

  25. #225
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Mar 2018
    Postów
    36

    Domyślnie Odp: Podkłady i pudry

    U mnie Revlon ładnie trzyma się twarzy, gorzej, że swojego czasu łuszczył mi się po nim nos... Ale może to kwestia przesuszenia cery...

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 14
    Ostatni post / autor: 02-02-2012, 12:12
  2. KURS MAKIJAŻU - cz3. PUDRY I RÓŻE
    By Tonija in forum Makijaż
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 16-04-2009, 21:40

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •