Strona 10 z 10 PierwszyPierwszy ... 678910
Pokaż wyniki 226 do 228 z 228

Temat: Podkłady i pudry

  1. #226
    Nałogowiec
    Zarejestrowany
    Apr 2017
    Postów
    507

    Domyślnie Odp: Podkłady i pudry

    W ostatnim czasie testuję korektory mineralne i jestem pod wrażeniem. Pare dni temu zamowilam sobie probki uniwersalnego korektora, roztego korektora do jasnej karnacji na naczynka i pudru. Dzis mi przyszly i wlasnie je przetestowalam na to co juz mialam na twarzy. Czerwony punkt po syfku zatuszowalam tym uniwerslanym korektorem, boki nosa gdzie mam naczynko zoltym i pociaglam to wszystko pudrem. No i rewelacja!

    Jeśli chodzi o same podkłady to mam dwóch zwycięzców

    Bourjois Healthy mix
    jak również Revlon Color stay

    Warto zamawiać w sklepach internetowych bo ceny są o wiele niższe niż stacjonarnie.

  2. #227
    Nałogowiec
    Zarejestrowany
    Apr 2017
    Postów
    546

    Domyślnie Odp: Podkłady i pudry

    Z tych tańszych pudrów duże wrażenie zrobil na mnie Diamond Skin od Wibo: https://darmarsklep.pl/pudry/wibo-di...er-puder-sypki

    Kiedyś używałam wyłączenie totalnie matowych pudrów. W ostatnim czasie jednak moje spojrzenie na makijaż się zmieniło oraz nie przepadam za tępym matem. Wolę cerę z jedwabistym oraz satynowym wykończeniem. Dzieki temu wyglada zdrowiej oraz naturalniej. Cenie rozświetlenie. NIe tylko na kościach policzkowych ale delikatne rozśtwielenie całej twarzy.

    Cieszy mnie również fakt, ze wiele tańszych marek ( jak wibo) znacznie podniosło jakość swoich kosmetyków.Wiele z nich dorównuje tym najdroższym
    Ostatnio edytowane przez cass ; 15-08-2020 o 10:35

  3. #228
    No to..wpadłam
    Zarejestrowany
    Sep 2017
    Postów
    179

    Domyślnie Odp: Podkłady i pudry

    A czy mogłybyście polecić mi jakąś dobrą paletkę, nie za miliony monet, w której będzie puder brązujący/do konturowania, róż i rozświetlasz?

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 14
    Ostatni post / autor: 02-02-2012, 12:12
  2. KURS MAKIJAŻU - cz3. PUDRY I RÓŻE
    By Tonija in forum Makijaż
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 16-04-2009, 21:40

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •