Strona 7 z 12 PierwszyPierwszy ... 34567891011 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki 151 do 175 z 289

Temat: Wybielanie zębów

  1. #151
    No to..wpadłam Avatar ewelinka:*
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Postów
    286

    Domyślnie Odp: Wybielanie zębów

    Sorry ale chyba nie wiesz o czym KURKA pisze... mianowicie nie o paście ( jak Ty to napisałaś), ale o nakładkach z żelem... a co do mleczaków to fajnie, że straciłaś w podstawówce, ale ja też znam taki przypadek, że ząbków stałych synek koleżanki nie ma, ma tylko mleczaki i będzie je miał... żele do wybielania wybielają zeby o kilka tonów, poczytaj cały wątek a się przekonasz...

  2. #152
    No to..wpadłam Avatar Wena
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Skąd
    Legnica
    Postów
    266

    Domyślnie Odp: Wybielanie zębów

    Uuu wystawiłaś pazurki, tylko nie wiem po co Nie pisałam tylko o pastach i tak, czytałam wątek I też znam takie przypadki, nie chwalę się pozbyciem mleczaków tylko może takie specyfiki inaczej działają na mleczaki niż na stałki i napisałam, że nie wiem, bo mam same stałki, więc schowaj pazuraski, bo Ci się połamią kochana.
    U 5% społeczeństwa zęby nie wybielą się wcale, niektóre wybieli tylko dentysta innym pomoże kuracja w domu a innym zwykłe paski czy pasta... Zależy od kości...

  3. #153
    Szkoleniowiec Avatar dzikakura
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Gdynia
    Postów
    2 793

    Domyślnie Odp: Wybielanie zębów

    Wena, mozesz wierzyc albo nie. próbnik mam-jak pisałam, przed wybielaniem to ja sie nawet w skali kolorów nie miesciłam
    Mam rowniez stałe zęby, co prawda cztery, ale sa one rowniez sie wybieliły. Nie watpię, ze jednym pomaga biała perła a innym nie, mnie pomogła

    Substancją czynną w Białej Perle jest tzw nadtlenek karbamidu w Białej Perle występuje w stęzeniu 10 procentowym, tym właśnie nadtlenkiem karbamidu wybielają zeby gabinety dentystyczne tyle, ze w innym stęzeniu, z tego co sie orientuję jest to stęzenie 35%

    a w ogole, dziewczyny, nie ma sie o co klocic.

    Kazda się dzieli swoimi doswiadczeniami, prawda?

  4. #154
    Naczelny Grafik Forumowy Avatar rudzia1985
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Skąd
    Niemcy
    Postów
    5 853

    Domyślnie Odp: Wybielanie zębów

    Ciotka, a ile kosztuje taka Biala Perla i gdzie ja mozna kupic ?
    czytam, ze miesiac kuracji - ciekawe czy wytrzymam

  5. #155
    Szkoleniowiec Avatar dzikakura
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Gdynia
    Postów
    2 793

    Domyślnie Odp: Wybielanie zębów

    ciotka, 50 zeta w aptece,ale nie kazdej, te duze biala perle maja

  6. #156
    pss... Avatar Emist
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Postów
    492

    Domyślnie Odp: Wybielanie zębów

    troszkę grzeczniej do siebie nawzajem dziewczynki...

  7. #157
    Totalna maniaczka Avatar hersa
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Postów
    1 026

    Domyślnie Odp: Wybielanie zębów

    Wena, jest tak jak Kurka pisze. Rozmawiałam z moim dentystą i chyba już to pisałam. Biała perła ma bardzo podobny skład co żele używane w gabinecie (albo i taki sam) różnią się tylko stężeniem. Wybielanie u mnie kosztuje 60zł tyle że za pierwszym razem trzeba zapłacić 400zł za jeden łuk za zrobienie wkładek idealnie dopasowanych. W BP są dołączone takie żeby samemu dopasować. Na zęby, które nie chcą się wybielić nawet stomatolog nie pomoże żadnymi żelami, jedynie może zrobić chyba to sie nazywa licówki ale nie wiem czy nazw nie pomieszałam, nie chce mi sie teraz na googlach sprawdzać. Zdziera szkliwo i czymś zastępuje. Znajoma mojej mamy coś takiego miała robione. Tylko to kupe kasy kosztuje.
    Ja nawet jako dziecko nie miałam bialuśkich zębów, więc na pewno żelami ich nie wybielę do śnieżnej bieli, ale jestem palaczem więc pewnie przebarwienia trochę zejdą. Zresztą nie podoba mi się uśmiech super biały jak kartka papieru. Sztucznie to wygląda. Testowałam BP chyba tydzień czy dwa, nieregularnie bo zapominałam o tym i mama zauważyła że trochę bielsze zęby mam. Muszę sie zabrać za to porządnie w końcu, ale najpierw do dentysty na usuwanie kamienia muszę się wybrać.

  8. #158
    Szkoleniowiec Avatar dzikakura
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Gdynia
    Postów
    2 793

    Domyślnie Odp: Wybielanie zębów

    dzieki hersa za potwierdzenie i fakt, moj kamien nazebny w wiekszej czesci oparl sie zabiegom wybielajacym. Tam gdzie go bylo wiecej po prostu zostal

  9. #159
    No to..wpadłam Avatar Wena
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Skąd
    Legnica
    Postów
    266

    Domyślnie Odp: Wybielanie zębów

    Emist przecież nikt nie był niegrzeczny

    Dzikakurka, ja nie mówię, że kłamiesz, tylko, że może wcale nie masz żółtej kości i dlatego tak Ci ładnie wybieliło mimo, że palisz jak to pisałaś "jak lokomotywa" Fajnie, że Ci pomogło i jesteś zadowolona, a powiedz mi jak z wewnętrzną stroną ząbków?

    Hersa, wiem, wiem nigdzie nie napisałam, że to nie pomaga tylko, że trudno jeśli ktoś ma żółtą kość ją wybielić to już tylko właśnie licówki jak piszesz, ale to taki szmal.... Ja mam kremową kość od zawsze, wiadomo przebarwienia się robią od jedzenia i jak kiedyś używałam takich pasków to mi tylko one zeszły, a kremowy odcień został... już jestem taka zrezygnowana, że może jednak spróbuję... 50 zł to nie majątek.
    Tylko mi się dziąsła odsuwają i krwawią od tego specyfiku :/

  10. #160
    No to..wpadłam Avatar nutella
    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Postów
    238

    Domyślnie Odp: Wybielanie zębów

    Tez słyszałam ,ze jak ktoś ma z natury ząbki kremowe , żółte to żadna cudowna pasta nie pomoże.

  11. #161
    Totalna maniaczka Avatar sylla
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    w domku jednorodzinnym... ;-)
    Postów
    1 250

    Domyślnie Odp: Wybielanie zębów

    Ja tez planuje sobie ząbki troszkę wybielić. Tzn jak pozbędę się aparatu. W sumie ząbki i tak mam bielsze niż zwykle bo szoruje przez ostatnie dwa lata bez opamiętania. Aparacik mnie do tego zmusił. Ale jak się go pozbędę to z przyjemnością przetestuje Wasze sposoby i specyfiki.

  12. #162
    Szkoleniowiec Avatar dzikakura
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Gdynia
    Postów
    2 793

    Domyślnie Odp: Wybielanie zębów

    wena, wewnetrzna strona wybielila sie tylko czesciowo niestety, bo tam mam mocny kamien, w niektorych miejsach BP dala rade, w niektorych nie, szczegolnie na zebach dolnych, ja jestem rekordzistka jesli chodzi o zarastanie kamieniem, co pol roku chodze na usuwanie kamienia.

  13. #163
    Totalna maniaczka Avatar hersa
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Postów
    1 026

    Domyślnie Odp: Wybielanie zębów

    Kurko, nie wiedziałam ze kamień się po tym usuwa stwierdziłam ze bedzie lepszy efekt jak się go pozbędę wcześniej. Zawsze kamień robi mi się na jedynkach i dwójkach na dole, nie wiem czemu akurat tam... mimo wszystko sprawdzę czy wszystko jest ok. bo z 1,5 roku nie byłam na przeglądzie. A tak jak pisałaś, jak są ubytki to można sobie krzywdę zrobić. Od dziecka jestem nauczona, że lepiej małą dziurkę zalepić niż potem cierpieć, dlatego nie boję się dentysty, bo nigdy nic strasznego nie udało mi się wyhodować

  14. #164
    No to..wpadłam Avatar Wena
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Skąd
    Legnica
    Postów
    266

    Domyślnie Odp: Wybielanie zębów

    Kurko, no właśnie ja mam lekki osad na dolnych jedynkach, ale daję rada sama go częściowo usunąć... I zauważyłam, że szczoteczką trudno tam dokładnie umyć żeby, bo są bardziej przebarwione. No cóż pójdę na przegląd do dentysty czy wszystko ok, bo ostatnio miałam wymieniane tylko plomby i kupię BP, zobaczymy czy zadziała czy tylko się nabawię chwilowej paradontozy

    Hersa mam tak samo i z kamieniem i z dentystą, tyle, że ja i tak mam telepawkę i wchodząc pierwsze co" Dzień dobry, znieczulenie po proszę " zawsze się ze mnie śmieją Ale na ogół zęby mi się nie psują, ponoć to czesto cecha osób z kremową kością.

    Czytałam jeszcze o tym co opisywała Ewelina - OPALESCENCE, droższy od BP, a czy lepszy?
    Ewelina używasz tego?

  15. #165
    Rozkręcanko Avatar dorotkaa2007
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    woj.opolskie
    Postów
    80
    TO FORUM JEST JEDYNE W SWOIM RODZAJU- SUPER

    NIE MA DRUGIEGO TAKIEGO!


  16. #166
    Debiutantka Avatar manuela
    Zarejestrowany
    Oct 2010
    Postów
    7

    Domyślnie Odp: Wybielanie zębów

    zalogowałam się na forum bo wujek google mnie tu skierował. szukam informacji na temat wybielania zębów, ale za pomocą pasty wybielającej. i zastanawiam się nad zakupem pasty signal white now. Co o niej sądzicie? czytałam wiele opinii w zasadzie dobre? Ciekawi mnie ten efekt optycznej bieli prosze o odpowiedz

  17. #167
    No to..wpadłam Avatar Wena
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Skąd
    Legnica
    Postów
    266

    Domyślnie Odp: Wybielanie zębów

    Jak masz z natury białą kość to nie ma problemu, chociaż mnie takie pasty nie przekonują.

    Ja sama wybieram się do dentysty i się popytam jakie mam szanse na wybielenie zębów

  18. #168
    Naczelny Grafik Forumowy Avatar rudzia1985
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Skąd
    Niemcy
    Postów
    5 853

    Domyślnie Odp: Wybielanie zębów

    ja uzywam tej pasty ale jako takich wiekszych efektow nie widze, a uzywam juz prawie 3 miesiace, moze na moja kosci nie jest odpowiednia...
    Agnieszka

  19. #169
    Debiutantka Avatar manuela
    Zarejestrowany
    Oct 2010
    Postów
    7

    Domyślnie Odp: Wybielanie zębów

    Cytat Napisał rudzia1985 Zobacz post
    ja uzywam tej pasty ale jako takich wiekszych efektow nie widze, a uzywam juz prawie 3 miesiace, moze na moja kosci nie jest odpowiednia...
    a to nawet efektu optycznej bieli nie widzisz?

  20. #170
    Naczelny Grafik Forumowy Avatar rudzia1985
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Skąd
    Niemcy
    Postów
    5 853

    Domyślnie Odp: Wybielanie zębów

    jak ja sama patrze na swoje zeby to roznicy nie widze, ale wczoraj moj do mnie powiedzial, ze co mi sie bielsze zrobily ( nie wszystkie ), nie wiem moze ja slepa...
    zawsze mam jakies wrazenie po umyciu zebow, ze sa biale ale jak tylko wroce do domu i patrze w lustro to juz tej roznicy nie widze...
    moze na zeby Twoje podziala inaczej, sprobowac warto, zeby nie odpadna
    Agnieszka

  21. #171
    No to..wpadłam Avatar Wena
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Skąd
    Legnica
    Postów
    266

    Domyślnie Odp: Wybielanie zębów

    Używałam różnych polecanych past wybielających, np. Denivit 2 fazowy czy coś takiego, i co? Nic oprócz krwawiących dziąsel, jedno na stałe lekko mi się przesunęło z kła, kiedyś jedynie po paskach były bez osadu więc błyszczały ale jako tako białe nie były...

  22. #172
    Debiutantka Avatar manuela
    Zarejestrowany
    Oct 2010
    Postów
    7

    Domyślnie Odp: Wybielanie zębów

    Cytat Napisał rudzia1985 Zobacz post
    jak ja sama patrze na swoje zeby to roznicy nie widze, ale wczoraj moj do mnie powiedzial, ze co mi sie bielsze zrobily ( nie wszystkie ), nie wiem moze ja slepa...
    zawsze mam jakies wrazenie po umyciu zebow, ze sa biale ale jak tylko wroce do domu i patrze w lustro to juz tej roznicy nie widze...
    moze na zeby Twoje podziala inaczej, sprobowac warto, zeby nie odpadna
    to zakupię Signal White Now. Ja tez słyszałam, ze wszystko zalezy od kośćca, od tego co jemy, pijemy, by uzyskac dana biel zębów. Jutro podlecę i kupię. Juz nie moge doczekac się co to za fekt optycznej bieli potem opisze co i jak

  23. #173
    Wczytuje się ban
    Zarejestrowany
    May 2010
    Postów
    26

    Domyślnie Odp: Wybielanie zębów

    A słyszałyście o czymś takim liquidsmile.pl, działa doskonale dzięki zawartości nadtlenku wodoru, no ale wydaje mi się, ze największa zaleta takiego wybielania zębów jest to, że można coś takiego zrobić sobie samemu w domu. Wystarczy tylko zestaw kupić odpowiedni. Efekty widać dość szybko.

  24. #174
    Wolny strzelec <3 Avatar plushak
    Zarejestrowany
    May 2009
    Skąd
    Bielsko-Biała
    Postów
    3 505

    Domyślnie Odp: Wybielanie zębów

    Zakupiłam dziś biała perłę
    Już się nie mogę doczekac tego ślinotoku ! zaparłam się!
    Będę piękna









  25. #175
    Rozkręcanko Avatar wiola841
    Zarejestrowany
    May 2009
    Skąd
    wielkopolska
    Postów
    69

    Domyślnie Odp: Wybielanie zębów

    Plushak co to jest ta biała perła? Jak długo utrzymuje sie biel zębów? Ja kiesyś używałam pasków wybielających z blenda-med i efekt był ale nie na długo

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •