Strona 6 z 12 PierwszyPierwszy ... 2345678910 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki 126 do 150 z 289

Temat: Wybielanie zębów

  1. #126
    Gość
    niezalogowany

    Domyślnie Odp: Wybielanie zębów

    Cytat Napisał dzikakura Zobacz post
    5 dni uzywania Białej perły...
    Kod:
    Treść została ukryta, zaloguj się lub zarejestruj jeśli jeszcze nie masz konta aby zobaczyć treść
    to polecam Białą Perłę- 5 dni i zeby wybielily mi sie o- w mojej opinii trzy odcienie

    Kod:
    Treść została ukryta, zaloguj się lub zarejestruj jeśli jeszcze nie masz konta aby zobaczyć treść
    ja bym dopisała:

    zniesie niezbyt dobry samk preparatu

  2. #127
    Szkoleniowiec Avatar dzikakura
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Gdynia
    Postów
    2 793

    Domyślnie Odp: Wybielanie zębów

    zniesie niezbyt dobry smak preparatu

  3. #128
    nie draznić lwa ;) Avatar tusia
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    daleki wschód
    Postów
    3 822

    Domyślnie Odp: Wybielanie zębów

    kupilam biała perłe jak załozyłam ochraniacze to se mysle...jezu w zyciu nie wysiedze z tym dłuzej niz 5 minut......ale udało sie wysiedziałam 30 minut.....dzisiaj kolejne podejscie

  4. #129
    Szkoleniowiec Avatar dzikakura
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Gdynia
    Postów
    2 793

    Domyślnie Odp: Wybielanie zębów

    brawo tuska, brawoooo dajesz mała dajesz

  5. #130
    Nałogowiec Avatar minimouse
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    Łódź
    Postów
    570

    Domyślnie Odp: Wybielanie zębów

    to może i ja tez spróbuje .... fajnie jest mieć białe ząbki ...

  6. #131
    Szkoleniowiec Avatar dzikakura
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Gdynia
    Postów
    2 793

    Domyślnie Odp: Wybielanie zębów

    Cytat Napisał minimouse Zobacz post
    to może i ja tez spróbuje .... fajnie jest mieć białe ząbki ...
    sprobuj naprawde dobry srodek, pomijajac dyskomfort aplikacji i uzywania

  7. #132
    No to..wpadłam Avatar akinorew1989
    Zarejestrowany
    Oct 2009
    Skąd
    Sosnowiec
    Postów
    127

    Domyślnie Odp: Wybielanie zębów

    Potwierdzam, że "biała perła" to dobry środek wybielający, a dla utrzymania efektu białego uśmiechu polecam pastę "Elgydium", co prawda nie najtańsza, ale skuteczna, również dla nałogowych palaczy!
    http://www.dentist.net/images/elgydi...thpaste_sm.jpg

  8. #133
    Szkoleniowiec Avatar dzikakura
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Gdynia
    Postów
    2 793

    Domyślnie Odp: Wybielanie zębów

    Cytat Napisał akinorew1989 Zobacz post
    Potwierdzam, że "biała perła" to dobry środek wybielający, a dla utrzymania efektu białego uśmiechu polecam pastę "Elgydium", co prawda nie najtańsza, ale skuteczna, również dla nałogowych palaczy!
    http://www.dentist.net/images/elgydi...thpaste_sm.jpg
    Jakby sie kto pytał to to o nałogowych palaczach to do mnie

    hyyyy

  9. #134
    No to..wpadłam Avatar akinorew1989
    Zarejestrowany
    Oct 2009
    Skąd
    Sosnowiec
    Postów
    127

    Domyślnie Odp: Wybielanie zębów

    akurat nie miałam Ciebie na myśli moja droga kurko!
    tylko mojego mężczyznę

  10. #135
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Postów
    2

    Domyślnie Odp: Wybielanie zębów

    Na rynku jest masa preparatów do wybielania. Używałam pasków ale niestety efekty nie były rewelacyjne . Poszperałam na forach i znalazłam Białą Perłę i naprawdę dużo pozytywnych opinii o tym preparacie. Mój wpis można potraktować jako kolejny ponieważ jestem zadowolona w 100% z jego efektów

  11. #136
    No to..wpadłam Avatar ewelinka:*
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Postów
    286

    Domyślnie Odp: Wybielanie zębów

    ja polecam <<prawdziwy>>, czyli taki środek, który stosują dentyści, a mianowicie OPALESCENCE. można kupić w gotowych nakładkach, albo kupić sobie termiczną... ja się przymierzam, ale koleżanka ma hoLLywOOdzki uśmiech właśnie od tego preparatu... sprawdźcie na allegro- niedrogie!

    a i stężenia karbamidu są większe niż w BP, więc szybszy efekt...

  12. #137
    No to..wpadłam Avatar hassi
    Zarejestrowany
    Mar 2010
    Skąd
    Stargard Szczeciński
    Postów
    284

    Domyślnie Odp: Wybielanie zębów

    A ja lubie paste Colgate wybielająca, ta co kosztuje ok 10zl, przy regularnym stosowaniu zeby sa naprawde bieluśkie Próbowałam różnych past i srodków, ale zostalam przy tej
    "Piękna kobieta to niebo dla oczu, piekło dla duszy i czyściec dla kieszeni.."

  13. #138
    No to..wpadłam Avatar ewelinka:*
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Postów
    286

    Domyślnie Odp: Wybielanie zębów

    na mnie niestety pasty nie działają, bo nie mam za dużo osadu i białe zęby, ale chciałabym bielsze, więc kupię sobie to OPALESCENCE heh i dam znać za jakiś czas...

    a praktyczna rada to taka, że jak po kilku aplikacjach pojawią białe plamki - to preparat działa i trzeba go dalej stosować i nie bać się hehe... tak powiedział mi Pan Dentysta!

  14. #139
    No to..wpadłam Avatar hassi
    Zarejestrowany
    Mar 2010
    Skąd
    Stargard Szczeciński
    Postów
    284

    Domyślnie Odp: Wybielanie zębów

    Hmm moze to ja ją polece przyjaciolce, ona ma problemy z zabkami i tez nic jej nie pomaga, moze się uda..
    "Piękna kobieta to niebo dla oczu, piekło dla duszy i czyściec dla kieszeni.."

  15. #140
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Postów
    2

    Domyślnie Odp: Wybielanie zębów

    więcej substancji wybielającej nie znaczy lepiej bo można sobie krzywdę zrobić i dopiero będzie...

  16. #141
    No to..wpadłam Avatar ewelinka:*
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Postów
    286

    Domyślnie Odp: Wybielanie zębów

    ale ja już miałabym większe zaufanie do takiej, która jest używana przez dentystów... a efekty widziałam, więc polecam... uważam, że (może niesłusznie) dla zębów lepiej jest, aby były jak najkrócej narażone na działanie srodka... większa dawka znaczy - szybszy efekt, krótsze narażanie zębów, oprócz tego długotrwałe stosowanie jest chyba uciążliwe

  17. #142
    Wczytuje się ban
    Zarejestrowany
    May 2010
    Postów
    26

    Domyślnie Odp: Wybielanie zębów

    Dobra pastą do wybielania zebów jest np Blanx. Kazdy kto używał wie, że ma całkeim niezłe działanie, zdaje się, że najlepsze z tych wszystkich past, które są przeznaczone do wybielania zębów. Na e-lek.pl widziałam, że ta właśnie pasta występuje w kilku rodzajach: wybielająca, przeciwdziałająca kamieniowi, łagodząca podrażnienia dziąseł itp. W taka pastę chyba najbardziej opłaca się zainwestować.

  18. #143
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Mar 2010
    Skąd
    Częstochowa
    Postów
    1

    Domyślnie Odp: Wybielanie zębów

    tylko przy stosowaniu metody nakładkowej na własną rękę należy, pamiętać że zęby nie mogą mieć żadnych ubytków ani nieszczelnych wypełnien inaczej można doprowadzić w najlepszym przypadku do dużej nadwrażliwości a w gorszym scenariuszu do : odwracalnego zapalenia miazgi lub nieodwracalnego zapalenia miazgi, co spowoduje konieczność dewitalizacji miazgi i leczenia endodontycznego. więc przed takim wybialaniem koniecznie należy się udać do stomatologa na przegląd, przy okazji jeśli zachodzi taka potrzeba wypadało by wykonać scaling i piaskowanie przez co efekt będzie lepszy.
    u nas w salonie mamy wybielanie gabinetowe tzn. po godzinnym zabiegu zęby są białe. dużym plusem jest to że nie ma konieczności wyleczenia wszystkich zębów przed wybielaniem, wszystkie ubytki zamykane są specjalnym płynny koferdamem na czas wybielania, dodatkowo już po godzinnym zabiegu mamy pełny efekt, po zabiegu nadwrażliwość jest mniejsza i krótsza niż przy wiebielaniu nakładkowym, nie ma też podrażnienia dziąseł ponieważ przed zabiegiem są zabezpieczane płynnym koferdamem który chroni je przed działaniem żelu.

  19. #144
    No to..wpadłam Avatar hairkama
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Skąd
    Białystok
    Postów
    162

    Domyślnie Odp: Wybielanie zębów

    Ja uzywalam paskow z Blenda-Med-u powiem ze efekty byly fajne a jestem nalogowym palaczem . Po 2 latach chcialam powtorzyc lecz przy 3 dniu juz taka mialam nadwrazliwosc ze po prostu odstawilam je gleboko do polki a pozniej wyrzucilam. Takze jesli ktos jeszcze nie wybielal sobie zabkow to smialo ale pozniej zeby powtozyc to odradzam.
    Przedłużanie Paznokci Akrylem,Przedłużanie i zagęszczanie Wlosów-Białystok



  20. #145
    Rozkręcanko Avatar ladyboss
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    bytom
    Postów
    34

    Domyślnie Odp: Wybielanie zębów

    marzy mi sie wybielanie ale boje sie ze przy paleniu papierosow ten efekt nie utrzyma sie na dlugo

  21. #146
    No to..wpadłam Avatar Wena
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Skąd
    Legnica
    Postów
    266

    Domyślnie Odp: Wybielanie zębów

    Tak sobie przeglądam i zazdroszczę tym, które preparaty typu pasty wybielające czy paski pomogły, niestety jak ktoś ma kremową kość jak ja, to może sobie "piłować" tym szkliwo i dziąsła bez efektu... ( a warto zaznaczyć, że nie zażywam żadnych leków, które mogłyby wywołać przebarwienia, nie piję kawy ani wina, a do tego nie palę) Tu pomoże już tylko gruba kasa u dentysty.

  22. #147
    Nałogowiec Avatar bestilka007
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Skąd
    Leszno Górne/ Szprotawa
    Postów
    450

    Domyślnie Odp: Wybielanie zębów

    biała perła rewelka ale dla osob ktore naturalnie maja biala kosc zeba efekt niesamowity

    do tego polecam paste blendamed white pearl tez zauwazalne zmiany np. dobra po uzyciu bialej perly :d
    no to zaczynamy

  23. #148
    Naczelny Grafik Forumowy Avatar rudzia1985
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Skąd
    Niemcy
    Postów
    5 853

    Domyślnie Odp: Wybielanie zębów

    kupilam sobie ta paste Signal White Now, moze ciut mi wybielilo ale niestety rowniez jestem nalogowym palaczem i za pewne mam kremowe kosci takze chyba zadna pasta mi nie pomoze...dobrze ze kawy nie pije bo juz w ogole byloby zolto
    mam nawet jednego zeba bardziej bialego ( ale trzeba sie przyjrzec ) i smiesznie to wyglada

  24. #149
    Szkoleniowiec Avatar dzikakura
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Gdynia
    Postów
    2 793

    Domyślnie Odp: Wybielanie zębów

    jestem po kuracji białą perłą. Kość mam zolta(wiem, kazda tak twierdzi) Biała perla wybielila mi zebiska o uwaga, 6 tonów, (w pudelku jest probnik kolorów, wiec przytykam do paszczura i porownuję jak sie zmienia). Biorąc pod uwagę, że ja jako hybryda i wybryk natury mam tylko stałe jedynki i dwójki, a reszta to mleczaki, to uwazam, ze efekt rewelacyjny. Ale uwaga, balansowałam na granicy bezpieczeństwa, potrafiłam się z Białą Perłą położyc spac i w srodku nocy zdejmowalam. Mordęga trwała miesiąc. Zeby sie wybielily troche teraz zasniedziały(palę jak lokomotywa) ale wystarczy abym ze dwa razy zaaplikowała i wracają do mojej khem.. bieli,którą sobie wypracowałam
    Polecam, ale dziewczyny uwazajacie, jesli macie nie wyleczone zęby to kupcie owszem białą perłę, ale uwaznie się obserwujcie, czy nie zaczyna Was boleć w miejscach ubytków. Ten specyfik potrafi doporwadzic do zapalenia miazgi zębowej, ale wystarczy abyscie uwazały i nic sie nie stanie złego.

    Biała Perła oprócz wybielaczy zawiera fluor, moje zeby są chyba nafluoryzowane jak nigdy dotad....

  25. #150
    No to..wpadłam Avatar Wena
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Skąd
    Legnica
    Postów
    266

    Domyślnie Odp: Wybielanie zębów

    Sorry, ale nie chce mi się wierzyć w to jeśli ktoś ma żółtą kość to mu taki specyfik wybieli zęby i to o tyle tonów... Masz mleczaki może inaczej reagują ja swoje straciłam w podstawówce to nie wiem. Na samej paście pisze, że ingeruje ona tylko w przebarwienia, jeśli ktoś ma kremową lub żółta kość to wybieli mu tylko ewentualne przebarwienia, ale zęby nie będą białe! Dużo na ten temat czytałam profesjonalnych artykułów, rozmawiałam ze stomatologiem i sama używałam takich "cudów"...

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •