Strona 11 z 12 PierwszyPierwszy ... 789101112 OstatniOstatni
Pokaż wyniki 251 do 275 z 289

Temat: Wybielanie zębów

  1. #251
    Molestantka klawiatury Avatar rudzielec
    Zarejestrowany
    Oct 2010
    Skąd
    Kiedyś SZCZECINEK, teraz Boston;)
    Postów
    1 735

    Domyślnie Odp: Wybielanie zębów

    jesli chodzi o dziąsła to zagoiły sie momentalnie, jesli chodzi o zęby...u mnie było tak, zew ja jestem leniwa to robilam to tylko raz dziennie gdzies z godzine i czasem na noc zostawiałam tylko górne zęby i efekt w porównaniu do dolnych był piorunujący. juz minęło chyba z ponad pół roku jak to używałam i dalej widać efekt. została mi jeszcze jedna tubka wiec chyba znów zaczne.
    SKORO JESTEŚMY TYM, CO JEMY
    TO NIEZŁE ZE MNIE CIACHO

  2. #252
    Molestantka klawiatury Avatar asiekfr
    Zarejestrowany
    May 2010
    Skąd
    Made in Poland;) / teraz Paris
    Postów
    1 636

    Domyślnie Odp: Wybielanie zębów

    jak ty dalas rade w tym czyms w buzi usnac.... to ja az taka hardcorowka nie jestem ,robilam dwa razy dziennie po 30min czekam jeszcze troche i szukam caly czas opini na temat BP

  3. #253
    Totalna maniaczka Avatar Patrycja_92
    Zarejestrowany
    Jun 2012
    Skąd
    Oborniki Śląskie
    Postów
    840

    Domyślnie Odp: Wybielanie zębów

    Cytat Napisał asiekfr Zobacz post
    jak ty dalas rade w tym czyms w buzi usnac.... to ja az taka hardcorowka nie jestem ,robilam dwa razy dziennie po 30min czekam jeszcze troche i szukam caly czas opini na temat BP
    ja tak samo, na wspomnienie smaku robi mi się niedobrze. Ale musze przyznać, że dziala, uzywalam tydzien codxiennie raz po 15 minut i widać było mega różnice i efektu długo się utrzymywał. Niestety minusem jest aplikacja bo żel sie pieni pod wpływem śliny i zaczna wyciekać z aplikatorow, ale czego sie nie znosi dla urody pozdrawiam

  4. #254
    Szkoleniowiec Avatar Nysza
    Zarejestrowany
    Oct 2010
    Skąd
    Katowice/Kraków/Zabrze
    Postów
    1 037

    Domyślnie Odp: Wybielanie zębów

    ja równiez bardzo pozytywnie zaskoczyłam się BP
    nie przypuszczałam, że moje zęby mogą się jeszcze wybielić ( generalnie żółta kość )
    ale na szczęście dało radę i są białe

    fakt na początku ślinotok i ten smak
    obecnie przyzwyczaiłam się , wiem ile aplikować żelu więc ślinotoku też juz nie ma
    moim zdanie super preparat
    do tego dokupiłam również z BP pastę do mycia zębów dla pijących kawę i herbatę
    - podtrzymuje efekt bieli

    osobiście bardzo się cieszę że trafiłam na ten produkt
    i będę go stosować

    www.nailscompany.pl

    Zapraszam na mój profil na FB https://www.facebook.com/evahll

  5. #255
    Totalna maniaczka Avatar germana
    Zarejestrowany
    May 2010
    Skąd
    Marki / Warszawa
    Postów
    768

    Domyślnie Odp: Wybielanie zębów

    a ja jestem po 1 dniu blend-a-med 3d whitestrips WRAŻENIA:
    + jeśli chodzi o doznania smakowe OGROMNY + (smak żelu jakby był nawet słodki. )
    + nadwrażliwości jak na razie brak. ( a moje dziąsła zawsze strasznie cierpią)
    + dużo wygodnieszcze od BP bo to tylko paseczeki. z aplikacją trzeba ostrożnie bo paseczek lubi się zniekształcić, ale można go delikatnie wyprostować, no i w końcu nie mam wielkiej rozepchanej szczęki
    +/- ślinienie występuje ale dosłownie minimalnie, w BP mi się dosłownie lało z buzi
    +/- cena dałam 40 parę zł (zamiast 60) na promocji w superpharmie ale to tylko kuracja na 7 dni (2x dziennie),
    efektu jeszcze nie widzę... (chociaż mam wrażenie że w BP minimalnie jakby było coś inaczej już po pierwszym razie)

  6. #256
    Szkoleniowiec Avatar Izi
    Zarejestrowany
    Jul 2012
    Skąd
    mazowieckie
    Postów
    594

    Domyślnie Odp: Wybielanie zębów

    Czytam Wasze wypowiedzi nt. BP i też mogę coś dodać od siebie. Pierwszy raz natknęłam się na nią (niech zadziała moja pamięć epizodyczna)... jakieś 10 lat temu. Wtedy zakupiłam ją w aptece i nosiła nazwę dokładnie BIELA PERLA nie pamiętam jak wyglądało opakowanie ale wiem że przypominało opakowanie zwykłej pasty do zębów. Byłam wtedy zachwycona jej działaniem. Nie przypominam też sobie żeby była nieprzyjemna lub bolesna a mam słabe ząbki i odsłonięte szyjki więc nawet odkamienianie to dla mnie dramat.

    Nie dalej jak rok temu kupiłam również w aptece BIAŁA PERŁA SYSTEM, wtedy kosztowała coś ok 100 zł. I przyznam że to nie ta sama Perła co kiedyś Działa, efekt jakiś jest, smak faktycznie średnio przyjemny ale to nie to

  7. #257
    Wczytuje się Avatar MeryMacom
    Zarejestrowany
    Nov 2012
    Postów
    23

    Domyślnie Odp: Wybielanie zębów

    Według mnie jedynym skutecznym sposobem jest wybielaniu u dentysty. Miałam znajomą, która poddała się takiemu zabiegowi, efekt był piorunujący. Olśniewała uśmiechem, aż się chciało na nią patrzeć

  8. #258
    Kosmetyczka Avatar Ewita
    Zarejestrowany
    Mar 2013
    Postów
    38

    Domyślnie Odp: Wybielanie zębów

    Przeszukałam ten wątek na temat kosmetycznego wybielania zębów i nic nie znalazłam.
    Wiecie co to jest to kosmetyczne wybielanie? Tzn. że kosmetyczka też może wybielać zęby w gabinecie jak u dentysty?

  9. #259
    Totalna maniaczka Avatar sylla
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    w domku jednorodzinnym... ;-)
    Postów
    1 250

    Domyślnie Odp: Wybielanie zębów

    Dziewczyny a co powiecie o wybielaniu zębów (oczywiście u specjalisty) lampą led czy akceleratorem halogenowym cokolwiek to znaczy...
    Znalazłam ostatnio jakąś wzmiankę na fb o tym.

    Podobno w godzinę wybielają wszystkie zęby a efekt utrzymuje się do 2 lat.
    I cena przystępna....

    Chciałabym poczytać jakieś opinie kogoś kto już zażył takiego wybielania.

  10. #260
    Nałogowiec ban
    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Postów
    481

    Domyślnie Odp: Wybielanie zębów

    Żadne zabiegowe wybielanie nie da trwałych efektów, bo przecież nie usuwacie przyczyny brzydkich zębów.
    Żeby efekty wybielania były trwałe trzeba zmienić styl życia - np. zrezygnować z fajek czy mocnej kawy. Później już zmieniłem barwę zębów na samej paście ajona, bo wydawania kasy na zabiegi. Wiadomo, że trochę to trwało, ale efekty były zadowalające.

  11. #261
    Nałogowiec Avatar marylin
    Zarejestrowany
    Feb 2013
    Skąd
    Wicie-Jarosławiec
    Postów
    328

    Domyślnie Odp: Wybielanie zębów

    Jeśli ktoś ma białą kość zębów i pali i pije kawę pasty mogą pomóc.Żółta kość pozostanie żółta,to się nie zmieni.Ja mam naturalną żółtą kość mimo,że nie palę a kawę piję tylko "białą". Pytałam u stomatologa o wybielanie, powiedziała, że u mnie nie pomoże,szkoda,widziałam efekty wybielania u stomatologa u szefowej w pracy-zęby olśniewały śnieżną bielą.Gdybym mogła nie zastanawiałabym się ani minuty.


  12. #262
    Totalna maniaczka Avatar sylla
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    w domku jednorodzinnym... ;-)
    Postów
    1 250

    Domyślnie Odp: Wybielanie zębów

    A co to za pasta Ajona? Pierwsze słyszę.... Jakaś dobra?

  13. #263
    Rozkręcanko Avatar akacyjka86
    Zarejestrowany
    Aug 2013
    Skąd
    edynburg
    Postów
    69

    Domyślnie Odp: Wybielanie zębów

    Ja używałam pasków Crest 3D white i byłam zadowolona. Szczerze polecam. BP kupiłam 6 lat temu i mimo ze efekty były to moim zdaniem paseczki sa wygodniejsze w uzyciu a daja taki sam efekt. Co do pasków, po 7 dniowej kuracji (paseczki zakładałam na 30 minut raz dziennie z tgo co pamiętam) I nigdy na umyte zęby, np jak wstawałam rano to najpierw paski, a po zdjęciu pasków dopiero myłam zęby. To chroni przed podrażnieniami właśnie a nie wpływa na efekt działania pasków. Teraz też mam w planie je kupić bo ostatni raz wybielalam 2,5 roku temu. Zęby od tamtej pory już niestety wróciły do koloru sprzed stosowania pasków. Efekt utrzymywał się około 7-8 miesięcy. Producent zapewnia bezpieczne stosowanie co pół roku aby utrzymać efekt wybielenia. Ja czekam aż urodzę i jak już skończę karmić piersią swojego maluszka to kupuję paski Crest

  14. #264
    No to..wpadłam Avatar kalaa
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Postów
    247

    Domyślnie Odp: Wybielanie zębów

    ja właśnie ostatnio słyszałam o tych paskach crest i sama mam zamiar spróbować na dniach zamówię, już wybrałam na allegro które chcę, mam nadzieję że efekt będzie zadowalający i nie skicham się z bólu bo niestety mam wrażliwe zęby i odsłonięte szyjki ale naczytałam się wiele dobrego, także też chcę spróbować

  15. #265
    Rozkręcanko Avatar akacyjka86
    Zarejestrowany
    Aug 2013
    Skąd
    edynburg
    Postów
    69

    Domyślnie Odp: Wybielanie zębów

    Polecam trzymac sie wyznaczonego przez producenta czasu. Ja raz chcialam byc cwana I trzymalam paseczki prawie godzine. Pol nocy bolaly mnie zeby I okropny slinotok. Masakra. Dopoki stosowalam zgodnie z zaleceniami plus nie umyte zabki przed paskami. Nic, zupelnie nic sie nie dzialo.

  16. #266
    No to..wpadłam Avatar kalaa
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Postów
    247

    Domyślnie Odp: Wybielanie zębów

    Mam już swoje paski, testuję drugi dzień i dzisiaj pojawiła się niewielka nadwrażliwość, naprawdę niewielka, ale jednak. Pasków starczy mi na 5 dni, mam nadzieję, że zęby nie będą bardzo wrażliwe, a efekt będzie zadowalający . Na razie widzę jakąś poprawę, ale czekam aż skończę i liczę, że będę miło zaskoczona

  17. #267
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Jul 2010
    Postów
    1

    Domyślnie Odp: Wybielanie zębów

    Witam drogie forumowiczki, czytam wasze posty, w końcu i ja coś napiszę chciałam napisać o wybielaniu zębów przez kosmetyczki sama wykonuję ten zabieg w swoim gabinecie, zanim zaczęłam zrobiłam rozeznanie i w większości preparatów do wybielania jest nadtlenek wodoru zarówno w paskach blend a med, białej perle jak i w żelach którymi wybielają zęby kosmetyczki a ten składnik może powodować nadwrażliwość zębow i dziąseł.Dlatego szukałam czegoś co da mi gwarancję że zęby nie będą nikogo boleć a efekt będzie od razu widoczny i wybielam preparatem z sodą nic nikogo nie boli efekt jest od razu utrzymuje się do 6 miesięcy a zabiej trwa 21 minut. mam nadzieję że pomogłam osobie która się o wybielanie u kosmetyczek pytała.

  18. #268

    Domyślnie Odp: Wybielanie zębów

    Wybielanie powinno się odbywać wyłącznie w gabinecie stomatologicznym! Najważniejsze jest prawidłowe przygotowanie i zakwalifikowanie pacjenta do zabiegu. Jedynie lekarz stomatolog ma wiedzę niezbędną w tym zakresie i wymagane uprawnienia.

  19. #269
    No to..wpadłam Avatar Chantelle
    Zarejestrowany
    Mar 2013
    Postów
    112

    Domyślnie Odp: Wybielanie zębów

    piję dużo czerwonej i zielonej herbaty... zęby mi żółkną dosyć szybko, białą perłą je "reperuję", ale wiecie co... na kilku zębach pojawiły się malutkie białe plamki system stosuję przez 2dni w miesiącu - mam wrażliwe dziąsła...możliwe żebym je odwapniła?próchnica?

  20. #270
    Rozkręcanko Avatar Sylwia87
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Postów
    85

    Domyślnie Odp: Wybielanie zębów

    Cytat Napisał Chantelle Zobacz post
    piję dużo czerwonej i zielonej herbaty... zęby mi żółkną dosyć szybko, białą perłą je "reperuję", ale wiecie co... na kilku zębach pojawiły się malutkie białe plamki system stosuję przez 2dni w miesiącu - mam wrażliwe dziąsła...możliwe żebym je odwapniła?próchnica?
    O ile plamki są białe a nie szare to to jest fluoroza. Używaj pasty bez fluoru albo z małą ilością fluoru.




  21. #271
    Nałogowiec ban
    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Postów
    481

    Domyślnie Odp: Wybielanie zębów

    Bez żadnej choroby używam ajony bez fluoru jakieś 5 lat i przez ten czas miałam raz zęba leczonego. Barwa również się poprawiła. To całe gadanie o cudowności fluoru to jedna wielka bzdura.

  22. #272
    Rozkręcanko Avatar akacyjka86
    Zarejestrowany
    Aug 2013
    Skąd
    edynburg
    Postów
    69

    Domyślnie Odp: Wybielanie zębów

    sorki ale w pazdzierniku 2011 roku napisalas, ze nie slyszalas o pascie Ajona..... mamy 2014 ;p

  23. #273
    Nałogowiec ban
    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Postów
    481

    Domyślnie Odp: Wybielanie zębów

    Heheh... no to z tymi latami trochę przesadziłam, tak rzuciłam ten czas. No to trwa to trochę krócej ;-)

  24. #274
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Oct 2015
    Postów
    25

    Domyślnie Odp: Wybielanie zębów

    Wyczytałam że domowym sposobem można wybielić. jedna duża truskawka 1/2 sody. ile w tym prawdy? nie wiem ale spróbuję

  25. #275
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Jun 2016
    Skąd
    Lublin
    Postów
    1

    Domyślnie Odp: Wybielanie zębów

    Paski wybielające to ciekawa alternatywa dla drogich zabiegów w gabinetach dentystycznych.
    Polecam paski iBright, zobacz iBright gdzie można kupić w Polsce.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •