Strona 12 z 12 PierwszyPierwszy ... 289101112
Pokaż wyniki 276 do 289 z 289

Temat: Wybielanie zębów

  1. #276
    Nałogowiec ban
    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Postów
    481

    Domyślnie Odp: Wybielanie zębów

    Zabieg dla skuteczności musi być przeprowadzony profesjonalnie, z nastawianiem na trwałość efektów, kontrolowaniem aktualnego stanu i rozpiską co należy robić, żeby to się utrzymało. Takie konsultacje macie w Stomatolog 24h, dentysta, gabinet stomatologiczny Poznań Rataje, stomatologia estetyczna - NewDent Clinic Nie skończy się na zabiegu - później będą pomagali w utrzymaniu efektu i moim zdaniem tak to powinno wyglądać.

  2. #277
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Sep 2016
    Postów
    19

    Domyślnie Odp: Wybielanie zębów

    Nie są złe, ale dodatkowo korzystam z usługi u dentysty i co trzy miesiące zdejmuje kamień, wtedy efekt jest najlepszy

  3. #278
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Apr 2016
    Postów
    52

    Domyślnie Odp: Wybielanie zębów

    Nie wiem, czy metody paskowe są dobrym rozwiązaniem. Czytałam opinie, że mogą powodować dużą nadwrażliwość zębów. Proponuję zdecydować się na zabieg wybielający w jakimś dobrym gabinecie stomatologicznym. W klinice Stomatolog i Dentysta - Kraków- Nowa Huta - Dental4You wykonują go lampą Beyond. Nakłada się wtedy specjalny żel, naświetla lampą a efekt widoczny jest już po niecałej godzinie! I utrzymuje się dużo dłużej niż domowymi metodami.

  4. #279
    Nałogowiec Avatar reniusia1002
    Zarejestrowany
    May 2013
    Skąd
    GORZÓW;UK
    Postów
    320

    Domyślnie Odp: Wybielanie zębów

    w salonach dentystycznych metody sa jeszcze bardziej inwazyjne ale to prawda na dluzej.ja wybielalam u Dentysty i trzymalo mi około dwa lata byłoby dluzej ale ja jestem nalogowym kawoszem i pomimo ze zrobiłam ten zabieg to nie zmniejszyłam ilości pitej kawy bo ja uwielbia a to niestety nie pomaga.bo żeby szybko wracają do stanu z przed zabiegu.no i sa bardziej wrażliwe na gorace zimne itd.

  5. #280
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Dec 2016
    Postów
    1

    Domyślnie Odp: Wybielanie zębów

    Na mnie w ogóle nie działają ani pasty wybielające, ani jakieś paski wybielające, dlatego postanowiłam iść do dentysty w Opolu, bo mieszkam w okolicy i mam nadzieję, że mi to coś pomoże. Wybrałam dentystkę Panią Małgorzatę Leśniak, która przyjmuje w gabinecie Laserdent: www.superdentystka.pl/ . Zajmuje się ona też leczeniem próchnicy zębów, endodoncją, usuwaniem kamienia nazębnego czy też chirurgią. Po prostu chcę mieć ładne i białe zęby na mój ślub, który odbędzie się w przyszłym roku w czerwcu. Moje zęby zawsze były żółte i zastanawiam się, czy to wybielanie pomoże, ale uważam, że warto spróbować.

  6. #281
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Dec 2016
    Postów
    1

    Domyślnie Odp: Wybielanie zębów

    jeśli chodzi o wybielanie zębów to ja mam swój ulubiony gabinet, właściwie nie tylko jeśli chodzi o tego rodzaju zabiegi, bo z każdym problemem tam chodzę i jestem zawsze zadowolony, a jest to ten gabinet wybielanie zębów katowice - naprawdę ludzie godni polecenia!

  7. #282
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Jun 2017
    Postów
    17

    Domyślnie Odp: Wybielanie zębów

    Ja wybielałam u dentysty przed ślubem - było ok. Potem wróciłam do picia kawy (jestem nałogowcem) i zęby były znowu brzydkie. Używałam past (biała perła, blanx) - były ok, ale najlepszy wg mnie do wybielania jest węgiel, możecie go dostać tu https://wieczniemloda.com/produkt/ze...-zeby-promocja
    U mnie się sprawdził i gdy chcę sobie rozjaśnić i wybielić zęby, to on zawsze zadziała. Paski też są ok (też kupiłam) dla podtrzymania efektu śnieżnej bieli. Nie zauważyłam nadwrażliwości zębów po nich a mam wrażliwe.

  8. #283
    Rozkręcanko ban
    Zarejestrowany
    Jun 2017
    Postów
    54

    Domyślnie Odp: Wybielanie zębów

    Ja słyszałam, że bardzo dobre efekty, jeśli chodzi o wybielanie zębów, przynosi wybielanie za pomocą preparatu wybielającego OPALESCENCE BOOST. Jest on stosowany między innymi w gabinecie Beauty Dent w Krakowie. Na ich stronie https://beauty-dent.pl możecie się dowiedzieć więcej, na czym tak naprawdę taki zabieg polega. Silny efekt wybielający jest uzyskiwany głównie dzięki bardzo wysokiemu stężeniu nadtlenku wodoru.

  9. #284
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Mar 2015
    Postów
    21

    Domyślnie Odp: Wybielanie zębów

    A myślicie, że w przypadku tego typu produktów cena ma znaczenie? Bo rozbieżność jest ogromna od 30zł do 150zł
    https://www.aptekagemini.pl/category...bielania-zebow
    Nie wiem, czy się skusić

  10. #285
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Apr 2018
    Postów
    56

    Domyślnie Odp: Wybielanie zębów

    Polecam skorzystać z Wrocławskiej kliniki przejdź do strony . U wielu stomatologów byłam,ale tylko oni doprowadzili sprawę do końca. Uśmiech jak milion dolarów

  11. #286
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Feb 2017
    Postów
    38

    Domyślnie Odp: Wybielanie zębów

    No dokladnie, jezeli chodzi o wybielanie zębów to domowymi sposobami nie jestesmy w stanie osiagnac takiego efektu, jaki zrobi nam doswiadczony stomatolog. Ja chodze do dr Beaty Świątkowskiej i ona takze korzysta z tych lamp Beyond - więcej informacji mozna znalezc na jej stronie internetowej. Caly zabieg trwa okolo poltorej godziny, a efekt jest juz widoczny od razu. Wybielalam sobie zeby u niej przed weselem

  12. #287
    No to..wpadłam
    Zarejestrowany
    Jul 2017
    Postów
    153

    Domyślnie Odp: Wybielanie zębów

    bardzo duzo da sie osiagnac produktami w domu wystarczy wybrac tylko takie porzadne jak np na https://iwhite.pl - uzywam ich od dawna i naprawde jestem bardzo zadowolona, bo efekty sa widoczne i to o kilka odcieni

  13. #288
    Nałogowiec
    Zarejestrowany
    Jul 2016
    Postów
    679

    Domyślnie Odp: Wybielanie zębów

    A czy stosowaliście może jakieś domowe sposoby na wybielanie?

  14. #289
    Nałogowiec
    Zarejestrowany
    Apr 2017
    Postów
    310

    Domyślnie Odp: Wybielanie zębów

    Wybielanie zębów oferuje np. Krakowski gabinet ortodontyczny https://ortodontica.pl/. Mają też oczywiście szeroką ofertę ortodontyczną. Zakładają aparaty, leczą dorosłych jak i dzieci i nawet pomagają zwalczyć problem z chrapaniem.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •