Strona 2 z 12 PierwszyPierwszy 123456 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki 26 do 50 z 289

Temat: Wybielanie zębów

  1. #26
    Gość
    niezalogowany

    Domyślnie Odp: Wybielanie zębów

    Cytat Napisał edusia777 Zobacz post
    ja dzisiaj wlasnie pierwszy raz zaaplikowalam zel biala perla. ale sie slinie he he
    no tak tak... zapomniała wsponieć o tym skutku uboczym... ja na poczatku spluwała do uywalki ale to nic nie da, przez pare dni wstrzymaj sie z tym ślinotokiem a po krótkim czasie ślinianki ci sie przyzwyczają i nie bedzie tego tak dużo

  2. #27
    Wzorki Club Avatar goslava
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    mazowieckie
    Postów
    2 011

    Domyślnie Odp: Wybielanie zębów

    woszczur w tym czasie idzie sie odwodnic hahaha

  3. #28
    Totalna maniaczka Avatar daruniunia
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Włoszakowice (koło Leszna)
    Postów
    818

    Domyślnie Odp: Wybielanie zębów

    A ja polecam nasypać trochę na szczoteczkę proszku do pieczenia i nim wyszorować ząbki. Efekt natychmiastrowy. A i chwilę język jest tki zdrętwiały. Jednak nie można tego stosować na dłuższą mete bo jak każdy środek wybielający szkodzi na szkliwo zębów.
    "Milczenie jest krzykiem uradowanych motyli"

  4. #29
    No to..wpadłam Avatar Ewelinaaa
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Postów
    154

    Domyślnie Odp: Wybielanie zębów

    daruniunia ja słyszałam o sodzie oczyszczonej Stosowałam białą perłę, fakt wybiela świetnie ale co miałam nadwrażliwe żeby to masakra, jak jadłam lody to się normalnie popłakałam.

  5. #30
    Totalna maniaczka Avatar daruniunia
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Włoszakowice (koło Leszna)
    Postów
    818

    Domyślnie Odp: Wybielanie zębów

    No to właśnie dlatego ze gdy stosujemy takie preparaty to one niszczy szkliwo zębów i dlatego tk jest. Więc raz na jakiś czas to można... ale na dłuszy okres już nie
    "Milczenie jest krzykiem uradowanych motyli"

  6. #31
    Totalna maniaczka Avatar mariolak83
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Skąd
    gdzieś w Polsce
    Postów
    730

    Domyślnie Odp: Wybielanie zębów

    Ja jak ściągałam aparat to pytałam się dentystki o wybielenie moich zębów a ona odpowiedziała ze mam białe więc po co je wybielac... Poleciła mi pastę BLANX. Kupiłam i zapłąciłam za to 28 zł. Ale nie jestem zadowolona. Zęby stały się nadwrażliwe i teraz muszę z tym walczyć natomiast polecam blendamed 3d white. chyba tak to jakoś leci. Dla mnie rewelacja. Co do pasków i białej perły to jeszcze nie próbowałam

  7. #32
    Nałogowiec Avatar elinka
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Wadowice
    Postów
    660

    Domyślnie Odp: Wybielanie zębów

    dla mnie blendamed nie jest zbyt rewelacyjna może jestem za bardzo wymagająca

  8. #33
    No to..wpadłam Avatar karolinka_zuzia1989
    Zarejestrowany
    May 2009
    Skąd
    Hagen NRW (wakacje Piekary Slaskie)
    Postów
    227

    Domyślnie Odp: Wybielanie zębów

    ja nie wierze w te sztuczki , wybiela na jakis czas zabki ale po miesiacy kolor powroci a wiekszosc podraznia bardzo szkliwo wiec nie warto ja stosowalam zel wo pedzelku co trzeba bylo smarowac zeby po 3tyg.jak cos jadlam zimne cieple obojetnie zeby tak mnie bolaly ze nie szlo, teraz uzywam pasty wybielajacej perl weiss i uwazam ja za dobra nie widac az duzej roznicy ale napewna sa jasniejsze zeby niz wczesniej

  9. #34
    Totalna maniaczka Avatar mariolak83
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Skąd
    gdzieś w Polsce
    Postów
    730

    Domyślnie Odp: Wybielanie zębów

    Cytat Napisał karolinka_zuzia1989 Zobacz post
    ja nie wierze w te sztuczki , wybiela na jakis czas zabki ale po miesiacy kolor powroci a wiekszosc podraznia bardzo szkliwo wiec nie warto ja stosowalam zel wo pedzelku co trzeba bylo smarowac zeby po 3tyg.jak cos jadlam zimne cieple obojetnie zeby tak mnie bolaly ze nie szlo, teraz uzywam pasty wybielajacej perl weiss i uwazam ja za dobra nie widac az duzej roznicy ale napewna sa jasniejsze zeby niz wczesniej
    a gdzie tę pastę można kupić i ile ona kosztuje?

  10. #35
    No to..wpadłam Avatar karolinka_zuzia1989
    Zarejestrowany
    May 2009
    Skąd
    Hagen NRW (wakacje Piekary Slaskie)
    Postów
    227

    Domyślnie Odp: Wybielanie zębów

    JA KUPUJE W rosmannie aale nie pamietam ile kosztuje

  11. #36
    Instruktor Mistero Milano Avatar Anna Kosińska
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Cuijk Holandia
    Postów
    1 729

    Domyślnie Odp: Wybielanie zębów

    Ja uzywam przez moze dwa dobre lata sensodyne i jestem z niej zadowolona..wiele eksperymentowalam i jednak pasta jest najlepsza,
    aaaaaaaaaa i jeszcze lubie rowniez paste i plyn z Elmexx..

  12. #37
    Totalna maniaczka Avatar pa_pi1
    Zarejestrowany
    May 2009
    Postów
    715

    Domyślnie Odp: Wybielanie zębów

    Ja kiedys miałam taka fajną chyba beverly hills wybielającą i byłam zadowolona

  13. #38
    Gość
    niezalogowany

    Domyślnie Odp: Wybielanie zębów

    ja osotanio nie wybielałam zębów, ale postanowiłam znów zacząć... nie chciało mi się znów użerać z tą białą perłą, szczękami i ślinotokiem i kupilam w aptece pastę BLANXMed (75ml/22zł) http://www.aptekaslonik.pl/images/ca...2984a5afa8.jpg

    po kliku razach juz powoli widać różnicę.. myślę że tydzień czasu wystaczy mi na osiągnięcie celu. pasta fajna, smak miętowy, i super dizajnerska tubka http://www.happydental.pl/photo/prod...ae39c96b51.jpg podoba mi się i szybko działa. na razie nie czuję żeby zęby były wrażliwe... zobaczymy za jakiś czas

  14. #39
    INM & RaNails Educator EF Avatar asia
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    ndm / warszawa
    Postów
    6 951

    Domyślnie Odp: Wybielanie zębów

    też raz mieliśmy tą pastę ale jakoś nie widziałam różnicy. ja chwilowo zrezygnowałam z wybielania bo zęby mi się bardzo popsuły i możliwe że od tego

  15. #40
    Nałogowiec Avatar naatajla
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    Rybnik
    Postów
    601

    Domyślnie Odp: Wybielanie zębów

    ja polecam paste signal white now ktora polecila Chanti25 bo naprawde ona dziala
    mozna te skropic paste kilkami kropli soku z cytryny nie mozna robic tego czesto poniewaz cytryna niszczy szkliwo zebow ale to tez dziala

  16. #41
    Totalna maniaczka Avatar hersa
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Postów
    1 026

    Domyślnie Odp: Wybielanie zębów

    signal white now na moich zębach nie dała żadnego efektu. Jestem w trakcie wybielania białą perłą i mam pytanie: po ilu "użyciach" było u Was widać efekty? Ja już 6 razy to w gębie trzymałam i mam wrażenie że nic się nie zmieniło. Mam naturalne niezbyt białe zęby więc nie liczyłam na śnieżną biel, ale palę papierochy to myślałam że chociaż te przebarwienia od fajek zejdą, a nie możliwe że nie mam żadnych przebarwień. Co do nadwrażliwości to narazie nie czuję, ale zawsze miałam mocne zęby, nigdy nie były wrażliwe, tylko dziąsła mnie trochę pieką jak myje zęby, a mam twardą szczoteczkę.

  17. #42
    Gość
    niezalogowany

    Domyślnie Odp: Wybielanie zębów

    Cytat Napisał hersa Zobacz post
    signal white now na moich zębach nie dała żadnego efektu. Jestem w trakcie wybielania białą perłą i mam pytanie: po ilu "użyciach" było u Was widać efekty? (...)
    po pierwsze zmień szczoteczke na miękką, po drugie, ja nie pije kawy, zwykłej herbaty tylko zieolną i białą, i nie palę... BP używałam 2razy dziennie po godzinie przez tydzień, a potem raz zakładałam na noc przez nastepny tydzień... więc 2 tyg i powinno byc widać...

  18. #43
    Nałogowiec Avatar Etna
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Białystok
    Postów
    614

    Domyślnie Odp: Wybielanie zębów

    ja ogólnie ząbków nie wybielam, bo jakoś chęci brak, po za tym tak złotem aż nie zarosły ale moja kumpela wybiela, no i podstawa jak Woszczurek pisze... zero kawy i fajek, ona kupiła jeszcze jakaś tam specjalna pastę na allegro za 45 zł i gumy do żucia wybielające na allegro tak samo paczka za 10zł. i ona ma takie białe ze na dyskotekach jej się pod uv świecą hahah

  19. #44
    Totalna maniaczka Avatar hersa
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Postów
    1 026

    Domyślnie Odp: Wybielanie zębów

    etna hihi az takich białych nie chcę a kawy nie pijam, tylko zieloną cherbatkę z opuncją- pychota

  20. #45
    INM & RaNails Educator EF Avatar asia
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    ndm / warszawa
    Postów
    6 951

    Domyślnie Odp: Wybielanie zębów

    ja dostałam do testowania blend-a-med with pearls, słyszałyście może o tym?

  21. #46
    Gość
    niezalogowany

    Domyślnie Odp: Wybielanie zębów

    ja tam jakoś już nie wierzę w te "zwykłe" wybielające pasty, nawet pearl drop nie działa

  22. #47
    Rozkręcanko Avatar ksenka
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Postów
    47

    Domyślnie Odp: Wybielanie zębów

    Ja tez nie wierze w te zwykle pasty bo one scieraja tylko ten niby osad z zewnatrz ale zebow nie wybielaja uzywalam BIALA PERLE bo zel wybiela od wewnatrz i polecam dla mnie rewelacja uzywalam jej przez 3 tygodnie i tylko raz dziennie po 40 minut wieczorem bo nie mialam inaczej czasu na to i jak mnie raz kolezanka zobaczyla ktorej dawno nie widizalam to az zdebiala tak sie zachwycala ze mam takie biale zabki i za pare dni pobiegla do apteki i tez perle kupila) moja siostra miala ta paste blanx ale jej to nic nie dalo:/ zlyszalam jeszcze o paskach CREST podobno sa dobre lepsze od blend a med ale nie probowalam wiec nieiwem

  23. #48
    Rozkręcanko Avatar eva
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Postów
    30

    Domyślnie Odp: Wybielanie zębów

    Ja uzywalam paskow blend'a-med i polecam!
    Co do past wybielajacych mysle ze jakies efekty daja.
    Uzywalam ich przed zalozeniem aparatu i zeby mialam duzo bielsze.
    Z powodu czestego mycia przy aparacie musialam zmienic pasty na duzo lagodniejsze i widze roznice w kolorze zabkow chociaz myje je baardzo czesto.

  24. #49
    Nałogowiec Avatar total
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Postów
    542

    Domyślnie Odp: Wybielanie zębów

    Powiedzcie ile u Was kosztuje wybielanie u dentysty Ja ostanio córce fundnęłam ,dałam 600 zeta .

  25. #50
    Totalna maniaczka Avatar Valia
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    741

    Domyślnie Odp: Wybielanie zębów

    Cytat Napisał ksenka Zobacz post
    Ja tez nie wierze w te zwykle pasty bo one scieraja tylko ten niby osad z zewnatrz ale zebow nie wybielaja uzywalam BIALA PERLE bo zel wybiela od wewnatrz i polecam dla mnie rewelacja uzywalam jej przez 3 tygodnie i tylko raz dziennie po 40 minut wieczorem bo nie mialam inaczej czasu na to i jak mnie raz kolezanka zobaczyla ktorej dawno nie widizalam to az zdebiala tak sie zachwycala ze mam takie biale zabki i za pare dni pobiegla do apteki i tez perle kupila) moja siostra miala ta paste blanx ale jej to nic nie dalo:/ zlyszalam jeszcze o paskach CREST podobno sa dobre lepsze od blend a med ale nie probowalam wiec nieiwem

    ile to kosztuje?
    KAMIS AJ LOF JU

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •