Strona 8 z 12 PierwszyPierwszy ... 456789101112 OstatniOstatni
Pokaż wyniki 176 do 200 z 289

Temat: Wybielanie zębów

  1. #176

    Domyślnie Odp: Wybielanie zębów

    paski sa genialne. polecam

  2. #177
    Nałogowiec Avatar joystynka
    Zarejestrowany
    Nov 2010
    Skąd
    Świebodzin,wcześniej Będzin
    Postów
    546

    Domyślnie Odp: Wybielanie zębów

    może i genialne ale na bardzo krótko.ja tez ich używałam i cieszyłam się jak dziecko ,że ząbki bieleją alee po około 2 tyg było po bieli...
    Pokonac siebie jest najtrudniej..

    www.joystynka-tipsy-stylizacja.bloog.pl

  3. #178
    Wolny strzelec <3 Avatar plushak
    Zarejestrowany
    May 2009
    Skąd
    Bielsko-Biała
    Postów
    3 505

    Domyślnie Odp: Wybielanie zębów

    Cytat Napisał wiola841 Zobacz post
    Plushak co to jest ta biała perła? Jak długo utrzymuje sie biel zębów? Ja kiesyś używałam pasków wybielających z blenda-med i efekt był ale nie na długo
    Biała Perła - System
    proszę,









  4. #179
    Rozkręcanko Avatar wiola841
    Zarejestrowany
    May 2009
    Skąd
    wielkopolska
    Postów
    69

    Domyślnie Odp: Wybielanie zębów

    Dziekuje za odp. a wiesz jaki jest koszt tej perły?

  5. #180
    Nałogowiec Avatar cubaro
    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Skąd
    pomorskie
    Postów
    318

    Domyślnie Odp: Wybielanie zębów

    Wena,
    i co stosujesz tą BP? Jak czytałam posty to widzę, że mam ten sam problem co ty, ciekawa jestem czy się skusiłaś i jakie efekty? Daj znać...

  6. #181
    Redaktor Avatar katherinne
    Zarejestrowany
    Nov 2010
    Skąd
    Legnica
    Postów
    398

    Domyślnie Odp: Wybielanie zębów

    a ja mam nadwrazliwosc zebow.
    Rozmawiałam kiedyś z dentystą po tym jak kupiłam te paski blendamedu (nie mogłam po nich pić, jeść- nic! tak bolało). Jego słowa "nie wolno ABSOLUTNIE wybielać wrażliwych zębów". Do dziś nie mogę jeść nic "cytrynowego" ani mocno kwaśnego. Zimne jedzenie/picie mieszane z ciepłym to dla mnie katorga.


    Zanim którakolwiek z Was zdecyduje się na jakiekolwiek wybielanie- domowe czy inne- PIERW DO DENTYSTY. Są ludzie, którzy po takich zabiegach nie mogą wogóle gryźć większością zębów z powodu bólu wywołanego nadwrażliwością.

    Każde wybielanie w mniejszym lub większym stopniu niszczy szkliwo.

  7. #182
    Rozkręcanko Avatar wiola841
    Zarejestrowany
    May 2009
    Skąd
    wielkopolska
    Postów
    69

    Domyślnie Odp: Wybielanie zębów

    U mnie było podobnie z tą nadwrażliwością zębów, na początku przez 7 dni bylo ok, ale w kolejnym tygodniu zaczęły być wrażliwe na ciepłe, zimne napoje i niestety musiałam przerwać stosowanie tych pasków blenda-med.

  8. #183
    Nałogowiec Avatar cubaro
    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Skąd
    pomorskie
    Postów
    318

    Domyślnie Odp: Wybielanie zębów

    Rozumiem, jak nigdy wcześniej nie wybielałam, ale również wiem co to jest nadwrażliwość. Kiedyś dopadła mnie po jedzeniu dużej ilości winogron i dopiero po dłuższym stosowaniu zielonej elmex przeszło mi, teraz jest super i zastanawiam się w związku z tym, że pewnie też w razie jakby to wróci przy tym wybielaniu. Póki co dzisiaj zakupiłam sobie pastę o której tutaj pisano dużo - blendamed 3D white i zobaczymy. Mam zamiar częściej niż 2x nią myć, ale z picia kawy nie zrezygnuję, ponieważ piję tylko 1. Papierosów nie palę (nigdy nie paliłam) ale jak pisała wcześniej Wena ja mam ciemną kość zębów. Tak się czasami zastanawiam, że może dlatego, że późno mi wychodziły, pierwsze mleczaki wypadły w wieku 9 lat, a jedna z 3 wyszła dopiero w wieku 20 lat. Ja się cieszyłam, że taka bielutka była, odróżniała się od pozostałych zębów a pani stomatolog mówiła mi wówczas, że ona i tak szybko zżółknie, i tak też się stało. No ciekawe, prawda? Może ktoś wie coś na ten temat?

  9. #184
    Molestantka klawiatury Avatar zołzella
    Zarejestrowany
    Nov 2010
    Postów
    1 674

    Domyślnie Odp: Wybielanie zębów

    cubaro co do zielonego elmexa - to znajoma niedawno uzywała pasków blend a med i do tego własnie elmexa który super walczy z nadwrażliwością spowodowaną paskami
    tez zamiarzam uzyc tego zestawiku ale byłam w 2 rossmanach i brakło pasków
    zamówię na allegro bo wychodza sporo taniej

  10. #185
    Wolny strzelec <3 Avatar plushak
    Zarejestrowany
    May 2009
    Skąd
    Bielsko-Biała
    Postów
    3 505

    Domyślnie Odp: Wybielanie zębów

    Ja nigdy nie miałam problemu z nadwrażliwością także pozwoliłam sobie na wybielanie ząbków białą perłą bo na wybielanie u dentysty mnie nie stać
    Z teraźniejszych efektów jestem zadowolona, idzię się usmiać przy ślinieniu sie mnie to nie przeszkadza









  11. #186
    Rozkręcanko Avatar vmajkav
    Zarejestrowany
    May 2009
    Skąd
    Stargard Szczeciński
    Postów
    66

    Domyślnie Odp: Wybielanie zębów

    Ja uzywam bialej perly i jestem bardzo zadowolona. Efekt super. Teraz zakladam szczeke tylko raz na jakis czas, juz nie codziennie. koszt bp to ok 60 zl, zalezy w jakiej aptece. A zele sa naprawde wydajne

  12. #187
    Redaktor Avatar katherinne
    Zarejestrowany
    Nov 2010
    Skąd
    Legnica
    Postów
    398

    Domyślnie Odp: Wybielanie zębów

    przeczytajcie co napisała plushak: "Ja nigdy nie miałam problemu z nadwrażliwością także pozwoliłam sobie na wybielanie ząbków białą perłą bo na wybielanie u dentysty mnie nie stać
    Z teraźniejszych efektów jestem zadowolona, idzię się usmiać przy ślinieniu sie mnie to nie przeszkadza "

    I TYLKO WTEDY WOLNO WYBIELAĆ! Stosowanie przy nadwrażliwości tych pasków i jednoczesne leczenie nadwrażliwości to przeciez szkodzenie samej sobie.... Rozumiem, że po paskach zrobiła się nadwrażliwość i wtedy ją leczymy, ale żeby leczyć i jednocześnie niszczyć?

    fajnie mieć białe ząbeczki, ale nie kosztem zdrowia.

  13. #188
    Nałogowiec Avatar cubaro
    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Skąd
    pomorskie
    Postów
    318

    Domyślnie Odp: Wybielanie zębów

    Mimo wszystko, ja również zrobiłabym tak jak Zołzella tzn. przy wybielaniu stosowałam ochronę na nadwrażliwość

  14. #189
    Rozkręcanko Avatar alkaniolek
    Zarejestrowany
    Nov 2010
    Skąd
    UK
    Postów
    72

    Domyślnie Odp: Wybielanie zębów

    Czesc babeczki
    Mialam wybielane zeby jakies 4 lata temu. U znajomego dentysty. Mialam odlew szczeki i pozniej musialam na noc wypelniac zelem opalescence. Im zoltsze zeby tym dluzsza kuracje powinno sie robic. Ja mialam tak zolte ze musialam robic jakby podwojna dawke.
    Akurat natura tak mnie obdarzyla, ze mam zolta kosc i co za tym idzie zolte zeby. Nigdy nie palilam, nie pilam kawy, bardzo rzadko herbate. Te wszystkie produkty obecne na rynku o ktorych piszecie, dobre sa, ale trzeba bedzie powtarzac kuracje. Nie daja tez zadawalajacego efektu jesli ktos naprawde ma zolte zeby.
    Ja zrobilam polowe mojej kuracji, bo jak juz wspominalyscie pojawila mi sie taka nadwrazliwosc, ze nawet styk jezyka z zebami doprowadzal mnie do szalu, nie mowiac o tym jak ktos przerzucal strony gazety czy czyms szelescil. Mimo tego, ze zrobilam polowe kuracji, dalo to super efek i moje zeby byly i sa biale do dzis. Na nadwrazliwosc dentysta polecil mi ELMEX plyn i paste, oraz jest tez taki zel specjalny, ktory maja tylko dentysci. To tez mi dal. Moja straszna nadwrazliwosc mogla wynikac tez z tego, ze mialam pilowane jedynki i kly, zeby wyrownac zeby i nie wygladac jak wampir hehe...

    Do czego zmierzam... Z pasta ELMEX jakos nie moglam sie zaprzyjaznic, bo po uzywaniu tej pasty i produktow jakos nie czulam swiezosci w ustach tak jak po innych pastach. Nadrwazliwosc dokuczala mi strasznie i wtedy dentysta polecil mi "GC Tooth Mousse", to taka odzywka(o konsystencji pasty do zebow), ktora naklada sie 2 razy dziennie, patyczkiem lub palcem na 3-5 minut zostawia, nie zmywa, jak sie zamknie usta i nawet to polknie to w smaku jest super (sa rozne smaki). To mi pomoglo, pozegnalam sie z nadwrazliwoscia, moge wcinac lody pic gorace napoje itd... Jednak nie moge robic juz kuracji z opalescence, bo mimo tego ze zeby sa biale to uzaleznia i czlowiek chce miec normalnie mega biale perelki jak Simon Cowell.. Probowalam znow opalescence i zalozylam na jedna noc to na nastepny dzien niestety nadwrazliwosc wrocila na 3 dni...

  15. #190
    Nałogowiec Avatar cubaro
    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Skąd
    pomorskie
    Postów
    318

    Domyślnie Odp: Wybielanie zębów

    Alkaniołek to mamy ten sam problem z zębami, ja miałam również piłowane jedynki, ale od razu mi je oklejoną wypełnieniem i muszę je co jakiś czas zmieniać, ponieważ się "wyjadają" tj. tak naturalnie wyszlifowują i znowu jest niefajnie, właśnie powinnam to zrobić
    Na to wybielanie raczej się nie nadaję, ponieważ w dalszych niektórych zębach mam odsłonięte szyjki i pewnie bym miała mega nadwrażliwość.
    Myję tą pastą blendamed i chyba ciut przejaśniały, ale może mi się tylko wydaje. Będę nią myła przez dłuższy czas, zobaczymy.

  16. #191
    Redaktor Avatar katherinne
    Zarejestrowany
    Nov 2010
    Skąd
    Legnica
    Postów
    398

    Domyślnie Odp: Wybielanie zębów

    mam pytanko osnośnie zębów- czy ktoś słyszał o takich nakładkach, które likwidują szpary między zębami? chodzi mi o jedynki no i nie o mnie, ale to ważne. I czy wogóle jest jakiś sposób na te szpary? i czy można wybielać przy takich podkładkach?

  17. #192
    Molestantka klawiatury Avatar zołzella
    Zarejestrowany
    Nov 2010
    Postów
    1 674

    Domyślnie Odp: Wybielanie zębów

    katherinne najlepszy sposób na szpary to licówki - ale to już grubsza kasa, z tym ze warto bo slicznie zęby wyglądają - ja tez sie do jedynek przymierzam ale sie zebrac (zwłaszcza finansowo) nie moge

  18. #193
    No to..wpadłam Avatar MalaMi280783
    Zarejestrowany
    Aug 2010
    Postów
    261

    Domyślnie Odp: Wybielanie zębów

    Dziewczyny, pamiętajcie, że nadwrażliwość to jedno ale z wybielaniem łączy się jeszcze jedno niebezpieczeństwo - generalnie przy wybielaniu należy chronić dziąsła, ja wprawdzie wybielałam żelem dentystycznym (mogę zębami puszczać zajączki na słońcu, bo mam śnieżno biale kości, szkoda tylko że dwa zęby martwe no i dalej daję im czadu plombami wybielającymi od środka i żelem od zewnątrz) ale... po skończonym wybielaniu całego łuku po około dwóch tygodniach zaczęło mi się zapalenie dziąseł - swędzenie, przekrwienie i drażnienie - pasty do zębów zioła płukanki nic nie pomogło, potem płukanki u dentysty - nic, dopiero po trzech tygodniach moja dentystka złożyła broń i przyznała że to ropień okołozębowy i podwójna dawka antybiotyku - MASAKRA Od takiego czegoś można stracić zęby Teraz jak mam dobielać te martwe zęby po leczeniu kanałowym to aż się trzęsę ze strachu...
    Chrońcie dziąsła

  19. #194
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Apr 2011
    Skąd
    Wrocław
    Postów
    10

    Domyślnie Odp: Wybielanie zębów

    jezeli wybielalas zeby metoda "nakladkowa" i wystapily u Ciebie takie problemy z dziaslami to mogly byc to zle wykonane nakladki .. albo juz na etapie pobrania wycisku przez dentyste i nie wyszedl on dokladny a mimo to przekazal on dalej technikowi ten wycisk aby odlal z niego modele i na nim wykonal nakladki.. albo sam technik za blisko szyjek zebow "zrobil miejsce dla zelu" (tak to nazwe aby Was tu nie straszyc medycznymi belkotami ;p) ... przy metodzie nakladkowej bardzo wazne jest idealne dopasowanie nakladek przy szyjkach zebow aby zel nie dostawal sie na dziasla i ich nie draznil!

    ps w tematach "zebowych" chetnie sluze pomoca ;D

    A tak ogolnie to:

    -kazda metoda wybielania zebow ma swoje plusy i minusy
    -dlugotrwale uzywanie past wybielajacych tez niszczy zeby! te pasty dzialaja na zasadzie scierania z zebow osadow itp i przez to scieranie uszkadzaja szkliwo
    -na poczatek kazdemu proponuje najtansza metode - czyli... mycie zebow PO KAZDYM posilku.. nie wazne nawet jaka pasta.. wystarczy tylko to by skutecznie pozbyc sie przebarwien i osadow... oczywiscie nie wskazane jest palenie papierosow, jedzenie i picie barwiacych rzeczy..ale wiadomo ze tak do konca sie nie da .. wiec chociaz 3 razy dziennie myjcie zeby a w miedzyczasie.. po jakis przekaskach.. zujcie gume orbit bez cukru ale nie dluzej niz 30min bo to jest niezdrowe i ma duzy wplyw na staw skroniowo-zuchwowy!
    -przed kazdym "mocniejszym" wybielaniem radze skonsultowac sie z dentysta ..warto zeby zrobil przeglad "paszczy"
    -wybielanie nakladkowe-jest metoda ktora daje piekne efekty za niewygorowana cene ale nie oplaca sie robic nakladek bezposrednio u dentysty! ktoras z Was pisala o cenie 400zl za 1 nakladke.. wiem ze takie ceny sa u dentysty ale warto znalezc technika ktory bezposrednio wykona nam takie nakladki i damy tam duzo duzo taniej.. (przykladowo ja robie takie za 150zl!)- ta ogromna roznica w cenie jest dlatego ze dentysta liczy sobie za prace swoja i technika plus materialy plus dostarczenie w ta i spowrotem tych rzeczy.. o wybielaniu nakladkowym moglabym duuzo napisac ..wiec jesli macie jakies waatpliwosci i pytania to smialo...


    Cytat Napisał katherinne Zobacz post
    mam pytanko osnośnie zębów- czy ktoś słyszał o takich nakładkach, które likwidują szpary między zębami? chodzi mi o jedynki no i nie o mnie, ale to ważne. I czy wogóle jest jakiś sposób na te szpary? i czy można wybielać przy takich podkładkach?

    czy chodzi Ci o:
    Clear aligner



    Przeźroczyste aparaty clear aligner zapewniają estetyczny wygląd, ponieważ są praktycznie niewidoczne.

    W celu przeprowadzenia korekty wady zgryzu przygotowywany jest zestaw clear alignerów (płytek), które stopniowo przesuwają zęby do prawidłowej pozycji. Co trzy tygodnie płytka zmieniana jest na nową, która kontynuuje rozpoczęte leczenie. Aparat powinien być noszony przez 22 godziny na dobę z przerwami na posiłki oraz szczotkowanie zębów. Clear aligner jest niewidocznym i wygodnym w stosowaniu aparatem ortodontycznym.

  20. #195
    Nałogowiec Avatar Anika
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    Europa
    Postów
    646

    Domyślnie Odp: Wybielanie zębów

    Wybielałam zęby metodą BEYOND półtora roku temu. Efekt się nadal utrzymuje, jestem zadowolona
    Za wybielanie zapłaciłam coś ok.600 zl. włącznie z piaskowaniem zębów przed wybielaniem. Po piaskowaniu założono mi plastikową formę na usta tak że mogłam zobaczyć swoje paszczęki w pełnej okazałości Na dziąsła miałam nałożony tak jakby żel, który po paru minutach zastygł i zrobił się jak niebieska guma. Wtedy babka posmarowała mi czymś zęby, nałożyła okulary ochronne i przystawiła lampę. Powiedziała też, że jak będe czuła ból zębów to zrobimy dodatkowe przerwy. Całe wybielanie to 3 sesje po 15 minut. Po 45 minutach miałam zęby bielusieńkie jak kreda Od tego momentu musiałam przestrzegać tzw. białej diety minimum 6 tygodni. Chociaż przez całe wybielanie nie czułam żadnego bólu przy wyjściu z gabinetu poczułam przeszywający ból aż do samego nerwu w jednym zębie. Natomiast wieczorem bolały mnie w ten sposób wszystkie zęby A na koniec byłam tak wykończona tą mordęgą, że poprostu usnęłam Obudziłam się na następny dzień z pięknymi śnieżnobiałymi ząbkami. Ogólnie rzecz biorąc, warto było się pomęczyć A i jeszcze jedna rzecz, przez parę tygodni musiałam myć zęby białą pastą bez fluoru.
    The world is mine

  21. #196
    No to..wpadłam Avatar Wena
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Skąd
    Legnica
    Postów
    266

    Domyślnie Odp: Wybielanie zębów

    Ja się czaję na Białą Perłę już jakiś czas, moje zęby czasem reagują na ciepło, ale myślę, że to są moje felerne ósemki ;/ bo boli mnie tył. Kupiłabym ją już sobie, ale raczej pójdę najpierw na przegląd ;p żeby sobie nie zrobić więcej szkody niż pożytku... A w przyszłym roku myslę, własnie o BEYOND bo na razie kasy brak, komunie, wesela... ;p

  22. #197
    Nałogowiec Avatar cubaro
    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Skąd
    pomorskie
    Postów
    318

    Domyślnie Odp: Wybielanie zębów

    I ja odważyłam się na wybielenie ponieważ moja dentystka mnie namówiła. Bałam się okropnie tej nadwrażliwości i... strachy na lachy, serio! Robiłam na razie tylko górę, tak na próbę, różnica jest ale... jak pisałam wcześniej moje zęby są ciemnej kości. W każdym razie efekt dużo jaśniejszych zębów osiągnęłam, teraz zmienię wypełnienia i będzie super. Oczywiście teraz wybielę również dół.
    Dentystka zrobiła mi formę - szynę i dała żel do domu, który stosowałam przez 5 dni na noc (8-10 godzin). Jestem b. zadowolona, przez pierwsze parę dni bez przerwy spoglądałam w lustro, żeby się nacieszyć heheh.
    Polecam tym niezdecydowanym, ponieważ miałam kiedyś poważną nadwrażliwość, bałam się okropnie a teraz wiem, że niepotrzebnie, poza tym nawet te ciemne zęby stają się dużo jaśniejsze.
    Ten żel to opalescence 15%

  23. #198
    No to..wpadłam Avatar Wena
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Skąd
    Legnica
    Postów
    266

    Domyślnie Odp: Wybielanie zębów

    Zobaczymy jak będzie u mnie z BP, ale cudów się nie spodziewam, mam kremową kość.

  24. #199
    Wzorki Club Avatar kobietazpazurem
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    TORUŃ
    Postów
    4 711

    Domyślnie Odp: Wybielanie zębów

    ja po wybielaniu mialam strasznie wrazliwe ząbki i od zimnego i od ciełego bolały!

  25. #200
    No to..wpadłam Avatar ewelinka:*
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Postów
    286

    Domyślnie Odp: Wybielanie zębów

    Cytat Napisał Wena Zobacz post
    Uuu wystawiłaś pazurki, tylko nie wiem po co Nie pisałam tylko o pastach i tak, czytałam wątek I też znam takie przypadki, nie chwalę się pozbyciem mleczaków tylko może takie specyfiki inaczej działają na mleczaki niż na stałki i napisałam, że nie wiem, bo mam same stałki, więc schowaj pazuraski, bo Ci się połamią kochana.
    Wena ja napisałam tego posta pokojowo, myślę, że w żaden sposób Cie nie obraziłam, a Ty niepotrzebnie się uniosłaś i nie strzasz mnie proszę połamaniem pazurków! większość ludzi ma stałe zęby, ale ja chciałam potwierdzić przypadek Kurki, więc nie rozumiem twojej reakcji.

    a co do opalescence używałam, fakt, że zużyłam tylko 4 strzykawki... reszta leży w lodówce, bo strasznie bolały mnie zęby... ale dziwne, bo przy stosowaniu na noc 15% po jednej nocy bolały, po następnej nie z dwie noce, a potem znowu... nie wiem czym to spowodowane... muszę zacząć znowu wybielać, ale efekt super, wszyscy zauważyli fakt bielszych zębów.
    wybielałam razem z dwiema koleżankami, jednej się wybieliły, a drugiej wcale - załapała się do tych 5% społeczeństwa;/ efekt się trzyma, ale chcę bielsze ząbki. moje ząbki...

    Zaloguj się | Facebook

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •