Strona 9 z 12 PierwszyPierwszy ... 56789101112 OstatniOstatni
Pokaż wyniki 201 do 225 z 289

Temat: Wybielanie zębów

  1. #201
    No to..wpadłam Avatar Wena
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Skąd
    Legnica
    Postów
    266

    Domyślnie Odp: Wybielanie zębów

    Ewelinka, ale wygrzebałaś matko juz o tym zapomniałam, ale na pewno też nie chciałam nic złośliwie napisać Może źle zrozumiałam Twojego posta, tak to jest jak się pisze, można źle to odczytać. Peace

    Ja się właśnie boję czy nie nabawię się nadwrażliwości lub czy będę w tych 5% ;/ Jak wybielałam paskami Blend-a-med, to szału nie było, były jaśniejsze i połyskliwe, pozbyłam się kamienia za jedynkami. A dziąsła mnie troszkę czasem bolały (czasem reaguję na zimno...) ale uzywałam Sensodyne i przeszło, bo nad kłem mi sie kiedys odusnęło dziąsło, więc ono czasem ciutkę krawaiło. Zastanawiam się czym zabezpieczyć dziąsła jak będę stosować BP.

  2. #202
    No to..wpadłam Avatar ewelinka:*
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Postów
    286

    Domyślnie Odp: Wybielanie zębów

    ja swoje strzykawki kupiłam u tego sprzedawcy:
    i w sprzedaży ma takie gotowe nakładki przeciw nadwrażliowości
    FlorOpal OPALESCENCE STOP NADWRAŻLIWOŚCI (1569890927) - Aukcje internetowe Allegro

    ja po wybielaniu używałam blendamed pro expert przeciw nadwrażliwości - pomogło!

  3. #203
    No to..wpadłam Avatar Wena
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Skąd
    Legnica
    Postów
    266

    Domyślnie Odp: Wybielanie zębów

    O dzięki super i całkiem tanio! Pewnie sobie kupię, bo znając życie będą mnie boleć, no i pasta musi być! Oczywiście najpierw przegląd czy nie mam ubytków czy dziurawej plomby.

  4. #204
    No to..wpadłam Avatar Wena
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Skąd
    Legnica
    Postów
    266

    Domyślnie Odp: Wybielanie zębów

    Powiem Wam po tygodniu używania BP, że szału nie ma, za to wypadła mi 1,5 roczna biała plomba i bolą mnie już zęby..wydaje mi sie też, że nieco mi się dziąsła odsunęły.

  5. #205
    Molestantka klawiatury Avatar rudzielec
    Zarejestrowany
    Oct 2010
    Skąd
    Kiedyś SZCZECINEK, teraz Boston;)
    Postów
    1 735

    Domyślnie Odp: Wybielanie zębów

    a ja dzis juz mam biala perle i zrobie fotke przed i po i kiedys ja wstawie jak juz bede widziala rezultaty o ile bedą
    SKORO JESTEŚMY TYM, CO JEMY
    TO NIEZŁE ZE MNIE CIACHO

  6. #206
    Totalna maniaczka
    Zarejestrowany
    Apr 2011
    Postów
    985

    Domyślnie Odp: Wybielanie zębów

    Ja uzyłam aż raz białej perły, bo przeszkadzają mi te nakładki. Nie mogę ich nosić i tyle a tak bardzo chciałam mieć białe ząbki. Jak by ktoś chciał mogę odsprzedać za 20 zł + koszty wysyłki,czyli jakieś 7 zł, tylko oczywiście został jeden aplikator. Jak coś zapraszam na priv

  7. #207
    Totalna maniaczka Avatar germana
    Zarejestrowany
    May 2010
    Skąd
    Marki / Warszawa
    Postów
    768

    Domyślnie Odp: Wybielanie zębów

    ja używałam kiedyś (ze 3 lata temu) białej perły raz dziennie przez tydzień... ciut więcej i na prawdę widziałam rozniecę drobną ale była...
    ale ostatnio kawka kawka i odbija się to na zębach a przynamniej ja to widze więc w tym tygodniu planuje coś znowu zmachać z białą...
    zobaczymy czy podoła

    a tak w ogóle jak używałam to potwornie się śliniłam więc robiłam sobie tampony z papieru toaletowego i wkładałam pod język i na język... pomagało xD

  8. #208
    Molestantka klawiatury Avatar rudzielec
    Zarejestrowany
    Oct 2010
    Skąd
    Kiedyś SZCZECINEK, teraz Boston;)
    Postów
    1 735

    Domyślnie Odp: Wybielanie zębów

    o germana warto wiedziec ze papier tamuje slinotok germana ja czytalam gdzies na jakims forum jak typek pokazal roznice zebow robil tylko gorne zeby pookazac efekt, i roznica miedzy gora a dolem byla kolosalna, ale...(zawsze jakies ale) twierdzil ze jak robil po pol h to mu nic nie dawalo, wiec postanowil miec to w jamie calą noc. nie wiem jak to sie przeklada na nadwrazliwosc zebow, ale chyba cala noc to za duzo, nie
    SKORO JESTEŚMY TYM, CO JEMY
    TO NIEZŁE ZE MNIE CIACHO

  9. #209
    Kosmetyczka Avatar lirene21
    Zarejestrowany
    Aug 2010
    Skąd
    Lublin
    Postów
    434

    Domyślnie Odp: Wybielanie zębów

    germana widzę że mamy podobne pomysły też ślinię się z tą białą perłą efekt jak narazie jest znikomy ale dopiero używam jej 1,5 tyg

  10. #210
    Totalna maniaczka Avatar germana
    Zarejestrowany
    May 2010
    Skąd
    Marki / Warszawa
    Postów
    768

    Domyślnie Odp: Wybielanie zębów

    zależy od ząbków.

    co do czasu. ja mam ogólnie bardzo wrażliwe zęby i masakrycznie delikatne dziąsła i bez białej.

    ale moja znajoma np. sporo sobie rozjaśniła bo tez nie widziała efektów i noszenie na noc przyniosło efekty.

    Ja osobiście boje się że ok na zewnątrz będzie ładnie ale nie chce zniszczyć szkliwa itd więc wole nie przesadzać

    ale może kiedyś zaryzykuje i nie zaślinię się na śmierć

  11. #211
    Kosmetyczka Avatar lirene21
    Zarejestrowany
    Aug 2010
    Skąd
    Lublin
    Postów
    434

    Domyślnie Odp: Wybielanie zębów

    slinienie jest do opanowania nie wiem czy Ty też tak miałaś ale ja w pierwszym tygodniu myślałam że oszaleję popuchły mi dziąsła kiedy nakładałam perłę strasznie bolało więc nie dałam rady wytrzymać więcej niż 10 min. po 3 dniach samo przeszło i teraz jest już ok.

  12. #212
    Totalna maniaczka Avatar germana
    Zarejestrowany
    May 2010
    Skąd
    Marki / Warszawa
    Postów
    768

    Domyślnie Odp: Wybielanie zębów

    ja ogólnei wytwarzam dużo śliny i ciężko było do opanowania nic innego oprócz papieru nie dawało rady.

    Właśnie założyłam nakładeczki
    więc pół godzinki lub dłużej może wytrzymam ( w sobotę idę na wesele więc trzeba się poświecić )

    mnei ciut na początku zapiekło ale to chyba wina umytych zębów.
    radzą w instrukcji żeby umyć bo inaczej nie działa więc umyłam...

    po 2-3 min pieczenie ustało i jest fajnie ( nie licząc małęgo ślinotoku, kiedyś jakoś był większy )

    dzisiaj planuje zrobić 3 razy. zobaczymy czy dam rade i jaki będzie efekt.

    wczoraj kupiłam w aptece nową serie z fluorem


    po 20 minutach czuje tak jakby zmęczenie w dziąsłach... jakby czuły że coś się tam dzieje ale nie bolą
    nie wiem jak to opisać.
    dużego ślinienia nadal brak.
    Ostatnio edytowane przez germana ; 26-07-2011 o 13:25 Powód: dalsza relacja live ;p

  13. #213
    Molestantka klawiatury Avatar rudzielec
    Zarejestrowany
    Oct 2010
    Skąd
    Kiedyś SZCZECINEK, teraz Boston;)
    Postów
    1 735

    Domyślnie Odp: Wybielanie zębów

    no ja mam ta nowa jest napisane +fluor i tez mam nakladki zalozone i mam akcje slina poki co nic nie pieczem ja mam ogolnie odruch wymiotny jak mam jakis plastuik w buzi i walcze z tym naprawde najpierw robie gore pozniej bedzie dół, bo nie dalabym rady wytrzymac z tym w jamie dzis zaczelam musialam sie zebrac w sobie startuje z odcieniem tym trzecim czyli nie mam strasznych zebow, ale zawsze cos.
    SKORO JESTEŚMY TYM, CO JEMY
    TO NIEZŁE ZE MNIE CIACHO

  14. #214
    VIP Avatar natalia268
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    7 165

    Domyślnie Odp: Wybielanie zębów

    dziewczyny róbcie zdjecia przed i po bo tak sie nad tym zastanawiam, ale jakos do konca nie moge sie przekonac..

    ________________________________________


  15. #215
    Molestantka klawiatury Avatar NiCoLa
    Zarejestrowany
    May 2009
    Skąd
    Bydgoszcz
    Postów
    2 035

    Domyślnie Odp: Wybielanie zębów

    Zgadzam się z Natalią wstawiajcie fotki, bo też jestem ciekawa efektów

  16. #216
    Molestantka klawiatury Avatar rudzielec
    Zarejestrowany
    Oct 2010
    Skąd
    Kiedyś SZCZECINEK, teraz Boston;)
    Postów
    1 735

    Domyślnie Odp: Wybielanie zębów

    a ja zapomnialam zrobic fotke na samym poczatku, ale tovnic, bede wybielala same gorne a pozniej same dolne, wiec jak skoncze gore to wstawie zdjecie z roznicą.

    doszłam do wniosku, ze po kilku dniach umieram na zęby, ból straszny przeszywający...fakt faktem przechodzi, ale strasznie, juz mialam ochote tym wszystkim rzucić w kąt.
    Ostatnio edytowane przez rudzielec ; 31-07-2011 o 07:55
    SKORO JESTEŚMY TYM, CO JEMY
    TO NIEZŁE ZE MNIE CIACHO

  17. #217
    Nałogowiec Avatar Zuzanna Rzeszewska
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    Dublin
    Postów
    568

    Domyślnie Odp: Wybielanie zębów

    Tak zachwalacie ten zel Biala Perla,ze az sie skusilam przyjedzie w piatek razem z moja kumpela, az sie nie moge doczekac

  18. #218
    Nałogowiec ban
    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Postów
    481

    Domyślnie Odp: Wybielanie zębów

    Ok - jest biel po użyciu tego czegoś, ale co dalej? Po kilku tygodniach wszystko wraca do normalności? Bo bez systematycznego mycia zębów, ograniczenia kawy i fajek, chyba nie da się tego trwale wyeliminować, prawda?

  19. #219
    Molestantka klawiatury Avatar rudzielec
    Zarejestrowany
    Oct 2010
    Skąd
    Kiedyś SZCZECINEK, teraz Boston;)
    Postów
    1 735

    Domyślnie Odp: Wybielanie zębów

    ja zuzylam polowe tubki i mi bardzo wybielilo roznica miedzy gorna\ szczeka a dolna jest. nie uzywam tego ponad miesiac i nadal kazdy zwraca uwage ze mam biale zeby. wiec rezultaty nie znikają ot tak.
    SKORO JESTEŚMY TYM, CO JEMY
    TO NIEZŁE ZE MNIE CIACHO

  20. #220
    Kosmetyczka Avatar lirene21
    Zarejestrowany
    Aug 2010
    Skąd
    Lublin
    Postów
    434

    Domyślnie Odp: Wybielanie zębów

    Wiadomo ze w trakcie wybielania trzeba ograniczyć picie kawy czy herbaty, u mnie rezultat trzymał się kilka tygodni po ślubie ale wiele też zależy od predyspozycji ząbków do wchłaniania przebarwień

  21. #221
    Nałogowiec ban
    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Postów
    481

    Domyślnie Odp: Wybielanie zębów

    Czyli w praktyce to trzeba co jakiś czas powtarzać tak? Hmmm... ta biel jest sztuczna...
    Czy to nie jest szkodliwe? Na dziąsła? Na szkliwo? Jakoś nie chce mi się wierzyć, że takie zabiegi nie mają negatywnego wpływu!

  22. #222
    Kosmetyczka Avatar lirene21
    Zarejestrowany
    Aug 2010
    Skąd
    Lublin
    Postów
    434

    Domyślnie Odp: Wybielanie zębów

    zacznijmy od tego co w dzisiejszym świecie nie jest szkodliwe ? nawet jedzenie ma na nas negatywny wpływ.

  23. #223
    Molestantka klawiatury Avatar rudzielec
    Zarejestrowany
    Oct 2010
    Skąd
    Kiedyś SZCZECINEK, teraz Boston;)
    Postów
    1 735

    Domyślnie Odp: Wybielanie zębów

    monkas - jesli uwazasz ze negatywne to nie wybielaj, kup sobie specjalistyczne pasty i tyle. chociaz jest napisane ze zawiera fluor wiec wiesz...co do dziąseł z początku bolą ale tylko jeśli żel sie na nich znajdzie, a nie powinien. zeby są chwilowo nadwrażliwe, ale to mija.

    lirene - jasne każdy ma inną kość i inaczej łapie ta biel i każdy ząb inaczej też łapie przebarwienia. więc nie jest powiedziane ze u kazdego utrzyma sie tak samo. ja np nie pale ani nie pije kawy moze tez dlatego u mnie utrzymuje sie dobrze
    a co do jedzeina, to myśle, że nie nawet tylko głownie jedzenia ma na nas tak zły wpływ, trzeba sie pilnować:d
    SKORO JESTEŚMY TYM, CO JEMY
    TO NIEZŁE ZE MNIE CIACHO

  24. #224
    Kosmetyczka Avatar lirene21
    Zarejestrowany
    Aug 2010
    Skąd
    Lublin
    Postów
    434

    Domyślnie Odp: Wybielanie zębów

    dokładnie ja tam nie uważam żeby moim zębom jakoś zaszkodziło wybielanie. od poniedziałku znowu będę wybielać perłą bo mi się następne wesele szykuje tym razem nie swoje

  25. #225
    Nałogowiec Avatar cubaro
    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Skąd
    pomorskie
    Postów
    318

    Domyślnie Odp: Wybielanie zębów

    Hej,
    ja wybielałam żelem Opalescence w szynach. Zabierałam się do tego latami i przekonała mnie do tego dentystka. Zamówiłam u niej wykonanie szyny (bo chciałam spróbować tylko na górę) i żele. Wyszło rewelacyjnie, a miałam już porównanie z dolną szczęką. Gapiłam się bez przerwy w lusterko zachwycając się tą bielą. Wspomnę jeszcze (już wcześniej pisałam o tym w wątku), że moje zęby są z natury żółte więc obawiałam się czy będzie jakichś efekt.
    Później dorobiłam sobie bezpośrednio u protetyczki szynę na dolną szczękę i żel na allegro, robię sobie co pół roku (jestem po 2 razach) i jest super. Teraz nie wstydzę się uśmiechnąć , choć czasami łapię się jeszcze na tym pół uśmieszku.
    Jeśli chodzi o nadwrażliwość to miałam owszem, ale tylko przez jeden dzień. Zawsze można przecież zakładać co drugi dzień (tzn. robić przerwy). Polecam, zdjęć niestety nie mam, a szkoda, przekonałyby Was w 100%.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •