Strona 1 z 6 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki 1 do 25 z 127

Temat: Antyperspiranty

  1. #1
    Totalna maniaczka Avatar białaaaa
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    okolice Stalowej Woli
    Postów
    1 056

    Domyślnie Antyperspiranty

    mam problem..Otóż dokucza mi nadmierne pocenie się... stosowałam wiele najprzeróżniejszych antyperspirantow, ale zaden z nich nie pomógł... Może WY znacie i doradzicie mi jakiś dobry antyperspirant?

  2. #2
    Totalna maniaczka Avatar Nnisiaa
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Postów
    1 339

    Domyślnie Odp: Antyperspiranty

    polecam vichy ewentualnie sa w aptece dostepne np super deo...jest to tzn krysztal...kosztuje ok 17zl starcza na rok! i jest naprawde rewelacyjny ja mialam ten sam problem dopoki nie kupilam sobie super deo

  3. #3
    Instruktor Mistero Milano Avatar Anna Kosińska
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Cuijk Holandia
    Postów
    1 729

    Domyślnie Odp: Antyperspiranty

    Ja polecam dla osob z nadmiernym uciazliwym poceniem,kulka z Vichy...nikt na razie nie narzekal na nia...i jest wlasnie dobra dla osob z ty problemem...

  4. #4
    Totalna maniaczka Avatar białaaaa
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    okolice Stalowej Woli
    Postów
    1 056

    Domyślnie Odp: Antyperspiranty

    słyszałam o jakis tabletkach antybiotykach... czy trzeba wybrac sie po to do lekarza?

  5. #5
    Instruktor Mistero Milano Avatar Anna Kosińska
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Cuijk Holandia
    Postów
    1 729

    Domyślnie Odp: Antyperspiranty

    powiem krotko...jak najmniej zazywajmy medykamentow tylko wybierajmy je wtedy kiedy taka potzreba,a na taka dolegliwosc na prawde polecam te kulke vishy...

  6. #6
    Totalna maniaczka Avatar Aneta
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Dublin
    Postów
    854

    Domyślnie Odp: Antyperspiranty

    antidral,to jest tez dobre to kulka bezzapachowa stosujesz co 2-3 dni ,w aptece ok.15-17zl,polecam

  7. #7
    Totalna maniaczka Avatar Nnisiaa
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Postów
    1 339

    Domyślnie Odp: Antyperspiranty

    oo wlasnie o tym antidralu myslalam ale nazwa mi z glowy wyleciala....z tym ze u nas on jest ok 30zl .....i w nim sama chemia a ten super deo-krysztal to sama natura

  8. #8
    Wzorki Club Avatar Chanti25
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Sulechów
    Postów
    1 849

    Domyślnie Odp: Antyperspiranty

    A ja polecam ETIAXIL do skóry wrażliwej lub normalnej. Nakłada się go po kąpieli przed snem . rano się go zmywa i przez parę dni nie trzeba W OGÓLE używać jakichkolwiek antyperspirantów. Jak dla mnie to hicior, tylko trzeba pamiętać, aby przed posmarowaniem się Etiaxilem dokladnie osuszyć paszki, bo jak są choć troszkę wilgotne to szczypie jak h****a! Nieraz należy pierwszy raz dwa dni z rzedu smarować a później to juz tylko raz w tygodniu , bąź dwa razy w tygodniu. Acha i najważniejsze PASZKI NIE MOGĄ BYĆ DEPILOWANE TEGO SAMEGO DNIA CO NAKLADAMY eTIAXIL-bo bedzie pieklo nieziemsko hi hi hi



    Ostatnio edytowane przez aga ; 22-07-2009 o 20:31
    SZCZĘŚLIWA

  9. #9
    Totalna maniaczka Avatar Nnisiaa
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Postów
    1 339

    Domyślnie Odp: Antyperspiranty

    Antidral to tanszy odpowiednik etiaxilu... dzialaj identycznie...i jest takjak Chanti pisze.... a to szczypanie to jest masakryczne............

  10. #10
    Gość
    niezalogowany

    Domyślnie Odp: Antyperspiranty

    cos mi się przypomniało apropo antyperpirantow:

    moja ciotka pracowała kiedyś w drogerii i pewnego dnia przyszedł facet. elegancki po 50tce w garniaku pod krawatem i plącze sie przy tej kasie i plącze (a to był sklep nie samoobsługowy tylko taki "zza lady") i chodzi i chodzi i czai się jakby chciał przez megafon gumki kupować

    w każdym razie moja ciotka w koncu nie wytzrymała i spytała "w czym moge panu pomóc "
    na to facet:

    wie pani co chciałem taki srodek dla żony... no jak to sie nazywa mysli mysli zrznie głupa i wreszcie wypala:

    "ANTYKONSPIRANT Z RESPIRATOREM"

  11. #11
    Wzorki Club Avatar Chanti25
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Sulechów
    Postów
    1 849

    Domyślnie Odp: Antyperspiranty

    a to dobre
    SZCZĘŚLIWA

  12. #12
    Totalna maniaczka Avatar pa_pi1
    Zarejestrowany
    May 2009
    Postów
    715

    Domyślnie Odp: Antyperspiranty

    ja też zdecydowanie polecam etiaxil, mi akurat bardziej służy ten niebieski bo od czerwonego mam podrażnienia.
    Po zastosowaniu na kilka dni mam spokój

  13. #13
    Totalna maniaczka Avatar Nnisiaa
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Postów
    1 339

    Domyślnie Odp: Antyperspiranty

    Woszczur haha dobry elegancik

  14. #14
    Administrator Avatar samaron
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Zgierz
    Postów
    4 314

    Domyślnie Odp: Antyperspiranty

    A na mnie po jakimś czasie Etiaxil przestał działać, potem była kulka Vichy - nawet spoko, teraz mam Iwostin Aspiria i jest bardzo dobry.

  15. #15
    No to..wpadłam Avatar Ewelinaaa
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Postów
    154

    Domyślnie Odp: Antyperspiranty

    a ja ostatnio kupiłam z garniera kulkę mineralna podobno trzyma 48h, tyle az nie próbowałam ale w takie upalne dni jak dzis (35 stopni) działa idealnie.

  16. #16
    No to..wpadłam Avatar Anna Otkińska
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Mrągowo
    Postów
    244

    Domyślnie Odp: Antyperspiranty

    ja uzywam antidrala od kilku lat masakrycznie sie pociłam nic nie pomagało! a koszulki były tragicznie mokre aż wstyd bleh
    tak jak piszecie jest to tańszy odpowiednik etiaxilu bo koszt u nas ok 14-16zł zależy w jakiej aptece a etiaxil od 50 do nawt 60 zł
    jest kilka zasad które trzeba zastosowac aby dobrze działał
    - stosujemy tylko wieczorem na czyste suche pachy
    - nie stosujemy na ogolone, podraznione pachy! najpierw uzywamy dopiero następnego dnia zmywamy i się golimy!
    -i kolejna wazna rzecz jesli posmarujemy się środkiem nalezy poczekac az się wchłonie np połozyc się i uniesc ręce w górze jesli srodek dobrze się nie wchłonie moze powodować nawet silne swędzenie o którym pisał ktos wczesniej wiem to z do swiadczenia hahah nie raz chodziłam w nocy pachy myć bo zasnęłam z przykurczonymi rękoma
    -uwaga moze odbarwiac odziez więc po uzyciu lepiej nie nakładac pieknych sexi pidzamek
    -uzywamy poczatkowo 2max 3 razy w tyg potem to juz tylko raz na tydzień chyba że znów zaczynamy się pocic wg wymagań
    -jak pisałam wcześnie rano zmywamy ja zawsze jeszcze pryskam się dezodorantem
    a i jeszcze jak wiadomo więkrzośc antyperespirantów ma za zadanie blokowanie gruczołów potowych ten tak samo działa poprostu je zatyka jesli ktos jest wraziwy na zwykłe antyperespiranty ma skłonności do wrzodów nie powinien go uzywać bo jak wiadomo z potem wydalamy toksyny, jesli gruczoły potowe są zatkane antyperespirantem wtedy mogą się w gruczołach się gromadzic toksyny i wrzód gotowy naszczęście ciało ludzie tak jest skonstruowane że rzadko dochodzi do wrzodów bo pot zawsze ujdzie innym miejscem

    jeśli ten środek stosujemy jak należy i zachowamy higienę problem mokrych koszulek zniknie juz po pierwszym uzyciu

    POLECAM dla mnie nie zastapiony
    Zapraszam na mojego bloga

  17. #17
    VIP Avatar natalia268
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    7 165

    Domyślnie Odp: Antyperspiranty

    kurcze ale jak to jest .. to w ogóle stopuje pocenie się czy po porstu zmniejsza ? moja kolezanka ma antidral, no i mówi ze działa itd ale bez wiekszych zachwytów..

    ________________________________________


  18. #18
    hehehehe Avatar Agusia_pa2
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Cieszyn/Helmstedt
    Postów
    1 421

    Domyślnie Odp: Antyperspiranty

    Dziewczyny ja stosuje po kąpieli Rexone i nie mam aż takiego problemu wiadomo jak jest megaa gorąco jak teraz i miałam bardziej obcislą bluzkę to plamki sie pojawiły ale jak was dobrze rozumiem to po tych środkach te plamy by mi się nie pojawiły Bo np mój tata używa Etiaxilu ale on jeszcze do tego miał okropny zapaszek, teraz nie ma tego problemu własnie i myślałam ze to tylko o zapach chodzi..hmm
    Nie patrz nigdy na twarz, czy piekna i mila. Patrz tylko na serce, bo w nim dobroć i sila



  19. #19
    Molestantka klawiatury Avatar NiCoLa
    Zarejestrowany
    May 2009
    Skąd
    Bydgoszcz
    Postów
    2 035

    Domyślnie Odp: Antyperspiranty

    też miałam ten problem i kupiłam sobie kulke z Garnier'a i teraz jest oki polecam

  20. #20
    VIP Avatar Artlia
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Skąd
    Świdnica
    Postów
    336

    Domyślnie Odp: Antyperspiranty

    też stosuję Antidral około 1,5 roku, jest rewelacyjny, zero potu pod pachami a co za tym idzie zero plam na bluzkach gorąco polecam
    dodam jeszcze ze jest bardzo wydajny, ja mam caly czas ten jeden- pierwszy, własnie się kończy
    można go też stosować na inne miejsca które bardzo się poca np stopy i dłonie

  21. #21
    No to..wpadłam Avatar Anna Otkińska
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Mrągowo
    Postów
    244

    Domyślnie Odp: Antyperspiranty

    czytałam kiedys ze nie na wszystkie osoby on działa a u innych np tylko zmniejsza pocenie na mnie działa 100% wogóle zero potu po tygodniu od uzycia znów zaczynam się lekko pocić wtedy znów uzywam
    mnie tak kulka starcza na dobrych kilka miesięcy kupuję ją 1-2 razy w roku, i wiele moich koleżnanek też go stosuje i tez działa w 100%
    zapach hymmm sam spirytus (stąd mogą występować podrażnienia skóry)ale lepsze to niż zapach potu pozatym i tak sę to rano zmywa
    Zapraszam na mojego bloga

  22. #22
    VIP Avatar Artlia
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Skąd
    Świdnica
    Postów
    336

    Domyślnie Odp: Antyperspiranty

    na szczęscie na mnie też działa w 100% a efekty trzymaja sie od 1 tyg do 2tyg nawet

  23. #23
    No to..wpadłam Avatar pinaaa87
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Legnica
    Postów
    100

    Domyślnie Odp: Antyperspiranty

    Anti daral również polecam

  24. #24

    Domyślnie Odp: Antyperspiranty

    Niestety mi od Nivea Cool pozostawały białe plamy na odzieży
    Szybkie pranie nie pomaga, trzeba ustawić panią pralkę na cykl 2 godzinny
    dopiero wtedy czyste

  25. #25
    INM & RaNails Educator EF Avatar asia
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    ndm / warszawa
    Postów
    6 951

    Domyślnie Odp: Antyperspiranty

    na mnie żaden antyperspirant nie działa, z takich kosmetycznych rzeczy najlepszy jest garnier mineral 48h. etaxil tez jest kiepski bo dość ostry i działa na 2-3 dni.

    polecam syneo5, jest rewelacyjny, działa praktycznie tydzień. niebardzo da się go kupić w PL, jedynie przez internet, ale jeżeli chodzi o mnie to jedyne co działa

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •