Strona 5 z 6 PierwszyPierwszy 123456 OstatniOstatni
Pokaż wyniki 101 do 125 z 127

Temat: Antyperspiranty

  1. #101
    Molestantka klawiatury Avatar Tosiaczek
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    Bielsko-Biała
    Postów
    1 513

    Domyślnie Odp: Antyperspiranty

    A ja chyba zostanę przy etiaxilu

    Kaniusia przecież po goleniu masz podrażnioną skóre Kiedyś też się tak załatwiłam, z przyzwyczajenia wieczorem pod prysznicem ogoliłam się a potem użyłam etiaxilu normalnie horror piekło jak .... no i tyle Teraz już pamiętam żeby się nie golić przed aplikacją preparatu

    Czyt na długo starcza to bym się kłóciła bo on wyparowuje no chyba że owija się go folią

    http://bellissima-joanna-werbska.blogspot.com/

    "Możesz wychylić do dna nawet litra, a jednak,
    Nie odnajdziesz uczuć w dużych cyckach bez serca..."

  2. #102
    VIP Avatar natalia268
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    7 165

    Domyślnie Odp: Antyperspiranty

    ja wczoraj w koncu kupiłam sobie Antidral. Zapłaciłam 20 zł.

    Przeczytałam ulotke, ale jednak zastosowałam go na noc

    bo stwierdzenie w ulotce ze zabarwia ubrania i ze trzeba stosowac rano...yyy... jakby jedno drugie wykluczało, wiec wolałam na noc...

    zobaczymy co to będzie

    choć nie powiem troche mnie szczypało, musiałam az drapac.. ale to do wytrzymania, wcale nie jakies mocne swedzenie. Oczywiscie nie nakładałam na świeżo ogolone paszki

    ________________________________________


  3. #103
    Kosmetyczka Avatar Ewita
    Zarejestrowany
    Mar 2013
    Postów
    38

    Domyślnie Odp: Antyperspiranty

    Witam wszystkich
    Jako że lato już się pcha do nas warto zainwestować w dobry antyperspirant hehe
    Chciałabym Wam polecić Anty-perspirant Ziaja - Bloker.
    Mi bardzo pomógł. Nie podrażnia jak Antidral lub Etiaxil, których też próbowałam.
    Lepszy niż ałun.
    Niska cena, dostępny w drogeriach!
    Pozdrawiam serdecznie

  4. #104
    Nałogowiec Avatar marylin
    Zarejestrowany
    Feb 2013
    Skąd
    Wicie-Jarosławiec
    Postów
    328

    Domyślnie Odp: Antyperspiranty

    Ewita ja mam inne doświadczenie z ziają- blokerem, owszem pomaga,jest bezzapachowy a to duży plus i stosowałam go ok.3 miesięcy. Niestety w tej chwili odstawiłam, bo każda aplikacja powodowała mocne swędzenie i podrażnienie skóry.Nie wiem co spowodowało taką reakcję,może mam wrażliwą skórę.Jak upały zaczną mi doskwierać to może znowu do niego wrócę i sprawdzę czy juz jest ok


    A co to jest ten ałun o którym wspomniałaś?
    Ostatnio edytowane przez marylin ; 17-05-2013 o 15:27


  5. #105
    Wizażystka Avatar agnieszka-nails
    Zarejestrowany
    Mar 2013
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    390

    Domyślnie Odp: Antyperspiranty

    Potwierdzam, bloker ziaji jest rewelacyjny

    A co do ałunu to znam go od strony użytkowania przy manicure gdy zatnę klientkę wycinając skórki, po nałożeniu go od razu tamuje krwawienie. Słyszałam, że faceci po goleniu też go używali (nie wiem jak teraz) gdy się zacieli

  6. #106
    Molestantka klawiatury Avatar sandrus
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    1 521

    Domyślnie Odp: Antyperspiranty

    Ja właśnie po zakupie Ziajki blokera
    Polecam jak najbardziej.
    Kiedyś już stosowałam i faktycznie jest skuteczny

  7. #107
    Kosmetyczka Avatar Ewita
    Zarejestrowany
    Mar 2013
    Postów
    38

    Domyślnie Odp: Antyperspiranty

    Marylin:
    Ja zaczęłam stosować Bloker rok temu. Przyznam szczerze, że na początku stosowałam się do zaleceń producenta co do jego stosowania Ale tylko na samym początku. Smarowałam go na noc 2-3 dni pod rząd w tygodniu tak mniej więcej. Zaczęłam w lecie. Zauważyłam, że to naprawdę działa. Cały czas było sucho... No i przestałam go używać jakoś po 2-3 miesiącach letnich. W tym czasie nie miałam podrażnień. Dodam bardzo ważną rzecz: Ja osobiście nie golę pach tylko depiluję. I jak używam blokera (teraz znów do niego wracam) to dzień - dwa dni po depilacji dopiero go używam. Ważne jest żeby używać na niepodrażnioną skórę po goleniu i depilacji. I mam jeszcze jedną taką ciekawą radę dla Ciebie bo mi bardzo pomaga. Teraz używam blokera bardzo sporadycznie bo pocę się o wiele mniej odkąd zaczęłam go używać rok temu. Spróbuj zrobić tak, że po depilacji zrób sobie przerwę, niech ta skóra odetchnie, potem nałóż bloker 2-3 dni na noc. Albo odwrotnie przed depilacją nałóż bloker byleby skóra nie była świeżo po. W ciągu dnia: Wsmaruj w paszki: ISANA - DEO CREME MILD (kupisz w rossmannie tj. dezodorant w kremie bardzo tani). Ten dezodorant złagodzi dziwne uczucie napięcia skóry które możesz mieć po blokerze a jednocześnie jest bardzo dobrym dezodorantem w kremie.
    Co do ałunu tak jak napisała Agnieszka wcześniej I jest to kosmetyk naturalny, dezodorant który zabezpiecza przed powstawaniem brzydkiego zapachu podczas pocenia się. Napisałam, że bloker jest dla mnie lepszy niż ałun ponieważ ałun nie hamował u mnie pocenia, nie zmniejszał go jedynie niwelował zapach. Dlatego poleciłam Bloker i Sandrusia też
    Mam nadzieję że ktoś spróbuje i mu pomoże!

  8. #108
    Nałogowiec Avatar marylin
    Zarejestrowany
    Feb 2013
    Skąd
    Wicie-Jarosławiec
    Postów
    328

    Domyślnie Odp: Antyperspiranty

    Ewita dziękuję za bardzo pomocne rady ,na pewno je zastosuję,chyba rzeczywiście golenie było przyczyną i nie pomślałam,że mogę łagodzić napięcie skóry innym kremowym dezo Swietny pomysł


  9. #109
    Totalna maniaczka Avatar sylla
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    w domku jednorodzinnym... ;-)
    Postów
    1 250

    Domyślnie Odp: Antyperspiranty

    Miałam straszny problem z poceniem. To było coś strasznego. Ledwo wyszłam z pod prysznica a już byłam spocona . Jedna klientek poleciła mi ETIAXIL Powiem Wam szczerze , że coś wspaniałego! Już po pierwszym użyciu był efekt. Kupiłam go w aptece za 30 zł. Polecam wszystkim cierpiącym na potliwość. Preparat ten stosuje się raz na trzy dni na noc. Na prawdę jest skuteczny! Przetestujcie koniecznie a efekt Was zaskoczy .

  10. #110
    Totalna maniaczka Avatar hersa
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Postów
    1 026

    Domyślnie Odp: Antyperspiranty

    Cytat Napisał sylla Zobacz post
    Miałam straszny problem z poceniem. To było coś strasznego. Ledwo wyszłam z pod prysznica a już byłam spocona . Jedna klientek poleciła mi ETIAXIL Powiem Wam szczerze , że coś wspaniałego! Już po pierwszym użyciu był efekt. Kupiłam go w aptece za 30 zł. Polecam wszystkim cierpiącym na potliwość. Preparat ten stosuje się raz na trzy dni na noc. Na prawdę jest skuteczny! Przetestujcie koniecznie a efekt Was zaskoczy .
    Już chyba wcześniej pisałam,że porzuciłam Etiaxil i stosuję Antidral, ale nie tak jak jest w ulotce tylko tak samo jak stosowałam Etiaxil- czyli na noc. Stosuję go już ze 2 lata, tylko wtedy jak czuję, że zaczynam się znowu pocić czyli +- co 2 tygodnie czasami co tydzień. Jest go dużo więcej i jest tańszy od etiaxilu a tak samo skuteczny.

  11. #111
    Totalna maniaczka Avatar sylla
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    w domku jednorodzinnym... ;-)
    Postów
    1 250

    Domyślnie Odp: Antyperspiranty

    Jak mi się skończy Etiaxil to kupię Antidral i przetestuję. Ale póki co też go stosuję dopiero jak zaczynam się pocić na nowo.
    Od ostatniej aplikacji minęło chyba ponad tydzień. To starczy mi na długo

  12. #112
    Totalna maniaczka Avatar hersa
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Postów
    1 026

    Domyślnie Odp: Antyperspiranty

    Wypróbuj sobie, 2 lata temu płaciłam ok 20zł, kilka miesięcy temu 27zł, więc drożeje, ale to zależy od apteki, w mojej małej mieścinie wszystko jest droższe, w dużych miastach można upolować taniej wiele rzeczy. Jest go 50ml czyli 4 razy więcej niż Etiaxilu. No chyba, że przez ten długi czas coś się zmieniło i Etiaxil potaniał znacznie, kiedyś płaciłam ponad 50zł za 12,5ml.

    Porównanie składów. Co prawda z zeszłego roku, ale myślę, że wiele się nie zmieniło poza ewentualnie ceną.
    http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3475526
    Ostatnio edytowane przez hersa ; 28-05-2013 o 20:38

  13. #113
    Totalna maniaczka Avatar malinowa
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Postów
    895

    Domyślnie Odp: Antyperspiranty

    jest jeszcze Driclor, większa pojemność od Etiaxilu i tańszy
    Driclor antyperspirant pod pachy na dłonie stopy - każdy rodzaj skóry roll-on 20ml -

  14. #114
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Jun 2013
    Postów
    1

    Domyślnie Odp: Antyperspiranty

    Ja również używam antyperspirantu Driclor ,muszę przyznać , że na prawdę działa cuda .Polecam .

  15. #115
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Jul 2013
    Postów
    91

    Domyślnie Odp: Antyperspiranty

    Moja koleżanka używa etiaxilu i mówi, że może się spocić, ale pod pachą plam nie będzie miała. Najwyraźniej musi on działać. Ja stosuję normalne antyperspiranty i nie narzekam, ale strasznie denerwuje mnie to, że na białych ubraniach zostają mi żółte plamy.

  16. #116
    No to..wpadłam Avatar Selenna
    Zarejestrowany
    Apr 2013
    Postów
    173

    Domyślnie Odp: Antyperspiranty

    z ziaji tego blokera można tylko 3 razy w tyg. i tylko na noc a w dzień? mozna innego używać ,,tak sie nad tym zastanawiam?

  17. #117
    Nałogowiec Avatar marylin
    Zarejestrowany
    Feb 2013
    Skąd
    Wicie-Jarosławiec
    Postów
    328

    Domyślnie Odp: Antyperspiranty

    Selenna Ziaję właśnie trzeba używać tak, jak piszą na pojemniku,na noc z przerwami.Jeśli użyje się za często swędzenie pod pachami jest nie do wytrzymania.Ale ogólnie jest skuteczna.


  18. #118
    No to..wpadłam Avatar Selenna
    Zarejestrowany
    Apr 2013
    Postów
    173

    Domyślnie Odp: Antyperspiranty

    czyli rano prysznic i moge w czasie tej kuracji z ziaja uzywac w dzień innych?bo tam nic na ten temat nie jest napisane.

  19. #119
    Totalna maniaczka Avatar sztynka
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Postów
    1 319

    Domyślnie Odp: Antyperspiranty

    Ja akurat ziaji blokera nie mogłam stosować w ogóle. Od razu piekło i płonęłam żywcem, inne typu rexona to ok.
    Jestem SZTYNKA (zdrobnienie od imienia Justynka)
    nie SZATYNKA bo ja jestem blondynka
    Moje hobby i pasja http://stylizacjaiwizaz.blogspot.com/

  20. #120
    Nałogowiec Avatar marylin
    Zarejestrowany
    Feb 2013
    Skąd
    Wicie-Jarosławiec
    Postów
    328

    Domyślnie Odp: Antyperspiranty

    Selenna na moim opakowaniu jest tak napisane:
    Używać przez 2-3 dni na noc,na czystą suchą skórę pod pachami,pozostawić do wyschnięcia.Następnie stosować 1-2 razy w tygodniu.Nie należy aplikować preparatu powtórnie rano.Nie stosować na skórę podrażnioną i po depilacji.

    W tej chwili używam antyperspirantu z oriflame"SWEDISH SPA" i jestem zadowolona choć nie jest tak skuteczny jak Ziaja,na razie mi wystarcza.


  21. #121

    Domyślnie Odp: Antyperspiranty

    ja tez polecam dezodorant naturalny kryształ ałun , mozna kupic na a...

  22. #122
    Nałogowiec ban
    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Postów
    481

    Domyślnie Odp: Antyperspiranty

    Np. Silver Roll on Hb, rewelka. Przy wrażliwej skórze tym bardziej polecam. Nie pojawia się kiepski zapach, ale przede wszystkim nie pojawiają się problemy skórne. Polecam również po goleniu - to trzyma przez cały dzień, może chodzi o naturalny skład? Sama nie wiem, ale działa.

  23. #123
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Nov 2012
    Skąd
    Łódź
    Postów
    88

    Domyślnie Odp: Antyperspiranty

    Ja też polecam antyperspirant Ziaja - Bloker

  24. #124
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Apr 2014
    Postów
    7

    Domyślnie Odp: Antyperspiranty

    Anidral rewelacja! Tylko pamietajcie nie zaraz po goleniu bo jest jeden ogien. :-P

    Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

  25. #125
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Apr 2014
    Postów
    3

    Domyślnie Odp: Antyperspiranty

    Świetny jest Bloker Zaji, ale zdecydowanie nie po goleniu pach... wtedy jest masakra.
    Dobry, ale trudno dostępny jest antyperspirant Lady Speed Stick Clinical (ja kupowałm dwa razy w aptece)

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •