Strona 3 z 6 PierwszyPierwszy 123456 OstatniOstatni
Pokaż wyniki 51 do 75 z 127

Temat: Antyperspiranty

  1. #51
    Szkoleniowiec Avatar zyza
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    Żagań
    Postów
    2 272

    Domyślnie Odp: Antyperspiranty

    o to moze warto wyprobować... z garniera nie kazdy zostawia ale masz racje zdarzaja sie takie co zostawiaja...

  2. #52
    VIP Avatar nanami7
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    Poznań
    Postów
    5 170

    Domyślnie Odp: Antyperspiranty

    Ale ślady w sensie że mokre a nie białe od dezodorantu
    Jest między nami gra,
    którą gra się w parach...



    www.paznokcie-poznan.blogspot.com

  3. #53
    Nałogowiec Avatar jOotka
    Zarejestrowany
    Mar 2010
    Skąd
    za Tobą.
    Postów
    474

    Domyślnie Odp: Antyperspiranty

    a co z FA w kulce? Też nei zostwia białych i ładnie pachni


  4. #54

    Domyślnie Odp: Antyperspiranty

    Ja też używam etiaxil i jest zaj*****y. 3 lata temu również miałam problem z poceniem się i to taki że ciurkiem z pod pach mi leciało a jak tylko kupiłam etiaxil i go raz zastosowałam to miałam spokój na tydzień, w szoku byłam, bo w życiu już tyle antyperspirantów używałam i każdy gówno mi pomógł a ten jako pierwszy w 100% zadziałał a swędziało mnie też nie raz, że w nocy wstawałam paszki umyć ale wiem w czym była przyczyna pachy nie mogą być golone conajmniej 2 dni przed zastosowaniem etiaxilu za to rano po zmyciu preparatu jak najbardziej Polecam go każdej osobie, która boryka się z prawdziwym poceniem a nie ze zwykłym Ten kto go wymyślił powinien dostać Oskara

  5. #55
    Totalna maniaczka Avatar _kasiunia_4
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Skąd
    Wołów/Wrocław
    Postów
    867

    Domyślnie Odp: Antyperspiranty

    kochane kupiłam antidral bo też mam problemy z poceniem.. i teraz nie wiem jak go zastosować.. pisałyście że wieczorem ale w ulotce pisze że rano i teraz już nie wiem
    proszę o szybką odp.

  6. #56
    Nałogowiec Avatar jOotka
    Zarejestrowany
    Mar 2010
    Skąd
    za Tobą.
    Postów
    474

    Domyślnie Odp: Antyperspiranty

    to zależy Jeśli na ulotce jest napisane, ze rano stosuj się do tego, ale jeżeli wyczówasz taki .. jakby... smrodek spirytusowy, to mozesz popsikać się swoim ulubionym perfumem , nie?

  7. #57
    Nałogowiec Avatar Etna
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Białystok
    Postów
    614

    Domyślnie Odp: Antyperspiranty

    Lek Antidral należy stosować codziennie rano, po umyciu i dokładnym osuszeniu skóry (unikać tarcia). W przypadku mniej intensywnego pocenia się wskazane jest stosowanie płynu co drugi lub co trzeci dzień.

  8. #58
    Totalna maniaczka Avatar hersa
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Postów
    1 026

    Domyślnie Odp: Antyperspiranty

    dużo czytałam na ten temat w tamtym roku i wszyscy piszą że jak się używa Antidrala zgodnie z ulotką to nie działa i trzeba go stosować tak jak etiaxil- czyli na noc, na dokładnie osuszone pachy i rano zmyć- podobno daje dużo lepsze efekty w ten sposób. Ja nie próbowałam antidrala, używam etiaxilu bo też mi ciurkiem pot leciał, ale już mam końcówkę i teraz napewno kupię antidral na póbę bo dużo tańszy jest.

  9. #59
    Nałogowiec Avatar czarnyaniol121
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Kępno, kiedyś Zduńska Wola
    Postów
    511

    Domyślnie Odp: Antyperspiranty

    ja kupilam antidral uzywalam go na noc i po jakims tygodniu przestal działać
    chyba tylko ja jestem taka ułomna
    wolność zaczyna się tam gdzie kończy się strach...

    http://pl.20dollars2surf.com/?ref=313218



  10. #60
    Totalna maniaczka Avatar _kasiunia_4
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Skąd
    Wołów/Wrocław
    Postów
    867

    Domyślnie Odp: Antyperspiranty

    ja używam antidralu od 2 tyg. i widzę efekty stosuje go na noc co 3-4 dni i rano zmywam..
    rano tylko psikam się zwykłym zapachowym dezodorantem i to wszystko ładnie pachnę cały dzień i plam też nie mam

  11. #61

    Domyślnie Odp: Antyperspiranty

    ja używałam go na noc (nie rano tak, jak jest napisane) i nic mi nie jest, a efekty są super.

  12. #62
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    May 2010
    Postów
    3

    Domyślnie Odp: Antyperspiranty

    Ja uzywam antidralu od 2 czy 3 miesiecy... Jedyny antyperspirant ktory na mnie dziala... No i jest o wiele tanszy od etiaxlu...

  13. #63
    Nałogowiec Avatar Zgredo
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    Gdańsk
    Postów
    386

    Domyślnie Odp: Antyperspiranty

    Czytałam, że z antidralem różnie bywa, nie jest tak pewny jak etiaksil. Na dzień trochę bała bym się go użyć, nie odbarwił wam bluzek?

    Etiaksil dopiero kupiłam zastanawiam się, czy pomoże również na dłonie - w końcu nie jest do tego przeznaczony, nawet przestrzegają aby tylko pod pachy nakładać, a ponadto z rękoma różne się rzeczy nocą robi (np wsadza do oka, odgania kota, wtyka partnerowi do ucha itd ) i trochę się obawiam zaeksperymentować. Któraś z was próbowała? Może jest jakiś krem do rąk który możecie polecić? Tylko musi to być coś mocnego, zwykłe antyperspiranty na mnie wcale nie działają. Wcale oznacza, że nakładam, a zanim on wyschnie ja jestem morka, więc "zwykły" krem też pewnie nie da rady.

    Odnośnie ceny, to kupowałam etiaksil za 36 zł wczoraj. Oba (zielony i czerwony) były w tej samej cenie. W jednej z aptek sieci doz.
    Ostatnio edytowane przez Zgredo ; 27-05-2010 o 13:41
    "Wysoko mnie ceni - mówisz? Wiem, zażądałby więcej niż 30 srebrników"

  14. #64
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    May 2010
    Postów
    3

    Domyślnie Odp: Antyperspiranty

    Fakt... antidral odbarwil bluzke mojej siostrze... ale przeciez jest to wyraznie napisane w ulotce...

    Etiaxil u mnie w aptece dochodzil do 50zl

  15. #65
    Totalna maniaczka Avatar hersa
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Postów
    1 026

    Domyślnie Odp: Antyperspiranty

    używałam do tej pory etiaxilu ale mi się skończył i wczoraj kupiłam antidral. Mam pytanie do dziewczyn, które używają antidrala. Jak nakładałam wieczorem eliaxil to sechł bardzo szybko, chwila moment i mogłam się kłaść-skóra pod pachami była aż wysuszona taka, a jak posmarowałam antidralem to po kilku godzinach nadal była jakaś taka lepiąca warstwa... to ma tak być? w ogóle nie chciał wyschnąć a cały czas starałam się leżeć z odsłoniętymi pachami.

    Mnie tam ani jeden ani drugi nic a nic nie piecze. Po etiaxilu sporadycznie swędziały mnie pachy, ale to może od depilatora.

  16. #66
    Totalna maniaczka Avatar _kasiunia_4
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Skąd
    Wołów/Wrocław
    Postów
    867

    Domyślnie Odp: Antyperspiranty

    hersa mam tak samo wiec czekam z godzinę a potem wkładam starą piżamę mimo tej warstwy ;p jeszcze nic się nie dzieje z tą piżamą a co 4 dni w niej śpię ;p nie ma jak narazie plam czy dziur

  17. #67
    Wzorki Club Avatar Chanti25
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Sulechów
    Postów
    1 849

    Domyślnie Odp: Antyperspiranty

    A ja mam pytanie... Bo nie wiem czy mozna stosować Etiaxil jak jest sie w ciązy? Bo tylko Etiaxil mnie ratowal latem i teraz nie wiem czy go uzywac czy nie :/
    SZCZĘŚLIWA

  18. #68
    VIP Avatar natalia268
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    7 165

    Domyślnie Odp: Antyperspiranty

    Dezodorant ETIAXIL-czy można stosować w ciąży? - Forum Wizaz.pl
    Etiaxil - mamacafe.pl - portal młodej mamy

    piszą ze przeciwskazań nie ma, na ulotce tez nic nie pisze i ze stosowały tylko ograniczały

    ________________________________________


  19. #69
    No to..wpadłam Avatar diablica91
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    Sercem zawsze Toruń
    Postów
    185

    Domyślnie Odp: Antyperspiranty

    Ja ostatnio kupiłam kulke i sztyft Nivea dry comfort przeciw nadmiernemu poceniu i daje radę i do tego zapach mi się bardzo podoba W ogóle uważam,że Nivea ma dobre antyperspiranty,szczególnie jeśli właśnie chodzi o zapach

  20. #70

    Domyślnie Odp: Antyperspiranty

    Co do antidrala, rzeczywiście długo schnie. Tak swoją drogą, nie radzę go stosować na świeżo wydepilowaną skórę (mnie okropnie piekło).

  21. #71
    Totalna maniaczka Avatar _kasiunia_4
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Skąd
    Wołów/Wrocław
    Postów
    867

    Domyślnie Odp: Antyperspiranty

    mnie szczypało i swędziało ale człowiek uczy się na błędach więc lepiej rano po wieczornym użyciu umyć się i ogolić itp. ;p

  22. #72

    Domyślnie Odp: Antyperspiranty

    to masz szczęście, że tylko swędziało i szczypało.. ja nie mogłam wyrobić.. Bolało koszmarnie, także uważajcie.

  23. #73
    Wczytuje się Avatar Beauty-Box
    Zarejestrowany
    Aug 2010
    Postów
    10

    Domyślnie Odp: Antyperspiranty

    ETIAXIL całkowicie stopuje pocenie.Kulka Vichy też jest bardzo dobra. Także wybór zostawiam dla was.

  24. #74
    Wolny strzelec <3 Avatar plushak
    Zarejestrowany
    May 2009
    Skąd
    Bielsko-Biała
    Postów
    3 505

    Domyślnie Odp: Antyperspiranty

    ja mam garnier mineral 48 h ;-)
    ładnie pachni , bez alkoholu etc, ja jestem zadowolona , nadmiernej potliwości na szczęście nie mam









  25. #75
    nie draznić lwa ;) Avatar tusia
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    daleki wschód
    Postów
    3 822

    Domyślnie Odp: Antyperspiranty

    ja tez nie potrzebuję specjalistycznych antyperspirantów, uzywam garniera minerals albo dove

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •