Pokaż wyniki 1 do 8 z 8

Temat: Internetowa sprzedaż kosmetyków

  1. #1
    No to..wpadłam Avatar pysialali
    Zarejestrowany
    Apr 2011
    Skąd
    Mysłowice
    Postów
    232

    Domyślnie Internetowa sprzedaż kosmetyków

    Mam nadzieję, że nie strzeliłam gafy zakładając ten temat

    Zapraszam do podzielenia się informacjami na temat założenia sklepu internetowego bądż jakiejkolwiek sprzedaży w sieci.
    Jak wygląda współpraca z producentami czy hurtowniami i jakie wymagania musimy spełniać aby cokolwiek się udało.



    Nie będę ukrywać, że mam w tym swój interes....

  2. #2
    No to..wpadłam Avatar mar-kos
    Zarejestrowany
    Mar 2012
    Skąd
    Bydgoszcz
    Postów
    134

    Domyślnie Odp: Internetowa sprzedaż kosmetyków

    Jako producent/hurtownia wymagamy jedynie prowadzenia własnej działalności gospodarczej oraz zamówień hurtowych, wiadomo im większe zamówienia i dłuższa współpraca tym wyższe rabaty
    Na początku współpracy zwykle zamówienia muszę być przedpłacane.

    Co do zakładania sklepu internetowego są to dosyć spore koszta, sam system sklepu potrafi kosztować kilka tysięcy, unikalna szata graficzna kilkaset złotych. Samo pozycjonowanie sklepu potrafi pochłaniać ogromne fundusze. Należy również mieć kogoś kto zaopiekuje się częścią techniczną sklepu, backup danych, bezpieczeństwo usług, aktualizacja kodu sklepu.

    Oczywiście można skorzystać z jednego z darmowych skryptów sklepu, jednak tu trzeba się liczyć z sporą ilością poświęconego czasu na przygotowanie sklepu pod swoje potrzeby.


    Po części te problemy i koszty niweluje allegro lub inny portal aukcyjny, ale tu należy liczyć się z ogromną konkurencją, marżami trzymanymi na niskim poziomie oraz o prowizji allegro od każdej transakcji.

    Zostań fanką na facebook'u | Sprawdź naszą ofertę sklep.mar-kos.pl

  3. #3
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Feb 2013
    Postów
    6

    Domyślnie Odp: Internetowa sprzedaż kosmetyków

    zalozenie sklepu internetowego nie jest trudne, trudne jest natomiest przyciagniecie ludzi do niego

  4. #4
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Jun 2016
    Postów
    3

    Domyślnie Odp: Internetowa sprzedaż kosmetyków

    Jak będziesz chciała przyciągnąć klientów musisz zrobić rozeznanie rynku. Co kobiety chętnie kupują i przede wszystkim czego poszukują! Znajdź niszę, a zyskasz klientów Według mnie dobrym pomysłem jest obejście wszystkich blogów kosmetycznych Revitalash - nowoczesne odżywki do rzęs i brwi. . Poczytasz opinie o produktach, wybierzesz kilku czołowych producentów i możesz startować

  5. #5
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Dec 2017
    Postów
    11

    Domyślnie Odp: Internetowa sprzedaż kosmetyków

    Cytat Napisał allena Zobacz post
    zalozenie sklepu internetowego nie jest trudne, trudne jest natomiest przyciagniecie ludzi do niego
    To prawda, samo posiadanie sklepu internetowego nie wystarczy, aby sprzedawać. Konieczne jest jeszcze odpowiednie wypromowanie sklepu w Internecie. Można to robić za pomocą pozycjonowania sklepu internetowego https://widoczni.com/pozycjonowanie-...internetowego/ kampanii AdWords lub Facebook Ads. Na początku działalności warto przetestować kilka metod reklamy i przetestować która przynosi najlepsze efekty.

  6. #6
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Feb 2018
    Postów
    10

    Domyślnie Odp: Internetowa sprzedaż kosmetyków

    Przede wszystkim dobra reklama, bez tego ani rusz

  7. #7

    Domyślnie Odp: Internetowa sprzedaż kosmetyków

    wszystkie produkty teraz maja sklep internetowy na pewno by sie dobrze sprzedawalo

  8. #8
    Nałogowiec
    Zarejestrowany
    Apr 2017
    Postów
    310

    Domyślnie Odp: Internetowa sprzedaż kosmetyków

    Jak chcecie zacząć internetową sprzedaż kosmetyków to ja wam powiem że warto się zastanowić nad promocją za pomocą influencerów. Tutaj https://hej.mielec.pl/pl/694_artykul...ej-branzy.html macie dokładniej o tym napisane, moja siostra się tak promuje właśnie i daje dobre efekty, ma więcej klientów.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Jak się zareklamować / ulotki / wizytówki
    By zizia in forum Własny gabinet kosmetyczny
    Odpowiedzi: 324
    Ostatni post / autor: 07-12-2020, 15:44
  2. Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 09-09-2019, 10:56
  3. Pomóżmy w głosowaniu
    By Kamis in forum Offtopic
    Odpowiedzi: 644
    Ostatni post / autor: 22-05-2016, 17:32

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •