Strona 7 z 55 PierwszyPierwszy ... 3456789101117 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki 151 do 175 z 1374

Temat: ceny naszych uslug

  1. #151

    Domyślnie Odp: ceny naszych uslug

    ja tam sie cenie , powiedzialam sobie ze jesli nie odpowiada klientka cena to niech ida do kogos za 30zl i zobaczymy ktore sie lepiej beda trzymac... kochana jak dla mnie za to ze jestes szkoleniowcem powinnas juz brac wiecej, a te baby co sie przekonaly to i tak beda do Ciebie chodzic bez wzgledu na to ze bedziesz brac 10 zl czy 20 zl wiecej niz kto inny
    Iz

    Wymyśliła sobie, że kiedyś będzie tak cholernie szczęśliwa.... I będzie

  2. #152
    Szkoleniowiec Avatar paznokietek1000
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Bogdaniec
    Postów
    2 529

    Domyślnie Odp: ceny naszych uslug

    nio wiem, ale cóż... początki muszę z ciągnąc jakoś klienta niestety





  3. #153
    Nałogowiec Avatar czaplutka
    Zarejestrowany
    May 2009
    Skąd
    OK/DJG
    Postów
    413

    Domyślnie Odp: ceny naszych uslug

    No właśnie ja dopiero zaczynam, jak już pisałam nie mam jeszcze skończonego kursu i muszę jakoś ściągnąć klientki, żeby potem móc podnosić ceny.
    Cały czas się zastanawiam nad tym cennikiem, ale muszę się w końcu określić, bo chcę zacząć właśnie przed świętami, bo to okazja na podłapanie choć kilku osób - niby jednorazowo, ale mam nadzieję, że się im spodoba i wrócą potem. M. in. też dlatego chcę zacząć od niższych cen.

  4. #154
    Rozkręcanko Avatar paackaa
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    Lubin
    Postów
    30

    Domyślnie Odp: ceny naszych uslug

    ja do tej pory robiłam paznokcie za 50-60zł, w domu, bez kursu i nie miałam takiego sprecyzowanego cennika mysle by zrobić coś takiego
    Tipsy mleczne/clear 40zł
    Tipsy french 45zł
    Tipsy french +zdobienie 50zł
    Tipsy french +kamuflaż+zdobienie 60zł
    Tipsy kolorowe(brokat, hologramy itp.) 65zł
    Cyrkonie Swarovskiego 0,50zł/1szt.
    Uzupełnienie 35zł
    Odnowa/zmiana wzoru 50zł,
    jeżeli macie jakies propozycje zmiany czy dodania czegoś to proszę piszcie.
    u mnie w miescie są salony które stawiają gigantyczne plakaty przed wejsciem TIPSY 45zł, ale moża spotkać salony gdzie pracują naprawdę wykwalifikowane stylistki biorące 80-160zł więc rozbieżność cenowa w jednym miescie jest duża, ale mimo to znajdują sie klientki które mimo tego, że zajmuję sie pazurkami w domu przyjeżdzają i wolą to niż salon.

  5. #155
    INM & RaNails Educator EF Avatar asia
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    ndm / warszawa
    Postów
    6 951

    Domyślnie Odp: ceny naszych uslug

    ja też nie, przecież pracuje się nie tylko dla przyjemności, ale także aby przeźyć. a pamiętaj że produkty będziesz musiała kupowac


    a ja mam za to pytanie, jak robicie zdobienie, nie wiem, brokaty, muszle itp itd, dajecie gratis, czy +10zł czy tam ileś i jaka jest granica, co za 10 co za 15 itp -przy zdobieniu

  6. #156
    Wizażystka Avatar Ladyss
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Częstochowa
    Postów
    1 022

    Domyślnie Odp: ceny naszych uslug

    asiu ja sobie ustaliłam tak: małe zdobienie (4 palce) - jako gratis, a zdobienie większe (czyli wszystkie paznokcie) 5-10 zł. Myślę że zdobienie zdobieniu nie równe dlatego zróżnicowałam ceny

  7. #157
    INM & RaNails Educator EF Avatar asia
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    ndm / warszawa
    Postów
    6 951

    Domyślnie Odp: ceny naszych uslug

    kurcze no własnie, ja zawsze miałam z tym problem i jak takie coś naprawdę nic, to gratris, a tak to +10-15zł, a takie grube do 30. ale ciężko jest wyznaczyć granicę. wkrótce będę nowy cennik robić i myślę aby to udoskonalić. tak samo jak z uzupełnieniami, bo mi klietki przychodziły po 5 tyg na uzup (chciały kase oszczędzić)

    dziękuję za odp

  8. #158
    Rozkręcanko Avatar eva
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Postów
    30

    Domyślnie Odp: ceny naszych uslug

    Metoda żelowa forma/tips
    Przedłużenie paznokci clear lub natural - 50zł
    Przedłuzenie paznokci z końcówką french+cover-60zł
    Przedłużenie paznokci z końcówką french color+cover-65zł

    Zdobienia
    Zatapianie ozdób w żelu- + 5/10zł ( brokat, folia cięta, bulion, muszla, konfetti, kolorowe nitki, hologramy,ozdoby materiałowe, kwiatki, kółka CD, pazłotka,zwykłe cyrkonie)
    Zatapianie cyrkonii Swarovskiego (małe) w żelu - 0,5 gr/ sztuka
    Zatapianie cyrkonii Swarovskiego (duże) w żelu - 1zł/sztuka

    Odnowa paznokci
    Odnowa clear lub natural - 40zł
    Odnowa z końcówką french+cover-50zł
    Odnowa z końcówką french color+cover-55zł
    Odnowa+zmiana zdobienia- cena paznokci clear+zdobienie

    Paznokcie przedluzam w domu w dosc malym miescie.

  9. #159
    Nałogowiec Avatar aneczka19895
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    koniec świata... ;)
    Postów
    640

    Domyślnie Odp: ceny naszych uslug

    Eva myślę, że Twoje ceny są w sam raz, nie za wysokie nie za niskie

  10. #160
    Rozkręcanko Avatar eva
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Postów
    30

    Domyślnie Odp: ceny naszych uslug

    tez tak uwazam nie moglam odstraszyc cenami bo u mnie w miescie dziewczyny od 15 zl zakladaja ale wiadomo jaki jest efekt koncowy ale tez nie bede z tego powodu zanizac bo produkty tez kosztuja

  11. #161

    Domyślnie Odp: ceny naszych uslug

    ja zakladam pazurki w domu za 45zl i wlasnie mysle jak podwyzszyc cene co mam powiedziec dziewczyna...
    wszyscyz rodziny moiwa ze za malo biore kaski ale nie wiem co mam im powiedziec
    mam 1 dziecwyzne ktora jak przychodzi na zmiane wzorku to piluje sobie nawet sama zebym policyzla jej mniej:/
    strasznie mnie to denerwuje!
    boje sie ze jak podwzyzsze cene to nei beda przychodzily do mnie tez mowia ze inne to robia za 35 zl cos tam a pozneij dzownia czy im nie poprawie bo tamte skroki pozalewaly zapowietrzyly sie itp..
    DOradzcie mi

  12. #162
    Rozkręcanko Avatar eva
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Postów
    30

    Domyślnie Odp: ceny naszych uslug

    Ja na samym poczatku bralam za same materialy. Pozniej 40 zł i tez bałam sie podniesc ceny, ale teraz wiem ze jak sama nie bede sie szanowac to klijentka tez nie uszanuje. Fakt kilka osob odeszlo ale przyszly nowe. Wole zrobic mniej niz dokladac sie do interesu.
    Malutkaistotka co do Ciebie to nie powinnas sie obawiac! A jesli chodzi o ta klijentke co sama sobie piluje przed odnowa to ona i tak kiedys odejdzie nie wazne jakie bedziesz miala ceny.
    Mialam ostatnio pania ktora na widok formy zrobila wielkie oczy. Powiedziala ze po ostatnich tipsach jak myla rece to ja strasznie piekly paznokcie. A te paznokcie ode mnie sa takie naturalne, wiec mysle ze jakos sama sie obroni. Jedne odejda drugie przyjda

  13. #163
    Nałogowiec Avatar Zgredo
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    Gdańsk
    Postów
    386

    Domyślnie Odp: ceny naszych uslug

    Doradzam - należy się cenić Generalnie to wygląda tak - jeśli kosztują pazurki 50 zł, podniesiesz cenę do 100 zł, połowa dziewczyn faktycznie odejdzie, to i tak jest lepiej, bo mniej się napracujesz za ta samą kwotę

    Ja wyjściowo cenię się w zależności od długości paznokcia, najkrótsze opcje to 50 zł za podstawę bez cudowania, 60 za french, za cover + 10 zł, za ozdoby lub większe cudowanie (typu witraże, dłubanki, materiałożercze kształty) od + 15 zł do + 5 zł do ceny. Mam to dokładnie rozpisane dla dociekliwych klientek (w przeliczeniu na ozdabianie każdego palca ).

    Co do nazewnictwa czy to odnowa, czy uzupełnienie... ja to liczę tak:

    Korekta - kilka dni od wizyty, tak do tygodnia, półtora. Ot - Nabłyszczenie czy coś.
    Uzupełnienie - możliwe jest raz i do ok 2 tygodni od wizyty, potem, to już
    Odnowa, bo po prostu za dużo się zmienia... nie uzupełnia się wzoru - odnawia się go budując niemal od początku.

    Gradacja cen w tej kolejności.
    "Wysoko mnie ceni - mówisz? Wiem, zażądałby więcej niż 30 srebrników"

  14. #164
    No to..wpadłam Avatar kamila1987
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Postów
    163

    Domyślnie Odp: ceny naszych uslug

    Ja pracuje w salonie, więc ceny też mam wyższe...
    Za kolorowe mam 80 zł
    french 70zł ( czy to akryl czy żel)
    odnowa kolorowe 70zł
    french 60zł
    uzupełnienie kolorowe 50 zł
    french 40zł
    Nie mam póki co jakoś rozdzielonego cennika, osobno licze tylko cyrkonie...
    Ale wiecie co, uważam, że to mało... Tak naprawde jak odejdzie mi na materiał, wynajem, prąd, światło to dla mnie nie zostaje prawie nic
    Ale jako początkująca nie mogę dać wyższych cen niż w salonach funkcjonujących dłużej i tak się koło zamyka

  15. #165
    Nałogowiec Avatar Zgredo
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    Gdańsk
    Postów
    386

    Domyślnie Odp: ceny naszych uslug

    Faktycznie, nie jest to dużo. U mnie ceny dość szybko lecą ponad 100, wystarczy chcieć coś więcej niż skromny french ledwo za paluszek Uznałam, że nie będę dokładać (materiały) do paznokci długich a tradycjonalistek, których jest więcej (najczęściej ze względu na pracę itp) nie skrzywdzę wygórowanymi cenami, jednak już powiedzmy pazurki z coverem, kolorową koronką w formie french, jakimiś cyrkoniami i maźnięte linierkiem i wcale nie długie - tak do 2-3 kosztowały by na pewno ponad 100zł (ostatnio takie robiłam, ale Mamie, więc nie liczyłam )

    Uważam, że trzeba się cenić od początku, ponieważ:
    1) inwestycja na początek to duże koszty
    2) klientki nie lubią podnoszenia cen
    3) większość osób ma wrażenie że za grosze dostanie badziewie
    4) nie robię badziewia

    no i najważniejsze

    5) jeśli policzę kogoś mniej, klientka poczuje się wyjątkowo a ja nic nie tracę tak naprawdę.
    "Wysoko mnie ceni - mówisz? Wiem, zażądałby więcej niż 30 srebrników"

  16. #166
    Molestantka klawiatury Avatar dzoana
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Postów
    1 554

    Domyślnie Odp: ceny naszych uslug

    ja gdybym miala takie ceny to nikt by do mnie nie przyszedł woleliby iść do salonu, nawet jakby tam robili gorzej... wiecie jak to jest... więc pozostaje dość tania chałupnicza praca

  17. #167
    INM & RaNails Educator EF Avatar asia
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    ndm / warszawa
    Postów
    6 951

    Domyślnie Odp: ceny naszych uslug

    ja już tu chyba pisałam, w salonie brałam 100zł za podstawowe lub frencze,ciut taniej niż dookoła, ale wiadomo, w domach po 40-70zł robią. teraz w domu biorę 70zł, ale rzadziej dużo robię, znajomym. nie mam miejsca niestety. wiadomo cena zależy również od konkurencji dookoła

    goslavo na pewno trochę klientek od ciebie odejdzie, nic na to nie poradzisz i raczej lepiej nad tym przejść do porządku dziennego możesz zeobić coś takiego że dla stałych klientek jakieś gadżety, czy gratisy, czy co któraś usługa zniżkowa czy coś w tym stylu, ale tak żeby wiedziały że to tylko dla nich.

  18. #168
    No to..wpadłam Avatar evevlina
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    Leszno
    Postów
    190

    Domyślnie Odp: ceny naszych uslug

    Cytat Napisał minimouse Zobacz post
    Ja jestem osobą początkującą i niestety na sobie nie można cały czas pracować bo paznokcie nie wytrzymają zdejmowania i zakładanie ich co trzy dni ... i za paznokcie od koleżanek biorę właśnie 30 zł ... ogólnie nie chodzi mi o to by zarabiać tylko żeby ćwiczyć ... to chyba jest dobra cena jak na początki ... aha a na stopach tak 20- 25 zł
    co o tym sądzicie
    U mnie jest dokładnie tak samo. Jestem jeszcze przed kursem (na który wybieram się dopiero we wakacje jak będzie kasa;p) więc biorę od koleżanek tylko 30zł bo jak narazie to nie myślę o zyskach tylko o tym żeby poćwiczyć bo na sobie ile można a jednak robić komuś a sobie to dwie różne rzeczy. Jak już będę po kursie i będę pewna, że robię to dobrze to z pewnością podniosę cenę
    Ostatnio edytowane przez evevlina ; 21-01-2010 o 08:57

  19. #169

    Domyślnie Odp: ceny naszych uslug

    ja narazie, jeżeli już komuś wgle robię pazurki, to też biorę 30zł, bo nie jestem pewna swoich możliwości no i kursu nie mam, ale jak będę miała przynajmniej 17 lat, to się na niego wybiorę.

  20. #170
    No to..wpadłam Avatar asiuniak33
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    141

    Domyślnie Odp: ceny naszych uslug

    u mnie cenki stoja tak:
    w domu :

    Akryl/żel 50 zł.
    Akryl/żel french 60
    Akryl/żel zobienia brokaty i takie tam 60
    Akryl/żel z kwiatkami akrylowymi/ koronka/ C.S - 70
    uzupełnianie miedzy 40-50zl.

    w salonie gdzie pracuje:
    Akryl/żel 120
    Akryl/żel french 130
    Akryl/żel zdobienia 130
    +10zł. koronka
    +1,00 zł.-C.S
    uzupełnianie od 80-100

  21. #171
    INM & RaNails Educator EF Avatar asia
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    ndm / warszawa
    Postów
    6 951

    Domyślnie Odp: ceny naszych uslug

    a gdzie robisz?

  22. #172
    Nałogowiec Avatar bestilka007
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Skąd
    Leszno Górne/ Szprotawa
    Postów
    450

    Domyślnie Odp: ceny naszych uslug

    a ja mam tak:
    zwykle naturalne bez ozdob i frencha 50
    + ozdoby 55
    + french 60
    + ozdoby 65
    ale w dobie obecnego kryzysu dalam 45 za obojetnie jakie i i tak czy siak klientek nie ma .... wkur.....a mnie to bo mieszkam na wiosce i mysle ze to tez tym spowodowane.
    a ceny wydaje mi sie ze nie sa dosc wielkie ... jedna laska robi u nas ale bieze 70 i na 3 dzien odpadaja wiec wiecie
    no to zaczynamy

  23. #173
    No to..wpadłam Avatar hairkama
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Skąd
    Białystok
    Postów
    162

    Domyślnie Odp: ceny naszych uslug

    Ja robie akryl na tipsy 60zł
    Akryl na forme 70zł
    Jeżeli zdobienie na każdym paznokciu (kwiatki akrylowe) do +/- 20zł
    Maniciure 15zł
    Parafina 15zł
    I robue w domu ale niedlugo otwieram swój salon Także ceny pewnie ulegną zmianie
    Przedłużanie Paznokci Akrylem,Przedłużanie i zagęszczanie Wlosów-Białystok



  24. #174
    Rozkręcanko Avatar vmajkav
    Zarejestrowany
    May 2009
    Skąd
    Stargard Szczeciński
    Postów
    66

    Domyślnie Odp: ceny naszych uslug

    A ja biore 30 zł za tipsy- nie robię profesjonalnie, bo kursu żadnego nie mam i na dzień dzisiejszy jeszcze się uczę. Tak żebym miała na dokupywanie nowych żeczy- bo nie traktuje (jak narazie) tipsów jako sposobu na zarobek.

  25. #175
    No to..wpadłam Avatar iv90
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Skąd
    Kielce
    Postów
    130

    Domyślnie Odp: ceny naszych uslug

    To i ja wstawie swój cennik - w sumie to nie mam klientek, ale jakby się jakaś trafiła to chce już brać po cenniku (ja wcześniej też brałam 30zł i jeszcze pytała się koleżanka o jakiś rabat bo ktoś robi za 20zł Masakra jakaś) Nie pracuje na jakiś superdrogich produktach, ale wole cenić swoją pracę i złapać klientki już po nowym cenniku, niż mam robić za free i potem jak podniose to i tak nie będę miała komu robić bo odejdą. Pazurki to narazie dodatkowe zajęcie, bo studiuję dziennie.

    Cennik:
    1. Przedłużenie paznokci:
    *french: 40zł
    *fantazyjny french(ze zdobieniem): 40-50zł
    *brokatowe paznokcie: 40-50zł
    2. Zażelowanie naturalnej płytki:
    *utwardzenie(bez zdobienia): 25-30zł
    *ze zdobieniem: 30-35zł
    3. Zażelowanie paznokci u stóp (french/zdobienia): 20-30zł
    4. Uzupełnienie (odrost max. 3 tygodniowy): 20zł
    5. Odnowa (ze zmianą wzoru) - 5-10zł taniej niż normalna usługa
    6. Naprawa jednego paznokcia: 5zł

    Aha i ceny od-do w zależności od zdobienia i długości

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Zdjęcia naszych gabinetów, salonów i kącików - my w pracy
    By Kamis in forum Własny gabinet kosmetyczny
    Odpowiedzi: 1640
    Ostatni post / autor: 25-04-2023, 10:35
  2. Wrastające paznokcie
    By Marzena in forum Pedicure
    Odpowiedzi: 108
    Ostatni post / autor: 22-12-2021, 01:10
  3. Odpowiedzi: 34
    Ostatni post / autor: 06-04-2017, 12:02
  4. panowie korzystajacy z naszych uslug
    By mala in forum Pedicure
    Odpowiedzi: 89
    Ostatni post / autor: 02-06-2016, 14:11

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •