Strona 10 z 11 PierwszyPierwszy ... 67891011 OstatniOstatni
Pokaż wyniki 226 do 250 z 274

Temat: pilniki

  1. #226
    Rozkręcanko Avatar asantir
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Postów
    41

    Domyślnie Odp: pilniki

    jakim pilnikiem spiłować żel do pierwszej warstwy by od nowa go móc ozdabiać? mam nadzieję, że rozumiecie o co mi chodzi

  2. #227
    Rozkręcanko Avatar Luthvian
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Skąd
    Mysłowice
    Postów
    81

    Domyślnie Odp: pilniki

    Myślę że możesz spokojnie zacząć ziarnistością 80-100(jeśli miałaś grubą warstwę żelu) bo to przyśpieszy Twoją prace a następnie pilnikiem o ziarnistości 150 lub 180 delikatnie wygładzi nierówności spowodowane pilnikiem o dużej grubości a i tym o mniejszej ziarnistości nie przepiłujesz sobie płytki paznokciowej
    Nie pozwól, aby Twoje marzenia zarosły chwastami...

  3. #228
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar Evelyn.
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Nowa Sól/ Lubuskie
    Postów
    3 018

    Domyślnie Odp: pilniki

    lepiej 100/100 z 80-tką trzeba ostrożnie, bo można klientkę pokaleczyć-ja takim piłuję, ale mam dużą wprawę-i nigdy nie sięgam nim okolic skórek, ani naturalnej płytki
    proszę mi mówić Evelyn... lub Ewelina jak komu wygodnie
    kiedyś królowa... ale postanowiłam abdykować
    http://www.youtube.com/watch?v=wPzsN0NQSAw
    kocham tą babkę
    http://stylowe-pazurki.blogspot.com/

  4. #229
    Rozkręcanko Avatar asantir
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Postów
    41

    Domyślnie Odp: pilniki

    czyli im mniejszy numerek tym większa ścieralność pilnika? w sensie, ze jest "twardszy" czy coś? dzięki dziewczyny

  5. #230
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar Evelyn.
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Nowa Sól/ Lubuskie
    Postów
    3 018

    Domyślnie Odp: pilniki

    dokładnie tak.
    proszę mi mówić Evelyn... lub Ewelina jak komu wygodnie
    kiedyś królowa... ale postanowiłam abdykować
    http://www.youtube.com/watch?v=wPzsN0NQSAw
    kocham tą babkę
    http://stylowe-pazurki.blogspot.com/

  6. #231
    Wizażystka Avatar tunia22555
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    Majdan Kukawiecki
    Postów
    16

    Domyślnie Odp: pilniki

    Ja używam pilników NSI i jak najbardziej polecam. Dla mnie są świetne-wytrzymałe, na długo wystarczają i nie sa drogie bo kosztują 5-6 zł.A używam łódeczek

  7. #232
    Nałogowiec Avatar Anika
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    Europa
    Postów
    646

    Domyślnie Odp: pilniki

    Z reguly pracuje na pilnikach z SPN-u ale kupilam tez kilka innych firm zeby miec jako takie porownanie. Raz awaryjnie kupilam pilniki Yasmin- proste 100-180 i wcale nie byly takie zle. Probowalam tez ze Star Nails- takie sobie szczerze mowiac.
    Natomiast ostatnio zamowilam na wyprobowanie trumny SPN 100-150 poprostu boskie Polecam
    The world is mine

  8. #233
    No to..wpadłam Avatar Sieciunia
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Skąd
    Gdańsk
    Postów
    249

    Domyślnie Odp: pilniki

    Cytat Napisał tunia22555 Zobacz post
    Ja używam pilników NSI i jak najbardziej polecam. Dla mnie są świetne-wytrzymałe, na długo wystarczają i nie sa drogie bo kosztują 5-6 zł.A używam łódeczek
    tez lubie te pilniki ale ze mam tylko jednorazowe klientki uzywam teraz bananow z la lill Sklep LaLill - Hurtownia artykułów do stylizacji paznokci, tipsy, urządzenia kosmetyczne i wyposażenie gabinetów kosmetycznych
    musze ich lodeczek sprobowac
    Zapraszam do komentowania mój blog mój album

  9. #234
    Totalna maniaczka Avatar kasandra262
    Zarejestrowany
    Jul 2010
    Skąd
    ostrołęka ,Warszawa
    Postów
    1 032

    Domyślnie Odp: pilniki

    Robiłam ostatnio zakupy i zakupiłam na próbę taki oto pilniczek, jest wspaniały, niesamowity, po prostu bossssskkkkiiiii,polecam wszystkim tą serię i już kupiłam ich dziesięć,zakochałam się w nich

  10. #235
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Jul 2011
    Skąd
    ŚLĄSK
    Postów
    36

    Domyślnie Odp: pilniki

    Witam
    Kupił ktoś takie pilniki teflonowe?
    Pilnik teflonowy półksiężyc 80/100 pomarańczowy (1695638958) - Aukcje internetowe Allegro
    Bo mam już dość tych tanich, bo za szybko sie zużywają

  11. #236
    Molestantka klawiatury Avatar asiek
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Postów
    2 170

    Domyślnie Odp: pilniki

    Każdy pilnik można myć i dezynfekować, wydaje mi się, że ten nie różni się niczym

  12. #237
    Administrator Avatar samaron
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Zgierz
    Postów
    4 314

    Domyślnie Odp: pilniki

    Nie bardzo wiem gdzie ten niby teflon
    pokryte są tymi samymi materiałami ściernym co inne pilniki, które można myć i dezynfekować.


  13. #238
    Nałogowiec Avatar unita
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Brunsbüttel/czasami Poznań
    Postów
    676

    Domyślnie Odp: pilniki

    ja mam pytanie nieco z innej beczki. Chcialabym zrobic swoj nadruk na pilnikach ale nie wiem jak to ugryzc, tzn jaka metoda to najlepiej zrobic sitodruk czy tampodruk cy jeszcze cos innego i gdzie mi to zrobia Macie jaies pomysly?

  14. #239
    Naczelny Grafik Forumowy Avatar rudzia1985
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Skąd
    Niemcy
    Postów
    5 853

    Domyślnie Odp: pilniki

    Unita wydaje mi sie, ze takie cos to w firmach poligraficznych, ktore zajmuja sie rowniez nadrukiem na koszulki, kubki, czapki itd.
    Pewnie bys musiala sie dogadac, ze wyslesz im pilniki a oni Ci nadrukuja wzor na pilniki. Nie obejdzie sie pewnie bez dodatkowej oplaty ale sprobowac mozna
    Agnieszka

  15. #240
    INM & RaNails Educator EF Avatar asia
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    ndm / warszawa
    Postów
    6 951

    Domyślnie Odp: pilniki

    ja mialam teflonowe z activ i były do niczego, papier scierający tempy jak nie wiem, po jednej stylizacji do kosza poszły

  16. #241
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Jul 2011
    Skąd
    ŚLĄSK
    Postów
    36

    Domyślnie Odp: pilniki

    dużo osób poleca z alle paznokcie, ja go miałam i porażka spiłowałam nim żelik ze stop i się rozwarstwił jest generalnie do wywalenia. Ja miałam te z różowym paseczkiem pośrodku(pomiędzy powierzchniami ściernymi), a słyszałam że te z niebieskim są super? Słyszał ktoś coś na ten temat że to ma znaczenie?

    Pazurki robię tylko sobie i chciałabym coś wytrzymałego ale nie za 12 zł. Miałam kiedyś christrio i był super
    a te ktoś może miał

    Elite Nails - Pilnik półksiężyc 80/100 zebra 2w1 (1686065062) - Aukcje internetowe Allegro
    Polecicie mi coś wytrzymałego
    Pliiiisss

  17. #242
    VIP Avatar Emilia B.
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    okolice Warszawy
    Postów
    6 083

    Domyślnie Odp: pilniki

    mistero milano, indigo, nail selection, garifiti - dla mnie oni maja jedne z lepszych pilników które testowałam ,a szczególnie dla mnie faworytem narazie jest nail selection



  18. #243
    Szkoleniowiec Avatar dzikakura
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Gdynia
    Postów
    2 793

    Domyślnie Odp: pilniki

    Polecam i-nailsy elipsy xxl od dobrej rady, nie są moze tanie, bo powyzej trzech zlotych za jeden, ale dla mnie to najlepsze pilniki w tym przedziale cenowym, myjemy dezynfekujemy nic sie nie rozwarstwia, papier scierny jak stal, starcza na 7-10 stylizacji jeden, ja mysle, ze dla osoby niewybrednej nawet na wiecej, ale ja lubie ostry pilnior

  19. #244
    Totalna maniaczka Avatar sztynka
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Postów
    1 319

    Domyślnie Odp: pilniki

    O tak te od Doberka z linii morskiej wymiatają. mam je na około pół roku dla stałej klientki, dezynfekuję, sterylizuję i nie wiadomo co jeszcze i są ekstra. A nawet jak coś się odklei to podklejam klejem i dalej jadę są nie do zdarcia. Teraz kupiłam jeden szeroki z Modeny, zobaczymy jak się sprawuje . jako jednorazówki słyszałam , że z lalil są dobre, albo te marmurkowe po 1,60 od Doberka na jeden raz i do mani jak ta lala
    Jestem SZTYNKA (zdrobnienie od imienia Justynka)
    nie SZATYNKA bo ja jestem blondynka
    Moje hobby i pasja http://stylizacjaiwizaz.blogspot.com/

  20. #245
    Totalna maniaczka
    Zarejestrowany
    Apr 2011
    Postów
    985

    Domyślnie Odp: pilniki

    Ja polecam z IBD łódeczki są super, najlepsze jakie miałam, oprócz tego pracuje jeszcze na entity też są dobre, starczają na bardzo długi czas

  21. #246
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Jul 2011
    Skąd
    ŚLĄSK
    Postów
    36

    Domyślnie Odp: pilniki

    Dzieki kochane. Ale mam wybór teraz
    Wieczorem sobie poszukam. A te i-nails to na allegro, czy w hurtowni internetowej Jeśli można prosić linka to będę wdzięczna. Wiem że jest gdzies na forum, ale nie pamietam gdzie

  22. #247
    VIP Avatar Emilia B.
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    okolice Warszawy
    Postów
    6 083

    Domyślnie Odp: pilniki

    cyrrus leniuchu jeden niedobry a wpisz sobie w google "i-nails"



  23. #248
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar kasiasssss
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    zlotow\limerick
    Postów
    3 585

    Domyślnie Odp: pilniki

    ja uzywam od samego pocztku pilniki z ra nails,3 zl za sztuke,dla mnie najlepsze,wszystkie z allegro do bani
    wszystkie marzenia sie spelniaja

  24. #249
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Jul 2011
    Skąd
    ŚLĄSK
    Postów
    36

    Domyślnie Odp: pilniki

    Cytat Napisał Emilia B. Zobacz post
    cyrrus leniuchu jeden niedobry a wpisz sobie w google "i-nails"
    No co ty a jak sobie paluszek zwichnę

    ---------- Dodano o godzinie 15:39 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 15:26 ----------

    Cytat Napisał sztynka Zobacz post
    O tak te od Doberka z linii morskiej wymiatają. mam je na około pół roku dla stałej klientki, dezynfekuję, sterylizuję i nie wiadomo co jeszcze i są ekstra. A nawet jak coś się odklei to podklejam klejem i dalej jadę są nie do zdarcia. Teraz kupiłam jeden szeroki z Modeny, zobaczymy jak się sprawuje . jako jednorazówki słyszałam , że z lalil są dobre, albo te marmurkowe po 1,60 od Doberka na jeden raz i do mani jak ta lala
    Może głupie pytanie zadam, ale czy linia morska od białej albo marmurka to sie właściwościami różni czy tylko kolorkiem

  25. #250
    Nałogowiec Avatar Sylwia1982
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    lubuskie
    Postów
    349

    Domyślnie Odp: pilniki

    Dziewczeta a ja podbije pytanko, ktore pare postow wyzej zadala Evelyn, bo tez sie zastanawiam...W czym trzymacie pilniki dla swoich stalych klientek? W ogole kiedys slyszalam, ze nie mozna w woreczkach strunowych, bo bakterie jeszcze bardziej sie mnoza....Czy to prawda to nie wiem... Wiec ja juz nie wiem w czym to trzymac....Podzielcie sie swoimi doswiadczeniami

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Pilniki
    By martakolo in forum Sprzęt do przedłużania paznokci
    Odpowiedzi: 51
    Ostatni post / autor: 04-02-2010, 09:14

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •