Strona 8 z 9 PierwszyPierwszy ... 456789 OstatniOstatni
Pokaż wyniki 176 do 200 z 211

Temat: Kto to jest pseudo-stylistka??

  1. #176
    No to..wpadłam ban
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    219

    Domyślnie Odp: Kto to jest pseudo-stylistka??

    Albo ich nie posiada poprostu a instruktorem nazwała sie sama

  2. #177
    No to..wpadłam Avatar vanessita
    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Skąd
    Gdynia
    Postów
    193

    Domyślnie Odp: Kto to jest pseudo-stylistka??

    A co za problem kupić certyfikat instruktorski z allegro za kilka złotych? Jest kilka firm, które po wpłaceniu pewnej kwoty też przeprowadzą taki kurs.
    Pseudo to taka co własnie taki kursik sobie zakupiła bądź nie ma żadnego kursu ukończonego. Wie tylko tyle, że trzeba przykleić tipsa i go żelem zalać i szczytem marzeń jest zdobienie brokatowe pod linią uśmiechu, której w zasadzie nawet nie ma. Kasuje za usługę i przechwala się w necie i nie tylko, że jej pazury są wow! a każdy kto jej zwróci uwagę jest "wymądrzającą się idiotką co pozjadała rozumy"

    I naprawdę dziewczyny jeśli chodzi o krytykę, uważam, że należy ją przyjąć na klatę i starać się eliminować wytykane błędy. Nikt nikogo za idealne pazury nie wyśmiewa.

  3. #178
    Rozkręcanko Avatar kotek2121
    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Skąd
    Katowice
    Postów
    85

    Domyślnie Odp: Kto to jest pseudo-stylistka??

    Dzięki kursikowi idzie uniknąć wielu nie przemyślanych ruchów i zakupów. Ja też jakoś jak nie miałam internetu sama chciałam się naumieć bez kursu i jakoś byle jak mi to wychodziło więc poszłam na kurs. Dobry kurs uchroni nas od rozczarowania jakim jest jakaś przykra choróbka powstała z naszej nie wiedzy lub po prostu nie ładnego wyglądu i kiepskiego wykonania paznokci. Warto przynajmniej iść na podstawowy kurs i później samemu się doskonalić jak się dalej kaski nie chce wydawać. Z dobrego kursu wyniesiemy informacje o pazurkach, chorobach i produktach, dezynfekcji i sterylizacji , higienie miejsca pracy i innych bardzo istotnych rzeczach o których na niektórych kursach nawet nie wspominają :/ Jasne, że idzie bez kursu wiele dziewczyn robiących świetne paznokcie same się doskonalą i są świetne ale do tego trzeba wiele samozaparcia A na kursiku masz podane wszystko na tacy. Potem jeszcze dużo dużo praktyki i gitarka

  4. #179
    Nałogowiec Avatar Anika
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    Europa
    Postów
    646

    Domyślnie Odp: Kto to jest pseudo-stylistka??

    Wczoraj rozmawiałam z moją sąsiadką. Mówiła, że chciałaby mieć dłuższe paznokcie ale nie chce przedłużać ,,tipsami'' bo jej córka ,,chodziła na tipsy'' do jednej pani i nie była zadowolona. No to ja do niej, że przecież są inne metody przedłużania paznokci. A ona na to-,, No tak ale Ty masz ładne długie zapuszczone". Jak się dowiedziała, że to jest żel, ze startu zamówiła u mnie wizytę

    Sąsiadka opowiedziała mi całą historyję jak jej córka poszła właśnie do pseudostylistki, która przepiłowała jej płytkę paznokcia do tego stopnia, że bolał ją cały paznokieć i był cały czerwony Następne porobiły się zapowietrzenia pod żelem i MAŁO TEGO - O ZGROZO- brud zaczął jej pod to wchodzić A wiadomo czym to groziło: przepiłowana płytka plus zapowietrzenia NO GRZYBICA LEGALNIE

    Niektórzy biorą się za coś, ,,wiedzą że gdzieś dzwoni ale nie wiedzą w którym kościele'' i NIE ZDAJĄ SOBIE SPRAWY z tego, że mogą komuś krzywdę wyrządzić.
    The world is mine

  5. #180
    Nałogowiec Avatar Paulistka
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    WARSZAWA/mce
    Postów
    320

    Domyślnie Odp: Kto to jest pseudo-stylistka??

    Anika niestety to sie często zdarza...
    Do mnie ostatnio przyszła "stylistka paznokci" na rozmowe kwalifikacyjną. Miała przepiłowaną płytkę i wszystkie zapowietrzone pazurki i szuka pracy w (uwaga) profesjonalnym salonie, bo sama jest profesjonalistką! Myślałam, że spadne z fotela! i jeszcze sie mnie pyta tak: "Może zrobię pani korekte i jakieś zdobionko?" hehehe

  6. #181
    Szkoleniowiec Avatar paznokietek1000
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Bogdaniec
    Postów
    2 529

    Domyślnie Odp: Kto to jest pseudo-stylistka??

    normalnie masakra, aż szkoda słów, to profesjonalistka że ho ho





  7. #182
    Nałogowiec Avatar Anika
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    Europa
    Postów
    646

    Domyślnie Odp: Kto to jest pseudo-stylistka??

    Cytat Napisał Paulistka Zobacz post
    ....i jeszcze sie mnie pyta tak: "Może zrobię pani korekte i jakieś zdobionko?" hehehe
    Niektórzy ludzie nie mają w sobie ani troche samokrytyki... Ehh... ale przynajmniej się uśmiałam
    The world is mine

  8. #183
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Postów
    15

    Domyślnie Odp: Kto to jest pseudo-stylistka??

    Ja nie mam kursu .. po prostu nie mam na razie na to $$ chociaż chcę jeszcze w tym roku się wybrać. No i nie uważam się również za pseudo stylistkę .. każdej nowej osobie która do mnie przychodzi mówię że cały czas się uczę .. Nikomu krzywdy jeszcze nie zrobiłam i nie mam najmniejszego zamiaru

  9. #184
    No to..wpadłam Avatar hassi
    Zarejestrowany
    Mar 2010
    Skąd
    Stargard Szczeciński
    Postów
    284

    Domyślnie Odp: Kto to jest pseudo-stylistka??

    Jak nie masz zamiaru to najwazniejsze
    "Piękna kobieta to niebo dla oczu, piekło dla duszy i czyściec dla kieszeni.."

  10. #185
    No to..wpadłam Avatar IWONAUMINSKA
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    POLICE
    Postów
    160

    Domyślnie Odp: Kto to jest pseudo-stylistka??

    Ja również nie posiadam na razie środków finansowych na opłacenie szkoleń i kursów - sama wszystkiego się uczę i nigdy nie ukrywałam tego przed klientami - stałymi oraz przyszłymi. Szczerość to według mnie podstawa - zawsze zaczynam od zebrania jak największej ilości informacji od klientki na tema jej dłoni, paznokci, stópek - ale i szczerze zawsze mówię o sobie. Jeżeli klienta ma ochotę iść do salonu - do profesjonalistki nigdy nie robię z tego powodu żadnych problemów

    Natomiast, według mnie pseudo stylistki, to takie osoby, które w perfidny sposób chcą zabłysnąć "na scenie" kosztem innych. Same nie potrafią, kopiują i beszczelnie wykorzystują - z korzyścią dla siebie - pracę innych. Niestety braki w umiejętnościach i kłamstwa wychodzą na jaw czy by o tym pomyślały czy nie - a konsekwencje swojego postępowania pewnie poniosą

  11. #186
    No to..wpadłam Avatar sweetpazurki
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Leszno
    Postów
    190

    Domyślnie Odp: Kto to jest pseudo-stylistka??

    mi dzis klientka mowila ze byla u kogos w domu i po skonczonej usludze zakladala buta i juz jej paznokciec odpadl

  12. #187
    Totalna maniaczka Avatar białaaaa
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    okolice Stalowej Woli
    Postów
    1 056

    Domyślnie Odp: Kto to jest pseudo-stylistka??

    o kurcze ja bym się ze wstydu spaliła chyba jak by mojej klietnce odpadł pazurek po skonczonej pracy
    Zapraszam
    Facebook https://www.facebook.com/pages/Mmnails/1402254793409375
    Blog http://mmnails.blogspot.com
    Zarejestruj się a będziesz mogła odebrać i Ty darmowego boxa za gwiazdki http://shinybox.pl/order/index/mode/...n/?ref=2a40b69
    Paatal sklep kosmetyczny
    http://www.paatal.pl/tell_a_friend/customer/41731.ht

  13. #188
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar Evelyn.
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Nowa Sól/ Lubuskie
    Postów
    3 018

    Domyślnie Odp: Kto to jest pseudo-stylistka??

    mi klientka opowiadała, że jeszcze tego samego dnia pazury jej odpdać zaczynały- płaciła 35 zł, a jak się na poprawkę umówiła, to baba udawała, że nie ma jej w domu (choć do mnie też długo nie pochodziła- 2 m-ce nosiła moje pazurki bez uzupełnienia , a i tak było jej drogo 75 zł) więc chyba nadal do tych pseudo chodzi na poprawki mimo tak przykrych doświadczeń. i dlatego te pseudo jeszcze robią pazury, bo chodzą do nich chytruski, które jak wiadomo dwa razy tracą , lub niedoświadczone dziewczyny które jeszcze nie wiedzą czym się różni taka usługa od profesjonalnej (niekoniecznie po kursie- bo do wszystkiego trzeba mieć dar przede wszystkim, sam kurs też nie wystarczy)
    proszę mi mówić Evelyn... lub Ewelina jak komu wygodnie
    kiedyś królowa... ale postanowiłam abdykować
    http://www.youtube.com/watch?v=wPzsN0NQSAw
    kocham tą babkę
    http://stylowe-pazurki.blogspot.com/

  14. #189
    Totalna maniaczka Avatar białaaaa
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    okolice Stalowej Woli
    Postów
    1 056

    Domyślnie Odp: Kto to jest pseudo-stylistka??

    królowa przyznam rację rzeczywiście tak jest
    Zapraszam
    Facebook https://www.facebook.com/pages/Mmnails/1402254793409375
    Blog http://mmnails.blogspot.com
    Zarejestruj się a będziesz mogła odebrać i Ty darmowego boxa za gwiazdki http://shinybox.pl/order/index/mode/...n/?ref=2a40b69
    Paatal sklep kosmetyczny
    http://www.paatal.pl/tell_a_friend/customer/41731.ht

  15. #190
    Szkoleniowiec Avatar lusill
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Wałcz
    Postów
    480

    Domyślnie Odp: Kto to jest pseudo-stylistka??

    IWONAUMINSKA przyznaję, że Twoja wypowiedź to strzał w 10tkę!

  16. #191
    No to..wpadłam Avatar IWONAUMINSKA
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    POLICE
    Postów
    160

    Domyślnie Odp: Kto to jest pseudo-stylistka??

    DZIĘKUJĘ BARDZO

    takie jest moje zdanie - nie oszukujmy się, każdego stać finansowo innych nie i za to potępiać ich nie można - w tym jest problem, że nie wszystkie osoby są szczere od samego początku a według mnie to podstawa i na tym buduje się zaufanie wśród klientek i dobrą opinię

    a te co ulegają pokusie ;/ no cóż... przyjdzie na nie pora

  17. #192
    No to..wpadłam Avatar justi9
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Skąd
    leszno
    Postów
    147

    Domyślnie Odp: Kto to jest pseudo-stylistka??

    dzisiaj przychodzi do mnie dziewczyna ktora zaplacila 150 zl za zelowe pazurki robione w srode na jutrzejsza studniowe i 5 juz nie ma

  18. #193
    Rozkręcanko Avatar Justyna25
    Zarejestrowany
    Jul 2010
    Skąd
    Koło Kielc
    Postów
    40

    Domyślnie Odp: Kto to jest pseudo-stylistka??

    Ja nie posiadam kursu. Przyznaje sie z czystym sumieniem. Przedłużaniem pazurków zajmuje sie od około 2 lat. Moim zdaniem pseudostylistka to dziewczyna która nie pasjonuje sie pazurkami tylko chce jakoś dorobić i wydaje jej sie że przedłużanie pazurków to banalna rzecz.
    Widziałam zdjęcia które dziewczyny wstawiały i mogę z czystym sumieniem powiedzieć że krzywdy nikomu nie zrobiłam.Często widuje osoby którym robiłam pazurki i mają sie dobrze " przyznaje że gdy pierwszy raz zrobiłam SOBIE pazurki odpadły po 4 dniach ;/ troche sie zraziłam ale wiecie jak już człowiek sie w tym zakocha to nie ma dla niego ratunku.
    Jestem samoukiem do wszystkiego dochodziłam sama i uczyłam sie na własnych błędach... i wiem dwie rzeczy.....potrzeba dużo czasu aby wszystko zrozumieć i posiadać talent a nie pchać sie tam gdzie wcale sie nie chce być

  19. #194
    Debiutantka Avatar Hosenka
    Zarejestrowany
    Jul 2010
    Postów
    5

    Domyślnie Odp: Kto to jest pseudo-stylistka??

    No niestety moje znajome miały sporo do czynienia z takimi "stylistkami". Ostatnio moja koleżanka opowiadała, że miała robione pazurki u pani, która niby była po kursie (nawet dyplom pokazywała ponoć) i co? Płytka przepiłowana, tips nieopracowany (zostawiła jej normalnie próg nienaruszony), zalane żelem, nieopiłowane, ciapnięte brokatem i gotowe. Skasowała dziewczynę na 40 zł. I do przewidzenia był fakt, że podczas powrotu autobusem odpadły jej 2 albo3 paznokcie (a ponieważ jechały razem, to ta cała "stylistka" widziała efekt swojej pracy).
    Podpiszę się pod tym, co napisała IWONAUMINSKA, że szczerość to podstawa. Lepiej uprzedzić klientkę o tym, że nie mamy kursu niż ją stracić i się wstydzić do tego.

  20. #195
    Nałogowiec Avatar Zgredo
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    Gdańsk
    Postów
    386

    Domyślnie Odp: Kto to jest pseudo-stylistka??

    Innymi słowy, z waszych wypowiedzi wynika, że pseudo, to taka, ktora... dopiero się uczy, czyli popełnia wiele błędów - po prostu. I chodzi tylko o to, czy się rozwinie, czy nie rozwinie...
    "Wysoko mnie ceni - mówisz? Wiem, zażądałby więcej niż 30 srebrników"

  21. #196
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar farbstift
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Katowice
    Postów
    4 143

    Domyślnie Odp: Kto to jest pseudo-stylistka??

    Ja bym tego tak nie nazwała. Moim zdaniem pseudo stylistka, to osoba nazywająca się stylistką, a nieumiejąca poprawnie wykonać usługi, uważająca że nie ma potrzeby kształcenia się, doskonalenia już nabytych umiejętności, nieinteresująca się trendami, nowościami
    https://www.facebook.com/kopalniatwojegostylu
    http://kopalniatwojegostylu.blogspot.com/



  22. #197
    Nałogowiec Avatar Anika
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    Europa
    Postów
    646

    Domyślnie Odp: Kto to jest pseudo-stylistka??

    Farbstift, świetnie to ujęłaś
    The world is mine

  23. #198
    Molestantka klawiatury Avatar asiek
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Postów
    2 170

    Domyślnie Odp: Kto to jest pseudo-stylistka??

    Koleżanka, która była u mnie ostatnio na pazurkach, opowiadała mi o swojej znajomej. Otóż, owa znajoma poszła na pazurki do SALONU, zapłaciła za usługę UWAGA 130 zł. Miała je tylko godzinę, podczas mycia naczyń pazury WYPŁYNĘŁY ;| rozumiecie to? ;| w głowie się nie mieści. Dodajmy, że dziewczyna miała obgryzioną płytkę...

  24. #199
    VIP Avatar nanami7
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    Poznań
    Postów
    5 170

    Domyślnie Odp: Kto to jest pseudo-stylistka??

    Asiek ale jak to wypłynęły? Odkleiły się tak ?
    koszmar jakiś
    Jest między nami gra,
    którą gra się w parach...



    www.paznokcie-poznan.blogspot.com

  25. #200
    Molestantka klawiatury Avatar asiek
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Postów
    2 170

    Domyślnie Odp: Kto to jest pseudo-stylistka??

    Pod wpływem wody musiały odpaść...ja to bym zebrała te paznokcie i rzuciła tej kosmetyczce w twarz..

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Choroby paznokci
    By seqoya in forum Choroby paznokci
    Odpowiedzi: 424
    Ostatni post / autor: 10-08-2021, 14:57
  2. oczyszczanie cery
    By karolinka_zuzia1989 in forum Pielęgnacja twarzy i ciała
    Odpowiedzi: 109
    Ostatni post / autor: 16-12-2019, 22:14
  3. Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 27-08-2019, 16:15
  4. Plastry oczyszczające organizm z toksyn!
    By mariolak83 in forum Zdrowie
    Odpowiedzi: 43
    Ostatni post / autor: 24-03-2018, 20:50

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •