Strona 29 z 32 PierwszyPierwszy ... 192526272829303132 OstatniOstatni
Pokaż wyniki 701 do 725 z 789

Temat: Lampa UV - Zakup lampy UV (LED)

  1. #701
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    May 2014
    Postów
    1

    Domyślnie Odp: Lampa UV - Zakup lampy UV (LED)


  2. #702
    Kosmetolog Avatar L_TARNOV
    Zarejestrowany
    Sep 2013
    Skąd
    Kraków
    Postów
    35

    Domyślnie Odp: Lampa UV - Zakup lampy UV (LED)

    Lampa ktora mam to diamond ccfl led. W wielu firmach jest ona dostepna

  3. #703
    No to..wpadłam Avatar Bogusia1984
    Zarejestrowany
    Oct 2011
    Skąd
    Londyn
    Postów
    184

    Domyślnie Odp: Lampa UV - Zakup lampy UV (LED)

    Dziewczyny a ja sie zakochalam w tej ampie indygo z tego filmu i nie moge jej znalezc................
    https://www.youtube.com/watch?v=ymtyiJw1KE8

  4. #704
    No to..wpadłam Avatar gonia1203
    Zarejestrowany
    Feb 2012
    Skąd
    Lbn
    Postów
    195

    Domyślnie Odp: Lampa UV - Zakup lampy UV (LED)

    Cytat Napisał Bogusia1984 Zobacz post
    Dziewczyny a ja sie zakochalam w tej ampie indygo z tego filmu i nie moge jej znalezc................
    https://www.youtube.com/watch?v=ymtyiJw1KE8
    Bo już jej nie ma w indigo z tego co słyszałam wycofali ją ale jest teraz inna

  5. #705
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Aug 2014
    Postów
    10

    Domyślnie Odp: Lampa UV - Zakup lampy UV (LED)

    Witajcie Moje Drtogie Specjalistki po kilku latach przerwy spowodowanych wychowywaniem szkraba wracam do paznokci Przetrzepuje kolejne wątki i choć kilka lat temu wydawałoby się, że nic mnie nie zaskoczy , to jednak i w branży paznokciowej jest progres


    A teraz konkrety: Bardzo proszę o jakieś namiary na lampkę, która utwardza dobrze i żele i hybrydy. Potrzebuję 2 lampki. myślałam o tańszych tunelowych 36W (żeby się nie zrujnować) i kupić dobre żarówki Sylvania czy Philipsa. Jednak nie wiem czy te żarówki dobrze radza sobie z hybrydami, no i przede wszystkim nie wiem do jakich lamp konkretnie pasują. Dodam, że na 99% będe pracować na SPN zarówno żele jak i hybrydy. Doradźcie proszę i pomóżcie odnaleźć się po latach

  6. #706
    No to..wpadłam Avatar amorek
    Zarejestrowany
    Aug 2010
    Postów
    180

    Domyślnie Odp: Lampa UV - Zakup lampy UV (LED)

    Cytat Napisał L_TARNOV Zobacz post
    Lampa ktora mam to diamond ccfl led. W wielu firmach jest ona dostepna
    A masz 36 watt czy 18 Ci wystarcza? Bo znalazłam taką: M&W LAMPA DIAMOND LIGHT CCFL & LED 36W (4534157806) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. ale znalazłam i taką: Lampa Diamond Light CCFL & LED 18W - czarna i nie wiem, w którą inwestować, a różnica w cenie jest.. Z góry dziękuję za pomoc

  7. #707
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Nov 2012
    Postów
    3

    Domyślnie Odp: Lampa UV - Zakup lampy UV (LED)

    Cytat Napisał ledybird Zobacz post
    Witajcie Moje Drtogie Specjalistki po kilku latach przerwy spowodowanych wychowywaniem szkraba wracam do paznokci Przetrzepuje kolejne wątki i choć kilka lat temu wydawałoby się, że nic mnie nie zaskoczy , to jednak i w branży paznokciowej jest progres


    A teraz konkrety: Bardzo proszę o jakieś namiary na lampkę, która utwardza dobrze i żele i hybrydy. Potrzebuję 2 lampki. myślałam o tańszych tunelowych 36W (żeby się nie zrujnować) i kupić dobre żarówki Sylvania czy Philipsa. Jednak nie wiem czy te żarówki dobrze radza sobie z hybrydami, no i przede wszystkim nie wiem do jakich lamp konkretnie pasują. Dodam, że na 99% będe pracować na SPN zarówno żele jak i hybrydy. Doradźcie proszę i pomóżcie odnaleźć się po latach

    W klasycznej tunelowej lampie wymieniłam ostatnio 4 żarówki, kupiłam właśnie Sylvania (kupowałam ze sklepu SPN). Pracuję na hybrydach i żelach SPN, wszystko super się utwardza, ich Top tez się poźniej pięknie błyszczy

  8. #708
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Nov 2012
    Skąd
    Łódź
    Postów
    88

    Domyślnie Odp: Lampa UV - Zakup lampy UV (LED)

    Dziewczyny, widze, ze wiele z Was mialo dylematy dotyczace zakupu lamp kilka miesiecy temu, dlatego proponuje, zebyscie napisaly co kupilyscie i ktore lampy uwazacie za godne polecenia. Pozdrawiam.

  9. #709
    Administrator Avatar samaron
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Zgierz
    Postów
    4 314

    Domyślnie Odp: Lampa UV - Zakup lampy UV (LED)

    Ja mam starą cyfrówkę z czujnikiem ruchu, strasznie mnie wnerwiało włączanie zwykłej tunelówki
    Jak mi się skończyły żarówki to miałam kłopot w znalezeniu nowych pasujących - więc kupiłam drugą lampę a akurat była jakaś promocja i miała drugi komplet żarówek na zapas i te zapasowe właśnie pasowały do starej lampy
    Teraz jak mi się skończą to kupię pewnie ccfl


  10. #710
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Nov 2012
    Skąd
    Łódź
    Postów
    88

    Domyślnie Odp: Lampa UV - Zakup lampy UV (LED)

    A tak z ciekawosci zapytam jeszcze, co ile wymieniasz zarowki?

    Sadzisz, ze zwykla ledowka 12W w ksztalcie ksiezyca do samych hybryd wystarczy?
    Ostatnio edytowane przez jealousgirl ; 10-09-2014 o 10:56

  11. #711
    Administrator Avatar samaron
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Zgierz
    Postów
    4 314

    Domyślnie Odp: Lampa UV - Zakup lampy UV (LED)

    oj rzadko, ale ja prawie wcale żeli nie robię (akryl bardziej kocham), same hybrydy, teraz mam jakieś 10 m-cy?

    z założenia ledówka może mieć mniej mocy niż zwykła uv bo ma bardziej doprecyzowaną długość światła, więc spokojnie powinna wystarczyć. ale doświadczenia z ledami nie mam.


  12. #712
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Aug 2014
    Postów
    10

    Domyślnie Odp: Lampa UV - Zakup lampy UV (LED)

    Cytat Napisał celincia Zobacz post
    W klasycznej tunelowej lampie wymieniłam ostatnio 4 żarówki, kupiłam właśnie Sylvania (kupowałam ze sklepu SPN). Pracuję na hybrydach i żelach SPN, wszystko super się utwardza, ich Top tez się poźniej pięknie błyszczy
    ja zdecydowałam się w końcu na jakąś tunelówkę i chcę właśnie żarówki Sylvania, tylko one nie do e szsystkich lam pasują. Powiedz proszę jaka dokładnie masz lampę i gdzie kupowałas

  13. #713
    VIP Avatar natalia268
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    7 165

    Domyślnie Odp: Lampa UV - Zakup lampy UV (LED)

    mnie już szlak trafia...

    mam dwie lampy. Jedna jest ze mną od początku (zwykła biała tunelówka), druga ma maksymalnie z rok (niby taka sama a o połowę lżejsza....) i co ? pierwsza jest niezniszczalna, drugą naprawiałam około 5 razy. Dwa tygodnie temu uznala ze przestanie świecic... Wszędzie prąd jest, przyciski działają, żarówki ok. Po prostu juz nie swieci. Wiec musiałam kupić nową... Już wiem że pewnie ta druga tez zejdzie z tego swiata za młodu i tamta pierwsza bedzie ze mną zawsze...

    ________________________________________


  14. #714
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Nov 2012
    Postów
    3

    Domyślnie Odp: Lampa UV - Zakup lampy UV (LED)

    Cytat Napisał ledybird Zobacz post
    ja zdecydowałam się w końcu na jakąś tunelówkę i chcę właśnie żarówki Sylvania, tylko one nie do e szsystkich lam pasują. Powiedz proszę jaka dokładnie masz lampę i gdzie kupowałas

    Mam lampę transformatorową białą tunelówkę 36W. (220V-240V ~50Hz) Sama lampa ma "milion" lat.. i jak się nie mylę, była kupowana z NailDesign

  15. #715
    Nałogowiec Avatar Anika
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    Europa
    Postów
    646

    Domyślnie Odp: Lampa UV - Zakup lampy UV (LED)

    Czekam na lampe SPN led/ccfl, paczka powinna dojsc w tym tygodniu. Jestem ciekawa, czy lampa jest rzeczywiscie taka rewelacyjna jak zaklada firma.
    Za jakis czas wrzuce pare komentarzy.
    The world is mine

  16. #716
    Kosmetolog Avatar L_TARNOV
    Zarejestrowany
    Sep 2013
    Skąd
    Kraków
    Postów
    35

    Domyślnie Odp: Lampa UV - Zakup lampy UV (LED)

    Moja ccfl ma 18w i jest ok

  17. #717
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Aug 2012
    Postów
    11

    Domyślnie Odp: Lampa UV - Zakup lampy UV (LED)

    I ja do rozmowy się przyłączę i poproszę o radę. Mam zwykła lampę tunelową, ale szału dostaje już na czas, jaki zabiera utwardzanie i całe zrobienie paznokci, szczególnie, jak robi się samemu sobie.
    Chciałabym kupić lampę LED, żeby maksymalnie skrócić czas utwardzania. Znalazłam 3 modele. Nie wiem, na ile odczuwalna jest różnica między 18W a 36W? Póki co robię tylko hybrydy, ale nie ukrywam, że mam zamiar spróbować z żelami i akrylami. Dlatego jeśli kupię lampę to taką, która będzie uniwersalna także na przyszłość (skoro ma niemalże dożywotnią gwarancję działania). Wolę raz zapłacić więcej (w granicach rozsądku oczywiście) niż kupować dwa razy:
    18W
    AP LAMPA UV LED DIAMOND 18W UTWARDZA KAŻDY ŻEL (4608782763) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
    36W
    LAMPA UV LED DIAMOND UTWAR KAŻDY ŻEL Gratis Wysyłk (4623891800) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

    Czy może lepiej kupić samą LED?
    neonail Lampa UV LED 20 W z wyświetlaczem cyfrowym (4658106057) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.


    ps.
    powtórzyłam sie trochę z pytaniem.... wciąż nie wiem, czy wyraźna jest różnica między 18W a 36w? i CZY same LED wystarczają?
    Pytanie do dziewczyn, które te lampy mają - sprawują sie dobrze? Ile sek utwardzają hybrydy?
    Ostatnio edytowane przez nefesza ; 02-10-2014 o 12:28

  18. #718
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Jul 2014
    Postów
    1

    Domyślnie Odp: Lampa UV - Zakup lampy UV (LED)

    Czy to ta lampa? Lampy UV 36 Watt - Lampa X-Type - Naildesign

    ---------- Dodano o godzinie 21:48 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 21:47 ----------

    Cytat Napisał celincia Zobacz post
    Mam lampę transformatorową białą tunelówkę 36W. (220V-240V ~50Hz) Sama lampa ma "milion" lat.. i jak się nie mylę, była kupowana z NailDesign
    Czy to ta lampa ? Lampy UV 36 Watt - Lampa X-Type - Naildesign

  19. #719
    No to..wpadłam Avatar amorek
    Zarejestrowany
    Aug 2010
    Postów
    180

    Domyślnie Odp: Lampa UV - Zakup lampy UV (LED)

    Cytat Napisał nefesza Zobacz post


    powtórzyłam sie trochę z pytaniem.... wciąż nie wiem, czy wyraźna jest różnica między 18W a 36w? i CZY same LED wystarczają?
    Pytanie do dziewczyn, które te lampy mają - sprawują sie dobrze? Ile sek utwardzają hybrydy?
    Ja kupiłam w końcu 36W i super utwardza. Hybrydy utwardzam 30s, czasami dla pewności dokładam jeszcze dodatkowym czasem. Jedynie co to wkurzają mnie dwie sprawy w mojej lampie: Kciuki (niektóre klientki tak trzymają ręce, że muszę je osobno utwardzać z czym wcześniej w zwykłej tunelówce nie miałam problemu) i czas świecenia, a mianowicie że nie ma świecenia stałego. Poza tym, nie żałuję ani jednej wydanej złotówki

  20. #720
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Aug 2012
    Postów
    11

    Domyślnie Odp: Lampa UV - Zakup lampy UV (LED)

    Znaczy kciuki sie nie mieszczą generalnie, czy tylko w "szczególnych przypadkach"? Jaki jest rozmiar wewnętrzny (wysokość, szerokość i głębokość), będę wdzięczna za podanie.
    A najlepsze jest to, że te lampy na angielskim ebayu (bo nie sądzę, że to, co jest u nas na allegro to coś innego) można kupić już za 150 zł. Przy tej cenie to i brak gwarancji jakoś mnie nie martwi.... czy ktoś ma z nimi problem?

    Co sądzicie o samych LED?

  21. #721
    Rozkręcanko Avatar namezaneta
    Zarejestrowany
    Jul 2013
    Postów
    50

    Domyślnie Odp: Lampa UV - Zakup lampy UV (LED)

    Dziewczyny a czy instenieje lampa ktora utwardzi mi zele UV np z silcare + ktora bedzie miala dodatkowo diody LED by utwrdzic sama hybryde. Bo juz sie pogubilam i najlpeiej zeby byl sensor ruchu , ze sama sie wlacza . dziekuje . BO mam ta lampe z sensorem ruchu z rozowa klapka ale zarowek do nich za nic nie moge znalesc jak kupuje to sie nie zapalaja odrazu tak jak powinny albo nie sa polaczone na koncach tylko proste, pomimo tego ze sprzedawca sozrdeaje zarowki do tej lampy cyforwej a nie dzialaja tak jak powinny

  22. #722
    Molestantka klawiatury Avatar kasiulka81
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Skąd
    Katowice
    Postów
    2 023

    Domyślnie Odp: Lampa UV - Zakup lampy UV (LED)

    Moje drogie, czy ma któraś na zbyciu daszek różowy do lampy UV z suszarką 36 W (tej z wyświetlaczem). Dostałam od znajomej w prezencie lampę ale z fioletowym daszkiem który godzi w mój zmysł estetyczny wiec jakby któraś miła do wywalenia star a lampkę to chętnie przygarnę RÓŻOWY daszek

  23. #723
    Nałogowiec Avatar Anika
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    Europa
    Postów
    646

    Domyślnie Odp: Lampa UV - Zakup lampy UV (LED)

    Cytat Napisał Anika Zobacz post
    Czekam na lampe SPN led/ccfl, paczka powinna dojsc w tym tygodniu. Jestem ciekawa, czy lampa jest rzeczywiscie taka rewelacyjna jak zaklada firma.
    Za jakis czas wrzuce pare komentarzy.

    Lampe mam juz 2.5 tyg. jak narazie rewelacja! Trzaskam hybrydy jak ciepłe bułeczki!
    The world is mine

  24. #724
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Aug 2012
    Postów
    11

    Domyślnie Odp: Lampa UV - Zakup lampy UV (LED)

    Czy to nie jest przypadkiem taka sama lampa, do której linki z allegro wklejałam? Poza logiem na górze? A jakie ma wymiary? (zewnętrzne i wewnętrzny)

  25. #725
    Nałogowiec Avatar Anika
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    Europa
    Postów
    646

    Domyślnie Odp: Lampa UV - Zakup lampy UV (LED)

    Nefesha, moja lampa wygląda dokładnie tak samo. Mam neonowy róż.
    Wymiary mojej lampy: 17.2/15.2/0.82
    The world is mine

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. paznokcie zelowe bez lampy..........
    By mala in forum Metoda żelowa
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 07-06-2009, 23:37

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •