Strona 12 z 27 PierwszyPierwszy ... 2891011121314151622 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki 276 do 300 z 666

Temat: Jak zdobyc klientki???

  1. #276

    Domyślnie Odp: Jak zdobyc klientki???

    Ja też na ulotki się nie zdecyduję bo też się boję

  2. #277
    Szkoleniowiec Avatar dzikakura
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Gdynia
    Postów
    2 793

    Domyślnie Odp: Jak zdobyc klientki???

    Cytat Napisał silverghost Zobacz post
    A ja to w ogóle nie wiem, co robić...
    Mężulo mi pokupił wszystkie sprzęty potrzebne do robienia pazurków- nawet frezarkę- i mówi: rób se, jak cię to bawi. Ale właśnie: se. Nie chce słyszeć, zeby jakaś klientka do domu przyszła, a jak często można sobie robić? No i to chyba jest uciecha, jak ktoś ci płaci za zrobienie pazurków, czyli za twoją przyjemność
    To ze slabego punktu tej calej zabawy zrób atut czyli.. dojezdzaj do klientki. Nawet jak przyjezdzasz do kogos do domu, a ten ktos nie ma normalnego stolu to ma deske do prasowania Wiem, bo praktykowalam. Oswietlenie? Bierz ze soba lampkę. Jak tylko masz chetne to dojezdzaj i juz. Ja jeszcze do niedawna miałam taką "kichę", ze siedziałam i zastanawiałam się co robię źle, a teraz? Rzeczywiscie wiosna idzie, one chcą teraz tych pazurów. Ogłaszam się na portalu w swoim mieście, płacę za każde ogłoszenie 3 złote i jest ono ważne 7 dni. Ostatnio te dwie z jednego ogłoszenia mam.

    I tez często dojezdzam i kasuję 10 złotych, a czuję podskórnie, że powinnam więcej, bo czasem i godzinę w jedną stronę jadę, to nie bilet na autobus kosztuje, tylko mój czas zmarnotrawiony w pociagach, autobusach i tramwajach,a kobitki siedzą w cieplutkim domu u siebie, a jeszcze ich "prywatna" stylistka do nich do domu przychodzi. Na to można się nawet snobować. Jej"prywatna" stylistka, jej"prywatna" fryzjerka, jej "prywatna" masazystka
    P.S. Ja też normalnie pracuję w zupełnie innej branży, ale uwielbiam robić te pazury
    Ostatnio edytowane przez dzikakura ; 18-03-2010 o 02:13

  3. #278
    Szkoleniowiec Avatar KaMiLaC.
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    Pajęczno/Częstochowa
    Postów
    1 576

    Domyślnie Odp: Jak zdobyc klientki???

    Cytat Napisał białaaaa Zobacz post
    właśnie pracuję ale boje się jakieś ulotki robić i rozdawać bo ludziska teraz to są straszne

    ojj tak kochana - straszne i jakie podłe i zawistne

    Kurka ja też czasem dojeżdżam i też zawsze se w gębę pluję, że za mało za dojazd doliczam, ale niechta - najważniejsze, żeby mieć klientki


  4. #279

    Domyślnie Odp: Jak zdobyc klientki???

    Ja to wam powiem że czekam na wiosnę że wreszcie coś się ruszy bo bebą i paluszki u rąk i nóżek

  5. #280
    Rozkręcanko Avatar silverghost
    Zarejestrowany
    Mar 2010
    Skąd
    Rybnik
    Postów
    95

    Domyślnie Odp: Jak zdobyc klientki???

    A ja to na razie na luz wrzucam: robię sobie i kumpeli, może jeszcze siostrę namówię, jak ktoś mówi, że mam fajne pazury, to odpowiadam ,że sama sobie zrobiłam i... czekam. Tak szczerze, to nie wiem jeszcze, czy chcę te pazury zarobkowo robić. Pewnie lubię to, kasy też nigdy dość, ale... nie chce mi się ze zmierzłymi babami użerać.

  6. #281
    Wczytuje się Avatar Dzwoneczek
    Zarejestrowany
    Mar 2010
    Postów
    12

    Domyślnie Odp: Jak zdobyc klientki???

    Jak dla mnie poczta pantoflowa jest najszybciej... Bardzo dobry pomysł jest z tą zniżką za polecenie znajomej... i to się wlicza w taką wlasnie poczte swoja droga nk, gg i blog tez robią swoje a co do salonow to uwazam ze ulotki sa niezbędne

  7. #282
    INM & RaNails Educator EF Avatar asia
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    ndm / warszawa
    Postów
    6 951

    Domyślnie Odp: Jak zdobyc klientki???

    u mnie poczta pantoflowa nie działa, bo sa baby zawistne

  8. #283
    Molestantka klawiatury Avatar dzoana
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Postów
    1 554

    Domyślnie Odp: Jak zdobyc klientki???

    u mnie tez raczej poczta pantoflowa

  9. #284

    Domyślnie Odp: Jak zdobyc klientki???

    Heh.no to teraz ja napiszę że mam swoich stałych babek duzo i robie pazurki po godzinach mojej pracy zawodowej(18:00 do nawet 24)Aktualnie zapisy są już do świątKasuje za pazurki bardzo mało (30-40zł)ale tylko dlatego że chce sie nauczyć robić idealne pazury a jak zaczne kasować więcej to mi nikt nie przyjdzie,bo mieszkam nawsiJuż bardzo dużo się dzięki temu nauczyłam i mąż mi nie marudzi a nawet dziecko bawi
    Ceeeena czyni cuda

  10. #285
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar milenka_olsztyn
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Olsztyn
    Postów
    3 815

    Domyślnie Odp: Jak zdobyc klientki???

    ta cena czyni cuda... ale za 30zl sorry ale nie chciało by mi się bawić z paznokciami do 24... trzeba się cenic bo inaczej nikt naszej pracy szanować nie będzie.. nie mówie żebyś brała po 70zł ale przecież za 30zł to ci sie nie wiadomo czy za materiał zwróci nawet..


    "Każdy Twój ruch ma coś na kształt serca..."

  11. #286
    Szkoleniowiec Avatar KaMiLaC.
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    Pajęczno/Częstochowa
    Postów
    1 576

    Domyślnie Odp: Jak zdobyc klientki???

    Cytat Napisał asia Zobacz post
    u mnie poczta pantoflowa nie działa, bo sa baby zawistne

    noooo i to jak a najgorsze te najbliższe znajome, którymi zazdrość tak targa, że nie mogą się pogodzić z myślą, że dorabiasz


  12. #287

    Domyślnie Odp: Jak zdobyc klientki???

    Cytat Napisał milenka_olsztyn Zobacz post
    ta cena czyni cuda... ale za 30zl sorry ale nie chciało by mi się bawić z paznokciami do 24... trzeba się cenic bo inaczej nikt naszej pracy szanować nie będzie.. nie mówie żebyś brała po 70zł ale przecież za 30zł to ci sie nie wiadomo czy za materiał zwróci nawet..
    Wiem ze jest to bardzo mało ale nie dokładam do interesuZa trzy miesiące otworze moze swój salon (jak strace prace)a to zawsze dobra reklama i bardzo dobrze jest poćwiczyć na różnych paznokciachWszystkie moje babeczki mówia że mało biore (co jest dla mnie szokujace).Ja jednak nie jestem jeszcze zadowolona ze swoich umiejętności i chcąc je jakos doszlifować muszę mieć na kim sie tego nauczyć.Tak więc wszystko w swoim czasie

  13. #288
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar milenka_olsztyn
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Olsztyn
    Postów
    3 815

    Domyślnie Odp: Jak zdobyc klientki???

    myślisz ze jak otworzysz salon i za paznokcie zaczniesz brać z 80zl to będziesz miała klientki bo ja wątpie.... a mniej brać przy własnej działalności się poprostu nie opłaca..


    "Każdy Twój ruch ma coś na kształt serca..."

  14. #289
    Nałogowiec Avatar czaplutka
    Zarejestrowany
    May 2009
    Skąd
    OK/DJG
    Postów
    413

    Domyślnie Odp: Jak zdobyc klientki???

    Ja popieram Edit7715. Jeśli chce się wyćwiczyć "rękę", to na kimś trzeba ćwiczyć i jeśli jest zdecydowana na cenę, która pokryje koszty materiałów, to czemu nie. Wiadomo, że jak podniesie ceny po otwarciu salonu, to część klientek odejdzie, ale część na pewno zostanie, jeśli są zadowolone. Z czasem znajdą się nowe i pewnie uda Jej się to rozkręcić. Czego bardzo Jej życzę

  15. #290

    Domyślnie Odp: Jak zdobyc klientki???

    milenka_olsztyn No widzisz jakie wszystko jest skomplikowane.Teraz piszecie ze mam wziąsć więcej a póżniej jak podniosę cene to piszesz że nie będę miała klientekWszystko sie okaże

    ---------- Dodano o godzinie 19:53 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 19:46 ----------

    Cytat Napisał czaplutka Zobacz post
    Ja popieram Edit7715. Jeśli chce się wyćwiczyć "rękę", to na kimś trzeba ćwiczyć i jeśli jest zdecydowana na cenę, która pokryje koszty materiałów, to czemu nie. Wiadomo, że jak podniesie ceny po otwarciu salonu, to część klientek odejdzie, ale część na pewno zostanie, jeśli są zadowolone. Z czasem znajdą się nowe i pewnie uda Jej się to rozkręcić. Czego bardzo Jej życzę
    Choć jedna mysli podobnieMam nadzieje ze się uda a stałe klientki które mi teraz służą rączkami będa miały duzo taniejDziekuję

  16. #291
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar milenka_olsztyn
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Olsztyn
    Postów
    3 815

    Domyślnie Odp: Jak zdobyc klientki???

    Sorry ale ja otwierałam swój salon i wiem jak to mniej wiecej wygląda... w domu robiłam paznokcie od 60zl i miałam duzo klientek itd nawet sporo stałych... w salonie biore od 80 czyli wcale nie dużo więcej a nikt z tych moich domowych nie przyszedł... niestety ale jak przyzwyczaimy klientki do paznokci za 30zl a potem podniesiemy cene to pójdą tam gdzie dostaną za 30 niestety ale taka jest prawda


    "Każdy Twój ruch ma coś na kształt serca..."

  17. #292

    Domyślnie Odp: Jak zdobyc klientki???

    Cytat Napisał milenka_olsztyn Zobacz post
    Sorry ale ja otwierałam swój salon i wiem jak to mniej wiecej wygląda... w domu robiłam paznokcie od 60zl i miałam duzo klientek itd nawet sporo stałych... w salonie biore od 80 czyli wcale nie dużo więcej a nikt z tych moich domowych nie przyszedł... niestety ale jak przyzwyczaimy klientki do paznokci za 30zl a potem podniesiemy cene to pójdą tam gdzie dostaną za 30 niestety ale taka jest prawda
    No cóż.Zobaczę jak to będzieMoże będzie podobnie jak u Ciebie a może nieJak na razie przyzwyczaiłam je do takiej ceny i nie przeszkadza mi to.A co będzie dalejCzas pokaże.
    Myślę że nie jest tak żle jak piszesz i zyskałas jakieś nowe klientki które są zadowolone z takiej ceny jaka maszZawsze sie ktoś znajdzie

  18. #293
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar milenka_olsztyn
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Olsztyn
    Postów
    3 815

    Domyślnie Odp: Jak zdobyc klientki???

    pewnie że zawsze ale opłaty dobijają i przerażają niestety... bo wynajem lokalu+media do tego lokalu + zus to strasznie dużo wychodzi nawet jeśli jest on niższy


    "Każdy Twój ruch ma coś na kształt serca..."

  19. #294
    Nałogowiec Avatar iwa1223
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Postów
    582

    Domyślnie Odp: Jak zdobyc klientki???

    niestety ale obie macie rację... klientki jeśli same mało zarabiają to szukają miejsca które będzie odpowiadało im cenowo i jakościowo... jeśli taką stylistkę znajdą to się jej trzymają ale jak podniesiesz stawkę zaczynają znowu szukać, nie dlatego że przestało im się podobać ale zwyczajnie nie mają więcej pieniędzy które mogą wydać na pazurki...
    a cena nie zawsze czyni cuda... ja też biorę 40zł a mimo to nie mam klientek
    z forum można się wiele nauczyć

  20. #295

    Domyślnie Odp: Jak zdobyc klientki???

    Cytat Napisał iwa1223 Zobacz post
    niestety ale obie macie rację... klientki jeśli same mało zarabiają to szukają miejsca które będzie odpowiadało im cenowo i jakościowo... jeśli taką stylistkę znajdą to się jej trzymają ale jak podniesiesz stawkę zaczynają znowu szukać, nie dlatego że przestało im się podobać ale zwyczajnie nie mają więcej pieniędzy które mogą wydać na pazurki...
    a cena nie zawsze czyni cuda... ja też biorę 40zł a mimo to nie mam klientek
    To jest faktycznie uzależnione od zasobności portfela
    Ja na początku też nie miałam klientek ale po 1,5 roku troszke sie ich uzbierało.Trzymam kciuki żeby do ciebie dotarły takie klientki które dobrze Cie zareklamuja i w końcu ruszy magia pantoflowa

    Cytat Napisał milenka_olsztyn Zobacz post
    pewnie że zawsze ale opłaty dobijają i przerażają niestety... bo wynajem lokalu+media do tego lokalu + zus to strasznie dużo wychodzi nawet jeśli jest on niższy
    Tego też się własnie bojęTe opłaty sa okropne.Jednak zawsze trzeba być dobrej mysli

  21. #296
    Nałogowiec Avatar czaplutka
    Zarejestrowany
    May 2009
    Skąd
    OK/DJG
    Postów
    413

    Domyślnie Odp: Jak zdobyc klientki???

    Niestety, nikt nie mówi, że prowadzenie własnej działalności jest łatwe i przyjemne, jednak jeśli nie będzie się próbowało i dążyło do doskonalenia warsztatu, to wiadomo, że nic się nie uda. Wiadomo, że zysk nie pokaże się od razu po pierwszym miesiącu. Z tego, co wiem, to trzeba czekać przeciętnie pół roku, choć teraz w dobie kryzysu może i dłużej. Takie decyzje nie są łatwe, ale jeśli jesteś pozytywnie do tego nastawiona, to myślę, że Ci się uda

  22. #297
    Szkoleniowiec Avatar KaMiLaC.
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    Pajęczno/Częstochowa
    Postów
    1 576

    Domyślnie Odp: Jak zdobyc klientki???

    ja też uważam, że i Edit i Milenka maja rację bo Edit robiąc za 30 zł ma sznasę poćwiczyć i wyrobić sobie i rękę, i czas, i warsztat pracy, bo Panie taka cena skusi jednak chcąc otworzyć później salon ceny na pewno będziesz musiała podnieść i tu już będzie problem, bo Panie nie lubią wyższych cen i mogą odejść jak twierdzi Milenka ale patrząc z drugiej strony jeśli przekonają się do jakości usługi to być może cen ich nie odstraszy
    dlatego ja robiąc obecnie w domu (cena 60-70 zł) zawsze delikatnie sugeruję klientkom, że jak kiedyś otworzę coś swojego to cena automatycznie może być wyższa, ale niech się nie obawiają, bo będzie to na pewno nie wysoka kwota moje panie zawsze twierdzą, że biorę za mało hehheh więc mam nadzieję, że zrozumieją to, iż pracując w domu nie ma się opłat (ZUS czy czynsz) i to nasza dobra wola, że cena jest niższa niż w salonie
    dlatego Edit podczas zabiegu przedłużania rozmawiaj ze swoimi paniami - czego by oczekiwały, jakie ceny, no i musisz je przekonywać, że jakość usługi na pewno się nie zmieni na gorsze (bo czasem panie myślą, że w salonie to więcej klientek i mniej czasu więc stylistki pazurki robią na szybko zeby przyjac jak najwiecej- "taśmowo"- jak ja to mówie). no i cena salonowa nie może się podnieść drastycznie tylko powoli, delikatnie i z rozłożeniem na dłuższy okres jeśli teraz nie doliczasz np. za cyrkonie to powoli zacznij, żeby potem ich to nie zraziło i nie daj Boże, żeby uciekły do tipsiar!
    powodzenia


  23. #298
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar milenka_olsztyn
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Olsztyn
    Postów
    3 815

    Domyślnie Odp: Jak zdobyc klientki???

    A ja powiem tak. Pozytywne nastawienie jest ważne ale nie najważniejsze.
    Moje klientki wolały iść do dziewczyn które paznokcie robia za 30zl... niektóre wracały z płaczem jak im taka krzywdę zrobiła... ale co z tego ja doprowadzałam paznokcie do ładu a one szły dalej szukać szczęścia... ludzie niestety w dzisiejszych czasach są perfidni i nie mają wstydu bo jak mi do salonu obca baba przychodzi i pyta czy z okazji jej dzisiejszych urodzin zrobię jej za darmo henne(babe widzę pierwszy raz na oczy) to aż tracę wiare w ludzi naprawdę... A żeby utrzymać działalność trzeba mieć naprawdę sporo klientek... ja w domu miałam ich sporo i dlatego sie na to zdecydowałam ale niestety poszły gdzie indziej jak cene podniosłam a niektórym tez nie chciało się jeździć... Z lokalem też wyszedł cyrk bo z 600zl mówionych na początku po doliczeniu vatów sratów opłat i innych pierdół wychodziło prawie 1000zł do tego 380zus... naprawdę żeby chociaż to wszystko utrzymać trzeba mieć obrót niezły... a jeszcze dla siebie coś też by się chciało... wiec ja swój salon zamknęłam zawiesiłam działalnośc mam inna pracę a paznokcie jak cos robię po godzinach w domu...


    "Każdy Twój ruch ma coś na kształt serca..."

  24. #299
    Szkoleniowiec Avatar KaMiLaC.
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    Pajęczno/Częstochowa
    Postów
    1 576

    Domyślnie Odp: Jak zdobyc klientki???

    Cytat Napisał milenka_olsztyn Zobacz post
    A ja powiem tak. Pozytywne nastawienie jest ważne ale nie najważniejsze.
    Moje klientki wolały iść do dziewczyn które paznokcie robia za 30zl... niektóre wracały z płaczem jak im taka krzywdę zrobiła... ale co z tego ja doprowadzałam paznokcie do ładu a one szły dalej szukać szczęścia... ludzie niestety w dzisiejszych czasach są perfidni i nie mają wstydu bo jak mi do salonu obca baba przychodzi i pyta czy z okazji jej dzisiejszych urodzin zrobię jej za darmo henne(babe widzę pierwszy raz na oczy) to aż tracę wiare w ludzi naprawdę... A żeby utrzymać działalność trzeba mieć naprawdę sporo klientek... ja w domu miałam ich sporo i dlatego sie na to zdecydowałam ale niestety poszły gdzie indziej jak cene podniosłam a niektórym tez nie chciało się jeździć... Z lokalem też wyszedł cyrk bo z 600zl mówionych na początku po doliczeniu vatów sratów opłat i innych pierdół wychodziło prawie 1000zł do tego 380zus... naprawdę żeby chociaż to wszystko utrzymać trzeba mieć obrót niezły... a jeszcze dla siebie coś też by się chciało... wiec ja swój salon zamknęłam zawiesiłam działalnośc mam inna pracę a paznokcie jak cos robię po godzinach w domu...

    ooo kurde ale baba - za darmo, bo ma urodziny ehehhe niezły tupet
    zgadzam się Milenko - trzeba być i wytrwałym i cierpliwym
    może jeszcze kiedyś otworzysz salonik nigdy nie mów nigdy jak pazurki to Twoja pasja to wrócisz do tego, a ja Ci tego życzę z całego serducha


  25. #300
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar milenka_olsztyn
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Olsztyn
    Postów
    3 815

    Domyślnie Odp: Jak zdobyc klientki???

    hehe mam nadzieje


    "Każdy Twój ruch ma coś na kształt serca..."

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 4 users browsing this thread. (0 members and 4 guests)

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •