PDA

Zobacz pełną wersję : DUAL SYSTEM - Formy silikonowe do zelu i akrylu



Strony : 1 2 [3]

milenka_olsztyn
10-02-2012, 12:58
http://forum.wzorki.info/przedluzanie-paznokci/344-dual-system-formy-silikonowe-do-zelu-akrylu-12.html proszę bardzo

ana_zaba
10-02-2012, 15:14
dzieki wielki nie musze szukc jupii

souki2020
10-02-2012, 22:42
ja jak zaczynałam przygodę z akrylem, to właśnie dualkami, ale teraz to dla mnie porażka nie umiem i w sumie nie chcę umieć, bo one nie są idealne do każdej płytki paznokcia, potrafią się zapowietrzać potem, i wolę sama ulepić kuleczki i wypolerkować frezarką, bo to dla mnie za duży koszt gdybym miała idealnie docinać na każdym razem
poleżą sobie poleżą

madziuuulek
02-01-2014, 03:48
jednodniowy klej? taki do tipsów? czy jak ? gdzie go kupić? pierwsze słyszę o takim kleju że schodzi kiedy umyjesz ręce. ciekawe :)

---------- Dodano o godzinie 02:20 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 02:19 ----------


a więc tak próbowałam na różne sposoby zrobić na nich żel. no niestety do żelu się nie nadają. ale do akrylu rewelacja. no i przede wszystkim zatapiania ozdób.:skacze::skacze::skacze:

---------- Dodano o godzinie 10:50 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 10:23 ----------

a tu macie linka gdzie znajdziecie jak robić dualkiem.
http://forum.wzorki.info/przedluzanie-paznokci/186-video-instrukcje-pazurki-krok-po-kroku-5.html
a jak zatopić ozdoby z czymś takim ? :) jestem bardzo ciekawa


---------- Dodano o godzinie 03:16 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 03:14 ----------


Na drugiej rączce zrobiłam fotkę dłuższego pazurka:)
Chyba frencha w końcu polubię:P
Dziewczyny kupujcie formy bez zastanowienia.
a jak zrobiłaś tego frencha kwadrat z tą foremką? czy ten french to tips?

---------- Dodano o godzinie 03:30 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 03:16 ----------


Dziewczyny mam jeszcze jeden patent na wykorzystanie form... Zastanawiałam się ostatnio jak zrobić sobie kwiaty na prawej ręce no i spróbowałam zrobić na dualku i wyszło super :good: a gotowy kwiat przełożyłam tylko na gotowy pazurek:) gdybyście próbowały to tylko bierzcie formy odpowiednio wyprofilowane - żeby nie zrobić zbyt wygiętego kwiatka:)
a jak zrobiłaś kwiatek na dualku? bo nie rozumiem. gotowy kwiatek zrobiłąs na dualku czy na formie silikonowej 3D??

---------- Dodano o godzinie 03:52 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 03:30 ----------


ok, jak mi troszkę odrosną to wstawię zdjęcie z odrostem, bo te co mam teraz mam dwudniowe. Postaram się też filmik nagrać lub jakiś "step by step" w formie zdjęć. Robię pazurki raczej tylko sobie, i co jakieś 2-3 tygodnie, bo duże odrosty mi się nie podobają.
a jak zrobić odrost na takiej foremce?? :)

---------- Dodano o godzinie 04:06 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 03:52 ----------


Dziewczyny moj frenczyk na dualkach zaznacze ze druga proba a frenchyk pierwszy tym sposobem

tak wygladaly w trakcie dodam ze krzywa rewelacja
Najpierw zrobilam szkielecik nastepnie french normalnym sposobem i do tego coverek opacowalam boczki i polozylam dualki raz jeszcze na koniec z tym ze trzeba dobrze docisnac i nie dawac zbyt duzo akrylu na foremke bo beda grubaski co widac na zdjeciu wystarczy troszeczke zeby przykryc calego paznokcia efekty ocencie same:]
kinga szkielecik robiłaś na tych dualach tak? a potem na szkielet ręcznie frencha>? i cover? i potem dualki z clearem tak?

---------- Dodano o godzinie 04:08 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 04:06 ----------

a czy da się dualkami zrobić lepszy tunel? chodzi mi o linię włosa na wolnym brzegu paznokcia żeby tunel był większy. używając np zaciskarki czy jak?

---------- Dodano o godzinie 04:39 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 04:08 ----------


Zdjęcia Paznokci, Wzorki, Video tutoriale widoczne tuż po zarejestrowaniu
Zdjęcia Paznokci, Wzorki, Video tutoriale widoczne tuż po zarejestrowaniu
Zdjęcia Paznokci, Wzorki, Video tutoriale widoczne tuż po zarejestrowaniu
praca na dualkach z zelem

przepraszam ale dla mnie to jest jakiś koszmar co ta kobita robi tej starszej osobie. szablon z allegro za 2zł serduszka?? dla starszej osoby? miałam te szablony ale do własnego użytku na wypróbowanie. wzorki są okropne i wychodzą jak malowane pędzlem 5cio latka. Jak można zrobić frencha z clearem w taki sposób? przecież ten french wygląda jakby był zawieszony w powietrzu!! czy tylko ja mam takie zdanie ? czy już zwariowałam?? :o poza tym french jest nałożony żle. pod krzywym kątem i z jednego boku wogóle go nie ma :/ nie nazwalabym tej kobitki profesjonalistką i nie poszłabym do niej zrobić pazurków :(

---------- Dodano o godzinie 04:48 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 04:39 ----------

da się zrobić normalnie szpice na formie szkielet ,a na koniec potraktować paznokieć dualem tylko w miejscu łoża paznokcia? żeby wyszła fajna krzywa? czy zawsze muszą być do tego kwadraty?

Ladyss
02-01-2014, 14:28
Ojej ale stare posty odkopałaś :)
Frencha robiłam całkowicie normalnie, nałożyłam biały akryl na forme, uformowałam uśmiech, wypełniłam coverem i na paznokcia.
Kwiatka robiłam również całkowicie normalnie tylko że na dualku. Z tego tworzywa akryl bardzo dobrze odchodził więc po prostu przełożyłam go na gotowego paznokcia.

Nie pracuje na tych formach, w zasadzie to nigdy tego nie robiłam poza tamtą jedną pracą bo uważam że jednak warto takie rzeczy robić ręcznie ;)