PDA

Zobacz pełną wersję : odchudzanie



Strony : 1 2 [3] 4 5

kasiasssss
19-01-2010, 15:16
Woszczurku ty masz piekna figure zazdroszcze,schabowych i batonikow tez,ja juz 3 dzien na diecie,czuje sie tak jak bym nie byla na zadnej diecie,zdecydowanie dobrze,nie odczuwam glodu,nie mam ochoty na slodkie,nie boli mnie brzuch (mam wrzody zoladka)niesttey nie mam wagi,zwaze sie jutro na wadze ,na ktorej zawsze sie wazne wtedy dam znac,mysle ze codziennie to nie ma sensu,chociaz w ksiazce zalecaja,dzis jem watrobke gotowana piers,jajko i sledzika w occie na obiadek ptchota

ania38
19-01-2010, 17:30
tak trzymaj Kasiasssss:)

zyza
19-01-2010, 18:33
Kasiasss tylko nie waz się codziennie ja potrafiłam na początku tygodnia przybrać 2 kg po czym pod koniec 3 straciłam albo odwrotnie... od ważenia się codziennie to można zajoba dostać :D

justysia9
19-01-2010, 18:43
Natii ja nie wiem czy te pytanie było do mnie ale odpowiem ;)

jestem na diecie Odchodzanie Na Zawołanie i od niedzieli już mi ubyło 2 kg;D jestem bardzo szczęśliwa ale jak wcześniej stosowałam tą diete to schudłam 3kg w 9dni tak jak pisali że do tylu się chudnie i potem przestałam stosować bo zabrakło motywacji i zaczęłam normalnie jesc o późnych godzinach i waga poszła do góry do 81.7 a dzisiaj już jest mniej o 2 kg;) jestem bardzo zadowolona a muszę schudnąć do wakacji do wagi 60kg przynajmniej bo obiecałam mojemu chłopakowi że pokaże mu się w bikini i będę się z nim się opalać na plaży ;) gdyż teraz bardzo się wstydzę swojego ciała i na dodatek mam takie rozstępy na brzuchu że masakra... wstyd sie pokazać ...

---------- Dodano o godzinie 18:39 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 18:35 ----------

i wstyd bo wczoraj trochę zgrzeszyłam bo robiłam ciasto 3BIT i jadłam kawałek i te kremy i w ogóle ;);D pycha ale trochę przez to wybiłam sie z rytmu tej diety ;/ i muszę uważać na siebie bo znowu tylko na jednej seri tej diety się skończy...

---------- Dodano o godzinie 18:43 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 18:39 ----------

i jeszcze dodam co do ważenia żeby nie ważyć się codziennie najlepiej pod koniec tygodnia to wtedy widzimy różnice i jak się ważymy to pamiętajcie żeby rano od razu jak wstajemy z łóżka najlepiej w bieliźnie bo jak wieczorem to waga może wskazywać błędną masę naszego ciała, może nawet oszukać do 2kg ;]

kasiasssss
19-01-2010, 22:06
ja jutro sie zwaze , potem znowu po jakims czasie,chcialabym schudnac bardzo wiec nie podjadam,jem tylko to co mozna,poprostu wiem ze musze jesc wszytsko z pzrepisu bo inaczej dieta nie zadziala albo bedzie malo skuteczna

justysia9
19-01-2010, 23:13
ja też to wiem ale robiłam pierwszy raz to ciasto to kawałeczek sobie spróbowałam ;p ale już jest normalnie ;] nie robie takich wybryków bo znowu szlak trafi ta diete...

ania38
20-01-2010, 08:27
Kasiu ,piszesz o diecie proteinowej?
ja przyznam się ,ale nie jem wszystkiego z tej listy co jest w pierwszej fazie P lub PW,otóż ja nie lubię owoców morza i ich nie jem,nie musimy spożywać tego czego nie lubimy,nie zmuszajmy się bo inaczej dietę diabli wezmą:(
jedz to co lubisz i do syta,i najwięcej protein a efekty będą i to zaskakujące:))

kasiasssss
20-01-2010, 12:15
ja nie mowie ze jem wszystko czego nie chce,jem poprostu wszystko z listy to co mi smakuje,akurat owocow mozra nie jadem,chcialam tylko podkreslic ze nie jem niczego spoza listy ale to chyba akurat jest zrozumiale,no dzis sie zwazylam i szalu nie ma po tzrech dniach 1.300mniej dla mnie to zaden ubytek,troche wody ze mnie zeszlo,czekam na lepsze efekty:/::/:

justysia9
20-01-2010, 22:01
jak zeszło z Ciebie wody to bardzo źle bo woda własnie jest kluczem w odchudzaniu.. Mojej mamy koleżanka była niedawno u dietetyka i tez mówił żeby dużo wopdy pić bo ona oczyszcza organizm nie jesteśmy odwodnieni i częściej chodzimy do kibelka i tracimy kilogramy... i jak sie odwodnimy to dopiero będzie...

asia
20-01-2010, 22:18
chyba nie chodziło o taką wodę tylko o taką którą sół zatrzymuje w organixmie.

pamiętajcie żeby się ważyć zawsze o tej samej porze dnia (to samo jest zresztą z mierzeniem), bo wahania czasami są bardzo wysokie

kasiasssss
20-01-2010, 22:21
nie wazne,interesuje mnie efekt,chceschudnac wiec czekam grzecznie i nie wychylam

asia
20-01-2010, 22:30
hihi:) ja sobie postanowiłam że zobaczę ile schudnę na zwykłym zdrowym odżywianiu i ćwiczonkach do końca stycznia. jak coś to wyjmuję ciężką artylerię (kopenhaska) i wtedy już mam gwarancję że się skatuję ale schudnę i mi waga nie wróci (robiłam kieedyś tą dietę i byłam zachwycona)

kasiu gratuluję już postępów!! ze mną jest o tyle kiepsko, że ja po prostu mam taką figurę:D taka szczupła niczym woszczur czy sam to byłam chyba w wieku 14 lat hihi

ania38
20-01-2010, 22:42
ja nie mowie ze jem wszystko czego nie chce,jem poprostu wszystko z listy to co mi smakuje,akurat owocow mozra nie jadem,chcialam tylko podkreslic ze nie jem niczego spoza listy ale to chyba akurat jest zrozumiale,no dzis sie zwazylam i szalu nie ma po tzrech dniach 1.300mniej dla mnie to zaden ubytek,troche wody ze mnie zeszlo,czekam na lepsze efekty:/::/:

Kasiu nie wiem ile masz nadwagi i czy w ogóle ja masz?,ale powiem jedno jeżeli ktoś waży 100 kg to na proteinach w ciągu pierwszej fazy zrzuci nawet 5 kg!
Ty piszesz,że ponad kilogram tzn ,że nie jesteś gruba i za bardzo nie masz z czego chudnąć tak szybko:),i myślę,że nie tylko woda zeszła,tak dzieje się w pierwszej dobie odchudzania,myślę,że i tłuszczyku też ubyło:)
Ja po 10 dniach mam zastój,i niby teraz mam same P a tu nic,waga w miejscu!,ale tak się może stać bo organizm walczy o swoje,broni się,jestem silna muszę przetrwać ten zastój,a przyznam się ,że ostatnio zaczęłam podjadać,brak mi prawdziwego żarcia:((
obym nie wymiękła!!

---------- Dodano o godzinie 22:39 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 22:31 ----------


jak zeszło z Ciebie wody to bardzo źle bo woda własnie jest kluczem w odchudzaniu.. Mojej mamy koleżanka była niedawno u dietetyka i tez mówił żeby dużo wopdy pić bo ona oczyszcza organizm nie jesteśmy odwodnieni i częściej chodzimy do kibelka i tracimy kilogramy... i jak sie odwodnimy to dopiero będzie...
błąd moja droga!!!
woda z organizmu jak schodzi wypłukuje zbędne produkty przemiany materii,oczyszcza nerki a co więcej przy tej diecie razem z wydalonymi płynami rozpuszcza nam się cellulit,skóra staje się bardziej gładka,napięta cellulit zanika lub widocznie jest mniejszy:)
pijemy po to by dużo sikać i oczyszczać organizm:)
proteiny mają takie działanie,że wydalają długo zastałą w naszych tkankach wodę i dlatego największy ubytek wagi następuje w pierwszej dobie diety Protal:)

---------- Dodano o godzinie 22:42 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 22:39 ----------

Asiu -tylko nie kopenhaska!!! znam ludzi którzy na tej diecie o mało nie wyciągnęli nóg-zastanów się proszę:)

asia
20-01-2010, 22:57
no to teraz znasz osobę w 100% zdrową (przez krew sprawdzane), która na tej diecie schudła 15 kilo (i po 6 latach kilka mi wróciło..:/)

bardziej bym się bała wysokobiałkowej:)

zyza
21-01-2010, 09:37
hem ja musze sobie darować odchudzanie...
i tak urosnę :P

Gość
21-01-2010, 09:46
wieice co!! odchudzam sie i ja!! od pniedziałku, mj gamon mnie wczoraj podejrzał jak sie ważyłam i śmiał sie jak głupi, powiedział że w suknie ślubną to nie na pewno nie wbije i że teraz zamiast przenosić przez próg to chyba by mnie włóczył... po kilku ciętych ripstach doszedł do wniosku że jestem w ciązy, a gdy ironicznie powiedziałam , że chya w ciąży pozamacicznej i pokazałam mu garba, to powiedział :"bardziej myśłałem o pozamacicznej bliźniaczej, osadzonej na doopie"

ooooooooooo nieeeeeeeee, od poniedziałku dieta!!

wercia
21-01-2010, 10:19
Ja tez zaczelam myslec o diecie:( to moje postanowienie nowo roczne i chcialabym sie na lato pokazac jakos hihi... ale wszystcy mi mowia ze po ciazy i tak nie zrzuce brzuszka:( myslicie ze tak jest??;/ i ja mam taka figure od zawsze:( ze np mam takie duze ramiona ze jak wloze cos na ramiaczkach to sie dziwnie czuje mam taka posture po tacie i myslicie ze zrobie cos z tym??;( waze 67kg a chcialabym tak 57 ...

Gość
21-01-2010, 10:32
brzuch po ciąży da sie zrzucic bo ja 7miesiecy po porodzie mialam plaski jak przed ciążą nawet byłam dużo chudnsza niż przed ciążą bo karmiłąm pirsią i mala bardzo wyciągaa ze mnie, teraz mam jak ja to mówie "Flaba" tzn opona , bo zrociągnełam zołądek,ale brzuszkami da sie go zniszczyć (tyle ze ja leniwa jestem)

własnie sprawdziłam sobie wskaxnik bmi Kalkulator BMI; Waga idealna; Obliczanie nadwagi; - Kalkulator BMI (http://bmi.pasiasty.pl/) i jestem po środku wag prawidłowej, ale i tak źle sie czuje, szybciej się męcze (ale to moze przez serce) w każdym razie czas sie za siebie wziąć!!


co do twoich szeokich ramion to na pewno da sie to zatuszowac i zroić otyczny trik zakładając bluzki z odpowienim dekoltem, zajrzyj sbie tu Typy kobiecej figury (http://www.stylistka.pl/typy-kobiecej-figury/) są tu rodzaje figur linki do artukułów jak sie powinna ubierać kobieta o danej sylwetce:good:

zyza
21-01-2010, 11:31
wieice co!! odchudzam sie i ja!! od pniedziałku, mj gamon mnie wczoraj podejrzał jak sie ważyłam i śmiał sie jak głupi, powiedział że w suknie ślubną to nie na pewno nie wbije i że teraz zamiast przenosić przez próg to chyba by mnie włóczył... po kilku ciętych ripstach doszedł do wniosku że jestem w ciązy, a gdy ironicznie powiedziałam , że chya w ciąży pozamacicznej i pokazałam mu garba, to powiedział :"bardziej myśłałem o pozamacicznej bliźniaczej, osadzonej na doopie"

ooooooooooo nieeeeeeeee, od poniedziałku dieta!!

leże i kwiczę :D dowcipnego masz tego swojego 'gamonia' :D

ania38
21-01-2010, 11:42
no to teraz znasz osobę w 100% zdrową (przez krew sprawdzane), która na tej diecie schudła 15 kilo (i po 6 latach kilka mi wróciło..:/)

bardziej bym się bała wysokobiałkowej:)


to w takim razie gratuluję:))

asia
21-01-2010, 11:43
woszczur ja tez się z tym bmi nie zgadzam:)

wercia to jest różnie, ja teraz waże 65, ale wysoka jestem i jak waze 60 to już rozmiar s spokojnie noszę. więc z tą wagą to też róźnie:( ale bym tak 58 chciała, ładniej brzmi nie? już nie mówiąc o niższych hehe:D

ale jestem na dobrej drodze:D najgorzej mi chyba zrzucić brzuszek pod pepkiem (brzuszki robią ten nad) i udka, których już się nei pozbedę niestety:/

ania38
21-01-2010, 11:48
Ja tez zaczelam myslec o diecie:( to moje postanowienie nowo roczne i chcialabym sie na lato pokazac jakos hihi... ale wszystcy mi mowia ze po ciazy i tak nie zrzuce brzuszka:( myslicie ze tak jest??;/ i ja mam taka figure od zawsze:( ze np mam takie duze ramiona ze jak wloze cos na ramiaczkach to sie dziwnie czuje mam taka posture po tacie i myslicie ze zrobie cos z tym??;( waze 67kg a chcialabym tak 57 ...

brzuch po ciąży można zrzucić,zwykle brzuszki pomogą ci w tym,a co do ramion to będzie trudniej:(
nie wiem ,może zapytać instruktora fitness o ćwiczenia ,ale one jeszcze bardziej rozbudowują sylwetkę,myślę,że to odpada:(
ale jak pisały dziewczyny,odpoiwiedni kamuflaż ,bluzki z dekoltem, bez poduszek ,żabotów,kwiecistych i będzie ok:)

kasiasssss
21-01-2010, 13:08
najpierw na temat kopenhadzkiej,odradzam jestem pielegniarka naczytalam sie sporo o tej diecie i nie jest zbyt zdrowa,szybko mozna uzyskac tez efekt jojo,co do diety proteinowej takze czytalam sporo by zdecydowac czy warto,mysle ze tak,jesli chodzi o moje odchudzanie to na dole napisalam ile wazylam,ale chyba ktos tam nie dojzral,jestem po tzrech porodach,mam czworo dzieci w tym dorosla corke,teraz moj synus ma 15miesiecy,uwielbiam slodycze wiec jest z czego chudnac,przypominam wazeylam 73,po tzrech dniach diety 71,700,chcialabym wazyc 55kg,i wygladac tak jak na zdjeciu w avatarze,wiec sie zawzielam,nie podjadam wogole jestem twarda wiec nie bede podjadac wogole,zapraszam wszystkie chetne bedzie nam tu razniej,Woszczurku ty nie musisz sie odchudzac, chyba ze zmienic meza hehehhe jestes piekna i sexi:love::love:

asia
21-01-2010, 13:18
ja jestem z toba:)

a co do diety, to ja rozumiem itd, ale wiadomo, zrobie po swojemu:) znam ją bo już przetestowałam, a co mnei skłania- ona jest na 13 dni, a np wysokobiałkowa to juz duższa, a wydaje mi się że przez to bardziej niezdrowa. szczególnie że nie moge za dużo białka jesć.

w każdym razie morał taki że każdy próbuje co chce, wazne żeby efekty były i zdrowie;)

kasiasssss
21-01-2010, 13:26
tak,oczywiscie,ale pamietaj ze dieta krotka nie znaczy dobra,mam nadzieje ze nas poiformujesz o efektach,ja jestem ciekawa

asia
21-01-2010, 13:39
pewnie kasiu, ale na ten ostateczny krok zdecyduję się od 1 lutego jeżeli w takim sposobie jak teraz (zdrowo+ ćwiczenia) nic się nie wskura:)

kasiasssss
21-01-2010, 13:40
ja pzred ciaza odchudzalam sie tak jak mowisz,keratyna , 5 razy w tygodniu cwiczenia,wiesz co z tego wyszlo,przytylam i zaszlanm w ciaze,,,:/:

asia
21-01-2010, 13:58
hihi, straszysz:D ale nie biorę nic specjalnego, po prostu zdrowo jem. no nie wiem zobaczymy, ale to i tak przez ta zimę :D

kasiasssss
21-01-2010, 14:02
no wlasnie mniej sie ruszamy,wiecej wylegujemy sie na sofie hehe

ania38
21-01-2010, 15:56
ja myślałam,że Ty Kasia tak właśnie wyglądasz i zastanawiałam się po co Ty się tak męczysz z protalem:)

Gość
21-01-2010, 16:05
(..)Woszczurku ty nie musisz sie odchudzac, chyba ze zmienic meza hehehhe jestes piekna i sexi:love::love:kasiu błagam nie krztuś mi mi herbata nosem wypłyneła... a co do diety to przerzyciłam kilka stron wstecz ale nie widze tej diety którą stosujesz, ślepota chyba... czy jak bedziesz miała czas to podasz nr post w tórym to pisałaś?? a jak nie pisałas to na pw dasz rade??
ja chciałam przejśc na ta swoją
to jest dieta 5 dniowa(...)

10.00 serek topiony (mogą być 2) (może być smakowy)+ kawa (bez mleka i cukru)
12.00 jajko+ pomidor (mogą być 2 jaja i 2 pomidory)
14.00 jabłko (dowolnej wielkości)
16.00 20dkg sera białego (może być twaróg, bieluch, wiejski, jaki kto lubi)+ ogórek lub papryka (dowolnych rozmiarów)
18.00 nic
20.00 1 lampka wina czerwonego wytrawnego (jak ktoś ma małe kieliszki to małe, jak ktoś ma wiadro to wiadro:))
ale jak masz lepszą to m że sie skusze:)

asia
21-01-2010, 16:19
bleee..:D:D wymiotowałabym po takiej diecie:D:D (chyba że o to chodzi?:D:D:D )

kasiasssss
21-01-2010, 16:28
ja jestem na diecie proteinowej,diete swietna,nie ejstem glodna ani slaba

wercia
21-01-2010, 17:29
dziewczyny ja robilam brzuszki ale nie dosc ze efektu nie bylo to jeszcze nie mialam zakwasow;( woszczurku ja malej nie karmilam zbyt dlugo bo troszke byla w szpitalu wiec wszystko mi zostalo choc przed ciaza wazylam 60 kilo teraz mam 67;/ a chcialabym tak z 57... a mam wzrost 162cm... kasiasss a jak wyglada Twoja dieta??

asia
21-01-2010, 17:35
bo brzuszki działają na górne partie brzucha. na te dolne ja robie na takim ruchomym kółku skręty

kasiasssss
21-01-2010, 17:35
jem tylko proteiny,czyli ryby,owoce mozra,mleko jogurty,twarog chudy,kurczak bez skory,szynke chuda itdduzo wody tzreba pic mozna tez maslanke,mleko,herbate,ziola,kawe

weronka
21-01-2010, 18:43
ja tak mam... często wstaje w nocy i tłukę się młotkiem ubijając kotlety... czasem robię jajecznicę z 8 jajek, kiedyś to nawet robiłam placki ziemniaczane i krokiety!! ... wprawdzie zjadłam je o 4 rano bo zanim zrobiłam naleśkiki i mięso się ugotowało to troche minęło... ale nie mam problemu z nadwagą... waże 47,5 przy 155cm;(

ale co do diet to mam taką jedną od mojej koleżanki która z reszta pochłania żarcie tak samo jak i ja... tonami... 4 razy w roku robi sobie taką dietkę oczyszczającą i zmniejszającą żołądek: ja ją sobie robie pezrważnie tydzień po świętach:) i naprawdę 3 dni mi wystarcza i żołądek mi się skurczy
jak ktoś chce to se skorzysta:

to jest dieta 5 dniowa je się produkty tyle ile wejdzie do żołądka w weekend je się normalnie i w razie potzrby dietę sie powtarza ale nie dłuzej niż 4 tygodnie. przez te pięc dni je się non stop to samo ale jak się chce to się wytrzyma:

10.00 serek topiony (mogą być 2) (może być smakowy)+ kawa (bez mleka i cukru)
12.00 jajko+ pomidor (mogą być 2 jaja i 2 pomidory)
14.00 jabłko (dowolnej wielkości)
16.00 20dkg sera białego (może być twaróg, bieluch, wiejski, jaki kto lubi)+ ogórek lub papryka (dowolnych rozmiarów)
18.00 nic
20.00 1 lampka wina czerwonego wytrawnego (jak ktoś ma małe kieliszki to małe, jak ktoś ma wiadro to wiadro:))





spróbuje zobaczymy jak mi pójdzie :)
Dzięki:):kwiatek:

wercia
21-01-2010, 19:29
jem tylko proteiny,czyli ryby,owoce mozra,mleko jogurty,twarog chudy,kurczak bez skory,szynke chuda itdduzo wody tzreba pic mozna tez maslanke,mleko,herbate,ziola,kawe

o danych porach?? a miesa wszystkie jesz?? zupy tez normalnie i obiady ??

Gość
21-01-2010, 19:51
(...) nie mam problemu z nadwagą... waże 47,5 przy 155cm;((...) :wow::wow::wow::wow: własnie to doczytałam... czyli od tego czasu przytyłam 2kilo!! o nie... naprawdę dietę zacząć czas!!

kasiasssss
21-01-2010, 20:03
o danych porach?? a miesa wszystkie jesz?? zupy tez normalnie i obiady ??

nie,jesz tylko te produkty,proteinynie wazne kiedy i ile

wercia
21-01-2010, 20:23
hmmm o tej diecie nie slyszalam;)

kasiasssss
21-01-2010, 20:38
WEJDZ W GOOGLE tam jest ona pieknie wytlumaczona

asia
21-01-2010, 21:03
2 kilo.. woszczur idź ty...:D

ania38
21-01-2010, 21:27
:wow::wow::wow::wow: własnie to doczytałam... czyli od tego czasu przytyłam 2kilo!! o nie... naprawdę dietę zacząć czas!!

o jaka laska:wow:!!
nie dołuj mnie kobieto!!
nie jedna chciałaby mieć taką figurę:)

ksenka
22-01-2010, 09:10
WOSZCZURKU i ty sie 2 kilogramami martwisz;) pare nocek z ukochanym i 2 kilo napewno spalisz zadna dieta ci niepotrzebna;p
a tak z innej bajki to pije ktos herbatke czerwona ? jakies efekty zauwazacie ? bo ja mam po niej mniejszy apetyt na wieczor i wysypalo mi na twarzy pare syfkow po niej ona az tak oczyszczajaca jest ?

Gość
22-01-2010, 10:10
WOSZCZURKU i ty sie 2 kilogramami martwisz;) pare nocek z ukochanym i 2 kilo napewno spalisz zadna dieta ci niepotrzebna;p
(...) no proszę cie o czym ty mówisz kobieto!! jakby na taką diete to może za 20 lat bym to zrzuciła :lol:

kasiasssss
22-01-2010, 10:54
czerwona czy zielona herbate mozesz pic byle nie zaczesto bo wyplokuje magnez,ja pije i nie narzekam

asia
22-01-2010, 12:03
ponoć czerwona najlepsza na odchudzanie, ja pije, efektów nie ma żadnych:)

kasiasssss
22-01-2010, 12:15
sama herbata napewno nie odchudza,wspomaga trawienie ale nie odchudza jesli nie masz diety,albo popelniasz jakies tam bledy dietetyczne

asia
22-01-2010, 12:23
miałam na mysli że cery mi nie polepsza, ani nie powstrzymuje apetytu w żaden sposób:)

kasiasssss
22-01-2010, 12:44
bo tego nie robi,po obfitym lub tlustym posilku wypij herbate to przyspieszy spalanie kalorii i chyba tyle

Natii
22-01-2010, 12:56
ja dziś zaczynam picie czerwonej herbaty :)
przez samo ograniczanie jedzenia od 3 stycznia schudłam 3 kilo,mam nadzieje,że herbata coś pomoże przy moim odzywaniu,a jak nie to i tak ją będę piła bo mi smakuje:)
a tak przy okazji czytałam,ze czarna herbata żle wpływa na pracę jelit,spowalnia ją i w ogóle działa niekorzystanie.

kasiasssss
22-01-2010, 15:16
ciekawe,z tego co wiem to tylko melisa spowalnia a kazda herbata zawiera teine ktora dziala podobnie jak kofeina

Gość
22-01-2010, 19:12
ja pije herbate zieloną bo bardzo lubie, mam tez mieszan ki zielone =j z czarną i meszanki owocowych z zieloną, i takie tak każdy z każdym chya z 30 rodzajów herbat mam :) koleżanka mnie zaraziła swoimi przyzwyczajeniami picia herbaty z herbaciarni i teraz juz nie lubie takiej torebkowej:)

ksenka
22-01-2010, 19:42
ja czerwona pije zawsze pol godzinki po jedzeniou i rzeczywiscie po nawet jak czasem sie troche zapomne i sie ojem to takiego uczucia ciezkosci po herbatce nie ma ale mi syfki po niej wyskakauja widocznie organizm sie oczyzcza a melise z gruszka uwielbiam i tez jej duzo pije pyszniutka jest i zielona tez ale tak ze 2 miesiace i przerwa bo jak dluzej pije to mi sie jakos obrzydza:)

kasiasssss
22-01-2010, 20:30
ksenko pamietaj ze melisa skolei spowalnia pzremiane materii,ja Woszczurku tez uwielbiam rozne herbaty,kupuje w herbaciarni,ostatnio kupilam borabora,boska,parze je specjalnym czajniczku z podgzrewaczem,jest pzrezroczysty wiec widac jak sie zaparza jak sie kwiatki i listki rozwijaja rozkosz,mniam

asia
22-01-2010, 21:49
ja tez w herbaciarni kupuję:) a bora bora jest chyba moją najukochańszaa!!!:D:D

Anna Otkińska
22-01-2010, 22:45
ja się jakś nigdy nie umiałam odchudzać nie mam silnej woli najchętniej łykałabym tabletki cud i nic bym nie robiła :)
ale ostatnio miałm bardzo dużżżżżżo stresu w ciągu tygodnia schudłam 6 kg i ważę 50 kg przy 160cm wzrostu
żle się czułam jadłam na siłę ale nie wchodziło jedzenie -kęs kanapki i zbierało mnie na wymioty coraz gorzej się czułam od cherbaty zrobiły mi się usta brązowe, blada....
masakra jakaś, ciuchy spadają :(
stres jakoś miną (mam nadzieję) :)
nie polecam tej metody odchudzania naprawdę

kasiasssss
23-01-2010, 08:43
tez tak mialam stres i 50kg,ale jak zycie mi sie powiodla jestem szczesliwa to waga niestety wysoka

Natii
23-01-2010, 10:45
ja wczoraj,wogóle nie byłam byłam głodna po tej herbatce :)
dzis już ważę 64,8 :)

kasiasssss
23-01-2010, 11:07
Nati napisz ile wazylas,zebysmy wiedzialy ile schudlas,ile dni jestes na diecie??

Natii
23-01-2010, 11:54
jest na suwaczku :P
dnia 3 stycznia ważyłam 68 kg,wczoraj się ważyłam i waga pokazała 65kg.
Nie jestem jak na razie na żadnej diecie,tylko po prostu mniej jem,słodycze tylko w weekend,nie jem białego chleba,i staram się ograniczać,teraz mam ferie to sobie białkową chyba zrobię :)
wczoraj wypiłam 3 czerwone herbaty i powiem Wam,że naprawde nie chciało mi sie jeść.
zjedłam na śniadanie jedna kromkę tj ok 11.00,o 15 zjadłam 3 łyżki warzywek z patelni a potem tylko banana i niee czułam głodu :)

kasiasssss
23-01-2010, 12:23
banany sa bardzo kaloryczne,jakbys wypila 4 szklanki wody tez by ci sie jesc nie chcialo,to nie zasloga herbaty,ale sukces,duzo schudlas:good::good::good:

Natii
23-01-2010, 13:44
banana zjadłam bo miałam na niego ochotę ;p

asia
23-01-2010, 14:24
gratuluję:) ja się jutro rano zważę i zobaczymy:)

a powiedzcie mi jak to jest z zieloną, jak się długo parzy to jest usypiająca a jak krótko to energetyzująca czy na odwrót?

Natii
23-01-2010, 14:28
jak parzysz ponad 10 minut jest dobra na sen,a do 3 chyba pobudza;p

ksenka
23-01-2010, 20:37
ksenko pamietaj ze melisa skolei spowalnia pzremiane materii

serio ? nie wiedzialam o tym a ja pije ja nawet 3 razy dziennie czasem bo tak mi strasznie smakuje no i troche nerwus jestem i sie ja uspokajam ale to super jedna pije na zwiekszenie przemiany a druga spowalnia nie wiedzialam trzeba meliske teraz odstawic :)

kasiasssss
23-01-2010, 21:03
mnie melisa tez uspokaja,pilm jak karmilam malenstwo,teraz wiem ze mozna pic,ale lepiej male ilosci jedna na sen na przyklad,ja sie zwaze w tym tygodniu,

asia
23-01-2010, 22:05
dobra bardz jest taka mieszanka gotowa za sklepu 'na dobranoc' - strasznie mi smakuje. ale bardziej wolę kawe od herbaty w sumie, co niestety nie jest zbyt zdrowe

zyza
24-01-2010, 10:39
a wiecie wogóle dziewczyny ze nie wolno pić 30 min przed obiadem ani 1,5h po obiedzie?
jest nawyk picia czegokolwiek do obiadu a nie powinno sie pić nic nawet wody...
poniewaz rozrzedzając soki trawienne płynami uniemozliwiamy prawidłowe trawienie pokarmu...
nie raz jest takie uczucie po zjedzeniu rosołu albo po wypiciu piwka bulgotania i przelewania sie w żołądku :D
kwasy trawienne sa tak skonstruowane ze w tej postaci skoncentrowanej sa w stanie dobrze trawić dlatego nie powinno sie ich rozrzedzać...
tym sposobem trawienie może trwac dłużej i jest niedokładne :D

asia
24-01-2010, 12:35
a wiesz co myslałam że przez jedzeniem można pić żeby mniej zjeść, a po żeby sie "nasycić" i tylko w trakcie nie można

zyza
24-01-2010, 12:50
tak zalecali zeby mniej weszło ale jednak...
moj szefu maniak dietetyki mi powiedział :D

kasiasssss
24-01-2010, 12:59
a ja czytalam w ksiazce Dunkana czy jak on tam sie nazywal,tworca diety proteinowej;ze trzeba pic duzo wody nawet podczas posilku,kiedy tylko sie da,woda wypelnia zoladek,daje uczucie sytosci,wiec ja pije czesto malymi lyczkami,dziala

asia
24-01-2010, 13:34
ciekawa sprawa ciekawe co jest prawdą. ja robię tak jak wyżej napisałam:)

Gość
24-01-2010, 13:54
dziwna sprawa to jest ze mną.. od kiedy postanowiłam że od poniedziałku dieta to coś mi sie poprzestawiało.. n o co noc budze sie między 2-4 i musze coś zjesć bo głód nie daje mi spać... ostatnio zachciało mi sie granek z boczkiem, serem żołtym i jajem, potem następną noć obudziała mnie chęc na jajecznice, potem smażywałm frytki a dziś w nocy zachciało mi sie jabłecznika!! pojechałam do całodobowego kupiłam ciastka maślane i jabkła i smażyłam je na patelni z masełkiem i nakładałam sobie kupkmi na te ciastka

normalnie oszaleć można, i najgorszse jest to że jak nie wsatne i nie zjem to ni usnę :(

asia
24-01-2010, 14:01
też tak czasami mam, że jak myslę "dobra przechodze na dietę" to mi się zaczyna chcieć jesc dosłownie wszystko:) a z kolei jak nie mam wkrętki 'dieta' to jem tak normalnie.

paznokietek1000
24-01-2010, 14:29
Asia mam to samo, a poza tym u mnie odchudzanie to zero utraty kg na wadze, i tylko lekka zmiana w wyglądzie, chodziłam też na siłownie żeby zrzucić kg, i zamiast je zrzucić to po prostu przerabiałam na mięśnie i już jak kulturysta zaczynałam wyglądać, bez zbędnego wysiłku

asia
24-01-2010, 15:03
hm mam w sumie bardzo podobnie. troche kilka zrzuce, ale bez rewelacji, za to w centymetrach mi idzie:)

kasiasssss
24-01-2010, 15:15
wlasnie ta dieta ,ktora teraz stosuje ,jest dla osob opornych na odchudzanie.polecam
dziasiaj sie wazylam jestem zalamana,ani grama mniej

czarnulkaaa87
29-01-2010, 23:51
Najlepsza dieta jaka wszyscy znają to MZ :diabelek: hie hie ;p
Aktualnie jestem drugi tydzień na South Beach i powiem wam, ze jednak warto było :)
Po swietam przytylam jak dzik :( i wazylam 77,6 a na dzien dzisiejszy (wieczorem gdy niby się najwięcej wazy) waga pokazywała 73.2 :hura:

No ale sobie poszalałam dziś hehe, bo skusiłam się na szampana ;D
W sumie to sama czerwona herbata i nie jedzenie od 19 dużo daje bo pamiętam ze kiedyś jak tak robiłam schudłam bardzo ładnie.

kasiasssss
30-01-2010, 14:07
a co to za dieta?

szpila59
30-01-2010, 14:34
a ja cos ostatnio troche schudłam, nie wiem czemu, jem normalnie tak jak zawsze.... ważyłam prawie 56 kg (przy 164 cm wzrostu) a teraz 53 kg :blink:

Natii
30-01-2010, 14:39
MZ czyli mniej żreć;p

justysia9
30-01-2010, 14:51
ja musze powiedzieć że narazie się nie waże czuję że schudłam mam o wiele mniejszy brzuch i jak się niedługo zważe i nic nie ubyło to mnie szlak trafi chyba!

Szpila moja siostra jest chuda i je więcej ode mnie cały czas jakies chipsy czekoladki i jest jak szczypior i najlepsze jest to że ona tak sobie je i je i ona schudła i musi nowe spodnie kupić bo wszystkie już wiszą na niej!!

masakra.. też bym tak chciała...

tusia
30-01-2010, 15:47
ja to bym chciała ta dietę co stosowała zyza jak bedzie miała czas to wrzuci mi na PW przykładowe posiłki i o co kaman w tej diecie:D:master:

zyza
30-01-2010, 15:52
teraz sie upominasz a aj ciągle czasu nie mam :D

---------- Dodano o godzinie 15:52 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 15:52 ----------

obiecuje poprawę :D

czarnulkaaa87
31-01-2010, 01:25
Mniej zrec hehe ;)

Prawda jest taka ze jak sie nie je po 18-19 to faktycznie sie chudnie i 15 minut dziennie na jakies cwiczona, a efekty juz po 2 tygodniach widac :)
Tylko trzeba motywacji i samozaparcia :)
Ja od poniedzialku zaczynam, kto jest ze mna :] ?
No i slodycze tylko w weekend ;) a co tam ;p

Gość
31-01-2010, 10:17
a moją diete trafi szlag... kilka dni temu ważyłam sie przy moim gamoniu i zanotował wagę 48,8kg, na nastepny dzień o tej samej godzinie postanowiłam się zważyć i bym sobie męża zabija zupą, jak weszłam na wagę to aż sie zupą zakrztusił bo waga wskazała uwaga 104!! jak gamon doszedł do siebie to jedyne co powiedział to :"no kochanie, zajeb***a ta twoja dietka, nie ma co!!" okzazało się że mała grzebała cos przy wadze i poprzestawiałm jednotki wag,

asia
31-01-2010, 14:15
ja sie jutro waże. nie wiem jak z samą wagą, ale oponka sobie poszła:) jeszcze tylko wygładzić trochę brzuszek trzeba

kasiasssss
01-02-2010, 16:28
w moim wieku nie wystarczy juz malo zrec,trzeba prawie wogole nie zrec,moja waga po 2 tygodniach diety o 2.300kg mniej:D:D:D:D

zyza
01-02-2010, 17:47
cos wam powiem na temat tej diety dukana... ja wiem że ona teraz cholernie modna jest ale może trzy razy sie zastanowicie że dieta dieta a zdrowe nawyki zdrowymi nawykami...
poniewaz mam pare znajomych w wojsku a nawet wiecej niz pare bo w owjsku pracowałam.. i tego co mi wiadomo ta dieta może doprowadzac do zwapnienia wątroby co zostało wykazane wśród zołnierzy udających sie na misję i stosujących ta własnie dietę... duża ilośc białka prowadzi do ZAKWASZENIA organizmu! pomimo picia dużej ilości wody nie do końca sie ją odkwasza! żeby was jeszcze troche postarszyć to nawet nie zdjaecie sobie sprawy ile grzybów w aszym organiźmie może się wychodowac w trakcie zakwaszenia... ale dieta jest waszym wyborem i tylko waszym...
dlatego Kasiasss jak mi podajesz za autorytet pana Dukana to ja za grosz mu nie wierzę... a racjonalne wydaje mi się ze picie dużej ilości wody rozrzedza kwasy żołądkowe.. ja wiem że nastawiłas się na tą diete ale ona może odbic sie w późniejszym wieku na twój organizm...
poza tym wiedzy troszku mam bo miałam zajęcia dietetyki z bardzo kumata babeczka a swoje w zyciu juz się naodchudzałam...

---------- Dodano o godzinie 17:47 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 17:46 ----------

acha i do takiej mocnej diety nalezy nie miec żadnych przeciwskazań i pełną zdrowotnośc czyli nie może nam absolutnie nic dokuczać jak serce czy żyły...

asia
01-02-2010, 18:08
kasia gratulacje:) ładna fotka w avatarze tak poza tym:D

kasiasssss
01-02-2010, 18:27
Zyza mozliwe ale ja tez jestem po medyku wiec wiedze mam,chce schudnac a w zaden sposob nie moge,jestem zdrowa jak ryba wiec bedzie ok

Natii
01-02-2010, 20:04
u mnie jak na razie zastój...

kasiasssss
01-02-2010, 20:31
u mnie na szczescie nie,ale chodze glodna,mam ochote na slodkie,jest ciezko

mala
01-02-2010, 22:09
ja znow od 3 dni sie odchudzam
jeszcze bym chciala 10 kg schudnac do tych 8 co w tamtym roku dalam rade

Natii
01-02-2010, 22:42
ja bym do 55 chciała ale to chyba niemożliwe;d

kasiasssss
02-02-2010, 10:08
wszystko jest mozliwe,tylko jak tu dobrac dobra,zdrowa diete

zyza
02-02-2010, 10:17
I tak zdania nie zmienie że dieta monotematyczna nie jest dobra tylko odpowiednia proporcja między wszystkimi 3 składnikami diety...
Kasiasss mam nadzieje ze wyjdzie tylko na zdrowie i bez żadnych komplikacji stracisz te swoje upragnione do zrzucenia kilogramy :D
swoją droga świetny avatar :*

kasiasssss
02-02-2010, 10:54
dziekuje,moze ktos zaproponuje jakas diete wyprobowana na sobie

asia
02-02-2010, 11:55
ja mogę pół monotematyczną- tzn przez 2 tygodnie jadłam warzywa z pary, płatki z mlekiem na śniadanie, dużo herbaty. chudnie się fanie, ale chce się słodyczy. chyba że więcej ziemniaków sie wprowadzi,, to sie chce mniej. ale i tak lipa już bym kopenhaską wolała sobie zrobić drugi raz:)

ja przy zdrowym jedzeniu przez 2 tygodnie (mój problem to że kładziemy się spoać ok 3-4 w nocy więc niestety jem bardzo późno, również czekolade albo alkohol) waże tylko 1,5 kilo mniej. ale jestem w trakcie okresu, więc pewnie ze 2kg będą w te 2 tygodnie. ale niebardzo ćwiczyłam. dziś wprowadzam moje niezrównane bieganie, na dobry początek 3x3minuty żeby nie paść:) trzymajcie kciuki;)

kasiasssss
02-02-2010, 11:59
trzymam kciuki,ja tez caly czas mam chec na slodkie,to jest masakra

asia
02-02-2010, 12:01
ponoć zapach wanilii pomaga:) i dużo pic:) wyposazyłam się w mgiełkę:)

kasiasssss
02-02-2010, 12:55
ja juz dosc amm wody,juz nie mam ochoty jej pic,chodze glodna,jeszczedwa dni i przechodze na warzywka,bedzie troche lzej

asia
02-02-2010, 13:10
ja już po pierwszej rundce. w sumie ledwo "dobiegłam", ale teraz mam więcej sil:)

kasia przejdz na herbatki wszelkiego rodzaju. ja tam jem troche czekolady, bo nie ma nic gorszego niz takie ssanie, zyc sie nie chce:)

kasiasssss
02-02-2010, 13:17
tylko nie wiem czy herbatki licza sie do tych plynow ktore tzreba wypic,mi sie wydaje ze i tak musze wypic 1,5 litra wody:/:

asia
02-02-2010, 13:21
też nie wiem:/ ale 1,5 to tak normalnie sie pije w sumie. Zdjęcia Paznokci, Wzorki, Video tutoriale widoczne tuż po zarejestrowaniu

kasiasssss
02-02-2010, 13:32
aha no to fajnie,ja malo pijam,nie lubie pic,ale etraz sie poprostu zmuszam

Elizabeth76
02-02-2010, 13:52
aha no to fajnie,ja malo pijam,nie lubie pic,ale etraz sie poprostu zmuszam

kasiasssss a co ty stosujesz że w tak szybkim tempie chudniesz :o ja chudłam też w tempie bardzo szybkim ale ja stosowałam tabletki :nie_powiem: ale to co piszesz to twoj spadek wagi jest bardzo szybki co mnie dziwi:huh:

ulenka
02-02-2010, 14:18
Dziewczyny od dzisiaj jestem z wami jak weszłam na wagę to poprostu padłam 77 kg jeszcze 3 miesiace temu 73 kg.
I tak uważałam ze 73 kg to dużo bo najlepiej się czułam jak ważyłam 65 kg.Niestety pracowałam w cukierni i tak wszystko uśmiechało się do mnie i mówiło zjedz mnie hehehe.A teraz zmiana pracy na jeszcze gorszą na siedzącą...
Ja zaczynam narazie ograniczać jedzenie tzn koniec obżerania się razem z facetem kfc,czekolady itp....ostatni posiłek do 18-stej.:)

kasiasssss
02-02-2010, 14:28
Kochana wspolczuje,jak ja bym pracowala w cukierni to bym chyba umarla z przezarcia,a chudne tak bo jestem na diecie proteinowej,ciezko jest bo juz mi sie chce cos innego jesc,alejak sie wytrwa to mozna schudnac 10 kilonawet w 2 miesiace,dlatego ja stosuje mimo ze cierpie katusze jak pomysle o buleczkach,paczkach albo rurce z bita smietanka

paznokietek1000
02-02-2010, 14:29
nio ja nie wiem ile ważę ale wiem ze nie jest za dobrze, praca siedząca, raczej, bo to tipsiaki, a jak klientki nie ma to i tak raczej się siedzi i człowiek w pracy raczej nie zje, pracuje się do 18 w domku o 19 i wtedy dopiero ciepły obiadek za cały dzień się je i o 24 spać i niestety się tyje

ulenka
02-02-2010, 14:50
Wiecie mój problem jest na tyle gorszy,że nabiału to ja nie cierpie raz na rok zjem jogurt...(czytałam kiedys fajną książke o grupach krwi i np moja grupa krwi 0Rh- jest miesożerna i to by się zgadzało ja tylko mieso i mieso)
A pracę mam siedzącą ale przy kompie, co godzine ma się 5 min przerwe od kompa (wg kodeksu pracy) i jedną 15 min.
:/:

kasiasssss
02-02-2010, 15:12
masz racje paznokietku,ja siedze w domu ,mam malo ruchu ,tylek rosnie,uwielbiam slodycze,pieke duzo dlatego mam problem z waga

---------- Dodano o godzinie 15:12 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 15:11 ----------


Wiecie mój problem jest na tyle gorszy,że nabiału to ja nie cierpie raz na rok zjem jogurt...(czytałam kiedys fajną książke o grupach krwi i np moja grupa krwi 0Rh- jest miesożerna i to by się zgadzało ja tylko mieso i mieso)
A pracę mam siedzącą ale przy kompie, co godzine ma się 5 min przerwe od kompa (wg kodeksu pracy) i jedną 15 min.
:/:

Ulenko mieso,szynka to tez proteiny

asia
02-02-2010, 15:58
mmmm...praca w cukierni...D:D:D:D

też oboje mamy 0 i tez mięsożerni:D

rudi80
02-02-2010, 16:23
ja osobiscie nie jestem za zadna dieta-nigdy nie wytrwalam do konca i wiem ze mam za slaba silna wole na cos takiego-kocham jesc slodycze, dzien bez cukierkow, ciastek to dzien stracony. za to jestem za sportem i mysle ze to mnie zawsze w dobrej kondycji trzymalo-basen, pilates, spacery z psem do lasu po 2,5km w jedna strone, do pracy zamiast dojechac autobusem do metra zasuwalam na pieszo-to jest moja najskuteczniejsza dieta :)

kasiasssss
02-02-2010, 16:30
kochana moja na mnie juz ruch nie dziala,pzred ciaza cwiczylam 5 razy w tyg,to byly ciezkie treningi,aerobik,pampy,kickboxing,nie chudlam,teraz po ciazy nie mam czasu narazie wiec probuje diete

justysia9
03-02-2010, 19:45
ja musze powiedzieć że moją diete to szlak trafił a to wszystko przez to że przez te 9dni schudłam tylko 1kg;/ a miało być 3;/ ale dzisiaj rozmawiałam z koleżanką i ona ma jakąś diete i przez miesiąc schudła 7kg ;] i powiedziała że na jutro mi przyniesie ;] jak co to przechodze na tamtą i wygląda o wiele ładniej ale chce schudnąć 12kg ;] i mówiła też że picie wody to jest podstawa że ona pije tak min 1,5l i że jak chce schudnąc więcej to bym musiała pic dziennie 2,0 - 3,0 l trochę dużo ;] zobaczymy czy sie utrzymam na tej diecie ;] o ile nie zapomni mi jej przynieść ;]

DymciA
04-02-2010, 15:04
a ja do zyzy :)
dzieki Twojej "diecie".. tzn przepisowi hehe schudlam przez miech 5 kg :) i wcale drastycznie nie bylo:)

tusia
04-02-2010, 15:11
ooooo Dymcia:wow: no piękny wynik:D ja tez mam przepis od zyzy i juz go wcielam w zycie:]

paznokietek1000
04-02-2010, 16:32
a ja do zyzy :)
dzieki Twojej "diecie".. tzn przepisowi hehe schudlam przez miech 5 kg :) i wcale drastycznie nie bylo:)
a co to za przepis, jak możesz to podaj, może wypróbuję??

Gakka
04-02-2010, 17:13
Też przyłączam się do prośby. Co to za dieta?

tusia
04-02-2010, 17:25
zyza juz wczesniej wspominała w tym temacie o diecie niskowęglowodanowej, zero pieczywa makaronów, ziemniaków....

paznokietek1000
04-02-2010, 17:27
mogłabyś nakierować w którym to miejscu jest bo ja znaleźć nie mogę

tusia
04-02-2010, 17:39
wrzucam:)

kasiasssss
04-02-2010, 17:41
je etz nie jem pieczywa,makaronow,ziemniakow,ale juz mi sie nudzi,zwaze sie w przyszlym tygodniu to zobaczymy

tusia
04-02-2010, 17:43
jak na razie widac efekty na suwaczku:D;)

DymciA
04-02-2010, 17:50
tyle ze ja jem normalnei chleb, makarony i zimniaczki :D `:P

tusia
04-02-2010, 18:04
:szczena: to chyba masz super przemianę materii:D albo juz nie wiem co:P:D

DymciA
04-02-2010, 22:29
no co ty - super przemiana materii u mnie?? --> ODPADA!!

po prostu:
odstawilam slodycze
jadlam 3 posilki dziennie + owoc/ jogurt kolo 17 bo tak jakos mi pasowalo meidzy posilkami :]
duzo wody
odstawilam herbate
jedna kawa parzona bez mleka(2, potem1 łyżeczka cukru)
sok/owoc(jak pisala zyza) 1h przed/po posilku
cwiczylam ale TYLKO 8 min abs i 5 km na rowerku

oprocz tego... w jeden weekend mialamkryzysik i zjadlam pol kilo biszkopcików:P

a teraz sobei robie przerwe bo mam MEGA CHCICE NA SŁODYCZE i codziennie ciut podjem:] ale tez nie bede przesadzac zeby mi kg nie wrocily :] za tydzien kontunuacja :)

---------- Dodano o godzinie 22:29 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 22:27 ----------

aaa i jeszcze staralam sie smazonego nie jesc.. tzn - moje starania nei byly jakas katorga bo ja z reguły nie lubie smazonych rzeczy.. jak widze ze cos plywa w tluszczu to mi sie niedobrze robi.. bleeee

w ogole oszczedna jestem jesli chodzi o olej.

asia
05-02-2010, 00:15
a ja oczywiście swoje- że to głownie dzięki cwiczeniom:D:D:D

gratulacje oczywiście:) ja jutro pojutrze wracam do normy to sie waże (tak to opuchnięta jestem)

tusia
05-02-2010, 11:36
musze wytargac swoje koromyslo i cwiczyc i cwiczyc:D na razie na sama mysl boli mnie glowa:]

---------- Dodano o godzinie 11:36 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 11:34 ----------

aha i na mega chcice na slodycze biore chrom+ firmy naturell

kasiasssss
05-02-2010, 11:42
jestem w szoku szklanka soku przed posilkiem przeciez to bomba kaloryczna

asia
05-02-2010, 12:07
ja sie dzis zważyłam i klapa, przez te kilka dni mi znowu waga do góry, to jakaś ściema:), 64 waże (pewnie za dużo podjadałam wieczorami),za to z centymetrem się polubiłam, bo mi mniej pokazało o 2cm, cała oponka:) nie ma co czas zacząć intensywniej ruch uprawiać.

zyza
05-02-2010, 12:15
kasiasss dymcia poszła moim tokiem myślenia...
godzine przed posiłkiem mozna wypić
np. jak wypijesz sok tuz przed obiadem organizm zajmie się spalaniem fruktozy a cały obiad pojdzie wiadomo gdzie :D
mozna pic soki byleby nie na późny wieczór bo to sie odkłada jak słodycze ani na pól godziny przed jedzeniem i 1,5 po jedzeniu...

kalorie kaloriom nierówne bo to wszystko zalezy od WCHŁANIALNOŚCI!!!!!
bo organzim spala to co mu najłatwiej czyli cukry
dlatego głupota jest liczenie kalorii, oczywiście nie mówie że sa nie ważne bo jednak paczka chipsów to jakies 700kcal ale o rodzaj pożywienia
jak najmniej przetworzone czyli np. musli tez nie do końca jest dobre bo to wysoko przetworzony prpdukt... im coś bardziej zmodyfikowane tym gorzje dla organizmu...

A widzisz dymcia że nie musiałaś sobie odmawiać wielu rzeczy?
magia co nie? ja oczywiście tez jestem za ćwiczeniami :D
no i jesli mamy z czego chudnąc to na początek porzucic ziemniaczki, chlebiki makarony...
a potem starym systemem Mniej Żreć i od razu efekty są :D

a wiesz kasiasss dlaczego chudniesz? bo organizm do przerobu mięsa potrzebuje dużo więcej energii czyli kalorii i dlatego sie spala... a wiesz o tym że w tym procesie spalania takze powstają węglowodany bo w takiej własnie postaci organizm jest w stanie to spalić?

mam nadzieje że komuś pomagam tymi radami ale posłuchajcie czego wasze organizmy potrzebują i wtg własnego trybu życia można dopasowac sobie dietę...

ps. bez kitu ja chyba pójde studiowac dietetykę taka się stałam przemądrzała :D hahahaha

kasiasssss
05-02-2010, 13:12
studiuj,ja liznelam troche w medyku i nikt mnie nie przekona ze picie soku na diecie odchudzajacej pomaga,ani soki ani owoce takie jak winogron czy banan nies a wskazane z powodu wysokiej kalorycznosci,to tak jak slodycze mimo ze cukry proste i zlozone to roznica,ja uwielbiam slodycze wiec bedzie mi ciezko,ale jak uda mi sie schudnac to i tak wprowadze u mnie slodkie tylko raz w tygodniu bo znowu bede jak szafa

asia
05-02-2010, 13:23
ja sie z kasią zgodzę, zyza jak będziesz po kilku porodach podejrzewam że tez zmienisz zdanie ;) cudów nie ma, bo dzieciach ciało się zmienia i tyle. wcale ci się kasiu nie dziwie że chcesz zrzucić raz a dobrze i potem już trzymać i domyślam się że to nie jest proste i trzymam kciuki:*

kasiasssss
05-02-2010, 13:32
dzieki,wasze kciuki beda mi potzrebne,widze juz ze bedzie ciezko,jakies 10 lat temu schudlam 30kg,poszlo ladnie a teraz,starosc nie radosc:D:D:D

ania38
05-02-2010, 13:47
kilka razy pisałam z Wami o odchudzaniu ale jakoś nikt nie chce nawiązać ,że mną rozmowy:(( przykro mi:(

jestem na protal już prawie 1 miesiąc,schudłam 3 kg,dla mnie to mało,inni chudną da 1ooo cal w tym samym czasie jeszcze więcej jedząc w miarę normalne posiłki.
Ja byłam przeciwniczką tej diety,ale zmusiła mnie sytuacja otóż jutro mam wesele w rodzinie i dlatego musiałam schudnąć żeby jakoś wyglądać.
Uważam ,że nie jest to dobra dieta,za bardzo obarcza nerki,ale jak ktoś zupełnie zdrowy to może spróbować:)

Uważam podobnie jak Kasia ,czym człowiek młodszy to łatwiej mu schudnąć!
Też mam dzieci ,jestem po medyku i stara w stosunku do innych dziewczyn.

kasiasssss
05-02-2010, 13:54
stara to ja jestem moja droga,mam nadzieje ze przyslesz zdjecie z wesela,ja bylam na zabawie a teraz czekam ze jeszcze spadne pare kilogramow bo idziemy na walentynki,fajnie by bylo poczuc sie szczuplejsza:D

ulenka
05-02-2010, 14:02
Kilka dni temu pisałam ze waże 77 kg dzisisj staje na wadze 75,8 :) Wiem że to jeszcze za wczesnie...:skacze:

kasiasssss
05-02-2010, 14:27
fajnie,ale im waga bedzie mniejsza,mniej bedzie ubywalo,niestety:/:

ania38
05-02-2010, 14:36
no to będziemy się teraz sprzeczać która z nas stara hihihi:*

obie będziemy laski Kasiu zobaczysz:good:

ulenka
05-02-2010, 14:46
Cycuszko pierwsze polecą niestety :(
Dziewczynki ja jestem przed 30-ka i jest bardzo ciezko zrzucić ale nie ma zmiłuj się, zebym na siebie spodnij nie mogła kupić wrrr;(

natka_23
05-02-2010, 15:12
a próbowałyście ddiete Dukana? moja siostra schudla 7kg w 2miesiąca, jest to dieta białkowa troszkę monotonna z poczatku ale mozna sie przyzwyczaic:) naprawdę polecam:)

zyza
05-02-2010, 15:26
natka dziewczyny cały czas mówia o tej diecie dukana.... czyli dieta protal :D

kasiass nie czytasz ze zrozumieniem...
ja nie powiedziałam że sok POMAGA odchudzać, w którym miejscu ja to napisałam?
wogole nie czytasz tego co piszę tylko pobieznie przelatujesz bo jestes nastawiona na diete dukana
i tym bardziej jako przedstawicielka medycyny irracjonalnie zachowujesz sie zachwalając ta diete mając pojęcie jak ona może zaszkodzić...

a ja powtarzam po raz setny ja nie namawiam do diety jednorazowej ja namawiam do stałej zmiany sposobu zywienia i problem znika...
a z ta dietetyka to był żart więc nie bądz Kasiu uszczypliwa bo mimo wszystko zyczyłam ci powodzenia w diecie...
a co do moich diet to uwierzcie mi że może dopiero po ciązy się przekonam ale ja nie mam tak łatwo jak wiele dziewczyn ja zawsze miałam conajmniej 10kg nadwagi ZAWSZE
więc wiem o czym mówię...
i wiem jak cięzko zrzucić kilogramy bo moja waga od paru lat wacha sie od 65 do ostatnio 90...
dopiero jak usiadłam, poczytałam co nieco, posłuchałam faceta który wiedzą potrafi zgromic nie jednego lekarza w sprawach diety i takim sposobem odchudzam zdrowo swoje klientki :D

---------- Dodano o godzinie 15:26 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 15:24 ----------

ps. moja mamusia ma 52 lata i moim spsobem żywienia chudnie rewelacyjnie, klientki tez mam wiekowe :D
kto juz spróbował ten sie przekonał że jednak zdrowa dieta daje efekt i oczywiście ćwiczenia :D

kasiasssss
05-02-2010, 15:43
Zyza ja nie zartuje z ta nauka,nigdy nie jest za pozno,i jesli chce sie zajac zoladek przed obiadem to nie sokiem tylko woda,nie wazne jaka diete stosujemy,najwazniejsze ze osiagamy cel,ja tez z checia wolaalbym diete bez wyrzeczen,np.taka w ktorej moglabym zajadac sie moimi ukochanymi chruscikami czy paczkami,moze ktos zna taka diete

zyza
05-02-2010, 16:04
no ale Kasiu przeciez ja o tym pisałam że żadnych płynów przed jedzeniem tak? i dymcia napisała że godzine przed jedzeniem piła sok tak? że jesli ktos musi wypić to 30 min przed jedzeniem a dopiero 1,5 po, tak?
przeciez ja pisze to co ty KAŚ :D

---------- Dodano o godzinie 16:04 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 16:01 ----------

acha a co do diety opartej na pączkach mam koleżankę która je tylko słodkie przewaznie i niestety prze dzajściem w ciąze lekarz kazał jej się odchudzać :D tak więc chyba jeszcze nikt nie wymyślił diety pączkowej :D hahahaha :D

ale widziałam kiedys dietę czekoladową nie czytałam jej i jestem sceptycznie nastawiona do monotematyczności ale sie usmiałam co nie miara...
bo żeby samo kakao ale tam coś było tego typu jak koktajl z kakao :D

asia
05-02-2010, 16:05
ehehe kasia wiesz co nie wiem czy pisałam, kiedys przez 3 dni jedzenia tylko tłustości schudłam i to kilka kilo:)

zyza
05-02-2010, 16:08
Asiu czyżby dieta Kwaśniewskiego?

asia
05-02-2010, 16:23
nie, to było baaardzo dawno temu, bo prostu ciągle kiełbasa z ogniska i pizza:D

tusia
05-02-2010, 23:20
no proszsz:D ostatnio moja koleżanka przytargała dietę w której postawa jest pieczona karkówka:] i niewiele wiecej produktów:] juz mi rosnie w "gębie":D bo karkówka jakaś mało doprawiona jest. Podobno ktoś z jej znajomych schudł rewelacyjne:]

kasiasssss
06-02-2010, 07:54
mozliwe,ale ja tez nie pzrepadam,jeszcze niedoprawiona,bleee:/:

DymciA
06-02-2010, 08:54
chcialam sprostowac bo moze zle zrozumialyscie :
sok/owoc jak juz macie ochote to PRZYNAJMNIEJ 1h przed/po posilku.
jak tlumaczy zyza :)

ii co do cwiczen

przed ta"dieta" cwiczylam ale jadlam jak jadlam tyle ze o dstawil am slody cze. a cwiczylam trochu wiecej niz teraz. i uwaga - porownanie - przez miech schudlam 2 kg. a przy tym spospobie odzywiania 5 kg. czyli jak widzicie to co jemy ma DUZY WPlyw na spalanie.... i odchudzanie

posluchajcie zyzy

warto sie pomeczyc ciut dluzej ale zrzucic pare kilo w wiekszym stopniU NA stale, niz katowac sie dietami cud, zrzucic duzo a potem.. oooooo kilogramki wracaja :(

sory ale pisze jedna reka

kasiasssss
06-02-2010, 09:25
widze ze nie wiesz nic o diecie dunlana ona trwa dlugo napewno ponad pol roku,dla mnie nie ejst wazne jaka to dieta,wazne zebym schudla dlatego caly zcas czekam na lepsze propozycje

DymciA
06-02-2010, 16:05
kasias nie wiem o tej diecie i o zadnej innej ;) szczerze to mnie to w ogole nie interesuje ;) raz stosowalam diete cud i mi wystarczy ;)
nie dosc ze mozna nabawic sie anemi ( ja sie nabawilam) to naprawde mozna sobie zaszkodzic ;)
mam dwojke malutkich dzieci i nie mam ani ochoty ani czasu na"dietowanie sie " ;)


a Tobie zycze osiagniecia celu

kasiasssss
06-02-2010, 16:29
to masz dobrze,ja mam jedno malenstwo 16miesiecy i troje doroslych dzieci i mam ochote byc szczuplejsza

zyza
06-02-2010, 16:38
jak znajdę chwilę to opisze wszystko po kolei jak trzeba :D

AgUsia950
06-02-2010, 17:30
a ja to bym potrzebowała sposobu, jak przytyć.. jem więcej niż mama i siostra razem wzięte, a przytyć nie mogę. :( a przydałoby się kilka kilo. :( :( :(

zyza
06-02-2010, 18:37
na to tez jest sposób i to rodzaj tego zywienia co ja stosuję zaleznie ile chcesz przytyc i to się wylicza...
ja np. żeby schudnąc do 70 kg mogę zjęśc dziennie 70g czytych węglowodanów np. jedna kromka czarnego chleba... i tak na przykład ty byś chciała przytyć do określonej wagi to wylicza się ile powinnaś dziennie spozywać białek-tłuszczy-węglowodanów aby prztyć zdrowo nie uszkadzając sobie nic przy tym :D
ale powiem ci że ja tego wyliczac nie umiem bo to troche skomplikowane musiałabym to obadac na dłużej... mój szef opracował specjalne tabele w excelu dla swojego użytku i tak moja kumpela z pracy stara sie o większa wagę... ale organizm i tak jest w stanie schudnąc tylko do pewnego poziomu normalna dietą albo przytyć do pewnego poziomu dopiero katorga jest w stanie zrzucic bądz przysposobic kilogramy :D

a i dla słodkożerców...jeśli macie napady głodu na słodkie to najprawdopodobniej brakuje jakiegos składnika w waszej diecie. Miałam przykład na klientce że jej brakowało kwasów omega3=6 a żeby takie kwasy dostarczyc nalezy dziennie wypijać łyżkę oleju lnianego bąz wcinac dużo pestek z dyni itd... majonezy z omega 3+6 to nie to samo ;)
mi to chyba ciązy brakowało takiego miała chcica na słodkie :D hehehhee a teraz jak reka odjął :D

asia
06-02-2010, 19:40
ponoc najwiecej kwasow omega jest w rzepakowym

zyza
07-02-2010, 09:40
z tego co wiem to powinno sie lniany. makowy i rzepakowy po jednej łyżce dziennie wypijać :D

tusia
07-02-2010, 14:49
lniany i rzepakowy ok ale makowy?:D skąd ja go wytrzasne:huh:

asia
07-02-2010, 15:24
prosze: Produkty olej makowy (http://www.zlotopolskie.pl/stronamenu2_2.htm)
kozlek.pl - Oleofarm: olej makowy - 0.25l (http://www.kozlek.pl/component/page,shop.product_details/flypage,shop.flypage/product_id,1414/option,com_virtuemart/Itemid,85/vmcchk,1/)

kobietazpazurem
07-02-2010, 18:14
dziewczyny odchudzanie na wlasna reke to najwieksza zmora jaka moze byc ja tak robilam i teraz moje serce nie moze wrocic to stanu idealnego takie jest rozstrojone, powiem wam naprawde nie warto...

kasiasssss
07-02-2010, 18:27
nie martw sie pazurku ja wszytsko kontroluje a jak nie bedzie spadku wagi to zrezygnuje i bede dalej ciagnac jak zawszev zmniejszone porcje,slodycze tylko w niedziele moze to tez cos da

tusia
07-02-2010, 19:33
prosze: Produkty olej makowy (http://www.zlotopolskie.pl/stronamenu2_2.htm)
kozlek.pl - Oleofarm: olej makowy - 0.25l (http://www.kozlek.pl/component/page,shop.product_details/flypage,shop.flypage/product_id,1414/option,com_virtuemart/Itemid,85/vmcchk,1/)
dzieki asiu:D nie pomyslałam zeby pogrzebac na necie:glupek:;)
wrzuce tutaj cos o tym oleju, może komus sie przyda:]
Zdjęcia Paznokci, Wzorki, Video tutoriale widoczne tuż po zarejestrowaniu

zyza
08-02-2010, 10:58
rozkręciłam temat olejowy :D
co do lnianego on musi być tłoczony na zimno i w odpowiedniej temperaturze trzymany... ma tez krótka datę spozycia...
zaleca się wypicie dziennie jednej łyżki... ale wyobrażacie sobie łykac olej? :D dlatego wiele osób zaleca zrobić cos z olejem do szybkiego spozycia (jesli chodzi o lniany) np. sałatkę jakąs albo można sledziki w oleju? :D w każdym raize sledziki sa o niebo lepsze niz w klasycznych olejach

---------- Dodano o godzinie 10:58 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 10:57 ----------

na lnianym nie wolno broń boże niczego smażyć!!!! bo robi się z tego trucizna :D

DymciA
08-02-2010, 14:28
rozkręciłam temat olejowy :D
co do lnianego on musi być tłoczony na zimno i w odpowiedniej temperaturze trzymany... ma tez krótka datę spozycia...
zaleca się wypicie dziennie jednej łyżki... ale wyobrażacie sobie łykac olej? :D dlatego wiele osób zaleca zrobić cos z olejem do szybkiego spozycia (jesli chodzi o lniany) np. sałatkę jakąs albo można sledziki w oleju? :D w każdym raize sledziki sa o niebo lepsze niz w klasycznych olejach

---------- Dodano o godzinie 10:58 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 10:57 ----------

na lnianym nie wolno broń boże niczego smażyć!!!! bo robi się z tego trucizna :D


ja sobei wyobrazam lykac lyzke oleju :P po tyg bym si eprzyzwyczaila :P a zaczne bo normalnie mam napasci na slodycze ostatnio :/

kasiasssss
08-02-2010, 14:36
ja po tygodniu mam kilo mniej,zajebiscie sie ciesze az chce sie dietowac heheh ale chce mi sie faworkow i paczkow na tlusty czwartek

DymciA
08-02-2010, 17:06
gratulacje kasias!

asia
08-02-2010, 17:51
super kasia!!:D

słuchajcie tak samo nie wolno smażyć na maśle

zyza
08-02-2010, 17:53
na maśle prawdziwym mozna tylko trzeba je sklarować :D nie wiem dokładnie na czym to polega ale własnie w ten sposob pozbywa się tych szkodliwych substancji :D

Kasiass nie łam się w czwartek... bąź silna :D
gratulujemy sukcesu :D

asia
08-02-2010, 18:25
a nie wiem, wiem na 100% od kucharzy z wykształcenia że na maśle smażyć nei można, tylko na takiej margarynie do pieczenia typu kasia czy coś

DymciA
08-02-2010, 22:20
a ja sie skusze 100% na pąkala HAHA

kasiasssss
09-02-2010, 08:45
Dymcia na jednego paczka sie skusic to jest nic,ja to musze zaraz z 10 sztuk zjesc zeby sie nacieszyc

DymciA
09-02-2010, 09:40
kasias - mi jeden ( no gora dwa :P) wystarczy bo ja si ezapycham ;)

a ja znow od wczoraj zaczelam sie pilnowac :) moj cel - 3 kg :) mysle ze w 3 tyg dam rady :) ach.....

fajnie tu tak pisac bo mam jako taką motywacje ze ktos to czyta i choc myslami "jest ze mna" i inne kobietki ktore dbaja o swoje kilogramy

zyza
09-02-2010, 09:45
ja zjem nawet i 10 :D
ja musze odzywiać fasolkę :D
hehehehehe dobry wykręt :D
ciekawe czy mnie nie zmuli :D
DymciA małe kilogramy cięzko zrzucic ale trzymam kciuki :D może nie być tak łatwo jak z poprzednimi ale dasz radę :D

DymciA
09-02-2010, 11:41
zyza wiem wiem :D

dlatego teraz odstawie ziemniaczki(tzn czasem zjem kilka:P alee rzadkoooo) i chleb ( kupilam sobie takie chrupie peiczywo...) no i zapas mineralki:D

odzywiaj odzywiaj:D

asia
09-02-2010, 12:06
tak a ja sie obiadam na noc, wczoraj sie zmierzyłam, szkoda gadać, od dzis zero jedzenia w nocy!!!!!

kasiasssss
09-02-2010, 13:39
kazda noc bez jedzenia tosukces tak trzymaj,ja dzis mam takiego dola ze w zcwartek napewno sie objem no i dostalam okres 10 dni pzred czasem

asia
09-02-2010, 13:57
o własne już wam pisałam, chodzimy spac ok 4, wstajemy o 10 rano. obiad mój je jak z pracy wróci powiedzmy koło północy bo to różnie. ech ciężko nic nie jeść :/

dziękuję kasiu:*

zyza
09-02-2010, 14:21
między innymi ja dobiłam do 90kg bo na późny wieczór czyli 22-23 jadłam chipsy, paluszki, kanapki :D

ania38
09-02-2010, 14:35
tak a ja sie obiadam na noc, wczoraj sie zmierzyłam, szkoda gadać, od dzis zero jedzenia w nocy!!!!!

Asiu najgorsze co można robić,jeść przed snem,wszystko się odłoży:((

wystrzegaj się tego kochana ,jak tylko możesz!

---------- Dodano o godzinie 14:35 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 14:32 ----------

Kasiu a jak ci idzie z dietą???
ja wymiękam powoli:((,nie mogę już patrzeć na nabiał i inne białka:(

chce mi się jeść;(;(;(

kasiasssss
09-02-2010, 14:42
Aniu ja trwam,jestem na drugim dniu samych bialek w sobote dojda warzywa bedzie lepiej,jest ciezko,znalazlam forum na temat tej diety ale sa tam tacy pzremadrzali ludzie,ze ciezko tam o cos zapytac wiec dukam sama bez pomocy,w czwartek bede jadla paczki do bolu ale potem znowu rygor,mysle ze dam rade,

DymciA
09-02-2010, 14:51
kasias a probowalas tej "diety" co pisala zyza>? pisalas ze przez tydzien schudlas 1kg. tu tez mozna tyle schudnac i wecale nie masz wiele wyrzeczen

kasiasssss
09-02-2010, 15:09
nie pamietam co tam bylo,ale na mnie staruszke juz nic nie dziala,musze miec calkowita zmiane trybu jedzenia,wolalabym miec inna diete,tutaj na dluzsza mete ciezko wytzrtymac,trwa dlugo bo ponad pol roku

asia
09-02-2010, 16:02
byłam w sklepie kupiłam multum owoców. jakby co to lepsze od czekolady nie?:D:D

zyza
09-02-2010, 16:13
tak Asiu bylebyś nie łaczyła z innymi daniami i nie obżerała się na noc bo i tak nie schudniesz:D

ania38
09-02-2010, 16:21
byłam w sklepie kupiłam multum owoców. jakby co to lepsze od czekolady nie?:D:D
Asiu nie można jeść wszystkich owoców bez karnie,banany wykluczone , winogron ,gruszki .Jadaj może marchewkę surową jest twarda i dłużej nam schodzi przy jej zjedzeniu i dużo warzyw najlepiej surowych albo gotowanych na parze.Ja uwielbiam takie dania z torebki :mrożonki; na patelnię bardzo smaczne ,możesz doprawić według smaku.

asia
09-02-2010, 16:25
raczej nie smażę.

jeden kolega robił sobie diete to wpier** jabłka i marchewki + mięso, dosłownie po kilo dziennie i nic nie schudł a potem jeszcze przytył bo go wykończyła taka dieta

ja jem tak:
kawa
kanapka
---
ryz z warzywami i kurczakiem (przykładowo), albo mięso + surówka
---
kanapka albo coś tam
--i tu przychodzi mój i sie zaczyna..:D:D:D:D

więc do wieczora jem wmiare zdrowo:D:D

ania38
09-02-2010, 16:29
Kasiu nie wiem ,czy to widziałaś ?
Przepisy - francuska dieta proteinowa dr Pierre Dukana - Przepisy - Forum Wizaz.pl (http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=336667)
znajdziesz tam ciekawe przepisy :)

kasiasssss
09-02-2010, 16:42
dzieki Aniu ale nie wszystkie pzrepisy mozna przyzadzac w drugiej fazie,tylko dopiero w tzreciej,a druga faza caly zcas trwa do kiedy nie uzyskasz wagi ktora sobie zaplanowalas czyli dlugo

zyza
09-02-2010, 17:05
więc pisze od początku od dechy do dechy
na początek nalezy zweryfikowac swoje jedzonko, czyli w ciągu paru dni (2-3 dni wystarczy) spisywac na kartce dokładnie co sie jadło normalnie. mi sie zawsze wydawało że ja jem mało dopóki nie zanotowałam każdej najdrobniejszej łyzki cukru i łyzki masła. Po tym wychodzi czego zjadamy najwięcej. jesli mamy wątpliwości co jest czym mozna zawsze spytać wujka google... tak więc najmniej w ciągu dnia powinnyśmy jesć węglowodanów ponieważ organizm jest w stanie z białek czyli mięsa wytworzyc sobie dostateczną porcje węglowodanów, także z warzywek... każde dodatkowe dostarczanie w postaci mąki, chleba, makaronu może się odłożyć o ile nie zużyjemy tej energii :D
chodzi o odpowiednia proporcję białek-tłuszczy -węglowodanów bo bez kazej z tych rzeczy organizm nie będie prawidłowo funkcjonował
tak więc mi np. wyszło że jadłam same węglowodany bo jadłam
śniadanie -musli bo syci na cały dzień, obiad/drugie sniadanie- kanapki, obiad/kolacja - ziemniaki z mięskiem

ustaliłam sobie tak:
1. jem 3 posiłki dziennie bo tyle mi wystarczy - co nie znaczy że trzeba jeśc tylko 3 posiłki bo niektórzy wola jeśc 5 małych, chodzi o to ile organizm potrzebuje bo to jest najwazniejsze słuchac swojego organizmu
2. jem o ustalonych porach i ich nie zmieniam - po czasie organizm przyzwyczaił sie do tych pór dnia i o tych godzinach byłam głodna tak więc ja jadłam 8, 15 i 19 nawet praca nie była wykrętem poprostu brałam do pracy więcej pomidorów czy ogórków a pracę miałam raz na 9-17 albo 13-21 tak więc trzymałam sie mocno o 19 ostatni posiłek!! na początku trudno było bo wracałam do domu 21:30 i byłam głodna ale potem organizm się przyzwyczaił że o tej porze jeśc nie będzie
3. danie mocno odzywcze czyli takie z węglowodanami (jak juz nie miałam pomysłu to i kanapka była dobra) jadłam zawsze na sniadanie bo w godzinach rannych człowiek najlepiej spala. Nie bez powodu jest powiedzenie śniadanie zjedz sam, obiadem podziel sie z przyjacielem a kolacje oddaj wrogowi
4. piłam 1,5 litra samej wody dziennie, na dorba sprawę po tylu litrach ciągle biegałam sikac ale cóz... woda sama w smaku tez nie bardzo smakuje dlatego najpierw piłam z wcisniętą cytryna bo cytrynka odkwasza organizm, zakwasić możemy ciało jedzeniem nadmiaru białka
5. na początek bo chciałam duzo schudnąc wywaliłam całkiem wszelkie mąki, czyli chleb makarony i ziemniaki tak więc moje dania wyglądały tak: miesko + sałatka - jednak mięsko normalnie usmazone w panierce żadne tam szczypanie sie z gotowaniem bo przeciez i tak sobie duzo odmówiłam
6. wywaliłam całkiem słodycze, zastapiłam je czarnym niesolonym słonecznikiem i pestkami z dyni...
7. nie piłam soków owocowych do jedzenia, ewentualnie do obiadu troche wody ale niedużo... na sucho człowiek szybciej się zapycha co innego jak np. do mięska jest sos wtedy jestesmy w stanie pochłonąć duża ilośc ziemniaków. a poza tym na soki mi brakowało miejsca bo tyle wody piłam :D owoce tez tylko zamiast jakiegoś posiłku i same bez żadnych dodatków
8. pierwszy miesiąc nie ćwiczyłam bo byłam zbyt leniwa, potem zaczęłam biegać ale nie tak wyczynowo tylko biegłam jakis kawałek truchtem zmęczyłam sie to szłam szybko, nie zatrzymywałam się, spala się wtedy sporo bo tak jak w aucie paliwo najbardziej schodzi w korkach prawda? jak sie szybko rusza i hamuje, rusza i hamuje itd. biegałam rano przed sniadaniem czasem o 6, wróciła mi chęc do życia i do poruszania się
9. zawsze załatwiałam wszelkie potrzeby przed sniadaniem!! tez mozna organizm nauczyć żeby wydalił najpierw a dopiero potem sie domagał... pomagała kawa bądź jabłko ale z jabłkiem trzeba było odczekac do spożycia sniadania.. jabłka tez pobudzaja apetyt dlatego nie powinno sie za duzo ich jesc
10, słodziłam kawe i herbate ale piłam tylko jedna kawę dziennie z mlekiem oraz jedna herbatę

przykładowe dania
-jajecznica na kiełbasce szynce, boczku albo warzywach
- pętko kiełbasy + jogurt naturalny + pomidory lub ogórki
- wszelkiego rodzaju sałatki + mięsko smażone, gotowane jak kto woli
- danie na ciepło do pracy - ugotowany brokuł lub kalafior lub fasolka szparagowa, do tego wkrojony pomidor, ogórek kukurydza z puszki i co się wymyśli na to pokrojony serek topiony tak ze jak doniosłam apau do pracy to serek sie rozpuscił i było pyszne
- serki typu almette

nie odmawiałam sobie prawie niczego w pózniejszych etapach diety oprócz słodyczy tylko pamiętałam że jak zjadłam na sniadanie kanapke to juz zupe z makaronem nie ruszyłam... bo wiadomo że cięzko odmówić zupy z makaronem u kogoś na obiedzie jak się jest zaproszonym prawda? tyle tylko że wtedy na drugie danie nie jadłam ziemniaków
tak samo nie jadłam kanapek jesli miałam ochote na ziemniaki do obiadu ale zazwyczaj obiad mój składał się z kotleta + sałatka z pekinki albo lodowej albo gotowałam sobie brokułu, kalafiora, fasolke szparagową... nie wolno marchweki gotowanej najlepsza marchewka to surowa!! takie ziemniaki najłatwiej było mi wyrzucić z obiadu :D

ryż tylko ciemny, chleb tylko ciemny nalezy zwracać uwagę na to co chleb ma w środku czyli jaki rodzaj mąki najlepsza mąka taka która ma dużo tych tysiączków wiecie o co chodzi? np. maka tortowa 500 itd. najlepszy ciemny chleb z samej mąki żytniej ale w większości są to mieszanki mąk dlatego trzeba to czytać, makaron tez ciemny...
ale ciemny to nie znaczy że lepszy... bo chodzi o to że to nadal węglowodany... na spozycie węglowodanów możemy sobie pozwolić przy ćwiczeniach bo trzeba to przepalić...

i najwazniejsze im więcej jedzonka sobie sama zrobisz a nie kupisz tym lepiej poniewaz kupne jedzenie jest zazwyczaj wysoko przetworzonym produktem, a wysoko przetworzony prosukt to taki w której znajdziesz cała tablice mendelejewa czyli np. chipsy, chińskie zupki, pepsi, sosy w proszku, chodzi o to by robić dania samemu nie kupować gotowych dań... i nie ma że mi się nie chce! jak będę głodna w racy to i tak zjem to co mam i będzie pyszne... na takiej samej zasadzie ja się opierałam i dzieki temu chudłam... jak sobie cos jeszcze przypomne to napiszę :D

heh 30min mi to zajęło pisanie

---------- Dodano o godzinie 17:05 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 16:58 ----------


raczej nie smażę.

jeden kolega robił sobie diete to wpier** jabłka i marchewki + mięso, dosłownie po kilo dziennie i nic nie schudł a potem jeszcze przytył bo go wykończyła taka dieta

ja jem tak:
kawa
kanapka
---
ryz z warzywami i kurczakiem (przykładowo), albo mięso + surówka
---
kanapka albo coś tam
--i tu przychodzi mój i sie zaczyna..:D:D:D:D

więc do wieczora jem wmiare zdrowo:D:D

i tu widzisz Asiu jesz prawie same weglowodanyczyli niezdrowo bo to węglowodany powodują odkładanie się cholesterolu a nie tłuszcze spozywane :D
znaczy się chleb i ryż... ryż jedza męzczyźni chcący przytyć :D tacy co smigają na siłownię :D

asia
09-02-2010, 17:10
no dobra ale jeżeli jem mięso to nie jem do niego nic prócz warzywa. u mnei najlepiej zdaje egzamin ruch, niestety, bo sie czasem nei chce:D

zyza
09-02-2010, 17:55
ale ilośc zjadanych na dzień weglowodanów ma znaczenie i to ci nawet Kasiass powie bo przy jej diecie jest absolutny zakaz :D
jeśli jesz to możesz w ciągu dnia zjeśc tylko jedną kromkę! i nic więcej w ciągu dnia :D inaczej musisz przepalić :D
przeczytaj całego mojego posta dot diety

tusia
09-02-2010, 18:19
a ja troche z innej beczki.... odchudzanie odchudzaniem ale czasami człowiek siega po tzw wspomagacze.... slim figura, linea i inne badziewie.....jak nie pomaga czasem siegamy po cos na receptę...ja dwa lata temu dostałam meridie:] nic mi nie dała i czułam się paskudnie, wiele moich znajomych ją stosowało..... i dzisiaj wpadłam na artykuł
Uważaj, ten lek może cię zabić - Wiadomości - Polska Lokalna w Interia.pl - Wiadomości, informacje lokalne : Warszawa, Kraków, Poznań (http://polskalokalna.pl/wiadomosci/podkarpackie/rzeszow/news/uwazaj-ten-lek-moze-cie-zabic,1436740)
objawy znajome:[ masakra... dziewczyny strzeżcie się

anchel
09-02-2010, 18:24
A co myślicie o tym? mmo.pl - Spodenki Odchudzające -Neoprenowe (http://mmo.pl/spodenki-odchudzajace-neoprenowe-p-64.html?utm_source=szafa.pl&utm_medium=link&utm_campaign=spodenki)

kasiasssss
09-02-2010, 18:36
jakie to wszystko trudne,wszedzie sa weglowodany,no i wmoich ulubionych paczkach etz hehe:D;(;(;(

tusia
09-02-2010, 19:33
taak:D są wszedzie i żremy tylko te węglowodany i potem zamiast w cyc to idzie w doopke:D

kasiasssss
09-02-2010, 19:40
ja mam nawet w cyc,,:/:

asia
09-02-2010, 19:42
we wszystkim jest wszystko tak to juz skonstruowane:D

ja sie nie znam na tych specyfikach, ale koleżanka z pracy mojego jechala na jakimś chińskim badziewiu i miała problemy ze zdrowiem

ania38
09-02-2010, 21:43
A co myślicie o tym? mmo.pl - Spodenki Odchudzające -Neoprenowe (http://mmo.pl/spodenki-odchudzajace-neoprenowe-p-64.html?utm_source=szafa.pl&utm_medium=link&utm_campaign=spodenki)


ja je mam, ale dzięki ,że mi o nich przypomniałaś:)
skóra bardzo się w nich poci,najlepiej gdy gimnastykujemy się w nich ale można też wykonywać codzienne obowiązki
wiadomo,że jak sie pocimy wydalamy zbędne produkty przemiany materii ze skóry i poprawia się jej stan jest bardziej napięta


Kasiu przeczytaj uważnie nie tylko są tam przepisy na PW ,są też na fazę P chlebek a raczej placek fajny przepis ,ja go piekłam i wiesz co,mąż mi go zjadł bo myślał ,że to ciasto:))

ja gdzieś miałam kilka przepisów na fazę Protein muszę poszukać ,jakbyś chciała to napisz:)

zyza
10-02-2010, 11:44
żeby tak na diecie cyc nie chudnął :D

hehehehe :D a najlepszym filmem pokazującym tabletki odchudzające jest 'reqiuem dla snu' drastyczne ale prawdziwe :D

kasiasssss
10-02-2010, 12:20
chlebek tez jast w pozniejszych fazach,a za tabletkami nigdy nie jestem,nie popieram,moja kolezanka bierzemeridie,pisalam juz o tym,blado to widze,juz bez niej zyc nie moze

iwaka70
10-02-2010, 14:51
A co myślicie o tym? mmo.pl - Spodenki Odchudzające -Neoprenowe (http://mmo.pl/spodenki-odchudzajace-neoprenowe-p-64.html?utm_source=szafa.pl&utm_medium=link&utm_campaign=spodenki)

Moja kumpela ma takie i bardzo sobie chwali, tyłeczek się w nich nieźle poci:D
Ja kiedys kombinowałam tak: obwiązywałam sie folią spożywczą i wsiadałam na rowerek stacjonarny, też się lały siódme poty, ale z takimi spodenkami wygodniej w sensie zakładania;)

DymciA
14-02-2010, 08:53
oj ciezko mi na te powtorke ... ^^

slodziutkie... slodziutkie....:love::love::love::love:

zyza
14-02-2010, 09:26
mi niestety też wróciła chęc na słodkie :D cos czuje że ja sporo przytyje w tej ciązy :D

kasiasssss
14-02-2010, 10:49
Zyziu ja w ciazy tez nie jadlam slodkiego,ale to dobre minelo

Daria
15-02-2010, 20:23
ja też jestem od dzisiaj na diecie..
postanowiłam ograniczyć jedzenie i wyeliminować słodycze..
no i 10 km dziennie na rowerku..
zobaczymy co z tego wyjdzie :)

paznokietek1000
15-02-2010, 20:25
to trzymam kciuki, bo ja nie potrafię sobie odmówić właśnie słodyczy

Daria
15-02-2010, 20:32
to trzymam kciuki, bo ja nie potrafię sobie odmówić właśnie słodyczy

no ja wlasnie z tym mam tez najwiekszy problem..
ale zawsze mam pod reka jakies owoce.. jak widze ze ktos u mnie sobie cos podjada slodkiego to ja jem owoce..
i wmawiam sobie ze to jest lepsze.. i naprawde działa ;]

DymciA
15-02-2010, 21:48
a u mnie DUPCIA!!!!!!!!! z odchudzania :[

kasiasssss
16-02-2010, 12:21
dlaczego dupcia,ja nagrzeszylam troche dlatego narazie sie nie waze,chce mi sie normalnie zjesc a slodycze to juz o nich mam sny

paznokietek1000
16-02-2010, 12:36
z tymi owocami to fakt działa, ale kurcze teraz zima nie ma dobrych owoców

tusia
16-02-2010, 17:54
ja nie lubie rowerka stacjonarnego:/:

justysia9
16-02-2010, 19:37
tusia ja też nie;p szczerze to wole wyciągnąć swoj rower i i jeździć na normalnym no ale teraz to nie da rady ;p

no i właśnie teraz idę na rowerek pojeździć 30min i 8min abs tak jak Dymcia podpowiedziała i się kąpać ;]

;p

kasiasssss
16-02-2010, 21:44
ja tez bym poszla na silownie pocwiczyc,ale narazie funduszy brak,jestem juz miesiac na diecie,to cud ze wytrzymalam

DymciA
16-02-2010, 21:46
kasias a ja sie codziennie waze :P zeby tylko kg mi nie przybyly :P

ale nie moge sie ZNÓW zebrac i zaczac dietowac sie...

znow musi mi przyjsc odpowiedni czas.. sam od siebie bo ja na mus nie dam rady :/ mam za slabą "silna wole".. :/

tusia
16-02-2010, 21:54
ja znowu mam akcesoria do cwiczen:D a jakoś sie zebrac nie moge:] Zdjęcia Paznokci, Wzorki, Video tutoriale widoczne tuż po zarejestrowaniu najlepiej mi sie cwiczyło w grupie jak chodziłam na aerobic i chyba wróce tam spowrotem:]

zyza
17-02-2010, 11:31
ja wczoraj weszłam na wage u mojej gin i pokazało 88kg... ja się załamię :D ja dla tego małego potworka co mnie tuczy się odchudzałam :D
hehehehehehe :D

kasiasssss
17-02-2010, 21:35
kochane potworki,dla nich gotowe jestesmy przytyc,na odchudzanie pzryjdzie czas:)

DymciA
18-02-2010, 13:38
a ja mam kolejne podejscie ;p
2gi dzien ;]
61,5 kg. (rano)
chce dojsc do 59 ;d
mysle ze w miesiac spokojnie dam rade :)

zobaczymy ile wytrwam... ^^

kasiasssss
18-02-2010, 14:03
Dymciu oczywiscie ze dasz rade,wyzwanie dla mnieja chce schudnac ponad 10 kg to jest dopiero

justysia9
18-02-2010, 15:19
a co myślicie o saunie?

ona rzeczywiście tak dużo daje?

któraś z dziewczyn chodziła na saune?

asia
18-02-2010, 16:56
sauna nei jest dla wszystkich, np jeśli masz naczynka to nie możesz chodzić za bardzo. tak samo przy nadciśnieniu. sauna jest fajna, ale nei widzialam zeby jakoś wyszczuplała:D:D

słuchajcie ograniczyłam cholerne węglowodany, czuję się dobrze, ale chyba chudsza nei jestem;d szkoda zdrowia psychicznego, na razie nie wchodze na wage:D:D

zyza
18-02-2010, 17:21
z tego co wiem:
sauna wspomaga odchudzanie poniewaz pomaga wypłukiwac zorganizmu toksyny, świetna jest sauna na podczerwien bo nawet dla tych co nie bardzo mogą korzystac z sauny w tej się odnajdą bo temperatura odczuwalna nie jest za wysoka :D ja np. przy zabiegach z elekrostymulacji pakuje klientki do takiej sauny spiwór na podczerwień poniewaz wspomaga ona rozgrzanie organizmu czyli mięsni itd. np. ćwicząc na siłowni musisz przynajmniej rogrzac miesnie jakims rowerkiem 30min czy czymś a w przypadku tak połaczonego zabiegu rozgrzewka odpada bo podczerwień na zasadzie fali podczerwonej wnika głebiej w skórę, jest to bezpieczne działanie... ale to tylko jako pomoc bo sama sauna nic nie zdziała:D dlatego sauna WSPOMAGA... mozna sie owijac folia ale nie ta spozywcza bo ona nie przepuszcza powietrza tylko taką specjalną pod to jakieś specyfiki i iśc do sauny :D

ale tak jak Asia napisala nie dla kazdego... chociaz ta na podczerwień jesli chodzi o naczynka to nie ma aż takiego złego działania za to wspomaga krązenie krwii i wydalanie zbędnych produtków przemiany materii co bradzo wspomaga walke z celulitem

tusia
18-02-2010, 17:24
he he asiu:D ja tez ograniczyłam weglowodany i czuje sie lepiej:]
codziennie z rana biegam tam gdzie król chodzi piechota:]
a co do sauny to raczej tłuszczyku nie pomoże wytopic:D

---------- Dodano o godzinie 17:24 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 17:22 ----------

zyza to potrafi wszystko wytłumaczyc:D:good:

zyza
18-02-2010, 17:33
Tusiek bo to moja pasja i w końcu uczyłam sie tego trochę :D

kasiasssss
18-02-2010, 19:31
Zyzia ma racje z sauna,dodam tylko ze sauna jest dobra takze na cisnienie,jesli ktos ma nadcisnienie to obniza,jesli niedocisnienie to podnosi,tylko wiadomo umiar jest waznyj
je sie zwaze moze jutro,az boje sie wejsc na wage

tusia
18-02-2010, 20:09
Tusiek bo to moja pasja i w końcu uczyłam sie tego trochę :D
i chwała Ci za to:D:master:

zyza
19-02-2010, 12:29
tak tak Kasiu.. my np. robiłyśmy zabiegi z sauną na klientkach z wysokim cisnieniem i cera naczynkową ale o ile to cisnienie jest leczone... zdarzaja sie osoby z wysokim cisnieniem bez zadnych objawów i moga korzystac z sauny... także to zalezy od organizmu :D

kasiasssss
19-02-2010, 14:31
tak,ja czekam moze ktos znajdzie jakas diete cud

justysia9
20-02-2010, 22:46
Kasiu widzę że waga ruszyła a tak bardzo się złościłas że stoi w miejscu ;]

ja się nie ważę narazie ;p za tydzień się zważę i zobaczymy ile schudłam ;p przez jeżdżenie 30min i robienie abs... ale nie robie codziennie ;p

nieszkam78
21-02-2010, 00:04
wiecie mam kumpelę, która kiedyś była "pączkiem" a dziś sama skóra i kości....
i tak nigdy nie wiedziałam jak ją zapytać jak schudła no i dziś sama jakoś zaczęła temat i usłyszałam o diecie na którą jeszcze nie trafiłam
Dieta: Strażnicy Wagi- pozwala schudnąć od 5 do 10 kg w ciągu miesiąca
Sama na własne oczy widziałam 50 letnią kobietę, która na tej diecie zgubiła 5 kg w miesiąc a druga 7 kg w dwa miechy:wow:
A co mnie zaskoczyło to jadłospis...
- info o ww zaczerpnięte z internetu (http://www.dietomaniacy.fora.pl/)

aż mi się wierzyć nie chce.... podobno przez pierwsze dwa tygodnie waga się nie zmienia a potem 0.5 kg dziennie :o
stosowała któraś z was tę dietke???

justysia9
21-02-2010, 00:46
pierwszy raz o takiej diecie słyszę... i jaknarazie już nie stosuje żadnej diety. narazie tylko ćwiczę chociaż dzisiaj sobie odpusciłam ale za to jutro bdę jeździła 40min na rowerku i zrobie dwa razy 8min abs ;] nom i załatwiam nr do dietetyka od swojej koleżanki która w miesiąc schudła 7kg i mam zamiar się wybrać do niej i żeby ona mi ułozyła plan odpowiedni dla mnie. I jak nie schudnę to wiem że dostane od niej opieprz i wtedy może się zmotuwuje... ;p

kasiasssss
22-02-2010, 13:20
Nieszkam nie slyszalam o tej diecie ale na tej,ktora obecnie stosuje tez sie tyle chudnie,ja w ciagu miesiaca schdlam 4,400,jest to dieta proteinowa,ciesze sie bo znowu kilo w dol,waze sie mniej wiecej raz na tydzien i zawsze jest kilo mniej,takze trwam dalej,jutro zaczynam 5 dni z warzywami fajnie bo same bialka juz mi sie znudzily,dolaczylam takze cwiczenia na uda,posladki i brzuch:P

widze ze tu nikt nie zaglada,kobiety puk,puk

czarnulkaaa87
06-03-2010, 01:25
Kasiassss polecam south beach :D
Jesli masz silna wole to dasz rade :)
Ja robilam pierwsze dwa tygodnie jej czyli faze I, na poczatku lutego ale pozniej sonbie pofolgowalam przez pms :P i slodycze poszly w ruch :sciana: ale co smieszne to czuje ze to co schudlam wtedy przybralam ale na wadze mam i tak minus dwa kilo z tego co schudlam w lutym a bylo minus 6,7 :D
Teraz od poniedzialku, zeby w tynk :hahaha: i znow zaczynam bo SB jest jak dla mnie naj mniej odbijajaca sie na zdrowiu i jak sie ja dluzej stosuje to nawyki zywieniowe mozna faktycznie zmienic :D

Dzis juz padam, ale jak bede to napisze jeszcze o moich efektach w odchudzaniu ;)

justysia9
08-03-2010, 09:44
ja dzisiaj jestem pierwszy dzień na diecie którą dała mi koleżanka która w 2miechy schudła 14kg i wygląda ślicznie ;]

anikol
08-03-2010, 09:57
ja dzisiaj jestem pierwszy dzień na diecie którą dała mi koleżanka która w 2miechy schudła 14kg i wygląda ślicznie ;]

a cóz to za dieta??

justysia9
08-03-2010, 10:02
ubogoenergetyczna na 1200kcal i mówiła że niby mało kcal ale w ogóle nie jest głodna no i 100brzuszków tylko na wieczór robi i to wszystko no i przede wszystkim wodę pić 2l najmniej ale ona 3l piła dla większego efektu ;]

i musze powiedziec że jak czytałam co ma na obiad to muszą byc obiady pycha;D

czarnulkaaa87
08-03-2010, 11:38
ubogoenergetyczna na 1200kcal i mówiła że niby mało kcal ale w ogóle nie jest głodna no i 100brzuszków tylko na wieczór robi i to wszystko no i przede wszystkim wodę pić 2l najmniej ale ona 3l piła dla większego efektu ;]

i musze powiedziec że jak czytałam co ma na obiad to muszą byc obiady pycha;D

Justyś a bys mogla ja wrzyucic nam na forum, bo ciekawa jestem jej, moze tez na nia przejde hehe :D

asia
08-03-2010, 12:21
ja tez byłam na takiej diecie, rzeczywście się chudnie i prawie nei czuć głodu czy coś, tylko ja sobie sama liczyłam.

a musze wam powiedziec, ze te kilka tyg temu, zrezygnowałam ze słodyczy, mniej węglowodanów itp itd i co? przytyłam 3 kilo. gratulacje, nigdy więcej, pier**, wracam do swoich metod. ćwiczę więcej, jem też po swojemu, 3 pierwsze dni -300g mniej hihi

tusia
08-03-2010, 13:39
jejku asiu:D to jakaś masakra......3 na plusie:sciana:...ja musze zacząc cwiczyc:glupek:

asia
08-03-2010, 13:55
no wiem porażka, nikt mi nie wmówi już nic, swoje wiem najlepiej hehe:D

dobrze ze mam wzrostu 173, więc i tak nie jest najgorzej, chociaz troszku pączkowato hehehe:D:D

justysia9
09-03-2010, 19:24
wrzucę jeśli chcecie ;] ale to później teraz moje siostra używa skanera ;]

zyza
10-03-2010, 11:01
ja mowilam o tym ze nalezy odniesc do siebie :D mi wyszlo ze za duzo weglowodanow i za duzo slodyczy dlatego prosilam o analize zeby kazda sobie zrobila wlasnej diety i madrze rozplanowala swoja diete.
asiula kilogramy sam z siebie sie nie biora... musialas zrobic cos o czym teraz za chiny ludowe sie nie przyznasz albo uznasz ze to nie jest wazne... :D musialaym przesledzic co jak jadlas to wtedy bym wiedziala... a wogole moglas nalapac wody ale ja juz gdybac nie bede skoro i tak jestes zrazona do teog co napisalam...

asia
10-03-2010, 11:28
oj trochę nieładnie:( nie musisz ciągle powtarzać, że nie czytamy ze zrozumieniem:(

zyzo wg tych wszystkich tabel bmi i tak mam wage idealną (niby dla wzrostu 173 powinno być 65,8, co moim zdaniem i tak jest za dużo), nie w tym rzecz zupełnie. nie wykluczam, że teraz jestem zdrowsza itp, mi to nie gra w każdym razie. niedługo do lekarza idę, to się zobaczy

poza tym, forum jest trochę od gdybania:) także się nie krępuj:D

zyza
10-03-2010, 11:41
nie chialam ci zrobic przykrosci tylko chialam zebyscie same sobie zrobily rachunek sumienia a nie zaraz ze bzdura jest odrzucenie slodyczy i weglowodanow.. nie chcialam cie urazic no ale coz moze moja metoda nie pomogla tobie ale ciezko mi w to uwierzyc... jesli przytylas moglas nabrac masy miesniowej a obwodowo schudnac ale powiedzialas ze wygladasz jak pączek... moze sie powtarzam ale chodzilo mi o analize swojego zywienia i odniesienia tego do seibie... i ps. o cwiczeniach tez mowie :D
moja metoda jest swietna dla kogos kto ma sporo kilogramow bo jesli zaczynasz od prawidlowej wagi to nalezy wprowadzic troche inny rozklad jazdy bo po pewnym czasie jak chudniesz na tej diecie to osiagasz prawidlowa wage dla swojego organizmu i jesli dla ciebie ta waga jest za duza musisz zastosować wiekszy rezim :D moze rzeczywiscie w twoim przypadku metoda dukana ktora kasiass poleca bedzie dobra :D ale ja i tak obstawiam przy swoim :D zdrowe papu to zdrowe papu

asia
10-03-2010, 11:46
a owszem, zdrowe to zdrowe:) jednak chyba sól musiała zatrzymac wodę, no mówię do lekarza pójdę to zobaczymy, bo to mega szybki przyrost

no dobra z tym pączkim to może trochę przesadzam, ale czuję się kiepsko, dlatego tak gadam:)