PDA

Zobacz pełną wersję : [Rzęsy] Galeria zdjęć i komentarze



Strony : 1 2 3 4 5 6 7 [8] 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20

aparatka
24-02-2013, 11:11
O pomysl z galeria dla poczatkujacych stylistek jest swietny:)
Chociaz wstawianie swoich prac tutaj, w watek gdzie tyle pieknych zdjec tez mobilizuje do wiekszej starannosci i pracy nad warsztatem

iraa i bombelkowa,piekne prace

Iraa
24-02-2013, 11:39
bombelkowa świetnie to powiedziałaś-uśmiałam się :) szalona kobieto :)

aparatka
24-02-2013, 21:22
pokaze 7-ma aplikacje...mialy byc w miare krotkie,wygladac naturalnie,bez szalenstw...
zdjecia przed nie ma,bo byly robione telefonem i przepadly,ale rzeski jasne,niezbyt dlugie i bardzo geste,duzo malenkich:/:

teraz widze,ze moglam kleic blizej powieki...nastepnym razem musze tego przypilnowac...

bombelkowa
24-02-2013, 21:42
jaka długość?

aparatka
24-02-2013, 22:14
Evo b, 6 i 8 o,15
Krocizna

bombelkowa
24-02-2013, 22:17
6 i 8 ?
łojezu.. wyglądają na dłuższe ;)

aparatka
24-02-2013, 23:16
To zludzenie optyczne;)

gonia1203
25-02-2013, 08:31
rozmiar rozmiarowi nie równy niektore firmy podaja dlugosc rzęsy po wyprostowaniu czyli dlugosc calkowita a inne dlugosc rzesy skręconej :)

bombelkowa
25-02-2013, 10:04
no tak tak.. gonia wiem.. ale pracuję na EVO więc długości są mi znane :)
no rzeczywiście złudzenie :) jak ja mam panią i kleję jej 6 i 8 to prawie ich nie widać :zab:

aparatka
25-02-2013, 10:52
Na pewno paskow nie pomylilam;) a tu dziewczyna ma pociagla twarz z wysokim czolem,spore zblizenie musialam zrobic i nie wkleilam sie we wszystko...

A ogolnie aplikacja jak wyglada? Moze byc?

bombelkowa
25-02-2013, 11:15
aparatka... jest ok..
chociaż ja bym wykleiła trochę więcej :) bo na pewno się da.. no i wyczesać lepiej :)

nitko
25-02-2013, 11:17
Mnie się podobają :) wyglądają tak naturalnie, jak lubię.
Najważniejsze, żeby klientka była zadowolona :)

aparatka
25-02-2013, 11:38
No wlasnie wyczesywac porzadnie nie umiem,nie mam na to patentu:/:
Jak Wy to robicie,a klej sie nie oslabi jak dopiero wiaze?

Monia8401
25-02-2013, 12:18
A tu moje:
Evo Minki 0,20 10mm :)
Miało być naturalnie, ponieważ dziewczyna nosi sporadycznie okulary (do oglądania tv i do jazdy autem-w szczególności wieczorem).
Rzęsy naturalne bardzo ładne, gęste i mocne :)
Naprawdę fajnie mi się kleiło :)
66234

A z tym czesaniem, to też się troszeńkę boję, aby nie uszkodzić aplikacji ;)
Czeszę je tak delikatnie :)

Izi
25-02-2013, 13:00
Monia fajnie. Ja bym jednak dała kilka krótszych w wewnętrznych kącikach (np. 8mm 0,15). 0,20 to dość sztywna już rzęsa więc mogą jej się wyginać i przeszkadzać.

:ok:

A z tym czesaniem... mam jedną klientkę, która twierdzi że to najprzyjemniejsza część aplikacji:) Klient nasz pan więc przesadnie często ją smyram tą szczoteczką co by jej frajde sprawić i nic mi jeszcze nigdy nie odpadło.

Monia8401
25-02-2013, 13:15
Dzięki Izi :) :) :)

Też tak myślałam, aby dać te 8 mm (i nawet sama chciałam się "pomądrować'), ale klientka nie chciała, bo już miała kiedyś i tak jej się podobało - że są wszystkie takie równe ;)
Ale kilka 0,15 przemyciłam w kącik. Może na zdjęciu tak tego nie widać. Zdjęcie robione telefonem ;/
Jak robię rzęski, zawsze w kącik daję krótsze i na ogół 0,15 - ale w tym przypadku nie dało rady ;) Klientka przyszła do mnie od kogoś innego, więc nie chciałam jej odstraszyć tym, że się wymądrzam i nie słucham jej ;/
Tylko, że jak kąciki będą się wyginać to ja będę winna - wiem ;/ ale poinformowałam ją o tym :) Powiedziała, że jak coś będzie się działo, to poprawimy :) Dziewczyna jest OK, tylko po prostu z tych: "wiem co chcę i nie zmieniaj tego" ;) ;) ;)

Izi
25-02-2013, 13:27
Dobrze że ją informujesz. Nic na siłę ale swoje zdanie należy wyrażać chociażby dla swojego czystego sumienia.

Ja ostatnio mało zdjęć robie - zapominam, albo klientka sobie nie życzy. Ale sama po sobie wiem że jak oglądam fotke to sama widzę co powinnam poprawić albo co wyglądałoby lepiej w konkretnym przypadku i nadrabiam to później przy uzupełnieniach. Na zbliżeniu dużo lepiej to widać niż w rzeczywistości i jest więcej czasu na analizę.
Tak więc dziewczyny cykać, cykać i jeszcze raz cykać (może sam też się zmobilizuję;))

bombelkowa
25-02-2013, 13:38
też jestem za krótszym i cieńszym kącikiem :)
nie bójcie się czesać.. ja kelej na hs4 i czeszę jak szalona :D a pod koniec aplikacji to już w ogóle żeby je ładnie ułożyć :D eheh.. przynajmniej źle przyklejona rzęsa Ci spanie podczas czesania i będziesz mogła ją dokleić :)

Monia8401
25-02-2013, 15:14
Twoje rzęski bombelkowa są zawsze tak pięknie wyczesane :) :D :)
Masz rację, jak coś "wyleci" podczas czesania - zawsze można dokleić :)
Jak dobrze posłuchać ekspertek :* :* :*
Dziękuję Izi i Bombelkowa :*
Mam nadzieję, że przy uzupełnianiu uda mi się namówić w/w dziewczynę na krótsze kąciki wewn. :) Zawsze będzie to dla Niej coś innego ;)

bombelkowa
25-02-2013, 16:32
lepiej jak spadnie u Ciebie i będziesz mogła to skorygować :)

asiuniak33
25-02-2013, 20:19
kolejne dwie próby 2:1

teraz widzę że powinnam je bardziej wyczesać:(

bombelkowa
25-02-2013, 21:06
Asia.. 2 są ok..
pierwsze zdjęcie jest ze złej perspektywy i za mało widać... rób może bardziej poziomo te zdjęcia..

Agula Hol
25-02-2013, 21:16
Izi ja też lubię jak mi stylista czesze rzęsy, ostatnio nawet mojego męża o to prosiłam- powiedział ze jestem nienormalna :D

Ale jeśli o czesanie moim klientką to też czesze je mocno i długo żeby wszystko ładnie ułożyć, nie bać się dziewczyny- to naprawdę nic nie popsuje :skacze:

I moje Evo Minki B 0,20 13,12,10

edytakon
26-02-2013, 11:36
Agula chyba przypasowaly Ci nasze kasetkowe rzeski na które probowałam Cię "przekabacić" :)

---------- Dodano o godzinie 11:36 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 11:36 ----------

Monia jest fajnie co chcesz nooo

Asiunia bardzo ladna aplikacja ale Twoje modelki to naprawde niezly wyczyn :)

Agula Hol
26-02-2013, 16:11
Edytka, tak przypasowały mi bardzo, poprostu musiałam znaleźć "swój" patent na ich stosowanie :cwaniak2: Niestety mam tylko 2 Wasze kasetki rzęsek bo mam jeszcze troche sypanych z SL, ale gdy zobacze braki to następne zakupy i zapasy na pewno już u Was. Choć ciężko mi teraz na sypkich się robi jak poznałam już "smak" pracy na paskach:skacze:

Agnieszka Praska
26-02-2013, 16:42
Agula doskonale to znam :D odkad zaczelam na paskach pracowac sypane poszly w kat i w szufladzie zalega mi 70 opakowan sypanych rzes;]

asiuniak33
26-02-2013, 16:56
Bombelkowa nie mogłam złapać ostrości więc zdjęcie wyszło jakie wyszło :/ ale posłucham się Twoich rad :)

uwielbiam rzęsy na pasku... odzwyczaiłam się od sypanych

edytakon
26-02-2013, 19:35
Asiuniak, Agulusia Agula_Hol macie 100% racjęja tez nie wyobrażam sobie teraz pracy na sypkich :)

Zen.
26-02-2013, 19:45
Ja tak samo, wszystkie moje z Nouveau Lashes leżą nieużywane od daaaawna.

bombelkowa
26-02-2013, 21:21
ja też pracować na sypkich nie umiem już :)

karolciami
27-02-2013, 01:47
wrzucam moje prace, prosze o szczere komentarze :) pierwsze to rzesy 0,15 C dl 14,12,10
drugie to kaciki zew C 0,15 dl 12 pozniej C 0,20 10 i 8

http://pliki.wzorki.info/images/t7nVC.png

http://pliki.wzorki.info/images/3hi1E.png
http://pliki.wzorki.info/images/867s.png

nadiuszka
27-02-2013, 08:58
wrzucam moje prace, prosze o szczere komentarze :)
2 pierwsze nic nie pokazują... oprócz tego że dziewczyna ma zrobione zdjęcia.

rób zdjęcia z góry od tyłu na oczkach zamknięty, takie najłatwiej ocenić i oko otwarte od przodu, wtedy widać jak jest oko wystylizowane (jak na twoim 3 zdjęciu)

3 zdjęcie - prawe ładniusie a lewe mocno poczochrane. może kwestia wyczesania? soczewki ładniusie... mam nadzieję po aplikacji założone ;)

Agula Hol
27-02-2013, 12:56
Zgadzam się z Nadiuszką, na zdjęciach nic w sumie nie widać konkretnego poza tym że są rzęsy, ale ocenić je trudno. Przejrzyj zdjęcia innych dziewczyn i zobacz jak najlepiej robić fotki.

wisienkakwspz
27-02-2013, 14:21
Dodaję moje uzupełnienie 2:1 po 4 tyg - schodzimy z ombre fioletowych ;)

asiuniak33
27-02-2013, 16:20
wisienkakwspz Bardzo ładne

to dodam uzupełnianko po 4 tyg. 1:1

Iraa
01-03-2013, 20:57
A ode mnie silki tym razem :)

marchewkowy_las
02-03-2013, 01:09
nadiuszko, specjalnie dla ciebie :) aplikacja twoimi rzęsami 0,07mm. robiłam w tym samym dniu, co dostałam, nie mogłam wytrzymać, takie są mięciutkie, do zakochania :D za nic nie dało się złapać ostrości moim aparatem. nie wiem, czy wina złego oświetlenia, bo robiłam późno wieczorem, czy dlatego, że rzęski są zbyt delikatne. ale minusy na zdjęciach widać ;) aplikacja rzęsami o stopniu klasycznego C, grubość 0,07mm, długości 7-12mm.

dzikakura
02-03-2013, 08:49
Agula Hol, ladniusie rzęski

Asiuniak, super
karolciami -, niewiele rzeczywiscie widac, ale jedno widac na pewno, za długie kąciki wewnętrzne, aż się kładą (fotka na otwartych oczkach, rzęski się też troszkę krzyzują, ale chyba jest ognie całkiem nieźle, oby do przodu!:)

aparatka, bardzo ładnie kleisz, tylko czemu nie 100% rzęs??? :D To już kolejna taka , poczekaj, poczekaj cholercia, za chwile przyjedziesz do mnie i ZMUSZE cie, zebyś mi wykleila 100%:)))))

marchewka, jak zwykle cudownie, tam ze trzy są na jedną rzęskę co?

Iraa- slicznoty, B profil?

Z tym czesaniem to ja mam tak dziewczyny, czasem przeczeszę raz w trakcie aplikacji, bo niektóre są takie gęściochy, że trzeba, ale "po" to jak mi w duszy zagra, nie lubię jak już po zdjęciu płatków jakieś rzęsy mi się gubią, jednak klej świeży, ale każdy ma swój patent, porządne wyczesywanie na pewno lubi klientka:), tu mam np takie uzupełnienie, które się na stówę przydało porządnie wyczesać, a ja cholercia tego nie zrobiłam, bo przestrzeliłam z czasem (ja to jestem nienormalna, nie? Przeczesac nie zdażyłam, ale fotę strzeliłam:D)

aparatka
02-03-2013, 10:56
marchewkowy,cienkie,delikatne ale tak rowno naklejone rzadkiem,ze sie slicznie blyszcza:D

iraa,staranne prace

wisienka,tez mi sie podoba:D

kurka,nie wyklejam 100% bo troche dlugo robie i pod koniec mnie sie pytaja" duzo jeszcze zostalo?" I tak co chwile:P zawsze sciemniam " a tu jeszcze pare dla efektu,tu jeszcze trzeba bo szybko bedzie luka" mowie ze moze 5 wystarczy,ale jak separuje i wynajde to doklejam ile wlezie zanim baba zacznie marudzic ;]
Teraz wlasnie bede kleic laske co robilam 2 tyg temu i musze znalezc na nia sposob bo wiercioch straszny i non stop dzwoni jej telefon:/:
Mam cierpliwosc swieta do klejenia,bo jestem ceramikiem z zawodu i potrafie robic az mi tylek czy rece zdretwieja...ale klientki takie cierpliwe nie sa..

Aplikacja sliczna jak zawsze

Iraa
02-03-2013, 13:24
Kurka tak to profil B,a dziś kolejna amatorka długaśnych norek 17,15,13,11

bombelkowa
02-03-2013, 14:37
Ira...jezusie jakie długie..

tu moje...
1. wreszcie udało się namówić na krótsze ;D
2. tutaj piękne oczy :wow: ale dziura do załatania.. nie wiem jak ją ogarnąć lepiej :huh:
3. przejście z 1:1 na 3d.. rzesy przed wydają się straszne jak na 3 tygosniowy odrost.. ale się tłumaczę szybciutko..:) zdjęłam te co uważałam za umarlaki i już mokre od odtłuszczacza :D bo mi się przypomniało o fotce :D

marchewko.. ile zajmuje Ci aplikacja?

aparatka
02-03-2013, 15:08
Bombelkowa,no ta druga pani dziure miala niezla...i tak niezle wybrnelas:ok:
Fajnie sie oglada takie zgrabne rzesiorki:D

Iraa,jaaaaakie dlugie! Szok

bombelkowa
02-03-2013, 19:13
no właśnie.. dziura jest.. a wiecie przez co? wiatrówka! jak była mała miała wiatrówkę.. zrobił się tam strup, odpadł i rzęsy już nie odrosły :(

aparatka
02-03-2013, 19:59
Dobrze ze tylko rzesy stracila,a nie oko:/:

Margy
04-03-2013, 11:19
Dziewczyny, pożalę się trochę, bo nawet nie mam komu:(
Zrobiłam to cholerne szkolenie plus zakup materiałów, wywalałam mnóstwo kasy. Nie dość że nie ma widoku, na zarobek z tych rzęs, to jeszcze wszyscy krytykują że mi nie wychodzi, a nic się na tym nie znają.
Robiłam do tej pory pory jedne na szkoleniu, w domu trzem koleżankom za darmo, bo chciałam poćwiczyć.
Pierwszej poleciały prawie wszystkie po 1 tygodniu, drugiej wyszły mega krzywe i poczochrane(swoje takie miała, i nie umiałam ich naprostować), trzeciej robiłam wczoraj i umieszczam foto. Dziś zadzwoniła z pretensjami że już "z pięć jej wypadło i jej zdaniem mam lipny klej", to mnie w sumie tak podłamało.
Zerknijcie na zdjęcie, nie widać pewnie dużo, bo już ona robiła, sama w domu. Może jednak dopatrzycie się jakiś moich błędów.
Pozdrawiam:)

AnastazjaB
04-03-2013, 12:15
Pierwsze podejście do 2 do 1... Co o nim myślicie?

Na razie mam tylko takie jedno oczko ogarnięte na szybko bo robota czeka, jak będę miała chwilkę to ogarnę resztę zdjęć... mi się wydaje, że trochę niechlujnie wyszło :/ no, ale to pierwszy raz z czymś jednak innym :)

daruniunia
04-03-2013, 12:44
Margy a jakiej firmy masz ten klej? Może trzymałaś go w nieodpowiednich warunkach np był w ciepłym miejscu? Moim zdaniem rzeski wyglądają bardzo ładnie jak na początek. Trzeba uprzedzić klientkę że nawet na drugi dzień może wypaść parę rzęs. Najlepiej po aplikacji dobrze je wyczesać na koniec aby te słabiej przyklejone wypadły,a lepiej żeby to było u nas niż u klientki.

Margy
04-03-2013, 12:59
Wszystko mam noble lashes, klej ma ok 2 tyg, trzymam w temp pokojowej, więc chyba powinien być ok. Jak mocno czesać? Bo ja bardzo leciutko to robię:-)

Agula Hol
04-03-2013, 16:17
Margy prześledź wcześniejsze posty, pisalyśmy tam że należy wyczesać porządnie rzęski, nie bój się tego :cwaniak2:

Wsadź klej do lodówki i wyciągnij z godzinę przed przyjściem klientki, przewietrz pokój żeby za ciepło nie było.

A może koleżanki moczyły rzęsy w ten sa dzień co robiłaś? Polecieć mogły przecież z wielu powodów, nie koniecznie przez Ciebie. Musisz się mobilizowac i ćwiczyć, innej rady nie ma :):yess:
Przejdź na wątek ogólny i czytaj, znajdziesz wiele cennych wskazówek :)

nadiuszka
04-03-2013, 16:49
Margy, a który klej z Noble masz? może za szybki jak na początek? dlatego się nie trzymają. możesz nie nadążać za klejem i wtedy jest szansa że sypią się przez to.

Margy
04-03-2013, 17:31
Margy, a który klej z Noble masz? może za szybki jak na początek? dlatego się nie trzymają. możesz nie nadążać za klejem i wtedy jest szansa że sypią się przez to.

Mam ultra plus. To mówisz, że klej może być za szybki? Fakt zanim dobrze położę, ustawie rzesę jak należy to chyba już zdąży wyschnąć. Nie pomyślałam o tym w ogóle.

bombelkowa
04-03-2013, 19:55
rób zdjęcia z góry bo tak nic nie widać :)
poza tym jak piszą dziewczyny..
może koleżanki nie zastosowały kwarantanny 24h? może zrób sobie ulotkę z info jak pielęgnować rzęsy zaraz po zabiegu i ogólnie ;) będą miały czarno na białym..
może wina kleju.. może źle odtłuszczasz?

ja dziś zrobiłam piękne i długie norasy :yess: ale nie cyknęłam fotki :huh: przyjdzie na uzupełnienie to Wam pokażę :)

marchewkowy_las
04-03-2013, 22:57
dzikakura, tak 3 do jednej też były :)
bombelkowa, nie mogę zaliczyć siebie do ekspresowych stylistek. mój rekord to 1,5h. ale przyznam się, że było tam mało rzęs do klejenia.

nadrabiam zaległości, czytam i czytam. było pytanie o oczy Azjatek. to prawda, że każda ma inne oczy. ale na ogół mają rzadkie rzęsy. zaraz pogrzebie w zdjęciach i coś tu dodam.

dodaję. do tej Azjatki dałam rzęsy z norek 7-13mm o profilu C. to jest zwykła klientka, nie chciałam ją męczyć zdjęciami, dlatego jakość zdjęć nie jest najlepsza.
mam inną Azjatkę, której też robię norki, ale 7-11mm o profilu J. zdjęć nie mam, ale może zrobię przy uzupełnieniu.

cubaro
05-03-2013, 22:19
Margy - ja dodam jeszcze od siebie to, że jak zaczynałam robić rzęsy to miałam ten sam problem, i napiszę Ci dlaczego tak się działo, za mało nabierałam kleju :P Będziesz więcej robić to wyczujesz ile trzeba, spróbuj nabierać kleju tyle, aby powstała na rzęsie maleńka kropelka i później ją rozetrzyj na naturalce. Może weź faktycznie mniej schnący klej, ponieważ przy Twoim tempie na początku ten za szybko schnie i nie wiąże. Nie załamuj się :*, niejedna tutaj dziewczyna pisała, że to chyba nie dla niej, a później takie rzęsiory, że :wow:.
Trzymam kciuki ;)

nadiuszka
06-03-2013, 00:11
Dokładnie tak!
Nie ma co się załamywać. Dla chcącego nic trudnego. Pesety do góry i do dzieła!

marchewkowy_las
06-03-2013, 03:21
Margy, spróbuj brać więcej kleju i daj znać, czy coś się zmieniło. uważam też, że 5 wypadniętych rzęs dla początkującej stylistki to nie tragedia. skoro wydałaś mnóswto kasy, to zwróć się z problemem do instruktorki, raczej powinna dać ci jakieś rady, wskazówki, jakoś pomóc. ja nie wiem, co robisz źle. każdy klej wymaga innej techniki.

AnastazjaB, ja bym zmniejszyła kąt między końcówkami, wtedy aplikacja będzie bardziej staranna. gratuluję podejścia :)

gonia1203
06-03-2013, 17:04
zdjecia w koncu zrobilam :D przewaznie zapominam, mialo byc naturalnie, kolezanka nie lubi tuszowac rzes (kazdy tusz po paru h ją szczypie, wczesniej robilam jej grubosc 0,20 ale mialam wrazenie ze szybko polecialy chociaz wtedy robilysmy na probe polowe mniej ilosci zeby zobaczyc jak oczy zareaguja
rzęski silk evo: B, 0.15, 9,10,11,12, i troche innej firmy

moga byc?

Margy
06-03-2013, 18:43
Dzięki dziewczyny za pomoc i słowa wsparcia:-)
Jutro robię koleżance, a w piątek pierwsze za kasę! Oczywiście jako ucząca się wezmę grosze, ale zawsze coś:-)
Uświadomiłam sobie kilka błędów, jak choćby !niedokładne odtłuszczanie, na pewno też biorę zbyt mało kleju.

aparatka
06-03-2013, 20:33
marchewkowa, slicznie wyszlo

gonia,tez jest na co popatrzec:)ladnie

nadiuszka
06-03-2013, 20:44
Dzięki dziewczyny za pomoc i słowa wsparcia:-)
Jutro robię koleżance, a w piątek pierwsze za kasę! Oczywiście jako ucząca się wezmę grosze, ale zawsze coś:-)
Uświadomiłam sobie kilka błędów, jak choćby !niedokładne odtłuszczanie, na pewno też biorę zbyt mało kleju.
bardzo dobre podejście. tak trzymać!

marchewkowy_las
06-03-2013, 21:14
gonia1203 śliczne rzęski, pięknie wystylizowałaś oko i praca jest bardzo staranna. zapamiętuję nasze forumkowe stylistki po wypowiedziach i pracach, wpadłaś mi w oko :D słusznie przeszłaś na 0,15 do tych rzęs, ja bym nawet dodała 0,10mm do cieńszych i rosnących.

AnastazjaB
06-03-2013, 21:51
Ogarnęłam zdjęcia i teraz widać wszystko :)

Mam fajne porównanie na zdjęciu rzęs 1do1 i koślawego 2do1 na tych samych oczach i jak mi się wcześniej tamta aplikacja 1do1 bardzo podobała to teraz wygląda jakoś tak biednie (wrzucam też zdjęcie dla porównania) ^^

Nom, właśnie dlatego, że miałam różny kąt wygląda to trochę niechlujnie, muszę się następnym razem na tym bardziej skupić :/

Ile wam zajmuje 2do1 lub 3d na bardzo gęstych rzęsach, a ile na rzadkich?

nadiuszka
06-03-2013, 22:33
AnastazjaB piękne! widać różnicę bardzo dobrze. ale jakoś do mnie 1:1 bardziej przemawia na oczach tej pani.

2:1 i 3:1 zajmuje średnio około 2-3 h (w zależności od rodzaju rzęs i metody klejenia)

marchewkowy_las
06-03-2013, 22:36
AnastazjaB, ładne porównanie. podoba mi się i 1:1 i objętościowa praca z fioletem. czas zależy od wybranej metody, czyli sposobu aplikacji. ja wybrałam dla siebie optymalną metodę i aplikacja zajmuje mi tyle samo czasu, co 1:1.

AnastazjaB
06-03-2013, 22:43
Mnie 1do1 zajmuje 2-3h, to 2do1 kleiłam 4h... ale zauważyłam, ze wbrew pozorom jakoś lepiej mi się kleiło te cieńsze rzęski, tutaj miałam gęste rzęsiory.
Póki co popracuje nad tym, zeby były bardziej równe, a później postaram się zejść z czasu żeby móc wprowadzić je do oferty :)

mucha
07-03-2013, 15:46
gonia śliczne rzęsy. Ja żałuję, że w paletkach evo nie ma 9mm, bo widać te przejście z 8 na 10 :(
za mało mam klientek, żeby dokupić same 9 , z czasem na pewno się to zmieni :)

Anastazja przepięknie, nawet to 1:1. Smutną przemieniłaś w radosną. To niesamowite jak te rzęsy zmieniają. Dzisiaj do mnie lekarz mówi, że musze być bardzo szczęśliwa, bo mam radosne spojrzenie :)
Kocham rzęsy. Wygoda i w ogóle. :skacze:

boksereczka
07-03-2013, 22:26
http://pliki.wzorki.info/images/thumbs/6a7c.jpg (http://pliki.wzorki.info/images/6a7c.jpg) kolejne wypociny, naturalne rzesy bardzo jasne, powyginane, krzyzuja sie niemilosiernie a do tego moj problem odpowiedniego profilowania rzes. jak wyszlo??

Iraa
08-03-2013, 00:05
U mnie pani wyhodowała sobie rzęski Revitalash'em i ma teraz takie dłuuugie,że przychodzi tylko zagęszczać :)
silki 1:1

nadiuszka
08-03-2013, 12:05
jak wyszlo??
no wyszło wyszło. widać że się starasz ale jednak nieład jest i to duży... może artystyczny? ;)
popracuj nad profilowaniem.

wisienkakwspz
08-03-2013, 15:41
U mnie 2:1 silkami z Evo ;)

kamzu
08-03-2013, 21:21
dzisiaj 4 aplikacje a zdjęcie tylko jedno ciągle o tym zapominam:crazy:
kąciki nosowe jakby niedopracowane ale pani nie lubi tam dużo rzęs mieć

asiuniak33
09-03-2013, 13:01
moje kolejne podejście 3D

nadiuszka
09-03-2013, 17:38
moje kolejne podejście 3D
ładniusie ale czy ja dobrze widzę że od wewnętrznego do mniej więcej 1/3 jest inny skręt? jak byś trochę wymieszała te rzęski (na granicy 1/3 obydwie długości wymieszane) to by taki schodeczek nie wyszedł.
pewnie jak zrobiłaś zdjęcie s przodu to tego schodka w ogóle nie widać, co?

bombelkowa
09-03-2013, 20:09
Asia.. bardzo ładnie :)
tylko tak jak pisze nadiuszka.. albo za duży przeskok albo inny skręt i trzeba wymieszać ;)

Zuuzaneczka
09-03-2013, 21:28
Miały być w miarę naturalne

http://i.pinger.pl/pgr449/5a5f629b000ab16c513640f5

http://i.pinger.pl/pgr93/29bd429f00000a65513640f8

pysianiulka
10-03-2013, 09:10
Dziewczynyyyy, a czy któraś jest z Olsztyna? :) Chce rzęsy, sama sobie nie zrobię, w salonie niekoniecznie super zrobią, a dziewczynie z naszego forum chyba spokojnie na łóżko się położę :D

asiuniak33
10-03-2013, 09:39
Po całości było B 8,10.. wiem że zrobił się uskok ale z przodu na szczęście nie widać.. następnym razem dołożę 9.... żeby było pięknie... bez głupich wpadek:/:

Honey
10-03-2013, 20:48
A to moja praca z doszkolenia u Agulusi wykonana na mojej cierpliwej modelce - Mamie :)

MartaOSz
10-03-2013, 22:27
Hej dziewczynki
Ja dzisiaj pierwszyraz po doszkoleniu u Edytki zrobilam rzeski 2:1
Prosze ocencie swoim fachowym okiem na to co mi wyszło
Niestety troszke słabe oświetlenie

pinoczetkaaa
11-03-2013, 01:42
dziewczyny ja jak zwykle mam kilka stron braków ale prace piękne naprawde!!
Polska obradza coraz to zdolniejszymi stylistkami!!:)
MartaOOsz - mega pięknie!!ale jak by mialobyć inaczej po szkoleniu u Edzi;p

bombelkowa
11-03-2013, 09:08
Martosz.. pięknie...

AnastazjaB
11-03-2013, 11:45
Marta, piękny wachlarz :)

mini89
11-03-2013, 12:52
Marta - fakt światło troszke słabe, ale rzęski fenomenalne :) śliczny i gęsty wachlarz !:) cuś pięknego :D

ela-k
11-03-2013, 14:07
Proszę o opinie, moje pierwsze rzęski 1:1. Co do poprawy?

marchewkowy_las
11-03-2013, 15:28
Martaosz, gęstości z pięknym granatowym akcentem :kwiatek:

ela-k, rzęsy wyglądają na posklejane. nie wiem, czy tak rzeczywiście jest, czy to jest sprawka jakości zdjęć. dawałabym mniej kleju. sprawdzać na koniec aplikacji, czy nic się nie skleiło. zwiększać ilość rzęs, bo dużo zostawiłaś niewyklejonych rzęs. mam podejrzenie, że zrobiłaś efekt "smutnych oczu", ale nie mogę tego stwierdzić, póki nie zobaczę zdjęcia na oczach otwartych.
nie widzę potrzeby przyklejania taśmą płatków do klientki :)

mini89
11-03-2013, 15:39
Ela-k postaraj się też robić zdjęcia przed i po, po również bez płatków. Popracuj też nad kierunkiem rzęs. Tak jak mówi Marchewkowy Las, w niektórych miejscach widać zbyt duże ilości kleju

wisienkakwspz
11-03-2013, 16:32
Ode mnie 1:1, na 1wszym silki Evo, na drugim minki Evo ;)

meraszka
11-03-2013, 17:28
Ja dzisiaj tak na szybko wrzucam zdjęcia ze szkoleń.

1. doszkolenie z 3D

http://pliki.wzorki.info/images/AqbHW.jpg
http://pliki.wzorki.info/images/rqyNW.jpg
http://pliki.wzorki.info/images/KxiJr.jpg
http://pliki.wzorki.info/images/has2M.jpg

2. szkolenie podstawowe Iwony (nasza nowa forumka- iosa) :)

http://pliki.wzorki.info/images/pdRls.jpg
http://pliki.wzorki.info/images/waEr7.jpg
http://pliki.wzorki.info/images/XPQGE.jpg
http://pliki.wzorki.info/images/rGzqc.jpg
http://pliki.wzorki.info/images/RUbNp.jpg

a tu taki smaczek i dowód na to, że Iwona to prawdziwy anioł :skacze:
http://pliki.wzorki.info/images/vTAGE.jpg

asiuniak33
11-03-2013, 17:56
Martaosz piękne:D

MartaOSz
11-03-2013, 22:22
Dziękuje dziewczyny każdej z osobna ;)

Marchewkowy kochana ty to masz oko... zauważyłaś ten słabo widoczny granat ;)

Jeszcze troche pracy przede mna ale juz w piątek kolejne 2:1 :cwaniak2:

Iraa
11-03-2013, 23:09
Po podpowiedzi,też widzę ten granacik :P Marta śliczne gęściochy :love:

kamzu
12-03-2013, 00:01
Marta - dołącze się do pochwal bo piknie :)

a to moje 2:1 na reszcie zrobiłam zdjęcie ,,od tyłu" :skacze:
ps. oczka strasznie zaczerwienione i trochę spłakane

bombelkowa
12-03-2013, 09:25
kamzu :) przedłużenie jednej dolnej w gratisie :):leze:
Bardzo ładne ;)

pinoczetkaaa
12-03-2013, 23:27
ela-k - zgadzam się z marchewkową - za dużo kleju, za mało rzęs.... pyzatym wydaje mi sie ze płatek za wysoko podklejony i tez nie widze potrzeby doklejania płatków taśmą, poza tym tak jak tu któraś z nas wspomniała -pracuj nad kierunkiem rzęs - powinny byc klejone prostopadle do powieki tak to obrazowo nazwę;p
meraszka- ekstra szkoleniówki!! 1:1 bardzo eleganckie!! ma dziewczyna smykałkę
wisienkakwspz (http://forum.wzorki.info/members/9267-wisienkakwspz.html)- super równiutko;)
kamzu- bardzo fajnie wyszły, a zaczerwienienie zniesie babeczka;D czego sie nie robi dla rzes;p a juz 2:1 dla mnie nałóg ;p

edytakon
13-03-2013, 11:44
Meraszka ślicznie chociaz zwróc pani uwage na odleglość od powieki, lewe oczko trudniej wiadomo, ale Ty wiesz juz przeciez :)

Kamzu śliczne widze, że wracasz do klejenia co ?:)

Martaosz wykonalas kawal dobrej roboty, piękne wykonanie :)

Ela-k nie sklejaj i dawaj wiecej wiecej, zaczynaj od najdluzszych i pilnuj zeby nie sklejac

kamzu
13-03-2013, 22:33
dziękuje za pozytywne opinie :D
Edytko -wracam ale mój kręgosłup już nigdy nie bedzie taki sam :)po powrocie do domu musze poleżeć na twardej podłodze no ale coż takie życie-_-
a to dzisiejesze 2:1 - moja ,,zdziwiona gejsza" chciała 14 na całej długości - w kącikach nosowych przemyciłam trochę 13-12

gonia1203
13-03-2013, 23:03
rzeski super, tylko te brwi... gubia sie przy nich

Edyta322
14-03-2013, 15:40
Czesc dziewczyny. Nazywam sie Edyta zaczynam dopiero moja przygode z rzesami. Prosze o rady oraz opinie, ktore pomoga mi wyklejać piekne rzesiory. Nie zrobilam do tej pory wielu rzes, ale zawsze dziewczyny sa zadowolone. Niestety nie mam zbyt wielu klientek moze dlatego, ze dopiero sie ucze. Pozdrawiam !

Ps. Wasze prace to sa DZIEŁA SZTUKI!!!!


http://pliki.wzorki.info/images/mdLWb.jpg
http://pliki.wzorki.info/images/SHw8G.jpg
http://pliki.wzorki.info/images/Vo0N.jpg

Zuuzaneczka
14-03-2013, 20:50
Noreczki-uzupełnienie po 5 tyg.

http://i.pinger.pl/pgr365/e2cc8e280013deb95141ed42

http://i.pinger.pl/pgr225/71f6a5c80003037e5141ed43

http://i2.pinger.pl/pgr173/25c482f700147ef85141ed46

http://i.pinger.pl/pgr145/e78565b10016d1925141ed47

Agula Hol
15-03-2013, 08:14
zuza- ślicznie:ok::skacze:

a tu moje 0,15, zapomniałam o zdjęciu przed;(

karchola
15-03-2013, 14:33
Kochana do czego używasz sondy jesli mogę spytać :p

Agula Hol
15-03-2013, 15:24
haha, sonda znalazła się tam przypadkiem :) miałam ją z pincetami i jakoś tak wszystko złapałam i wyjęłam:leze::skacze:

Mysiaczeq
15-03-2013, 17:02
Tyle czasu obserwowałam zazdrośnie to teraz coś wstawię, a mianowicie moje próby klejenia rzesek 2:1, do ktorych lepiej pasowalaby nazwa "metoda prob i bledow". Prosze o ocene i naprowdzenie, jak dopracowac rzeski :)

66757

P.S. Wszystkie Wasze to cudenka, macie niewyobrazalny talent. Marze o tym, zeby kiedyś kleić chociaż w polowie tak piekne rzeski :)

nadiuszka
15-03-2013, 19:26
Mysiaczeq (http://forum.wzorki.info/members/15717-mysiaczeq.html), za dużo to na tych zdjęciach niestety nie widać... :(

Mysiaczeq
15-03-2013, 20:07
w poniedzialek wstawie reszte, lepszych :)

kamzu
16-03-2013, 20:41
dzisiejsz mieszanka 1:1 z 2:1 w 1,5h = lekki bałagan
robiłam tez dzisiaj mojej najbardziej zwariowanej klientce mieszanke granatowych i fioletowych omber + jasny fiolet + jasna zieleń ale mój aparat wogóle tego nie uchwycił - a były takie piękne - nie daje nawet zdjęcia;(

kamzu
16-03-2013, 21:00
no to jeszcze raz

edusia777
17-03-2013, 12:17
Jak mnie tu dawno nie bylo niestety moj laptop w naprawie i musze sie zadowolic telefonem:( tyle tu nowych cudeniek! Dziewczyny naprawde super postepy robicie! Mysiaczeq jak na moje oko bardzo fajnie Ci idzie z tym 2:1. Kamzu wszystko fajnie tylko troszke chyba jeszcze kaciki kuleja, ale praktyka czyni mistrza;)

Star Lash Academy
17-03-2013, 17:06
Pochwalę się swoimi zdjęciami z kursu instruktorskiego u naszego Marchewkowego lasu który odbył się 13.03-14.03.2013 ;)

Na dzień dobry Ala przygotowała mi bardzo trudną klientkę z krótkimi i baaardzo gęstymi rzęskami, Pani lubiąca sobie zasnąć w trakcie i troszeczke zrobic chrapu chrapu :)

ostatnie zdjęcie przedstawia moja 2 modelke Kasie laureatkę 1 nagrody konkursu "New Year's Eylash Fantasy" :) Kasiu dziękuję za grzeczne leżenie ;) Pani Renatce też dziękuję na odległość ;)

Najbardziej chciałam podziękować naszemu Marchewkowemu lasu za 100% profesjonalizmu w kursie instruktorskim nie wiem czy mogę powiedzieć ale Ala szkoliła 1 raz na instruktora. Alu spisałaś się świetnie, poruszyłyśmy wszystko co trzeba było sprawdzić u mnie ;) Jesteś skarbnicą wiedzy, cieszę się że właśnie wybrałam Ciebie na kurs instruktorski. Te 2 dni, które mi poświęciłaś były bardzo długieeee i owocne :) (hehehe nasze klejenie rzęs do prawie 5:00 w nocy!!) Dziękuję Ci za poznanie pewnych trików, które przydadzą mi się w szkoleniu moich przyszłych kursantek.
Dziękuję za odkrycie pewnych myków, które ułatwią zachować mi jeszcze większa czystość w moich materiałach ;) To bardzo dla mnie ważne!!! No i dziękuję za świetny skrypt, który jest baaardzo dobrze napisany :)

Będę bardzo miło wspominać mój kurs instruktorski i życzę każdemu tak dociekliwej i sumiennej instruktorki jaką jest Ala.

Ala dzięki jeszcze raz było super :):):) dzięki tez za przenocowanie oraz za ciepłe posiłki to dla mnie bardzo dużo znaczy :*

nadiuszka
17-03-2013, 18:56
no pięknie!!
jakie prace świetne!
witamy w klubie ;)
Alusia jest po prostu rewelacyjna i naprawdę jest skarbnicą wiedzy (nie tylko rzęsowej)!

Mysiaczeq
17-03-2013, 19:33
agulaaa przepiekne te rzeski <3 Dziewczyny jak Wy to robicie ze przy metodzie 2:1 taki gescioch wychodzi, ja jak ostatnio robilam to jakos tak bez szalu wyszlo :(

kamzu
17-03-2013, 19:54
agulaaa - piękne na maxa, aż zazdrośc mnie bierze:D chyba zaczne zbierać na doszkolenie u marchewkowej mistrzyni:lol:
edusia- kąciki wewnętrzne? jesli o te Ci chodzi to moja zmora, a tu dodatkowo kolejna klientka już czekała więc nie miałam jak ich wykonczyć tak na 100% ale Pani przychodzi we wtorek na pazurki to dokleje, chyba w ogóle musz zacząć od nich zaczynać;)

nadiuszka
17-03-2013, 20:09
agulaaa przepiekne te rzeski <3 Dziewczyny jak Wy to robicie ze przy metodzie 2:1 taki gescioch wychodzi, ja jak ostatnio robilam to jakos tak bez szalu wyszlo :(
to norki prawdziwe, dlatego tak wychodzi. a jeszcze marchewkowa uczy robić ładnie zdjęcia ;)

marchewkowy_las
17-03-2013, 20:53
marchewkowa uczy robić przede wszystkim ładne rzęsy ;)

agulaaa, jesteś bardzo uzdolniona, prawdziwa perełka z ciebie. wykleiłaś pierwszą modelkę idealnie, perfekcyjnie. bardzo szybko opanowałaś nowy sposób aplikacji, jestem pełna podziwu. modelka była około 50-ki, miała cieniusieńkie, lecz bardzo gęste rzęsy, z których 80% były 3milimetrowej długości (tak, nie żartuję). kto pracował z takimi rzęsami, będzie bił brawa dla Agi :brawa::brawa: agulaaa udowodniła, że jak najbardziej zasługuje na swoją nową rangę.
upiększyła też drugą modelkę rzęsami o grubości 0,07mm :) czyżby nie są śliczne?
podoba mi się kreatywne myślenie Agi, jest to osoba, która cały czas się rozwija, nigdy nie stoi w miejscu, nie boi się eksperymentować. dzięki takim osobom świat rzęsowy ma przyszłość.
uważam, że agulaaa będzie szkoliła wcale nie gorzej, niż ja :respekt:

pewnie kojarzycie też pracę Agi, która zajęła 2 miejsce w konkursie Noble Lashes 2013 :D

nadiuszka
17-03-2013, 21:16
marchewkowa uczy robić przede wszystkim ładne rzęsy ;)
a to to już tu chyba każda wie ;) wiesz, zdradzam tu Twoje dodatkowe atuty :P as w rękawie że tak powiem.

upiększyła też drugą modelkę rzęsami o grubości 0,07mm :) czyż nie są śliczne?
a to nie były noreczki u tej drugiej? bo tak mi wyglądają...

Star Lash Academy
17-03-2013, 21:21
Dziękuję dziewczyny bardzo za miłe słowa :)

Marchewkowy kursy u Ciebie to czysta przyjemność :)

Szkolenia będą odbywały się na terenie Małopolski i Śląska ale nie tylko miejsce do uzgodnienia ;)

Cieszę się, że dołączyłam do Zespołu Noble Lashes :)

marchewkowy_las
17-03-2013, 21:33
a to nie były noreczki u tej drugiej? bo tak mi wyglądają...
nie :) to są syntetyczne :) agulaaa jest bardzo zdolna i udało się jej zrobić efekt do złudzenia przypominający norki :yess:

Star Lash Academy
17-03-2013, 22:07
hihihih no tak właśnie to był plastik fantastik :) Ale na zdjęciu i na żywo wyglądają jak noreczki więc propozycja dla mniej wymagających Pań jak chodzi o materiał. Można zrobić takie cuda i będą do złudzenia podobne do Norek :) a jakie one są miluuuusie mhmmmm :)

wisienkakwspz
18-03-2013, 11:38
hehe no po zdjęciach od razu widać, że marcheweczka maczała w tym wszystkim palce :P agulaa piękne wykonanie :D

A tu moje skromne 1:1 i uzupełnienie 2:1 po 5,5 tyg, tylko mi się pani na koniec popłakała i nie dałam rady ładnie wyczesać do zdjęć ;)

edusia777
18-03-2013, 12:27
Agulaaa no sliczne gescioszki:)

Wisienka bardzo fajne delikatne stylizacje. Tak w ogole to pani na pierwszym zdjeciu ma naprawde sliczne oczyska! Cos w sobie maja:)

Star Lash Academy
18-03-2013, 18:48
sliczne te rzeski 1:1 i faktycznie Pani ma bardzo nietypowe oko :D bardzo ładnie ;) a co do placzacych klientek to tez tego nie lubie bo nie mozna uchwycic piekna rzesek które się wykleiło

Honey
19-03-2013, 10:47
Moja wczorajsza praca. Szło mi dosyc opornie :( Staralam sie jak najlepiej przykleic płatki pod oczy, ale zawsze mam problem. Kolezanka ma policzki bardzo wypukle.
Minki evo 0,2 10 11 i 12. Razem ze sciagnieciem rzes zajelo mi to 3 godziny.

wisienkakwspz
20-03-2013, 12:58
honey tak na prawdę to ja niewiele widzę na tym zdjęciu...

U mnie uzupełnienie 2:1 i na drugim ta babeczka płaczka, na szczęście tym razem już było lepiej - na 2gim zdj. od góry 1:1 po 2 tyg, bardziej poleciały na prawym oku, bo to bardziej łzawiło, a dalej to już uzupełnienie tym razem 2:1 ;)

Honey
20-03-2013, 19:28
Innego zdjecia niestety nie mam :( Moze nastepne wyjdzie mi lepiej :)

Mysiaczeq
21-03-2013, 13:59
ma może któraś z Was zdjęcie aplikacji klejonej nowymi norkami z SL? dzis zakupilam i ciekawa jestem jak na oczku wygladaja :)

cubaro
21-03-2013, 15:26
Robiłam już te norki, ale zdjęć niestety nie posiadam, nie lubię robić zdjęć, ponieważ nie bardzo mi wychodzą. Jak widzę zdjęcia niektórych z Was to :wow:
Fajnie się robiło, ale jeszcze nie miałam uzupełnienia, ciekawa jestem jak się mają i mam nadzieję, że się nie prostują.

Cataleya 1981
21-03-2013, 17:28
Z paniką w oczach proszę o konstruktywną krytykę bo bez niej się nie obejdzie...
Wszystkie4 aplikacje robione na 0,15tkach z zastrzeżeniem przez koleżanki - mają nie rzucać się w oczy i być nie za długie :/: Bez bicia się przyznaję że to pierwsze aplikacje po kursie, ćwiczeniowe, za darmo.

asiuniak33
21-03-2013, 18:10
Moje pierwsze ombre granatowe i fioletowe które zagineły na zdjęciu :/:

Mysiaczeq
21-03-2013, 18:10
cubaro a Ty robilas 2:1? 3:1? nie wiem jak sie zabrac za te norki, nigdy tego nie robilam :P

Cataleya 1981 na pewno musisz popracowac nad profilowaniem rzęsy, fajnie by też było, gdybyś wstawiła zdjęcia na zamkniętych oczkach tak jak w przypadku 1 zdjęcia, lepiej by było cokolwiek ocenić.

choco-lashes
21-03-2013, 18:11
Cataleya 1981 Jak na pierwsze aplikacje to niezle;))
Zdjęcia troche nie wyraźne,przydałyby się fotki robione z góry.

Cataleya 1981
21-03-2013, 18:20
Niestety takich od góry nie mam, nie robiłam takich. Poprawię się na przyszłość.

Mysiaczeq - co masz na myśli mówiąc profilowanie ?

marchewkowy_las
21-03-2013, 18:34
Cataleya, długości ok, ale zwiększamy ilość rzęs, musisz wykleić 100%, pracujemy nad nadaniem kierunku.

uzupełnienie po 3 tygodniach. pierwsze zdjęcie przed ściąganiem tego, co mi się nie podobało, kolejne zdjęcia - ściągałam i uzupełniałam.

Cataleya 1981
21-03-2013, 19:01
Zdjęcia Paznokci, Wzorki, Video tutoriale widoczne tuż po zarejestrowaniu

Kurcze, jedyne których nie wykleiłam to takie co miały po 4mm lub mniej i wyglądały na baby lashes :/: nad kierunkiem wiem że muszę pracować, trochę uciekają niektóre na boki zamiast stać w pionie.

Mysiaczeq
21-03-2013, 19:55
Cataleya mysle ze nie ma sie co przejmowac, problem profilowania rzes (prostego stawiania ich na rzesce naturalnej, nadanie prawidlowego kierunku) jest zmora wiekszosci świeżych stylistek :) masz potencjał rozwijaj się, czekam na kolejne zdjęcia :)

boksereczka
21-03-2013, 20:40
http://pliki.wzorki.info/images/thumbs/9q3DI.jpg (http://pliki.wzorki.info/images/9q3DI.jpg)


robilam uzupelnienie po innej babce. rzes malo rzadkie. wypadlo jej kilka naturalnych naraz (posklejane) i przez to delikatna luka na jendym oku. czasami ama ochote sie poddac,... bardzo zlee:placz::placz::placz:??

Cataleya 1981
21-03-2013, 20:42
Cataleya mysle ze nie ma sie co przejmowac, problem profilowania rzes (prostego stawiania ich na rzesce naturalnej, nadanie prawidlowego kierunku) jest zmora wiekszosci świeżych stylistek :) masz potencjał rozwijaj się, czekam na kolejne zdjęcia :)

Jak coś spłodzę to na pewno pokażę.
Póki co zamówiłam klej z NL HS-4. Dotąd ćwiczyłam na Ultra plus, ale przy ostatnich 2-3 aplikacjach zaczęło mnie irytować, że po ustawieniu rzęski sztucznej sięgałam po gruszkę i po dmuchnięciu (nawet dość lekkim) rzęsa się przekrzywiała na bok - klej mokry jeszcze nie złapał. Odkładałam gruszkę zeby poprawic rzese i juz byl za gesty. Kończyło się tym ze albo musiałam szybko rzese zdjąć i brac nową albo zostawala ciut krzywo. Bardzo często po przedmuchaniu i puszczeniu sąsiadujących rzęs potem okazywało się że je złapał i trzeba rozdzielać. Nie wiem czy to moje błedy, ale najblizsze aplikacje spróbuje na HS-4, mysle ze wystarczy mi czasu na ustawienie rzesy i ze po przedmuchaniu będzie autentycznie suchy.

iosa
21-03-2013, 21:17
Ja pracuję na kleju B Ultra+ z Evo i chociaż jestem dopiero na samiutkim początku drogi z aplikacjami, pracuje mi się z nim bardzo dobrze. Zasycha bardzo szybko, nic nie trzeba dodatkowo przedmuchiwać. Na kursie nie pracowałam z dmuchawką i nawet nie wiem czy umiałabym z nią pracować:)

bombelkowa
21-03-2013, 21:23
Cataleya, przyzwoite bardzo Twoje rzęsy :)
więcej, więcej, więcej :)

boksereczka.. ja widzę nadal duużo pracy przed Tobą.. nie łam się.. idź na doszkolenie z eliminacji błędów :)

a to moje.. norasy i 3d uzupełnienie mojej pani z dziurą w rzęsach .. dziś kocie oko królowało ;) norki 14,12,10,9 .. 3d 12,11,10,9 :)

boksereczka
21-03-2013, 21:27
jest bardzo zle? z dzisiejszej pracy nie jestem zadowolona raczej.........

bombelkowa
21-03-2013, 21:30
moim zdaniem popełniasz jakiś kardynalny błąd i dlatego nie jesteś zadowolona..
samej naprawdę trudno dostrzec taki problem..

boksereczka
21-03-2013, 21:33
staram sie je prostowac no i nie wieeem.. chyba faktycznie zdecyduje sie na doszkolenie, bo kurs mialam lipny...

bombelkowa
21-03-2013, 21:38
na pewno pomoże ..
u mnie też tak było.. kurs lipny a doszkolenie jak ta lala :) i zaczęło wychodzić :ok:
a jakiego kleju używasz? może za długo schnie?
się off topic robi :P

boksereczka
21-03-2013, 21:42
hs5 nl, i ultra+ tez mam. ktorym lepiej?

bombelkowa
21-03-2013, 21:50
nie wiem którym bo nie wiem jak pracujesz..
mogą być dwie opcje.. albo klej za wolno schnie (czyli hs5 nie jest problemem), ale klej za szybko dla Ciebie schnie i nie nadążasz profilować rzęsy a ona się już przykleja..

meraszka
21-03-2013, 21:51
bombelkowa no ładnie ładnie.. to może ja się do Ciebie na wycieczkę rzęsową wybiorę :> hyhy

iosa- ja pamiętam jak proponowałam, żebys sobie u+ spróbowała- "nie nie nie! nie dawaj, będzie mnie wkurzał!" :) bu+ jest naprawdę świetnym klejem
a dmuchawka dobra, żeby klientce dać w łapę jak ściągamy jakieś polepieńce po stylistkach-szamankach... szczypie to niech sobie dmucha i ściąga się raz dwa ;)

boksereczka
21-03-2013, 21:56
czyli moze na ulta + popracuje ale boje sie ze bd sklejal.dzis zdjelm siostrze rzesy trzymaly sie mieisiac i 2tyg prawie wlasnie na kleju ultra+. nic nie bylo poklejone wszystko git ;)

Cataleya 1981
21-03-2013, 21:58
hs5 nl, i ultra+ tez mam. ktorym lepiej?

Mnie instruktorka kazała się uczyć na Ultra plus żeby mieć czas na ustawienie rzęsy. Teraz podchodzę do HS-4. Na HS-5 jeszcze jakiś czas nie popatrzę, bo podobno schnie pieronem i trzeba nie lada wprawy żeby za 1 podejściem dobrze ustawić rzęskę.

marchewkowy_las
22-03-2013, 01:35
ultra plus jest klejem szybkoschnącym, nie wymaga gruszki, spróbuj pracować bez niej ;)

ode mnie zielono-fioletowo. chciałam dobrać kontrastowe barwy, ale dopiero w trakcie aplikacji zrozumiałam, że zielone rzęsy 10mm mają inny odzień, niż zielone rzęsy 12mm. no cóż, na razie nie będę miała czasu to powtórzyć i dopracować.

choco-lashes
22-03-2013, 15:25
bombelkowa - Przepiękne te Twoje kocie Oko!!! Ja jakoś nigdy nie mogę ustalić tej granicy długich rzęs w kocim:( ...
Wiem,wiem zależy to od Oka, ale do ilu mniej więcej rzęs doklejasz te dłuższe aby wyszedł mega efekt.??i o ile są one dłuższe 2 mm starczy ?
może jakieś wskazówki?? z góry dziekujee ;*:*:*

AnastazjaB
22-03-2013, 17:02
Ja zaczynałam od szybkoschnącego 1-2sec :) Na kursie dłubałyśmy się z jakimś wolno schnącym i dostawałam białej gorączki, myślisz, że już suche, przyklejałaś następne i zaraz wszystko pozlepiane O.o

Teraz pracuje z HS-5 i to strzał w dziesiątkę ;)

Moim zdaniem dobrze kupić sobie jeden klej wolniej schnący i jeden szybciej (po 3ml), spróbować trochę tym, trochę tym i samemu określić którym będzie nam lepiej.
Na pewno, jeżeli się tylko nie zniechęcisz, to po pewnym czasie i tak będziesz sięgać po coraz szybszy klej ;)

asiuniak33
22-03-2013, 17:16
Pierwsze noreczki bez czujnego oka Bombelkowej

bombelkowa
22-03-2013, 18:13
ja patrzę nawet jak nie wiesz :D
piękne :) lekkie :) czyste :)

Cataleya 1981
22-03-2013, 22:04
Ja tak z innej beczki. Czytam forum jak leci, temat po temacie i zauważyłam jak Zen jeszcze się uczyła, że zwracano jej uwagę na "krzyżujące się" rzęsy - czy za mocno nie rozgarnia przy separowaniu. W swoich dotychczasowych aplikacjach też zauważyłam takie rzęski. Czy to faktycznie wina bardzo szerokiego rozgarniania lewą pensetą czy raczej za dużej odległości od powieki i rzęsa się pokłada ???

Pytam bo jutro przychodzi do mnie koleżanka która ma maaaasę swoich koleżanek i chce wziąć do siebie do sklepu moje wizytówki (dziś specjalnie drukowałam w naprędce z tegoż powodu :skacze:). Bardzo mi zależy żeby jutrzejsza aplikacja była jak najpiękniejsza i cały wieczór oglądam zdjęcia, czytam sugestie i walczę z płatkiem żelowym. W dodatku koleżanka dała mi wolną rękę :skacze: i teraz się wkurzam ze nie mam w kuferku 0,2 bo ma chyba dość grube rzęski i jeszcze jest opaloną, śliczną brunetką.

PS> A w niedzielę zaś będzie u mnie koleżanka mojej mamy i zaniesie moje wypociny do laboratorium między inne babki ^_^

dzikakura
22-03-2013, 23:37
Cataleya, wina może być i tego i tego, rzęsa 0,15 tka raczej się nie pokłada ze względu na zbyt duza odleglosc od powieki(chyba, ze dasz monstrualnie dużą). Uważam, ze w Twojej aplikacji błędem jest niedostrzeganie malutkich rzęsek czających się wokół tej właściwej i podklejanie ich, dlatego Twoje aplikacje są pobałaganione , ale to kwestia wprawy, będą z Ciebie ludzie

boksereczka.. cosik mało tych rzęs u Ciebie wyklejonych, 100% prosiemy, będzie dobrze:ok::ok:

bombel jak zwykle .. bomba

marchewka, jak zwykle -pokazóweczki

i zresztą cała czereda kochana... super rzęsy jak zwykle-robicie! :cool::cool::cool:


A tak w ogole to mam przestój.. znaczy mam teraz.. boję się następnego tygodnia, baby oszalały:/::/:, czy 23 na przyjście na rzesy to przypadkiem nie jest przegięcie pały?:)

coś wstawię, żeby nie było

uzupełnienie Extreme, silk Diamond Evo, C 13, 12, 11, 10/ 0,15 mm B 0,1 8 mm

Bogusia1984
23-03-2013, 00:31
i ja poprosze o ocene.........moej dzieisejsze pierwsze to swiezynki............i pomoglysmy sobie troche w XXI wieku bo nie mailam jak zabrac lampy a okazalo sie,ze nic innego na miejscu nie ma:P:wow::leze:

http://pliki.wzorki.info/images/X1lQA.jpg

http://pliki.wzorki.info/images/pLftw.jpg
http://pliki.wzorki.info/images/3fAJh.jpg

Zen.
23-03-2013, 01:36
Ale mnie obgadują niedobre baby :D Ja się cały czas uczę:D

Błąd leżał u mnie po prostu w złym prowadzeniu rzęsy, wolno schnącym kleju i staraniu sieza wszelką cenę przykleić sztuczną rzęse na całej długosci naturalnej.

Zdjęcie z latarką - HIT!!! :D:D:D:D

Cataleya 1981
23-03-2013, 07:37
Cataleya, wina może być i tego i tego, rzęsa 0,15 tka raczej się nie pokłada ze względu na zbyt duza odleglosc od powieki(chyba, ze dasz monstrualnie dużą). Uważam, ze w Twojej aplikacji błędem jest niedostrzeganie malutkich rzęsek czających się wokół tej właściwej i podklejanie ich, dlatego Twoje aplikacje są pobałaganione , ale to kwestia wprawy, będą z Ciebie ludzie


Ok, przyjęłam i już nie mogę się doczekać :skacze:

dzikakura
23-03-2013, 08:07
Bogusia, ewidentnie latarka ci słuzy:D Bardzo dobra aplikacja

Cataleya 1981
23-03-2013, 16:25
Dziewczyny jestem wkurzona :( Oczywiście jak mi zależy to muszę coś spaprać. Znów nie poszło mi z płatkami kolagenowymi mimo opracowania. Po 30 min zmieniłam na taśmę i ulgę odczułam ja i koleżanka. Wczesniej wysmarowalam skóre pod oczami i dolne rzesy tlustym kremem.
Ultra plus dziś mnie wyprowadził z równowagi. Probowałam kleić bez gruszki, a kończyło się to rozdzielaniem wszystkiego dookoła. Dziewczyna ma piękne, gęste i podkręcone rzęsy. Zakładałam jej 8-12 ale smialo mozna bylo dac nawet 14, ale na 1 raz nie chciałam przesadzić. Nie zdążyłam wszystkiego wykleić, jakieś 90% - uciekła mi z łóżka po 4h ;( Będzie za 1,5 tyg na kontroli, uzupełnieniu i doklejeniu reszty bo powiedziałam że nie daruję ;) Zle sobie podkleiłam powieki i po przyklejeniu kilkudziesięciu zobaczyłam ze mam 1-2mm odstępu od powieki w tym miejscu, poprawilam taśmę - reszta poszła ok.
Dzika kura miałaś rację, mam straszny kłopot z tymi malutkimi rzęskami. Dziś zwróciłam szczególną uwagę i w co którejś sprawdzanej rzęsce była capnięta malutka. Rozdzieliłam chyba wszystko, już mnie oczy bolały od lupy a pensety wydają się stanowczo zbyt mało szpiczaste... :leze:

Kurde nie jestem zadowolona, mogłam lepiej :/:

Ale kumpela zachwycona efektem. Nie wierzyla ze jeszcze coś jest do wyklejenia dopiero jak jej pokazałam na zdjęciach. Na razie się przyzwyczaja i ciągle gapi w lustro :skacze:

PS/ Brzydko wyszło zdjęcie po.. wygląda jak posklejane, ale robione jeszcze przed wyczesaniem. Rozdzieliłam wszystko.

nadiuszka
23-03-2013, 19:07
Cataleya 1981 (http://forum.wzorki.info/members/19194-cataleya-1981.html), kochana a czemuż Cię płatki tak męczą? Coś przeoczyłam?

delyszys
23-03-2013, 19:23
ćwiczonko na rzeskach ktore kiedys zamowilam na ebay "ala" minki w sumie nie sa zle bo delikatne ale bardzo slabo podkrecone jak na B w porównaniu z tymi którymi robie na codzien. Kolezanka po aplikacji powiedziala ze wogole ich nie czuje wiec chyba fajnie :) dl 8,10,12 metoda 1:1 z wstawkami po 2 i 3 cos probowalam przekombinowac:)

cubaro
23-03-2013, 19:34
Cataleya i Bogusia - bardzo ładnie :ok:
Mysiaczeq - robiłam jeszcze drugie w piątek. Te pierwsze 2:1 a drugie w niektórych miejscach 3:1, ponieważ miejscami były rzadkawe.
Tutaj powinno być zdjęcie -
Chyba wybiorę się do Marchewki na szkolenie z foto :D, są powalające, oglądam zawsze na wdechu hehe.
Dalej czytaj moją odpowiedź o tym w wątku ogólnym.

Agnieszka Praska
23-03-2013, 21:30
Bogusia latarka ci sluzy ;)

wreszcie zmobilizowalam sie do zrobienia zdjecia:P ostatnio zapominam

delyszys
23-03-2013, 21:57
ja tez planuje nawiedzic Marchewke za pol roku :) i nauczyc sie w koncu kleic cude:skacze:ńka

Cataleya 1981
23-03-2013, 22:01
Cataleya 1981 (http://forum.wzorki.info/members/19194-cataleya-1981.html), kochana a czemuż Cię płatki tak męczą? Coś przeoczyłam?

Nie umiem ich zalozyc tak, zeby nie "zażelowały" oczu lub klej nie złapał tego żelu. Próbowałam nacinać, usuwać z brzegu nadmiar żelu, przyklejac ciut poniżej linii wodnej a wyżej oklejać taśmą... dusza... ciagle albo żel zalewa mi oczy albo niedoschnięty klej łapie żel i potem walczę żeby go oderwać - a zostaje glutek żelu ;( o dziwo juz 5 dziewczyna mi mówi ze wygodniej jej z taśmą... byle grubo wczesniej posmarować kremem...

Agnieszka Praska
23-03-2013, 22:11
otworz platki ze 2 godniny wczesniej a przed sama stylizacja palcami usun nadmiar kolagenu :) jak nie pomoze i kolagen bedzie ci brudzil aplikacje zmien platki :)

Cataleya 1981
23-03-2013, 22:41
Ok, zobaczymy jutro...

nadiuszka
24-03-2013, 08:37
Cataleya, a na jakich płatkach pracujesz? może po prostu mają za dużo żelu czy kolagenu? Próbowałaś różnych?
Z tych mniej kolagenowych i tańszych w LL są płateczki. Nie zdarzyło mi się wyciekanie nich niczego.

Cataleya 1981
24-03-2013, 18:34
Na płatkach NL próbowałam, teraz mam nie wiem jakiej firmy. Opakowanie jest bez napisu - kupiłam kilka na próbę na allegro bo z zewnątrz mają fajną, gładką powłokę - kompletnie bezwłókienkową. Z tymi też nie mogę się dogadać. Dziś również zrezygnowałam na rzecz taśmy i ponownie koleżanka stwierdziła ze wygodniej. Kupiłam za to taśmę jedwabną do przetestowania.

W ogóle dzisiejsza aplikacja mnie załamała........ Laska tak trzepała oczami, zaciskała powieki (bezwiednie) ze w polowie miałam ochotę wszystkim rzucić. Za każdym razem robiła to tak mocno ze mieszała odseparowane rzęsy mimo pensety przycisnietej do tasmy pod okiem :o 5h walczyłam. Jestem wykorkowana. Nawet nie jestem pewna czy wszystko porozdzielałam idealnie bo nie szło sie przyjrzeć nasadzie rzęs :huh:

wisienkakwspz
25-03-2013, 12:39
cataleya ja za radą dziewczyn takim paniom "łapię" powiekę taśmą i wtedy trudniej im mrugać ;)

Cataleya 1981
25-03-2013, 15:42
Ja wiem, też jej potem podkleiłam ale to nic nie dało. Ona miała taki tik, ze przy zamkniętych oczach co kilka sekund dociskała powieki tak jakby ją coś zabolało, albo się wystraszyła. W dodatku miała niekontrolowane ruchy gałkami ocznymi na boki i tego już taśma nie mogła powstrzymać. Kilka razy mi nagle otworzyła oczy, opieprzyłam :D to się tłumaczyła, że ona nad tym nie panuje.
Ciężko mi było, ale dała mi taką szkołę trafiania rzęską do celu, że na spokojnych oczach to pewnie teraz będzie bajka :D:skacze:

Przyszedł mi HS4...jutro przetestuję bo mam 2 uzupełnienia :]

nadiuszka
25-03-2013, 15:45
na takich tikowych klientkach warto przetestować olejek lawendowy :) kropelka przy uchu i niech sobie wącha i uspokaja, muzyczka relaksacyjna i tp.

bombelkowa
25-03-2013, 15:53
Dziś siostry :)
Te rzadsze to 2:1,
gęściochy 1:1 ;) śliczne ma rzęsy...
zdjęcia dupne bo telefonem i ciemno mam w salonie :(

Cataleya 1981
25-03-2013, 17:37
na takich tikowych klientkach warto przetestować olejek lawendowy :) kropelka przy uchu i niech sobie wącha i uspokaja, muzyczka relaksacyjna i tp.

A pała bejzbolowa nie mogłaby być ? :wstydek:
Mam kominek zapachowy to może fatycznie jakieś olejki relaksujące zakupić. Muzyczka leci... mam nastawione chilli zet, zaciągnięte rolety, włączoną boczną lampkę, odpalony ogień na kominku... jest ciepło, cicho... niektóre przysypiają :skacze:

iosa
26-03-2013, 08:38
Też mam problem z płatkami :( Moja ostatnia klientka miała takie maluteńkie dolne rzęsy, które musiałam podkleić blisko linii wody ale dla niej to z kolei było drażniące i momentalnie zaczynała płakać . Jak tylko łezka pojawiała się, to te maluteńkie rzęski momentalnie podchodziły do linii wody i siup tylko czyhały czy przez przypadek nie mają się do czego dokleić ;( 1/3 czasu aplikacji zajęło mi osuszanie, podklejanie płatka, odtłuszczanie rzęs :(

Na forum czytałam o płatkach do henny, żeby na świetliku podklejać ( przepraszam, nie mogę zacytować oryginału bo nie wiem nawet gdzie szukać), czy one się sprawdzają w takich przypadkach ? jakoś nie mogę się przekonać do podklejania taśmą. ;(

Agula Hol
26-03-2013, 08:45
Moje wczorajsze 1:1- C; 0,20; 14,12,11, całą aplikacje klientka płakała, plasterki się odklejały, dodatkowo suszenie, zeszło mi 2,5 godz. Pierwszy raz podklejałam dolne rzęsy plasterkami bo płatki mi wyszły... a dostawa nie doszła, mam nadzieje że to pierwszy i ostatni raz :) na zdjęciu mogą wydawać się posklejane i powichrowane troszkę ale to tylko łzy, okropieństwo, ani wyczesać ani nic;(

mini89
26-03-2013, 09:38
ale gęściochy :)bardzo ładne :) moja klientka też wczoraj płakała, ale pod koniec aplikacji i powichrowało mi kąciki :(

Happyhandy
26-03-2013, 15:44
Iosa, ja kiedyś kleiłam na płatkach do henny +żel ze świetlikiem. Płatki dodatkowo oklejałam plasterkiem, żeby mieć lepsze tło, bo one są dosyć przezroczyste. Sprawdzały się fajnie o kobiet, którym płatki kolagenowe drażniły oczy.
Myślę, że w przypadku krótkich i sterczących rzęsek dolnych byłby problem, bo sam żel ze świetlikiem ich nie ujarzmi.
Ja też nie wyobrażałam sobie pracować na plasterkach, bo mimo tego, że dobrze separują, czułam się jak rzeźnik przy ściąganiu ich. Okazało się,że większy problem mam z tym ja niż moje klientki.
Spraw sobie plaster jedwabny, bo on ładnie izoluje rzęsy a nie ciągnie przy zdejmowaniu. Naprawdę fajna alternatywa dla osób, które nie tolerują kolagenu.

Mysiaczeq
26-03-2013, 19:35
Praca wykonana przez pseudostylistkę, tak wyglądają rzęski po 2 tygodniach od zrobienia. Są poprzycinane nożyczkami, grube, twarde, miejscowo przyklejone za blisko powieki przez co mocno uwierały. Posklejane po 4 rzęsy syntetyczne i kilkanaście rzęsek naturalnych, w efekcie dużo rzęs zostało powyrywanych i powodowało to spory ból. Do tego ogromne gluciska z kleju. Tak kończą się próby zarówno oszczędzenia, jak i niesprawdzenia kwalifikacji osoby wykonującej zabieg. Laska wzięła za imprezę 75 zł.

67240

Tak wyglądają rzęski zrobione przeze mnie. Zdjęte te herezje i wyklejone nóweczki :P
67238

a to kolejne z dzisiaj :) zawsze krzyczycie, że zdjęcie nieczytelne, to zrobiłam tak :)
67239

bombelkowa
26-03-2013, 19:50
życie i rzęsy jej uratowałaś :):ok:

Cataleya 1981
26-03-2013, 19:58
O matko, jak zobaczyłam tą pracę pseudostylistki to aż mnie skóra ścierpła... auuuu

Ja dziś miałam 2 uzupełnienia. Dwóch pierwszych aplikacji wykonanych zaraz po szkoleniu. Dziewczyna której robiłam pierwszą aplikację straciła ok 80% rzęs sztucznych :o - najwyraźniej dałam za mało kleju , bo już kolejne dziewczyny nie zgłaszają ubytków. Druga aplikacja trzymała się już lepiej - po 2 tyg zostało ok 50%. Też za mało, ale lepiej niż pierwsza. Mocniej przyłożyłam się do primera. HS-4 dobrze klei, szybciej niż U+ ale sądziłam że będzie szybszy :rolleyes: Przy okazji wyczaiłam jak się dobrać do rzęsek z wewnętrznych kącików. Przyklejam do powieki taśmę i naciągam w kierunku skroni. Wyłażą jak wachlarz :)

Mam do Was 2 pytania. Czy możliwa jest sytuacja, kiedy rzęsa sztuczna jest przyczepiona do 2 naturalnych i zupełnie nic nie boli ? pytam bo koleżanka zgłosiła ze znalazła taką na szczoteczce po czesaniu, ale kompletnie nic jej nie bolało/kłuło/swędziało. Prosiłam o cynk o takich sytuacjach więc zadzwoniła.

I drugie. Dziewczyna która była dziś na uzupełnieniu ma bardzo słabiutkie rzęski. Nie dość że cienkie, blond i rzadkie to mam wrażenie że cebulki bardzo słabe. Można jej wyjąć niektóre rzęsy - a ona nic nie czuje :wow: ma sporo maluszków, ale zaczynam się zastanawiać czy jej nie odradzić przedłużania.... 0,15 mam wrażenie nawet za ciężkie, a na 0,10 oko będzie gołe :huh:

Mysiaczeq
26-03-2013, 20:50
Cataleya co do 1 rzeski na 2 naturalnych to najwidoczniej mozliwe. sa takie sytuacje gdzie np rzeska przyklejona była "1:1" a potem przy odroście wychodzi, że coś doklejone było malutkiego końcóweczką i rośnie razem z tym a potem wypadają razem jak ta malutka sklejona odrośne, ja właśnie dziś przy uzupełnieniu tak miałam i też dziewczyna nie narzekała. I tez u niej jak bym nie dotknela rzesy peseta to od razu wylazila, balam sie ze w koncu bez rzes zostanie, ale najwidoczniej przyszla z fazie wypadania rzesek :P wiem ze malo zrozumiale sie wypowiedzialam, ale mam nadzieje ze rozszyfrujesz :P

nadiuszka
26-03-2013, 20:57
Cataleya, no proszę i to dolne do kompletu :ok:
mam klientkę ze słabymi cebulkami. pani ma 63 lata. fest babka. nosi 0,15 8,9 mm skrętu C. ale na jej oku wyglądają jak długasy.

nie odważyłabym się na takie rzęski jak na foto przy słabiznach. chyba że za oświadczeniem klientki ale i tak by mi się serce krajało.

Cataleya 1981
26-03-2013, 21:22
Nadiuszka, dziewczyna ma założone 0,15 C 9, 10, 11. Sugerujesz zmniejszyć długość, grubość do 0,10 czy w ogóle odstawić ? załączam zdjęcia jej rzęsek naturalnych sprzed 1 aplikacji.

Mysiaczeq
26-03-2013, 21:30
Czy mogłabym prosić o poradę w jaki sposób stylizować ten typ oka, proszę nie patrzeć na jakość rzęsek, bo to moje 2 po kursie :P wcześniej jak je wstawiałam to pisałyście, że źle dobrana stylizacja, tym razem chciałabym to zrobić dobrze.67276

Star Lash Academy
26-03-2013, 21:31
No to i ja sie pochwale swoimi wypocinami z ostatniego czasu a troche aplikacji "od zera" bylo :) Tym razem na weekend rzesowy przyjechala Marchewkowa do mnie ;) Ala przyjechala na weekend tym razem do mnie aby sie upiekszyc rzesowo u mnie zreszta ja tez skorzystalam i Ala zrobila rownie piekne rzeski MI ;) Aluś dziękuje Ci za najpiekniejsze noreczki jakie kiedykolwiek mialam :) ta delikatnosc i naturalnosc we wszystkich aspektach LOVE <3 przepiekne sa :)

A o to efekty moich prac po kursie instruktorskim u Ali ;)

Na koncu sa zdjecia oczu Marchewkowej :) Od razu powiem ze jak chodzi o rzeski Ali to sa dosc geste, maluszkow na zdjeciu nie widac ale jest ich duuuzo i sa króciutkie takie 2mm ;) Na zyczenie Marchewkowej nie kleilam kacikow zobaczcie same dlaczego :)'
ALa prosila mnie rowniez o to abym nie kleila jej do wszystkich rzes wiec wyszlo bardzo naturalnie i lekko ;)

1 oczko rzesy 1:1 bardzo naturalnie zrobione,
2 oczko to rzesy z Norek Syberyjskich gescioszki ;)
3 oczka to pani R mojej modelki 40+ z kursu instruktorskiego u Ali
4 oczka to naszej smiesznej ;)
ostatnie niebieskie oczka to oczy naszej Marchewkowej ;)

asiuniak33
26-03-2013, 21:44
agulaaa ślicznerzęski:ok:

moje wypocinki.. dwie pierwsze dziewczyny miały strasznie wystrzępione kąciki zewnętrzne przez wcześniejszą stylizacje 1:1 - widocznie nie zbyt udaną :/: dały mi popalić i nadal widoczny bałagan ;(

Star Lash Academy
26-03-2013, 21:58
a tutaj dzisiejsza aplikacja kacik przeciagniety na cale oczko, wykonane rzesami obre fiolet i chabrowy oraz czarne ;)

mucha
26-03-2013, 23:31
Wkleję w końcu zdjęcia z doszkolenia, bo jak nie dziś to kiedy ? :D

Oczywiście gadu gadu o pielęgnacji, oklejanie i zapomniałyśmy cyknąć fotki bez plasterków i na otwartym ^_^

a tasiemka, bo oczko głębokie ;)

ta skupiona to ja, a ta uśmiechnięta to piękna Pinoczetka, której raz jeszcze dziękuję za przekazaną wiedzę i tajniki :*


na oczku modelka ma wszystko :D norki, minki, 0,15 i 0,10, skręty B i C, metoda 2D i 3D i piórko ...czyli totalny miszmasz.

AnastazjaB
27-03-2013, 00:22
mucha - śliczne rzęski, króciutkie, gęściutkie, drobniutkie, cudowne, uwielbiam takie stylizacje :D

kiwaczek2
27-03-2013, 08:26
Mysiaczeq - ja nie robie rzęs wiec zbytnio nie pomogę, ale czekam na opinie profesjonalitek bo sama jestem ciekawa.
a może by większy skręt....

bombelkowa
27-03-2013, 08:33
Misiaczku, ja bym tutaj otworzyła oka...
krótkie w kącikach, najdłuższe na środku i znowu zejście do krótkich w kącikach..

nadiuszka
27-03-2013, 08:45
Nadiuszka, dziewczyna ma założone 0,15 C 9, 10, 11. Sugerujesz zmniejszyć długość, grubość do 0,10 czy w ogóle odstawić ? załączam zdjęcia jej rzęsek naturalnych sprzed 1 aplikacji.
o cholerka! :wow:
moja to nawet więcej tego ma. może 0,1 jej robić? albo 10mm najdłuższe, a do cienizn całkowitych 0,07 lub 0,1 8 mm.
albo jej jakąś odżywkę najpierw zaproponować?

Cataleya 1981
27-03-2013, 10:39
No wlasnie tak mi sie cos wydawalo ze ma liche. Kurcze to teraz sie boje troche... Wprawdzis troche maluszkow widzialam, a rzeski ktore wyjelam penseta to byly wylacznie duze, ale martwie sie. Dam jej szybko odzywke na wzmocnienie i zaczne uzupelniac 0,10 i 0,7 w kacikach. Moze uda mi sie ja namowic na 10tki choc moze byc ciezko bo tak sie cieszy z 11stek. Rzeski na zdjeciach sa po hennie! Bez niej nawet pod mocna lampą mam powazny problem namierzyc co ciensze...

Star Lash Academy
27-03-2013, 10:43
Bardzo ładne rzeski mucha ;) Pinoczetka ale z ciebie slicznotka :D

Mysiaczeq
27-03-2013, 14:34
a o ile by bylo najlepiej, żeby te rzęski w kącikach były krótsze od tych na środku, np. do 10, 11, 12, 11, 10?

bombelkowa
27-03-2013, 16:40
zrobiłabym od 9.. do 12 ;) jeśli Pani życzy sobie taką długość :)
albo od 8 do 11.. :)

Mysiaczeq
27-03-2013, 16:47
jakoś trafiam na same dziewczyny, które chcą dużo, długo i rozłożyście :D ok tak zrobie, tylko jest jeden mały myk, w rzęskach Evoskich nie ma chyba 9 :P jest 8 a potem 10 :D

bombelkowa
27-03-2013, 17:45
są 9 :) są nowe mixy :) albo same 9 można kupić :)

Mysiaczeq
27-03-2013, 17:47
oo to ja zacofana, bo nie mam :O :P nawet nie wiedzialam ze sa takie, przy najblizszej okazji zamowie :D

Zastosowałam się do Waszych rad i otwarłam trochę oczko, przynajmniej tak mi się wydaje?
67313 67314 67315

bombelkowa
28-03-2013, 19:42
u mnie dziś szkoleniowo 1:1 ;)
bardzo miło się szkoliło Kamilę :)
mam nadzieje, że na dniach uda mi się ją tutaj zwerbować na forumowe włościa :)

kiwaczek2
28-03-2013, 20:33
Mysiaczeq - wg mnie duza różnica na plus. skręt też inny, bo tak wygląda? w ogóle jakoś ich więcej teraz niż wtedy ...czy to inne rzęy czy co?

Mysiaczeq
28-03-2013, 20:35
Wcześniej kleiłam rzęskami Evo Mink 0,15 B 10-13, teraz też Evo Mink 0,2 C 10-13-11 :)

śmieszna
28-03-2013, 23:31
agulaaa- świetne fotki:) Super było Cie poznać i oficjalnie dziękuję za piękne rzęski - trzymają się tip-top :*

Iraa
29-03-2013, 20:19
cudowne stylizacje,podziękowania juz poszły :D
u mnie uzupełnienie 4-tygodniowe ;)

Star Lash Academy
30-03-2013, 00:28
Smieszna mi tez bylo bardzo milo Ciebie poznac ;) i Ciesze sie ze rzeski trzymaja sie tip top ;)

Agnieszka Praska
30-03-2013, 12:23
sliczne rzesiory :)


gora 1:1 dol long effect mascara

Honey
30-03-2013, 18:15
Korekta mojej mamy. Minki Evo 0,15 glownie 12.Tak sobie wyszlo :/:

nadiuszka
30-03-2013, 22:54
hmmm no to rzeczywiście słabo. która to z kolei aplikacja po szkoleniu? dużo pracy nad kierunkiem rzęs przed Tobą. ile mama ma lat? może te 12 trochę za długie i dlatego tak we wszystkie strony leżą?

tak dla porównania praca mojej kursantki. jej pierwsze wypociny kilka godzin i nawet 1/3 nie ma ALE kierunki rzęs są w miarę ok jak na pierwsze próby.
67412

agulusia, gęściochy jak na 1:1. ładniusie...

pinoczetkaaa
31-03-2013, 12:17
Mucha :) nawet nie pamiętam tego zdjęcia ;p Agulaaa dziękuje ;p
Muszka pełne skupienie więc i efekt przepiękny ;) wiem, że rzęsy sie noszą naszej modelce i z jej oryginalną urodą i burzą włosów na głowie wyglądaja przepięknie;p sama wiesz ze Dorotka odrazu zrobiła się taka zalotna ;D rzekła bym wręcz KOKIETKA;p

Honey
31-03-2013, 14:11
13 praca :/: Mama miala zawsze 11 tki, ale chciala odrobine dluzsze.

nadiuszka
31-03-2013, 14:58
Honey, przejrzałam Twoje wcześniejsze posty i zdjęcia rzęs mamy. Ewidentnie nawet to pierwsze uzupełnienie było zrobione za długimi rzęskami. Ma gęste cieniutkie rzęsy. Jak chce długie to zrób jej efekt rozrzedzony (lub promyki) będzie i wilk syty i owce całe.

Agnieszka Praska
31-03-2013, 16:09
honey wyklej mame 0,15 10 i 11 a co ktoras tylko wsadz 12 ;)
z tego co pamietam mama ma delikatne rzeski

Honey
31-03-2013, 16:45
Dziekuje Wam bardzo za rade :) Zrobie tak nastepnym razem. Mowilam, ze ma miec najwyzej 11 i koniec heh :) Tak, sa bardzo delikatne :)

Star Lash Academy
31-03-2013, 23:06
honey a ja ZROBILABYM TAK: TAM GDZIE SLABSZE DAJ 0,07MM ALBO 0,1 12MM A TAM GDZIE MOCNIEJSZA RZESA DAJ 0,15 11MM GDZIE NIEGDZIE ALE NIE DUZO DAJ 0,2 11MM. schodz pozniej plynnie na krotsze poprzez 10,9,8 i kilka 7 na wew kacik :) TE DŁUGOSCI MOGA BYC TYLKO OCZKO TRZEBA BARDZIEJ WYPROFILOWAC I BEDZIE OKI :) i tak jak pisala nadiuszka trzeba popracowac nad kierunkiem rzes :)



https://www.facebook.com/pages/aganailslashes/229191927154037
http://www.lashesworld.blogspot.com/

Honey
01-04-2013, 12:29
Dziekuje bardzo :) Jak narazir to mam tylko dwie grubosci rzes : 0,15 i 0,20 :(

Bogusia1984
02-04-2013, 01:08
i moje kocie oczko:)
http://pliki.wzorki.info/images/en42.jpg

edytakon
03-04-2013, 13:02
Honey nie mozesz tak ulegać mamie... mnie niby sluchała i potakiwała a teraz co?:)

Bogusia nareszcie jakiś gęścioch :)
Super wyszlo :)

Ira bardzo ładne uzupelnienie :)

Agulusia no fajnie wyszlo Ty wiesz :)

Honey
03-04-2013, 14:38
Hehe, tak wiem juz nie bede :D Zrobie tak jak napisalyscie i mysle, ze jak ( mam nadzieje )bedzie rowniej to i tak mama sie nie zorientuje, ze krotsze. Rozumiem Ja, bo sama lubie dlugie :)

wisienkakwspz
03-04-2013, 14:49
Przed Świętami miałam ogrom pracy, m. in. rzęskowej i oto efekty ;)

Na ostatnim zdjęciu w kącikach zielone ombre - cudne są :love:

Cataleya 1981
03-04-2013, 23:57
Ja dziś niezadowolona jestem. Uzupełniałam mamę po 3 tyg. Jak się okazało co wieczór smaruje powieki kremem do oczu. Twierdzi ze nie nakłada na rzęsy, ale kto ją tam wie. Ubytków dużo, zdjęcie przed zrobione po ściągnięciu tego co się nie nadawało do dalszego noszenia. 2,5h się bawiłam, 0,5h dół. Średnio wyszło :/:
Po 2h zaczęła piszczeć że ją coś szczypie, ale po zdjęciu tasmy jedwabnej przeszło po 10 minutach.

Bogusia1984
04-04-2013, 01:13
Dziekuje kochane kobietki za mile slowa:) klejenie to sama przyjemnosc:))

Star Lash Academy
04-04-2013, 13:35
cataleya jesli mama czyms smaruje rzesy to przed uzupelnienieniem odtlusc ja conajmniej 2-3 razy, i popros zeby starala sie nie smarowac chociaz kilka pierwszych dni niczym, moze wytrzyma ;) bo faktycznie ubytki masz za duże jak na ten czas:) Popracuj bardziej nad mama i mysle ze bedzie OK, staraj sie tez nadawac dobry kierunek rzeskom i bedzie coraz lepiej ;)

wisienka sliczne rzesiorki:) Cudne ombre zielone

mucha
04-04-2013, 21:23
Bogusia śliczne rzęski
wisienka przepiękne dzieła. Ty w ogóle ładne fotki cykasz, mi na wprost nie wychodzą, babeczki zaczynają stękać i już chcą wstać ehhh.
agulusia ciekawa jestem czy górne rzęsy nie zaczepiają się o te dolne pociągnięte maskrą? piękna aplikacja !!
Ira cudowne rzęsy !
honey dziewczyny już poradziły. Ćwicz ćwicz i kieruj się swoją intuicją. Ja moją jedną klientkę w końcu przekonałam wczoraj do zmniejszenia długości. Z grubością jeszcze ciężko, ale następnym razem dam jej 0,15 na własne ryzyko. Mimo iż z 13 zeszłam na 11 była zadowolona.
cataleya te dolne wyglądają troszkę inaczej na żywo czy tak jak na zdjęciu? Nie widzą mi się te dolne rzęski.




Pozwolę sobie wtawić moje przedświąteczne dwie aplikacje, które myślę zasługują na uwagę i liczę na ocenę i uwagi.


Pierwsza (cztery górne zdjęcia) to moja kochana bratowa skubaczka. Przysięgła nie skubać i przez 4 dni ich faktycznie nie skubała. To jest ta co jej niby leciały a przyznała się w końcu, że je sobie wyrywa. To wykidajło u prawego wew kącika zmienione ;) ale już mi się położyć do zdjęcia nie chciała :P
Rzęsy 0,07mm od Nadiuszki skręt C długość 9,10,11,12 metoda piórkowa (cudownie mi się te rzęski kleiło !!!)

Druga pani ( piąte zdjęcie z górnego rzędu i trzecie z dolnego) spłakana, wrażliwa na płatki, dlatego płatki podłożone tylko do zdjęcia. Porównanie metod. 1:1 zrobione evo B 0,20 dł 8 i 10. Uzupełnienie jak na zdjęciu widać po 5 tygodniu metodą piórko 3D (nie ściągałam poprzednich) : Minkami z Evo B i C 0,10 mm dł 8,10,11,12.



Zdecydowanie wolę kleić Minki od Diamondów :)



a zdjęcie płatków. Nadiuszko kochana powiedz mi dlaczego dostałam te zamiast tych które sprzedajesz? Opakowanie było srebrne mam je jeszcze jak chcesz fotki cyknę
te malutkie płatki nie chciały się kleić wcale :( Pinoczetka świadkiem ;)

Dziękuję za uwagę :D

Cataleya 1981
04-04-2013, 22:40
cataleya te dolne wyglądają troszkę inaczej na żywo czy tak jak na zdjęciu? Nie widzą mi się te dolne rzęski.



Troszkę inaczej. Mama oczy poskrobała po wyklejaniu bo coś ją podrażniło i powichrowała przed cyknięciem. Poza tym ma na dole bardzo mało rzęs, rosnących w różnych kierunkach. Nie umiem jej jeszcze dołu zaaplikować tak, żeby to zniwelować :/: No ale się uparła że chce. Za 2 tyg mam kurs na My Scare więc pewnie przestawimy się na nią z dolnymi rzęskami.

Ja wciąż czekam aż mi odrosną rzęski na prawie centymetrowym odcinku lewej dolnej powieki po pseudo stylistce... bo teraz ani wytuszować, ani zaaplikować
:aty:

Monia8401
04-04-2013, 23:35
Musiałam nadrobić zaległości :)
Same piękne rzęsy :) :) :) Nie mogłoby być inaczej oczywiście :)

Teraz coś ode mnie :)
Evo Silki 0.20 i 0.15 10 mm i 8 mm.
67606

Jak mi się fajnie kleiło :) Tyyyyle rzęs naturalnych :)

boksereczka
04-04-2013, 23:51
i jaak? jest troszke lepiej??http://pliki.wzorki.info/images/6eDZp.jpg

robilam na ultra plus i jednak lepiej sie na nim pracuje ;)

Agnieszka Praska
05-04-2013, 09:39
mucha nie zaczepiaja sie ;)

Star Lash Academy
05-04-2013, 14:46
A ja pochwale sie efektami swojej bardzo ciezkiej stylizacji. Efekt rzes po noszeniu blinka przez klientke, ktora robila sobie sama przez 2 lata. Klientka zamiawiala sobie sama material z allegro na moje oko dlugosc 17-18 mm ( nie zrobilam jej zdjecia w jej rzesach poniewaz nie chce zeby sie do mnie zrazila bo chce do mnie stale chodzic i uzupelniac rzeski.
Bede Wam robic porownania rzes co 12 dni jak jej te rzeski rosna- tak narazie bedzie mnie odwiedzac na uzupelnieniach
( wkleilam sie do maluszkow na 2 mm wiec trzeba mnie czesto odwiedzac, a zeby jej stworzyc jaki kolwiek efekt to musialam to zrobic)
Niestety jej naturalne rzesy zniszczone totalnie, prawe oczko praktycznie 30 rzes, dosc mlodych, malo srednich i malutko starych :( lewe w duzo lepszym stanie jak widac na zdjeciach. Efekt mojej pracy naprawde baaardzo ciezki. Klientka bardzo zadowolona wyszla, ze az tyle jej wkleilam tych rzes. Dostała ode mnie nowe serum do rzes z Noble Lashes i przy okazji bedzie tez dobrym TESTEREM :)


Niestety wewnetrzne kaciki klientka miala wogole tak dziurawe ze tam na zdjeciach nie mialy sie o co rzesy oprzec wiec poki co nie wyglada to moze efektownie :) ale obie pocieszamy sie faktem ze rzeski sie regeneruja wiec juz nastepnym razem bedzie napewno o wiele lepsza aplikacja :) i wstawie wiecej zdjec ;)
Robiłam co mogłam ciekawa jestem jak bedzie wygladac jej oko 11.04 bo wtedy sie widzimy... Mam nadzieje ze juz wiecej tych maluszkow podrosnie i srednie rzeski sie wzmocnia chodzi mi o prawe oko bo lewe nawet dosc niezle :)

edusia777
05-04-2013, 15:05
no to teraz moja porcja rzęs 3D :) w koncu mam laptopa i moge cos wrzucic:)

Star Lash Academy
05-04-2013, 15:26
edusia łooo matko a 1 aplikacja to jakie długości szał pał :D klientka takie chciała długaśne? 2 i 3 ładniusie ;) tylko ja tusz z dolnych rzes osobiście zmywam przy aplikacji chyba ze to mascara permanentna to co innego ;)

edusia777
05-04-2013, 15:38
zyczenie klientki:) najdluzsze rzesy jakie robilam he he, na zdjeciu tego nie widac ale ma mega gleboko osadzone oczy wiec jak otworzy to fajnie wyglada, troszke sie chowaja i nie ma takiego "szału";p co do tuszu na dolnych to nie zawsze zmywam, czasami klientki specjalnie maluja (jeszcze im zostalo z czasow tasmy, wtedy tak mocno sie nie przyklejaly do tych dolnych jak byly pomalowane i nie ciagnelo przy zdejmowaniu) i tak dla ich komfortu psychicznego zostawiam pomalowane, mi to tam i tak nie przeszkadza.

Star Lash Academy
05-04-2013, 15:56
Szkoda ze nie wstawilas na otwartym oczku az sie nie moge sobie tej Pani wyobrazic :) ja nie pozwalam swoim klientkom malowac dolu przed uzupelnieniem ( chyba ze nie sluchaja to je zmywam ) i do 48 h po dla mnie to jednak ma znaczenie ;) :)

mucha
05-04-2013, 16:51
Agula świetna robota. Klientka pewnie wniebowzięta :)

Boksereczka popracuj nad kierunkiem rzęs.

Edusia śliczne rzęsy !

edusia777
05-04-2013, 17:06
a dla mnie nie ma znaczenia co robi z dolnymi dopoki nie zaczepia gornych:)
niestety ja jestem sierota co do robienia rzes i albo nie zrobie zdjecia przed, albo z otwartymi, albo z zamknietymi;p zawsze o ktoryms zapominam:) w ogole jesli robie zdjecia, bo to tez rzadko sie zdarza;p

karchola
05-04-2013, 19:18
Edusia możesz mi napisać pw jakiej firmy to są rzęski na tym drugim zdjęciu?

edusia777
05-04-2013, 19:56
poszlo pw:)

boksereczka
05-04-2013, 20:25
jest calkiem ok?? robie postepy czy stoje w miejscu ?:))

gonia1203
05-04-2013, 22:28
boksereczka musisz pilnowac po przyklejeniu rzęsy jej prawidlowego kierunku czasami trzeba peseta przytrzymac chwile az klej zlapie bo narazie jest troszke balagan, i pilnuj czy nie przyklejaja się jakies dodatkowe rzęski ale cwicz napewno z czasem bedzie lepiej

Iraa
05-04-2013, 22:59
Agula matko co za przypadek :o ale pięknie sobie poradziłaś,trzymamy kciuki,żeby babeczce rzęski odrosły,ale żeby samemu tak się urządzić....
Edusia piękności ;)
Tomaszka nieźle przyozdobiłaś te wszystkie kobietki :D
ja robiłam uzupełnienie (3 tyg.) ale zdęcia "przed" zapomniałam zrobić :P (noreczki)

Zuuzaneczka
06-04-2013, 11:57
To lubię :D

http://i.pinger.pl/pgr201/5ab254ae000222b4515fec66

http://i2.pinger.pl/pgr321/918657f3000b826b515fec69

http://i2.pinger.pl/pgr217/e314b434001f7177515fec6a

A tego nie lubię :(

http://i.pinger.pl/pgr48/851f943b001a27af515fefcc

http://i2.pinger.pl/pgr365/84d26d15001371c8515fefce

http://i2.pinger.pl/pgr222/4cd82a30002a0a25515fefd0

Izi
06-04-2013, 12:38
Zuuzaneczka każdy ma swoją ulubioną metodę klejenia, no nie musisz lubić tak jak Twoja poprzedniczka 4:3:D

Cataleya 1981
06-04-2013, 14:52
Wydziergane na modelce która mi się podkładała na szkoleniu. W sumie ma założone 0,1 0,15 i 0,2 (10-14). 4h się bawiłam, ale na upartego jeszcze kilka rzęs bym znalazła. Robiłam jej całkiem od nowa, bo rzęsek ze szkolenia już prawie nie było. Nie krzyczcie za zdjęcie po... zaczeła mi gadać i taśma jedwabna podjechała do góry przechylając mi wewnętrzne kąciki w stronę powiek. Ucieszyło mnie że w trakcie zasnęła :yess:

Star Lash Academy
06-04-2013, 17:58
a to moje wypocinki z dzisiaj co prawda uzupełnienie mojej klientki która wreszcie zdecydowala sie na metode objetosciowa
( po 11 msc systematycznego uzupelniania 1:1) Klientka ma o tyle ciekawe oczka bo takie jak mongołka :) a jest w 100% Polka ; ogolnie ona ma z natury bardzo ciezkie oczka w klejeniu bo krociutkie rzesy, dolne rzesy mega krotkie i wyskakuja na gorna powieke trzeba jej mocno zakleic najlepiej platek+tasma, platki musze dobrze powycinac bo kacik wewnetrzny dolnych rzes chowa sie niesamowicie pod tasma ew platkiem bo podklejam ja tak i tak, trzeba robic lifting powieki gornej aby dostrzec jej 2 mm rzesy w wewnetrznym kaciku na powiece gornej. Ocencie same efekty, ja bylam naprawde poraz 1 tak bardzo z siebie przy tej aplikacji zadowolona dla porownania wsadzam stare 1:1 z przed 11 msc i dzisiejsze objetosciowe :)

mini89
06-04-2013, 19:20
Agula piękne :) robią wrażenie :)

Cataleya 1981
06-04-2013, 19:35
Ocencie same efekty, ja bylam naprawde poraz 1 tak bardzo z siebie przy tej aplikacji zadowolona dla porownania wsadzam stare 1:1 z przed 11 msc i dzisiejsze objetosciowe :)
Kurcze, ślicznie, równiutko :ok: kiedy ja tak będę umiała ech :huh:

driveonecrazy
06-04-2013, 23:31
Nieśmiało (oglądając tak perfekcyjne prace) dodaję pierwszy raz swoje zdjęcia :)

1:1 0,15 10,12,14

http://pliki.wzorki.info/images/LZnjr.jpg (http://pliki.wzorki.info/images/LZnjr.jpg)
http://pliki.wzorki.info/images/7G4A.jpg
http://pliki.wzorki.info/images/fGb84.jpg

Mysiaczeq
06-04-2013, 23:34
driveonecrazy a czemuż tak nieśmiało, nie ma ku temu żadnych powodów, jest superancko :D udzielaj się częściej :)

nadiuszka
07-04-2013, 09:48
driveonecrazy (http://forum.wzorki.info/members/17349-driveonecrazy.html) pięknie jest. rządeczek jaki równy. przyznaj się ile już rzęski robisz?

mini89
07-04-2013, 10:47
driveonecrazy - bardzo ładna aplikacja :) pochwal się innymi rzęskami :)