Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki 1 do 25 z 169

Temat: Problem z zelem na naturalnych pazurkach

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1
    Rozkręcanko Avatar roksana22
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Skąd
    Oława
    Postów
    37

    Domyślnie Problem z zelem na naturalnych pazurkach

    Moja ciotka nie moze miec długich paznokci, poniewaz nie pozwala jej na to praca jaka wykonuje, więc postanowilysmy że tylko zażeluje jej naturalne. Najpierw położyłam cieniutką warstwe żelu, zmatowiłam, zrobiłam french lakierem i nałożyłam jeszcze dwie cienkie warstwy żelu ( nawet "zawinęłam" troche żelu lekko pod paznokieć ) , a tu dzisiaj sie okazuje, ze ten biały lakier zaczyna sie tak jakby kruszyć zaczyna odchodzic i nie wiem dlaczego Może Wy wiecie o co chodzi Wszystko robiłam tak, jak zawsze robie tipsy czy przedłużane na formę z tą różnicą, że przy tipsach biala końcówke robię żelem.

  2. #2
    Instruktor Mistero Milano Avatar Anna Kosińska
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Cuijk Holandia
    Postów
    1 729

    Domyślnie Odp: Problem z zelem na naturalnych pazurkach

    no i tu wlasnie jest problem nie malujemy paznokci lakierami i na to nakladamy zel bo bedzie sie wlasnie odwarstwial,
    szkoda tylko twojej pracy juz kiedys rowniez tak zrobiam i mialam to samo, jakis czas temu pisalismy o tym na forum..

  3. #3
    INM & RaNails Educator EF Avatar asia
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    ndm / warszawa
    Postów
    6 951

    Domyślnie Odp: Problem z zelem na naturalnych pazurkach

    być może lakier jeszcze nie zasechł?

    bardzo dużo jest o tym na forum, trzeba się wczytać
    np tu http://forum.wzorki.info/metoda-zelo...-paznokci.html

    ale skoro piszesz, że przy przedłużaniu malujesz żelem frencza, to może teraz też żalem zrób całość?

  4. #4
    Molestantka klawiatury ban
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Bielsko-Biała
    Postów
    1 886

    Domyślnie Odp: Problem z zelem na naturalnych pazurkach

    zgadza się z anią. ja robiąc fręcza lakierem robię tak najpierw wszystkie warstwy pazurka na koniec daje fręcz z lakieru i wykańczam nie żelem wykończeniowym a lakierem bezbarwnym i na to utwardzacz z inglota. i wtedy nic się nie dzieje.

  5. #5
    Współzałożyciel forum Avatar mala
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Skąd
    niemcy
    Postów
    3 461

    Domyślnie Odp: Problem z zelem na naturalnych pazurkach

    to samo chcialam napisac co ania napisala.lakierami pod zelem mozesz malowac ale tylko delikatne male wzorki.niestety
    a czemu nie uzylas zelu tak jak zawsze?

  6. #6
    Rozkręcanko Avatar roksana22
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Skąd
    Oława
    Postów
    37

    Domyślnie Odp: Problem z zelem na naturalnych pazurkach

    Cytat Napisał mala Zobacz post
    to samo chcialam napisac co ania napisala.lakierami pod zelem mozesz malowac ale tylko delikatne male wzorki.niestety
    a czemu nie uzylas zelu tak jak zawsze?
    Nie użyłam żelu, ponieważ skończył mi się niestety a ciotka tak z chwili na chwile zdecydowała sie.

    Dzięki za porady Teraz bede używała normalnie żelu

    Kochane jesteście

  7. #7
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Postów
    5

    Domyślnie Odp: Problem z zelem na naturalnych pazurkach

    Dziewczyny ja też mam poważny problem niedawno skończyłam kurs i zadowolona zaczęłam brać się za paznokcie a z tego nic nie wychodzi zażelowałam sobie paznokcie po jednym dniu odpadły dlaczego tak się stało? Przygotowałam płytkę tak jak trzeba zmatowiłam powierzchnię nałożyłam primer następnie cienką warstwę żelu i ozdoby następnie drugą warstwę żelu znacznie grubszą i trzecią cieńszą wykończeniową myślicie że może to zależeć od lampy?

  8. #8
    No to..wpadłam ban
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    219

    Domyślnie żel na nautralne pazurki

    Witam mam pytanko dziewczyny jaki żel sprawdzony polecacie na naturalna płytke..Najlepiej w kolorze jak najbardziej naturalnymProbowałam juz z RA i Lady's Nails Cosmetics ale jakos mi nie pasuje.Z góry dziekuje

  9. #9
    Gość
    niezalogowany

    Domyślnie Odp: żel na nautralne pazurki

    z tego co wiem to gdzieś sie dziewczyny wypowiadały na ten temat, więc poszukaj tu:

    http://forum.wzorki.info/sprzet-do-p...polecacie.html
    http://forum.wzorki.info/metoda-zelo...racujecie.html

    ale z tego co kojarze to gdzies czytałam tylko nie pamietam czy u nas czy nie u nas że abc-nailstore jest rewelacyjny.... tylko cenowo dla mnie odpada, niestety

  10. #10
    No to..wpadłam ban
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    219

    Domyślnie Odp: żel na nautralne pazurki

    Szukałam ale cos nie mogłam znalezc czy ktos juz o to pytał.Wiec poszukam dokładniej

  11. #11
    Debiutantka Avatar ania_m22
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Postów
    9

    Domyślnie Odp: żel na nautralne pazurki

    dziewczyny jestem początkująca chcę kupić sobie zestaw startowy. Mozecie mi cos polecić zastanawiam się nad dwoma a chciałabym żeby trzymał mi się ten żel na naturalnych paznokciach. Oto te zestawy:TipsyNails Mega Zestaw do Paznokci Żelowych XXL (822459375) - Aukcje internetowe Allegro lub Hurtownia kosmetyczna, tipsy, lakiery, paznokcie Ĺźelowe, akrylowe - Allepaznokcie.pl . Ja nie mam pojęcia o żelach więc proszę o pomoc. Z góry dziękuje i pozdrawiam

  12. #12
    Totalna maniaczka Avatar sylwia-p_86
    Zarejestrowany
    May 2009
    Skąd
    Bydgoszcz
    Postów
    718

    Domyślnie Odp: żel na nautralne pazurki

    Aniu poszukaj sobie na forum bo jest temat o zestawach startowych......

  13. #13
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Oct 2009
    Skąd
    Poznań
    Postów
    2

    Nai żel na naturalnych paznokciach

    Witam Was serdecznie. Interesuje sie zdobieniem paznokci, ale jak narazie robie to tylko na paznokciach naturalnych, zwyklymi lakierami a ozdoby przyklejam na lakier. Nie znam sie na robieniu paznokci żelowych, dlatego tez potrzebuje pomocy w tej kwesti. Zastanawialam sie czy jezeli paznokcie naturalne pomaluje zwyklym lakierem i ozdobie go świecidelkami to czy moge pokryc go zelem?! Czy moze jednak trzeba matowic plytke itd, zeby przygotowac ja do żelu. Bardzo prosze o pomoc, bowiem lakier z paznokci bardzo szybko odpryskuje. A jeżeli można tak zrobic to w jaki sposob i czym póżniej można zel sciagnac. Prosze od razu podac gdzie i jakie akcesoria mozna do tego kupic, zeby byly w miare dobre.
    Z gory bardzo Wam dziekuje za pomoc
    pozdrawiam

  14. #14
    VIP Avatar natalia268
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    7 165

    Domyślnie Odp: żel na naturalnych paznokciach


    ________________________________________


  15. #15
    Rozkręcanko Avatar Skajler
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Postów
    55

    Domyślnie Odp: żel na naturalnych paznokciach

    Ika100 nie możesz pokryć żelem paznokcia pomalowanego lakierem ponieważ nie będzie się trzymał. Może pokryj lakier kolorowy jakimś lakierem bezbarwnym dodatkowo skoro często odpryskuje. Może to pomoże.

  16. #16
    VIP Avatar natalia268
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    7 165

    Domyślnie Odp: żel na naturalnych paznokciach

    Ewentualnie mozesz pierw cienka warstwe żelu a potem jakoś tam po swojemu pomalowac lakierami jak wczesniej robiłas. Bo lakier na żelu trzyma sie o wiele dłuzej

    ________________________________________


  17. #17
    No to..wpadłam ban
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    219

    Domyślnie Odp: żel na naturalnych paznokciach


  18. #18
    Nałogowiec Avatar Zgredo
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    Gdańsk
    Postów
    386

    Domyślnie Odp: żel na naturalnych paznokciach

    Cytat Napisał natalia268 Zobacz post
    Ewentualnie mozesz pierw cienka warstwe żelu a potem jakoś tam po swojemu pomalowac lakierami jak wczesniej robiłas. Bo lakier na żelu trzyma sie o wiele dłuzej
    Ja takoż popieram ten pomysł, sama stosuję u klientki lubującej się w lakierowaniu paznokci na ciemno i niechętnej sztucznym. Cienko żelik
    1) chroni płytkę przed przebarwieniem
    2) jest trwalszy niż lakier
    3) przedłuża trwałość lakieru
    4) pięknie nabłyszcza płytkę, gdy klientka akurat nie pomaluje paznokci
    5) aby usunąć taką warstewkę (grubości lakieru) wystarczy lekko zmatowić płytkę
    Przed żel delikatnie głaszczę płytkę blokiem dla zmatowienia (delikatnym blokiem), no oczywiście odtłuszczam.

    Może też zainteresuje Cię ten żel, właśnie odkryłam temat o BIOSculpture Gel i może być to coś dla Ciebie.
    Ostatnio edytowane przez Zgredo ; 19-11-2009 o 08:08
    "Wysoko mnie ceni - mówisz? Wiem, zażądałby więcej niż 30 srebrników"

  19. #19
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Oct 2009
    Skąd
    Poznań
    Postów
    2

    Domyślnie Odp: żel na naturalnych paznokciach

    Dziękuje Wam wszystkim za dobre rady oraz za pomoc! Na pewno skorzystam z waszych rad oraz w razie wątpliwości napisze.
    Bużka

  20. #20
    nie draznić lwa ;) Avatar tusia
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    daleki wschód
    Postów
    3 822

    Domyślnie Odp: żel na naturalnych paznokciach

    ja na stopy nakładałam żel Żel UV SUPER BUILDER VIOLET ! 30ml NOWOŚĆ! :: dobrarada i trzymał sie jak beton

  21. #21
    Nałogowiec Avatar Kaniusia0
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Śląsk
    Postów
    413

    Domyślnie Odp: żel na naturalnych paznokciach

    kochane, a żel na naturaną płytke zeby utwadzic i ozdobić frenchem? nadaje sie do tego sun flower clear 1 ... bo mam taki.. czy musi być jakiś specjalny ten zel na paznokci bez przedluzania ...

    jak?.... robie wszytko tak jak przy tipsach ?

  22. #22
    No to..wpadłam Avatar Anna Otkińska
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Mrągowo
    Postów
    244

    Domyślnie Odp: Problem z zelem na naturalnych pazurkach

    ja od jakoś pół roku żeluję swoje naturalne pazurki początkowo przedłużyłam żelem na formie potem uzupełnienia odnowy.... (przy odnowie zawsze zostawiałam cienką warstwę żelu ) co odnowa skracałam paznokcie aż w końcu zostały same naturalki, nie mam problemu z trzymaniem się żelu nawet przy sporej długości na naturalki używam żelu reni nail zalewam wolny brzeg ale nie robię tego jakoś tak z wielką precyzją bo zazwyczaj zasypiam już przy drugiej rączce często po kilku tygodniach skracam pilnikiem i nawet wtedy nic nie odchodzi od wolnego brzegu, często mówi się ze do żelowania naturalnych paznokci płytka powinna być mocna i twarda ale moja wcale taka nie jest
    minus długich naturalnych paznokci jest taki iż nie mamy wpływu na ich kształt - mój jeden pazur wskazujący brzydko schodzi w dół-krogulec taki lekko i druga rzecz oba wskazujące rosną na skos -nie da się na prostaować poprzez podpiłowanie boczku bo się brzydko wichruje le za to nie mam mowy żey mi coś pękło czy się złamało

    a tu moje wcześniejsze naturalki


    Zapraszam na mojego bloga

  23. #23

    Domyślnie Odp: żel na naturalnych paznokciach

    Chciałabym się dowiedzieć czy metoda poniżej jest prawidłowa ponieważ miałam ostatnio klientkę której zrobiłam właśnie żel na naturalnej płytce i na drugi dzień poodchodził wkoło płytki podkreślam również iż klientka ma bardzo tłustą płytkę paznokcia.Proszę o pomoc być może jak robie błąd w którymś momencie nakładania żelu

    Metoda żelowa na naturalną płytkę:

    1.Odsówam skórki patyczkiem delikatnie.
    2.Opiłowuje paznokieć i matuje blokiem musi być bardzo dobrze zmatowiony po bokach .
    3.Odtłuszczam paznokieć obficie .
    4.Nakładam Primer i czekam aż wyschnie.
    5.Następnie nakładam cienką warstwę żelu nie zalewając skórek. Utwardzam w lampie przez 3 minuty.
    6.Nakładam biały żel na końcówkę frencz i utwardzam również przez 3 minuty.
    7.Powtórnie nakładam biały żel na końcówki i utwardzam.
    8.Później nakładam różowy żel tak aby nie zalać skórek i białego paska a na żel nakładam ozdoby i utwardzam przez 3 minuty.
    9.Następnie nakładam na cały paznokieć warstwę żelu przezroczystego na 3 minuty.
    10. Odtłuszczam paznokieć i nadaje kształt oraz matuje.
    11.Nakładam daimond gloss na całą płytkę paznokcia i utwardzam przez 3 minuty.
    12.Smaruję oliwką skórki.

    przeniesione // Emist
    Ostatnio edytowane przez Emist ; 25-08-2010 o 10:53

  24. #24
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Jul 2010
    Postów
    17

    Domyślnie Odp: Problem z zelem na naturalnych pazurkach

    Zabezpieczasz odpowiednio wolny brzeg

  25. #25

    Domyślnie Odp: Problem z zelem na naturalnych pazurkach

    Myślę że może jest w tym problem nie mam jeszcze wprawy w zabezpieczaniu wolnego brzegu paznokcia czy możesz mi jakoś poradzić i wytłumaczyć jak dobrze to zrobić?

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Wszystko o paznokciach zelowych,produktach itd
    By Jade in forum Przedłużanie paznokci
    Odpowiedzi: 290
    Ostatni post / autor: 18-11-2017, 13:40

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •