Strona 9 z 10 PierwszyPierwszy ... 5678910 OstatniOstatni
Pokaż wyniki 201 do 225 z 233

Temat: Żel do frencha

  1. #201
    Rozkręcanko Avatar ewciamikusia
    Zarejestrowany
    Jul 2011
    Skąd
    Żabnica
    Postów
    65

    Domyślnie Odp: Żel do frencha

    Witam dziewczyny
    Mam żel biały frencz Modena Nails i mam taki problem jak chce nałożyć grubszą warstwę i wkładam do lampy to z góry pięknie zastyga a pod spodem jest w ogóle nie zastygnięty nie wiem czy to wina lampy czy żelu?

  2. #202
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar Elizabeth76
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Postów
    3 113

    Domyślnie Odp: Żel do frencha

    ewciamikusia wydaje mi sie że kładziesz za duzo tego żelu i to dla tego ale równie dobrze winą mogą być zużyte żarówki

  3. #203
    Administrator Avatar samaron
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Zgierz
    Postów
    4 314

    Domyślnie Odp: Żel do frencha

    Biały żel jest jednym z najmocniej napigmentowanych i zawsze może być problem z utwardzeniem grubszej warstwy, dlatego trzeba nakładać 2-3 cieńsze warstwy. Podobnie z kolorowymi żelami.
    Nie jest to wina żelu ani lampy.


  4. #204
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar Elizabeth76
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Postów
    3 113

    Domyślnie Odp: Żel do frencha

    sami wina lampy też moze być bo ja tak miałam przy żelu nsi zmieniłam żarówki na nowe i problem zniknął

  5. #205
    Rozkręcanko Avatar ewciamikusia
    Zarejestrowany
    Jul 2011
    Skąd
    Żabnica
    Postów
    65

    Domyślnie Odp: Żel do frencha

    Tak właśnie myślałam że to może być wina żarówek tylko że gdy nakładam 2 lub 3 warstwy żelu to ten frencz nie jest już ani taki śnieżno biały ani też tej krzywej c nie mogę takiej ładnej namalować i mam jeszcze takie jedno pytanie od czego może mi się kurczyć żel budujący jak włożę do lampy i wyciągam pazurki to na końcówkach tak około pół minimetru nie mam tego żelu?

  6. #206
    Administrator Avatar samaron
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Zgierz
    Postów
    4 314

    Domyślnie Odp: Żel do frencha

    Ewcia nie obraź się, ale moim zdaniem brakuje Ci podstawowej wiedzy na temat przedłużania i budowania pazurów. Takie pojęcia jak krzywa c, uśmiech, tunel, powinny być dla Ciebie jasne i zrozumiałe inaczej się z nami nie dogadasz, bo nie będziemy wiedziały o co Ci chodzi. Powinnaś też wiedziec, że proces polimeryzacji żelu zawsze powoduje zmniejszenie objętości, czyli kurczenie. Są na forum odpowiednie tematy, ale sama musisz wszystko przeczytać, polecam szczególnej lekturze cały dział o pazurkach żelowych Metoda żelowa - Forum Paznokcie Wzorki.Info


  7. #207
    Rozkręcanko Avatar ewciamikusia
    Zarejestrowany
    Jul 2011
    Skąd
    Żabnica
    Postów
    65

    Domyślnie Odp: Żel do frencha





    Dziękuję ślicznie za informację

  8. #208
    Naczelny Grafik Forumowy Avatar rudzia1985
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Skąd
    Niemcy
    Postów
    5 853

    Domyślnie Odp: Żel do frencha

    A zeby nie mylic konkretnych pojec to poczytaj ten post http://forum.wzorki.info/ogolnie-o-p....html#post3606
    Ladnie opisane i wytlumaczone
    Agnieszka

  9. #209
    Rozkręcanko Avatar ann_85
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Szczecin
    Postów
    27

    Domyślnie Odp: Żel do frencha

    Dziewczynki czy któraś z Was pracowała na Angelu z SPN? konsystencje ma boską(jak krem nivea) niestety mam wrażenie że źle się poziomuje,pracowałam dotąd na IBD EXtreme i na gęstym żeliku z EF, zakupiłam próbkę angela z SPN i nie mogę osiągnąć jednolitej bieli na końcówce,nie poziomuje się tak ładnie jak wcześniejsze.Pytanko-czy to zależy od ilości warstw?trzeba dać jedną grubszą czy dwie cienkie?

  10. #210
    Totalna maniaczka Avatar hersa
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Postów
    1 026

    Domyślnie Odp: Żel do frencha

    Zrobiłam porównanie białych żeli, które mam w domku. Może komuś się przyda. Pierwsze zdjęcie jest zaraz po nałożeniu i przetarciu linii uśmiechu nie utwardzone. Drugie zdjęcie jest zrobione po 6 minutach leżenia przy ogrzewaniu, które mało udawać ciepło żywego paluszka. Trzecie po ponownym przetarciu linii, utwardzeniu i zalaniu clearem. Nie patrzcie na krzywe uśmiechy to największy rozmiar tipsów, tylko takie mam do próbowania żeli i jakoś nie mogłam sobie poradzić. Zdjęcia nie są najlepszej jakości, ale to co trzeba widać mam nadzieję.
    od lewej: IBD Xtreme White, Prima White American i-nails, 3D white i-nails, biały allepaznokcie.
    3 pierwsze to gęściochy, IBD bardzo biały lekko mleczny, American mleczny bardzo naturalny, 3D mocno kryje w słoiczku sino-szaro-fioletowy ale na pazurku prezentuje się świetnie, chyba lepiej od IBD, z allepaznokci rzadki- robię nim po 2 pazurki i przymrarzam, idealny do frencza na stopach.
    Na zdjęciach widać, że rzadki z alle nie trzyma się na miejscu i trzeba go przymrarzać, za to przy gęściochach widać nierówności, górki i doliny.
    Miałam okazję robić seta pożyczonym od koleżanki białym z pędzelkiem CND Brisa White, mówiła że robi od razu wszystkie pazurki, różnica jest taka że ona maluje białą końcówkę a ja nie umiem i muszę przecierać, zanim przetarłam czwartego pazurka pierwszy już się rozjechał, dla mnie bardzo podobna konsystencja i kolor do żelu z alle.

  11. #211
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Oct 2011
    Postów
    17

    Domyślnie Odp: Żel do frencha

    Panie i dziewczęta a ja mam taką sprawę dotyczącą żelu - otóż dopiero co zaczynam moją przygodę z robieniem paznokci żelowych, ucze się sama na sobie z mala pomoca znajomej i oczywiscie Waszych wszystkich zlotych rad ale do rzeczy - dostałam od znajomej - Żel kolorowy 5g Candy Floss Różowy WYPRZEDAŻ! - Żel kolorowy 5g Candy Floss Różowy WYPRZEDAŻ! (1995812783) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. cos takiego... wiem ze to jest zel bardzo slabej jakosci ale zastanawia mnie do czego moge go uzyc? bo jego kolor jest BARDZO rozowy, mocny roz prawie jak fiolet... do normalnego frenchu sie nie nadaje bo jest za mocny. i pytanie - bo rozumiem ze moge nim zbudowac calego paznokcia zelowego (+ np. zel przezroczysty) o kolorze rozu i potem jakos go ozdobic,tak? bede robila to na probe,bo jestem ciekawa jak to dziala,zdaje sobie sprawe ze po takim czyms paznokcie moga szybko odpasc ale zastanawia mnie jego zastosowanie... bede wdzieczna za rady i pomoc. dzieki


  12. #212
    Naczelny Grafik Forumowy Avatar rudzia1985
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Skąd
    Niemcy
    Postów
    5 853

    Domyślnie Odp: Żel do frencha

    Jak dla mnie to zwykly zel kolorowy.
    Mozesz go polozyc w jednej grubszej lub dwoch cienkich warstwach ( zalezy jak kryje za pierwszym razem ) na szkielet pazurka i pozniej zelem clear budujacym budujesz krzywizny albo odwrotnie pierw zbudujesz pazurka a pozniej nalozysz ten rozowy > na koniec nablyszczacz
    Nie jest to cover wiec jak pisalas, do frencza sie nie nadaje...
    Agnieszka

  13. #213
    Szkoleniowiec Avatar Nysza
    Zarejestrowany
    Oct 2010
    Skąd
    Katowice/Kraków/Zabrze
    Postów
    1 037

    Domyślnie Odp: Żel do frencha

    Alexx może również zrobić tym żelem samą końcówkę french

    www.nailscompany.pl

    Zapraszam na mój profil na FB https://www.facebook.com/evahll

  14. #214
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Oct 2011
    Postów
    17

    Domyślnie Odp: Żel do frencha

    Czyli tak jak myslalam, moge zrobic za jego pomoca rozowego paznokcia albo sama koncowke - ciekawy pomysl, tylko jak ta rozowa koncowka bedzie wygladala to reszty paznokcia - ktory wypleniam rowniez blado-rozowym... ale poeksperymentuje. dzieki za pomoc

  15. #215
    No to..wpadłam Avatar zuziajanosz
    Zarejestrowany
    Oct 2011
    Skąd
    Pruszków
    Postów
    103

    Domyślnie Odp: Żel do frencha

    Cytat Napisał ann_85 Zobacz post
    Dziewczynki czy któraś z Was pracowała na Angelu z SPN? konsystencje ma boską(jak krem nivea) niestety mam wrażenie że źle się poziomuje,pracowałam dotąd na IBD EXtreme i na gęstym żeliku z EF, zakupiłam próbkę angela z SPN i nie mogę osiągnąć jednolitej bieli na końcówce,nie poziomuje się tak ładnie jak wcześniejsze.Pytanko-czy to zależy od ilości warstw?trzeba dać jedną grubszą czy dwie cienkie?
    Cóż trzeba dać 1 grubszą, ale nie za grubą. Nie przepadam za tym żelem ale niestety w pracy tylko na nim pracuje bo nie spływa.
    Mów mi Zuza

  16. #216
    Totalna maniaczka Avatar honeypuff
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Postów
    909

    Domyślnie Odp: Żel do frencha

    ja się w żelach nie orientuję, więc może głupie pytanie... ale czy jest żel który utwardza się w lampie zwykłej, jest w buteleczce, konsystencją przypominający lakier, kolor biały do frencha?

  17. #217
    Totalna maniaczka Avatar hersa
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Postów
    1 026

    Domyślnie Odp: Żel do frencha

    pisałam gdzieś już wczoraj CND Brisa White jest taki ale nigdzie mogę znaleźć, a chciałam Ci linka wkleić, może już go nie produkują?

    znalazłam: http://ekertnails.pl/ekertsklep/prod...te_opaque.html

  18. #218
    Totalna maniaczka Avatar honeypuff
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Postów
    909

    Domyślnie Odp: Żel do frencha

    o ja... cena za sztukę 124.80 zl

  19. #219
    Rozkręcanko Avatar olesia88
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Skąd
    Świekatowo
    Postów
    43

    Domyślnie Odp: Żel do frencha

    hej ja używam małego pudełeczka kupionego w sklepie kosmetycznym żel jest fajny wystarczy jedna warstwa i przykrywa wszystko uv gel firmy ejas koztuje ok 14zł

  20. #220
    Rozkręcanko Avatar izu91
    Zarejestrowany
    Apr 2012
    Skąd
    Nowy Targ
    Postów
    40

    Domyślnie Odp: Żel do frencha

    A ja polecam biały z firmy Christrio. Trochę kosztuje, ale uważam, że jest wart swojej ceny.
    Wcześniej pracowałam na BelArte, ale musiałam kłaść dwie cienkie warstwy, ponieważ przy jednej grubszej robił się kożuszek spod którego wypływał nieutwardzony żel. :/
    Z Christrio nie mam tego problemu.



  21. #221
    Totalna maniaczka
    Zarejestrowany
    Apr 2011
    Postów
    985

    Domyślnie Odp: Żel do frencha

    Znacie jakiś kredowobiały żel do frencha pod warstwę nabłyszczacza, ale żeby można było przetrzeć linię uśmiechu?

  22. #222
    Nałogowiec Avatar KarolciaK
    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Skąd
    Łódź
    Postów
    391

    Domyślnie Odp: Żel do frencha

    z tych bardzo białych polecam White Angel z SPN

  23. #223
    Nałogowiec Avatar losek78
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Postów
    450

    Domyślnie Odp: Żel do frencha

    biała hybrydka Mistero Milano jest idealna pod nabłyszczacz , nie rozlewa się i można lekko korygować suchym pędzelkiem , tylko nabłyszczacz musi być hybyrdowy - polecam PB gelaxy

  24. #224
    Szkoleniowiec Avatar Nysza
    Zarejestrowany
    Oct 2010
    Skąd
    Katowice/Kraków/Zabrze
    Postów
    1 037

    Domyślnie Odp: Żel do frencha

    Cytat Napisał emila Zobacz post
    Znacie jakiś kredowobiały żel do frencha pod warstwę nabłyszczacza, ale żeby można było przetrzeć linię uśmiechu?
    polecam PERFECT WHITE 15g (Intensywna biel)
    doskonale kryje i można przetrzeć pędzelkiem i nałożyć obojętnie jaki nabłyszczacz

    www.nailscompany.pl

    Zapraszam na mój profil na FB https://www.facebook.com/evahll

  25. #225
    No to..wpadłam Avatar Sindi89
    Zarejestrowany
    Mar 2012
    Skąd
    Mysłowice
    Postów
    137

    Domyślnie Odp: Żel do frencha

    Kochane ja zajmuję sie juz paznokciami troche czasu i powiem Wam szczerze ze dopiero nie dawno odkryłam biały żel w sam raz dla mnie ,mimo iz nie uzywam zeli tej marki dostałam mały spadek po znajomej przy zamknieciu salonu...i objawił mi się Nails Company Gel Perfect White...i naprawde jest perfekt ...nie robi się kozuszek zaden warstwy sa idealnie cieniutkie nie rozlewa się przy kamuflażu no dla mnie rewelacja.Jakby któas miała ochotę sprobować polecam !

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. najpopularniejszy sposob wykonywania frencha
    By Artlia in forum Przedłużanie paznokci
    Odpowiedzi: 411
    Ostatni post / autor: 27-07-2018, 09:35
  2. Wszystko o paznokciach zelowych,produktach itd
    By Jade in forum Przedłużanie paznokci
    Odpowiedzi: 290
    Ostatni post / autor: 18-11-2017, 13:40

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •