Strona 13 z 26 PierwszyPierwszy ... 39101112131415161723 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki 301 do 325 z 630

Temat: Kursy, opinie, doświadczenia

  1. #301
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar farbstift
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Katowice
    Postów
    4 143

    Domyślnie Odp: Kursy, opinie, doświadczenia

    ale mi chodzi o szkolenie, nie kurs. Bo na kurs fundowany przez UP muszę być bezrobotna etc. A ja dopiero liceum kończę Po prostu koleżanka napisała podanie i zakwalifikowali ją na szkolenie. Trwało 1,5 miesiąca i miała wizaż, akryl i żel. Jest aktualnie studentką. Pokryli jej w 100% to szkolenie, bo refundowała UE
    https://www.facebook.com/kopalniatwojegostylu
    http://kopalniatwojegostylu.blogspot.com/



  2. #302
    VIP Avatar Emilia B.
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    okolice Warszawy
    Postów
    6 083

    Domyślnie Odp: Szkolenie przedłużanie rzes

    Kod:
    Treść została ukryta, zaloguj się lub zarejestruj jeśli jeszcze nie masz konta aby zobaczyć treść
    Nie oceniaj mnie nie znając.Podobało mi się bo mnie dużo nauczyła-czy uważasz, że moje paznokcie to też chłam Ja tylko napisałam, że ja byłam zadowolona...nie wiem po co odrazu aż takie słowa... Ja się kłócić nie chce ale można było to bardziej kulturalnie napisać.
    Ile ludzi tyle opinii.
    Ostatnio edytowane przez Emilia B. ; 27-04-2010 o 09:43



  3. #303
    Wizażystka Avatar Trendy Style
    Zarejestrowany
    Mar 2010
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    166

    Domyślnie Odp: Szkolenie przedłużanie rzes

    Dziewczyny wyluzujcie! I przypomnijcie sobie po co tu jesteśmy: bo łączy nas piękno. Nie jesteśmy tu po to aby obdarzać się uszczypliwymi uwagami lub dyskredytować kogokolwiek. Każda z nas jest inna, ma inne oczekiwania, każda z nas ma także prawo do "gorszego" dnia lub własnego wyboru, prawda?
    Dlatego proszę Was, postarajmy sie wspólnie tworzyć tu miejsce miłe i przyjemne, gdzie czyta się kulturalne posty a nie wbija szpilę konkurencji lub koleżance, które kochają to samo co my.

    Ciepło Was pozdrawiam w ten deszczowy dzień

    Wioletta

  4. #304
    No to..wpadłam Avatar Ksenia BG
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Skąd
    Sosnowiec
    Postów
    101

    Domyślnie Odp: Szkolenie przedłużanie rzes

    No właśnie dziewczyny, forum jest po to abyśmy sobie wzajemnie pomagały, wspierały w tym co robimy lub chcemy robić, bo dzięki nie mu poznajemy tyle cudownych osób i nie warto naskakiwać na siebie. SZANUJMY SIĘ WZAJEMNIE
    www.tipsyksenia.blogspot.com zapraszam do oglądania

  5. #305
    Totalna maniaczka Avatar Valia
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    741

    Domyślnie Odp: Szkolenie przedłużanie rzes

    Cytat Napisał Emilia B. Zobacz post
    Nie oceniaj mnie nie znając.Podobało mi się bo mnie dużo nauczyła-czy uważasz, że moje paznokcie to też chłam Ja tylko napisałam, że ja byłam zadowolona...nie wiem po co odrazu aż takie słowa... Ja się kłócić nie chce ale można było to bardziej kulturalnie napisać.
    Ile ludzi tyle opinii.

    Kochana ja absolutnie nie oceniam Ciebie, tylko osobę o której się szkoliłaś. Pewnie, że mogło Ci się podobać. Mnie w ogóle, pieniądze wyrzuciałam w błoto...

    Asiu przepraszam za przeklenstwa, ale poprostu cytowałam to co uslyszalam pierwszego dnia na kursie. Zero kultury....
    KAMIS AJ LOF JU

  6. #306
    VIP Avatar Emilia B.
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    okolice Warszawy
    Postów
    6 083

    Domyślnie Odp: Szkolenie przedłużanie rzes

    Kiedy ja robiłam kurs było miło, kulturalnie i profesjonalnie widać można różnie trafić



  7. #307
    Totalna maniaczka Avatar Valia
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    741

    Domyślnie Odp: Szkolenie przedłużanie rzes

    no pewnie więc się nie fochuj na mnie bo na Twój temat nic złego powiedzieć nie mogę
    KAMIS AJ LOF JU

  8. #308
    VIP Avatar Emilia B.
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    okolice Warszawy
    Postów
    6 083

    Domyślnie Odp: Szkolenie przedłużanie rzes

    ja się nie fochuje tylko zaskoczyła mnie Twoja reakcja, a raczej forma wypowiedzi.... temat już uznałam za zamknięty



  9. #309
    Totalna maniaczka Avatar Nnisiaa
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Postów
    1 339

    Domyślnie Odp: Szkolenie przedłużanie rzes

    TrendyStyle.... widze ze wzielas do siebie bardzo moja uwage fakt byl blad u Ciebie.....zauwazylam go po tym jak napisalam swoja wypowiedz....bardziej mialam na mysli to ze reklamy glowne sa tworzone z bledami co raczej nie przyciaga klientka a odstrasza bynajmniej ja tak to odczuwam..... jakos powinno to wygladac estetycznie i poprawnie...bo co innego jak nie reklama przyciagnie klientke?takze prosze bez takiego unoszenia sie itd...spokojnie bez nerwow....a co do swoich propozycji to umieszczam je tam być powinny... uwazam ze to naskoczenie z bulwersem na mnie bylo zupelnie niepotrzebne....temat dla mnie zamkniety....zycze wielu kursantek

  10. #310
    Wizażystka Avatar Trendy Style
    Zarejestrowany
    Mar 2010
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    166

    Domyślnie Odp: Szkolenie przedłużanie rzes

    Wzajemnie. Pozdrawiam.
    "Bo łączy nas piękno"

    www.trendy-style.com.pl
    mail: szkolenia@trendy-style.com.pl
    tel/fax: 22 666-45-89

  11. #311
    Molestantka klawiatury Avatar gattina
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    1 804

    Domyślnie Odp: Kursy, opinie, doświadczenia

    A ja dzisiaj skończyłam kurs u Anny Śledź. Bardzo miła osoba, sympatyczna atmosfera, wszystko wyjaśniła, wytłumaczyła, pokazała gdzie robię błędy, co jeszcze poprawić, naprawdę profesjonalizm. Jak w przyszłości pomyślę o metodzie żelowej, czy zdobieniach to napewno tylko u Ani
    'Czasami wkradam się jak złodziej w czyjeś życie.'

  12. #312
    Nałogowiec Avatar Zgredo
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    Gdańsk
    Postów
    386

    Domyślnie Odp: Kursy, opinie, doświadczenia

    Cytat Napisał farbstift Zobacz post
    ale mi chodzi o szkolenie, nie kurs. Bo na kurs fundowany przez UP muszę być bezrobotna etc. A ja dopiero liceum kończę Po prostu koleżanka napisała podanie i zakwalifikowali ją na szkolenie. Trwało 1,5 miesiąca i miała wizaż, akryl i żel. Jest aktualnie studentką. Pokryli jej w 100% to szkolenie, bo refundowała UE
    Podanie napisała do UP? Wskazała gdzie się chce doszkolić i na jakiej podstawie ubiega się o to szkolenie? Bezrobotna być nie musi? Czy koleżanka skończyła 25 lat? Podaj proszę bliższe informacje, zależy mi na doszkoleniu, ale nie bardzo mnie stać na utrzymywanie się bez pracy aby PUP mnie gdzieś wysłał...
    "Wysoko mnie ceni - mówisz? Wiem, zażądałby więcej niż 30 srebrników"

  13. #313
    Wzorki Club Avatar kobietazpazurem
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    TORUŃ
    Postów
    4 711

    Domyślnie Odp: Kursy, opinie, doświadczenia

    Ja dziś skonczyłam kursy w Beautice w bydgoszczy u Pani M. Buchert i musze Wam powiedziec, że nie ma nic lepszego niż indywidualne szkolenia, gwarancja, że pieniądze nie zostaly wyrzucone w bloto!

  14. #314
    Molestantka klawiatury
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Postów
    2 665

    Domyślnie Odp: Pomoc w wyborze kursu - woj. Kujawsko-Pomorskie

    Cytat Napisał goslava Zobacz post
    ja polecam kurs u naszej Annamon79 w Szczecinie lub w Gdansku


    Ja jade w sierpniu i bede robic complex juz sie nie moge doczekac

  15. #315
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar farbstift
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Katowice
    Postów
    4 143

    Domyślnie Odp: Kursy, opinie, doświadczenia

    Cytat Napisał Zgredo Zobacz post
    Podanie napisała do UP? Wskazała gdzie się chce doszkolić i na jakiej podstawie ubiega się o to szkolenie? Bezrobotna być nie musi? Czy koleżanka skończyła 25 lat? Podaj proszę bliższe informacje, zależy mi na doszkoleniu, ale nie bardzo mnie stać na utrzymywanie się bez pracy aby PUP mnie gdzieś wysłał...
    jakiejś znajomej zaproponowali szkolenie, no i jak ona się dowiedziała to stwierdziła, że też chce i poszła sie zapytać. Wytłumaczono jej co ma zrobić. Miała tylko napisać podanie. Finansowała to szkolenie UE. Ona nie jest bezrobotna. Wtedy była świeżo po maturce.Miała jakieś 19 latek jak poszła tam. Napisała chyba o tym, że pomoże jej to znaleźć w przyszłości pracę etc.
    https://www.facebook.com/kopalniatwojegostylu
    http://kopalniatwojegostylu.blogspot.com/



  16. #316
    Nie spamuj bo strzelam :) Avatar aga
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    okolice Lublina
    Postów
    4 177

    Domyślnie Odp: Kursy, opinie, doświadczenia

    A jak ja studiuje to mam jakieś szanse takie dofinansowanie kursu?

  17. #317
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar farbstift
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Katowice
    Postów
    4 143

    Domyślnie Odp: Kursy, opinie, doświadczenia

    to nie kurs tylko szkolenie, organizowane co jakiś czas. Nie wiem jak u Ciebie. Co urząd to inaczej:/
    https://www.facebook.com/kopalniatwojegostylu
    http://kopalniatwojegostylu.blogspot.com/



  18. #318
    Nałogowiec Avatar Pati88
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Puławy
    Postów
    695

    Domyślnie szkolenie firmy Glazel-czy warto?

    mam możliwość odbycia szkolenia z firmy Glazel i się zastanawiam czy warto w nie zainwestowac, jesli ktoras z Was byla na takim szkoleniu lub zna tą firmę proszę o sugestie

  19. #319
    Gość
    niezalogowany

    Domyślnie Odp: szkolenie firmy Glazel-czy warto?

    do tego typu pytań porad odpowiedzi mamy temat

    http://forum.wzorki.info/kursy-szkol...iadczenia.html

    prosze korzystać z opcji SZUKAJ

  20. #320
    Nałogowiec Avatar Pati88
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Puławy
    Postów
    695

    Domyślnie Odp: szkolenie firmy Glazel-czy warto?

    korzystam z opcji szukaj bardzo często jednak ten temat uznałam za opiniowanie ukończonych kursów i szkoleń z przedłużania paznokci.

  21. #321
    No to..wpadłam Avatar evevlina
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    Leszno
    Postów
    190

    Domyślnie Odp: Kursy, opinie, doświadczenia

    Czy któraś z was była na kursie prowadzonym przez panią Igę Sadowską z Poznania? Jest instruktorką Perferct Beauty i zastanawiam się nam zrobieniem kursu właśnie u tej pani. Może macie jakieś opinie na jej temat? Pozdrawiam

  22. #322
    Rozkręcanko Avatar Wiktoria
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Bielsko-Biała
    Postów
    41

    Domyślnie Odp: Kursy, opinie, doświadczenia

    Dawno nic nie pisałam na forum, ale tak mnie jakoś naszło, aby opisać swój kurs- 2007 rok, lipiec, cena 700 zł, metoda żelowa plus zdobienie paznokci. Kurs zakończony certyfikatem Bass Cosmetics, w Bielsku-Białej w salonie tuż koło mojego domu. Szukałam przez dłuższy czas, gdzie mogę zrobić kurs i za jaką cenę oraz oglądałam gotowe prace, aby mieć jakieś porównanie i ogólny obraz danego miejsca. Niestety, tutaj skusiły mnie piękne, gotowe prace, miłe wnętrze i przyjazne usposobienie pani, która miała przeprowadzić kurs... Pierwszego dnia miałam zrobić paznokcie przyprowadzonej przez siebie modelce, a drugiego dnia wyznaczonej przez nich. Moja kuzynka siedziała ze mną cały dzień, jej paznokcie- jako już gotowe- wyglądały ohydnie (do dzisiaj żałuję, że nie zrobiłam zdjęcia, ale po prostu nie zdążyłam): brak kamuflażu, biała końcówka na więcej, niż pół płytki itd, no i odpadły po kilku dniach. Drugi dzień troszkę ciekawszy, bo "zapoznawałam się z marką Bass Cosmetics". A ta ich modelka to była teściowa jednej z bab prowadzących szkolenie, przy jej paznokciach już tak źle nie było- ładne, kolorowe itd, ale większość pracy zrobiła za mnie szkoleniowiec, gdyż ja miałam patrzeć i się uczyć... Porażka A takie pojęcia, jak krzywa C i tunel poznałam dużo, dużo później, więc kurs uważam za stratę pieniędzy i czasu, a skorzystała na nim tylko "teściowa". No i nie nauczono mnie budowy na formie, tego, że nie wolno dmuchać na paznokcie i tak dalej, a więc podstaw, które powinno się mówić każdemu laikowi, czyli wniosek prosty- tylko naciąganie na kasę.
    Ostatnio edytowane przez Wiktoria ; 18-05-2010 o 21:59 Powód: Błędy gramatyczne i ortograficzne
    "Impossible is nothing"

  23. #323
    VIP Avatar natalia268
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    7 165

    Domyślnie Odp: Kursy, opinie, doświadczenia

    Cytat Napisał gattina Zobacz post
    W końcu wybrałam pierwszy o którym mówiłam, czyli u Pani Anny Śledź
    Kod:
    Treść została ukryta, zaloguj się lub zarejestruj jeśli jeszcze nie masz konta aby zobaczyć treść
    Ja tak na 85% szykuje się tam jakoś niedługo..po zakonczeniu roku taki sobie sprawie prezent urodzinowy.. juz sie nie mogę doczekać...

    ________________________________________


  24. #324
    Molestantka klawiatury Avatar gattina
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    1 804

    Domyślnie Odp: Kursy, opinie, doświadczenia

    natalia268, ja też z pieniędzy z osiemnastki tam poszłam Żałuje tylko jednego, że to niby 2 dni po 6 godzin, a ja zupełnie zielona i jasne, że wszystko wolno robiłam, bo to pierwsze zetknięcie było moje i nie wszystko zostało umówione Nie zrobiłyśmy uzupełniania, odnowy i ściągania tipsów, no i miała jeszcze mi pokazać jak radzić sobie z paznokciami problematycznymi
    'Czasami wkradam się jak złodziej w czyjeś życie.'

  25. #325
    VIP Avatar natalia268
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    7 165

    Domyślnie Odp: Kursy, opinie, doświadczenia

    ojj to lipa... troszke...

    ale Ty poszłaś na żel?

    ________________________________________


Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 2 users browsing this thread. (0 members and 2 guests)

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •