Strona 14 z 26 PierwszyPierwszy ... 410111213141516171824 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki 326 do 350 z 630

Temat: Kursy, opinie, doświadczenia

  1. #326
    Molestantka klawiatury Avatar gattina
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    1 804

    Domyślnie Odp: Kursy, opinie, doświadczenia

    natalia268, no tak, ja byłam na metodzie żelowej, ale mimo wszystko jak patrzyłam w akrylu masz te same zagadnienia, więc wiesz... Też można czegoś nie zdążyć zrobić.
    'Czasami wkradam się jak złodziej w czyjeś życie.'

  2. #327
    Szkoleniowiec Avatar KaMiLaC.
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    Pajęczno/Częstochowa
    Postów
    1 576

    Domyślnie Odp: Kursy, opinie, doświadczenia

    Cytat Napisał gattina Zobacz post
    natalia268, ja też z pieniędzy z osiemnastki tam poszłam Żałuje tylko jednego, że to niby 2 dni po 6 godzin, a ja zupełnie zielona i jasne, że wszystko wolno robiłam, bo to pierwsze zetknięcie było moje i nie wszystko zostało umówione Nie zrobiłyśmy uzupełniania, odnowy i ściągania tipsów, no i miała jeszcze mi pokazać jak radzić sobie z paznokciami problematycznymi
    no ale to co - nie zrobiłyście tego a zaplacilas calosc normalnie
    jak ja sie szkolilam z zelu i nie wszystko zostalo omowione w planowanym czasie to dostalam jeszcze jeden dzien dodatkowy
    dlatego uwazam ze kurs nie powinien byc ograniczony godzinowo w sensie 6 godz i kropka, a powinien byc podstosowany pod zdolnosci kursantki, a program szkolenie powinien zostac omowiony w calosci


  3. #328
    Molestantka klawiatury Avatar gattina
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    1 804

    Domyślnie Odp: Kursy, opinie, doświadczenia

    KaMiLaC., pierwszy dzień siedziałyśmy 6 godzin i było omówione: manicure biologiczny, cążkowy, frezarką, choroby paznokci, budowa paznokcia naturalnego, budowa paznokcia przedłużonego, zasady higieny (chociaż tutaj z tego co pamietam to tylko o dezynfekcji było mówione), malowanie paznokci ciemnymi lakierami i french, paznokcie przedłużone na tipsie clear - french. Drugi dzień był: paznokcie przedłużone na tipsie french, przedłużanie na szablonie. W pierwszym dniu zapomniałam skryptu, aby się nauczyć, więc w drugi dzień skończyliśmy wcześniej i miałam przyjść trzeciego na sam egzamin i wtedy miała mi jeszcze zrobić uzupełnienie, odnowę, ściąganie i paznokcie problematyczne, no ale w dniu trzecim przyszłam, Ania akurat robiła paznokcie konkursowe, to napisałam teorie, potem praktyke, sprawdziła, wystawiła certyfikat i tyle. Niby jak coś to mogę dzwonić, ale głupio mi trochę dzwonić i powiedzieć, żeby pokazała mi to czego nie zdążyłyśmy Ja niestety jestem nieśmiała i ciężko mi to przychodzi.
    'Czasami wkradam się jak złodziej w czyjeś życie.'

  4. #329
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar farbstift
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Katowice
    Postów
    4 143

    Domyślnie Odp: Kursy, opinie, doświadczenia

    Kochana, ja bym zadzwoniła...w końcu poszłaś na kurs, żeby jak najwięcej z niego wynieść, a nie żądasz wiedzy ponad program, tylko tej, którą zaznaczono w rozpisce
    https://www.facebook.com/kopalniatwojegostylu
    http://kopalniatwojegostylu.blogspot.com/



  5. #330
    Szkoleniowiec Avatar KaMiLaC.
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    Pajęczno/Częstochowa
    Postów
    1 576

    Domyślnie Odp: Kursy, opinie, doświadczenia

    Kod:
    Treść została ukryta, zaloguj się lub zarejestruj jeśli jeszcze nie masz konta aby zobaczyć treść

    za przeproszeniem - a co cie to ze instruktorka robila pazurki na konkurs Ty za to zaplacilas i to nie 50 zl a duuuzo wiecej!
    Kochana nie wstydz sie! nie masz czego! ja non stop pytam o cos swoich instruktorów! mam ich nr telefonu czy GG jestesmy w stalym kontakcie (Asiu Karolciu) kurs jest po to bys nauczyla sie podstaw stylizacji! reszte nadabiasz praktyka i cwiczeniami, ale na kursie powinnas poznac takie rzeczy jak uzupełnienie, odnowę, ściąganie i paznokcie problematyczne!
    dzwon i pytaj! i żądaj Kochana! bo wybralas akurat to szkolenie, bo program obejmowal to czy tamto, a zrobilas jedynie czesc tego czego chcialas sie nauczyc i za co zaplacilas!
    w ogole to w szoku jestem noooo bo nazwisko instruktora takie znane, a tak nieprofesjonalnie podejscie do szkolenia i kursanta


  6. #331
    Molestantka klawiatury Avatar gattina
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    1 804

    Domyślnie Odp: Kursy, opinie, doświadczenia

    No w sumie racja. Chyba po weekendowych warsztatach zadzwonię do Ani i zapytam się, czy miałaby czas, aby mi to jeszcze pokazać i wytłumaczyć. A jak nie to poszukam kogoś innego, kto by tylko to mi wytłumaczył na czym polega. Dlatego też, gdy ściągałam swoje paznokcie kursowe to spiłowałam swoją płytkę
    'Czasami wkradam się jak złodziej w czyjeś życie.'

  7. #332
    Szkoleniowiec Avatar KaMiLaC.
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    Pajęczno/Częstochowa
    Postów
    1 576

    Domyślnie Odp: Kursy, opinie, doświadczenia

    Cytat Napisał gattina Zobacz post
    Chyba po ...
    nie chyba! tylko dzwon! mowie Ci kochana nie daj sie! bo dla mnie to dziwne, ze nie przerobiono calego materialu nooo!sama widzisz ze taki punkt programu jak sciaganie pazurkow bardzo by Ci sie przydal! nie mowiac o uzupelnieniu czy odnowie czy tak waznym dla stylistki punkcie jakim jest pazurek problematyczny! dzwoni i nie gadaj!
    Kod:
    Treść została ukryta, zaloguj się lub zarejestruj jeśli jeszcze nie masz konta aby zobaczyć treść


  8. #333
    Molestantka klawiatury Avatar gattina
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    1 804

    Domyślnie Odp: Kursy, opinie, doświadczenia

    KaMiLaC., no dobrze Już nie krzycz, zadzwonie na pewno po forumkowych warsztatach w weekend i się umówie ;D
    'Czasami wkradam się jak złodziej w czyjeś życie.'

  9. #334
    Szkoleniowiec Avatar AtelierStylizacji Carolla
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    częstochowa
    Postów
    391

    Domyślnie Odp: Kursy, opinie, doświadczenia

    Cytat Napisał KaMiLaC. Zobacz post
    jak ja sie szkolilam z zelu i nie wszystko zostalo omowione w planowanym czasie to dostalam jeszcze jeden dzien dodatkowy i
    Kamilko- dokładnie tak [powinno być
    wiadome jest to ze stylizacja ma w swoim zakresie mnóstwo pojec i mozan by siedziec tygodzniami i je zgłębiac ale nie o to chodzi

    szkolenie z podstaw powinno byc takie że z podstawami powinno sie wyjsc

    tak jak Kamila napisała- jeslli sie z czymś na szkoleniu instruktor nie wyrobił to ja tak robie jak napisała Kamila- umawiam sie jeszcze na jakis dzień i nie na bite jakies fodziny ze czas nam upłynie a my nie zdazymy i ja kurrsantke wyganiam- tylko omawiamy co mamy omówic i wsio

    dodatkowo ze zdobien robie kursantkom prace domowe jak to one nazywaja i po miesiacu przyjezdzaja mi pokazac co wyciwczyły do tej pory, sprawdzamy wspólnie, analizujemy, "wytykam: błedy

    zawsze słuze rade kursantkom po szkoleniu, maja mojego maila, gg, tel mogą wpaść na kawe i pierdoły

    i tak to powinno wygladać

    jesli na szkoleniu jest coś nie takk to trzeba to od razu zglaszac a nie pózniej na forum pisać- skoro mozna tutaj to dlaczego nie od razu wprost instruktorce
    mysle że jesli instruktor poważniep odchodzi do tematu to wezmie sobie do serca uwagi kursanta

    poza tym nie sztuka na szkoleniu zrobić 10 paznokci w secie takich samaych z błedami- sztuka jest zrobienie 1 poprawnie na którym mozna sie póznije wzorowac, mysle sie

  10. #335
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Oct 2009
    Skąd
    Opole
    Postów
    17

    Domyślnie Odp: Kursy, opinie, doświadczenia

    Gorąco Polecam centrum szkoleniowe Yasmin w Tychach , wyniosłam wiele ciekawych wiadomości w porównaniu ze szkoleniem w SPN...

  11. #336
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Postów
    1

    Domyślnie Odp: [Darmowe szkolenie] Stylizacja Paznokci

    Hej dziewczyny!
    Zamierzam iść na kurs paznokci.
    Jestem z Wawy, rozkład cenowy jest bardzo duży.
    Nie ukrywam nie mam zbyt dużo w portfelu ale zależy mi żeby program był bogaty w wiadomości.
    Znalazłam jedną ofertę, proszę powiedzcie czy warto czy ok?
    Ja się na tym nie znam dopiero wchodzę w świat paznokci dlatego też proszę o radę.

    stylizacja paznokci

  12. #337
    Molestantka klawiatury Avatar gattina
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    1 804

    Domyślnie Odp: [Darmowe szkolenie] Stylizacja Paznokci

    To pytanie chyba bardziej pasowałoby tutaj: http://forum.wzorki.info/kursy-szkol...iadczenia.html

    A tak w ogóle, to wszędzie masz mniej więcej taki sam program. Tu masz kasę 590 złotych, ja płaciłam 700 i w sumie wiedziałam u kogo i w ogóle, a to jakieś takie... Mało znane, albo ja po prostu nie znam
    'Czasami wkradam się jak złodziej w czyjeś życie.'

  13. #338
    Wizażystka Avatar Trendy Style
    Zarejestrowany
    Mar 2010
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    166

    Domyślnie Odp: [Darmowe szkolenie] Stylizacja Paznokci

    Malinko,

    zapraszamy do siebie. Wprowadzimy cię w świat czarów, sama nauczysz się tworzyć dzieła sztuki na paznokietkach a do tego poczujesz się u nas naprawdę dobrze, ponieważ panuje u nas ciepła atmosfera, jest wesoło a nade wszystko profesjonalnie. Przykładamy się do tego, aby nauczyć ze skutkiem a nasze kursantki aby po zamknięciu drzwi naszego Ośrodka naprawdę potrafiły zająć się klientką i jej paznokciami.

    Nasze ceny są obecnie bardzo niskie, przyjdź do nas lub zadzwoń a jestem pewna, że już utkniesz u nas na zawsze

    A może masz ochotę wszystkiego się nauczyć na tygodniowym turnusie w ośrodku wypoczynkowym nad jeziorem? Jeszcze znajdziemy dla ciebie miejsce

    Buziam

    Wiola
    "Bo łączy nas piękno"

    www.trendy-style.com.pl
    mail: szkolenia@trendy-style.com.pl
    tel/fax: 22 666-45-89

  14. #339
    Rozkręcanko Avatar Giordani
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Skąd
    uk
    Postów
    76

    Domyślnie Odp: Kursy, opinie, doświadczenia

    A czy ktoś sie szkolił lub zna jakoąś opinie o szkoleniach Crystal Nails w Katowicach u Pani Doroty Zawiszy?

    www.magiczne-pazurki-joanna.blog.onet.pl
    www.magicnails-asia.blogspot.com

  15. #340
    Szkoleniowiec Avatar AtelierStylizacji Carolla
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    częstochowa
    Postów
    391

    Domyślnie Odp: Kursy, opinie, doświadczenia

    malina moja opinia jest taka że jesli szkolenia z podstaw to maksymalnie w grupach 2 osobowych- im wiecej osób tym mniej sie nauczysz, ponieważ jeśli zaczynasz to niestety liczy się każda minuta którą szkoleniowiec ci poświęci- duże grupy moim zdaniem są fajne na warsztatach ponieważ dziewczyny wiedzą juz co się z czym je i wyłapują różne triki od siebie nawzajem - takie moje zdanie

    ja osobiście nigdy sie nie skusiłam na szkolenie z podstaw w grupach ponieważ nie słyszalam żadenej pozytywnej opini na ten temat- szkolenia indywdualne sa jak najbardziej wskazane

    i nie chciałabym żeby zaraz ktoś mi zarzucał że krytykuje konkurencje- to moja opinia, a kto jak szkoli to jego sprawa- uprzedzając posty co poniektórych osób


    zastanów się czy chcesz aby uwaga instruktora była tylko skierowana na ciebie- czy chcesz sie dzielić instruktorką z innymi

    to twoje pieniądze i twoja decyzja

    pozdrawiam KArola

  16. #341
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Postów
    7

    Domyślnie Odp: Kto zna produkty MISTERO MILANO???

    Dziewczyny chciałabym zrobić sobie szkolenie właśnie na tej firmie. możecie mi polecic kogoś z okolic poznania lub konina?


    post przeniesiony, koleżanka pyta o szkolenia w Mistero Milano //Emist
    Ostatnio edytowane przez Emist ; 19-06-2010 o 13:10

  17. #342
    Przedstawiciel Mistero Milano Avatar Alicja Chrzanowska
    Zarejestrowany
    Oct 2009
    Postów
    326

    Domyślnie Odp: Kto zna produkty MISTERO MILANO???

    kinga3814 naszym szkoleniowcem w Poznaniu jest Pani Katarzyna Kaczmarek, więcej informacji na stronie Paznokcie, tipsy Poznań | Shining Nails Studio



  18. #343
    Instruktor Mistero Milano Avatar Anna Kosińska
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Cuijk Holandia
    Postów
    1 729

    Domyślnie Odp: Kursy, opinie, doświadczenia

    Cytat Napisał AtelierStylizacji Carolla Zobacz post
    malina moja opinia jest taka że jesli szkolenia z podstaw to maksymalnie w grupach 2 osobowych- im wiecej osób tym mniej sie nauczysz, ponieważ jeśli zaczynasz to niestety liczy się każda minuta którą szkoleniowiec ci poświęci- duże grupy moim zdaniem są fajne na warsztatach ponieważ dziewczyny wiedzą juz co się z czym je i wyłapują różne triki od siebie nawzajem - takie moje zdanie

    ja osobiście nigdy sie nie skusiłam na szkolenie z podstaw w grupach ponieważ nie słyszalam żadenej pozytywnej opini na ten temat- szkolenia indywdualne sa jak najbardziej wskazane

    i nie chciałabym żeby zaraz ktoś mi zarzucał że krytykuje konkurencje- to moja opinia, a kto jak szkoli to jego sprawa- uprzedzając posty co poniektórych osób


    zastanów się czy chcesz aby uwaga instruktora była tylko skierowana na ciebie- czy chcesz sie dzielić instruktorką z innymi

    to twoje pieniądze i twoja decyzja

    pozdrawiam KArola
    Hej Karola

    A Ja sie nie zgodze z Twoja wypowiedzia,sorki ale nie chodzi Mi tutaj o krytyke tylko spojrzenie bardziej obiektywnie na sprawe.

    Jak mozesz twierdzic ze im wiecej osób na kursie,tym mniej ktos sie nauczy..

    byc moze jest tak u Ciebie bo lepiej ty sie czujesz i bardziej komfortowo prowadzic Ci kursy w grupie dwuosobowej ,dyskredytujesz za to innych bardzo dobrych instruktorow dla ktorych nie ma najmniejszego problemu prowadzic wieksze grupy jak dwie osoby,dla Mnie piec osob jest ok i ja tu nie widze zadnego problemu i czuje sie z tym bardzo dobrze i pewnie..a czasami nawet lepiej jak jest wiecej na wzglad zadawanyvh pytan przez kursantki i spojrzenie na sprawe z roznych perspektyw..

    jesli jest wiecej osob zgodze sie z tym ze moze wystapic haos i robia sie podgrupy gdzie wtedy moze wyjsc problem lecz wcale tak byc nie musi,wszystko zalezy od Nas Instruktora,charakteru podejscia do calej sprawy
    do kazdego przeciez podchodzimy indywidualnie,musimy jesli chcemy by ktos wyszedł od Nas nauczony
    Karola przeciez przechodzac,uczac sie na instruktora mamy szkolenie psychologiczne jak radzic sobie w wiekszych grupach i.t.d ..czy moze niektore Instytucje szkleniowe na Instruktora nie stosuja szkolenia psychologicznego gdzie tu tkwi duzy bład i wychodza nieporozumienia..

  19. #344
    Gość
    niezalogowany

    Domyślnie Odp: Kursy, opinie, doświadczenia

    ja sie zgadzam z Carolą... gdybym iala wybierać szkoleniowca to szukalabym takiego który kazdą sekundę poswieci mnie (heh to nie kompleksy ale realne spojrzenie na szkolenie)
    dla mnie grupa 2 osób to juz tłok

  20. #345
    Wzorki Club Avatar kobietazpazurem
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    TORUŃ
    Postów
    4 711

    Domyślnie Odp: Kursy, opinie, doświadczenia

    ja pierwsze szkolenie mialam grupowe, drugie w beautice indywidualne i szczerze Wam powiem, ze na pierwsze po prostu zmarnowałam pieniądze, nie jest sie w stanie nauczyć tyle ile instruktor by poswiecil nam indywidualnie, a ile w grupie. Kursy indywidualne to podstawa jezeli nie chce się zmarnować pieniędzy ani swojego czasu.

  21. #346
    Instruktor Mistero Milano Avatar Anna Kosińska
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Cuijk Holandia
    Postów
    1 729

    Domyślnie Odp: Kursy, opinie, doświadczenia

    Iza ok, jest to kazdego kwestia indywidualna ja pisze o mozliwosciach a nie o tym co jest lepsze lub gorsze..lub dyskredytowanie innych Instruktorow to zupełnie juz inna bajka,nie sadzisz..nie jestes instruktorem wiec ciezko na jakakolwiek obiektywna uwage pod tym komentarzem..
    i nie chodzi Mi tu o jakas krytyke,bron Boże
    ja rowniez szkoliłam wiele dziewczyn indywidualnie bo one sobie nie wyobrazaly szkolic sie nawet w grupie dwuosobowej wiec Ja wiem jak to wygląda tu chodzi o zupełnie inna Mi kwestie podejscia do całej sprawy jako Instruktor..i to wszystko na temat

    Najwazniejsze jest to ile serca wkładasz w szkolenie uczenie innch i jaka wiedze posiadasz na ten temat,bo jesli robisz to dobrze kazdy wyjdzie nauczony a bardzo dobrych Instruktorow w pl jest niewielu..niestety

    a i jeszcze jedna sprawa bardzo logiczna,jesli temat nie przerobiony musi byc przerobiony nawet jesli ten kurs sie zakonczyl..

    u Nas dziewczyny maja ten plus ze nie placa za dodatkowe godziny doszkalania,jesli potrzebuja przecwiczyc cos jeszcze po kursie bo jednak czuja sie jeszcze niepewnie w jakiejs kwestii umawiamy sie i strugamy dalej..
    Ostatnio edytowane przez Anna Kosińska ; 04-07-2010 o 21:28

  22. #347
    Rozkręcanko Avatar riczka
    Zarejestrowany
    May 2010
    Skąd
    Katowice
    Postów
    48

    Domyślnie Odp: Kursy, opinie, doświadczenia

    Ja dziś mam egzamin z podstaw w Paris Beauty Collage w Katowicach.
    Czy może mi ktoś napisać mniej więcej jak taki egzamin wygląda

    Uczyłam się metody żelowej i manicure
    Ostatnio edytowane przez riczka ; 05-07-2010 o 06:43

  23. #348
    Instruktor Mistero Milano Avatar Anna Kosińska
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Cuijk Holandia
    Postów
    1 729

    Domyślnie Odp: Kursy, opinie, doświadczenia

    Kochana egzamin bedziesz miec pewnie z tego o czym Ci mowili,przekazali odnosnie manicure i metody zelowej,wiec nie ma sie czego bac podejdz spokojnie to tego egzaminu to nie matura..hihi
    strach ma zawsze wielkie oczy,najlepszym przypomnieniem na to czego sie tam uczyłas
    to to czego tam doswiadczyłas odnosnie praktyki na te tematy,przypomnij sobie krok po kroku i bedzie dobrze
    Ja zycze powodzenia,bedzie dobrze

  24. #349
    Nałogowiec Avatar Sildre
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Skąd
    Grudziądz
    Postów
    324

    Domyślnie Odp: Kursy, opinie, doświadczenia

    Ja osobiście uważam, że kursy indywidualne są dobre, choć jak wspomniała Annamon w grupie też są plusy. Czasami będąc sami jakiś problem lub pytanie może nam umknąć i wtedy może się przydać towarzystwo, które o tym nie zapomniało i zapyta.
    Zawsze są plusy i minusy. Choćby i kasowe, czego nie można ukryć. Jeżeli kurs w dwójkę jest tańszy o 300-400 zł to dużo. Ja 400zł wydałam na cały zestaw żelowy. Jeżeli bierzemy kogoś znajomego to wiemy, że dobrze nam się rozmawia i mamy pewne zaufanie, że koleżanka będzie dobrym partnerem podczas kursu.
    Sama zbieram na kursik i marzy mi się indywidualny, ale to ze względu na to że będę czuła się lepiej, gdyż jedyna chętna znajoma do grupy jest strasznie gadatliwa i bałabym się paplania nie na temat i zagadywania instruktora Myślę, że wszyscy wolą po prostu kursy indywidualne z racji tej pewności i myśli, że każda sekunda jest dla mnie. Ale na dobrą sprawę jak się zastanowić, przecież nie każda sekunda będzie wykorzystana i tu można by się nią dzielić z innym kursantem
    Hmm tak się teraz zastanawiam, że w sumie tyle godzin szkolenia pozwala Instruktorowi spokojnie wyłapać nasze błędy, ale przy grupowym dwuosobowym szkoleniu może nam dojść jednak ten ciekawy aspekt pracy w grupie (w razie pracy w salonie) i łapanie przy okazji cudzych błędów, jeśli my takich nie popełniamy mamy większą szansę na nauczenie się co innym sprawia trudności.
    Krótko mówiąc są plusy i minusy. Ale chyba jednak warto głębiej przemyśleć co może dać kurs w grupie.
    " Podjęcie próby to pół sukcesu, a bycie dobrej myśli to 3/4 sukcesu..."





  25. #350
    Wizażystka Avatar Trendy Style
    Zarejestrowany
    Mar 2010
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    166

    Domyślnie Odp: Kursy, opinie, doświadczenia

    Cytat Napisał annamon79 Zobacz post
    ja pisze o mozliwosciach a nie o tym co jest lepsze lub gorsze..lub dyskredytowanie innych Instruktorow to zupełnie juz inna bajka,nie sadzisz..



    a i jeszcze jedna sprawa bardzo logiczna,jesli temat nie przerobiony musi byc przerobiony nawet jesli ten kurs sie zakonczyl..

    u Nas dziewczyny maja ten plus ze nie placa za dodatkowe godziny doszkalania,jesli potrzebuja przecwiczyc cos jeszcze po kursie bo jednak czuja sie jeszcze niepewnie w jakiejs kwestii umawiamy sie i strugamy dalej..

    Miałam już niczego nie pisać i pozostawić wątek swemu losowi, jednakże pragnę podziękowć Annamon za wyciągnięcie sedna sprawy na światło dzienne, wyjaśnienie, uściślenie.
    Dyskredytowanie instruktorów czy też ogólnej pracy konkurencji jest conajmniej nietaktowne (zwłaszcza, jeśli się jawi przy każdej możliwej okazji niczym kryształ idealny), no chyba że owa konkurencja popełnia rażące błędy, zachowuje się wulgarnie, etc, etc. Zarzucanie komuś, że szkolenia grupowe nie są korzystne dla kursantki przy jednoczesnym wyimaginowanym założeniu że na jedną instruktorkę przypada... (no właśnie, ile?) kursantek - to moim zdaniem już nie kwalifikuje się pod "nietakt", nazwałabym to zgoła inaczej ale nie nazwę rzeczy po imieniu gdyż zbyt lubię wszechmogącego Kamisa żeby mu tu podpadać ;-) Nigdzie nie ma, droga moja "święta" konkurencjo informacji ile instruktorek przypada na turnus ale aby uspokoić twe skołatane nerwy donoszę, że preferujemy 2 uczestniczki szkolenia na jedną instruktorkę max.
    Wzorem cytowanej Annamon, także i u nas czas jest sprzymierzeńcem a nie wrogiem. Nie każdy łapie w tym samym czasie, stąd w przypadku gdyby kursantka pracowała nieco wolniej lub nie czuła się pewna swych umiejętności - poświęcamy jej więcej czasu nawet wówczas, gdy "jej czas" już się skończył. I robimy to bezpłatnie bo ważniejsze dla naszego Ośrodka nie jest to aby zapełniała się kabza ale to, aby po wyjściu z naszego obiektu kursantka potrafiła sobie poradzić w świecie rzeczywistym, nie czuła się zagubiona a w ręku posiadała silną broń - własne umiejętności, które wypracowała w TRENDY STYLE.

    Spotkania masowe - to u nas wyłącznie pokazy i warsztaty, w których już wiele z Was uczestniczyło.

    /*cenzurka //Emist
    Ostatnio edytowane przez Emist ; 06-07-2010 o 06:09
    "Bo łączy nas piękno"

    www.trendy-style.com.pl
    mail: szkolenia@trendy-style.com.pl
    tel/fax: 22 666-45-89

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •