Strona 9 z 29 PierwszyPierwszy ... 567891011121319 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki 201 do 225 z 710

Temat: Mój pierwszy raz

  1. #201
    No to..wpadłam Avatar netus0406
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Skąd
    Biała Podlaska
    Postów
    134

    Domyślnie Odp: Mój pierwszy raz

    witam ,paznokcie to moja pasja od niedawna robie żele i akryle ale na początku była zabawa z lakierami do paznokci,różnie to wychodziło ale teraz już jest dobrze.na początku zrobienie najprostrzego wzorka stważało wiele problemów ,oj jakie to było trudne...

  2. #202
    Debiutantka Avatar Elisabeth18
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    Świebodzin
    Postów
    2

    Domyślnie Odp: Mój pierwszy raz

    Pierwszy raz mówisz? hehe ;d
    U mnie to było w 1 klasie technikum, chciałam miec ładne paznokcie poszłam do kosmetyczki lecz potem stwierdziłam, ze szkoda kaski na tipsy i sama sobie kupie zestaw i będę robić), Rodzice kupili mi na 17-ste urodziny i do tej pory robię lecz nie za dużo bo nie mialam czasu, lecz teraz chce zacząć tak na maxa, będę ćwiczyć do upadłego ale bede umiała robić nawet kwiatuszki akrylowe dzisiaj zamawiaj nowe tipsy z lepsze firmy: Sn Flower + żel jednofazowy i zaczyma ostrą prace, jeszcze troche i umieszcze swoje zdjęcia pozdrawiam maniaczki

  3. #203
    Nałogowiec Avatar Etna
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Białystok
    Postów
    614

    Domyślnie Odp: Mój pierwszy raz

    mój pierwszy raz... mm pamiętam ze przed studniówką poszłam do koleżanki, żeby zrobiła mi paznokcie na bal maturalny. Czułam się jakbym miała betonowe palce i jakos nigdy mnie to nie kręciło, nawet nie lubiłam dbac o swoje dłonie miałam brzydkie skórki które sterczały i paznokcie malutkie jak jak pestki jabłka pojechałam do siostry do Anglii na ferie zimowe i tam zobaczyłam "mini zestaw do nauki paznokci akrylowych" kosztował 5 funtów. Za takie grosze to se pomyślałam, że zobaczę jak to jest zrobić. Jak koleżanka mi robiła na ten bal to ja podglądałam cały czas jak ona robi i chyba podchwyciłam bakcyla. Pierwsze paznokcie jakie sobie zrobiłam były z błękitnego brokatu a wykonani ich trwało jakieś 2 dni jednego dnia- jedna ręka, drugie dnia- druga ręka. haha ubaw po pachy. z czasem chwyciłam o co chodzi, no i oto jestem

  4. #204
    INM & RaNails Educator EF Avatar asia
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    ndm / warszawa
    Postów
    6 951

    Domyślnie Odp: Mój pierwszy raz

    a ja znalazłam malowanki które robiłam zaraz po kursie aż się łezka w oku kręci


    coś mi się zdublowało i nie wiem jak posta usunąć, bardzo bym prosiła o usunięcie tego powyżej

  5. #205
    Wczytuje się Avatar Karola019
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    Piastów/WaWa
    Postów
    11

    Wink Odp: Mój pierwszy raz

    Witam wszystkich
    Jestem nowa na forum a oto moj pierwszy post
    Moj pierwszy raz nastapil wiele lat temu , zaczynalam od malowania i zdobienia paznokci roznymi brokatami czy emblematami ktore szybko odpadaly .
    Nastepnie naklejalam sobie tipsy z drogeri ale przestaly mnie cieszyc gdyz zyly tylko tydzien .
    Ehh mysle o tipsach zelowych, naleze do samołukow ktorzy wola poswiecic wiele godzin na doklonalenie umiejetnosci niz przeczytac "poradnik" i mowic ze juz wiem i mądra jestem ze HOOO .
    Chcialabym kupic zestaw do tipsow i w tym moj wielki problem bo nie mam pojecia jaki .
    Napewno musi miec lampe,pilniki,ozdoby,odzywki,plyny(clener, aceton itd...)zele, patyczki, waciki i wszystko co w podstawie potrzebne ale takich zestawow jest tyle ze nie wiem co mam wybrac i czy ta firme czy moze ta . Pomozcie mi doradzcie jakis zestaw zebym nie zalowala zakupu .
    Pozdrawiam
    Ostatnio edytowane przez ivonna70 ; 21-09-2009 o 22:35 Powód: Zmiana koloru, czerwony jest zarezerwowany dla administratorów.

  6. #206
    Wolny strzelec <3 Avatar plushak
    Zarejestrowany
    May 2009
    Skąd
    Bielsko-Biała
    Postów
    3 505









  7. #207
    Debiutantka Avatar rachellis
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    Głogów
    Postów
    4

    Domyślnie Odp: Mój pierwszy raz

    Witam wszystkich forumowiczów.
    Stylizacja paznokci zajmuje się nie cały rok... szkole sie tylko na sobie. A w przyszłości marzę o profesjonalnym kursie.

    Pozdrawiam !

  8. #208
    pss... Avatar Emist
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Postów
    492

    Domyślnie Odp: Mój pierwszy raz

    Pierwszy raz był jakieś 7 lat temu za "dzieciaka",bo starsze koleżanki miały takie fajne paznokcie,nie wiele myśląc moja koleżanka zakupiła co trzeba i zaczeła testować na mnie.Fajnie było,ale nie miałyśmy o tym zielonego pojęcia,więcej śmiechu niż tych paznokci.
    Teraz moja świadkowa (ta sama hehe) posiada certyfikaty i salonik a mi wjeżdza na ambicję rujnując moje ego stwierdzając,że jestem leń i jakbym chciała to bym miała.Tak więc podstawowy zestawik i do dzieła...Łapki mi się trzęsły ale poo 5 godzinach coś z tego wyszło,oprócz pędzla,który się rozpad:
    Kod:
    Treść została ukryta, zaloguj się lub zarejestruj jeśli jeszcze nie masz konta aby zobaczyć treść
    Masakra,wiem,france 2 tygodnie odpaść nie chciały.
    A tydzień temu siostrzenica mojego męża dała się dobrowolnie zaciągnąć do jaskini zła i wyszło coś takiego:
    Kod:
    Treść została ukryta, zaloguj się lub zarejestruj jeśli jeszcze nie masz konta aby zobaczyć treść
    Teraz chyba wezmę coś na uspokojenie zanim kogokolwiek namówie

  9. #209
    Wczytuje się Avatar Karola019
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    Piastów/WaWa
    Postów
    11

    Thumbs up Odp: Mój pierwszy raz

    Dziekuje Ci Plushak'u hi hi poczytam stronki ktore podeslalas . Dziekuje za wysilek .
    Jak ja nienawidzę Twojej generacji
    Twoja generacja chora od przemocy

  10. #210
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Postów
    1

    Domyślnie Odp: Mój pierwszy raz

    Ja dopiero rozpoczynam przygodę. Na szczęście trafiłam na Wasze forum, więc podszkolę się

    ---------- Dodano o godzinie 20:51 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 20:50 ----------

    Ja dopiero rozpoczynam swoją przygodę , na szczęście trafiłam na wasze forum więc się troszkę podszkolę

  11. #211
    Debiutantka Avatar Wiktoria Mereshko
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Skąd
    Kraków
    Postów
    3

    Domyślnie Odp: Mój pierwszy raz

    Witam
    Jestem tu pierwszy raz, moją przygodę z paznokciami tak naprawdę dopiero teraz zaczynam. W szkole kosmetologicznej uczyliśmy się tylko podstaw: manikiur, pedikiur tradycyjny i biologiczny, oraz można było się załapać na różne pokazy technik na targach kosmetycznych . Pierwsze tipsy zrobiła mi moja koleżanka na moje wesele, miałam je trzy tygodnie ale ciężko mi się było przyzwyczaić, aż w końcu je oderwałam. Ta właśnie koleżanka zmotywowała do dalszej nauki gdyż jest samouczkom ale świetnie sobie radzi (jesteśmy z jednego roku studiów), ona już dawno robi pazurki wszystkim chętnym dorabiając w ten sposób, prawdę mówiąc jestem w tym średnia ale jestem tutaj aby się wiele nauczyć. Na razie nie stać mnie na kurs stylizacji, ale pragnę uczyć się z porad i przykładów Waszych

  12. #212
    Weteran Avatar madzialena
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Jastrzębie Zdrój
    Postów
    1 220

    Domyślnie Odp: Mój pierwszy raz

    Cytat Napisał Karola019 Zobacz post
    Witam wszystkich
    Jestem nowa na forum a oto moj pierwszy post
    Moj pierwszy raz nastapil wiele lat temu , zaczynalam od malowania i zdobienia paznokci roznymi brokatami czy emblematami ktore szybko odpadaly .
    Nastepnie naklejalam sobie tipsy z drogeri ale przestaly mnie cieszyc gdyz zyly tylko tydzien .
    Ehh mysle o tipsach zelowych, naleze do samołukow ktorzy wola poswiecic wiele godzin na doklonalenie umiejetnosci niz przeczytac "poradnik" i mowic ze juz wiem i mądra jestem ze HOOO .
    Chcialabym kupic zestaw do tipsow i w tym moj wielki problem bo nie mam pojecia jaki .
    Napewno musi miec lampe,pilniki,ozdoby,odzywki,plyny(clener, aceton itd...)zele, patyczki, waciki i wszystko co w podstawie potrzebne ale takich zestawow jest tyle ze nie wiem co mam wybrac i czy ta firme czy moze ta . Pomozcie mi doradzcie jakis zestaw zebym nie zalowala zakupu .
    Pozdrawiam
    33 punkt regulaminu.. Koloru czerwonego na forum może używać tylko administracja, forumowiczów prosimy o używanie standardowego koloru czarnego.
    tak na przyszłość..
    I forum
    miłośniczka akrylu

  13. #213

    Domyślnie Odp: Mój pierwszy raz

    Witam serdecznie, pazurki to moja pasja, robię sobie i znojomym; obecnie szukam kompleksowego szkolenia na żel, akryl, hennę i depilację brwi, manicure i pedicure. Pozdrawiam ciepło i witam w gronie artystów

  14. #214
    Wolny strzelec <3 Avatar plushak
    Zarejestrowany
    May 2009
    Skąd
    Bielsko-Biała
    Postów
    3 505

    Domyślnie Odp: Mój pierwszy raz

    Witamy gorąco









  15. #215
    Debiutantka Avatar sylwiaszek
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    Gdańsk
    Postów
    4

    Domyślnie Odp: Mój pierwszy raz

    Witam miło mi jestem Sylwia mój pierwszy raz był 7 lat temu tak poprostu .....
    prowadziłam wówczas studio odnowy i w pewna sobotę gdy nieobecna była stylistka
    uratowałam ,,panne młodą ''ze złamanym pazurkiem.Zaryzykowałam pędzelkiem z błyszczyka
    paznokieć nie był ładny ale był .Po jakimś czasie postanowiłam podejść profesjonalnie i zrobiłam kurs.Troszkę się tu jeszcze gubie ale chyba dam radę.

  16. #216
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Postów
    1

    Domyślnie Odp: Mój pierwszy raz

    witam! właśnie kupiłam sobie zestaw do akrylu i wczoraj podjęłam pierwszą próbe...nieudaną niestety! wszystko byłoby w porządku gdyby nie to że kulka akrylu na pędzelku wychodzi mi albo zbyt wodnista albo z gródkami, co sprawia że nie da sie równomiernie rozłożyć akrylu. nie wiem o co chodzi?co robię nie tak? POMÓŻCIE!

  17. #217
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar kasiasssss
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    zlotow\limerick
    Postów
    3 585

    Domyślnie Odp: Mój pierwszy raz

    szukaj tamatu ktory cie interesuje,czytaj,cwicz i cwicz,powodzonka
    wszystkie marzenia sie spelniaja

  18. #218
    Nałogowiec Avatar Etna
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Białystok
    Postów
    614

    Domyślnie Odp: Mój pierwszy raz

    anetak233 dokładnie ćwicz, ćwicz i ćwicz. Metoda prób i błędów dojdziesz do wprawy każda z nas przez to przechodziła

  19. #219
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    Garcz
    Postów
    2

    Domyślnie Odp: Mój pierwszy raz

    Witam serdecznie
    Ja pazurki juz robie od trzech miesięcy. Pierwsze paznokcie które zrobiłam były moje i też strasznie długo przy nich siedziałam. Trwało to gdzieś 4 godzinki Teraz to trochę się wprawiłam. Moim koleżankom robię tak ok. 2 godzinki a sobie to 2,5 godzinki. Najgorzej co mi wychodzi to french. Nie potrafię wymodelować linii uśmiechu. Kiedy kładę kolorowy akryl linia usmiechu jest prawie perfekcyjna, ale jak już biały nakładam to się wszystko psuje.
    Pozdrawiam wszystkich

  20. #220
    Naczelny Grafik Forumowy Avatar rudzia1985
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Skąd
    Niemcy
    Postów
    5 853

    Domyślnie Odp: Mój pierwszy raz

    hej...witalam sie juz w innym temacie...
    moj pierwszy raz...nie pamietam
    wiem ze jakies 2 miesiace temu kupilam zestaw do akrylkow i zrobilam na sobie juz jakies 4 proby i za kazdym razem lewa reka wychodzi mi lepiej ( praworeczna jestem) na prawej nie wiem czemu non stop mi akryl zapowietrza ale tylko na srodkowym i serdecznym palcu...hmmm nie wiem czemu ? ale sie trzymaja wszystkie
    zelki robilam kolezance pierwszy raz w zyciu i nawet fajnie wyszly...na tipsach rzecz jasna bo nie ma form, no i jeszcze na formach nie umiem odpadlo jej kilka po jakims tygodniu reszte sciagla zebami wariatka...

    buziale i pozdrowionka

  21. #221
    Rozkręcanko Avatar AniaSm
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Postów
    45

    Domyślnie Odp: Mój pierwszy raz

    Hejka kobitki...mOj pierwszy raz miał miejsce jakieś 3 tygodnie temu hehehe...malowałam paznokcie już od dawna..sobie , mamie i komu tam popadło...maluję też obrazy a teraz przy dziecku to nie bardzo mam czas...więc wieczorami mogę się bawić we wzorki na panokciach..no ale spróbwałam zrobić żele..dostałam w prezencie zestaw startowy no i jakoś mi idzie....wyszły super i do teraz nic nie odpadło hehehe..zamierzam tę przygodę kontynuować w Waszym miłym towarzystwie,,pozdrawiam!

  22. #222
    Debiutantka Avatar anita
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    Birmingham ,UK
    Postów
    7

    Domyślnie Odp: Mój pierwszy raz

    Ja zaczynałam od zdobień paznokci czyli malowanki przeważnie na sobie ale koleżanki też przychodziły.Kolejnym etapem było zdobienie sobie paznokci bo strasznie mi się podobaja takie pazórki.Poszłam wiec do koleżanki bo ona juz zaczynala pomału bawić sie w nakładanie akrylku i to ona mi zrobiła pierwsze paznokcie(w chwili obecnej ta koleżanka prowadzi szkolenia i jest super stylistką paznokci i tatuaży).Jesli chodzi o pierwszy raz z żelowymi paznokciami to była masakra odeszły mi one po 5 dniach jak zwykłe tipsy poprostu je zdjełam a robilam je w gabinecie kosmetycznym i zrazilam się strasznie do żelu, dopiero teraz nabieram przekonania do tej metodyTeraz ja sama nakładam paznokcie narazie mam 2 koleżanki które do mnie przychodzą i mysle że się rozkręcę

  23. #223
    Rozkręcanko Avatar AniaSm
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Postów
    45

    Domyślnie Odp: Mój pierwszy raz

    heee..a propos odpadania...ja mialam akryle po raz pierwszy trzy lata temu..do ślubu mi sie zachciało..hehe...trzymały się skubane 6 tygodni a potem...byłma na spacerze z psem..szarpnął smycz(doberman)i trzy pazury poszybowały...reszte zdjęłam sama hihi..załączam fotke mojego pierwszego pazurka wykonanego własnoręcznie

  24. #224
    Szkoleniowiec Avatar paznokietek1000
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Bogdaniec
    Postów
    2 529

    Domyślnie Odp: Mój pierwszy raz

    bardzo ładny to na naturalku czy przedłużony lekko

  25. #225
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    Podhale
    Postów
    8

    Domyślnie Odp: Mój pierwszy raz

    Witam Wszystkich serdecznie
    postanowiłam i ja coś podziałać w pazurkach

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Witam wszystkich
    By Kamis in forum Przywitaj się
    Odpowiedzi: 5739
    Ostatni post / autor: 02-09-2018, 12:11

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •