Strona 19 z 29 PierwszyPierwszy ... 9151617181920212223 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki 451 do 475 z 710

Temat: Mój pierwszy raz

  1. #451
    Debiutantka Avatar Blonda1984
    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Postów
    3

    Domyślnie Odp: Mój pierwszy raz

    Jeszcze sporo przed emna ale dziekuje za mile slowa. Chciałam powiedzieć, że dużo mi dalo to że pierwsze samodzielne paznokcie żelowe zrobiłam sobie samej. Trwało to pare godzin ale poobserwowałam sobie jak sie zachowuje żel. Nakładalam go sobie powoli żeby nie było zapowietrzeń i byłam bardzo zdumiona a zarazem szczęśliwa jak zobaczyłam efekt końcowy.

  2. #452
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Skąd
    Kozienice
    Postów
    55

    Domyślnie Odp: Ćwiczeniówki, próbowanki, samotniaczki - czyli doskonalenie warsztatu

    Witam serdecznie Co sądzicie o pazurkach na zdjęciu ? Są to moje pierwsze pazurki z akrylu na tipsie. więc nie jest to coś godne podziwu Mam nadzieję, że otrzymam jakieś rady, z których będę mogła skorzystać Bardzo proszę o szczerość

    przeniesione\\ tusia
    Ostatnio edytowane przez tusia ; 05-12-2010 o 22:38

  3. #453
    Nałogowiec Avatar joystynka
    Zarejestrowany
    Nov 2010
    Skąd
    Świebodzin,wcześniej Będzin
    Postów
    546

    Domyślnie Odp: Ćwiczeniówki, próbowanki, samotniaczki - czyli doskonalenie warsztatu

    moim zdaniem łożysko jest za krótkie,przez co pazurki wyglądaja na kwadratowe.ale jak na pierwszy raz nie jest źle.
    Pokonac siebie jest najtrudniej..

    www.joystynka-tipsy-stylizacja.bloog.pl

  4. #454
    Totalna maniaczka Avatar RedSunset
    Zarejestrowany
    May 2010
    Skąd
    woj. śląskie, okolice Myszkowa gg11632818
    Postów
    1 296

    Domyślnie Odp: Ćwiczeniówki, próbowanki, samotniaczki - czyli doskonalenie warsztatu


  5. #455
    Debiutantka Avatar Patusiia
    Zarejestrowany
    Nov 2010
    Skąd
    Katowice
    Postów
    8

    Domyślnie Odp: Mój pierwszy raz

    Witam! Dzisiaj wkońcu dostałam przesyłke od Mikołaja odrazu musiałam sie sprawdzić i na próbnym pazurku miałam swój pierwszy raz z góry przepraszam za jakość ale mój telefon niestety nie chce robić ładnych zdjęć napiszcie co sądzicie nastepnym razem zdjęcia będą lepszej jakości

    pozdrawiam



  6. #456
    VIP Avatar Emilia B.
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    okolice Warszawy
    Postów
    6 083

    Domyślnie Odp: Mój pierwszy raz

    niestety nie jestem w stanie nic napisać bo nic nie widać....



  7. #457
    Nałogowiec Avatar joystynka
    Zarejestrowany
    Nov 2010
    Skąd
    Świebodzin,wcześniej Będzin
    Postów
    546

    Domyślnie Odp: Mój pierwszy raz

    ja tez ,choc się bardzo straram ...nic nie widzę..
    Pokonac siebie jest najtrudniej..

    www.joystynka-tipsy-stylizacja.bloog.pl

  8. #458
    No to..wpadłam Avatar Brilliant
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Postów
    271

    Domyślnie Odp: Mój pierwszy raz

    patusia zrob jeszcze raz to zdjecie tylko moze bardziej z bliska i wtedy ocenimy i doradzimy:-)

  9. #459
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Postów
    2

    Domyślnie Odp: Mój pierwszy raz

    Witam
    Ja robię pazurki od 3 miesięcy, głównie sobie

    pierwsze sobie robiłam ok. 3,5 h
    pozdrawiam

  10. #460
    No to..wpadłam Avatar amorek
    Zarejestrowany
    Aug 2010
    Postów
    180

    Domyślnie Odp: Mój pierwszy raz

    ja jak pierwszy raz robiłam sobie paznokcie to nie zmatowiłam nawet tipsa po prostu przykleiłam go i od razy jechałam z żelem, bez zniwelowania kieszonki. Możecie sobie wyobrazić jak to wyglądało

  11. #461
    Totalna maniaczka Avatar sztynka
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Postów
    1 319

    Domyślnie Odp: Mój pierwszy raz

    A ja się wyłamię Dawno dawno temu to zjadałam swoje paznokcie łącznie ze skórkami, do mięcha he he. Nie malowałam ich, bo byłam i jestem BEZTALENCIEM plastycznym. Tak właśnie jest. Nie umiem rysować nic , a nic Do szkoły prace robił mi ojciec, a matka usprawiedliwiała jak coś. Przyklejałam sztuczne paznokiety z drogerii, ale po nich moje pazury wyglądały jak teksańska masakra he he Rok temu na mój kościelny ślub robiła mi paznokcie kumpela po kursie. Przykleiła białego tipsa do połowy płytki i poleciała 3 warstwy przezroczystego żelu . Nawet się trzymało. Potem robiłam drugi raz i trafiłam niechcący na wizaż.pl . Tam poczytałam co nieco i postanowiłam zakupić zestaw za 199 zł he he allegro ofc. Były tam żele, które śmierdziały jak rozpuszczalnik i robiłam sobie na tipsie kilka paznokci. Spodobało mi się i kupiłam płytę CD na allegro żeby zobaczyć z czym to się je. W lubelskim ciężko było o kurs, ale kochana Bittunia na wizażu poleciła mi Arletkę i szkolenie Golden Nails. Pierwszy set był dopiero na szkoleniu. Minęło 9 miesięcy i śmigam dalej pazury. Baa robię śliczny manicure i pedicure lakierami I kto by pomyślał z zawodu jestem fryzjerką, a rysować nadal nie potrafię
    Jestem SZTYNKA (zdrobnienie od imienia Justynka)
    nie SZATYNKA bo ja jestem blondynka
    Moje hobby i pasja http://stylizacjaiwizaz.blogspot.com/

  12. #462
    Debiutantka Avatar Alexa
    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Postów
    6

    Domyślnie

    hmmm ja sama tyle się naoglądałam jak mi robią tipsy i tak się zbierałam żeby samej sobie robić jakieś pół roku prawie aż w końcu myślę sobie, że jestem po szkole krawieckiej mam zdolności manualne to czemu nie miałabym dać rady z tipsami no i poszło dostałam od męża pod choinkę zestaw allepaznokie po uprzednim zaakceptowaniu zawartości przez przyjaciółkę co robi już kilka lat tipsiory, przeszłam u niej kursik ktory trwał ....4,5h...masakra no i jakoś poszło w sumie prosta sprawa teraz tylko trening trening i trening jak na pierwszy raz poszło nawet nieźle

    Moje pierwsze w zyciu pazurki robota z wczoraj



    przeniesione z Nasze początki - Przed i PO/Emila

    Ostatnio edytowane przez tusia ; 04-01-2011 o 11:31

  13. #463
    Nałogowiec Avatar minimouse
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    Łódź
    Postów
    570

    Domyślnie Odp: Nasze początki - Przed i PO

    zdobienie ładne nad budową troszeczkę trzeba popracować,

  14. #464
    VIP Avatar Emilia B.
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    okolice Warszawy
    Postów
    6 083

    Domyślnie Odp: Mój pierwszy raz

    jak na pierwsze to naprawdę super ale budowa do ćwiczenia i polecam formę zamiast tipsiaków



  15. #465
    VIP Avatar natalia268
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    7 165

    Domyślnie Odp: Mój pierwszy raz

    Cytat Napisał amorek Zobacz post
    ja jak pierwszy raz robiłam sobie paznokcie to nie zmatowiłam nawet tipsa po prostu przykleiłam go i od razy jechałam z żelem, bez zniwelowania kieszonki. Możecie sobie wyobrazić jak to wyglądało
    teraz mozemy sie z tego smiac.. ale słyszałam i wiem ze duzo osób tak robi.. zajmujac sie pazurkami juz długo.. ale nie mowie jak ich pazury wygladaja bo sama nie mam sie czym chwalic

    Alexa zazdroszcze takich poczatków.. takich pierwszych pazurków.. widac ze masz do tego głowe

  16. #466
    Debiutantka Avatar Alexa
    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Postów
    6

    Domyślnie Odp: Mój pierwszy raz

    dziękuje stram sie a praktyka czyni mistrza

  17. #467
    Wczytuje się Avatar madzia_buzka4
    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Skąd
    Okolice Gdańska
    Postów
    22

    Domyślnie Odp: Mój pierwszy raz

    Patrze i patrze na te wasze pazurki i nadziwić się nie moge.....cuda! Też chcialabym takie robic....Planuję rozpocząć przygode z akrylem...tylko nie bardzo wiem jak się do tego zabrać, a kurs? No cóż...nie stać mnie póki co... Chętnie kupilabym jakis zestaw...moze z allegro? Co polecacie dla początkującej?

  18. #468
    Wczytuje się Avatar madziula90
    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Skąd
    Drezdenko / Gorzów Wlkp.
    Postów
    22

    Domyślnie Odp: Mój pierwszy raz

    cześc dostałam sprzęt do robienia pazurków i chce się pochwalić moim pierwszym dziełem. Odrazu się wzięłam za przedłużanie na formie żelem. Tipsy jakoś słabo mi się trzymają. Kokardki z akrylu. Jeszcze nie umiem sie nim dobrze posługiwać. Ale nie jest chyba tak źle, co? Co sądzicie?

  19. #469
    Redaktor Avatar katherinne
    Zarejestrowany
    Nov 2010
    Skąd
    Legnica
    Postów
    398

    Domyślnie Odp: Mój pierwszy raz

    madziulka już w jednym wątku napisałam to samo co chcę napisać teraz- jak na pierwszy raz to fajnie. Musiałaś dużo się napatrzeć na zabiegi przedłużania. Poza tym jakbyś nie napisała to bym myślała, że to żel na płytce więc formą też się potrafisz posługiwać. Za rok będziesz trzaskać takie pazury jak nasze forumkowe mistrzynie

  20. #470
    Wczytuje się Avatar madziula90
    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Skąd
    Drezdenko / Gorzów Wlkp.
    Postów
    22

    Domyślnie Odp: Mój pierwszy raz

    Sporo tutaj wyczytałam i starałam się jak tylko mogłam

  21. #471
    Redaktor Avatar katherinne
    Zarejestrowany
    Nov 2010
    Skąd
    Legnica
    Postów
    398

    Domyślnie Odp: Mój pierwszy raz

    ćwicz jak najwięcej, a na pewno przyniesie Ci to skutki jakich się nie spodziewasz

  22. #472
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Postów
    1

    Domyślnie Odp: Akryl - Jak zrobić Paznokcie Akrylowe?

    Witam wszystkich, przesyłam swoje pierwsze paznokcie akrylowe zrobione na szablonie. Esperymenty przeprowadzam na sobie i nie mam zamiaru robić tego zawodowo, a jedynie na własny użytek mimo to proszę o konstruktywną krytykę co robię źle i nad czym popracowć. Mam problem z akrylem dostającym się pod naturalny paznokieć, przez co ostateczny kształt jest moim zdaniem za gruby:/

    przeniesione/ Emila
    Ostatnio edytowane przez Emilia B. ; 06-01-2011 o 14:48

  23. #473
    Redaktor Avatar katherinne
    Zarejestrowany
    Nov 2010
    Skąd
    Legnica
    Postów
    398

    Domyślnie Odp: Mój pierwszy raz

    mam wrażenie, że na skóry poleciało, musisz też wydłużać łoże a nie skracać go (bo właśnie to zrobiłaś). Szkoda, że nie ma też fotki z boku to by było więcej na temat budowy powiedzieć. Ja bym je jeszcze zwęziła no i nie robiła po bokach tak szeroko uśmiechu- głęboko ale wąsko, bo wygląda nienaturalnie.
    Akryl Ci się pod naturalny dostaje? A dobrze formę zakładasz?

  24. #474
    VIP Avatar Emilia B.
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    okolice Warszawy
    Postów
    6 083

    Domyślnie Odp: Mój pierwszy raz

    jak na pierwszy raz źle nie jest ale na pewno za dużo towaru przy skórkach
    a masz frezarkę? możesz nią wypiłować spód pazurka. albo kładziesz za rzadki akryl i ci sie wlewa...



  25. #475
    Molestantka klawiatury Avatar xsunnyolciax
    Zarejestrowany
    Mar 2010
    Skąd
    Koszalin
    Postów
    2 368

    Domyślnie Odp: Mój pierwszy raz

    faktycznie jakby skórki trochę zalane, więc mogą Ci się szybko zapowietrzyć. Ale jak na pierwszy raz to wcale nie są złe- tak myślę
    "Każdego dnia jeden mały krok do przodu."
    bł.Jakub Alberione

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Witam wszystkich
    By Kamis in forum Przywitaj się
    Odpowiedzi: 5739
    Ostatni post / autor: 02-09-2018, 12:11

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •