Strona 21 z 29 PierwszyPierwszy ... 11171819202122232425 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki 501 do 525 z 710

Temat: Mój pierwszy raz

  1. #501
    No to..wpadłam Avatar vica
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    bardzo południowa wielkopolska
    Postów
    295

    Domyślnie Odp: Mój pierwszy raz

    Dawno, dawno temu, kiedy na świecie żyły dinozaury, vica malowała szwagierkom wzorki lakierami...sobie mniej, bo za bardzo pazury smakowały ...ale jeśli już, to zazdrościły mi wszystkie koleżanki /żadnej się nie chciało tyle czekać aż lakier wyschnie/

    ...minęło kilka ładnych latek...

    vica ma dwie córy i doszła do wniosku, że za te parę latek, zanim dorosną, sama nauczy się robić pazury. Inaczej zbankrutuje płacąc za trzy stylizacje.
    Właściwy impuls mocno ukłuł po wizycie w salonie /z 10-letnim stażem/ gdzie paznokcie odpadły w ilości 5sz po 36h

    I tak vica znalazła patent na siebie...ot cała historia
    Znaleźć coś, co daje satysfakcję,
    przyjemność i jest pożyteczne,
    to jak znaleźć szczęście.


    http://magda-nails.bloog.pl

  2. #502
    No to..wpadłam Avatar Wena
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Skąd
    Legnica
    Postów
    266

    Domyślnie Odp: Mój pierwszy raz

    Hmmm... pamiętam koleżanka robiła żele, waliła tam pełno brokatu i tak się fajnie świeciły i pomyślałam, że fajnie byłoby też sobie samemu robić, a nie chodzić płacić i że nie zawsze mi się podobało, a to ktoś mi skórkę zajechał Niby na tamte czasy tamte paznokcie złe nie były i się trzymały, ale jak nie miałam "tipsów" to moje mi pękały szybko, bo cienkie mam od zawsze, a i czasem do dzioba mi wędrowały... wiem, fuj. A malować lakierem ciągle to zdrowia nie miałam... I tak po 18stce poszłam ja sobie kupić zestaw... Później się nieco ogarnęłam, po zniszczeniu sobie pazurków, więcej na forum siedziałam i wybrałam się na kurs. Wsio.

  3. #503
    Nałogowiec Avatar butterfly 1
    Zarejestrowany
    May 2011
    Postów
    407

    Domyślnie Odp: Mój pierwszy raz

    Nigdy w życiu nie byłam u stylistki paznokci i nigdy nie widziałam "na żywo" jak robi się pazurki . Zawsze malowałam lakierem pazurki. Wiem że w swoim wyuczonym zawodzie nie znajdę pracy i dlatego pomimo tego że już przekroczyłam magiczną 30 postanowiłam dokształcać się i zdobyć nowy zawód , a może kiedyś za pare lat otworze z córką salon- to takie moje marzenie. Niedawno kupiłam zestaw do żelu , trafiłam na to forum i czytam je i czytam i chłonę wiedzę od Was kochane. Tydzień temu zrobiłam moje pierwsze żele na tipsie trzymają się ,ale właśnie widzę na dwóch palcach małe zapowietrzenia ,mój błąd zalałam skórki . Lewą rękę robiłam 3 godziny a prawą 5 ,ale i tak jestem z siebie dumna. W bliskiej przyszłości czeka mnie kurs , nauka ,praktyka itd.

  4. #504
    Molestantka klawiatury Avatar asiek
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Postów
    2 170

    Domyślnie Odp: Mój pierwszy raz

    Butterfly początki zawsze są trudne uważnie przeglądaj forum, a na pewno duuużo się nauczysz

  5. #505
    Nałogowiec Avatar butterfly 1
    Zarejestrowany
    May 2011
    Postów
    407

    Domyślnie Odp: Mój pierwszy raz

    Cytat Napisał asiek Zobacz post
    Butterfly początki zawsze są trudne uważnie przeglądaj forum, a na pewno duuużo się nauczysz
    już od Was duuużo się nauczyłam , ale wiedza którą mam to kropla w morzu w porównaniu z Waszą, dlatego dziękuję że jesteście przede mną jeszcze daleka droga , na razie zdobywam wiedzę i będę praktykować na swoich paznokciach aby innym nie zrobić krzywdy

  6. #506
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Jun 2011
    Postów
    16

    Domyślnie Odp: Problemy przy stylizacji paznokci - wszystkie których nie ma w tematach :)

    Co sądzicie? Dodam, że po raz pierwszy robione

    przeniosłam/Emila
    Ostatnio edytowane przez Emilia B. ; 08-06-2011 o 17:13

  7. #507
    Kosmetyczka Avatar barbara_kawka
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Nakło Śląskie
    Postów
    2 160

    Domyślnie Odp: Problemy przy stylizacji paznokci - wszystkie których nie ma w tematach :)

    przede wszystkim zlosniku ... budowa no i ten french zrobilabym bardziej usmiechniety i troszku głebszy oraz poprobuj polubiec sie z zelem typu cover ( kamuflaż ) .

  8. #508
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Jun 2011
    Postów
    16

    Domyślnie Odp: Problemy przy stylizacji paznokci - wszystkie których nie ma w tematach :)

    Jak robiła mi kosmetyczka to też był taki uśmiech więc też taki zrobiłam.
    Myślę że następnym razem będzie lepiej

  9. #509
    Molestantka klawiatury Avatar kasiulka81
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Skąd
    Katowice
    Postów
    2 023

    Domyślnie Odp: Mój pierwszy raz

    Ćwiczenie czyni mistrza moje pierwsze były znacznie gorsze i na gotowym tipsie zdobionym

  10. #510
    Kosmetyczka Avatar barbara_kawka
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Nakło Śląskie
    Postów
    2 160

    Domyślnie Odp: Problemy przy stylizacji paznokci - wszystkie których nie ma w tematach :)

    Cytat Napisał zlosnik91 Zobacz post
    Jak robiła mi kosmetyczka to też był taki uśmiech więc też taki zrobiłam.
    Myślę że następnym razem będzie lepiej
    napewno kochana czytaj nasze forum od deski do deski a napewno z kazdymi pazurami bedzie lepiej ogolnie jestes na dobrej drodze bo nie robisz szerokich pazurow ( łopatek ) . takze myszka i klawiatura w dlon i buszuj po forum i sie udzielaj

  11. #511
    Nałogowiec Avatar butterfly 1
    Zarejestrowany
    May 2011
    Postów
    407

    Domyślnie Odp: Mój pierwszy raz

    to ja też się odważę i pokaże moje pierwsze , wiem że u lewej ręki palec środkowy łopata i pazurki z serii każdy inny ale liczę na Was że mi napiszecie na co mam zwracać większą uwagę Załącznik 42326Załącznik 42327

  12. #512
    Kosmetyczka Avatar barbara_kawka
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Nakło Śląskie
    Postów
    2 160

    Domyślnie Odp: Mój pierwszy raz

    motylku calkiem przyzwoite pazurki tylko musisz ksztalt dokladnie wypilowac tu i tam i rowniejszy usmieszek a bedzie git

  13. #513
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Jun 2011
    Postów
    16

    Domyślnie Odp: Mój pierwszy raz

    Butterfly 1 choć za bardzo się jeszcze nie znam ale jak na pierwszy raz to myślę, że wyszły ci naprawdę ładnie te pazurki

  14. #514
    No to..wpadłam Avatar Aliz
    Zarejestrowany
    Mar 2011
    Postów
    266

    Domyślnie Odp: Mój pierwszy raz

    Butterfly jak na początek to świetnie Ci ta linia uśmiechu wychodzi
    'Whenever the end is.. Do U think U can see it?
    Well, until U get there..
    Go on, go ahead and scream it,
    Just say it."
    [1R- Say(All I Need)]

  15. #515
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Jun 2011
    Postów
    16

    Domyślnie Odp: Mój pierwszy raz

    Dziewczyny a jak zrobić żeby ta linia uśmiechy ładnie wyszła?
    MOgę np naklecić szablon jak do lakieru? I pod sszblon robic frencza zelem?

  16. #516
    Kosmetyczka Avatar barbara_kawka
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Nakło Śląskie
    Postów
    2 160

    Domyślnie Odp: Mój pierwszy raz


  17. #517
    Nałogowiec Avatar butterfly 1
    Zarejestrowany
    May 2011
    Postów
    407

    Domyślnie Odp: Mój pierwszy raz

    barbara_kawka, zlosnik91,Aliz dziękuję za Wasze opinie i przyznaję się że jeśli chodzi o piłowanie to robiłam to raczej instynktownie. Następnym razem bardziej się do piłowania przyłożę i postaram się zrobić to poprawnie.

  18. #518
    No to..wpadłam Avatar Aliz
    Zarejestrowany
    Mar 2011
    Postów
    266

    Domyślnie Odp: Mój pierwszy raz

    Butterfly - nie martw się, praktyka czyni mistrza
    ja też się uczę i Cię rozumiem
    poza tym polecam jeszcze kupno jakiś gazet branżowych, szczególnie "AP" albo "Paznokcie", bo tam co nr jest dużo porad i inspiracji. Np. teraz w tej pierwszej jest rozpisana cała wyprawka dla początkujących stylistek, a w tej drugiej opisane są najczęstsze problemy przy pracy z żelem.
    pozdrawiam
    'Whenever the end is.. Do U think U can see it?
    Well, until U get there..
    Go on, go ahead and scream it,
    Just say it."
    [1R- Say(All I Need)]

  19. #519
    Nałogowiec Avatar butterfly 1
    Zarejestrowany
    May 2011
    Postów
    407

    Domyślnie Odp: Mój pierwszy raz

    Dzięki Aliz myślałam właśnie o"Paznokcie" fajne oferty mają na stronie i dziewczyny sobie chwalą to pismo. W ogóle to chciałabym zgromadzić jak najwięcej informacji od doświadczonych stylistek ,dlatego tu jestem . Żałuję że nie mam możliwości zrobienia teraz kursu , co bym ogarnęła ten cały bałagan w głowie

  20. #520
    Debiutantka Avatar Julie
    Zarejestrowany
    Jun 2011
    Postów
    2

    Domyślnie Odp: Mój pierwszy raz

    Cześć ja zaczęłam właśnie wczoraj. Zrobiłam sobie pazurki, potem mamie. Zauważyłam, że na czyichś pazurkach lepiej się robi, niż na własnych - u siebie skopałam prawy kciuk, tak że dostało się powietrze. Paskudnie to wyglądało, więc szybciutko zdjęłam tipsa i założyłam nowego - tym razem jest ok. Przy okazji spiłowałam wczorajszy wzorek, bo udało mi się znaleźć dzisiaj czarny brokat i już jedna łapka zrobiona, zaraz druga
    Mam te paski do frencha, ale średnio mi się podoba efekt. Co zrobić, żeby C było ładne? No i co robicie, żeby brokat trzymał się na miejscu, zamiast "kropeczkami" wędrować?

  21. #521
    Naczelny Grafik Forumowy Avatar rudzia1985
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Skąd
    Niemcy
    Postów
    5 853

    Domyślnie Odp: Mój pierwszy raz

    Agnieszka

  22. #522
    Debiutantka Avatar Julie
    Zarejestrowany
    Jun 2011
    Postów
    2

    Domyślnie Odp: Mój pierwszy raz


    No właśnie ja pazurek po nałożeniu żelu na końcówki hops! do słoiczka z brokatem, a i tak mi zostawał paskudnie na pazurkach ale pomysł z robieniem linii C patyczkiem jest genialny spróbuję jutro na siostrze. Dziękuję
    Jak to wygląda? Bardzo źle jest?

  23. #523
    Wczytuje się Avatar Butterfly2606
    Zarejestrowany
    Jul 2011
    Skąd
    Gorzów Wlkp
    Postów
    22

    Domyślnie Odp: Mój pierwszy raz

    Mój pierwszy raz.. był jeszcze przed kursem.. najpierw chciałam zobaczyc czy mi sie spodoba paznokcie były fatalne i trzymały się kilka dni hehe
    teraz jest juz troche lepiej.. chociaż wprawy jeszcze nie mam..

  24. #524
    VIP Avatar natalia268
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    7 165

    Domyślnie Odp: Mój pierwszy raz

    Julie moze będzie lepiej jak wstawisz kolejne pazurki do tego tematu : http://forum.wzorki.info/zdjecia-paz...paznokcia.html Wtedy ocenimy
    Tylko pamiętaj o zdjęciach z każdego profilu !

    ________________________________________


  25. #525
    Naczelny Grafik Forumowy Avatar rudzia1985
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Skąd
    Niemcy
    Postów
    5 853

    Domyślnie Odp: Mój pierwszy raz

    Julie jak na moje to bedziesz musiala troszke czasu poswiecic
    Pazurki nie sa najlepszej budowy, koncoweczka jest za prosto, bardziej staraj sie usmiechac, sa plasciutkie, nie ma zadnych krzywizn ale...
    Poczatki sa zawsze trudne, takze glowa do gory i cwicz bo to najlepsze rozwiazanie
    Agnieszka

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Witam wszystkich
    By Kamis in forum Przywitaj się
    Odpowiedzi: 5739
    Ostatni post / autor: 02-09-2018, 12:11

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •