Strona 10 z 73 PierwszyPierwszy ... 678910111213142060 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki 226 do 250 z 1819

Temat: Polecane / Nie polecane produkty do stylizacji rzęs (rzęsy, kleje itd)

  1. #226
    Totalna maniaczka Avatar Zuuzaneczka
    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    1 055

    Domyślnie Odp: Polecane / nie polecane produkty do stylizacji rzęs (rzęsy, kleje itd)

    Marchewkowy, boska kolekcja klejów a ja się cieszyłam, że mam u siebie "aż" 3 (Ultra+ z SL, Ultra+ z Noble i D+ z Noble) a co do nieprawidłowości w zamówieniu to też uważam, że najlepiej zwrócić się do sprzedawcy z reklamacją niż pisać na forum swoje żale z nieskrywaną złośliwością...

  2. #227
    Kosmetyczka Avatar Askar
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Skąd
    Bydgoszcz
    Postów
    1 435

    Domyślnie Odp: Polecane / nie polecane produkty do stylizacji rzęs (rzęsy, kleje itd)

    Ja akurat raczkuję w rzęsach i być może moja opinia nie będzie tu tak ważna, jak koleżanek bardziej doświadczonych, ale popieram zdanie, że takie sprawy załatwia się prywatnie. Ewentualnie jeśli firma "leci sobie w kulki" i ma gdzieś nasze problemy można zapytać na forum, bo przecież czasami błędy każdemu się zdarzają...
    Nie miałam jeszcze okazji kupować innych firm, ale przy Evo mi dobrze i na razie nie zmienię
    Kalorie to małe stworki, które mieszkają w szafie i w nocy zwężają ci sukienki.

  3. #228
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Feb 2012
    Postów
    6

    Domyślnie Odp: Polecane / nie polecane produkty do stylizacji rzęs (rzęsy, kleje itd)

    Ehhhhhhhhhh widze, że zabolało..., a przecież sama nazwa wątku
    Polecane / nie polecane produkty do stylizacji rzęs (rzęsy, kleje itd) świadczy o tym, że mam prawo do własnej opinii i mam prawo NIE POLECAĆ HS5 od Evo, czyż nieKura, dziwie się, że napisałaś mi tak obszerną notkę, dość uszczypliwą, a na pierwszej stronie tegoż wątku, wpisałaś żeby nie zamawiać z abc nails (i innych firm), czy jak to tam, że to Chiny i inne bzdury,( a jakbyś nie wiedziała nawet Secret Lashes rzęsy produkuje w Chinach, w Pakistanie pęsety itp, Wasz klej jest z Korei......)hmmmm hipokryzja, to pogratuluj sobie też "uczciwej konkurencji". nikt mi tu nie przyzna racji, bo jestem tu sama, ale Ty chyba wiesz, że ok nie jesteś. Nie mam nic wspólnego z NL, oprócz tego, że jestem teraz ich klientką, chciałam jak i Wy wyrazić zdanie o produkcie, który był wg mnie i moich klientek kiepski (każda wiedziała, że zmieniłam klej wcześniejszy był z SL). Foty rzęs może później, teraz i tak mnie zjedziecie, skoro takie rządzą tu zasady "uczciwej konkurencji" pozdrawiam

  4. #229
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Postów
    8

    Domyślnie Odp: Polecane / nie polecane produkty do stylizacji rzęs (rzęsy, kleje itd)

    Zgadzam się i ja z tym że post bardzo nie na miejscu. Cokolwiek kupujemy (nie tylko do rzęs ) może w wyniku niezamierzonym i niezależnym od sprzedawcy być wadliwe. Przecież to się zdarza nawet przy zakupach sprzętu elektronicznego , żywności , ubrań etc... Ale każdy chyba reklamuje to u sprzedawcy dając mu szanse na rekompensatę , no chyba że faktycznie chcemy złośliwie wprowadzić pod skargą antyreklamę to piszemy takiego posta . Tak ja to interpretuje bo dopiero zaczynam testować rzęsy różnych firm wiec stronnicza być nie mogę. Ale nie biorę pod uwagę takich wpisów.

  5. #230
    Szkoleniowiec Avatar marchewkowy_las
    Zarejestrowany
    Dec 2011
    Skąd
    Kobyłka koło Warszawy
    Postów
    903

    Domyślnie Odp: Polecane / nie polecane produkty do stylizacji rzęs (rzęsy, kleje itd)

    Kasiaczesc, twoje posty jak najbardziej na miejscu i w dobrym wątku. masz rację, tu się wymieniamy doświadczeniem, polecamy, albo nie polecamy produktów. ty nie polecasz Hs-5 z Evo, oczywiście, masz do tego prawo. ja mam ostatni klej NobleLashes z datą produkcji "0602012" to chyba też 06 2012
    akurat ja nie widzę różnicy pomiędzy firmami, bo tak samo się rzęski trzymają. aczkolwiek mam jedną dziewczynę, której się nie trzymają rzęsy na żadnym kleju, (jak to mnie frustruje ).
    może trafiłaś na pechową buteleczkę, albo warunki nie sprzyjały klejeniu (dzikakura pięknie je wymieniła). a o ile się nie mylę, Magnitica też miała kleje i HS-5 i HS-4.
    a dlaczego rzuciłyśmy się na Cibie? a dlatego, że sugerujesz, że dziewczyny z Evo oszukują i odklejają etykiety, a my, czyli stylistki, jesteśmy oszukiwane. no i każdy broni swojej dumy.

    ja uwielbiam oglądać wasze prace, nawet trudne początki, dlatego i na twoje prace, Kasiaczesc, czekam, mam nadzieję, że nie masz nam za złe
    zapraszam na mojego bloga: http://stylistkarzes.blogspot.com/


  6. #231
    Szkoleniowiec Avatar Agnieszka Praska
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Częstochowa
    Postów
    2 834

    Domyślnie Odp: Polecane / nie polecane produkty do stylizacji rzęs (rzęsy, kleje itd)

    z moich doswiadczen wynika ze hs5 to najbardziej kaprysny klej na rynkuale i tak go kocham
    mozecie mi uwiezyc kleje nawet do 8 stylizacji dziennie, w salonie mam caly czas otwarte okno i inaczej klei rano inaczej w poludnie a jeszcze inaczej wieczorem
    w poludnie kiedy jest najwyzsza temp zazwyczje biore u+ bo do hs5 nerwow nie mam on bardzo upalow nie lubi
    dodam jeszcze ze cudownie klei jak mam wlaczony delikatnie wiatrak w salonie i to mu najbardziej sluzy, musze pomyslec nad takim patentem w zime jakis malutki wiatraczek do lampy lupy przymocowac

    Kasiaszesc szczerze ci powiem ze kleje od bardzooo dawna na evo i nigdy takich problemow nie mialam, kleje trzymam w lodowce i do ostatniej kropli sa super reklamacje zawsze zalatwiam przez tel lub mail chyba ze firma olewa i mnie wkurzy to smaruje posta na forum zaloze sie ze nawet do kurki nie dzownilas
    co do abc przeczytaj uwaznie co pisalysmy o ich produktach rzesy jak na syntetyki tragiczne nie sa, ale tez szalu nie ma dupy nie urywa, nie trzymaja zadnej rozmiarowki rzesy z abc 12mm odpowiada chyba 16mm, kurcze ja nawet takich dlugich rzes nie uzywam zeby porownac
    w obecnym swiecie trzeba zdawac sobie sprawe ze wszystko jest made in china nawet jak pisze ze pochodzi z ue czy usa to i tak jest made in china tylko jest przepakowane w ww krajach

    Lash&Brow Instructor Agnieszka Praska
    Akademia Stylizacji Obsesja

    Centrum Szkoleniowe

  7. #232
    Kosmetyczka Avatar Askar
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Skąd
    Bydgoszcz
    Postów
    1 435

    Domyślnie Odp: Polecane / nie polecane produkty do stylizacji rzęs (rzęsy, kleje itd)

    Kasiaczesc nam wszystkim chodzi o to, że nawet jeśli czegoś nie polecasz, to najpierw powinnaś działać u podstaw problemu, czyli sprzedającego. Dałaś nam jasno do zrozumienia, to co wszystkie świetnie odczytałyśmy (tu popieram Marchewkowy). Kura i Edyta są na tym forum od bardzo dawna, pewnego dnia postanowiły stworzyć własną firmą zajmującą się artykułami rzęsowymi i naprawdę wielką głupotą byłoby z ich strony niepolecanie czegoś od danego sprzedawcy a sprzedawanie tego samego szajsu u siebie. W końcu każdy ich klient zauważyłby, że coś tu nie tak... Dziewczyny z Evo były tak naprawdę "prekursorkami" w temacie rzęs i nawet jeśli Kura napisała coś o danej firmie niepochlebnie, to raczej nie złośliwie
    Nie jedna z forumowiczek wytknęła dziewczynom z Evo, że głównie reklamują swoje produkty,a nie inne, ale co w tym dziwnego? Zwyczajna konkurencja i walka o klienta (w moim przekonaniu całkiem uczciwa). Zresztą przeczytaj dokładnie wszystkie posty w tym temacie, to na pewno znajdziesz też wypowiedzi Evoskich lasek,które może nie polecają, ale potwierdzają dobrą jakość produktów z innych firm.

    Po drugie (Kura i Edytakon nie czytać tego!)
    Kod:
    Treść została ukryta, zaloguj się lub zarejestruj jeśli jeszcze nie masz konta aby zobaczyć treść
    Kalorie to małe stworki, które mieszkają w szafie i w nocy zwężają ci sukienki.

  8. #233
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Feb 2012
    Postów
    6

    Domyślnie Odp: Polecane / nie polecane produkty do stylizacji rzęs (rzęsy, kleje itd)

    Marchewkowy dziękuję, że jako jedyna nie chciałaś mne zjeść doszczętnie uwierzcie, jestem daleka od krytyki tuż po pierwszym wypróbowaniu jakiegoś produktu, wiadomo, ale kiedy klej kupiłam trzeci raz to się troszkę wkurzyłam. odbierałam go sama, chowając go nawet w torbę do przetrzymywania szczepionek, żeby mu temp. nie zaszkodziła i nadal był kiepski po jakimś czasie. Z NL zamówiłam, jechał z Krakowa i jest cudny. zirytowało mnie to, że na hs5 Evoskim na żadnej buteleczce nie było daty produkcji, a numer seryjny mi nic nie mówi. ( a właściwie to dlaczego nie ma nic o składzie, ani tej daty?przecież klientka zawsze może o to zapytać..pyt. do Kury) 100zł wpakowane w śmietnik. Nienawidzę być oszukiwana, a tak się poczułam, gdybym zadzwoniła z reklamacją, założę się, że dziewczyny już by mi "udowodniły", że źle przechowywany, bądź: to te upałyPieniążki wolę wydać na synka dlatego przeszłam na NL, a i chciałam dać gdzieś upust swoim emocjom hoho

  9. #234
    Szkoleniowiec Avatar dzikakura
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Gdynia
    Postów
    2 793

    Domyślnie Odp: Polecane / nie polecane produkty do stylizacji rzęs (rzęsy, kleje itd)

    Kasiaszesc-słowo oszustwo to cięzkie słowo, a Ty go nadal używasz z uporem godnym lepszej sprawy. Mój post nie był uszczypliwy tylko dobitny.
    Nic nie zrywamy, nic nie przeklejamy, nic nie zdrapujemy, nie otwieramy też klejów i nie wylewamy z każdego do użytku własnego ani kropli
    Jeszcze raz powtarzam, datę przydatności nakleja samo Noble, a nie producent.
    Nie polecam nadal rzęs z abc- bo są sztywne niefajne i jak napisała agulusia nie wiadomo tak naprawdę jaki to rozmiar. Ale nie knuję też intryg nie polecając rzęs z abc, a polecając z firmy bcd czy jakiejs innej jeśli wiem, że to są te same rzęsy. Czułaś się oszukana mówisz? To się dzwoni do nas i pyta co się dzieje, problem staramy się wyjaśnić.

    Dlaczego zakładasz, że odesłałybyśmy Cie do wszystkich świętych?
    Najlepiej obsmarować anonimowo bo przecież nikt z imienia i nazwiska Cię nie zna więc. . można sobie pohasać))) nazywam się Bożena Golanowska, a Ty jeśli chcesz, możesz mi podać swoje dane na PW, jeśli składałaś zamówienie jak mówisz trzy razy i kupowałaś hs5 będziemy Cię mieć w bazie i postaramy się zrekompensować Ci straty.
    Skład możemy przysłać na maila również ilościowy jeśli któraś z Was zażada takowego, dysponujemy tzw MSDS-ami, szczegółowymi zestawieniami co jest w danym produkcie i ile tego jest.

    Nie znajdziesz u nas kłamstw typu: rzęsy z norek , ktore w opisach powtarzaja się jak mantra
    ( u nas rzęsy z norek są użyte tylko w tytule i cudzysłowiu, bo takiej nazwy uzywa producent, czy rzęsy jedwabne bez cudzysłowia-spojrz na firmę, którą polecasz jakie kocopoły wypisują. - choć nie mam zamiaru jej szkalować, bo niech sobie działają jak chcą.

    My nie przekonujemy nikogo, że czarne jest białe

    oczywiście masz rację, wyprodukujemy sobie naklejki z datą przydatności, bo klient ma oczywiście prawo wiedzieć do kiedy ważny jest produkt. Będziemy siedzieć i zawijać w sreberka, kupimy pięc tysięcy klejów, a potem przekleimy naklejki po 4 miesiącach tego co się nie sprzedało, bo i tak się klient nie pozna, bo to co napisane to prawda- celowo przekoloryzowuję, żebyś zdała sobie sprawę z mechanizmów jakie rządzą bądź mogą rządzić tą datą ważności. I uprzedzam zarzut, nie mówię, że robi tak Noble Lashes. Szanuję każdą konkurencję- tak już mam.

    P.S. Fraza "chiński towar" niestety tak się utarło jest synonimem byle jakiej masówki i... oczywiście nadal czekamy na zdjęcia prac.
    I przestań już nas nazywać oszustkami, bo to nie uchodzi...nieelegancko Gdybyśmy chciały oszukiwać klientki to może byśmy otworzyły firmę typu piramida finansowa, albo sieć tanich linii lotniczych, a nie malutki sklepik z rzęsami.

    pozdrawiam

    Kura praktyk
    Ostatnio edytowane przez dzikakura ; 27-08-2012 o 23:02

  10. #235
    Rozkręcanko Avatar kamzu
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Skąd
    Lubin - Dolny Śląsk
    Postów
    94

    Domyślnie Odp: Polecane / nie polecane produkty do stylizacji rzęs (rzęsy, kleje itd)

    Ostanio nie mam dnia bez klejenia, i kocham hs5 z Evo i koniec

    Zmieniając temat, dziewczyny nie bolą was nadgarski, może ja coś żle robie, w sensie zle trzymam ręce, ale tak mnie boli lewy nadgarstek, ze nie daje sobie z tym rady, macie jakieś porady jak tego uniknąć

  11. #236
    Szkoleniowiec Avatar dzikakura
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Gdynia
    Postów
    2 793

    Domyślnie Odp: Polecane / nie polecane produkty do stylizacji rzęs (rzęsy, kleje itd)

    kamzu to nie tuuuu chyba, choc nie wiem gdzie mozna pisać o nadgarstkach

    Może zacznij opierać lewą rekę na czole ofiary To nie żart to pomaga. Moze operujesz pincetą w powietrzu nie zdając sobie z tego sprawy? Zaobserwuj siebie samą

    Możesz cierpieć na tzw cieśń nadgarstka, choć to choroba przypisywana bardziej stylistkom paznokci, a etąnie rzęsowym, ale może masz predyspozycje i Twoje ścięgna nie wytrzymują napięcia. staraj się rozluźniać nadgarstek co jakiś czas w trakcie stylizacji zwieszając lewą rękę wzdłuż ciała z wyprostowanymi palcami, no jakoś tak to szło

    pozdrawiam

    Kura ze szwankującym nadgarstkiem prawym

  12. #237
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Feb 2012
    Postów
    6

    Domyślnie Odp: Polecane / nie polecane produkty do stylizacji rzęs (rzęsy, kleje itd)

    Napisałam, że poczułam się oszukana, a co za tym idzie jest to subiektywne odczucie, które nie świadczy o tym, że nazywam Was oszustkami..ale to tylko tak na marginesie. Widzisz nie chciałam rozpętać wojny, ale skoro Wy komentujecie (założę się, że bez skarg i zażaleń prywatnych w stronę producenta) inne firmy typu to nieszczęsne abc, to dlaczego ja nie mogęforuum nie jest Waszą prywatną stroną na której obsmarowałabym Was, bo to uważam jest niegrzeczne i jak mówisz "nieeleganckie" ale to jest forum publiczne, na którym jak i Ty mam prawo napisać, że NIE POLECAM danego produktu, bo się na nim zawiodłam, sam tytuł wątku o tym świadczy. To nie jest Wasz azyl, na któym możecie czuć się bezpiecznie, gdyż mają do niego dostęp także te niezadowolone klientki i otwierając firmę powinnaś się z tym liczyć, a nie atakować mnie samą, jedną biedną,(hihi) mając za sobą całą armię stylistek, tylko dlatego, że siedzisz tu od dawna i udzielasz bezcennych porad, z których sama ( przyznam się) nieraz korzystałam, za co Tobie teraz dziękuję. Tak, że czasami krytykę też należy przyjąc z pokorą.

    ps. jeśli jeszcze ktoś mnie poinstruuje jak dodać fotki, to to zrobię

  13. #238
    Szkoleniowiec Avatar Mysiaczeq
    Zarejestrowany
    Feb 2012
    Skąd
    Białystok
    Postów
    727

    Domyślnie Odp: Polecane / nie polecane produkty do stylizacji rzęs (rzęsy, kleje itd)

    http://forum.wzorki.info/uwagi-o-for...iadomosci.html tu masz link do filmiku. Wstawiaj w galerię zdjęc i komentarzy

  14. #239
    Rozkręcanko Avatar kamzu
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Skąd
    Lubin - Dolny Śląsk
    Postów
    94

    Domyślnie Odp: Polecane / nie polecane produkty do stylizacji rzęs (rzęsy, kleje itd)

    Cytat Napisał dzikakura Zobacz post
    kamzu to nie tuuuu chyba, choc nie wiem gdzie mozna pisać o nadgarstkach

    Może zacznij opierać lewą rekę na czole ofiary To nie żart to pomaga. Moze operujesz pincetą w powietrzu nie zdając sobie z tego sprawy? Zaobserwuj siebie samą

    Możesz cierpieć na tzw cieśń nadgarstka, choć to choroba przypisywana bardziej stylistkom paznokci, a etąnie rzęsowym, ale może masz predyspozycje i Twoje ścięgna nie wytrzymują napięcia. staraj się rozluźniać nadgarstek co jakiś czas w trakcie stylizacji zwieszając lewą rękę wzdłuż ciała z wyprostowanymi palcami, no jakoś tak to szło

    pozdrawiam

    Kura ze szwankującym nadgarstkiem prawym
    No właśnie nie wiedziałam gdzie napisać o nadgarstkach
    o trzymaniu nadgarstków na czole klientki słyszałam już na szkoleniu z nouvelu lashes ale ja tak nie umiem, bo niby jak zrobić zewnętrzny kącik oko lewego trzymająć rece na czole robiąc dzisiejsze rzęski zauważyłam ze właśnie przy zewnętrznym lewym kąciku najbardziej wiginam ręke w taki pałą - ^- i chyba z tąt ten ból. Dzisiaj dołożyłam sobie trzy stylizacje więc ręka boli straszniekupiłam maść i opaske uciskową ale nie wiele to daje
    Kurko- może się wymienimy nadgarskami u mnie odpocznie twój prawy a u ciebie mój lewy

  15. #240
    Szkoleniowiec Avatar dzikakura
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Gdynia
    Postów
    2 793

    Domyślnie Odp: Polecane / nie polecane produkty do stylizacji rzęs (rzęsy, kleje itd)

    kasiaszesc- Ty nie chcesz rekompensaty, Ty chcesz poprawić sobie nastrój kochana. I masz krew na zębach, niezadowolony klient chciałby zadośćuczynienia, a ja oczywiście Twojego nazwiska na PW nie dostałam, aby sprawdzić te 3 kleje kupowane u nas w sklepie
    Masz lekko pieniackie zapędy, a ja pieniaczy nie biorę poważnie.
    Myślę, że dalsza dyskusja w temacie "czyje prawdziwsze" jest bezsensowna. Ucinam temat, bo wolę atmosferę uwielbienia,którą Ty gardzisz, aniżeli podnoszenia kosy niczym pędzący rozszalały chłop Jakub Szela
    Z tego to forum jest znane, że panuje tu lekko rodzinna atmosfera a nie taka pt "czyje na wierzchu" i nich tak zostanie.

    kamzu- ja się z chęcią wymienię, może chcesz mój kręgosłup w gratisie?
    Ostatnio edytowane przez dzikakura ; 29-08-2012 o 07:21

  16. #241
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Feb 2012
    Postów
    6

    Domyślnie Odp: Polecane / nie polecane produkty do stylizacji rzęs (rzęsy, kleje itd)

    Dziękuję za te dalekie od ideału, obraźliwe metafory. Zostawiam Ciebie w krainie samouwielbienia. Jedno Ci powiem nie wykurzysz mnie stąd hihi ząbki mam białe, jedyny nalot tworzy szczerość, która jak widać Tobie nieziemsko przeszkadzanazwiska nie podałam, bo nigdy się nim nie posługiwałam zamawiając klej. Dzwoniłam do Pani Edyty, umawiałam się na godzinę i jechałam odebrać do Lubonia, gdybyś wychyliła się trochę poza koniuszek swojego nosa wiedziałabyś, bo pisałam o tym no nic, to tyle

  17. #242
    Szkoleniowiec Avatar edytakon
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Postów
    1 467

    Domyślnie Odp: Polecane / nie polecane produkty do stylizacji rzęs (rzęsy, kleje itd)

    Tymbardziej Kasiu powinnas dac znac mnie skoro to ze mna mialas kontakt.
    I skoro widzialas ze z naszym klejem cos nie tak to dlaczego zamowilas az 3? Gdybym ja byla niezadowolona wiecej nie pojawilabym sie u sprzedawcy. Wystarczylo przy ktoryms razie powiedziec ze cos sie dzieje i co to moze byc a nie oskarżaz bezpodstawnie na forum.
    To nic wydaje mi sie ze ta dyskusja jest kompletnie bezsensowna
    zapraszam na swojego mini bloga
    http://www.edytakon.pinger.pl

    oraz na stronkę

  18. #243
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Aug 2012
    Postów
    5

    Domyślnie Odp: Polecane / nie polecane produkty do stylizacji rzęs (rzęsy, kleje itd)

    ja też raczkuję jeśli chodzi o stylizację rzęs, zazwyczaj korzystałam z pomocy koleżanki, ale teraz sama postanowiłam się tym zainteresować , zazwyczaj miałam przedłużane rzęsy , rzęsami z włosia norek, natomiast jeśli chodzi o kleje , to uważam, że klej New Advanced do oczu wrażliwych jest bardzo fajny, a w jakim sklepie kupujecie, bo ja na razie zaopatruję się w sklepie mink-lashes.pl


  19. #244
    No to..wpadłam Avatar Sindi89
    Zarejestrowany
    Mar 2012
    Skąd
    Mysłowice
    Postów
    137

    Domyślnie Odp: Polecane / nie polecane produkty do stylizacji rzęs (rzęsy, kleje itd)

    Czesc dziewczyny dopiero zdałam kurs stylizacji rzęs i chcialam Was zapytac co o tym zestawie sądzicie? Czy na poczatek wystarczy ? Jaka to jest firma itp...same wiecie,a jesli zestaw jest do kitu to zaproponujcie cos co mogę zakupić. z góry dziekuje za pomoc kuferek brillant 100 elementów + duży kufer (2593439622) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

  20. #245
    Szkoleniowiec Avatar Mysiaczeq
    Zarejestrowany
    Feb 2012
    Skąd
    Białystok
    Postów
    727

    Domyślnie Odp: Polecane / nie polecane produkty do stylizacji rzęs (rzęsy, kleje itd)

    yyy ja bym nie brala, chinszczyzna traci, potem przyjdzie Ci klientka i powie ze odpada albo oczy wyżera, tez szukalam na poczatku na allegro i bralam to pod uwage, a potem zaczelam czytac opinie o produktach, lepiej skompletowac zestaw samemu, poza tym po co komu az tyle rodzajow kamieni?

  21. #246
    Szkoleniowiec Avatar Izi
    Zarejestrowany
    Jul 2012
    Skąd
    mazowieckie
    Postów
    594

    Domyślnie Odp: Polecane / nie polecane produkty do stylizacji rzęs (rzęsy, kleje itd)

    Misiaczeq też zwróciłam uwagę na te kamienie

    Ja na początku zakupiłam kuferek a potem plułam sobie w brodę. Masę przedmiotów nie wykorzystałam a mimo że taniej to i tak musiałam za nie zapłacić.
    Sindi taka masa rzęs za taką kwotę mówi sama za siebie. Misiaczeq ma rację że lepiej samemu sobie skompletować swój zestawik, potem stopniowo dokupujesz to czego Ci brakuje albo co "schodzi" Ci w największej ilości.

  22. #247
    Szkoleniowiec Avatar Nysza
    Zarejestrowany
    Oct 2010
    Skąd
    Katowice/Kraków/Zabrze
    Postów
    1 037

    Domyślnie Odp: Polecane / nie polecane produkty do stylizacji rzęs (rzęsy, kleje itd)

    Sindi89 omijaj z daleka takie " super okazje" stracisz tylko kasę i zrazisz niską jakością produktów swoje przyszłe klientki
    lepiej kuferek skompletować sobie samemu ...
    albo przyjedź do nas do Zabrza na bezpłatny pokaz stylizacji rzęs 24.09.
    i pomożemy Ci dobrać zestaw startowy

    www.nailscompany.pl

    Zapraszam na mój profil na FB https://www.facebook.com/evahll

  23. #248
    No to..wpadłam Avatar Sindi89
    Zarejestrowany
    Mar 2012
    Skąd
    Mysłowice
    Postów
    137

    Domyślnie Odp: Polecane / nie polecane produkty do stylizacji rzęs (rzęsy, kleje itd)

    Dziekuje dziewczyny za odpowiedzi i Nyszy za zaproszenie ,możliwe ze się zjawie bo chciałabym profesjonalnie podejsc do klientek...a dopiero zaczynam przygodę z rzęskami...Naczytałam się juz mase opini na róznych forach i zielona jestem bo nie ukrywam jak to pewnie kazda początkująca nie chcę wydawac kolosalnej kwoty na sprzęt bo tez niewiem jak będzie wyglądać zapotrzebowanie..szkolenie mialam na firmie SECRET LASHES i Black LASHES , narazie mam sporo chętnych osób tylko brak kompletu do aplikacji .Jestem troszkę zagubiona co gdzie wybrać bo tez nie chcę przepłacić a znam to sama na sobie gdyż wiem jakie byly moje początki z paznokciami a jak to wygląda teraz...gdy juz jestem obcykana i wiem gdzie co i jak na co i po co) hehe..Fajnie ze jesteście

    ---------- Dodano o godzinie 20:18 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 19:58 ----------

    Cytat Napisał Nysza Zobacz post
    Sindi89 omijaj z daleka takie " super okazje" stracisz tylko kasę i zrazisz niską jakością produktów swoje przyszłe klientki
    lepiej kuferek skompletować sobie samemu ...
    albo przyjedź do nas do Zabrza na bezpłatny pokaz stylizacji rzęs 24.09.
    i pomożemy Ci dobrać zestaw startowy
    rozumiem ze się kochana pomyliłas i z rzęskami pokaz jest 21 jak poniżej ;-))

  24. #249
    Szkoleniowiec Avatar Izi
    Zarejestrowany
    Jul 2012
    Skąd
    mazowieckie
    Postów
    594

    Domyślnie Odp: Polecane / nie polecane produkty do stylizacji rzęs (rzęsy, kleje itd)

    Sindi poczytaj sobie jeszcze tutaj
    http://forum.wzorki.info/rzesy/8409-...-poczatek.html


  25. #250
    Nałogowiec Avatar tomaszka
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    LUBLIN
    Postów
    359

    Domyślnie Odp: Polecane / nie polecane produkty do stylizacji rzęs (rzęsy, kleje itd)

    Patrzę na ten zestaw i patrzę i nie widzę ni w ząb jaka to firma wypuściła rzęsy z lisa
    Profesjonalne artykuły do stylizacji paznokci. Dystrybutor SUN FLOWER, EVERSHINE. Artykuły do przedłużania rzęs - NOBLE LASHES.
    LUBLIN UL. LUBARTOWSKA 47.
    DLA FORUMOWICZEK 2% RABATU. TEL. 515 292 993.
    F: http://www.facebook.com/pages/Styliz...83661101693490

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Śląsk szkolenie/doszkolenie Evo
    By Agnieszka Praska in forum Szkolenia i warsztaty
    Odpowiedzi: 27
    Ostatni post / autor: 13-10-2014, 08:58
  2. Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 26-02-2014, 11:50
  3. Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 19-03-2013, 09:20
  4. Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 06-02-2013, 11:25

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •