Strona 33 z 156 PierwszyPierwszy ... 232930313233343536374383133 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki 801 do 825 z 3889

Temat: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

  1. #801
    Szkoleniowiec Avatar Izi
    Zarejestrowany
    Jul 2012
    Skąd
    mazowieckie
    Postów
    594

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs 1:1 - wątek ogólny cz.2

    Podejrzewam że wszystkie firmy (choć mogę się mylić), które mają go w swojej ofercie biorą go i tak od jednego dostawcy Ja osobiście kupuje go w EVO nie chciałabym robić tu reklamy, ale dziewczyny są z tego forum i zawsze można coś podpytać na bieżąco, szybko wysyłają zamówiony towar i nigdy nie miałam z nimi problemów. Co do obsługi w SL to mam swoje zdanie. Jak nie zadzwonisz ze 3 razy chociaż to możesz zapomnieć o przesyłce. Moja osobista stylistka do której dreptam co 3 tydzień też przeszła z U+ na HS-5 i jest zadowolona. Nigdy nie pytałam od kiedy klei ale napeno ponad 5 lat więc ma trochę więcej doświadczenia ode mnie i skoro jej też podpasował to tylko uświadamia mnie w tym że to był dobry wybór. Kleje są w małych pojemnościach więc nie wyda się majątku a sprawdzić zawsze warto Poczytaj sobie jeszcze w wątku Polecane/niepolecane produkty do przedłużania rzęs (czy jakoś tak) tam znajdziesz więcej opinii na temat klei.

    O tutaj: http://forum.wzorki.info/rzesy/8410-...kleje-itd.html
    Ostatnio edytowane przez Izi ; 16-11-2012 o 15:44 Powód: dodanie linku

  2. #802
    Szkoleniowiec Avatar dzikakura
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Gdynia
    Postów
    2 793

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs 1:1 - wątek ogólny cz.2

    A wiecie dziewczęta, ze rozszalał się nowy trend. Może nie jest nowy, ale ja odczułam, khem.. wysyp... Otóz teraz niektore "stylistki" Kleją kępki na klej do rzęs, a nie do kępek, trzyma się to cholerstwo jak przyspawane, i babiny chodzą z tym po trzy, cztery tygodnie, aż im wiecheć nie wyrwie się razem z naturalnymi, mam tu zdjęcie ofiary, widać pojedyńcze dorosłe rzesy na oku (soory za jakośc foty), reszta rzęs to odrastające baby lashes niestety

  3. #803
    Szkoleniowiec Avatar marchewkowy_las
    Zarejestrowany
    Dec 2011
    Skąd
    Kobyłka koło Warszawy
    Postów
    903

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs 1:1 - wątek ogólny cz.2

    niektóre dziewczyny same aplikują sobie kępki na taki klej, bo jest łatwo dostępny. dlatego uważam, że profesjonalne produkty dla przedłużania rzęs powinno się sprzedawać tylko przeszkolonym osobom.
    zapraszam na mojego bloga: http://stylistkarzes.blogspot.com/


  4. #804
    No to..wpadłam Avatar monia_sc
    Zarejestrowany
    Jul 2011
    Skąd
    Sosnowiec
    Postów
    159

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs 1:1 - wątek ogólny cz.2

    Nie wiem czy nadaje sie to na nowy wątek, jeśli tak to proszę o admina o przeniesienie Od paru miesięcy niosę się z zamiarem stworzenia albumu ze zdjęciami rzęs. Uważam że taki album jest lepszą reklama niż rozdawanie wizytówek, blogi itd Okazało się że nie jest łatwo taki album stworzyć...przynajmniej dla mnie. Jak wiecie ja zdjęcia przerabiam, wycinam fragmenty oczu przed i po i je łącze. Robię to w taki sposób: zdjęcia z aparatu w dużej rozdzielczości zrzucam na pulpit. Zmniejszam je za pomocą programu outlook(zaznaczam te zdjęcia w dużej rozdzielczości-->wyślij do adresat poczty. Otwiera sie okno z załączonymi zdjęciami i te zdjęcia przeciągam do nowego folderu, zdjęcia sa już zmniejszone). Potem zdjęcia które mnie interesują otwieram za pomocą windosowskiego painta. Zaznaczam prostokątny fragment oczu, kopiuje i wrzucam do nowego okna painta. Potem robię tak z drugim zdjęciem i dokladam je do tego pierwszego. Potem znak wodny za pomoca photoshopa(jakby kogos interesowało to moge napisać jak to robię). Zapisuje i jest wszystko fajnie. Zdjęcia nadają się na blog. Znalazłam oferte na allegro wywoływania zdjęć ale pan mnie oświecil że takie zdjęcia nie przejdą, nie da się ich wywołać bo ich rozdzielczość jest zbyt mała. Problem polega na tym że nie potrafię wyciąć zdjęć żadnym innym programem niż paintem, a kiedy otwieram paintem zdjęcie w pełnej rozdzielczości to jest ono tak duże że nie potrafię go zaznaczyć(lupa działa tylko w jedną stronę-powiększa)-dlatego je zmniejszam. Nie jestem jakaś mega mądra w sprawach komputerowych, więc zwracam się do Was z góry dziękuję za ewentualne zainteresowanie tematem

  5. #805
    Szkoleniowiec Avatar marchewkowy_las
    Zarejestrowany
    Dec 2011
    Skąd
    Kobyłka koło Warszawy
    Postów
    903

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs 1:1 - wątek ogólny cz.2

    mania, spróbuj otworzyć za pomocą Microsoft Office Picture Manager (powinnaś mieć w pakiecie Office). dzięki temu programowi możesz skompresować zdjęcia, albo podciąć do odpowiedniego fragmentu nie tracąc jakości, czyli pracując na zdjęciu w dużej rozdzielczości.
    zapraszam na mojego bloga: http://stylistkarzes.blogspot.com/


  6. #806
    Szkoleniowiec Avatar Agnieszka Praska
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Częstochowa
    Postów
    2 834

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs 1:1 - wątek ogólny cz.2

    ja kadruje w corelu, zdjecie nie traci na jakosci i pozostaje w duzej rozdzielczosci, pozniej na strone czy formu zmniejszam jednek oryginaly zawsze zostawiam nie zmi\niejszone wlasnie do wywolania

    Lash&Brow Instructor Agnieszka Praska
    Akademia Stylizacji Obsesja

    Centrum Szkoleniowe

  7. #807
    Szkoleniowiec Avatar edytakon
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Postów
    1 467

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs 1:1 - wątek ogólny cz.2

    W Picassie chyba tez jest taka opcja, nawet kolazu wiec tez byloby ladnie i w dobrej rozdzielczosci
    zapraszam na swojego mini bloga
    http://www.edytakon.pinger.pl

    oraz na stronkę

  8. #808
    Szkoleniowiec Avatar nadiuszka
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    Wrocław
    Postów
    752

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs 1:1 - wątek ogólny cz.2

    Monia, a czemu by nie spróbować opanować chociaż podstaw PhotoShopa?
    Naprawdę nie zajmie to wiele czasu a zawsze Ci się ten czas zwróci podczas obróbki zdjęć.


    Zapraszam do mojego rzęskowego świata
    http://lashstylist.blogspot.com
    ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    Najgłośniej szczekają kundle, wyciszenie i powściągliwość - oznaki rasy

  9. #809
    No to..wpadłam Avatar Joannah
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    Dania
    Postów
    227

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs 1:1 - wątek ogólny cz.2

    Ja tez bym zostala przy PShopie, zaoszczedzis mase czasu i wszystko bedziesz miala w schowku w programie, zamista wklejac, kopiowac, kadrowac w 3 innych.

  10. #810
    Wizażystka Avatar MM-makeup
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    Gdańsk
    Postów
    51

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs 1:1 - wątek ogólny cz.2

    Dzikakura, ja widziałam dzisiaj "świeżo zrobioną" kobitę, która miała właśnie przyklejone kępki na klej taki których używamy my, stylistki rzęs. Na jednym oku może z 10 kępek,poprzyklejane do skóry, ale kobita udawała, że to 1:1 Przecież to chyba gorsze w skutkach od blinka. Osobiście byłam przerażona ludzką głupotą, jak można coś takiego aplikować ludziom i jeszcze kasę za to brać.
    Ps. dzięki za dzisiejsze poranne porady

  11. #811
    Szkoleniowiec Avatar nadiuszka
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    Wrocław
    Postów
    752

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs 1:1 - wątek ogólny cz.2

    powiedzcie wy mi lepiej jak one ten numerek z kępkami na nasz klej robią? bo przyznaję się, raz zgrzeszyłam i też to uczyniłam (wstęp był taki że nie miałam jak po klej wyjść a jedna "specjalistka" mi klej do strip'ów kupiła. ale co tam, i tak moja wina)
    kępki kleiłam z odstępem i po kilku dniach prosiłam przyjść do zdjęcia.
    przyszła na następny, z uczuleniem... odechciało mi się takich eksperymentów na zawsze...


    Zapraszam do mojego rzęskowego świata
    http://lashstylist.blogspot.com
    ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    Najgłośniej szczekają kundle, wyciszenie i powściągliwość - oznaki rasy

  12. #812
    Szkoleniowiec Avatar Agnieszka Praska
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Częstochowa
    Postów
    2 834

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs 1:1 - wątek ogólny cz.2

    jak mam byc szczera to 2 razy spotkalam sie z czyms takim ze panie mialy wklejone kepki na klej do 1:1, ale co smieszniejsze one byly przekonane ze 1:1 mialy zrobione bo takie informacje dostaly od pani wykonujacej zabieg
    nie znaly sie i nie wiedzialy jak dobrze zrobione 1:1 ma wygladac, zaplacily za to cos 180zl
    przyszly na uzupelnienie 1:1 a ja na jednej widokdopiero po usunieciu kepek i zalozeniu 1:1 stwierdzila ze jednak jest roznica

    Lash&Brow Instructor Agnieszka Praska
    Akademia Stylizacji Obsesja

    Centrum Szkoleniowe

  13. #813
    No to..wpadłam Avatar monia_sc
    Zarejestrowany
    Jul 2011
    Skąd
    Sosnowiec
    Postów
    159

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs 1:1 - wątek ogólny cz.2

    Dzięki dziewczyny siedziałam do 3 rano i opanowałam te zdjęcia obrabiam za pomocą PS juz niedługo będę miec swój wymarzony album jeszcze raz dziekuje za motywacje

  14. #814
    Nałogowiec Avatar katiaa162
    Zarejestrowany
    Jul 2011
    Skąd
    Liverpool
    Postów
    524

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs 1:1 - wątek ogólny cz.2

    Dziewczyny zakupilam sobie kolorowe rzesy z noblelashes i rzesy brokatowe. Po otrzymaniu paczki zdalam sobie sprawe, ze nie mam kleju przezroczystego
    Kupilam klej z innej firmy, ale zasycha bardzo szybko na kamyczku Robi sie powloka i po 4 rzesach juz nie daje rady aplikowac wiecej..... ;/ Konsystencja gestego zelu do paznokci

    Czy to ma tak wygladac, czy klej jest zly Jakie kleje najlepsze do metody 1:1 przezroczysty?

  15. #815
    Szkoleniowiec Avatar edusia777
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Biała Podlaska
    Postów
    492

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs 1:1 - wątek ogólny cz.2

    co do tych kepek to mam jedna klientke co chodzila kiedys do innej "stylistki" i zawsze mi mowila ze tamta wlasnie jak uzupelnia 1:1 to wkleja kepki. nie chcialo mi sie w to wierzyc i patrzylam na to z przymruzeniem oka. teraz juz jej wierze ze to bylo mozliwe

  16. #816
    Szkoleniowiec Avatar dzikakura
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Gdynia
    Postów
    2 793

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs 1:1 - wątek ogólny cz.2

    MM-makepu przechero, a To Tyyyy byłasWiedziałam, że z forum, nie wiedziałam kto. Niech ci się kochanie dobrze klei i.. wyrywa.. z paska afkors

    Nadiuszka, no jak to jak, w 15 minut i nastepna Tasma pod oczy, zamknięte gały i .. zagęszczają, wyobrazam sobie jak taka ociekająca klejem kępa np 5 rzęs musi wygladać, bo moja Pani miala niedobitki kępek z 5 rzesek. Bo to ło, co ja spotkałam bardziej do rzes było nie do skóry. Eeee, trudno eksperymenty kosztują, choc dreszcz przechodzi oczywiscie, ja kiedyś "przepiłowałam" taśmą klientce rogówkę...

    katia- nie chcę być prorokiem, ale obawiam się, że Twój przezroczysty klej jest po prostu ... stary...Daltego ciągnie się i zastyga na szkle, a spróbuj użyć zwykłego czarnego kleju, kolorowe rzesy przyklejone czarnym klejem wyglądają w mojej opinii ładniej. Nie ma koloru od samej powieki, tylko w 2/3 wysokości. Większość klei kolor na czarnym.

    Agulusia, no bo najlatwiej wcisnac ciemnotę tym biednym babinom używając uczonych słów, nie?

    Edusia, nie ma rzeczy niemozliwych się okazuje, ja mam większosc czasu oczy okrągłe ze zdziwienia bo:
    jakim slepcem trzeba być aby umazać klejem całą twarz klientki (widzialam na wla:sne oczy Panią całą w czarnym kropach, broda, policzki, czoło)-ale nie żeby pojedyczne kropki, wygladała jakby miała piegi -albo
    Trzeba być jakims totalnym beztalenciem, aby posklejac tak rzesy, aby kleju na naturalnych rzesach bylo więcej niz rzes syntetycznych
    i tak dalej, i tak dalej
    Ostatnio edytowane przez dzikakura ; 19-11-2012 o 15:02

  17. #817
    Nałogowiec Avatar katiaa162
    Zarejestrowany
    Jul 2011
    Skąd
    Liverpool
    Postów
    524

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs 1:1 - wątek ogólny cz.2

    Kochana on nie jest stary bo go dopiero kupilam. Dostalam go i odrazu w ten sam dzien uzylam.... Mozecie mi polecic dobry klej do rzes przezroczysty?

  18. #818
    Szkoleniowiec Avatar marchewkowy_las
    Zarejestrowany
    Dec 2011
    Skąd
    Kobyłka koło Warszawy
    Postów
    903

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs 1:1 - wątek ogólny cz.2

    Cytat Napisał katiaa162 Zobacz post
    Kochana on nie jest stary bo go dopiero kupilam. Dostalam go i odrazu w ten sam dzien uzylam.... Mozecie mi polecic dobry klej do rzes przezroczysty?
    ja też uważam, że kupiłaś przeterminowany klej. ja pracowałam na kleju Clear i był płynny. spróbuj kleić na czarnym. ja wiele aplikacji z użyciem rzęs kolorowych i brokatowych wykonałam na czarnym kleju. nieraz trzeba użyć przezroczystego, ale jest on bardziej "łagodny", schnie dłużej i nie trzyma rzęsy tak długo, jak np Hs-5. Można mieć go w kuferku, ale nie uważam to za konieczność.
    zapraszam na mojego bloga: http://stylistkarzes.blogspot.com/


  19. #819
    Szkoleniowiec Avatar Agnieszka Praska
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Częstochowa
    Postów
    2 834

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs 1:1 - wątek ogólny cz.2

    Cytat Napisał katiaa162 Zobacz post
    Kochana on nie jest stary bo go dopiero kupilam. Dostalam go i odrazu w ten sam dzien uzylam....

    nieszkodzi klej swoje przelezal w sklepie pewnie kleje sie starzeja nawet jak nie sa otwarte
    klej normalnie na czarny

    Lash&Brow Instructor Agnieszka Praska
    Akademia Stylizacji Obsesja

    Centrum Szkoleniowe

  20. #820
    Nałogowiec Avatar katiaa162
    Zarejestrowany
    Jul 2011
    Skąd
    Liverpool
    Postów
    524

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs 1:1 - wątek ogólny cz.2

    Cytat Napisał marchewkowy_las Zobacz post
    ja też uważam, że kupiłaś przeterminowany klej. ja pracowałam na kleju Clear i był płynny. spróbuj kleić na czarnym. ja wiele aplikacji z użyciem rzęs kolorowych i brokatowych wykonałam na czarnym kleju. nieraz trzeba użyć przezroczystego, ale jest on bardziej "łagodny", schnie dłużej i nie trzyma rzęsy tak długo, jak np Hs-5. Można mieć go w kuferku, ale nie uważam to za konieczność.
    jaki mialas ten Clear? jakiej firmy

  21. #821
    Szkoleniowiec Avatar dzikakura
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Gdynia
    Postów
    2 793

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs 1:1 - wątek ogólny cz.2

    Dzieki dziewczyny, uzylam skrotu myslowego, a Kati nie zrozumiala, znaczy zrozumiala, ale jej sie w glowie nie miesci takie cos pewnie
    Kati-powiem Ci tak, powiem jako sprzedawca. Kleje przezroczyste nie maja wziecia, kupuja je początkujące stylistki, ktore uwazają, że muszą go mieć w kuferku (to nie atak na Ciebie, to stwierdzenie faktu), w zwiazku z tym, ze leza dlugo tez się przeterminowują jak dziewczyny pisały, przeterminowują się w sklepie- nie chce nikogo oskarzac , ale tak jest. Jak cos nie schodzi, szkoda pewnie to wyrzucic i efekt jest taki jak napisalas, maja na stanie, ale cholercia, kiedy go kupili, Bog raczy wiedziec Niestety zadna z nas nie da Ci gwarancji, ze jak kupisz przezrocczysty klej to ten nie bedzie przeterminowany, ale jesli juz chcesz i sie uparłas to celowalabym w ktoras z wiekszych firm rzesowych, ktora wiadomo, ze ma duzy obrót , a wiec produkty schodzą, moze Secret Lashes?

  22. #822
    No to..wpadłam Avatar Joannah
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    Dania
    Postów
    227

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs 1:1 - wątek ogólny cz.2

    Jak już jesteśmy na etapie zwierzeń i F-top to ja się "pochwalę", że kiedyś klientce na czubku nosa zrobilam ogromną kropkę z kleju
    Do śmiechu mi wcale wtedy nie bylo, bo klej wysechł błyskawicznie, a jak to się stało? Otóż kamien z klejem mam za glowa klientki i tam tez mam rzeski, przypadkowo moj maly palec otarł sie o klej i jak przyklejalam rzeski na lewe oczko to musnelam nos
    Na początku nie wiedzialam jak to rozegrac, ale jak stwierdzilam ze klej juz zaschniety to nic innego mi nie zostalo jak zmyc removerem na koniec zabiegu. Dlaczego dopiero na koniec? Balam sie ze klientka mi spanikuje i bedzie sie bala dalej rzesy robic. A tak to wytralam jej klej jak jeszcze byla zaspana i miala zamkniete oczy, ale powiedzialam jej co sie stalo. Nic z tego nie zrobila, bo rzęski ja oszołomily

  23. #823
    Szkoleniowiec Avatar edytakon
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Postów
    1 467

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs 1:1 - wątek ogólny cz.2

    Eeee tam kropki to tu to tam... hehe ja tez tak robilam, kiedy mokra rzęsa uciekala mi pstrykając z pincetki... a to ze wlosy sklejałam... to juz inna historia...
    zapraszam na swojego mini bloga
    http://www.edytakon.pinger.pl

    oraz na stronkę

  24. #824
    Szkoleniowiec Avatar dzikakura
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Gdynia
    Postów
    2 793

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs 1:1 - wątek ogólny cz.2

    No dobra laski, no dobra, jedna dwie, trzy kropki, ok. Kropla na nosie, szkielko z klejem we wlosach(pewnie, ze mi się zdarzylo), ale ona miala ich klikadziesiat, no nie liczylam, ale byla cala usiana

    Kropla na nosie, spoko, a ja khem, kiedys tez paluch do kleju wsadzilam i przyklejając rzęsę oparłam ten własnie paluch o podkladkę no dosc dlugo celowalam w rzese, ze ten paluch do imentu mi się przykleil do tej podkladki nie zauwazylam i jak chcialam oderwac paluch to wyrwalam razem z podkladką i.. kilkoma rzesami, ktore się do tej podkladki przykleily, nie musze mowic, ze klientka pobila rekord szybkosci podnoszac sie z pozycji horyzontalnej do wyprostu? Ale to są wszystko wypadki przy pracy, a jak widze kilkadziesiat kropek na facjacie to się zastanawiam.. o so chozi

    Czy my offtopujemy?
    Ostatnio edytowane przez dzikakura ; 19-11-2012 o 20:43

  25. #825
    Nałogowiec Avatar katiaa162
    Zarejestrowany
    Jul 2011
    Skąd
    Liverpool
    Postów
    524

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs 1:1 - wątek ogólny cz.2

    Hihi no to rzeczywiscie mialas smieszna sytuacje mi sie tak zazwyczaj przykleja pazurek ten najmniejszy... ciezko mi go zawsze odkleic ;/

    Co do kleju to rozumiem o co chodzi tylko uparta bylam ( bo chyba juz nie jestem). Poprostu zrobilam z tym przezroczystym klejem kilka rzes i z tym czarnym. Duuuuuzo bardziej podoba mi sie z przezroczystym ..

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 26-02-2014, 11:50
  2. Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 06-02-2013, 11:25
  3. Odpowiedzi: 42
    Ostatni post / autor: 24-01-2012, 16:25

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •