Strona 34 z 156 PierwszyPierwszy ... 243031323334353637384484134 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki 826 do 850 z 3889

Temat: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

  1. #826
    Nałogowiec Avatar Gorzkajakmokka
    Zarejestrowany
    Apr 2012
    Skąd
    Wroclove
    Postów
    699

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs 1:1 - wątek ogólny cz.2

    Jak cała w kleju to może ode mnie przyszła ?! Mi ostatnio skakały rzęsy "piegując" Panie.
    Dziś za to mam klejową dziarę na ręce bo dwukrotnie wsadziłam rękę w kamień nefrytu

  2. #827
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Oct 2011
    Postów
    85

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs 1:1 - wątek ogólny cz.2

    A ja mam już 3 miesiąc przerwy od klejenia-niestety jeden z nadgarstków odmówił mi posłuszeństwaW grudniu 1 aplikacje zrobie mamie-potem zobaczę jak mi idzie i jak reaguje ręka
    Zapraszam na bloga,do komentowania i krytykowania(to najlepiej motywuje)
    http://maria-n.blog.pl/.

  3. #828
    Totalna maniaczka Avatar Zen.
    Zarejestrowany
    May 2011
    Postów
    756

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs 1:1 - wątek ogólny cz.2

    co się stało, to od klejenia nadgarstek odmówił współpracy?

    Ja też ostatnio mało kleję przez remont w salonie, który ciągnął się 2 miesiące i sprawy urzędowe, ale w przyszłym tygodniu już ruszę nareszcie z kopyta i może się wezmę za noreczki bo ostatnio bardzo się do nich przekonałam, co dla mnie samej było dużym zaskoczeniem bo byłam nastawiona negatywnie, ale już wiem skąd ten zachwyt i go podzielam

  4. #829
    No to..wpadłam Avatar KatarzynaMolo
    Zarejestrowany
    Feb 2012
    Skąd
    Katowice
    Postów
    105

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs 1:1 - wątek ogólny cz.2

    a_now Znam Twój problem miałam podobnie może to śmiesznie zabrzmi ale teraz przed aplikacjami robię małą rozgrzewkę w trakcie pracy także staram się ruszać nadgarstkami oburącz w różnych płaszczyznach a po zabiegu kładę ręce wzdłuż ciała i delikatnie "strzepuję" spięcie i nadgarstek już nie boli Jednak precyzyjne ruchy praktycznie w jeden płaszczyźnie mogą troszeczkę nadwyrężać nadgarstki polecam spróbować

  5. #830
    Debiutantka Avatar Kaskaa92
    Zarejestrowany
    Nov 2012
    Skąd
    szczecin
    Postów
    5

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs 1:1 - wątek ogólny cz.2

    Hej jestem tu nowa, 6 grudnia ide na szkolenie przedłużania rzęs 1:1 jednak chciałabym już wszysto kupić przed szkoleniem, najważniejsze jest JAKI KLEJ NAJLEPIEJ KUPIĆ ponieważ słyszałam że dla nowicjuszy te szybko schnące nie są zbyt dobre prosze o pomoc oraz co mniej wiecej powinnam kupić na start. czy ten zestaw jest dobry ?http://allegro.pl/kuferek-73-element...803029012.html Pozdrawiam was wszystkie Kasia
    Ostatnio edytowane przez Kaskaa92 ; 21-11-2012 o 15:27

  6. #831
    Wizażystka Avatar MM-makeup
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    Gdańsk
    Postów
    51

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs 1:1 - wątek ogólny cz.2

    Tu poczytasz o wszystkim na początek. http://forum.wzorki.info/rzesy/8409-...-poczatek.html

  7. #832
    No to..wpadłam Avatar Agula Hol
    Zarejestrowany
    Aug 2012
    Skąd
    Holandia
    Postów
    154

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs 1:1 - wątek ogólny cz.2

    Kaska ja nie ufam zestawom z allegro, lepiej zainwestować i mieć coś naprawdę dobrego a na pewno sie zwróci

  8. #833
    Nałogowiec Avatar tomaszka
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    LUBLIN
    Postów
    359

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs 1:1 - wątek ogólny cz.2

    Klej z tej firmy ma bardzo złą opinię, a rzęsy jeszcze gorszą.
    Profesjonalne artykuły do stylizacji paznokci. Dystrybutor SUN FLOWER, EVERSHINE. Artykuły do przedłużania rzęs - NOBLE LASHES.
    LUBLIN UL. LUBARTOWSKA 47.
    DLA FORUMOWICZEK 2% RABATU. TEL. 515 292 993.
    F: http://www.facebook.com/pages/Styliz...83661101693490

  9. #834
    No to..wpadłam Avatar KatarzynaMolo
    Zarejestrowany
    Feb 2012
    Skąd
    Katowice
    Postów
    105

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs 1:1 - wątek ogólny cz.2

    Właśnie patrzyłam na komentarze na allegro. Prawie 60 negatywów i 80 neutralnych, raczej wątpliwy interes z kupnem tego zestawu.

  10. #835
    Szkoleniowiec Avatar dzikakura
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Gdynia
    Postów
    2 793

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs 1:1 - wątek ogólny cz.2

    Kaska-nie kupuj nic przed szkoleniem. Uważnie słuchaj instruktorki, zapytaj na jakich produktach pracuje, zobacz na czym ty bedziesz pracowac, w ten sposob uzyskasz troche wiedzy praktycznej, w Ten sposob uzbrojona poszukaj w wątku, ktory chociazby podała Ci MM-makeup, po kursie lepiej bedziesz wiedziała o czym czytasz, zestawy z allegro nie cieszą się zbyt dobrą opinią. Co nie znaczy, ze na allegro nie dostaniesz niczego wartosciowego. Ten zestaw jednak to nie jest to co powinnas miec na początek

  11. #836
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Oct 2011
    Postów
    85

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs 1:1 - wątek ogólny cz.2

    Cytat Napisał Zen. Zobacz post
    co się stało, to od klejenia nadgarstek odmówił współpracy?

    Ja też ostatnio mało kleję przez remont w salonie, który ciągnął się 2 miesiące i sprawy urzędowe, ale w przyszłym tygodniu już ruszę nareszcie z kopyta i może się wezmę za noreczki bo ostatnio bardzo się do nich przekonałam, co dla mnie samej było dużym zaskoczeniem bo byłam nastawiona negatywnie, ale już wiem skąd ten zachwyt i go podzielam
    Ja cały czas pracuje rękoma (klejenie rzęs to dla mnie dodatkowe zajęcie). W wakacje dużo pracowałam po 12 godzin(a często i dłużej) dziennie. Pod koniec wakacji nadgarstki obu dłoni odmówiły mi posłuszeństwa-miałam problem z drżeniem rąk, zaciskaniem ich, a nawet utrzymaniem czegoś w prawej ręce. Mało tego w efekcie tego uszkodziłam kciuk lewej ręki-kroiłam warzywa i tasak poleciał na kciuk...ech odcielam dużą część-choć narzekać nie mogę zszyto wszystko elegancko,prawie nic nie widać,ale jednak mam w nim -inne czucie niż w reszcie palców.Lekarz powiedział, że ostro przeholowałam. Nie wiem kiedy wrócę do klejenia-mam nadzieję że w grudniu. Ale martwię się ,że wyszłam z wprawy przez ten czas.
    Zapraszam na bloga,do komentowania i krytykowania(to najlepiej motywuje)
    http://maria-n.blog.pl/.

  12. #837
    Nałogowiec Avatar karchola
    Zarejestrowany
    Jan 2012
    Skąd
    Wrocław
    Postów
    406

    Domyślnie Odp: Przed?u?anie rz?s 1:1 - w?tek ogólny cz.2

    A ja mam glupi problem. Otoz na kursie babka pracowala peseta X oraz uzywala sypkich rzesek. Mog? tak pracowac ale tylko z peseta x w lewej rece a prawa separowac. Mam te? rzeski w pasku i te lepiej si? chwyta zakrzywiona ktora lepiej mi si? precuje lewa reka. Powinnam si? na sile przestawiac ?eby trzymac zawsze w lewej rece rzeski ( nie dam rady x operowac prawa reka ) czy wybrac tylko jeden sposob pracy ( pesety i rodzaj rzes) pierdolowate ale im wiecej nabiore wprawy tym ciezej bedzie mi si? przestawic. Moja instruktorka nagadala ?e potem jak si? rzeczyiwscie duzo rzes trzaska dzien w dzien to x mniej meczy rece i ogolnie lepiej si? manewruje i obraca rzesy ale wydaje mi si? ?e paskowe rzesy sa o wiele szybsze wiec sama ju? nie wiem co latwiejsze i lepsze dla mnie

  13. #838
    Nałogowiec Avatar bombelkowa
    Zarejestrowany
    Mar 2012
    Skąd
    Łódź
    Postów
    554

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs 1:1 - wątek ogólny cz.2

    pracuj tak jak Ci najwygodniej

  14. #839
    Szkoleniowiec Avatar marchewkowy_las
    Zarejestrowany
    Dec 2011
    Skąd
    Kobyłka koło Warszawy
    Postów
    903

    Domyślnie Odp: Przed?u?anie rz?s 1:1 - w?tek ogólny cz.2

    Cytat Napisał karchola Zobacz post
    ale wydaje mi si? ?e paskowe rzesy sa o wiele szybsze wiec sama ju? nie wiem co latwiejsze i lepsze dla mnie
    niezależnie, czy będziesz chciała pracować na sypanych rzęsach, czy w pasku, musisz mieć wygodną pęsetę do chwytania rzęs. ja obecnie pracuje na prostej i zakrzywionej. prostą separuję rzęsy, zakrzywioną chwytam i aplikuję. dostałam pęsetę zakrzywioną w prezencie od katii777 i jest to teraz moja najukochańsza i najwygodniejsza pęseta, idealnie chwyta rzęski sypane, wspaniale nadaje się do metod zwiększających objętość rzęs. wcześniej pracowałam na dwóch prostych i też radziłam
    zapraszam na mojego bloga: http://stylistkarzes.blogspot.com/


  15. #840
    Nałogowiec Avatar karchola
    Zarejestrowany
    Jan 2012
    Skąd
    Wrocław
    Postów
    406

    Domyślnie Odp: Przed?u?anie rz?s 1:1 - w?tek ogólny cz.2

    O dopiero teraz widzę jak wspaniale mój telefon wysłał poprzedniego posta...
    Wracając do tematu: bombelku nie zawsze najwygodniej jest najlepiej dla nas/naszych kregoslupow/czasu pracy etc. ;p
    marchewkowy nie wyobrażam sobie chwytania Xem rzes z paska tak żeby to było wygodne To jest trochę tak jak z dziećmi, którym zabierało się długopis z lewej ręki. Nauczyłam się prostą i zakrzywioną, a babeczka z kursu namawia do nauki tą X. Raz, że ona troche inaczej funkcjonuje a dwa, że prawą ręką nią coś zrobić to czarna magia. Myślę, że zakrzywiona + prosta to najlepszy zestaw. Są tu w ogóle stylistki pracujące X + prostą?

  16. #841
    Nałogowiec Avatar bombelkowa
    Zarejestrowany
    Mar 2012
    Skąd
    Łódź
    Postów
    554

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs 1:1 - wątek ogólny cz.2

    ja zaczynałam na X.. ale szybko przeszłam na zakrzywioną.. dużo wygodniej i dużo większa precyzja jak dla mnie

  17. #842
    Szkoleniowiec Avatar marchewkowy_las
    Zarejestrowany
    Dec 2011
    Skąd
    Kobyłka koło Warszawy
    Postów
    903

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs 1:1 - wątek ogólny cz.2

    karchola, trzeba było poprosić instruktorkę, by pokazała, jak ona używa pęsety X do chwytania rzęs z paska może się da, ja nie próbowałam.
    zapraszam na mojego bloga: http://stylistkarzes.blogspot.com/


  18. #843
    Nałogowiec Avatar karchola
    Zarejestrowany
    Jan 2012
    Skąd
    Wrocław
    Postów
    406

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs 1:1 - wątek ogólny cz.2

    Nic straconego ;> możemy ją molestować pytaniami jako kursantki. Da się ale to jakieś takie zbędne komplikowanie życia w porównaniu do zakrzywionej. No nic zobacze jeszcze czy może zakrzywioną nie lepiej mi pracować lewą ręką (jestem leworęczna, w sumie nie wiem co powinno mi się łatwiej robic lewą - separować czy doklejać rzeski )

  19. #844
    Nałogowiec Avatar bombelkowa
    Zarejestrowany
    Mar 2012
    Skąd
    Łódź
    Postów
    554

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs 1:1 - wątek ogólny cz.2

    ja nie umiałam odrywać z paska X

  20. #845
    Szkoleniowiec Avatar nadiuszka
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    Wrocław
    Postów
    752

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs 1:1 - wątek ogólny cz.2

    ile się można fajnych rzeczy dowiedzieć
    że np. można pracować bez skrzywionej pęsety...
    nie wyobrażam sobie tego. tyle że ja krzywą separuję rzęsy i dzięki temu mój lewy nadgarstek jeszcze mi posłuszeństwa nie odmawia.
    a do sypanych rzęs mam magic pada, prostą pęsetą często udaje mi się złapać rzęsę tak że od razu mogę kleić.
    Ostatnio edytowane przez nadiuszka ; 06-04-2013 o 09:11


    Zapraszam do mojego rzęskowego świata
    http://lashstylist.blogspot.com
    ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    Najgłośniej szczekają kundle, wyciszenie i powściągliwość - oznaki rasy

  21. #846
    No to..wpadłam Avatar carmenita
    Zarejestrowany
    Jul 2010
    Skąd
    Wrocław
    Postów
    207

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs 1:1 - wątek ogólny cz.2

    Używam właśnie dwóch prostych i jest okey. Wszystko jest do opanowania, choć nie próbowałam z zakrzywioną i nie wiem jak by mi to wychodziło. Do rzęsek używam podkładki silikonowej, bo na gąbce za bardzo mi uciekały.

  22. #847
    Nałogowiec Avatar karchola
    Zarejestrowany
    Jan 2012
    Skąd
    Wrocław
    Postów
    406

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs 1:1 - wątek ogólny cz.2

    Ja mam tą podkładka silikonową i na niej niektóre ładnie stoją a inne zaraz opadają, i tak było od nowości. Gąbka lepsza niż podkładka?

    Hah no prosze. Post wyżej. Jak widać nie ma idealnego rozwiązania :>
    Ostatnio edytowane przez karchola ; 22-11-2012 o 22:58 Powód: Doczytanie nowego posta

  23. #848
    Nałogowiec Avatar katiaa162
    Zarejestrowany
    Jul 2011
    Skąd
    Liverpool
    Postów
    524

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs 1:1 - wątek ogólny cz.2

    Gabka? A moze mi ktos przeslac link ? Chce zobaczyc jak to cudo sie spisuje.
    Ja pracuje na podkladce silikonowej i narazie sie sprawdza. Po kazdych rzeskach ja myje i na nowo moge pracowac. Bez mycia szybko sie kurzy i nie pomaga wcale przy pracy.

  24. #849
    No to..wpadłam Avatar carmenita
    Zarejestrowany
    Jul 2010
    Skąd
    Wrocław
    Postów
    207

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs 1:1 - wątek ogólny cz.2

    Cytat Napisał karchola Zobacz post
    Ja mam tą podkładka silikonową i na niej niektóre ładnie stoją a inne zaraz opadają, i tak było od nowości. Gąbka lepsza niż podkładka?

    Hah no prosze. Post wyżej. Jak widać nie ma idealnego rozwiązania :>

    Każdy wypracował swój własny sposób i pracuje jak mu wygodnie. Na podkładce faktycznie nie stoją idealnie, ale mi osobiście łatwiej jest je złapać i nie "sprężynują" hehe .

  25. #850
    Szkoleniowiec Avatar dzikakura
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Gdynia
    Postów
    2 793

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs 1:1 - wątek ogólny cz.2

    Dokładnie każdy ma swój sposób, mało tego, każdy z biegiem czasu i nabywanej praktyki zaczyna eksperymentować. Są takie dziewczyny, które nauczyły się np na dwóch prostych pensetach i tak robią, są takie, które zastępują iksa, inną pensetą, są takie,(ostatnio miałam taką kursantkę, która opanowała szybki sposób aplikowania... trzema pensetami) łapała iksem, potem, przekładała z iksa do prostej pincety i dopiero separowała rzęsę naturalną, niby dziwacznie, ale cholerka, czemu nie- tylko.... tak naprawdę, wydłużało jej to czas pracy, niby robiła to błyskawicznie, ale te ułamki sekund na przekładanie rzesy z pensety do pensety składało się na dłuższy czas aplikacji. Musimy opanować taki optymalny sposób pracy pincetami, aby skrócić czas pracy. Dla dobra nie tylko nas- w końcu pozycja, którą przyjmujemy przy klejeniu rzes, to pozycja nienaturalna, wymuszona(karki zgięte, kręgosłup wygięty w łuk), ale też ważny jest ten czas dla klientki. Na placach jednej ręki można policzyć te, które uwielbiają leżeć w pozycji horyzontalnej dwie godziny i dłużej, je też często boli kręgosłup, czy szyja. Ja np jako klientka nie wyleżę dłużej niż godzinę, chyba, że jestem bardzo zmęczona i przysnę.
    Więc eksperymentujcie i z rzęsami sypkimi i tymi z paska, z pensetami, w iks, prostymi a nawet w S(jak ktoś taką znajdzie)-patrzmy jednak na zegarek.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 26-02-2014, 11:50
  2. Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 06-02-2013, 11:25
  3. Odpowiedzi: 42
    Ostatni post / autor: 24-01-2012, 16:25

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •